Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  kas 906 MB ISO faili annab 900 MB cd-le kirjutada? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 21:58:05 kas 906 MB ISO faili annab 900 MB cd-le kirjutada? vasta tsitaadiga

suur probleem ära mahutamisega DVD-d ei tahaks eriti teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:01:17 vasta tsitaadiga

Nu kui kasutada overburni, siis oleneb toorikust laseb ta kuni 15MB juurde keevitada
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 22:03:49 vasta tsitaadiga

900 MB toorikule nii palju otsa overburni ? Aita selline toorik leida. Kui ISO on 906 Mb ja selle sisu 1.3 GB siis kas kirjutab ära kogu sisu cd-le ?

viimati muutis XL 26.02.2005 22:21:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.02.2005 22:16:44 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
900 MB toorikule nii palju otsa overburni ? Aita selline toorik leida. Kui ISO on 906 Mb ja selle sisu 1.3 GB siis kas kirjutab ära kogu siseu cd-le ?


Ise küsid, ise vastad icon_rolleyes.gif
Aga loomulikult on vastus ei.
Osta odav dvd toorik ja anna minna. Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr, kui mina seal käisin. Suur CD toorik [900 MB] on aga ka 9-10 kr ümber ju igal pool.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 22:21:49 vasta tsitaadiga

mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:23:11 vasta tsitaadiga

miks pead seda isona hoidma, iso overhead on suht palju paki lahti ja paki näiteks rariga kokku
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:26:54 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb

see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.

iso peaks reaalselt 1:1 olema, seega kui 906mega siis cd'e läheb ka 906mega, 700megastel cd'l on lisa 3mega täpselt, 800olen näinud 3,5-4mega, vb 900 isegi on 6mega üle.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 22:28:58 vasta tsitaadiga

ehk aitad mul selline cd faili süsteem luua?
tsitaat:

see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 26.02.2005 22:35:25 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
XL kirjutas:
mul on üks 596 mb iso mis cd-le kirjutades on 1.1 Gb

see on failisüsteemi eripära, minuteada df1 cd oli ka kus mingi 1,6 või 2,1gb fail peal on.

iso peaks reaalselt 1:1 olema, seega kui 906mega siis cd'e läheb ka 906mega, 700megastel cd'l on lisa 3mega täpselt, 800olen näinud 3,5-4mega, vb 900 isegi on 6mega üle.


BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu...

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:37:05 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr


50 toorikat sai 230 eequga

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 22:46:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tupsu kirjutas:
Viimati olid K-saluunis 25 toorikut mingi 135 kr


50 toorikat sai 230 eequga

25 toorikut 115 krooniga
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 22:46:49 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu...

megade poolest küll bin 1:1 koopia pole, iso nagu klapib -+5% üldjuhtudel, bin vist eelis et saab ka kaitsmeid kirjutada icon_rolleyes.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 22:48:28 vasta tsitaadiga

mind siiski huvitab DF1 faili süstemi loomine et saaks ühtse tervikuna ühe x asja cd-le kirjutada
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 23:06:54 vasta tsitaadiga

1.6 Gb TO ISO oli 906 mb et kuidas seda DF1 süsteemi abil kirjutada cd-le?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 26.02.2005 23:11:11 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
HacaX kirjutas:
BIN on 1:1 koopia, ISO on ainult failid (millele lisaks tuleb veel kontrollsummad jms kettale mahutada). Seega kui 906MBne ISO siis täitsa võimalik et kribada ei õnnestu...

megade poolest küll bin 1:1 koopia pole, iso nagu klapib -+5% üldjuhtudel, bin vist eelis et saab ka kaitsmeid kirjutada icon_rolleyes.gif

Mille järgi sa neid megasi arvestad? Selle põhjal mida Winni Explorer ütleb? Tema aga loeb justnimelt *failide* suurusi (ehk siis 2048 baiti sellest 2352st (oli vist selline number) mis tegelikult kirjutatakse icon_wink.gif)

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.02.2005 23:12:45 vasta tsitaadiga

