Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 05:32:00 vasta tsitaadiga

wanawoll, tee mu elu kergemaks ja ütle, mis tootja kaart sul on? Kas leiad kaardi tagaküljelt väikse kivikese, millel kirjas ADP3208A? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 15:50:39 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
wanawoll, tee mu elu kergemaks ja ütle, mis tootja kaart sul on? Kas leiad kaardi tagaküljelt väikse kivikese, millel kirjas ADP3208A? icon_razz1.gif

Kivike on tõeti väike icon_mad.gif ja esimesel võimalusel võtan kaardi välja.
Tootja sparkle ja 1024MB verrsioon
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 03.03.2009 15:54:55 vasta tsitaadiga

wanawoll, HWboti järgi on 9600GT 1GB variandi väga soodne WR lasta, kuna neid pole väga piinatud. thumbs_up.gif Ise olen ka kammind HWboti ja otsind kaarte millega realne WR teha.
Kõige hullem vast 2900XT mida on nii paljdu tegijad rämedalt piinand. icon_biggrin.gif icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2009 16:04:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõige hullem vast 2900XT

No selle käes olid üsna pikalt WR-id ka, hea benchimise kaart igas mõttes thumbs_up.gif

tsitaat:

HWboti järgi on 9600GT 1GB variandi väga soodne WR lasta, kuna neid pole väga piinatud

8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.03.2009 15:51:28 vasta tsitaadiga

NVIDIA Gives up Rebranding GeForce 9800GT
http://en.expreview.com/2009/03/13/nvidia-gives-up-rebranding-geforce-9800gt.html#more-2684
Google tõlge > link
tsitaat:
NVIDIA`s primary plan for GTS 240 in April has been canceled according to our source. Instead there will be three versions of 9800GT, that is Standard Edition, Green Edition and Overclocking Edition.

The normal 9800GT comes with core/shader/memory clock of 600/1500/900MHz as we know. And the Green Edition is shipping with 550/1375/900MHz with 6pin power connector removed, and thus its power consumption reduces significantly from 105W to 75W. The Overclocking Edition offers high core/shader/memory clock of 675/1690/1100MHz, and the power consumption has increased as well.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2009 17:22:07 vasta tsitaadiga

Kiireim ilma power connectorita kaart tulemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2009 00:39:26 vasta tsitaadiga

sai täna fläshitud 9800gtx+ gts250-na,
juhend ja biosi saab siit: http://www.cpu3d.com/article/7481-1/how-to-turn-your-geforce-9800gtx-into-a-gts-250/introduction.html

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.03.2009 14:49:43 vasta tsitaadiga

Siia kah uus versioon siis sellest OC jubinast thumbs_up.gif EVGA Precision 1.6.0
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:29:30 vasta tsitaadiga

Kes numbreid jahib, siis RivaTuner perfo asi.

http://www.techpowerup.com/gpuz/ekv2g/

Asja tuleb teha siiski ettevaatlikult, sest kui ma oleks hajameelselt unustanud need seaded peale ja oleks mängu läinud, siis oleks võinud selle arvatavasti aknast välja visata. Miks muidu inimene peaks ostma GTX 295, kui 9800GT annaks pisikese clockiga sama tulemuse icon_biggrin.gif Õnneks Gamer HUD on vähe parem programm, kui tekib tahtmine clocki anda seda üles kärsatamata.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:32:26 vasta tsitaadiga

jajah, sul see tore klokkimine, et numbrid muutuvad aga klokk reaalselt mitte
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.05.2009 15:32:58 vasta tsitaadiga

Tahaks näha kuidas 9800GT annab sama tulemuse kui GTX295 icon_lol.gif
Numbrid võivad ju olla ilusad jne,kuid reaalne perf siiski ei saa ka ilmselt GTX260 vastu icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.05.2009 15:35:03 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Kes numbreid jahib, siis RivaTuner perfo asi.

http://www.techpowerup.com/gpuz/ekv2g/

Asja tuleb teha siiski ettevaatlikult, sest kui ma oleks hajameelselt unustanud need seaded peale ja oleks mängu läinud, siis oleks võinud selle arvatavasti aknast välja visata. Miks muidu inimene peaks ostma GTX 295, kui 9800GT annaks pisikese clockiga sama tulemuse icon_biggrin.gif Õnneks Gamer HUD on vähe parem programm, kui tekib tahtmine clocki anda seda üles kärsatamata.

