Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.02.2005 00:37:38 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
486 kirjutas:
Kes STV klient on? Kas muul tirib normaalse kiirusega?
mul muul ei tirigi eriti pärast seda kui stvsse sai tuldud,mult ka enam ei tirita :S
EDIT:kui keegi stv klientidest teab kudias highID saada siis paluks jagada icon_razz.gif


Ma sain highi aga mitte mingit kasu, sama aeglaselt tõmbas

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2005 01:13:14 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
EDIT:kui keegi stv klientidest teab kudias highID saada siis paluks jagada icon_razz.gif


mine nuta kontoris ja paku pappi?

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 22.02.2005 02:23:34 vasta tsitaadiga

mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2005 02:43:11 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla?


teiste kasutajate kommentaarid antud faili kohta

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 22.02.2005 10:49:03 vasta tsitaadiga

pl1600 kirjutas:
hitimees kirjutas:
mida tähendab roheline või punane hüüumärk transfers alla?


teiste kasutajate kommentaarid antud faili kohta

ja ma ei lugenud seda icon_neutral.gif 2 filet olid hüümargiga ning nüüd on downloaditud kuid download kaustas neid ei ole
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.02.2005 04:31:58 vasta tsitaadiga

hitimees, võid proovida ka vaadata eMule/Temp kataloogi ja kui sa aimad milline fail võiks olla nende kahe hulgas (näiteks suuruse järgi), siis nimeta nende laiendid ümber oodatud failide laienditeks ja võibolla saab neist asja veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 23.02.2005 10:49:10 vasta tsitaadiga

temp kataloogist on teda päris raske ülesse leida icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.02.2005 14:50:01 vasta tsitaadiga

No *.part faililaiendiga failid jäävad vaatluse alla. Kui sul tõesti neid nii metsikult palju ja ei suuda õiget leida, siis näiteks neid cut-des mujale ning vajadusel tagasi pastedes ja emuula käivitades näed, milline fail ära kadus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 17:55:29 vasta tsitaadiga

tõmbasin endale ka eMule v0.45b ning tõmbab aint 3kb/s ja kui tee test ports siis kitjutab et ei saa ühendust. kaks vajaliku porti on avatud. mis jama võib olla ning kuidas ma kiirust tõsta saan (seadetes on põhjas. kazaa tõmbas muidu üksinda 80kb/s)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2005 18:56:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
tõmbasin endale ka eMule v0.45b ning tõmbab aint 3kb/s ja kui tee test ports siis kitjutab et ei saa ühendust. kaks vajaliku porti on avatud. mis jama võib olla ning kuidas ma kiirust tõsta saan (seadetes on põhjas. kazaa tõmbas muidu üksinda 80kb/s)
kuidas tee aru ei saa, et p2p puhul ei ole kiirus niiv6rd s6ltuv teist, kui neist, kellelt t6mbate
kui ikka lontrus kellelt tirite ei jaga kiiremini ja teiste allikatega yhendust ei saa, siis on persekellad

ise virutasin endal listi t2is vajalikest asjadest ja pani stabiilselt maksimumiga mida teenusepakkuja lubab, kuid seda siis kui on piisavalt yhendusi
samuti on vana nali, et winxpSP2 puhul on yheaegsete yhenduste arv piiratud, see tuleks eelnevalt patchiga lahti lykata
muidu j22tegi imema
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2005 19:00:12 vasta tsitaadiga

kust seda patchi saab??
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2005 20:00:14 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
kust seda patchi saab??
google -> tcpip.sys patch for winxp sp2
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 28.07.2005 23:14:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi räägiks lihtinimese moodi ära, kuidas seda asjandust seadistada tuleb? Teemasisesse otsingusse ei oska ma tõepoolest midagi tarka kirjutada.
Kust ma neid porte lahti-kinni keeran? Kuidas ma tulemüüri osaliselt maha saan? Mida seal Preferences'e all üldse teha tuleb/tohib?.

Mul näitab mingit serverite listi, aga ühegi kasutajate arvu ei näita (pingi ka mitte). Ära ei ühenda kuhugi.

