|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.02.2005 00:37:38
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Kes STV klient on? Kas muul tirib normaalse kiirusega? |
mul muul ei tirigi eriti pärast seda kui stvsse sai tuldud,mult ka enam ei tirita :S
EDIT:kui keegi stv klientidest teab kudias highID saada siis paluks jagada  |
Ma sain highi aga mitte mingit kasu, sama aeglaselt tõmbas
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
20.02.2005 01:13:14
|
|
|
| t-force kirjutas: |
EDIT:kui keegi stv klientidest teab kudias highID saada siis paluks jagada  |
mine nuta kontoris ja paku pappi?
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
22.02.2005 02:23:34
|
|
|
| mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
22.02.2005 02:43:11
|
|
|
| hitimees kirjutas: |
| mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla? |
teiste kasutajate kommentaarid antud faili kohta
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
22.02.2005 10:49:03
|
|
|
| pl1600 kirjutas: |
| hitimees kirjutas: |
| mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla? |
teiste kasutajate kommentaarid antud faili kohta |
ja ma ei lugenud seda 2 filet olid hüümargiga ning nüüd on downloaditud kuid download kaustas neid ei ole
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
23.02.2005 04:31:58
|
|
|
hitimees, võid proovida ka vaadata eMule/Temp kataloogi ja kui sa aimad milline fail võiks olla nende kahe hulgas (näiteks suuruse järgi), siis nimeta nende laiendid ümber oodatud failide laienditeks ja võibolla saab neist asja veel
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
23.02.2005 10:49:10
|
|
|
temp kataloogist on teda päris raske ülesse leida
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
23.02.2005 14:50:01
|
|
|
| No *.part faililaiendiga failid jäävad vaatluse alla. Kui sul tõesti neid nii metsikult palju ja ei suuda õiget leida, siis näiteks neid cut-des mujale ning vajadusel tagasi pastedes ja emuula käivitades näed, milline fail ära kadus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.03.2005 17:55:29
|
|
|
tõmbasin endale ka eMule v0.45b ning tõmbab aint 3kb/s ja kui tee test ports siis kitjutab et ei saa ühendust. kaks vajaliku porti on avatud. mis jama võib olla ning kuidas ma kiirust tõsta saan (seadetes on põhjas. kazaa tõmbas muidu üksinda 80kb/s)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.03.2005 18:56:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| tõmbasin endale ka eMule v0.45b ning tõmbab aint 3kb/s ja kui tee test ports siis kitjutab et ei saa ühendust. kaks vajaliku porti on avatud. mis jama võib olla ning kuidas ma kiirust tõsta saan (seadetes on põhjas. kazaa tõmbas muidu üksinda 80kb/s) |
kuidas tee aru ei saa, et p2p puhul ei ole kiirus niiv6rd s6ltuv teist, kui neist, kellelt t6mbate
kui ikka lontrus kellelt tirite ei jaga kiiremini ja teiste allikatega yhendust ei saa, siis on persekellad
ise virutasin endal listi t2is vajalikest asjadest ja pani stabiilselt maksimumiga mida teenusepakkuja lubab, kuid seda siis kui on piisavalt yhendusi
samuti on vana nali, et winxpSP2 puhul on yheaegsete yhenduste arv piiratud, see tuleks eelnevalt patchiga lahti lykata
muidu j22tegi imema
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.03.2005 19:00:12
|
|
|
kust seda patchi saab??
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.03.2005 20:00:14
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| kust seda patchi saab?? |
google -> tcpip.sys patch for winxp sp2
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
28.07.2005 23:14:28
|
|
|
Kas keegi räägiks lihtinimese moodi ära, kuidas seda asjandust seadistada tuleb? Teemasisesse otsingusse ei oska ma tõepoolest midagi tarka kirjutada.
Kust ma neid porte lahti-kinni keeran? Kuidas ma tulemüüri osaliselt maha saan? Mida seal Preferences'e all üldse teha tuleb/tohib?.
Mul näitab mingit serverite listi, aga ühegi kasutajate arvu ei näita (pingi ka mitte). Ära ei ühenda kuhugi.
EDIT: no nii, nüüd sain mingi ühenduse kätte (peale mitmekordset server-listi update'i.
Kas ma pean kõiki srvereid eraldi pingima, et näha kasutajate arvu jms?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
28.07.2005 23:19:54
|
|
|
kõige parem server on razorback 2.0
kui sl on elioni ühendus millel on pordid kinni, siis pane TCP pordiks 113 ja tee windowsi firewallil pordid lahti emule-i settingutest
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
29.07.2005 01:19:31
|
|
|
Mul on kodulahendus 2.
Lasin eMule korra maha ja uuesti peale, mõikas. Nüüd sain ühenduse ja esimene download käib.
Kuidas ma HighID peale saaks (mis pordid lahti ja kuidas, TCP 113'ks muutmine ei aidanud)?
