|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.03.2010 14:03:21
|
|
|
Laiatarbesse see ilmselt ei liigu sest ei saa läbi odava hd paneeliga ja töötab ainult teatud vaatepunktides, ei saa suvaliselt vedeleda teleka ees.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.03.2010 00:05:03
|
|
|
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.
Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
12.03.2010 09:55:27
|
|
|
üks kiire küsimus HDMI kaabli kohta.
vaja ühendada kodukino ja telekas.
kas hdmi kaabli versioon on ka seljuures tähtis 1.3 või 1.2 või pole vahet?
kullatud ostsaga või mitte?
kus kohast osta?
vaatasin ,et oomi poes suht norm hinnad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonnipunn
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
12.03.2010 11:49:51
|
|
|
kahtlane koht, kuid hind on küll hea
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
12.03.2010 11:57:43
|
|
|
| Enda HDMI (1.3, kullatud) 1.5m pikune kaabel saabus eile $0.99 eest, tellitud ebayst, tarneaeg 5 nädalat, töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
12.03.2010 12:02:31
|
|
|
äkki sealt nad siis ostavadki neid. ja siin turustavad 100.- eest.
telleks ka odavalt kusagilt netist, kuid oleks juba täna õhtuks tarvis.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.03.2010 14:28:01
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.
Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha? |
Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
12.03.2010 20:57:26
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| Enda HDMI (1.3, kullatud) 1.5m pikune kaabel saabus eile $0.99 eest, tellitud ebayst, tarneaeg 5 nädalat, töötab ilusti. |
sama siin. Ebay, inglismaalt, tellisin HDMI 5 meetrit 1.3, kullatud, 60 eek. Töötab ideaalselt, LE40B651 teleriga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
12.03.2010 21:31:39
|
|
|
Tanel, LG H5000 seeriast ehk? Täiesti vaadatava pildiga ja hea hinnaga telekas.
Hinnapiir muidugi seaks asjad paika.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
12.03.2010 22:15:15
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.
Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha? |
Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel. |
Seadista nii et pilt oleks "unscaled". Värvid ei pruugi ka siis õiged olla kui teler on teleka reziimis, proovi ka saab PC-Mode kasutada. TV mode korral käib pilt läbi sellistest asjadest mis miskit head pildi peendetailidele ei tee. PC mode korral on eeldatav signaali liikumine lühem, sest see ei läbi kõikvõimalikke "pildiparandajaid".
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.03.2010 23:34:08
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Telekas Samsung LE32B530, videokaart 8600GT.
DVI->VGA - resolutsioon 1920x1080 ja pilt väga ilus.
DVI->DVI kaabel 1m->DVI to HDMI üleminek - resolutsioon 1920x1080 ja pilt on välja venitatud, kruttides reso 1840x1028 peale mahub alles kõik ekraanile, teravust pole ja värvid pole ka täiesi õiged.
Mis viga võib olla, kas saast kaabel või üleminek võib nii teha? |
Proovisin DVI->HDMI kaablit, ikka sama jama.
Peab proovima teise videokaardiga ka veel. |
Seadista nii et pilt oleks "unscaled". Värvid ei pruugi ka siis õiged olla kui teler on teleka reziimis, proovi ka saab PC-Mode kasutada. TV mode korral käib pilt läbi sellistest asjadest mis miskit head pildi peendetailidele ei tee. PC mode korral on eeldatav signaali liikumine lühem, sest see ei läbi kõikvõimalikke "pildiparandajaid". |
Seda unscaled peaks otsima telekast või arvutist?
Ühendatud on sellisesse HDMI pessa kuhu sulgudes on (DVI) kirjutatud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
13.03.2010 02:21:50
|
|
|
Mul eip pole küll LG telekat et vaadata kuid jah, telekas peaks leiduma see "Unscaled". Arvutis pole muud teha kui lihtsalt panna reso 1920x1080 ja kui saab siis refresh 50Hz (kui soovid et PAL kontent probleemitult esituks). Telekas peaks avastama et siseneb 1080p signaal.
Erinevatel tootjatel võib see nimetus muidugi erineda, kuid põhimõtteliselt tulemus peaks olema mitteskaleeritud pilt, 1:1 see mis siseneb.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.03.2010 15:59:01
|
|
|
Google translate ja mingi saksakeelne foorum aitasid hädast välja
Menüüst tuleb valida Source List ja siis Rename, ja seal siis pakub erinevaid nimesi sisendile, valides nimeks DVI PC või PC muudetakse ka teleka seadeid ja pilt on hetkega terav ja värvid ka korras. Täiesti ajuvaba
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karujev
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2007
|
14.03.2010 14:03:34
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Soovitage 32-37" LCD, mis mängiks USB pulga pealt filme. Eelistatult ehk Samsung, LG?