Üks teoreetiline võimalus on kasutada mõnda vinget pakkimisprogrammi, aint et siis peab ka vingelt kiire arvuti kõrval olema muidu pakid mitu päeva icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 23:15:43 vasta tsitaadiga

ei mul on üks cd 2gb ja midagi pole vaja pakkida Tahaks ise ka järg sellist teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:30:16 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
Mille järgi sa neid megasi arvestad? Selle põhjal mida Winni Explorer ütleb? Tema aga loeb justnimelt *failide* suurusi (ehk siis 2048 baiti sellest 2352st (oli vist selline number) mis tegelikult kirjutatakse icon_wink.gif)

sa ei saanud hästi vast aru mida ma mõtlesin, et näiteks kui ma teen plaadist mida näitab 699mega koopia, teen bin siis tuleb ta alati suurem, see just mida teema algataja taga ajabki, mitte see mis seal faili sees on, iso tuleb üldjuhul 1:1, seega peaks ta tulema sinna 700mb ringi paar mega sinna-tänna.
kuid nagu öeldakse "erand kinnitab reeglit", seega pole ükski väide puhas kuld icon_rolleyes.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 23:32:05 vasta tsitaadiga

failid on puhtalt 1.6 gb aga kui iso-ks teen kasutades optimeerimist tulebki 906 mb iso. Kas sel juhul on võimalik 900 mb cd-le kirjutada see?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:36:53 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
failid on puhtalt 1.6 gb aga kui iso-ks teen kasutades optimeerimist tulebki 906 mb iso. Kas sel juhul on võimalik 900 mb cd-le kirjutada see?

mhh, kas sa teed oma failidest, või on need juba mingi cd koopia icon_question.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martig
HV kasutaja

liitunud: 17.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2005 23:37:48 vasta tsitaadiga

proovi järgi, ega seal muud ei ole midagi teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 23:40:06 vasta tsitaadiga

ma kopeerisin office system 2003 5 cd-d kokku ning slipstreamisin ära ning tegin isoks kasutasin mingit optimize võimalust kui 1Lihtsan on cd peal on kui 5 cd-d kasutada
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.02.2005 23:49:26 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
ma kopeerisin office system 2003 5 cd-d kokku ning slipstreamisin ära ning tegin isoks kasutasin mingit optimize võimalust


Kasuta siis juba Salufoft poolt tehtud plaati. 800MB toorikust jääb veel ülegi. Seal on nad kõik niigi ühel plaadil koos. Kui originaal on olemas (minul näiteks on) , ei näe ma sellise pira ionstallimisel küll mingit probleemi ega rikkumist.


viimati muutis Tupsu 13.03.2005 19:05:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 26.02.2005 23:53:14 vasta tsitaadiga

originaal on ostetud ja olemas Tüütu on on ju 5 cd-d sisestada eriti siis kui formatti tihti tehakse. Ma ei leia kuskilt sealt ju seda icon_rolleyes.gif salusoft.com -ist
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 00:03:21 vasta tsitaadiga

MA räägin Plaadist millel on SP1 ka sees!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 13:01:45 vasta tsitaadiga

salusoftis pole ju icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 18:44:01 vasta tsitaadiga

täpsemalt 908 mb iso oleks vaja cd-le kirjutada Aidake leida sobiv toorik k-arvutisalongist mis võimaldab veel 8 mb üle kirjutamist lubatust
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.02.2005 18:52:41 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
originaal on ostetud ja olemas Tüütu on on ju 5 cd-d sisestada eriti siis kui formatti tihti tehakse. Ma ei leia kuskilt sealt ju seda icon_rolleyes.gif salusoft.com -ist


pole küll otseselt teemasse, aga kui tihti formatit tehakse, siis tee parem värskest puhtast installist teisele partitsioonile näiteks Ghostiga image ja taasta sealt, on igal juhul hulka kiirem ja mugavam, kui win ja office jmt ühekupa installida
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 19:22:50 vasta tsitaadiga

nero näitab 910 mb on disk Kas õnnestub kirjutada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.02.2005 20:18:06 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt peaks neroga olema võimalik kirjutamist simuleerida. Proovi järgi, vaevalt et keegi teine on midagi taoilist enne üritanud

Ghost maksab raha ning on valmistatud Symanteci poolt. Vaata nende kodukat, ehk on mingi trial seal

Btw, oma teemat iga natukese aja tagant uppida pole eriti viisakas
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 20:21:43 vasta tsitaadiga

ehk seletaksid lähemalt millega tegu
tsitaat:

teoreetiliselt peaks neroga olema võimalik kirjutamist simuleerida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 27.02.2005 20:33:02 vasta tsitaadiga

