|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
05.05.2019 22:37:04
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Parandage nüüd mu mälu. Keda ma ei tohi kindlasti tulevastel Euroopa Parlamendi valimistel valida? |
Kui lähtuda sellest, et "filternet" ei meeldi, siis kopeerin oma varasemat postitust enne Riigikogu valimisi:
| tsitaat: |
Tahaksin ikkagi meelde tuletada, et praegu on meil ainuke võimalus anda tagasisidet meie valitud esindajatele, keda nende valijate arvamus tegelikult ei huvita.
Kes veel hääletanud ei ole, siis kutsun üles mitte valima nende erakondi:
1)Indrek Tarand - Sotsiaaldemokraatlik Erakond
2)Tunne Kelam - Isamaa Erakond
3)Ivari Padar - Sotsiaaldemokraatlik Erakond
4)Urmas Paet - Eesti Reformierakonna aseesimees |
Yana Toom Keskerakonnast hääletas tookord "filterneti" vastu, kuid pole teada, kas see on Keskerakonna üldine seisukoht. Ehk kui sinna valitakse nüüd keegi teine saadik, pole teada, mis tema selles küsimuses otsustab. Samas on see "filterneti" direktiiv nüüdseks läbi surutud. Ma ei tea, kas on võimalik, et uued saadikud saaksid selle tühistada?
Aga isiklikult välistan need ülal loetletud erakonnad varasemate sigaduste eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.05.2019 22:44:02
|
|
|
Jah need kõik tuleb välistada. Ega Keskis peale Toomi keegi sinna ei saa. Selles suhtes vähemalt selle teema osas on tal pädevust kuhjaga ja loll ta ka pole.
Vähemalt oma mõtteid oskab ikka vajadusel ülitäpselt näidata.
//
Ehk kui soov, et hääl oleks esindatud tuleb kasvõi vastu tahtmist Keski poolt hääletada. Samas nagu lahatud...ilmselt <5% elanikest saab sellest Ansipi kärust aru.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2019 15:00:55
|
|
|
... samas ei tohiks siiski unustada, et "filternet" pole suures plaanis ainuke probleem. Toom võib käesolevast teemast punkti võita, kuid kõik muu, mis puudutab riigiaparaadi üldist suunitlust ja suhteid Venemaaga, on täiesti vastuvõetamatu ...
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
06.05.2019 15:04:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Jah need kõik tuleb välistada. Ega Keskis peale Toomi keegi sinna ei saa. Selles suhtes vähemalt selle teema osas on tal pädevust kuhjaga ja loll ta ka pole.
Vähemalt oma mõtteid oskab ikka vajadusel ülitäpselt näidata.
//
Ehk kui soov, et hääl oleks esindatud tuleb kasvõi vastu tahtmist Keski poolt hääletada. Samas nagu lahatud...ilmselt <5% elanikest saab sellest Ansipi kärust aru. |
Keski asemel hääleta parem Elurikkuse poolt, oma valimispromos on nad lubanud võidelda liigse bürokraatia vastu....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.05.2019 15:11:20
|
|
|
Mõte on hea kui nad saaksid hääled kokku
Üldine trend on see, et väikeste poolt ei hääletata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
06.05.2019 15:24:06
|
|
|
tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt
( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
06.05.2019 15:52:41
|
|
|
Gräzin oli vist ka vastu algusest peale, kandideerib Keski nimekirjas.
Spoiler 
KES KANDIDEERIVAD EUROOPA PARLAMENTI?
