|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
03.03.2009 05:32:00
|
|
|
wanawoll, tee mu elu kergemaks ja ütle, mis tootja kaart sul on? Kas leiad kaardi tagaküljelt väikse kivikese, millel kirjas ADP3208A?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.03.2009 15:50:39
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
wanawoll, tee mu elu kergemaks ja ütle, mis tootja kaart sul on? Kas leiad kaardi tagaküljelt väikse kivikese, millel kirjas ADP3208A?  |
Kivike on tõeti väike ja esimesel võimalusel võtan kaardi välja.
Tootja sparkle ja 1024MB verrsioon
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
03.03.2009 15:54:55
|
|
|
wanawoll, HWboti järgi on 9600GT 1GB variandi väga soodne WR lasta, kuna neid pole väga piinatud. Ise olen ka kammind HWboti ja otsind kaarte millega realne WR teha.
Kõige hullem vast 2900XT mida on nii paljdu tegijad rämedalt piinand.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.03.2009 16:04:42
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige hullem vast 2900XT
|
No selle käes olid üsna pikalt WR-id ka, hea benchimise kaart igas mõttes
| tsitaat: |
HWboti järgi on 9600GT 1GB variandi väga soodne WR lasta, kuna neid pole väga piinatud
|
8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
13.03.2009 15:51:28
|
|
|
NVIDIA Gives up Rebranding GeForce 9800GT
http://en.expreview.com/2009/03/13/nvidia-gives-up-rebranding-geforce-9800gt.html#more-2684
Google tõlge > link
| tsitaat: |
NVIDIA`s primary plan for GTS 240 in April has been canceled according to our source. Instead there will be three versions of 9800GT, that is Standard Edition, Green Edition and Overclocking Edition.
The normal 9800GT comes with core/shader/memory clock of 600/1500/900MHz as we know. And the Green Edition is shipping with 550/1375/900MHz with 6pin power connector removed, and thus its power consumption reduces significantly from 105W to 75W. The Overclocking Edition offers high core/shader/memory clock of 675/1690/1100MHz, and the power consumption has increased as well. |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
13.03.2009 17:22:07
|
|
|
Kiireim ilma power connectorita kaart tulemas
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 15:29:30
|
|
|
Kes numbreid jahib, siis RivaTuner perfo asi.
http://www.techpowerup.com/gpuz/ekv2g/
Asja tuleb teha siiski ettevaatlikult, sest kui ma oleks hajameelselt unustanud need seaded peale ja oleks mängu läinud, siis oleks võinud selle arvatavasti aknast välja visata. Miks muidu inimene peaks ostma GTX 295, kui 9800GT annaks pisikese clockiga sama tulemuse Õnneks Gamer HUD on vähe parem programm, kui tekib tahtmine clocki anda seda üles kärsatamata.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.05.2009 15:32:26
|
|
|
| jajah, sul see tore klokkimine, et numbrid muutuvad aga klokk reaalselt mitte
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.05.2009 15:32:58
|
|
|
Tahaks näha kuidas 9800GT annab sama tulemuse kui GTX295
Numbrid võivad ju olla ilusad jne,kuid reaalne perf siiski ei saa ka ilmselt GTX260 vastu
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.05.2009 15:35:03
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
Kes numbreid jahib, siis RivaTuner perfo asi.
http://www.techpowerup.com/gpuz/ekv2g/
Asja tuleb teha siiski ettevaatlikult, sest kui ma oleks hajameelselt unustanud need seaded peale ja oleks mängu läinud, siis oleks võinud selle arvatavasti aknast välja visata. Miks muidu inimene peaks ostma GTX 295, kui 9800GT annaks pisikese clockiga sama tulemuse Õnneks Gamer HUD on vähe parem programm, kui tekib tahtmine clocki anda seda üles kärsatamata. |
Usud ka, et kui panna GPU clock 2000MHz siis sureb ära?
edu.ee siis.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 15:35:08
|
|
|
To Winterwind: Clock muutub, aga videokaart ei lülita clocke pannes 3D reiimile, vaid jätab 2D reiimi sisse.
To omfgwtf: Kui need numbrid töötaks 3D modes ilusti, siis oleks GTX295 tase käes küll.
