|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.09.2004 00:31:54
|
|
|
Sina chiidid VEE jõuga selles probla mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti
i dont fear anyone BRING IT ON saan kotti siis saan mul arvuti jupid kõik suht odavalt saadud ei karda kaodata
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc"  
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.09.2004 08:52:07
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sina chiidid VEE jõuga selles probla mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc"    |
ma ei kasuta vett mingi muu möga voolab süsteemis hoopis.
ja minu nägemine on mööduv nähtus - homme jälle tagasi, maybe saab järg nädalavahetus korraks veel koju...
aga kui ei saa siis pole midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 09:16:37
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sina chiidid VEE jõuga selles probla mul läks LN2-ga 3giga nagu naksti
Ja holy fxckin sxit good to see you "voltc"    |
ma ei kasuta vett mingi muu möga voolab süsteemis hoopis.
ja minu nägemine on mööduv nähtus - homme jälle tagasi, maybe saab järg nädalavahetus korraks veel koju...
aga kui ei saa siis pole midagi teha  |
kõik kardavad kuni voltc tagasi tuleb
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.09.2004 15:06:17
|
|
|
Mina ei karda kedagi kellel õhk on 8)
edit: voltc sa nii nunnnu piltide peal
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2004 15:24:44
|
|
|
Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/378
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8137641
ehk siis üks pisike test
radeonil voltmode tehtud pole.
gpu-l on wr4 peal, mälu ilma radikateta
draiverid suvalised ja masin täiesti konfimata.
muidu suht ilus gpu klokk, stock radikaga asi üle 420mhz-i ei läinud
varsti saab gpu voltmod kah ära tehtud.
edit: talvel tahaks gpu-ga üle 500mhz-i minna ja mem-iga sinna 430mhz-i kanti vähemalt.
edit2: 3dmark 2003-es lasin samadel kelladel 7k ära
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.09.2004 17:31:41
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/378
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8137641
ehk siis üks pisike test
radeonil voltmode tehtud pole.
gpu-l on wr4 peal, mälu ilma radikateta
draiverid suvalised ja masin täiesti konfimata.
muidu suht ilus gpu klokk, stock radikaga asi üle 420mhz-i ei läinud
varsti saab gpu voltmod kah ära tehtud.
edit: talvel tahaks gpu-ga üle 500mhz-i minna ja mem-iga sinna 430mhz-i kanti vähemalt.
edit2: 3dmark 2003-es lasin samadel kelladel 7k ära  |
irw. ma saan stock 9800pro ja 2200mhz ka rohkem
very sh*t skoor .
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2004 17:47:01
|
|
|
| tomz kirjutas: |
irw. ma saan stock 9800pro ja 2200mhz ka rohkem
very sh*t skoor . |
jajah, ma tean - masin tweakimata + suvad draiverid + sitt dx + sp2 + 7 kuud vana win
lisaks su mälu timingud on sitta kanti paremad kui mul
pisike pilt mu radeoni südamest: http://www.hot.ee/voltc/core.JPG
ps: pilt on ~500kb
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
24.09.2004 17:56:28
|
|
|
7k on väga hea tulemus, sellist systeemi olekut arvestades
+3dmargiks vajalikud optimeeringud ja ongi +1000p käes
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.09.2004 18:01:15
|
|
|
voltc comoon näita nüüd oma vee või mis iganes plöga sul seal oli powaat
Ma tegin 3DMark2003
2200MHz
9800PRO default kellad
5985p
ei tea kas keegi üle ka teinud? tahan 6000p 9800PRO biosega ikka ära teha defaultina
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2004 18:06:20
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
9800PRO default kellad
5985p
ei tea kas keegi üle ka teinud? tahan 6000p 9800PRO biosega ikka ära teha defaultina |
mul stock skoor hetkel 5895 punkti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.09.2004 21:02:28
|
|
|
r9800xp vs r9800pro vahe on ikka mäekõrgune 3dmark 2003-es
Mobile Barton 2400+ @ 12x200=2400mhz
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/405
3DMark Score 7034
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3159684
video kellad peaaegu samad kui platoonil aga skoor pea 1k väiksem
aga no pole hullu, küll vahe varsti väheneb.
vähemalt tomz sai ära omatud 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.09.2004 21:12:53
|
|
|
| tsitaat: |
vähemalt tomz sai ära omatud
|
heh. voltc ja tema ounid. mul vanade draivudega + dxb'ega tehtud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.09.2004 23:40:59
|
|
|
voltc see xt ja pro vahe on 200p vaid. Panin 9800PRO biose ja 9800XT kellad sain 6300p millegagi. XTna saan 6600p!! Sul lihtsalt pasalt seadistatud kõik süsteem.