EDIT: no nii, nüüd sain mingi ühenduse kätte (peale mitmekordset server-listi update'i.
Kas ma pean kõiki srvereid eraldi pingima, et näha kasutajate arvu jms?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2005 23:19:54 vasta tsitaadiga

kõige parem server on razorback 2.0
kui sl on elioni ühendus millel on pordid kinni, siis pane TCP pordiks 113 ja tee windowsi firewallil pordid lahti emule-i settingutest
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 29.07.2005 01:19:31 vasta tsitaadiga

Mul on kodulahendus 2.

Lasin eMule korra maha ja uuesti peale, mõikas. Nüüd sain ühenduse ja esimene download käib.

Kuidas ma HighID peale saaks (mis pordid lahti ja kuidas, TCP 113'ks muutmine ei aidanud)?

EDIT: nii 4662 kui 113 proovisin, "open these ports on internal WinXP firewall" ja kui panen "test ports", siis selle testiga hakkama ei saa:
tsitaat:
TCP test failed! UDP test will not be performed.

Kas asi võib olla ruuteris? Kui jah, siis kuidas seda muuta saab?
Enne nagu töötas asi juba. icon_confused.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 29.07.2005 18:54:18 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Mul on kodulahendus 2.

Lasin eMule korra maha ja uuesti peale, mõikas. Nüüd sain ühenduse ja esimene download käib.

Kuidas ma HighID peale saaks (mis pordid lahti ja kuidas, TCP 113'ks muutmine ei aidanud)?

EDIT: nii 4662 kui 113 proovisin, "open these ports on internal WinXP firewall" ja kui panen "test ports", siis selle testiga hakkama ei saa:
tsitaat:
TCP test failed! UDP test will not be performed.

Kas asi võib olla ruuteris? Kui jah, siis kuidas seda muuta saab?
Enne nagu töötas asi juba. icon_confused.gif
kui sul ruuter on siis asi on selles, otsi netist infi kuidas ruuteri firewalli maha saab.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 30.07.2005 22:44:05 vasta tsitaadiga

Mitte ruuteri firewall, vaid tuleks teha pordisuunamine su arvutile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 02.08.2005 16:00:14 vasta tsitaadiga

Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 02.08.2005 16:52:28 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
Mitte ruuteri firewall, vaid tuleks teha pordisuunamine su arvutile.

Mida see tähendab ja kuidas see käib?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 02.08.2005 17:02:40 vasta tsitaadiga

PC_man kirjutas:
Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on???

Mis ühendus see RDSL on icon_biggrin.gif ? Ja sul on ainult ühte lahtist porti vaja, otsing ei hammusta icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 02.08.2005 17:11:03 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
PC_man kirjutas:
Elioni RDSL ja eMULE, milliseid porte vaja on???

Mis ühendus see RDSL on icon_biggrin.gif ? Ja sul on ainult ühte lahtist porti vaja, otsing ei hammusta icon_wink.gif


Radio DSL vms ära päris lambist lahmi ka

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 02.08.2005 17:15:07 vasta tsitaadiga

Ei lahminudki, kui uuesti loed näed, et küsisin temalt seda.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 02.08.2005 17:15:33 vasta tsitaadiga

google ütleb: Rate-Adaptive Digital Subscriber Line, where the DSL equipment senses the speed limitations of the customer's phone line and adjusts the rate downward accordingly from some maximum.
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 03.08.2005 04:01:12 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Mida see tähendab ja kuidas see käib?


Olenevalt ruuterist võiks tal kuskil seadetes (Advanced) olla 'Virtual Server' ja sealt saadki oma arvuti IP-le 'eraldada' vaba pordi (113)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 04.08.2005 11:26:29 vasta tsitaadiga

Kui eMule'iga midagi otsida, siis ta leiab alati 300 vastust. Kas seda kuidagi suurendada ei saa vms.?
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom52
HV vaatleja
tom52

liitunud: 07.03.2003




sõnum 05.08.2005 17:35:19 vasta tsitaadiga

start nupu all on nupp veel. seda vajutades otsib juurde allikaid
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 02:33:50 vasta tsitaadiga

umm
andke nõu
emule tiris 1 3,7gb faili, miski 3gb oli tõmmatud kui arvuti elektrikatkestuse pärast seisma jäi
emule tirimis listist kadus ära see, aga temp kataloogis kükitab 3 gigane fail, kuidas on võimalik saada see edasi tõmbama
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 16.11.2005 14:56:50 vasta tsitaadiga