No G80 tahaks näha, kui ilusti sul käib mäng, kui clocke on antud 150%. Ta ei pruugigi anda kohe täiesti otsi, aga kui kaardile tulevad artifactid, siis juba piix.
viimati muutis pkwild618 18.05.2009 15:36:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.05.2009 15:36:10
|
|
|
Single-GPU kaardiga sõidad Dual-GPU kaardi tasemel? Mnjh edu..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.05.2009 15:36:15
|
|
|
| näita rivatuneri monitooringut, et klokk muutub
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 15:37:13
|
|
|
To Winterwind: RivaTuneri monitooring näitab selle reiimi clocke, mis parasjagu töötab. St. 2D reiimi clocke.
To omgwtf: vaata parem bandwithe ja asju ning võrdle.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.05.2009 15:37:56
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
| To Winterwind: RivaTuneri monitooring näitab selle reiimi clocke, mis parasjagu töötab. St. 2D reiimi clocke. |
no aga näitagi siis neid 2d klokke
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.05.2009 15:39:21
|
|
|
| Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 15:48:54
|
|
|
God dam mõelge peaga natukene. Mis sa tõesti arvad, et kui ma clockin 3D -d ja mul on 2D reiim, et ta siis 2D -s näitab neid clocke? 3D -s selliste clockidega mul tuleks ainult one-color-beautiful-but-evil-picture.
EDIT:
| omgwtf kirjutas: |
| Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks? |
950 on niivõinaa kökimöki.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.05.2009 17:41:04
|
|
|
pkwild618, on mõtet seda jura postitada ? Klokid EI MUUTU , kuna see on 2D modes . 3D modes ei hakka see kaart elu sees tööle sellistel kelladel . Kui midagi reaalselt ei muutu , siis pole mõtet risustada seda teemat sellega .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.05.2009 17:46:26
|
|
|
Olen ka nüüd suht kõva vend?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 18:12:13
|
|
|
| See 950 -se GPU -ga oli 3D modes mitte 2D modes. Seda võib näha nii Gamer HUD kui ka RivaTuner Hardware Monitoringu järgi, kuna viimane näitab konkreetses modes olevaid clocke ning HUD auto-optimized disablituna hoiab ainult 3D modes.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.05.2009 18:16:03
|
|
|
Mis järgmiseks, hakkate paindis kellama?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 18:19:10
|
|
|
| Clocki ise paindis.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.05.2009 18:22:18
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
| Clocki ise paindis. |
No krdi killu villu oled.
Sinu jura sama pmst.Lase realne bench ka siis, muidu mõttetu.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 18:24:57
|
|
|
| Nahhui ma aru ei saa. Kui üks ei sobi, paned teise. See ei sobi, paned kolmanda. Panin hardware monitoringu ja gamer hudi, kumbki ei sobi. Nüüd tahad benchi ka. Kle sa mees perse ei taha minna we? Ega ma mängima selle clockiga niikuinii ei hakka muide. Mõttetu ütled siis, kui sulle eelmine ei meeldi. Annaksin benchi, ei meeldiks sulle see ka. Leiad, et minu käivitatud programm on kehv.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 18:33:59
|
|
|
| Sina ei ole igatahes tore.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.05.2009 18:37:29
|
|
|
pkwild618, jumal aita, lase 3DMark2006 läbi siis näed, et klokid pole peal, võid rivatuneri tagataustal käima jätta, et näha, mis sagedusele su takt tõuseb kui 3DMark käib.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 19:14:26
|
|
|
Kui sa tahad väita, et pole peal, siis ei tea miks mul küll mälusid clockides 1175MHz peal artifactid tulid? Muide pildil on ju näha RivaTunerit.
EDIT: Nii, et jumal aidaku sinuga.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.05.2009 19:38:45
|
|
|
| mõni kuu tagasi oli siin juba sama jutt, nüüd on duubel kaks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 19:44:37
|
|
|
| Kui sa räägid sellest minu teemast, mis kunagi mu 9800GT kohta oli (see ei olnud selles teemas, vaid oli eraldi teema), siis ei ole sama asi, kuna mul ei tulnud siis mitte mingeid artifacte ega asju ka max clockidega. Ja kui mulle öeldi lõpuks, et vaata RivaTuneri Hardware Monitoringut (peale neid benche ja asju, mis nad kõik nõudsid), siis oli näha, et RivaTuner pani pange.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
18.05.2009 19:44:55
|
|
|
| Mingit perf boosti ka tunda on?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.05.2009 20:01:51
|
|
|
Mis perfi seal tunda on kui benchi ei kannata lasta Ilusad numbrid on vaid GPU-Z aknas Benchi peale paneks läheks kellad 3Dsse ja oleks pilt kotis..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 20:27:06
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
God dam mõelge peaga natukene. Mis sa tõesti arvad, et kui ma clockin 3D -d ja mul on 2D reiim, et ta siis 2D -s näitab neid clocke? 3D -s selliste clockidega mul tuleks ainult one-color-beautiful-but-evil-picture.