Erakond Eesti 200 101 Lauri Hussar, 102 Kristina Kallas, 103 Margus Tsahkna, 104 Liina Normet, 105 Igor Taro, 106 Triin Saag, 107 Kaupo Kutsar, 108 Kristiina Tõnnisson, 109 Marek Reinaas
Erakond Eestimaa Rohelised 110 Evelin Ilves, 111 Peep Mardiste, 112 Züleyxa Izmailova
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 113 Marina Kaljurand, 114 Sven Mikser, 115 Ivari Padar, 116 Eiki Nestor, 117 Katri Raik, 118 Triin Toomesaar, 119 Marianne Mikko, 120 Monika Haukanõmm, 121 Indrek Tarand
Isamaa Erakond 122 Riho Terras, 123 Jüri Luik, 124 Viktoria Ladõnskaja-Kubits, 125 Tõnis Lukas, 126 Mihhail Lotman, 127 Kätlin Kuldmaa, 128 Tarmo Kruusimäe, 129 Urmas Reinsalu, 130 Tunne-Väldo Kelam
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei 131 Julia Sommer
Elurikkuse Erakond 132 Artur Talvik, 133 Lauri Tõnspoeg, 134 Mihkel Kangur
Eesti Reformierakond 135 Andrus Ansip, 136 Taavi Rõivas, 137 Urmas Paet, 138 Maris Lauri, 139 Kalle Palling, 140 Yoko Alender, 141 Vilja Toomast, 142 Airis Meier, 143 Hanno Pevkur
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 144 Mart Helme, 145 Martin Helme, 146 Henn Põlluaas, 147 Anti Poolamets, 148 Peeter Ernits, 149 Toivo Tasa, 150 Maido Pajo, 151 Urmas Reitelmann, 152 Jaak Madison
Eesti Keskerakond 153 Yana Toom, 154 Enn Eesmaa, 155 Aadu Must, 156 Vadim Belobrovtsev, 157 Anneli Ott, 158 Erki Savisaar, 159 Andrei Korobeinik, 160 Taavi Aas, 161 Igor Gräzin
Üksikkandidaadid 162 Erik Orgu, 163 Harry Raudvere, 164 Raimond Kaljulaid, 165 Argo Mõttus, 166 Maria Kaljuste
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
06.05.2019 18:40:00
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt
( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? ) |
Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 26.mail. 20 päevaga ei ole kuidagi võimalik üht marginaalset erakonda arendada arvestatavaks poliitiliseks jõuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2019 07:30:22
|
|
|
Eks suurim häda on see, et kõik mäletavad vabaerakonna sisutühja tegutsemist pärast arvestavat häälesaaki riigikogu valimistel.
Europarlamendis on täpselt samad asjad juhtunud kuna side rahvaga veel nõrgem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
07.05.2019 07:47:49
|
|
|
| mryx kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt
( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? ) |
Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 26.mail. 20 päevaga ei ole kuidagi võimalik üht marginaalset erakonda arendada arvestatavaks poliitiliseks jõuks. |
mingist lausa arvestatavast poliitilisest jõust on nende puhul raske rääkida, kandidaategi ainult kolm
aga kui õnnestuks need kolm siiski euroopasse saata ja sedavõrd üliennasttäis suurtele ninanips teha, siis see oleks minu silmis hea tulemus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
07.05.2019 10:31:37
|
|
|
| Ei kujuta küll ette, mis nipiga nad Euroopasse saaksid. Peaksid vist tegema Tarandit või Kaalepit, et rahva hulgas kuulsaks saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2019 10:43:16
|
|
|
| ahoioi kirjutas: |
| Ei kujuta küll ette, mis nipiga nad Euroopasse saaksid. Peaksid vist tegema Tarandit või Kaalepit, et rahva hulgas kuulsaks saada. |
Lühidalt võimatu... Reform võtab seal 40% tulemuse. Ansip ju ütles, et pole unustanud enda lubadusi
Ehk nn. uued võiksid võidelda sellise 10% toetuse eest mis kohta ei anna.
Ülejäänu jaguneb SDE/IRL/EKRE
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.05.2019 11:05:32
|
|
|
See eelmine andmekaitse jama juba ei luba osasid lehti näidata, nii et eks head lahendust pole.