Digitüüneri olemasolu pole tähtis, telekas läheks Elion DigiTV taha. |
Pulga pealt mängib kõige paremini LG LH5000 seeria ja kõrgemad (LH3000 saab ka panna mängima DivX, MKV jne faile aga see mudel ilma 100Hz-ta ja reageerimine aeglasem kui "viiendal")
Digitüünerid on Eestis müüdavatel täna kõigil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
14.03.2010 14:04:58
|
|
|
| LH5000 on värvid ka natuke paremad ja heli peaks olema ka täiustatum.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
14.03.2010 15:28:39
|
|
|
| Karujev, kuidas see reageerimine väljendub? Kui tahta konsooliga mängida, siis LH5000 input lag on hullem LH3000 omast
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
14.03.2010 21:42:53
|
|
|
LH5000 peabki suuremat lag'i omama kuna protsesse enne kuvamist tehakse ju rohkem. Lülitage DNI ja 100Hz välja ning võib juhtuda et lag on sarnane nagu LH3000 puhul.
LH5000 on S-IPS paneeliga LG-Philipsi koostöö ajast, sellest ka veidi parem (subjektiivne) pilt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
14.03.2010 21:54:13
|
|
|
| Mis hetkel 15k juures parim valik oleks? Samsung B650?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
15.03.2010 09:57:22
|
|
|
| äkki pana plasmad
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
15.03.2010 11:06:44
|
|
|
IMO endiselt alla 17k parim ost 42PFL8404H (LG paneeliga, mitte Sharp) ja etem kui Pana G10. Panal on küll must toon parem. Panasonic kulutab 2-4 korda rohkem energiat võrreldes Philipsiga.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.03.2010 15:59:43
|
|
|
| VR53 kirjutas: |
| IMO endiselt alla 17k parim ost 42PFL8404H (LG paneeliga, mitte Sharp) ja etem kui Pana G10. Panal on küll must toon parem. Panasonic kulutab 2-4 korda rohkem energiat võrreldes Philipsiga. |
Ütleb ehk veel keegi selle isendi kohta midagi? Mul äiapapa plaanib osta 42" telksi elioni boxi taha. Hind miski 15 000.- Valik on nii krdi suur, et ma ei julgegi talle midagi soovitada
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
15.03.2010 16:05:38
|
|
|
| 8404 on hea telekas, kuid hetke pixmanias head pakkumised samsungi 6. ja 7. seeriale. Pilt on ehk natukene kehvem, kuid saad sama raha eest tunduvalt suurema teleka.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.03.2010 16:08:39
|
|
|
mirko27, äiapapa mul vanakooli mees. Tahab enne näpuga katsuda, netist ta kohe kindlasti ei osta
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
15.03.2010 16:11:10
|
|
|
Katsuda saad suvalises poes, pärast esitad samale telekale tellimuse pixmaniasse. Vanakooli mehed pidid kokkuhoidlikud ka olema
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
15.03.2010 16:19:39
|
|
|
Oskad lingi visata, mida sa täpsemalt silmas pead?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.03.2010 17:40:11
|
|
|
| Siin uue LCD tv ostust jutt, osad kasutajad on soovitanud plasmadest ja LG'st eemale hoida. Kuidas teil plasmade ja LG'ga kogemused?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.03.2010 18:28:20
|
|
|
Ise oman natuke üle 2.a juba 42" Panasonic'u plasmat ja ei ostaks elusees endale telekaks LCD-d või muu plasma tootjat. Võimalik, et olen kinnisideega, et kui ostan teleka, siis vaatan ainult plasma poole, kuid siiani ei ole pidanud pettuma. Minu silmis teeb Pana parima pildiga telekaid - must on must ja valge on valge. Kui tol ajal poodi ostma läksin, siis sai põhjalik eeltöö tehtud. Palusin kõrvuti panna LG plasma, Samsung'i LCD ja Pana plasma. Piltide erinevus oli märgatav. LG ei kannatanud kriitikat kohe mitte, Samsung'l oli pilt ok, kuid võrreldes plasmaga lõi välja see, et kui Pana näitas musta, siis Samsungi LCD sinist. Kindlasti on selle 2.a jooksul toimunud märgatav tehnoloogiline areng ja pildikvaliteet kindlasti paremuse poole läinud, kuid fakt on see, et kui peaksin uue teleri ostma, siis antud hetkel ei ole minu silmis ühtki teist tootjat kui ainult Panasonic ja kindlasti plasma ning siis juba Full HD ja 50"
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draxel
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2009
|
15.03.2010 20:56:49
|
|
|
| Millal PVR-ga mudelid turule jõuavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.03.2010 21:11:11
|
|
|
| draxel kirjutas: |
| Millal PVR-ga mudelid turule jõuavad? |
nüüd jõudis nagu keegi must ette, kirjutan ka siis. ma isegi ei tea, et äkki nägin seda kõike unes, kas selline asi on reaalne, et telekas, millel on digituuner ja usb, suudab saateid salvestada välisele kõvakettale, mis teleka taga ripub. on selline asi olemas või kujutan ma seda lihtsalt ette.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.03.2010 21:36:14
|
|
|
Panasonicu G20/V20/VT20 seerial on kõigil selline salvestusvõimalus olemas.
