Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 11.03.2010 13:56:17 vasta tsitaadiga

Viimane on kirjade järgi "no glasses" ja just lcd rida.
http://en.wikipedia.org/wiki/Parallax_barrier

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 14:03:21 vasta tsitaadiga

Laiatarbesse see ilmselt ei liigu sest ei saa läbi odava hd paneeliga ja töötab ainult teatud vaatepunktides, ei saa suvaliselt vedeleda teleka ees.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 00:05:03 vasta tsitaadiga

Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.

Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 12.03.2010 09:55:27 vasta tsitaadiga

üks kiire küsimus HDMI kaabli kohta.
vaja ühendada kodukino ja telekas.
kas hdmi kaabli versioon on ka seljuures tähtis 1.3 või 1.2 või pole vahet?
kullatud ostsaga või mitte?
kus kohast osta?
vaatasin ,et oomi poes suht norm hinnad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonnipunn
HV kasutaja
jonnipunn

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 10:22:27 vasta tsitaadiga

http://www.serigo.ee/product_info.php?products_id=77433
Kõik oma ja sõprade-tuttavate paarkümend HDMI vajadust sealt soetanud/soovitanud... milleks maksta rohkem mõttetu blingi ja pakendi eest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 12.03.2010 11:49:51 vasta tsitaadiga

kahtlane koht, kuid hind on küll hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 11:57:43 vasta tsitaadiga

Enda HDMI (1.3, kullatud) 1.5m pikune kaabel saabus eile $0.99 eest, tellitud ebayst, tarneaeg 5 nädalat, töötab ilusti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 12.03.2010 12:02:31 vasta tsitaadiga

äkki sealt nad siis ostavadki neid. ja siin turustavad 100.- eest.
telleks ka odavalt kusagilt netist, kuid oleks juba täna õhtuks tarvis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 13:18:17 vasta tsitaadiga

Ise ostsin ka nädala algul Serigo-st hdmi kaabli ning töötab korralikult
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 12.03.2010 13:55:51 vasta tsitaadiga

Tere icon_wink.gif

On plaanis soetada uus telekas ning jäi silma selline
http://www.euronics.ee/tootekaart/12659/Telerid/Televiisorid/KDL40W5500K
Kas on mingeid kogemusi või kommentaare selle teleka kohta?
Ning selle DivX'ga saab HD filme ka vaadata väliselt mäluseadmelt?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 13:58:18 vasta tsitaadiga

Soovitage 32-37" LCD, mis mängiks USB pulga pealt filme. Eelistatult ehk Samsung, LG?
Digitüüneri olemasolu pole tähtis, telekas läheks Elion DigiTV taha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 14:28:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.

Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha?


Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 12.03.2010 20:57:26 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Enda HDMI (1.3, kullatud) 1.5m pikune kaabel saabus eile $0.99 eest, tellitud ebayst, tarneaeg 5 nädalat, töötab ilusti.


sama siin. Ebay, inglismaalt, tellisin HDMI 5 meetrit 1.3, kullatud, 60 eek. Töötab ideaalselt, LE40B651 teleriga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 21:31:39 vasta tsitaadiga

Tanel, LG H5000 seeriast ehk? Täiesti vaadatava pildiga ja hea hinnaga telekas.
Hinnapiir muidugi seaks asjad paika.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 12.03.2010 22:15:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.

Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha?


Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel.


Seadista nii et pilt oleks "unscaled". Värvid ei pruugi ka siis õiged olla kui teler on teleka reziimis, proovi ka saab PC-Mode kasutada. TV mode korral käib pilt läbi sellistest asjadest mis miskit head pildi peendetailidele ei tee. PC mode korral on eeldatav signaali liikumine lühem, sest see ei läbi kõikvõimalikke "pildiparandajaid".
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2010 23:34:08 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.

Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha?


Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel.


Seadista nii et pilt oleks "unscaled". Värvid ei pruugi ka siis õiged olla kui teler on teleka reziimis, proovi ka saab PC-Mode kasutada. TV mode korral käib pilt läbi sellistest asjadest mis miskit head pildi peendetailidele ei tee. PC mode korral on eeldatav signaali liikumine lühem, sest see ei läbi kõikvõimalikke "pildiparandajaid".


