Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rotation
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 11:43:26 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Oakwarrior kirjutas:

Oh isver küll.
http://www.mightandmagicgame.com/ss/screen_03.jpg
Mis seal juhtus siis? Jummalasta kena graafika minuarust icon_confused.gif

icon_lol.gif just - ilus, lilleline, lapsik, multifilmilik...
Oakwarrior kirjutas:

Kellele see pilt meeldib? icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

- nice brown, maybe some bloom? 8)

Blizzardi foorumitest lähtuvalt ei ole tegu Blizzardi ametliku screeniga, vaid keegi oli lihtsalt Diablo 3'e stseeni üritanud järgi teha ! beer_yum.gif (Nii väitis vähemalt Bashiok, kes on foorumis Blizzardi nn esindaja!)
Edit: Link kah:
http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d3-general&t=322793&s=blizzard&tmp=1#blizzard
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 11:48:02 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
icon_lol.gif just - ilus, lilleline, lapsik, multifilmilik...


Just! Tubli! Aga see pole probleem. Kui sa vaatad millisena HoMM seeria alustas ja jätkas, siis sa näed et see järg on kõige truum algsele kunstidisainile.

tsitaat:
- nice brown, maybe some bloom?

Muuseas see pilt on ühe venna poolt täitsa käsitsi valmis tehtud, mingi 3dsmax vist oli. Pani UI peale ja ma mõtlesin et Blizzard võttis aru pähe, aga siis tuli välja et see pole Blizzardi oma icon_smile.gif

tsitaat:
keegi diablos igal nurgal vedelevaid mutilated laipu mäletab?


Loomulikult, Butcheri koobas oli ju üle prahi icon_lol.gif
Ja muuseas, eesti keeles on see ikkagi väärastatud, mitte mutilated icon_rolleyes.gif

tsitaat:
Täpselt, pole ju stoorit mille kohta isegi öelda et see imeb. Ja diablo itemi süsteemi võib lihtsalt kokku võtta järgmiselt: "the hunt for virtual garbage"
Its world of war(grind)craft in disguise.


icon_neutral.gif

Aga kui ei meeldi miks mängid? Mine oma ajatu klassika RPG-maale tagasi siis kus sa mitte mingil juhul (!!!) ei otsi häid itemeid oma kambale ja lugu on võimas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 11:51:46 vasta tsitaadiga

pigem moonutatud või tükkideks kistud, eriti kui laipade kohta käib icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marras
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 06.08.2008 12:13:16 vasta tsitaadiga

sandistatud on täpne tõlge.

a tegelt ma tahtsin sellist asja küsida, et kas teema nime saab admin muuta ka? et võiks teha nii, et kui D3 lõpuks välja tuleb, siis teeks uuesti teema D3 ja hakkaks mängust rääkima. et näiteks mõni inimene, kes pole kogu praegust teemat jälginud, ei upuks infot otsides siinsesse graafikavaidluste sohu...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 12:44:02 vasta tsitaadiga

Neile, kes pole veel lugenud. Jay Wilson, D3 disainer, seletab veelkord, miks nad just sellise graafilise stiili valisid.

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/08/04/diablo-iii-designer-turns-tables

Eks ta jutul ole oma tõepõhi all. Samas mulle kohe üldse ei istu see, et nad ei kipu tunnistama, et üks peamisi põhjuseid, miks nad sellise lihtsakoelisema graafika valisid on see, et mäng jookseks ka igasuguste vanade arvutite peal. Ehk siis, kuigi nad oleks võimelised ja ma usun, et ka paljud developerid tahaksid, siis neil lihtsalt ei lubata D3'e graafikat paremaks muuta. Suur püha eesmärk on ju ikkagi see, et kõik need, kes oma 486'te peal WoW'i mängivad, saaks ka D3'e nautida.

PS! londiste poolt postitatud pilt on just see, mida tahaks D3'es kohata, kuid samas olen 100% kindel, et seda ei juhtu. Vaja ju ikkagi D3'st teha n.ö kogupere mäng (nagu ka WoW).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 12:53:49 vasta tsitaadiga

can't do that kind of lighting või mis see esimese pildi kohta käiski.
ffs, selline kräpp nagu hand of god tegi sellist efekti küll väga kenasti...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 06.08.2008 14:33:12 vasta tsitaadiga

Kõige huvitavam oli see, kuidas tema sõnul fan-made pildid kõik samasugused välja nägid, samas kui top-down wow stiilis sinakasrohelised dungeonid nii erinevad ja vaheldust pakkuvad pidid olema. Vaheldus warcraftist oleks tore tõesti.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 06.08.2008 14:41:16 vasta tsitaadiga

sellekohta et k6ik terve, ja nn laipu kuskil ei vedele massides ytleks yhte. stoori, mis te siin k6ik teate mida mina ei tea.
minuteada pole stoorist eriti nagu midagi tilkunud.. ja lightsaber oma 486 teema pista omale urrukasse 2ra tyytab juba.