Ainuke probleem on selles, et maha mängida saad ainult sellesamas telekas, millega salvestasid.
Isegi mitte teise inimese sama mudel ei mängi neid.
HDD tuli ka samas telekas enne 1. salvestamist ära formaatida.
Panasonicu vanad olid vist pilves kui seda softi kavandasid...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2010 21:51:12
|
|
|
| aastaid tagasi juba nägin eestimaal sisemise kõvakettaga philipsi lcd'd, tol ajal küll vist ainult mpeg2 digituuneriga.g
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
15.03.2010 21:55:16
|
|
|
Osadel uutel Samsadel kah PVR tugi. On lootust, et ehk parema softiga kui Pana
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.03.2010 23:09:43
|
|
|
| Ehk viitsib keegi täpsemalt rääkida plasma ja lcd nõrkadest/tugevatest külgedest?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
16.03.2010 00:00:41
|
|
|
plasmade nõrk külg on staatiline pilt (sellest tulenev põletus) ja suurem voolutarve... odavamate fullHD plasmade puhul on probleeme pildi udususega, samuti 100Hz ja 600Hz mootorid ei tee just seda, mida peaksid
plusse toogu välja keegi, kellele plasmad meeldivad
/ muideks, seda küsimust on selles teemas mitmeid kordi esitatud, kasuta otsingut
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
16.03.2010 00:23:07
|
|
|
| tuut kirjutas: |
plasmade nõrk külg on staatiline pilt (sellest tulenev põletus) ja suurem voolutarve... odavamate fullHD plasmade puhul on probleeme pildi udususega, samuti 100Hz ja 600Hz mootorid ei tee just seda, mida peaksid
plusse toogu välja keegi, kellele plasmad meeldivad
/ muideks, seda küsimust on selles teemas mitmeid kordi esitatud, kasuta otsingut |
kas see sissepõlemine on endiselt tänapäeval aktuaalne?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
16.03.2010 01:04:32
|
|
|
MummikAl, ei ole enam.
Plasmadel paremad värvid ja vaatenurk korralikum.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
16.03.2010 01:40:58
|
|
|
| osaliselt ikka on küll... LG PS3000 pidi vähemalt veel selle all kannatama pikemate vaatamiste korral... (rohkem pole plasmade kohta uurinud)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
16.03.2010 01:50:49
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
MummikAl, ei ole enam.
Plasmadel paremad värvid ja vaatenurk korralikum. |
500-sel Samsa LCD-l vaatenurk 178°
Kuhu edasi, 180° nagu piiriks...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.03.2010 09:33:23
|
|
|
Jajah, nagu kontrast on ka 1:50000.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
16.03.2010 09:52:42
|
|
|
| kuulge, kuidas saada Sony S5060-le heli telekasse PC kanalil. VGA-ga jookseb pilt aparaati, aga kuidas veel heli taha saada?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
16.03.2010 10:08:38
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Osadel uutel Samsadel kah PVR tugi. On lootust, et ehk parema softiga kui Pana  |
Grundigil kah, iseasi kuidas pilt on
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=42_7975
EDIT: Aga maha mängib ikka ainult Grundig ise
| tsitaat: |
Müüki on saabunud PVR teler:
Grundig Vision7 42-7975 T/C 42" FullHD
-DVB-T ja C mpeg4 HD tüüneriga
-läbi USB 2.0 saab salvestada FTA ja PAY kanaleid
-mahamängimine ainult Grundigi telerites
-lisada saab ka Micro DVB-S tüüneri..
|
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
16.03.2010 10:26:03
|
|
|
Mina vaatan oma telerit risti, mitte mingi teravnurga all ning võrdlus teiste teleritega on aktuaalne ainult poes, kui sa neid külg külje vastas võrdled. Kodus olles harjud sa oma teleri iseärasustega( vähem värve näiteks) ära ning seega vahet pole, et naabril on "suurem"...
Ise oman LG 37LH3000 telerit ning mind ei sega, et must toon ei ole päris must või siis pildiparandusprogramm ei ole parim. Inimene harjub kõigega
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThebigA
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2004
|
16.03.2010 11:13:00
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
Mina vaatan oma telerit risti, mitte mingi teravnurga all ning võrdlus teiste teleritega on aktuaalne ainult poes, kui sa neid külg külje vastas võrdled. Kodus olles harjud sa oma teleri iseärasustega( vähem värve näiteks) ära ning seega vahet pole, et naabril on "suurem"...
Ise oman LG 37LH3000 telerit ning mind ei sega, et must toon ei ole päris must või siis pildiparandusprogramm ei ole parim. Inimene harjub kõigega  |
Loen ja imestan. No miks peab inimene ennast harjutama kehva pildiga? 37" Pana plasma saad sama raha eest kui selle LG LCD. Ma saan aru, et tõesti ei ole väga vaja telekale ambilighti ja dlna ei ole kõigile veel oluline jne. aga suurus tuleb valida vastavalt vaatamiskaugusele ja PILT PEAB HEA OLEMA.
Terv.
A.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|