MetMedic tihti abiks olnud. thumbs_up.gif
_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 01:49:21 vasta tsitaadiga

Muula-mehed!
Ei hakanud uut teemat tekitama. Vajasin teist korda elus muula. Eelmisel korral oli paar aastat tagasi. Kui nüüd selle avasin, teatas et olen elust maha jäänud ja tuleb kohe uus versioon tõmmata. Panin tõmbama ja sain 12.2 kB e-Mule 0.47a installeri. Lasin AVG-l seda uurida ja see ei hakanud karjuma. Proovisin siis avada. Tuleb ette selline kiri- The NTVDM CPU has encountered an illegal instruction. CS: 06ea IP:0294 OP:63 73 73 22 20 Choose `Close`to terminate the application.
Ja valikud "Close""Ignore"
Samas ei lase ta seda faili, mis pakub ennast välja installika pähe ära ka kustutada, ega teisaldada (ka Safe Modes), vaid väidab, et mingi proge kasutab seda.
Installisin Muula maha ja puhastasin registryt ka. Midagi ei muutunud.
Olen ka Task Managerist asju ükshaaval kinni pannud ja proovinud siis kustutada.
Midagi ei muutu.
AdAware ega AVG ei karju. Tulemüür midagi uut ei näita.
Mis asi see on ja kuidas seda õhku saaks lasta?
EDIT: Saadud lahti sel teel, et vint käis teises arvutis sleiviks ja sealt kustutasin ära.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logard
HV vaatleja
logard

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.02.2006 00:15:53 vasta tsitaadiga

Leidisn ühe emule kasutamse õpetuse mida jagab emule -s endas olevas IRC klanalil emule -est. http://www.zone.ee/reijo051/emule.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2006 20:25:20 vasta tsitaadiga

võimalik et seda on juba mainitud aga teemasisene otsing ei leidnud nagu... just alles hakkasin e-mule'i kasutama. :/
tahaks teada et miks ei ole võimalik jagada "my music" ja "my movies" folderit?

tsitaat:
on küll võimalik

shared filesi all lihtsalt ei näita miskipärast neid foldereid. ei ole hidden ja ei ole private. samuti ei näita nt program filesi folderit.
ehk siis nende mustade kastide all on muud folderid aga music ja movies lihtsalt ei näita kuigi nad on ketta peal täiesti olemas.


veel küsiks soovitusi selle kohta kui ed2K on kollast värvi noolega ühendatud aga KAD ei ühenda üldse ära,
kasutan zonealarmi (mille lülitasin prooviks ka välja aga ei aidanud tuhkagi), ruuterit ja elioni ühendust.

_________________
ayo one two one two


viimati muutis pistong 17.02.2006 17:19:57, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 14.02.2006 00:06:08 vasta tsitaadiga

on küll võimalik icon_rolleyes.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenk
HV vaatleja
olenk

liitunud: 30.01.2006




sõnum 27.02.2006 04:53:18 vasta tsitaadiga

Ma'i saa aru, et ma panin UDP taha linnukese (ehk siis "keela" ette).Ja nüüd ta tõmbab sealt mega aeglaselt.
Ja ei mäleta mis port mul seal varem oli. icon_cry.gif No see seal desktop-il seal kella juures see emule seal see must triip on väga väike.Enne pordi keelamist oli see täis pikkuses nüüd on mingi peenike triip seal. icon_sad.gif
Ja tõmbab ka ainult mingit kahte filmi varem tõmbas 5x rohkem.
Kuidas ma tagasi saan, et ta jälle tõmbaks kiiremini ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 08:07:41 vasta tsitaadiga

olenk, juhul kui elion, siis port 113
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 19:02:25 vasta tsitaadiga

kuidas teil emule serveritega lood on? millist kasutate? ise razorback 2es istunud, kuid nüüd.. paistab, et asi on maha läinud. listis olemas, aga ühendust ei saa. soovitusi?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenk
HV vaatleja
olenk

liitunud: 30.01.2006




sõnum 27.02.2006 19:14:40 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
olenk, juhul kui elion, siis port 113


Mõlemad 113 w ?
Vist mingi neljaga algas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 27.02.2006 20:37:16 vasta tsitaadiga

olenk, ainult ülemine on 113. alumine peaks vist 4667 olema...