EDIT: nii 4662 kui 113 proovisin, "open these ports on internal WinXP firewall" ja kui panen "test ports", siis selle testiga hakkama ei saa:
| tsitaat: |
| TCP test failed! UDP test will not be performed. |
Kas asi võib olla ruuteris? Kui jah, siis kuidas seda muuta saab?
Enne nagu töötas asi juba.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
29.07.2005 18:54:18
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Mul on kodulahendus 2.
Lasin eMule korra maha ja uuesti peale, mõikas. Nüüd sain ühenduse ja esimene download käib.
Kuidas ma HighID peale saaks (mis pordid lahti ja kuidas, TCP 113'ks muutmine ei aidanud)?
EDIT: nii 4662 kui 113 proovisin, "open these ports on internal WinXP firewall" ja kui panen "test ports", siis selle testiga hakkama ei saa:
| tsitaat: |
| TCP test failed! UDP test will not be performed. |
Kas asi võib olla ruuteris? Kui jah, siis kuidas seda muuta saab?
Enne nagu töötas asi juba.  |
kui sul ruuter on siis asi on selles, otsi netist infi kuidas ruuteri firewalli maha saab.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
30.07.2005 22:44:05
|
|
|
| Mitte ruuteri firewall, vaid tuleks teha pordisuunamine su arvutile.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PC_man
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
02.08.2005 16:00:14
|
|
|
| Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
02.08.2005 16:52:28
|
|
|
| ajee kirjutas: |
| Mitte ruuteri firewall, vaid tuleks teha pordisuunamine su arvutile. |
Mida see tähendab ja kuidas see käib?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
02.08.2005 17:02:40
|
|
|
| PC_man kirjutas: |
| Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on??? |
Mis ühendus see RDSL on ? Ja sul on ainult ühte lahtist porti vaja, otsing ei hammusta
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
02.08.2005 17:11:03
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| PC_man kirjutas: |
| Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on??? |
Mis ühendus see RDSL on ? Ja sul on ainult ühte lahtist porti vaja, otsing ei hammusta  |
Radio DSL vms ära päris lambist lahmi ka
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
02.08.2005 17:15:07
|
|
|
| Ei lahminudki, kui uuesti loed näed, et küsisin temalt seda.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
02.08.2005 17:15:33
|
|
|
google ütleb: Rate-Adaptive Digital Subscriber Line, where the DSL equipment senses the speed limitations of the customer's phone line and adjusts the rate downward accordingly from some maximum.
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
03.08.2005 04:01:12
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| Mida see tähendab ja kuidas see käib? |
Olenevalt ruuterist võiks tal kuskil seadetes (Advanced) olla 'Virtual Server' ja sealt saadki oma arvuti IP-le 'eraldada' vaba pordi (113)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
04.08.2005 11:26:29
|
|
|
| Kui eMule'iga midagi otsida, siis ta leiab alati 300 vastust. Kas seda kuidagi suurendada ei saa vms.?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom52
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2003
|
05.08.2005 17:35:19
|
|
|
| start nupu all on nupp veel. seda vajutades otsib juurde allikaid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
16.11.2005 02:33:50
|
|
|
umm
andke nõu
emule tiris 1 3,7gb faili, miski 3gb oli tõmmatud kui arvuti elektrikatkestuse pärast seisma jäi
emule tirimis listist kadus ära see, aga temp kataloogis kükitab 3 gigane fail, kuidas on võimalik saada see edasi tõmbama
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
16.11.2005 14:56:50
|
|
|
MetMedic tihti abiks olnud.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
07.02.2006 01:49:21
|
|
|
Muula-mehed!
Ei hakanud uut teemat tekitama. Vajasin teist korda elus muula. Eelmisel korral oli paar aastat tagasi. Kui nüüd selle avasin, teatas et olen elust maha jäänud ja tuleb kohe uus versioon tõmmata. Panin tõmbama ja sain 12.2 kB e-Mule 0.47a installeri. Lasin AVG-l seda uurida ja see ei hakanud karjuma. Proovisin siis avada. Tuleb ette selline kiri- The NTVDM CPU has encountered an illegal instruction. CS: 06ea IP:0294 OP:63 73 73 22 20 Choose `Close`to terminate the application.
Ja valikud "Close""Ignore"
Samas ei lase ta seda faili, mis pakub ennast välja installika pähe ära ka kustutada, ega teisaldada (ka Safe Modes), vaid väidab, et mingi proge kasutab seda.
Installisin Muula maha ja puhastasin registryt ka. Midagi ei muutunud.
Olen ka Task Managerist asju ükshaaval kinni pannud ja proovinud siis kustutada.
Midagi ei muutu.
AdAware ega AVG ei karju. Tulemüür midagi uut ei näita.
Mis asi see on ja kuidas seda õhku saaks lasta?