Aga jah kui vanus aitaks, siis teed foorumile teatud aja tagant uue firma
Muid kulusid arvestades see köömes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
08.05.2019 08:57:13
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... samas ei tohiks siiski unustada, et "filternet" pole suures plaanis ainuke probleem. Toom võib käesolevast teemast punkti võita, kuid kõik muu, mis puudutab riigiaparaadi üldist suunitlust ja suhteid Venemaaga, on täiesti vastuvõetamatu ... |
Kui järele mõelda, siis "filternet" ei ole tõesti ainus probleem. Enne kui otsustada, kelle poolt hääletada, tuleks tõsiselt mõelda, millist tulevikku suuremas plaanis soovime.
Soovitaksin lugeda allpool viidatud teksti, enamus inimesi siin foorumis saavad vast inglise keelest aru:
https://thetrueeurope.eu/a-europe-we-can-believe-in/
Aga igal juhul kutsun üles mitte hääletama Ansipi partei poolt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
09.05.2019 21:35:04
|
|
|
Huvitav kompass tõesti, tegin samuti läbi.
Ülekaalukalt peaks minu eelistus olema EKRE, millega nõustun täielikult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
09.05.2019 21:47:02
|
|
|
Esimeseks valikuks osutus ERE. Ma ei tea sellest erakonnast midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.05.2019 22:33:18
|
|
|
| IE, EKRE, ERE. Naljakas, et E200 neljas, aga nende programm ja teatud tolvanite egotripp ongi erinevad asjad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.05.2019 13:17:28
|
|
|
Tublid, vähemalt neil ajud olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
24.05.2019 16:44:41
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Tublid, vähemalt neil ajud olemas  |
Asi areneb
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
30.06.2019 15:08:07
|
|
|
https://www.err.ee/957166/ansip-maailm-voiks-ule-votta-euroopa-internetistandardid
Spoiler 
| tsitaat: |
"Me peaksime tegelema sellega, et Euroopa standardid muutuksid ka globaalseteks standarditeks või kui need ei ole otse Euroopa standardid, siis me peaksime vähemalt üritama kokku leppida globaalsetes standardites," rääkis Ansip.
Näiteks toob Ansip Euroopa üldise andmekaitse määruse, mida oma reeglite loomisel on suuresti kopeerinud paljud maailma riigid. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
12.07.2019 07:35:23
|
|
|
| ahoioi kirjutas: |
Miks peab kõik EU taktikepi järgi käima või kardetakse juhuslikult väljamaal autahvlile jõuda?
Spoiler 
|
Sarnane autahvel oleks Eestiski väga vajalik!
Näiteks pedofiilide kohta, et oskaks valvsaks muutuda, kui mõni neist kooli lähedusse jõlkuma tuleb.
Aga millegipärast tundub mulle, et meie seadused kaitsevad eelkõige kurjategijaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.07.2019 10:38:08
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| ahoioi kirjutas: |
https://www.err.ee/957166/ansip-maailm-voiks-ule-votta-euroopa-internetistandardid
Spoiler 
| tsitaat: |
"Me peaksime tegelema sellega, et Euroopa standardid muutuksid ka globaalseteks standarditeks või kui need ei ole otse Euroopa standardid, siis me peaksime vähemalt üritama kokku leppida globaalsetes standardites," rääkis Ansip.
Näiteks toob Ansip Euroopa üldise andmekaitse määruse, mida oma reeglite loomisel on suuresti kopeerinud paljud maailma riigid. |
|
See konnasööjate ja fritsude lobi läbi Ansipi on üle mõistuse juba
Nagu oleksid universumi direktorid. |
Kõige rohkem lobistatud tippametnik terves EL ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.07.2019 21:41:43
|
|
|
Internet 2 pole kaugel, see üle reguleerimine teeb asja ainult hullemaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
19.07.2019 11:45:52
|
|
|
Jah, juba paljudes riikides ongi see internet2 kasutusel, muidu sitsid kohe vanglas. Märksõnaks on VPN ja TOR, midagi pole teha EL kiirendab loomulikku protsessi.