Seda unscaled peaks otsima telekast või arvutist?
Ühendatud on sellisesse HDMI pessa kuhu sulgudes on (DVI) kirjutatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 13.03.2010 02:21:50 vasta tsitaadiga

Mul eip pole küll LG telekat et vaadata kuid jah, telekas peaks leiduma see "Unscaled". Arvutis pole muud teha kui lihtsalt panna reso 1920x1080 ja kui saab siis refresh 50Hz (kui soovid et PAL kontent probleemitult esituks). Telekas peaks avastama et siseneb 1080p signaal.

Erinevatel tootjatel võib see nimetus muidugi erineda, kuid põhimõtteliselt tulemus peaks olema mitteskaleeritud pilt, 1:1 see mis siseneb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 15:59:01 vasta tsitaadiga

Google translate ja mingi saksakeelne foorum aitasid hädast välja icon_biggrin.gif

Menüüst tuleb valida Source List ja siis Rename, ja seal siis pakub erinevaid nimesi sisendile, valides nimeks DVI PC või PC muudetakse ka teleka seadeid ja pilt on hetkega terav ja värvid ka korras. Täiesti ajuvaba icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karujev
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007




sõnum 14.03.2010 14:03:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Soovitage 32-37" LCD, mis mängiks USB pulga pealt filme. Eelistatult ehk Samsung, LG?
Digitüüneri olemasolu pole tähtis, telekas läheks Elion DigiTV taha.


Pulga pealt mängib kõige paremini LG LH5000 seeria ja kõrgemad (LH3000 saab ka panna mängima DivX, MKV jne faile aga see mudel ilma 100Hz-ta ja reageerimine aeglasem kui "viiendal")
Digitüünerid on Eestis müüdavatel täna kõigil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 14:04:58 vasta tsitaadiga

LH5000 on värvid ka natuke paremad ja heli peaks olema ka täiustatum.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 15:28:39 vasta tsitaadiga

Karujev, kuidas see reageerimine väljendub? Kui tahta konsooliga mängida, siis LH5000 input lag on hullem LH3000 omast
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.03.2010 21:42:53 vasta tsitaadiga

LH5000 peabki suuremat lag'i omama kuna protsesse enne kuvamist tehakse ju rohkem. Lülitage DNI ja 100Hz välja ning võib juhtuda et lag on sarnane nagu LH3000 puhul.
LH5000 on S-IPS paneeliga LG-Philipsi koostöö ajast, sellest ka veidi parem (subjektiivne) pilt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 21:54:13 vasta tsitaadiga

Mis hetkel 15k juures parim valik oleks? Samsung B650?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 15.03.2010 09:57:22 vasta tsitaadiga

äkki pana plasmad
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 11:06:44 vasta tsitaadiga

IMO endiselt alla 17k parim ost 42PFL8404H (LG paneeliga, mitte Sharp) ja etem kui Pana G10. Panal on küll must toon parem. Panasonic kulutab 2-4 korda rohkem energiat võrreldes Philipsiga.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.03.2010 15:59:43 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
IMO endiselt alla 17k parim ost 42PFL8404H (LG paneeliga, mitte Sharp) ja etem kui Pana G10. Panal on küll must toon parem. Panasonic kulutab 2-4 korda rohkem energiat võrreldes Philipsiga.