Timberg, Razorback2 pandi kinni (filmikompaniid, RIAA ja sõbrad icon_mad.gif ). kasuta seda, kus kõige rohkem faile/kasutajaid on icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 27.02.2006 21:39:15 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/internet/article.php?id=12299140 Razoriga lood siis sedasi
_________________
Valitsus salgab juhtunut.......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 21:52:18 vasta tsitaadiga

PC_man, RDSL on kõik pordid suletud (sealhulgas 113), kuna sa asud NAT taga.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.02.2006 01:04:17 vasta tsitaadiga

2.0 töötab mul praega icon_rolleyes.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 03:53:05 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
2.0 töötab mul praega :roll:

razorback 2? kindel et pole miske fake? no.. kurat. imelik.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 08:08:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
486 kirjutas:
2.0 töötab mul praega icon_rolleyes.gif

razorback 2? kindel et pole miske fake? no.. kurat. imelik.

Disconnecti end korraks ja siis on kööga icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 28.02.2006 08:16:51 vasta tsitaadiga

Razorback 2.0 töötab jah icon_eek.gif

aga faile ja kasutajaid on seal kahtlaselt vähe - vastavalt 873k ja 64k (teiste kümnete miljonite ja sadade tuhandete vastu) icon_rolleyes.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenk
HV vaatleja
olenk

liitunud: 30.01.2006




sõnum 28.02.2006 14:03:21 vasta tsitaadiga

Aga mida see tähendab kui selle maakera peal on alumine nool roheline ja ülemine nool on kollane ?
Alles olid mõlemad rohelised nüüd on ülemine kollane icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 15:27:30 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
Razorback 2.0 töötab jah icon_eek.gif

aga faile ja kasutajaid on seal kahtlaselt vähe - vastavalt 873k ja 64k (teiste kümnete miljonite ja sadade tuhandete vastu) icon_rolleyes.gif

ma vaatasin kah et on listis tagasi ja faile ning kasutajaid on hetkel päris palju rohkem kui sinul mainitud
vb pannakse uuesti razorback2 ülesse kuskil mujal ja et need kuked seda seekord maha ei võtaks
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenk
HV vaatleja
olenk

liitunud: 30.01.2006




sõnum 01.03.2006 01:12:45 vasta tsitaadiga

Mis asi see Razorback 2.0 veel on ? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 19:02:11 vasta tsitaadiga

olenk kirjutas:
Mis asi see Razorback 2.0 veel on ? icon_redface.gif

Suht asjalik servu, mis kinni pandi ja nüüd taas oma jalgu alla rajama hakanud

[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi icon_confused.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logard
HV vaatleja
logard

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.03.2006 12:38:58 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:


[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi icon_confused.gif

Kontrolli kõvaketta ruumi, tal ei ole vist mahtu kuhu valmis asjad panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 07.03.2006 13:14:34 vasta tsitaadiga

logard kirjutas:
kjaups kirjutas:


[EDIT] Mul juba paar päeva selline laks, et kõik failid, mis valmis saavad jäävad lõpetamise järku, et riba muutub roheliseks (peaks temp failist complited asjad minema download kausta) kuid ei lähe ja seisab niimoodi. Taas käivitades jääb täpselt samat moodi icon_confused.gif

Kontrolli kõvaketta ruumi, tal ei ole vist mahtu kuhu valmis asjad panna.


kui kettaruum otsakorral, siis muutub faili tõmbamise riba kollase ja musta viirutuseks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 14:07:33 vasta tsitaadiga

logard, asi tegi lõpuks ise valmis. VIga ruumi puuduses olla ei saanud. Kuna 11 giga oli vaba mahtu ja need failid võtsid maximum 1 giga...
Asi oli ise juba ammu end millegi pärast ära laadinud

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  eMule mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.