|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni? |
| Jah |
|
52% |
[ 171 ] |
| Ei |
|
47% |
[ 154 ] |
|
| hääli kokku : 325 |
|
| autor |
|
rotation
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2004
|
06.08.2008 11:43:26
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
just - ilus, lilleline, lapsik, multifilmilik...
| Oakwarrior kirjutas: |
Kellele see pilt meeldib?
Spoiler 
|
- nice brown, maybe some bloom? 8) |
Blizzardi foorumitest lähtuvalt ei ole tegu Blizzardi ametliku screeniga, vaid keegi oli lihtsalt Diablo 3'e stseeni üritanud järgi teha ! (Nii väitis vähemalt Bashiok, kes on foorumis Blizzardi nn esindaja!)
Edit: Link kah:
http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d3-general&t=322793&s=blizzard&tmp=1#blizzard
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
06.08.2008 11:48:02
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
just - ilus, lilleline, lapsik, multifilmilik... |
Just! Tubli! Aga see pole probleem. Kui sa vaatad millisena HoMM seeria alustas ja jätkas, siis sa näed et see järg on kõige truum algsele kunstidisainile.
| tsitaat: |
| - nice brown, maybe some bloom? |
Muuseas see pilt on ühe venna poolt täitsa käsitsi valmis tehtud, mingi 3dsmax vist oli. Pani UI peale ja ma mõtlesin et Blizzard võttis aru pähe, aga siis tuli välja et see pole Blizzardi oma
| tsitaat: |
| keegi diablos igal nurgal vedelevaid mutilated laipu mäletab? |
Loomulikult, Butcheri koobas oli ju üle prahi
Ja muuseas, eesti keeles on see ikkagi väärastatud, mitte mutilated
| tsitaat: |
Täpselt, pole ju stoorit mille kohta isegi öelda et see imeb. Ja diablo itemi süsteemi võib lihtsalt kokku võtta järgmiselt: "the hunt for virtual garbage"
Its world of war(grind)craft in disguise. |
Aga kui ei meeldi miks mängid? Mine oma ajatu klassika RPG-maale tagasi siis kus sa mitte mingil juhul (!!!) ei otsi häid itemeid oma kambale ja lugu on võimas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.08.2008 11:51:46
|
|
|
pigem moonutatud või tükkideks kistud, eriti kui laipade kohta käib
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marras
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
06.08.2008 12:13:16
|
|
|
sandistatud on täpne tõlge.
a tegelt ma tahtsin sellist asja küsida, et kas teema nime saab admin muuta ka? et võiks teha nii, et kui D3 lõpuks välja tuleb, siis teeks uuesti teema D3 ja hakkaks mängust rääkima. et näiteks mõni inimene, kes pole kogu praegust teemat jälginud, ei upuks infot otsides siinsesse graafikavaidluste sohu...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 12:44:02
|
|
|
Neile, kes pole veel lugenud. Jay Wilson, D3 disainer, seletab veelkord, miks nad just sellise graafilise stiili valisid.
http://multiplayerblog.mtv.com/2008/08/04/diablo-iii-designer-turns-tables
Eks ta jutul ole oma tõepõhi all. Samas mulle kohe üldse ei istu see, et nad ei kipu tunnistama, et üks peamisi põhjuseid, miks nad sellise lihtsakoelisema graafika valisid on see, et mäng jookseks ka igasuguste vanade arvutite peal. Ehk siis, kuigi nad oleks võimelised ja ma usun, et ka paljud developerid tahaksid, siis neil lihtsalt ei lubata D3'e graafikat paremaks muuta. Suur püha eesmärk on ju ikkagi see, et kõik need, kes oma 486'te peal WoW'i mängivad, saaks ka D3'e nautida.