EDIT: Saadud lahti sel teel, et vint käis teises arvutis sleiviks ja sealt kustutasin ära.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logard
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
13.02.2006 20:25:20
|
|
|
võimalik et seda on juba mainitud aga teemasisene otsing ei leidnud nagu... just alles hakkasin e-mule'i kasutama. :/
tahaks teada et miks ei ole võimalik jagada "my music" ja "my movies" folderit?
| tsitaat: |
| on küll võimalik |
shared filesi all lihtsalt ei näita miskipärast neid foldereid. ei ole hidden ja ei ole private. samuti ei näita nt program filesi folderit.
ehk siis nende mustade kastide all on muud folderid aga music ja movies lihtsalt ei näita kuigi nad on ketta peal täiesti olemas.
veel küsiks soovitusi selle kohta kui ed2K on kollast värvi noolega ühendatud aga KAD ei ühenda üldse ära,
kasutan zonealarmi (mille lülitasin prooviks ka välja aga ei aidanud tuhkagi), ruuterit ja elioni ühendust.
_________________ ayo one two one two
viimati muutis pistong 17.02.2006 17:19:57, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
14.02.2006 00:06:08
|
|
|
on küll võimalik
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenk
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006
|
27.02.2006 04:53:18
|
|
|
Ma'i saa aru, et ma panin UDP taha linnukese (ehk siis "keela" ette).Ja nüüd ta tõmbab sealt mega aeglaselt.
Ja ei mäleta mis port mul seal varem oli. No see seal desktop-il seal kella juures see emule seal see must triip on väga väike.Enne pordi keelamist oli see täis pikkuses nüüd on mingi peenike triip seal.
Ja tõmbab ka ainult mingit kahte filmi varem tõmbas 5x rohkem.
Kuidas ma tagasi saan, et ta jälle tõmbaks kiiremini ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.02.2006 08:07:41
|
|
|
olenk, juhul kui elion, siis port 113
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.02.2006 19:02:25
|
|
|
| kuidas teil emule serveritega lood on? millist kasutate? ise razorback 2es istunud, kuid nüüd.. paistab, et asi on maha läinud. listis olemas, aga ühendust ei saa. soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenk
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006
|
27.02.2006 19:14:40
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| olenk, juhul kui elion, siis port 113 |
Mõlemad 113 w ?
Vist mingi neljaga algas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
27.02.2006 20:37:16
|
|
|
olenk, ainult ülemine on 113. alumine peaks vist 4667 olema...
Timberg, Razorback2 pandi kinni (filmikompaniid, RIAA ja sõbrad ). kasuta seda, kus kõige rohkem faile/kasutajaid on
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tony Soprano
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
27.02.2006 21:52:18
|
|
|
| PC_man, RDSL on kõik pordid suletud (sealhulgas 113), kuna sa asud NAT taga.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
28.02.2006 01:04:17
|
|
|
2.0 töötab mul praega
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.02.2006 03:53:05
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| 2.0 töötab mul praega :roll: |
razorback 2? kindel et pole miske fake? no.. kurat. imelik.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
28.02.2006 08:08:31
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
2.0 töötab mul praega  |
razorback 2? kindel et pole miske fake? no.. kurat. imelik. |
Disconnecti end korraks ja siis on kööga
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
28.02.2006 08:16:51
|
|
|
Razorback 2.0 töötab jah
aga faile ja kasutajaid on seal kahtlaselt vähe - vastavalt 873k ja 64k (teiste kümnete miljonite ja sadade tuhandete vastu)
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenk
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006
|
28.02.2006 14:03:21
|
|
|
Aga mida see tähendab kui selle maakera peal on alumine nool roheline ja ülemine nool on kollane ?
Alles olid mõlemad rohelised nüüd on ülemine kollane
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
28.02.2006 15:27:30
|
|
|
| mihhkel kirjutas: |
Razorback 2.0 töötab jah
aga faile ja kasutajaid on seal kahtlaselt vähe - vastavalt 873k ja 64k (teiste kümnete miljonite ja sadade tuhandete vastu)  |
ma vaatasin kah et on listis tagasi ja faile ning kasutajaid on hetkel päris palju rohkem kui sinul mainitud
vb pannakse uuesti razorback2 ülesse kuskil mujal ja et need kuked seda seekord maha ei võtaks
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenk
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2006
|
01.03.2006 01:12:45
|
|
|
Mis asi see Razorback 2.0 veel on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.03.2006 19:02:11
|
|
|
| olenk kirjutas: |
Mis asi see Razorback 2.0 veel on ?  |
Suht asjalik servu, mis kinni pandi ja nüüd taas oma jalgu alla rajama hakanud
[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logard
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2006
|
07.03.2006 12:38:58
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi  |
Kontrolli kõvaketta ruumi, tal ei ole vist mahtu kuhu valmis asjad panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PC_man
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
07.03.2006 13:14:34
|
|
|
| logard kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi  |
Kontrolli kõvaketta ruumi, tal ei ole vist mahtu kuhu valmis asjad panna. |
kui kettaruum otsakorral, siis muutub faili tõmbamise riba kollase ja musta viirutuseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.03.2006 14:07:33
|
|
|
logard, asi tegi lõpuks ise valmis. VIga ruumi puuduses olla ei saanud. Kuna 11 giga oli vaba mahtu ja need failid võtsid maximum 1 giga...
Asi oli ise juba ammu end millegi pärast ära laadinud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|