|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 21:58:05
kas 906 MB ISO faili annab 900 MB cd-le kirjutada? |
|
|
| suur probleem ära mahutamisega DVD-d ei tahaks eriti teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
26.02.2005 22:01:17
|
|
|
Nu kui kasutada overburni, siis oleneb toorikust laseb ta kuni 15MB juurde keevitada
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 22:03:49
|
|
|
900 MB toorikule nii palju otsa overburni ? Aita selline toorik leida. Kui ISO on 906 Mb ja selle sisu 1.3 GB siis kas kirjutab ära kogu sisu cd-le ?
viimati muutis XL 26.02.2005 22:21:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
26.02.2005 22:16:44
|
|
|
| XL kirjutas: |
| 900 MB toorikule nii palju otsa overburni ? Aita selline toorik leida. Kui ISO on 906 Mb ja selle sisu 1.3 GB siis kas kirjutab ära kogu siseu cd-le ? |
Ise küsid, ise vastad
Aga loomulikult on vastus ei.
Osta odav dvd toorik ja anna minna. Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr, kui mina seal käisin. Suur CD toorik [900 MB] on aga ka 9-10 kr ümber ju igal pool.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 22:21:49
|
|
|
| mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
26.02.2005 22:23:11
|
|
|
| miks pead seda isona hoidma, iso overhead on suht palju paki lahti ja paki näiteks rariga kokku
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.02.2005 22:26:54
|
|
|
| XL kirjutas: |
| mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb |
see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.
iso peaks reaalselt 1:1 olema, seega kui 906mega siis cd'e läheb ka 906mega, 700megastel cd'l on lisa 3mega täpselt, 800olen näinud 3,5-4mega, vb 900 isegi on 6mega üle.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 22:28:58
|
|
|
ehk aitad mul selline cd faili süsteem luua?
| tsitaat: |
see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
26.02.2005 22:35:25
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| XL kirjutas: |
| mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb |
see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.
iso peaks reaalselt 1:1 olema, seega kui 906mega siis cd'e läheb ka 906mega, 700megastel cd'l on lisa 3mega täpselt, 800olen näinud 3,5-4mega, vb 900 isegi on 6mega üle. |
BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
26.02.2005 22:37:05
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
| Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr |
50 toorikat sai 230 eequga
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 22:46:04
|
|
|
| tsitaat: |
Tupsu kirjutas:
Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr
50 toorikat sai 230 eequga
|
25 toorikut 115 krooniga
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.02.2005 22:46:49
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu... |
megade poolest küll bin 1:1 koopia pole, iso nagu klapib -+5% üldjuhtudel, bin vist eelis et saab ka kaitsmeid kirjutada
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 22:48:28
|
|
|
| mind siiski huvitab DF1 faili süstemi loomine et saaks ühtse tervikuna ühe x asja cd-le kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 23:06:54
|
|
|
| 1.6 Gb TO ISO oli 906 mb et kuidas seda DF1 süsteemi abil kirjutada cd-le?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
26.02.2005 23:11:11
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| HacaX kirjutas: |
| BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu... |
megade poolest küll bin 1:1 koopia pole, iso nagu klapib -+5% üldjuhtudel, bin vist eelis et saab ka kaitsmeid kirjutada  |
Mille järgi sa neid megasi arvestad? Selle põhjal mida Winni Explorer ütleb? Tema aga loeb justnimelt *failide* suurusi (ehk siis 2048 baiti sellest 2352st (oli vist selline number) mis tegelikult kirjutatakse )
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.02.2005 23:12:45
|
|
|
Üks teoreetiline võimalus on kasutada mõnda vinget pakkimisprogrammi, aint et siis peab ka vingelt kiire arvuti kõrval olema muidu pakid mitu päeva
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 23:15:43
|
|
|
ei mul on üks cd 2gb ja midagi pole vaja pakkida Tahaks ise ka järg sellist teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.02.2005 23:30:16
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
Mille järgi sa neid megasi arvestad? Selle põhjal mida Winni Explorer ütleb? Tema aga loeb justnimelt *failide* suurusi (ehk siis 2048 baiti sellest 2352st (oli vist selline number) mis tegelikult kirjutatakse ) |
sa ei saanud hästi vast aru mida ma mõtlesin, et näiteks kui ma teen plaadist mida näitab 699mega koopia, teen bin siis tuleb ta alati suurem, see just mida teema algataja taga ajabki, mitte see mis seal faili sees on, iso tuleb üldjuhul 1:1, seega peaks ta tulema sinna 700mb ringi paar mega sinna-tänna.