PS! londiste poolt postitatud pilt on just see, mida tahaks D3'es kohata, kuid samas olen 100% kindel, et seda ei juhtu. Vaja ju ikkagi D3'st teha n.ö kogupere mäng (nagu ka WoW).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.08.2008 12:53:49
|
|
|
can't do that kind of lighting või mis see esimese pildi kohta käiski.
ffs, selline kräpp nagu hand of god tegi sellist efekti küll väga kenasti...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
06.08.2008 14:33:12
|
|
|
| Kõige huvitavam oli see, kuidas tema sõnul fan-made pildid kõik samasugused välja nägid, samas kui top-down wow stiilis sinakasrohelised dungeonid nii erinevad ja vaheldust pakkuvad pidid olema. Vaheldus warcraftist oleks tore tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
06.08.2008 14:41:16
|
|
|
sellekohta et k6ik terve, ja nn laipu kuskil ei vedele massides ytleks yhte. stoori, mis te siin k6ik teate mida mina ei tea.
minuteada pole stoorist eriti nagu midagi tilkunud.. ja lightsaber oma 486 teema pista omale urrukasse 2ra tyytab juba.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 15:09:09
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| ja lightsaber oma 486 teema pista omale urrukasse 2ra tyytab juba. |
Spoiler 
Oma teada kasutasin 486 teemat esimest korda  . Teadsin, et kellelegi jääb see pinnuks silma.
Mu point on selles, et mulle ei meeldi casual mängurid, kes istuvad 4+ aastat vana arvuti taga ja siis complainivad, kui uued mängud tööle ei lähe. Nautige vanu mänge, peaks olema päris palju neid, mille seast valida. Kui siis ühel päeval otsustate parema arvuti soetada (nt nelja aasta pärast praeguse high-end arvuti), siis saate rõõmsalt üle liikuda mängudele, mida praegu mängivad need, kellel kaasaegsed arvutid
Jah, kõlab tiba ebaõiglaselt küll. Kuid saage aru, et selline suhtumine, et mängu developerid peavad tegema mänge vana raudvara jaoks pärsib kohutavalt mängude arengut. Ma usun, et meie kõigi huvides on see, et arvuti mängud võimalikult kiiresti areneks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
06.08.2008 15:22:59
|
|
|
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.
casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.
ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
06.08.2008 15:32:39
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.
casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.
ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu |
See oli üks kõige nõmedamaid tekste, mida ma sind kirjutamas olen näinud. "Peavad"? Kas sa oled idu? Selle teooria järgi pole alla 300 hobujõuline auto, vaid kaarik, mida veab kuue kuradi jalaga eesel.
Siis lükkame kõik teed kokku ja ehitame nende asemel ühe suure kiirtee ühest Eesti otsast teise.
Casual gamer? Kõigi jaoks ei ole arvuti asi otseselt mängimiseks Väide iga kahe aasta tagant omale uus high-end arvuti osta ei käi ainult eestlaste kohta. Sa oled nagu mingi nõme tatt, kellele on kõva püss ostetud ja nüüd ootad, et "Nii, developerid, visake silda ja pange mu raud kriiskama" - see on üks kõige nõmedamaid avaldusi, mida ma tegelikult eales näinud olen.
Isegi Diablo 2-s said lightning sätteid ja sarnaseid asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka Diablo 3-s, mis muudab selle asja süngemaks teatud kohtades. Arvestades, et keegi pole näinud, milline arvatav põrgu välja näeb, siis suhtkoht "viuviuviu".
Tõlkisin ära, aga ikkagi on raske lugeda =/
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 15:48:21
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.
casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen. |
Spoiler 
Esiteks, õpi normaalselt kirjutama. Ma olen näinud 2. klassi õpilasi, kes ka paremini lauseid suudavad kokku panna, kui sina. Mitte midagi ei saanud aru esimesest "lõigust".
Suure enamuse jaoks ei ole arvuti tõepoolest otseselt mängimiseks. Ning need on inimesed, kes peaks leppima asjaoluga, et uued mängud neil tööle ei lähe.
Need, kes iga kahe aasta tagant omale uue high-end arvuti ostavad on kas rikkad või rumalad. Ma olen selline nõme tatt, kes alles mõni kuu tagasi mängis 2-3 aastat vana arvutiga ning otsustas siis enda teenitud raha eest uue kokku panna. Vot selline tatt olen. Kui sa arvad, et minu arvuti on high-end, siis edu sulle. Tegemist on täiesti mid-rage arvutiga.