Teisest küljest on hea ka, harib kasutajaid, et FB, sotsiaalmeediasse ja X firmade lehekülgedele kasutajakontosi luues enamus ei mõtle grammigi, kõik teie sinna usaldatud andmed lähevad alati rändama ja ükski regulatsioon ei suuda selle vastu võidelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.08.2019 14:46:30
|
|
|
... jälle üks ilmekas näide, kuidas seda nn. õiguste kaitset rakendatakse:
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.09.2019 10:09:51
|
|
|
no vot näed, enne kui ma üldse omale mingigi neti saan- enne tsenseeritakse see veel ära, kas mõni HV -lastest oleks nõus mulle oma gigabitist ühendust tarvitada andma, teeks peedteste ja muigutaks mõtteid.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.12.2019 01:11:32
|
|
|
| 40 protsenti tsensuuri toetajaid siin foorumis, ilmselt pajekas kõigil. Peaasi, et solidaarne kõigi ja kõigega olla saaks, kõik muu ei oma tähtsust ja on meilt võõrandatav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.12.2019 01:14:52
|
|
|
Reformi valijad, tegelikult sotse otsa ei liitnud aga peaks.
Hea poliitika poll, poliitika teemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
22.12.2019 01:21:27
|
|
|
Kuigi Ansip selle orkestreerija oli siis kõik reformikad selle poolt kindlasti pole (näiteks K.K.) ja ega vaid liberaalid selle poolt hääletanud.
Probleem on selles, et paljudele poliitikutele pole kohale jõudnud, mis jama poolt nad hääletasid, lobistamine oli niivõrd tugev teatud institutsioonide poolt (eriti Prantsusmaal ja Saksamaal).
Täiesti ebapädevad ja ebakompetentsed isikud juhtimas meie elusid Euroopas. Kahjuks on sellel tulemid, mis pole kõige meeldivamad.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.12.2019 01:24:58
|
|
|
Ladõnskaja hääletas ka vastu, kasu polnud midagi. Kui mingi mustriga tahetakse asju läbi suruda küll siis vajalik hulk õigesti hääletajaid on.
viimati muutis excalibur 22.12.2019 01:25:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
22.12.2019 01:25:47
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
Reformi valijad, tegelikult sotse otsa ei liitnud aga peaks.
Hea poliitika poll, poliitika teemas |
Reformi valija == tsensuuri toetaja
Loe rohkem Objektiivi.
Oled sa üldse kursis, mida Kaja Kallas Euroopa parlamendis tegi? See, et digimon Ansip seal lobistidega kohvetas, ei muuda fakti, et Kaja Kallas on kogu aeg taolise jaburuse vastu olnud.
Mida tegid teised erakonnad selleks, et seda lollust vastu ei võetaks? Mitte midagi. Enamik ei vaevu ennast selle teemaga isegi kurssi viima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
22.12.2019 01:29:15
|
|
|
Kui reformil poleks ohjad käest ära läinud või hakanud libisema, poleks ka jutt muutunud.
Kaja tuli printsess valgel hobusel reformi päästma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
22.12.2019 01:31:47
|
|
|
Muuseas, kes veel ei tea, viimasel hetkel muudeti Euroopa Parlamendis (pahatahtlikult) hääletusprotseduuris järjekorda. Lisaks muudeti direktiivide järjekorranumbreid.
Direktiiv ise ja selle muudatusettepanek (mis oleks kõige ohtlikumad direktiivipunktid maha võtnud) - viimase poolt oleks olnud tõenäoliselt napp enamus.
Mitmed riikide esindajad on öelnud, et nad ei teadnud hääletusprotseduuri muutmisest ja hääletasid kogemata muudatusettepaneku vastu, ehk muudatusettepanek hääletati napilt maha.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
|