Usud ka, et kui panna GPU clock 2000MHz siis sureb ära? icon_lol.gif
edu.ee siis. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:35:08 vasta tsitaadiga

To Winterwind: Clock muutub, aga videokaart ei lülita clocke pannes 3D režiimile, vaid jätab 2D režiimi sisse.
To omfgwtf: Kui need numbrid töötaks 3D modes ilusti, siis oleks GTX295 tase käes küll.
No G80 tahaks näha, kui ilusti sul käib mäng, kui clocke on antud 150%. Ta ei pruugigi anda kohe täiesti otsi, aga kui kaardile tulevad artifactid, siis juba piix.


viimati muutis pkwild618 18.05.2009 15:36:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.05.2009 15:36:10 vasta tsitaadiga

Single-GPU kaardiga sõidad Dual-GPU kaardi tasemel? icon_rolleyes.gif Mnjh edu..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:36:15 vasta tsitaadiga

näita rivatuneri monitooringut, et klokk muutub
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:37:13 vasta tsitaadiga

To Winterwind: RivaTuneri monitooring näitab selle režiimi clocke, mis parasjagu töötab. St. 2D režiimi clocke.
To omgwtf: vaata parem bandwithe ja asju ning võrdle.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:37:56 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
To Winterwind: RivaTuneri monitooring näitab selle režiimi clocke, mis parasjagu töötab. St. 2D režiimi clocke.

no aga näitagi siis neid 2d klokke
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.05.2009 15:39:21 vasta tsitaadiga

Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 15:48:54 vasta tsitaadiga

God dam mõelge peaga natukene. Mis sa tõesti arvad, et kui ma clockin 3D -d ja mul on 2D režiim, et ta siis 2D -s näitab neid clocke? 3D -s selliste clockidega mul tuleks ainult one-color-beautiful-but-evil-picture.


EDIT:

omgwtf kirjutas:
Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks?


950 on niivõinaa kökimöki.

Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 17:41:04 vasta tsitaadiga

pkwild618, doh.gif on mõtet seda jura postitada ? Klokid EI MUUTU , kuna see on 2D modes . 3D modes ei hakka see kaart elu sees tööle sellistel kelladel . Kui midagi reaalselt ei muutu , siis pole mõtet risustada seda teemat sellega .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.05.2009 17:46:26 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd suht kõva vend? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 17:58:28 vasta tsitaadiga

WR kukkus just jah icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:12:13 vasta tsitaadiga

See 950 -se GPU -ga oli 3D modes mitte 2D modes. Seda võib näha nii Gamer HUD kui ka RivaTuner Hardware Monitoringu järgi, kuna viimane näitab konkreetses modes olevaid clocke ning HUD auto-optimized disablituna hoiab ainult 3D modes.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.05.2009 18:16:03 vasta tsitaadiga

Mis järgmiseks, hakkate paindis kellama? icon_rolleyes.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:19:10 vasta tsitaadiga

Clocki ise paindis.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.05.2009 18:22:18 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
Clocki ise paindis.

No krdi killu villu oled. icon_biggrin.gif
Sinu jura sama pmst.Lase realne bench ka siis, muidu mõttetu.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:24:57 vasta tsitaadiga

Nahhui ma aru ei saa. Kui üks ei sobi, paned teise. See ei sobi, paned kolmanda. Panin hardware monitoringu ja gamer hudi, kumbki ei sobi. Nüüd tahad benchi ka. Kle sa mees perse ei taha minna we? Ega ma mängima selle clockiga niikuinii ei hakka muide. Mõttetu ütled siis, kui sulle eelmine ei meeldi. Annaksin benchi, ei meeldiks sulle see ka. Leiad, et minu käivitatud programm on kehv.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.05.2009 18:31:33 vasta tsitaadiga

pkwild618, Tra anaali sa oled ikka tore. icon_lol.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:33:59 vasta tsitaadiga

Sina ei ole igatahes tore.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 18:37:29 vasta tsitaadiga

pkwild618, jumal aita, lase 3DMark2006 läbi icon_biggrin.gif siis näed, et klokid pole peal, võid rivatuneri tagataustal käima jätta, et näha, mis sagedusele su takt tõuseb kui 3DMark käib.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 19:14:26 vasta tsitaadiga

Kui sa tahad väita, et pole peal, siis ei tea miks mul küll mälusid clockides 1175MHz peal artifactid tulid? Muide pildil on ju näha RivaTunerit.

EDIT: Nii, et jumal aidaku sinuga.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 19:38:45 vasta tsitaadiga

mõni kuu tagasi oli siin juba sama jutt, nüüd on duubel kaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 19:44:37 vasta tsitaadiga

Kui sa räägid sellest minu teemast, mis kunagi mu 9800GT kohta oli (see ei olnud selles teemas, vaid oli eraldi teema), siis ei ole sama asi, kuna mul ei tulnud siis mitte mingeid artifacte ega asju ka max clockidega. Ja kui mulle öeldi lõpuks, et vaata RivaTuneri Hardware Monitoringut (peale neid benche ja asju, mis nad kõik nõudsid), siis oli näha, et RivaTuner pani pange.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 19:44:55 vasta tsitaadiga

Mingit perf boosti ka tunda on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.05.2009 20:01:51 vasta tsitaadiga

Mis perfi seal tunda on kui benchi ei kannata lasta icon_lol.gif Ilusad numbrid on vaid GPU-Z aknas icon_rolleyes.gif Benchi peale paneks läheks kellad 3Dsse ja oleks pilt kotis..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 20:27:06 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
God dam mõelge peaga natukene. Mis sa tõesti arvad, et kui ma clockin 3D -d ja mul on 2D režiim, et ta siis 2D -s näitab neid clocke? 3D -s selliste clockidega mul tuleks ainult one-color-beautiful-but-evil-picture.