kuid nagu öeldakse "erand kinnitab reeglit", seega pole ükski väide puhas kuld
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 23:32:05
|
|
|
| failid on puhtalt 1.6 gb aga kui iso-ks teen kasutades optimeerimist tulebki 906 mb iso. Kas sel juhul on võimalik 900 mb cd-le kirjutada see?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.02.2005 23:36:53
|
|
|
| XL kirjutas: |
| failid on puhtalt 1.6 gb aga kui iso-ks teen kasutades optimeerimist tulebki 906 mb iso. Kas sel juhul on võimalik 900 mb cd-le kirjutada see? |
mhh, kas sa teed oma failidest, või on need juba mingi cd koopia
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martig
HV kasutaja
liitunud: 17.05.2003
|
26.02.2005 23:37:48
|
|
|
| proovi järgi, ega seal muud ei ole midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 23:40:06
|
|
|
| ma kopeerisin office system 2003 5 cd-d kokku ning slipstreamisin ära ning tegin isoks kasutasin mingit optimize võimalust kui 1Lihtsan on cd peal on kui 5 cd-d kasutada
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
26.02.2005 23:49:26
|
|
|
| XL kirjutas: |
| ma kopeerisin office system 2003 5 cd-d kokku ning slipstreamisin ära ning tegin isoks kasutasin mingit optimize võimalust |
Kasuta siis juba Salufoft poolt tehtud plaati. 800MB toorikust jääb veel ülegi. Seal on nad kõik niigi ühel plaadil koos. Kui originaal on olemas (minul näiteks on) , ei näe ma sellise pira ionstallimisel küll mingit probleemi ega rikkumist.
viimati muutis Tupsu 13.03.2005 19:05:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
26.02.2005 23:53:14
|
|
|
originaal on ostetud ja olemas Tüütu on on ju 5 cd-d sisestada eriti siis kui formatti tihti tehakse. Ma ei leia kuskilt sealt ju seda salusoft.com -ist
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 00:03:21
|
|
|
| MA räägin Plaadist millel on SP1 ka sees!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 13:01:45
|
|
|
salusoftis pole ju
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 18:44:01
|
|
|
| täpsemalt 908 mb iso oleks vaja cd-le kirjutada Aidake leida sobiv toorik k-arvutisalongist mis võimaldab veel 8 mb üle kirjutamist lubatust
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
27.02.2005 18:52:41
|
|
|
| XL kirjutas: |
originaal on ostetud ja olemas Tüütu on on ju 5 cd-d sisestada eriti siis kui formatti tihti tehakse. Ma ei leia kuskilt sealt ju seda salusoft.com -ist |
pole küll otseselt teemasse, aga kui tihti formatit tehakse, siis tee parem värskest puhtast installist teisele partitsioonile näiteks Ghostiga image ja taasta sealt, on igal juhul hulka kiirem ja mugavam, kui win ja office jmt ühekupa installida
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 19:22:50
|
|
|
| nero näitab 910 mb on disk Kas õnnestub kirjutada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.02.2005 20:18:06
|
|
|
teoreetiliselt peaks neroga olema võimalik kirjutamist simuleerida. Proovi järgi, vaevalt et keegi teine on midagi taoilist enne üritanud
Ghost maksab raha ning on valmistatud Symanteci poolt. Vaata nende kodukat, ehk on mingi trial seal
Btw, oma teemat iga natukese aja tagant uppida pole eriti viisakas
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 20:21:43
|
|
|
ehk seletaksid lähemalt millega tegu
| tsitaat: |
teoreetiliselt peaks neroga olema võimalik kirjutamist simuleerida.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
27.02.2005 20:33:02
|
|
|
Kui põletama hakkad siis tuleb ette kast kus saad panna kiiirust ja kirjutamisresiimi. Sealsamas pane linnuke "Silmulation" ette Sellisel juhul teeb proovipõletamise (mis erineb päristegevusest ainult selle poolest, et laserit ei lülitata sisse). Kui veab siis ütleb juba selle peale ära kui kribamine ebaõnnestuks (ja kuna midagi tegelikult ei kirjutatud siis on toorik endiselt kasutatav).
