Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2019 16:17:29 vasta tsitaadiga

vysnap007, ansipit
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 05.05.2019 22:37:04 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Parandage nüüd mu mälu. Keda ma ei tohi kindlasti tulevastel Euroopa Parlamendi valimistel valida?

Kui lähtuda sellest, et "filternet" ei meeldi, siis kopeerin oma varasemat postitust enne Riigikogu valimisi:
tsitaat:
Tahaksin ikkagi meelde tuletada, et praegu on meil ainuke võimalus anda tagasisidet meie valitud esindajatele, keda nende valijate arvamus tegelikult ei huvita.
Kes veel hääletanud ei ole, siis kutsun üles mitte valima nende erakondi:
1)Indrek Tarand - Sotsiaaldemokraatlik Erakond
2)Tunne Kelam - Isamaa Erakond
3)Ivari Padar - Sotsiaaldemokraatlik Erakond
4)Urmas Paet - Eesti Reformierakonna aseesimees

Yana Toom Keskerakonnast hääletas tookord "filterneti" vastu, kuid pole teada, kas see on Keskerakonna üldine seisukoht. Ehk kui sinna valitakse nüüd keegi teine saadik, pole teada, mis tema selles küsimuses otsustab. Samas on see "filterneti" direktiiv nüüdseks läbi surutud. Ma ei tea, kas on võimalik, et uued saadikud saaksid selle tühistada?
Aga isiklikult välistan need ülal loetletud erakonnad varasemate sigaduste eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.05.2019 22:44:02 vasta tsitaadiga

Jah need kõik tuleb välistada. Ega Keskis peale Toomi keegi sinna ei saa. Selles suhtes vähemalt selle teema osas on tal pädevust kuhjaga ja loll ta ka pole.
Vähemalt oma mõtteid oskab ikka vajadusel ülitäpselt näidata.
//
Ehk kui soov, et hääl oleks esindatud tuleb kasvõi vastu tahtmist Keski poolt hääletada. Samas nagu lahatud...ilmselt <5% elanikest saab sellest Ansipi kärust aru.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2019 15:00:55 vasta tsitaadiga

... samas ei tohiks siiski unustada, et "filternet" pole suures plaanis ainuke probleem. Toom võib käesolevast teemast punkti võita, kuid kõik muu, mis puudutab riigiaparaadi üldist suunitlust ja suhteid Venemaaga, on täiesti vastuvõetamatu ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.05.2019 15:04:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Jah need kõik tuleb välistada. Ega Keskis peale Toomi keegi sinna ei saa. Selles suhtes vähemalt selle teema osas on tal pädevust kuhjaga ja loll ta ka pole.
Vähemalt oma mõtteid oskab ikka vajadusel ülitäpselt näidata.
//
Ehk kui soov, et hääl oleks esindatud tuleb kasvõi vastu tahtmist Keski poolt hääletada. Samas nagu lahatud...ilmselt <5% elanikest saab sellest Ansipi kärust aru.
Keski asemel hääleta parem Elurikkuse poolt, oma valimispromos on nad lubanud võidelda liigse bürokraatia vastu....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.05.2019 15:11:20 vasta tsitaadiga

Mõte on hea kui nad saaksid hääled kokku thumbs_up.gif
Üldine trend on see, et väikeste poolt ei hääletata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.05.2019 15:24:06 vasta tsitaadiga

tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt

( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 06.05.2019 15:52:41 vasta tsitaadiga

Gräzin oli vist ka vastu algusest peale, kandideerib Keski nimekirjas.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 06.05.2019 18:40:00 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt

( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? )

Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 26.mail. 20 päevaga ei ole kuidagi võimalik üht marginaalset erakonda arendada arvestatavaks poliitiliseks jõuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2019 07:30:22 vasta tsitaadiga

Eks suurim häda on see, et kõik mäletavad vabaerakonna sisutühja tegutsemist pärast arvestavat häälesaaki riigikogu valimistel.
Europarlamendis on täpselt samad asjad juhtunud kuna side rahvaga veel nõrgem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.05.2019 07:47:49 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
Mnator kirjutas:
tuleb noored HV-aktivistid neid promoma saata tänavatele, siis ehk saavad hääli piisavalt

( või oleks lõustapiibel parem kanal ??? )

Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 26.mail. 20 päevaga ei ole kuidagi võimalik üht marginaalset erakonda arendada arvestatavaks poliitiliseks jõuks.
mingist lausa arvestatavast poliitilisest jõust on nende puhul raske rääkida, kandidaategi ainult kolm
aga kui õnnestuks need kolm siiski euroopasse saata ja sedavõrd üliennasttäis suurtele ninanips teha, siis see oleks minu silmis hea tulemus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 07.05.2019 10:31:37 vasta tsitaadiga

Ei kujuta küll ette, mis nipiga nad Euroopasse saaksid. Peaksid vist tegema Tarandit või Kaalepit, et rahva hulgas kuulsaks saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2019 10:43:16 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
Ei kujuta küll ette, mis nipiga nad Euroopasse saaksid. Peaksid vist tegema Tarandit või Kaalepit, et rahva hulgas kuulsaks saada.

Lühidalt võimatu... Reform võtab seal 40% tulemuse. Ansip ju ütles, et pole unustanud enda lubadusi icon_lol.gif
Ehk nn. uued võiksid võidelda sellise 10% toetuse eest mis kohta ei anna.
Ülejäänu jaguneb SDE/IRL/EKRE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2019 10:51:58 vasta tsitaadiga

Kardetavasti direktiivi ei suudeta enam väärata anyway, see tuleb.
Nüüd tuleb lihtsalt vaadata, mis teha saab. Eestist tegevus välja kolida, skeemitada vanusega vms.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.05.2019 11:05:32 vasta tsitaadiga

See eelmine andmekaitse jama juba ei luba osasid lehti näidata, nii et eks head lahendust pole.
Aga jah kui vanus aitaks, siis teed foorumile teatud aja tagant uue firma icon_razz.gif
Muid kulusid arvestades see köömes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 08.05.2019 08:57:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... samas ei tohiks siiski unustada, et "filternet" pole suures plaanis ainuke probleem. Toom võib käesolevast teemast punkti võita, kuid kõik muu, mis puudutab riigiaparaadi üldist suunitlust ja suhteid Venemaaga, on täiesti vastuvõetamatu ...

Kui järele mõelda, siis "filternet" ei ole tõesti ainus probleem. Enne kui otsustada, kelle poolt hääletada, tuleks tõsiselt mõelda, millist tulevikku suuremas plaanis soovime.
Soovitaksin lugeda allpool viidatud teksti, enamus inimesi siin foorumis saavad vast inglise keelest aru:
https://thetrueeurope.eu/a-europe-we-can-believe-in/
Aga igal juhul kutsun üles mitte hääletama Ansipi partei poolt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2019 08:59:31 vasta tsitaadiga

Eesti keeles ka: https://thetrueeurope.eu/euroopa-millesse-me-usume/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2019 18:49:19 vasta tsitaadiga

https://euandi2019.eu/survey/EE/default/default

Päris hea valimiskompass, aga tulemustega ei ole midagi peale hakata. Selle järgi peaksin ka Elurikkuse poolt hääletama. Aga mis sest kasu oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 09.05.2019 21:35:04 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://euandi2019.eu/survey/EE/default/default

Päris hea valimiskompass, aga tulemustega ei ole midagi peale hakata. Selle järgi peaksin ka Elurikkuse poolt hääletama. Aga mis sest kasu oleks?

Huvitav kompass tõesti, tegin samuti läbi.
Ülekaalukalt peaks minu eelistus olema EKRE, millega nõustun täielikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2019 21:47:02 vasta tsitaadiga

Esimeseks valikuks osutus ERE. Ma ei tea sellest erakonnast midagi. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2019 22:10:51 vasta tsitaadiga

Kah esimene ERE, teine KE.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.05.2019 22:33:18 vasta tsitaadiga

IE, EKRE, ERE. Naljakas, et E200 neljas, aga nende programm ja teatud tolvanite egotripp ongi erinevad asjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2019 14:47:40 vasta tsitaadiga


https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=OJ%3AL%3A2019%3A130%3ATOC&fbclid=IwAR2AKxiGcExoPDU50heiuH3xqD35bygHyjj_5ivdBwbeochKSfvVMRE-lSg

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 13:16:13 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.05.2019 13:17:28 vasta tsitaadiga

Tublid, vähemalt neil ajud olemas thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2019 16:44:41 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tublid, vähemalt neil ajud olemas thumbs_up.gif

thumbs_up.gif Asi areneb

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2019 13:24:57 vasta tsitaadiga