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 15:09:09 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
ja lightsaber oma 486 teema pista omale urrukasse 2ra tyytab juba.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 06.08.2008 15:22:59 vasta tsitaadiga

isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.

casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.

ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu

_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 15:32:39 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.

casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.

ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu

See oli üks kõige nõmedamaid tekste, mida ma sind kirjutamas olen näinud. "Peavad"? Kas sa oled idu? Selle teooria järgi pole alla 300 hobujõuline auto, vaid kaarik, mida veab kuue kuradi jalaga eesel.
Siis lükkame kõik teed kokku ja ehitame nende asemel ühe suure kiirtee ühest Eesti otsast teise.

Casual gamer? Kõigi jaoks ei ole arvuti asi otseselt mängimiseks Väide iga kahe aasta tagant omale uus high-end arvuti osta ei käi ainult eestlaste kohta. Sa oled nagu mingi nõme tatt, kellele on kõva püss ostetud ja nüüd ootad, et "Nii, developerid, visake silda ja pange mu raud kriiskama" - see on üks kõige nõmedamaid avaldusi, mida ma tegelikult eales näinud olen.

Isegi Diablo 2-s said lightning sätteid ja sarnaseid asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka Diablo 3-s, mis muudab selle asja süngemaks teatud kohtades. Arvestades, et keegi pole näinud, milline arvatav põrgu välja näeb, siis suhtkoht "viuviuviu".

Tõlkisin ära, aga ikkagi on raske lugeda =/
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 15:48:21 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.

casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.

Spoiler Spoiler Spoiler


PS! Ilus tõlge ArchMage icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2008 15:54:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma usun, et meie kõigi huvides on see, et arvuti mängud võimalikult kiiresti areneks
Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 15:59:17 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
isee oli yks k6ige n6medamaid tekste mida ma n2inud olen et sa kirjutad. PEAVAD ? idu oled ? selle teooriaj2rgi pole alla 300hepa auto auto vaid kaarik mida veab krdi 6 jalaga eesel.
ja lykkame k6ik teed kokku ja ehitame nende asemel yhe suure kiirtee yhest eesti otsast teise.

casual gamer ? k6igi jaoks ei ole arvuti asi otseselt M2NGIMISEKS , ja iga kahe aasta tagant omale uus highend arvuti osta, ei k2i ainult eesti kohta. sa oled nagu mingi n6me tatt kellele on k6va pyss ostetud ja nüüd ootad et nii developerid visake silda ja pange mu raud kriiskama, see yks k6ige n6medamaid avaldus tglt mida ma EVER n2inud olen.

ja isegi D2 said lightning ja asju muuta optionides ning arvatavasti saab ka D3 mis muudab selleasja syngemaks teatud kohtades. arvestades et keegi pole n2inud milline arvatav p6rgu v2lja n2eb siis suhtkoht viuviuviu


Mul on 5 aastat vana arvuti ja jooksutab kõike, uusimaid mänge kuskil low-mid peal. Aga tõesti, su sõnad kõlaksid pigem paremini kui sa oma esivanematele neid ütleksid ja nad sulle uue arvuti soetaksid. Ära vingu siin kui sitt pill sul on, et mänge ei jooksuta siis, täiesti raisatud õhk icon_lol.gif
Ja lihtsalt muuseas, võrrelda autosid ja arvuteid niiviisi jättis sinust ikka kohe väga lolli mulje icon_biggrin.gif

Muuseas, crippled-sandistatud, mutilated-väärastatud/moonutatud.

tsitaat:
Vaja ju ikkagi D3'st teha n.ö kogupere mäng (nagu ka WoW).


Nad ise kuulutavad et tahavad Teen ratingut saada.

Pooled Wilsoni argumentidest on täiesti iseenda jalga tulistamine. Lighting esiteks ja värvide kasutus D2's teiseks. Need on ainult üksikud näited icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.08.2008 16:01:11 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule...
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 16:03:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu.

Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus.
marcor1 kirjutas:
Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule...