EDIT:

omgwtf kirjutas:
Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks?


950 on niivõinaa kökimöki.



Nahhui te siin üksteise otsa ajate? Vaata pilti. GPU-Z -d vist isegi pole näha. Tra siin peaks olema mingi lugemise kool. Igas teemas leidub neid tüübid, kes loevad üle ühe posti.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 20:28:03 vasta tsitaadiga

pkwild618, lõpeta see räuskamine ja vali sõnu icon_exclaim.gif

Sa parem vii see video mõne usaldusväärse ahvi kätte. Siis lõppeb see läbu siin ära...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 20:28:38 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mis perfi seal tunda on kui benchi ei kannata lasta icon_lol.gif Ilusad numbrid on vaid GPU-Z aknas icon_rolleyes.gif Benchi peale paneks läheks kellad 3Dsse ja oleks pilt kotis..

No ma seepärast küsingi, et ma tahan ka mingit benchi näha. Liiga ulmelised numbrid ju. Mul omal GTS 250 core clock läheb ka heal juhul kuni 800'ni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 20:32:31 vasta tsitaadiga

To ceemic: käi perse. Vali ise sõnu. Vähe närvi ei aja. Aastaid siin mölisevad püsivalt need 5-6 jobu, kes on igas teemas ja ürita siin siis külm närv säilitada, kui aktiivsemad on pigem need, kes ei seleta rahulikult vaid mölisevad ja ülbitsevad aastaid. Vähe närvi mind pole tõesti ajanud, kui hakatakse tühiste asjade pärast negatiivseid loopima. Ma ei paneks muidu kellelegi negatiivset, kui niisama neid mulle poleks topitud.

To XATM092: 700@950 pole tegelikult ju väga ulmeline number. ~35.71%. Ning 1715@1915 (vms. mul oli) on ~11.66% kõigest.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 20:50:20 vasta tsitaadiga

Võimalik, et pole ulmelised aga ma pole varem näinud, et G92 core väga palju üle 800 läheb.. ja sedagi vaid 9800GTX+/GTS250 puhul.

Tee üks test ka ära. Stock vs OC kelladega ja kui mingi jõudluse kasv on ja midagi õhku ei lenda on kõigil siin teemas koht kätte näidatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2009 21:38:59 vasta tsitaadiga

Arvake mis tahate (mul suva), aga teatavatel põhjustel ma ei saa (vähemalt praegu küll ei viitsi) benche teha. Vb. kunagi (nädala jooksul vms.) panen RivaTunerid ja asjad uuesti peale, aga võtsin kõik maha, kuna edasi clockides lõi pilt mustaks mingi aeg ning resades ei taastanud enam def clocke ja siis pidin safes driverid asjad maha võtma. Võtsin igaksjuhuks need OC proged ka maha, et enam ei kipuks sinna kallale, kuna ma ei hakka niikuinii elusees ühtegi videokaarti kasutamiseks OC -ma. Aga kui juhtub lähiajal, et viitsin peale panna, siis teen benchi ära kindlasti.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2009 23:26:54 vasta tsitaadiga

Käpe küsimus
kumb on kiirem reaalselt
9600GT 1024mb või 8800Gt 512mb
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 00:11:50 vasta tsitaadiga

8800gt
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2009 07:20:36 vasta tsitaadiga

raudselt 8800GT
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 10:53:48 vasta tsitaadiga

Selge siis vahetan välja,kuna see 8800Gt seisab lihtsalt tühjalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2009 13:21:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mõni kuu tagasi oli siin juba sama jutt, nüüd on duubel kaks


3 on kohtuseadus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 15:57:11 vasta tsitaadiga

Kas oskate ehk öelda, mis driverid on parimad minu kaardile?

Kaardiks on: XFX 9400GT 1GB DDR2 Low-profile ning Windows XP on kasutuses

Tänud!

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 15:58:59 vasta tsitaadiga

nvidia kodukalt thumbs_up.gif
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2009 16:05:51 vasta tsitaadiga

okei!!!

Suurimad tänud!

ma pole veel proovinud mänge mängida aga

Kas väga kehva mängimiseks muidu see 9400GT low-profile?
kui näiteks võrrelda tavalise 9400GT-ga:S

_________________
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.08.2009 16:10:43 vasta tsitaadiga

Ega sellega eriti ei mängi küll miskit,ei low-profile ega ka tavalisega..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.