Ütleb ehk veel keegi selle isendi kohta midagi? Mul äiapapa plaanib osta 42" telksi elioni boxi taha. Hind miski 15 000.- Valik on nii krdi suur, et ma ei julgegi talle midagi soovitada icon_neutral.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:05:38 vasta tsitaadiga

8404 on hea telekas, kuid hetke pixmanias head pakkumised samsungi 6. ja 7. seeriale. Pilt on ehk natukene kehvem, kuid saad sama raha eest tunduvalt suurema teleka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.03.2010 16:08:39 vasta tsitaadiga

mirko27, äiapapa mul vanakooli mees. Tahab enne näpuga katsuda, netist ta kohe kindlasti ei osta icon_biggrin.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:11:10 vasta tsitaadiga

Katsuda saad suvalises poes, pärast esitad samale telekale tellimuse pixmaniasse. Vanakooli mehed pidid kokkuhoidlikud ka olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 15.03.2010 16:19:39 vasta tsitaadiga

Oskad lingi visata, mida sa täpsemalt silmas pead?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 16:43:39 vasta tsitaadiga

http://www.pixmania.com/ee/ee/r/samsung-b650
http://www.pixmania.com/ee/ee/r/samsung-b750
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 17:40:11 vasta tsitaadiga

Siin uue LCD tv ostust jutt, osad kasutajad on soovitanud plasmadest ja LG'st eemale hoida. Kuidas teil plasmade ja LG'ga kogemused?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 18:28:20 vasta tsitaadiga

Ise oman natuke üle 2.a juba 42" Panasonic'u plasmat ja ei ostaks elusees endale telekaks LCD-d või muu plasma tootjat. Võimalik, et olen kinnisideega, et kui ostan teleka, siis vaatan ainult plasma poole, kuid siiani ei ole pidanud pettuma. Minu silmis teeb Pana parima pildiga telekaid - must on must ja valge on valge. Kui tol ajal poodi ostma läksin, siis sai põhjalik eeltöö tehtud. Palusin kõrvuti panna LG plasma, Samsung'i LCD ja Pana plasma. Piltide erinevus oli märgatav. LG ei kannatanud kriitikat kohe mitte, Samsung'l oli pilt ok, kuid võrreldes plasmaga lõi välja see, et kui Pana näitas musta, siis Samsungi LCD sinist. Kindlasti on selle 2.a jooksul toimunud märgatav tehnoloogiline areng ja pildikvaliteet kindlasti paremuse poole läinud, kuid fakt on see, et kui peaksin uue teleri ostma, siis antud hetkel ei ole minu silmis ühtki teist tootjat kui ainult Panasonic ja kindlasti plasma ning siis juba Full HD ja 50" beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draxel
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2009




sõnum 15.03.2010 20:56:49 vasta tsitaadiga

Millal PVR-ga mudelid turule jõuavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 21:11:11 vasta tsitaadiga

draxel kirjutas:
Millal PVR-ga mudelid turule jõuavad?


nüüd jõudis nagu keegi must ette, kirjutan ka siis. ma isegi ei tea, et äkki nägin seda kõike unes, kas selline asi on reaalne, et telekas, millel on digituuner ja usb, suudab saateid salvestada välisele kõvakettale, mis teleka taga ripub. on selline asi olemas või kujutan ma seda lihtsalt ette.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.03.2010 21:30:54 vasta tsitaadiga

Kuupäeva ei tea veel aga jõuavad - http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=LF42G20 thumbs_up.gif

Lugemist lisaks - http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1266246867
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 21:36:14 vasta tsitaadiga

Panasonicu G20/V20/VT20 seerial on kõigil selline salvestusvõimalus olemas.
Ainuke probleem on selles, et maha mängida saad ainult sellesamas telekas, millega salvestasid.
Isegi mitte teise inimese sama mudel ei mängi neid.
HDD tuli ka samas telekas enne 1. salvestamist ära formaatida.
Panasonicu vanad olid vist pilves kui seda softi kavandasid... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 21:51:12 vasta tsitaadiga

aastaid tagasi juba nägin eestimaal sisemise kõvakettaga philipsi lcd'd, tol ajal küll vist ainult mpeg2 digituuneriga.g
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 21:55:16 vasta tsitaadiga

Osadel uutel Samsadel kah PVR tugi. On lootust, et ehk parema softiga kui Pana icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 23:09:43 vasta tsitaadiga