Developerid peaks muidugi tootma mänge mid-high range arvutitele, mitte aegunud masinate peale. Mis kuradi progressi saaks olla, kui ainult aegunud tehnoloogiat kasutada. Õnneks on game developer'e, kes sellest aru saavad. Blizzard kahjuks pole üks neist.
PS! Ilus tõlge ArchMage
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.08.2008 15:54:05
|
|
|
| tsitaat: |
| Ma usun, et meie kõigi huvides on see, et arvuti mängud võimalikult kiiresti areneks |
Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
06.08.2008 15:59:17
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.
casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.
ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu |
Mul on 5 aastat vana arvuti ja jooksutab kõike, uusimaid mänge kuskil low-mid peal. Aga tõesti, su sõnad kõlaksid pigem paremini kui sa oma esivanematele neid ütleksid ja nad sulle uue arvuti soetaksid. Ära vingu siin kui sitt pill sul on, et mänge ei jooksuta siis, täiesti raisatud õhk
Ja lihtsalt muuseas, võrrelda autosid ja arvuteid niiviisi jättis sinust ikka kohe väga lolli mulje
Muuseas, crippled-sandistatud, mutilated-väärastatud/moonutatud.
| tsitaat: |
| Vaja ju ikkagi D3'st teha n.ö kogupere mäng (nagu ka WoW). |
Nad ise kuulutavad et tahavad Teen ratingut saada.
Pooled Wilsoni argumentidest on täiesti iseenda jalga tulistamine. Lighting esiteks ja värvide kasutus D2's teiseks. Need on ainult üksikud näited
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
06.08.2008 16:01:11
|
|
|
Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule...
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 16:03:09
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu. |
Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus.
| marcor1 kirjutas: |
| Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule... |
Täiesti nõus. Lõppude lõpuks on ikkagi kõik rahas. WoW on selle ehe näide.
viimati muutis LightsabeR 06.08.2008 16:06:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
06.08.2008 16:05:20
|
|
|
| Pigem ta mõtles seda et graafika>gameplay tänapäeva mängudes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
06.08.2008 16:05:21
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu. |
Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus. |
seda pidaski silmas, et mõtlemisvõimet ei eeldata eriti...
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
06.08.2008 16:05:47
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule... |
Hea, et ma olen friik olnud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
06.08.2008 16:06:49
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus. |
Ilmselt seda et uute tehnoloogiate kasutamine (et uue raudvara jaoks mänge teha) võtab rohkem aega kui vanad läbiproovitud. Sama käib ka väga detailse pildi kohta onju? See tähendab et rohkem jääb aega et teha mängu sisu või balanssi vms. Ilusa maastikuvaate jaoks kõnnin mina väljas
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 16:10:22
|
|
|
| Oakwarrior kirjutas: |
| Pigem ta mõtles seda et graafika>gameplay tänapäeva mängudes. |
No see on juba hoopis teine teema. Isiklikult arvan, et hea graafika annab omajagu ka gameplay'le juurde. Lisaks sellele tehakse ka tänapäeval häid, game-play driven, mänge.