Kui põletama hakkad siis tuleb ette kast kus saad panna kiiirust ja kirjutamisresiimi. Sealsamas pane linnuke "Silmulation" ette Sellisel juhul teeb proovipõletamise (mis erineb päristegevusest ainult selle poolest, et laserit ei lülitata sisse). Kui veab siis ütleb juba selle peale ära kui kribamine ebaõnnestuks (ja kuna midagi tegelikult ei kirjutatud siis on toorik endiselt kasutatav).
Niipalju kui ise tähele olen pannud ei tasuks 800+ toorikutelt erilist lisaoverburn'i oodata, aga proovida ju võid.

PS! Võiks tegelikult kindlaks teha kas tegu on ikka ISO või siiski BINiga (laiend ei näita suurt midagi). Saab näiteks WinISOga (näitab image'i sektori suurust, kui see on 2048 siis on ISO, kui suurem siis BIN).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 22:33:27 vasta tsitaadiga

nüüd on toorik unreadable näitab et tühi aga enam ei lase kirjutada Burn procsess has succefully ütles Simulerimisel samamoodi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 13.03.2005 15:24:23 vasta tsitaadiga

seletage kuidas töötab iso faili tegemisel optimeerimine? cd plaadile on võimalik salvestada kuni 3.2 gb infot selle abil icon_eek.gif 700 mb plaadi peal
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 13.03.2005 16:14:11 vasta tsitaadiga

Mismoodi? Kui plaadi füüsiline mahtuvus on 700 mega siis ei pane sa ühegi imenipiga sinna rohkem peale. Overburni töötab seetõttu, et *tegelikult* on plaatide mahtuvus suurem, lihtsalt äärtes ei pruugi tulemus enam nõnda stabiilne olla seega ka vaikimisi ei pakuta 700st rohkemat (ehk täpselt sama võte mis flopide puhul kus nüüdsel ajal annab 1,44MBst 1,96 mega välja pigitsada).

Kui Explorer näitab, et 700MB plaadil on 3,2GB kraami, siis tähendab see ainult seda, et failipaigutustabeliga on mängitud: ühe faili kohta mitu erinevat sissekannet mille Explorer loebki kõik eraldi failideks (ehkki füsiliselt on üksainus).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 13.03.2005 16:18:41 vasta tsitaadiga

no kõik 3.2 gb infot on identsed normaal olekus. Aga cd on 700 mb aga plaadil on 3.2gb erinevat infot. Proovige ise järgi pange kasvõi 8 windowsi ühele plaadile Kasutasin ultraisot iso faili tegemisel
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 13.03.2005 16:22:12 vasta tsitaadiga

Tahad ausalt öelda, et 8 erinevat Winni (mitte 1 Winni erinevad inkarnatsioonid a'la XP Home ja Pro) mis kokku on 3,2GB mahtusid 1le 700MB toorikule?
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 13.03.2005 16:26:46 vasta tsitaadiga

ei. Ühte masti ikka XP Pro Home MCE jne, VLC Tablet PC, server 2003 jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 13.03.2005 16:33:36 vasta tsitaadiga

Siis ongi nii nagu räägitud: failipaigutsüsteemi retsimine. Home/Pro/etc kasutavad installimiseks kõik ühtesi ja samu CABe, lihtsalt failid mis neist lahti pakitakse + konfiguratsioon on erinev. Seega annab installeritele ilusasti valetada nagu oleks neist igaühel omad CABid, ehkki tegelikult on kogu ketta peale ainult 1 koopia millele tehtud mitu viidet.
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 13.03.2005 16:53:56 vasta tsitaadiga

office 2003 systemi puhul on ju cabid erinevad 1.6 gb to 906 MB
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2005 18:14:37 vasta tsitaadiga

XL kirjutas:
office 2003 systemi puhul on ju cabid erinevad 1.6 gb to 906 MB
järelikult ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XL
Bännitud

liitunud: 27.05.2004




sõnum 13.03.2005 18:25:09 vasta tsitaadiga

front page ja visio cab-id vaevalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  kas 906 MB ISO faili annab 900 MB cd-le kirjutada?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.