Ehk viitsib keegi täpsemalt rääkida plasma ja lcd nõrkadest/tugevatest külgedest?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 00:00:41 vasta tsitaadiga

plasmade nõrk külg on staatiline pilt (sellest tulenev põletus) ja suurem voolutarve... odavamate fullHD plasmade puhul on probleeme pildi udususega, samuti 100Hz ja 600Hz mootorid ei tee just seda, mida peaksid

plusse toogu välja keegi, kellele plasmad meeldivad

/ muideks, seda küsimust on selles teemas mitmeid kordi esitatud, kasuta otsingut
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 00:23:07 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
plasmade nõrk külg on staatiline pilt (sellest tulenev põletus) ja suurem voolutarve... odavamate fullHD plasmade puhul on probleeme pildi udususega, samuti 100Hz ja 600Hz mootorid ei tee just seda, mida peaksid

plusse toogu välja keegi, kellele plasmad meeldivad

/ muideks, seda küsimust on selles teemas mitmeid kordi esitatud, kasuta otsingut


kas see sissepõlemine on endiselt tänapäeval aktuaalne? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 01:04:32 vasta tsitaadiga

MummikAl, ei ole enam.

Plasmadel paremad värvid ja vaatenurk korralikum.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 01:40:58 vasta tsitaadiga

osaliselt ikka on küll... LG PS3000 pidi vähemalt veel selle all kannatama pikemate vaatamiste korral... (rohkem pole plasmade kohta uurinud)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 01:50:49 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
MummikAl, ei ole enam.

Plasmadel paremad värvid ja vaatenurk korralikum.


500-sel Samsa LCD-l vaatenurk 178°
Kuhu edasi, 180° nagu piiriks...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 09:33:23 vasta tsitaadiga

Jajah, nagu kontrast on ka 1:50000.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 09:52:42 vasta tsitaadiga

kuulge, kuidas saada Sony S5060-le heli telekasse PC kanalil. VGA-ga jookseb pilt aparaati, aga kuidas veel heli taha saada?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.03.2010 10:08:38 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Osadel uutel Samsadel kah PVR tugi. On lootust, et ehk parema softiga kui Pana icon_smile.gif

Grundigil kah, iseasi kuidas pilt on
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=42_7975

EDIT: Aga maha mängib ikka ainult Grundig ise

tsitaat:
Müüki on saabunud PVR teler:
Grundig Vision7 42-7975 T/C 42" FullHD
-DVB-T ja C mpeg4 HD tüüneriga
-läbi USB 2.0 saab salvestada FTA ja PAY kanaleid
-mahamängimine ainult Grundigi telerites
-lisada saab ka Micro DVB-S tüüneri..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 10:26:03 vasta tsitaadiga

Mina vaatan oma telerit risti, mitte mingi teravnurga all ning võrdlus teiste teleritega on aktuaalne ainult poes, kui sa neid külg külje vastas võrdled. Kodus olles harjud sa oma teleri iseärasustega( vähem värve näiteks) ära ning seega vahet pole, et naabril on "suurem"... icon_rolleyes.gif

Ise oman LG 37LH3000 telerit ning mind ei sega, et must toon ei ole päris must või siis pildiparandusprogramm ei ole parim. Inimene harjub kõigega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThebigA
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 11:13:00 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
Mina vaatan oma telerit risti, mitte mingi teravnurga all ning võrdlus teiste teleritega on aktuaalne ainult poes, kui sa neid külg külje vastas võrdled. Kodus olles harjud sa oma teleri iseärasustega( vähem värve näiteks) ära ning seega vahet pole, et naabril on "suurem"... icon_rolleyes.gif

Ise oman LG 37LH3000 telerit ning mind ei sega, et must toon ei ole päris must või siis pildiparandusprogramm ei ole parim. Inimene harjub kõigega thumbs_up.gif


Loen ja imestan. No miks peab inimene ennast harjutama kehva pildiga? 37" Pana plasma saad sama raha eest kui selle LG LCD. Ma saan aru, et tõesti ei ole väga vaja telekale ambilighti ja dlna ei ole kõigile veel oluline jne. aga suurus tuleb valida vastavalt vaatamiskaugusele ja PILT PEAB HEA OLEMA.

Terv.
A.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.