| connor kirjutas: |
Ilmselt seda et uute tehnoloogiate kasutamine (et uue raudvara jaoks mänge teha) võtab rohkem aega kui vanad läbiproovitud. Sama käib ka väga detailse pildi kohta onju? See tähendab et rohkem jääb aega et teha mängu sisu või balanssi vms. Ilusa maastikuvaate jaoks kõnnin mina väljas  |
Point taken. Kuid ma pigem laseks mängu developeril kulutada 2 aastat rohkem ning toota hea graafika ja ka hea gameplay'ga mäng, selle asemel, et valida ühe või teise vahel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
06.08.2008 18:11:17
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
Point taken. Kuid ma pigem laseks mängu developeril kulutada 2 aastat rohkem ning toota hea graafika ja ka hea gameplay'ga mäng, selle asemel, et valida ühe või teise vahel.  |
sina küll... aga publisher'l on hoopis teised ideed. Blizzardil peaks ka nüüd omajagu survet olema või...?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avila
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
06.08.2008 18:12:09
|
|
|
| Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
06.08.2008 18:16:39
|
|
|
| avila kirjutas: |
| Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte. |
Ma usun, et nad on selle peale mõelnud. Võimalik, et ainuüksi bossi tümitamisest piisab, et ta munakesi munema hakkab . Eks neid variante ole muidugi veel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
06.08.2008 18:16:41
|
|
|
Eks iga löögiga lendab mürk välja siis Kahju küll, et mürkide süsteem ära võeti.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.08.2008 18:31:43
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
Ma usun, et nad on selle peale mõelnud. Võimalik, et ainuüksi bossi tümitamisest piisab, et ta munakesi munema hakkab . Eks neid variante ole muidugi veel. |
Tõenäoliselt midagi sellist jah. Kui see God of Waris töötab siis peaks ka Diablos töötama
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
06.08.2008 19:12:17
|
|
|
| avila kirjutas: |
| Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte. |
Potionid on Diablo 3-s siiski alles, ka videos kukkus üks kolli käest. Need hõljuvad mullid on mõeldud vähendama potionite tähtsust, et saaks rohkem madinale keskenduda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
06.08.2008 19:30:17
|
|
|
| No see 1 2 3 4 peale vajutamine lõpuks tuli suht automaatselt , mitte ei pidanud koguaeg keskenduma sellele , vähemalt mul oli nii , kui ma D2 pelasin .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
06.08.2008 19:59:18
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| avila kirjutas: |
| Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte. |
Potionid on Diablo 3-s siiski alles, ka videos kukkus üks kolli käest. Need hõljuvad mullid on mõeldud vähendama potionite tähtsust, et saaks rohkem madinale keskenduda. |
Ütleme nii et pottide mõte oligi rohkem madinale keskendumine et ei peaks koguaeg linnas ravimas käima
Nüüd on asi eriti carebear'iks tehtud. Ega mul selle vastu midagi ei ole, aga lihtsalt nende munakesed ideena käivad vastukarva, et nagu enam pole üldse põhjust linnas käia, aint peksad kolle ja dropivad oma mune ja potte ka natuke.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
06.08.2008 20:09:57
|
|
|
Modidega saab peaaegu kõike muuta õnneks .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peltz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
06.08.2008 20:45:40
|
|
|
Tegelikult peaksid devid tegema mänge tänastele mid-range masinatele. High-endile siis kui on vaja mootorit müüa. Low-endile pole mõtet ise teha, selleks tuleks anda inimestele/fännidele tasuta tööriistad ja nad teevad ise. Ma võin eksida aga Oblivioniga tehti ju nii et see töötas ka lõpuks selliste masinate peal mis on ultra-low-end (gef5) ja seda fännide poolt. Visuaalsest küljest ei jäänud muidugi palju järgi aga seda oli ka oodata.
Kõik dev'id kes teevad mänge ainult raha pärast tuleks oksa tõmmata. Vähemalt midagigi tuleks teha selleks et zanri edasi viia, isegi kui see ebaõnnestub/polnud kõige parem idee juba alustades.
_________________ "Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!" |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.08.2008 13:07:39
|
|
|
| Peltz kirjutas: |
| Kõik dev'id kes teevad mänge ainult raha pärast tuleks oksa tõmmata. Vähemalt midagigi tuleks teha selleks et zanri edasi viia, isegi kui see ebaõnnestub/polnud kõige parem idee juba alustades. |
Ütleme nii, et enamus huljaspäid on pankrotti lennanud selliste asjadega, kõigepealt tuleb ikka muretseda, et oma projektiga vähemalt nulli jääd alles siis hakata maailma parandama.
Pealegi tänapäevast 10...100miljoni dollariliste eelarvete juures ei anta palju ruumi eksperimenteerimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
07.08.2008 13:43:43
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
See jobopp on küll hea teema. Alles praegu otsivad art director'it? Et siis variant A - eelmine vend lasti lahti või variant B - neil pole siiani art directorit olnud . |
Tegelikult pigem variant C- keegi (Samwise Didier võibolla) lükkas asja käima ja nüüd vahetatakse ta välja kuna tal uus projekt käsil.