Artikkel sellest, kuidas lobistamine käib:
https://longread.delfi.ee/artiklid/13-kohvi-paevas-ja-uudo-sepp-puudmas-otsuseid-mojutada-too-euroopa-parlamendis?id=86212707
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 30.06.2019 15:08:07 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/957166/ansip-maailm-voiks-ule-votta-euroopa-internetistandardid

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2019 15:23:48 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
https://www.err.ee/957166/ansip-maailm-voiks-ule-votta-euroopa-internetistandardid

Spoiler Spoiler Spoiler

See konnasööjate ja fritsude lobi läbi Ansipi on üle mõistuse juba okse.gif
Nagu oleksid universumi direktorid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 12.07.2019 07:35:23 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
Miks peab kõik EU taktikepi järgi käima või kardetakse juhuslikult väljamaal autahvlile jõuda? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Sarnane autahvel oleks Eestiski väga vajalik!
Näiteks pedofiilide kohta, et oskaks valvsaks muutuda, kui mõni neist kooli lähedusse jõlkuma tuleb.
Aga millegipärast tundub mulle, et meie seadused kaitsevad eelkõige kurjategijaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.07.2019 10:38:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ahoioi kirjutas:
https://www.err.ee/957166/ansip-maailm-voiks-ule-votta-euroopa-internetistandardid

Spoiler Spoiler Spoiler

See konnasööjate ja fritsude lobi läbi Ansipi on üle mõistuse juba okse.gif
Nagu oleksid universumi direktorid.

Kõige rohkem lobistatud tippametnik terves EL ju icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2019 21:04:22 vasta tsitaadiga

Totaalne tsensuur tulemas thumbs_down.gif
https://www.techdirt.com/articles/20190716/08123442594/eu-looking-to-regulate-everything-online-to-make-sites-proactively-remove-material.shtml

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2019 21:41:43 vasta tsitaadiga

Internet 2 pole kaugel, see üle reguleerimine teeb asja ainult hullemaks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 19.07.2019 11:45:52 vasta tsitaadiga

Jah, juba paljudes riikides ongi see internet2 kasutusel, muidu sitsid kohe vanglas. Märksõnaks on VPN ja TOR, midagi pole teha EL kiirendab loomulikku protsessi.
Teisest küljest on hea ka, harib kasutajaid, et FB, sotsiaalmeediasse ja X firmade lehekülgedele kasutajakontosi luues enamus ei mõtle grammigi, kõik teie sinna usaldatud andmed lähevad alati rändama ja ükski regulatsioon ei suuda selle vastu võidelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2019 05:45:08 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/6736984/prantsusmaa-kiitis-esimese-riigina-heaks-el-i-autorioiguse-reformi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2019 14:46:30 vasta tsitaadiga

... jälle üks ilmekas näide, kuidas seda nn. õiguste kaitset rakendatakse:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 21.08.2019 12:21:09 vasta tsitaadiga

Interneti tsensuuri rakendamisega liigutakse edasi:

Euroopa Liit soovib ühtset kontrolli ilmavõrgu üle

https://objektiiv.ee/euroopa-liit-soovib-uhtset-kontrolli-ilmavorgu-ule/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.08.2019 11:39:13 vasta tsitaadiga

Ehk ühtepidi keelame kõik mida saab poliitilisena tõlgendada vastavalt vajadusele ja teise hoovaga anname samas osadele firmadele ikka hoova teha sihitud reklaami icon_lol.gif

No ma üldse ei imesta miks Ansip oli üks enim lobistatud ametnik.

See EL teema on nii metsa ära läinud, et ole üldse ime, et osad USA lehed üldse lollidele eurooplastele sisu ei näita icon_lol.gif

https://tehnika.postimees.ee/6759173/esimene-gdpr-juhtum-kool-sai-trahvi-opilaste-naotuvastuse-eest?_ga=2.250117444.395810461.1566198574-1633874018.1546408972

icon_lol.gif Kasiinos saab siis nüüd raha küsida või meil seda süsteemi pole?
Saan aru, et toidupoodidel oli pättide osas sama idee ja suur osa RFID/Amazon stiilis toidupoodidest põhineb tulevikus antud lahendusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 09:05:33 vasta tsitaadiga