Mul oli
2500MHz 238x10.5
9800PRO@XT@509\425
TAVALISED DRIVUD! Ei kasutanud isegi omegasi.
WinXp puhas install
8009p.
Muidugi nüüd sünna tulemas ja saan voldi mõõturi ja mem volt moddi tehtud nii, et siis aknapeale arvuti ja testima
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
24.09.2004 23:43:47
|
|
|
ainukesed inimesed kes kibeledes talve ootavad->segased overclocerid
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.09.2004 13:15:07
|
|
|
| tsitaat: |
| voltc see xt ja pro vahe on 200p vaid. |
vale jutt... 400-500p .
btw miks mul krt omega driveritega contol panelit pole :/?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2004 14:14:16
|
|
|
ei ole vale jutt kuna tegin teste ja vahe on 200p
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.09.2004 14:16:26
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ei ole vale jutt kuna tegin teste ja vahe on 200p |
ah mine pee. 6600-6300=300... õpi arvutama. ja paljudel on see vahe kuni 400p
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2004 14:26:49
|
|
|
no krt ma võin sulle näidata kus tegin 9800PRO xt kelladel testi ja sain 6438p ja siis kui tegin XT biosega ja sain 6600millegiga
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.09.2004 18:29:52
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
no krt ma võin sulle näidata kus tegin 9800PRO xt kelladel testi ja sain 6438p ja siis kui tegin XT biosega ja sain 6600millegiga  |
ühe korraga ei saa midagi tõestada, et tulemus oleks korralik ja ei esineks juhuseid, tuleb teste teha mitu korda... bioloogias sai õpitud kuidas teha teaduslikku uurimustööd.
seega tee pro'na 5 korda ja xt'na 5 korda ja räägi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2004 18:39:10
|
|
|
oh sind küll dont be a soar loser võin seda mitu korda teha ikka skoor tuleb 6400 millegagi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
25.09.2004 19:05:54
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
oh sind küll dont be a soar loser võin seda mitu korda teha ikka skoor tuleb 6400 millegagi |
tjah. sina räägid siin max 200p vahet aga futuremargis, tegin teema, mingi 10 inimest võrdles ja tulemused erinesid 300-400p. aga ple mõtet vaielda
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
25.09.2004 19:08:52
|
|
|
| Mul oli ka pea 400p erinevus.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
01.11.2004 02:51:06
|
|
|
WTF. Platoon kuidas sul kellad nii kõrgel on?? Jaan tegi mulle gpu voltmodi (1.88 V oli vist) ja memory volt modi ei ole. Max mis ma saan panna on 500 gpu ja 400 memory. Sul 509 ja 425 . Mis nipiga need nii kõrgele said?
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.11.2004 02:54:42
|
|
|
MotorHead, ega kõik ühe nimetuse all olev riistvara polegi päris identne.
eks mingil määral oleneb ka muudest teguritest kui see test tehti.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2004 08:20:23
|
|
|
platoon andis gpu-le ju 2.2v
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
01.11.2004 10:12:28
|
|
|
| MotorHead kirjutas: |
WTF. Platoon kuidas sul kellad nii kõrgel on?? Jaan tegi mulle gpu voltmodi (1.88 V oli vist) ja memory volt modi ei ole. Max mis ma saan panna on 500 gpu ja 400 memory. Sul 509 ja 425 . Mis nipiga need nii kõrgele said? |
olen kindel, et su GPU läheb veel kaugemale
lihtsalt teie jahutused pole võrreldavad- tal hull turbiin, sul prakt. hääletu alu radikas, ka pinget on sul tunduvalt vähem.
Lisaks et tee ta teste ju tava temperatuuriga,- viska kah oma arvuti lahtiselt öösel aknale
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.11.2004 12:06:31
|
|
|
need on epoxi uhkema pakiga kaasas (deluxe)...