Täiesti nõus. Lõppude lõpuks on ikkagi kõik rahas. WoW on selle ehe näide.


viimati muutis LightsabeR 06.08.2008 16:06:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 16:05:20 vasta tsitaadiga

Pigem ta mõtles seda et graafika>gameplay tänapäeva mängudes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.08.2008 16:05:21 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Mina ütleks et vastavalt videokaartide-prosede võimsamaks minekuga on mängitavus järjest viletsamaks jäänud. Isiklikult mulle selline taandarenge ei istu.

Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus.

icon_lol.gif seda pidaski silmas, et mõtlemisvõimet ei eeldata eriti...

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 16:05:47 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Ei tea, kas see pretendeerib tõele kuid kui enne oli arvutimängundus, selline poolfriigindus, siis täna on see suht mainstream. Ehk siis mängud muutuvad, vastavalt turule...

Hea, et ma olen friik olnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 06.08.2008 16:06:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mida sa sellega silmas pead? Et uued videokaardid-prosed ei suuda uuemaid mänge korralikult jooksutada? Endal küll selliseid probleeme pole esinenud ja mu videokaart pole kaugeltki enam uus.


Ilmselt seda et uute tehnoloogiate kasutamine (et uue raudvara jaoks mänge teha) võtab rohkem aega kui vanad läbiproovitud. Sama käib ka väga detailse pildi kohta onju? See tähendab et rohkem jääb aega et teha mängu sisu või balanssi vms. Ilusa maastikuvaate jaoks kõnnin mina väljas icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 16:10:22 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Pigem ta mõtles seda et graafika>gameplay tänapäeva mängudes.

No see on juba hoopis teine teema. Isiklikult arvan, et hea graafika annab omajagu ka gameplay'le juurde. Lisaks sellele tehakse ka tänapäeval häid, game-play driven, mänge.
connor kirjutas:
Ilmselt seda et uute tehnoloogiate kasutamine (et uue raudvara jaoks mänge teha) võtab rohkem aega kui vanad läbiproovitud. Sama käib ka väga detailse pildi kohta onju? See tähendab et rohkem jääb aega et teha mängu sisu või balanssi vms. Ilusa maastikuvaate jaoks kõnnin mina väljas icon_razz.gif

Point taken. Kuid ma pigem laseks mängu developeril kulutada 2 aastat rohkem ning toota hea graafika ja ka hea gameplay'ga mäng, selle asemel, et valida ühe või teise vahel. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 18:11:17 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Point taken. Kuid ma pigem laseks mängu developeril kulutada 2 aastat rohkem ning toota hea graafika ja ka hea gameplay'ga mäng, selle asemel, et valida ühe või teise vahel. icon_razz.gif


sina küll... aga publisher'l on hoopis teised ideed. icon_razz1.gif Blizzardil peaks ka nüüd omajagu survet olema või...? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 18:12:09 vasta tsitaadiga

Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 18:16:39 vasta tsitaadiga

avila kirjutas:
Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte.

Ma usun, et nad on selle peale mõelnud. Võimalik, et ainuüksi bossi tümitamisest piisab, et ta munakesi munema hakkab icon_razz.gif . Eks neid variante ole muidugi veel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 18:16:41 vasta tsitaadiga

Eks iga löögiga lendab mürk välja siis icon_smile.gif Kahju küll, et mürkide süsteem ära võeti.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.08.2008 18:31:43 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Ma usun, et nad on selle peale mõelnud. Võimalik, et ainuüksi bossi tümitamisest piisab, et ta munakesi munema hakkab icon_razz.gif . Eks neid variante ole muidugi veel.
Tõenäoliselt midagi sellist jah. Kui see God of Waris töötab siis peaks ka Diablos töötama icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 19:12:17 vasta tsitaadiga

avila kirjutas:
Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte.


Potionid on Diablo 3-s siiski alles, ka videos kukkus üks kolli käest. Need hõljuvad mullid on mõeldud vähendama potionite tähtsust, et saaks rohkem madinale keskenduda.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 19:30:17 vasta tsitaadiga

No see 1 2 3 4 peale vajutamine lõpuks tuli suht automaatselt , mitte ei pidanud koguaeg keskenduma sellele , vähemalt mul oli nii , kui ma D2 pelasin .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 19:59:18 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
avila kirjutas:
Huvitav kui uues Diablos pole potte, mis on asendatud hõljuvate elu ning manamunakestega, siis kuidas näeb välja peakurjamite tapmine, kellel pole munakesi kukutavaid käsilasi. Diablo teises osas oli Durieli nimeline tegelane, kellel oli mäletamistmööda päris palju elu ja ta pesitses üksi oma urkas. Kas see tähendab linna ja peakollivahelist maratonijooksmist eriti just üksikmängus? Uitmõte.