Poola nõuab 17(4)(b) ja 17(4)(c) või üldse kogu artikli 17 tühistamist.
https://edri.org/poland-challenges-copyright-upload-filters-before-the-cjeu

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 10:09:51 vasta tsitaadiga

no vot näed, enne kui ma üldse omale mingigi neti saan- enne tsenseeritakse see veel ära, kas mõni HV -lastest oleks nõus mulle oma gigabitist ühendust tarvitada andma, teeks peedteste ja muigutaks mõtteid.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 26.10.2019 00:23:02 vasta tsitaadiga

Üks praktiline samm Filterneti arendamisel:
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/the-economist-delfi-leedus-valja-arendatud-tarkvara-paljastab-valeuudiseid?id=87866111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2019 01:07:01 vasta tsitaadiga

2021. a suveks hiljemalt tulevad suured muutused ja portaalide sulgemised (kui poolakate kohtukäik just edukaks ei kujune). Mis saab HV-st, seda näitab aeg. Tsensuurifiltritega me põhimõtteliselt ei nõustu.

icon_arrow.gif https://medium.com/berkman-klein-center/why-americans-should-worry-about-the-new-eu-copyright-rules-97800be3f8fc

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2019 01:11:32 vasta tsitaadiga

40 protsenti tsensuuri toetajaid siin foorumis, ilmselt pajekas kõigil. Peaasi, et solidaarne kõigi ja kõigega olla saaks, kõik muu ei oma tähtsust ja on meilt võõrandatav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2019 01:12:04 vasta tsitaadiga

excalibur, kust selline number?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2019 01:14:52 vasta tsitaadiga

Reformi valijad, tegelikult sotse otsa ei liitnud aga peaks.
Hea poliitika poll, poliitika teemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2019 01:21:27 vasta tsitaadiga

Kuigi Ansip selle orkestreerija oli siis kõik reformikad selle poolt kindlasti pole (näiteks K.K.) ja ega vaid liberaalid selle poolt hääletanud.
Probleem on selles, et paljudele poliitikutele pole kohale jõudnud, mis jama poolt nad hääletasid, lobistamine oli niivõrd tugev teatud institutsioonide poolt (eriti Prantsusmaal ja Saksamaal).
Täiesti ebapädevad ja ebakompetentsed isikud juhtimas meie elusid Euroopas. Kahjuks on sellel tulemid, mis pole kõige meeldivamad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2019 01:24:58 vasta tsitaadiga

Ladõnskaja hääletas ka vastu, kasu polnud midagi. Kui mingi mustriga tahetakse asju läbi suruda küll siis vajalik hulk õigesti hääletajaid on.

viimati muutis excalibur 22.12.2019 01:25:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2019 01:25:47 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
Reformi valijad, tegelikult sotse otsa ei liitnud aga peaks.
Hea poliitika poll, poliitika teemas


Reformi valija == tsensuuri toetaja
Loe rohkem Objektiivi. eusa_wall.gif

Oled sa üldse kursis, mida Kaja Kallas Euroopa parlamendis tegi? See, et digimon Ansip seal lobistidega kohvetas, ei muuda fakti, et Kaja Kallas on kogu aeg taolise jaburuse vastu olnud.
Mida tegid teised erakonnad selleks, et seda lollust vastu ei võetaks? Mitte midagi. Enamik ei vaevu ennast selle teemaga isegi kurssi viima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.12.2019 01:29:15 vasta tsitaadiga

Kui reformil poleks ohjad käest ära läinud või hakanud libisema, poleks ka jutt muutunud.
Kaja tuli printsess valgel hobusel reformi päästma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2019 01:31:47 vasta tsitaadiga

Muuseas, kes veel ei tea, viimasel hetkel muudeti Euroopa Parlamendis (pahatahtlikult) hääletusprotseduuris järjekorda. Lisaks muudeti direktiivide järjekorranumbreid.
Direktiiv ise ja selle muudatusettepanek (mis oleks kõige ohtlikumad direktiivipunktid maha võtnud) - viimase poolt oleks olnud tõenäoliselt napp enamus.
Mitmed riikide esindajad on öelnud, et nad ei teadnud hääletusprotseduuri muutmisest ja hääletasid kogemata muudatusettepaneku vastu, ehk muudatusettepanek hääletati napilt maha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.