8 tükki on neid, kleepekas all
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.11.2004 12:53:20
|
|
|
| voltc kirjutas: |
platoon andis gpu-le ju 2.2v  |
1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440MHz ilma vmoddita
need suured sinised on ostetud K-Arvutisalongist! Oli kaks suurt laia sellist... naaber saagis juppideks.. puhastasin ja lihvisin ära nii, et kleepsukoht norm oleks veel. Ei tahtnud Artic Aluminaga just liimima hakata
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2004 12:57:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440
|
palju 24/7 pinge on? ja palju kellad?
ära valetama hakka!
edit: endal ei mahu mem radikad kohe kuidagi ära... nb ja sb jahutused jäävad täiega ette
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.11.2004 13:02:03
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
1.88v sain ma 509MHz!
2.00v sain 540MHz
2.2v jooksis kokku.
edit: ja mälu läheb 440
|
palju 24/7 pinge on? ja palju kellad?
ära valetama hakka!
edit: endal ei mahu mem radikad kohe kuidagi ära... nb ja sb jahutused jäävad täiega ette  |
Valetanud ple kunagi
24\7 on muidu 1.95v 486\390
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.phonkyp.
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
01.11.2004 15:45:43
|
|
|
| tsitaat: |
need on epoxi uhkema pakiga kaasas (deluxe)...
8 tükki on neid, kleepekas all
|
Jep. Ma tean. Mu Epoxiga olid samuti. Kuid noh, ega mina habla lahti, kuhu neid võiks panna jne. Sellepärast küsisingi, mis kohad need emaplaadil on sellised jne.
_________________ Ärge uskuge, mida teised teile räägivad. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
01.11.2004 20:13:27
|
|
|
fast&furious. Selles suhtes on sul jah õigus. Aga 2.2 V. karm. Sul maja põlema ei süttind???
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
01.11.2004 20:54:37
|
|
|
| MotorHead kirjutas: |
fast&furious. Selles suhtes on sul jah õigus. Aga 2.2 V. karm. Sul maja põlema ei süttind???  |
Ainult Platoon on võimeline andma nii prosele kui GPU-le siukest pinget
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
01.11.2004 20:55:42
|
|
|
| millega sa seda pinget gpul nimodi rahulikult tõstad? kolbi abil? või mingi mu nipp?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
01.11.2004 21:12:29
|
|
|
niih. platoonil on puhas 9800xt kaart, millel lihtsalt 128mb rami ja 9800pro bios ning müüakse teda 9800prona. st siis et kaardil 9800xt pcb, mis tagab niig gpu'le ning eriti mäludele hea klokitavuse. selliseid 9800xt pcb'ga kaarte pidi sapphirel ikka vahest liikuma. seega on platoonil vedanud kuramus ja pole imestada neid meeletuid kellasid väga vaja
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
01.11.2004 21:15:49
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| millega sa seda pinget gpul nimodi rahulikult tõstad? kolbi abil? või mingi mu nipp? |
Multimeter oli selle nimi vist.
2.2v peal plnud kuumgi... nii, et oleks 2.6v ka andnud kuid pilt jooksis kokku 2.2v juures juba testi tehes.
Tomzile mõistust pähe veidike, ta on xt layout ja r360! Muud midagi. Sa väidad mulle siin MSNis, et OI OI OI sul väga lähedal XT kaardile täitsa XT kohe!
Kuda ta siis on
Mälu timingud pasemad, mälu on 128, GPU voldid on teised... mälu omad kah, overdrive pole, temp sensor ei näita control panelis
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.11.2004 15:14:24
|
|
|
minugi r350 on nüüd flashitud r360-ks.
töötab normilt, ainult 3dmark 2003-e teises ja kolmandas mängutestis on varjud vigased.
farcry, cod, men of valor, doom 3, 3dmark 2k1, 3dmark 2k5 on 100% puhtad
3dmark 2k3-e default skoor xt biosiga 6515, defaulti saaks tweakides 6700-6800 peale vast ajada
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.11.2004 15:18:37
|
|
|
| voltc kirjutas: |
minugi r350 on nüüd flashitud r360-ks.
töötab normilt, ainult 3dmark 2003-e teises ja kolmandas mängutestis on varjud vigased.
farcry, cod, men of valor, doom 3, 3dmark 2k1, 3dmark 2k5 on 100% puhtad
3dmark 2k3-e default skoor xt biosiga 6515, defaulti saaks tweakides 6700-6800 peale vast ajada  |
Mingi Cat4.8 drivudega sain 6700 millegagi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|