Niipalju kui ise tähele olen pannud ei tasuks 800+ toorikutelt erilist lisaoverburn'i oodata, aga proovida ju võid.
PS! Võiks tegelikult kindlaks teha kas tegu on ikka ISO või siiski BINiga (laiend ei näita suurt midagi). Saab näiteks WinISOga (näitab image'i sektori suurust, kui see on 2048 siis on ISO, kui suurem siis BIN).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
27.02.2005 22:33:27
|
|
|
| nüüd on toorik unreadable näitab et tühi aga enam ei lase kirjutada Burn procsess has succefully ütles Simulerimisel samamoodi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
13.03.2005 15:24:23
|
|
|
seletage kuidas töötab iso faili tegemisel optimeerimine? cd plaadile on võimalik salvestada kuni 3.2 gb infot selle abil 700 mb plaadi peal
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
13.03.2005 16:14:11
|
|
|
Mismoodi? Kui plaadi füüsiline mahtuvus on 700 mega siis ei pane sa ühegi imenipiga sinna rohkem peale. Overburni töötab seetõttu, et *tegelikult* on plaatide mahtuvus suurem, lihtsalt äärtes ei pruugi tulemus enam nõnda stabiilne olla seega ka vaikimisi ei pakuta 700st rohkemat (ehk täpselt sama võte mis flopide puhul kus nüüdsel ajal annab 1,44MBst 1,96 mega välja pigitsada).
Kui Explorer näitab, et 700MB plaadil on 3,2GB kraami, siis tähendab see ainult seda, et failipaigutustabeliga on mängitud: ühe faili kohta mitu erinevat sissekannet mille Explorer loebki kõik eraldi failideks (ehkki füsiliselt on üksainus).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
13.03.2005 16:18:41
|
|
|
| no kõik 3.2 gb infot on identsed normaal olekus. Aga cd on 700 mb aga plaadil on 3.2gb erinevat infot. Proovige ise järgi pange kasvõi 8 windowsi ühele plaadile Kasutasin ultraisot iso faili tegemisel
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
13.03.2005 16:22:12
|
|
|
Tahad ausalt öelda, et 8 erinevat Winni (mitte 1 Winni erinevad inkarnatsioonid a'la XP Home ja Pro) mis kokku on 3,2GB mahtusid 1le 700MB toorikule?
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
13.03.2005 16:26:46
|
|
|
| ei. Ühte masti ikka XP Pro Home MCE jne, VLC Tablet PC, server 2003 jne
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
13.03.2005 16:33:36
|
|
|
Siis ongi nii nagu räägitud: failipaigutsüsteemi retsimine. Home/Pro/etc kasutavad installimiseks kõik ühtesi ja samu CABe, lihtsalt failid mis neist lahti pakitakse + konfiguratsioon on erinev. Seega annab installeritele ilusasti valetada nagu oleks neist igaühel omad CABid, ehkki tegelikult on kogu ketta peale ainult 1 koopia millele tehtud mitu viidet.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
13.03.2005 16:53:56
|
|
|
| office 2003 systemi puhul on ju cabid erinevad 1.6 gb to 906 MB
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.03.2005 18:14:37
|
|
|
| XL kirjutas: |
| office 2003 systemi puhul on ju cabid erinevad 1.6 gb to 906 MB |
järelikult ei ole
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XL
Bännitud
liitunud: 27.05.2004
|
13.03.2005 18:25:09
|
|
|
front page ja visio cab-id vaevalt
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|