EDIT:
| omgwtf kirjutas: |
| Emm ma lükkan ka omal GTX280 Core 950 ja istun 2D ja näitan sulle igast numbried,kuid milleks? |
950 on niivõinaa kökimöki.
 |
Nahhui te siin üksteise otsa ajate? Vaata pilti. GPU-Z -d vist isegi pole näha. Tra siin peaks olema mingi lugemise kool. Igas teemas leidub neid tüübid, kes loevad üle ühe posti.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.05.2009 20:28:03
|
|
|
pkwild618, lõpeta see räuskamine ja vali sõnu
Sa parem vii see video mõne usaldusväärse ahvi kätte. Siis lõppeb see läbu siin ära...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
18.05.2009 20:28:38
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Mis perfi seal tunda on kui benchi ei kannata lasta Ilusad numbrid on vaid GPU-Z aknas Benchi peale paneks läheks kellad 3Dsse ja oleks pilt kotis.. |
No ma seepärast küsingi, et ma tahan ka mingit benchi näha. Liiga ulmelised numbrid ju. Mul omal GTS 250 core clock läheb ka heal juhul kuni 800'ni
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 20:32:31
|
|
|
To ceemic: käi perse. Vali ise sõnu. Vähe närvi ei aja. Aastaid siin mölisevad püsivalt need 5-6 jobu, kes on igas teemas ja ürita siin siis külm närv säilitada, kui aktiivsemad on pigem need, kes ei seleta rahulikult vaid mölisevad ja ülbitsevad aastaid. Vähe närvi mind pole tõesti ajanud, kui hakatakse tühiste asjade pärast negatiivseid loopima. Ma ei paneks muidu kellelegi negatiivset, kui niisama neid mulle poleks topitud.
To XATM092: 700@950 pole tegelikult ju väga ulmeline number. ~35.71%. Ning 1715@1915 (vms. mul oli) on ~11.66% kõigest.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
18.05.2009 20:50:20
|
|
|
Võimalik, et pole ulmelised aga ma pole varem näinud, et G92 core väga palju üle 800 läheb.. ja sedagi vaid 9800GTX+/GTS250 puhul.
Tee üks test ka ära. Stock vs OC kelladega ja kui mingi jõudluse kasv on ja midagi õhku ei lenda on kõigil siin teemas koht kätte näidatud
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
18.05.2009 21:38:59
|
|
|
| Arvake mis tahate (mul suva), aga teatavatel põhjustel ma ei saa (vähemalt praegu küll ei viitsi) benche teha. Vb. kunagi (nädala jooksul vms.) panen RivaTunerid ja asjad uuesti peale, aga võtsin kõik maha, kuna edasi clockides lõi pilt mustaks mingi aeg ning resades ei taastanud enam def clocke ja siis pidin safes driverid asjad maha võtma. Võtsin igaksjuhuks need OC proged ka maha, et enam ei kipuks sinna kallale, kuna ma ei hakka niikuinii elusees ühtegi videokaarti kasutamiseks OC -ma. Aga kui juhtub lähiajal, et viitsin peale panna, siis teen benchi ära kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.06.2009 23:26:54
|
|
|
Käpe küsimus
kumb on kiirem reaalselt
9600GT 1024mb või 8800Gt 512mb
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
23.06.2009 00:11:50
|
|
|
| 8800gt
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
23.06.2009 07:20:36
|
|
|
raudselt 8800GT
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.06.2009 10:53:48
|
|
|
Selge siis vahetan välja,kuna see 8800Gt seisab lihtsalt tühjalt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.06.2009 13:21:23
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| mõni kuu tagasi oli siin juba sama jutt, nüüd on duubel kaks |
3 on kohtuseadus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
12.08.2009 15:57:11
|
|
|
Kas oskate ehk öelda, mis driverid on parimad minu kaardile?
Kaardiks on: XFX 9400GT 1GB DDR2 Low-profile ning Windows XP on kasutuses
Tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
12.08.2009 16:05:51
|
|
|
okei!!!
Suurimad tänud!
ma pole veel proovinud mänge mängida aga
Kas väga kehva mängimiseks muidu see 9400GT low-profile?
kui näiteks võrrelda tavalise 9400GT-ga:S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.08.2009 16:10:43
|
|
|
| Ega sellega eriti ei mängi küll miskit,ei low-profile ega ka tavalisega..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|