Potionid on Diablo 3-s siiski alles, ka videos kukkus üks kolli käest. Need hõljuvad mullid on mõeldud vähendama potionite tähtsust, et saaks rohkem madinale keskenduda.


Ütleme nii et pottide mõte oligi rohkem madinale keskendumine et ei peaks koguaeg linnas ravimas käima icon_smile.gif
Nüüd on asi eriti carebear'iks tehtud. Ega mul selle vastu midagi ei ole, aga lihtsalt nende munakesed ideena käivad vastukarva, et nagu enam pole üldse põhjust linnas käia, aint peksad kolle ja dropivad oma mune ja potte ka natuke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 20:09:57 vasta tsitaadiga

Modidega saab peaaegu kõike muuta õnneks thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 20:45:40 vasta tsitaadiga

Tegelikult peaksid devid tegema mänge tänastele mid-range masinatele. High-endile siis kui on vaja mootorit müüa. Low-endile pole mõtet ise teha, selleks tuleks anda inimestele/fännidele tasuta tööriistad ja nad teevad ise. Ma võin eksida aga Oblivioniga tehti ju nii et see töötas ka lõpuks selliste masinate peal mis on ultra-low-end (gef5) ja seda fännide poolt. Visuaalsest küljest ei jäänud muidugi palju järgi aga seda oli ka oodata.

Kõik dev'id kes teevad mänge ainult raha pärast tuleks oksa tõmmata. Vähemalt midagigi tuleks teha selleks et zanri edasi viia, isegi kui see ebaõnnestub/polnud kõige parem idee juba alustades.

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 12:48:31 vasta tsitaadiga

Peltz kirjutas:
Kõik dev'id kes teevad mänge ainult raha pärast tuleks oksa tõmmata. Vähemalt midagigi tuleks teha selleks et zanri edasi viia, isegi kui see ebaõnnestub/polnud kõige parem idee juba alustades.


Noh, ütleme nii et siis tuleks valdav osa oksa tõmmata.



Veidi uut kraami kah:
http://multiplayerblog.mtv.com/2008/08/05/diablo-iii-necromancer/
http://gamesblog.ugo.com/index.php/gamesblog/more/diablo_iii_development_update/

Natuke irvitamapanev töökohakuulutus icon_lol.gif

http://www.blizzard.com/us/jobopp/

tsitaat:
Job Update 08/05/08
New Position – Art Director – Diablo III
Blizzard Entertainment is currently looking for a talented, motivated, and experienced art director to lead the Diablo III art team. For this position, you must be highly organized with outstanding communication skills and proven experience in management.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 07.08.2008 13:07:39 vasta tsitaadiga

Peltz kirjutas:
Kõik dev'id kes teevad mänge ainult raha pärast tuleks oksa tõmmata. Vähemalt midagigi tuleks teha selleks et zanri edasi viia, isegi kui see ebaõnnestub/polnud kõige parem idee juba alustades.


Ütleme nii, et enamus huljaspäid on pankrotti lennanud selliste asjadega, kõigepealt tuleb ikka muretseda, et oma projektiga vähemalt nulli jääd alles siis hakata maailma parandama.
Pealegi tänapäevast 10...100miljoni dollariliste eelarvete juures ei anta palju ruumi eksperimenteerimiseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 13:32:41 vasta tsitaadiga

Selles gamesblog'i artikli all oli hea kommentaar icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Mõned inimesed on ikka haiged... icon_rolleyes.gif

See jobopp on küll hea teema. Alles praegu otsivad art director'it? Et siis variant A - eelmine vend lasti lahti või variant B - neil pole siiani art directorit olnud icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 07.08.2008 13:43:43 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
See jobopp on küll hea teema. Alles praegu otsivad art director'it? Et siis variant A - eelmine vend lasti lahti või variant B - neil pole siiani art directorit olnud icon_biggrin.gif .


Tegelikult pigem variant C- keegi (Samwise Didier võibolla) lükkas asja käima ja nüüd vahetatakse ta välja kuna tal uus projekt käsil.
Uus mees lihtsalt hakkab jälgima, et ülejäänud assetid vastaks stiililt ja "eelarvelt" etalonile.

Vähemalt mina arvan nii.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 16:37:12 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Selles gamesblog'i artikli all oli hea kommentaar icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Mõned inimesed on ikka haiged... icon_rolleyes.gif

See jobopp on küll hea teema. Alles praegu otsivad art director'it? Et siis variant A - eelmine vend lasti lahti või variant B - neil pole siiani art directorit olnud icon_biggrin.gif .