Uus mees lihtsalt hakkab jälgima, et ülejäänud assetid vastaks stiililt ja "eelarvelt" etalonile.
Vähemalt mina arvan nii.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
07.08.2008 16:37:12
|
|
|
Äkki eelmine art director solvus ja läks ise ära?
Ega seda vist tegelikult keegi ei tea. Eks pärast mängu creditsitest näeb, mis juhtus
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2008 19:04:21
|
|
|
... ja necromanceri vahetasid välja mingi arstionu vastu, masendav iga uus uudis jahutab vaid ootusi selle mängu suhtes, kahju ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
07.08.2008 19:44:23
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
| ArchMage, pigem jääb asi DVD-de suuruse taha , kahekihilised on 9.4 giga . Muidugi saab mitme DVD peale teha , aga ikkagist . |
Tuntud WoW on ju oma 5 cd peal  |
WoWi maailm on ju nii suur...Ega d2s storyt tõesti pole eriti. Ja grindimise kohta on suht tõsi, nagu WoW tegelikult ,mille vastu mul pole midagi. Aga väita , et wow on sitt, sellepärast, et see on puhas grind, siis diablo on täpselt samasugune grind, kuigi diablos on kindlasti vähem itemeid. Uuendused on alati head imo, see arstidoktor võib väga lahe olla.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oakwarrior
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2007
|
07.08.2008 20:01:29
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ja necromanceri vahetasid välja mingi arstionu vastu, masendav iga uus uudis jahutab vaid ootusi selle mängu suhtes, kahju ... |
Necro tuleb expansionis.
Minuarust oleks olnud parim variant KÕIK klassid välja vahetada, nagu D1-D2. Omast perspektiivist ütleks et barbari tagasitoomine selliste väga flashy ja AoE spellidega ei õigusta küll ennast, kuigi nad ütlesid et nad mõtlesid eelmiste klasside tagasitoomisele ja tundus et ainult barbarit oleks saanud laiendada. Suht persekeeratud IMO. D2 oli barbar lemmik, D3 tundub et ma ei mängigi, või mängin viimasena
/rant off.
Nõia-arsti vastu pole midagi, tundub täpselt nagu necro ainult et teistsugune kostüüm (ehk siis rõõmsatele ja kirgastele mängutoonidele vastav)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
07.08.2008 22:54:12
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
| kuigi diablos on kindlasti vähem itemeid |
Um, you sure bout that?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.08.2008 22:54:15
|
|
|
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
08.08.2008 00:29:20
|
|
|
| hea
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
08.08.2008 00:51:32
|
|
|
| Kui mõne ootused jahenevad, siis ma ootan seda ikkagi veel tohutult, sest hack'n'slashid on üliiihead ning ma pole Diablo eelkäijaid mänginud ja ei suudaks ka (nii kehv graafika).
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.08.2008 01:24:47
|
|
|
| Selle "kehva graafikaga" harjub mõne ajaga ära .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
08.08.2008 09:19:25
|
|
|
D2 graafikal pole häda midagi. Nende tapatalgute keskel ei märkagi seda, et tegemist juba päris vana mänguga. Loeb gameplay ja see ruulib (nagu on pop ja noortepärane öelda) .
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
08.08.2008 10:13:49
|
|
|
| Lisaks, et Diablo III graafika on tegelikult väga otsene DII-e edasiarendus. Diablo II mõne 3DFX-i kiirendi peal (Voodoo-d) nägi välja sama kaunilt pastelne nagu D III. Võtta üks kunagisi kenamaid 2.5D mänge ja teha sellele 3Ds järg, mis näeb välja ilusam kui originaal, on kõva saavutus.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simmi
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2007
|
11.08.2008 14:31:25
|
|
|
| wtf batman ^ ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.08.2008 14:48:24
|
|
|
Kuulsin veel, et tema vastu aitab skill nimega "Give Chicken".
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|