Äkki eelmine art director solvus ja läks ise ära?
Ega seda vist tegelikult keegi ei tea. Eks pärast mängu creditsitest näeb, mis juhtus icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 19:04:21 vasta tsitaadiga

... ja necromanceri vahetasid välja mingi arstionu vastu, masendav icon_confused.gif iga uus uudis jahutab vaid ootusi selle mängu suhtes, kahju ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 19:44:23 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Heineken kirjutas:
ArchMage, pigem jääb asi DVD-de suuruse taha , kahekihilised on 9.4 giga . Muidugi saab mitme DVD peale teha , aga ikkagist .

Tuntud WoW on ju oma 5 cd peal icon_lol.gif

WoWi maailm on ju nii suur...Ega d2s storyt tõesti pole eriti. Ja grindimise kohta on suht tõsi, nagu WoW tegelikult ,mille vastu mul pole midagi. Aga väita , et wow on sitt, sellepärast, et see on puhas grind, siis diablo on täpselt samasugune grind, kuigi diablos on kindlasti vähem itemeid. Uuendused on alati head imo, see arstidoktor võib väga lahe olla.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oakwarrior
HV vaatleja
Oakwarrior

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 20:01:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ja necromanceri vahetasid välja mingi arstionu vastu, masendav icon_confused.gif iga uus uudis jahutab vaid ootusi selle mängu suhtes, kahju ...


Necro tuleb expansionis.

Minuarust oleks olnud parim variant KÕIK klassid välja vahetada, nagu D1-D2. Omast perspektiivist ütleks et barbari tagasitoomine selliste väga flashy ja AoE spellidega ei õigusta küll ennast, kuigi nad ütlesid et nad mõtlesid eelmiste klasside tagasitoomisele ja tundus et ainult barbarit oleks saanud laiendada. Suht persekeeratud IMO. D2 oli barbar lemmik, D3 tundub et ma ei mängigi, või mängin viimasena icon_lol.gif

/rant off.

Nõia-arsti vastu pole midagi, tundub täpselt nagu necro ainult et teistsugune kostüüm (ehk siis rõõmsatele ja kirgastele mängutoonidele vastav) icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:54:12 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
kuigi diablos on kindlasti vähem itemeid

Um, you sure bout that? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 22:54:15 vasta tsitaadiga


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 00:29:20 vasta tsitaadiga

hea
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 00:51:32 vasta tsitaadiga

Kui mõne ootused jahenevad, siis ma ootan seda ikkagi veel tohutult, sest hack'n'slashid on üliiihead ning ma pole Diablo eelkäijaid mänginud ja ei suudaks ka (nii kehv graafika).
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 01:24:47 vasta tsitaadiga

Selle "kehva graafikaga" harjub mõne ajaga ära .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 08.08.2008 04:47:59 vasta tsitaadiga

Oakwarrior kirjutas:
Äkki eelmine art director solvus ja läks ise ära?
Ega seda vist tegelikult keegi ei tea. Eks pärast mängu creditsitest näeb, mis juhtus icon_smile.gif
http://kotaku.com/5034395/diablo-iii-art-director-quits-game-remains-the-same
Vana lahkuski...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 09:19:25 vasta tsitaadiga

D2 graafikal pole häda midagi. Nende tapatalgute keskel ei märkagi seda, et tegemist juba päris vana mänguga. Loeb gameplay ja see ruulib (nagu on pop ja noortepärane öelda) thumbs_up.gif.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.08.2008 10:13:49 vasta tsitaadiga

Lisaks, et Diablo III graafika on tegelikult väga otsene DII-e edasiarendus. Diablo II mõne 3DFX-i kiirendi peal (Voodoo-d) nägi välja sama kaunilt pastelne nagu D III. Võtta üks kunagisi kenamaid 2.5D mänge ja teha sellele 3Ds järg, mis näeb välja ilusam kui originaal, on kõva saavutus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 13:36:16 vasta tsitaadiga

ot:
http://www.compfused.com/directlink/204/
uus npc: dark knight
allikas: rumor
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simmi
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2007




sõnum 11.08.2008 14:31:25 vasta tsitaadiga

wtf batman ^ ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2008 14:48:24 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
ot:
http://www.compfused.com/directlink/204/
uus npc: dark knight
allikas: rumor

Kuulsin veel, et tema vastu aitab skill nimega "Give Chicken".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.