Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Küsimus:Seagate Barracuda 7200.7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.01.2004 01:16:09 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/10871/?&FirmID=249

tsitaat:
Sven lange | | 26.01.2004 00:46
Sellel kettal on suur puudus! Kui keegi yrtab selle ketta baasil teha endale tõeliselt vaikne arvuti siis see ketas pole valik!!! Kui asi on jumala vaikne ja acoustic managemendiga saab ta täitsa hääletuks peaaegu muuta, siis ketta IDLE reziimis hakkab kettal tööle S.M.A.R.T. III. See hakkab tegema väga ebameeldivat häält (kogub mingeid andmeid kettalt). Ja seda smarti ei saa biosest ära ka keelata (minu bios lihtsalt ei mõika - pannen smart diasbled) aga weindowsis ikka on enabled ja ketas hakkab urisema idles. Ma vist viin selle ketta poodi tagasi. Ostan Samsungi uue ketta selle asemele - pidi olema sama vaikne vähemalt. See probleem on ka foorumites juba yles kerkinud - siiamaani lahendust pole ja inimesed on väga nördinud (mina ise ka) ATA IV oli enne ideaalne aga see on häving ketas icon_sad.gif


100% nõus ,miks see ketas Idle's nii palju häält teeb???
Saab seda kuidagi vaiksemaks keerata??
Seda on kõvasti kuulda minu profiilis olevas arvutis(tal on ju ainuke ventiil toitekas.)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 02:17:15 vasta tsitaadiga

Kõik uued SATA kettad paistavad "idle" reziimis miskit müra tegevat.
(Tootja väidab, et "idle", aga nt Hitachi puhul võib seda igal ajal ette tulla.)

Miski kuulujutt on, et see 7200.7 vabaaja-mürin kestab ainult kuu-paar, kasutamise alguses.
Päris õiget/kindlat infot pole selle teema kohta aga vist kellelgi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.01.2004 03:24:03 vasta tsitaadiga

mul on tavaline IDE mitte SATA
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 03:32:43 vasta tsitaadiga

anb kirjutas:
mul on tavaline IDE mitte SATA


Sama põlvkonna ketas ja üsna ilmselt sama käitumisloogikaga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 03:37:05 vasta tsitaadiga

anb kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/10871/?&FirmID=249
tsitaat:

Sellel kettal on suur puudus! Kui keegi yrtab selle ketta baasil teha endale tõeliselt vaikne arvuti siis see ketas pole valik!!! Kui asi on jumala vaikne ja acoustic managemendiga saab ta täitsa hääletuks peaaegu muuta



Odoot, ma just storagereviewst lugesin, et sellel kettal ei ole akustiline majandamine seadistatav, ja nüüd öeldakse vastupidist ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.01.2004 05:01:11 vasta tsitaadiga

kas tada ei saagi kuidagi konfida?

dosis vaikib
windows startimise ajal ajal samuti
kui aga laeb windoza sisse ja hakkab ta Idles täiega vilisema,
selline karm lugu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 31.01.2004 13:02:25 Re: Küsimus:Seagate Barracuda 7200.7 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
Üldiselt on mulje jäänud, et Seagate toodab vaikseid kettaid. Kuid praegune isend mis kasutusel on teeb minu arvates liiga kõva häält. Kopeerimisel on hääl esikusse kuulda (umbes 15 m). Ja on juhtunud ka, et kui My Computer või iExplorer lahti jätta hakkab ragistama(enne ei lõpeta kui kinni paned), nagu kopeeriks. Kas tasuks garantiisse pöörduda?
Ketas siis 120GB Seagate Barracuda 7200.7, 7200rpm, Serial-ATA, 8MB.

Igasugune abi oodatud!


Soovitan sul ikka garantiise minna.... mul endal on (oli) seagate 60gb hdd... võrreldes teiste seagatedega oli kohe algusest peale nagu mingi traktor...ragises ikka lugemise/kirjutamise ajal ikka päris kõvasti ja nüüd 1,5a. peale seda kui ma selle ostsin on tulemus käes.... ketas tuksis...

Soovitan sul soojalt minna garantiisse... icon_wink.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 14:16:46 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel 7200.7 Idle olekus lärmab icon_eek.gif või on anb omale peetis ketta hankinud? Mina pole veel sellist asja näinud/kuulnud icon_rolleyes.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 14:22:37 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
kas kellelgi veel 7200.7 Idle olekus lärmab icon_eek.gif või on anb omale peetis ketta hankinud? Mina pole veel sellist asja näinud/kuulnud icon_rolleyes.gif


Enamus lärmab, loe Storagreview'd.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 31.01.2004 14:25:03 vasta tsitaadiga

minu oma küll IDLE's ei lärma (SATA ketas), isegi lahtise kastiga proovisin ja spetsiaalselt kuulatasin icon_confused.gif vaid veidi krabised lugemise/kirjutamise ajal..
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 14:32:33 vasta tsitaadiga

Alan B'Stard kirjutas:
Enamus lärmab, loe Storagreview'd.

enamus IDE kettaid lärmab? ja mina pole ühelegi lärmavale peale sattunud? icon_eek.gif Kõrvad hakkavad vist kehvaks jääma...praegugi kastil kaane maha keerates ja peadpidi sisse ronides pole midagi kuulda...ja kuulda peaks olema, sest kõik vendid, mis on, käivad väga vaikselt icon_rolleyes.gif

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 15:12:50 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Alan B'Stard kirjutas:
Enamus lärmab, loe Storagreview'd.

enamus IDE kettaid lärmab? ja mina pole ühelegi lärmavale peale sattunud? icon_eek.gif Kõrvad hakkavad vist kehvaks jääma...praegugi kastil kaane maha keerates ja peadpidi sisse ronides pole midagi kuulda...ja kuulda peaks olema, sest kõik vendid, mis on, käivad väga vaikselt icon_rolleyes.gif


Nagu öeldud,
Alan B'Stard kirjutas:
Miski kuulujutt on, et see 7200.7 vabaaja-mürin kestab ainult kuu-paar, kasutamise alguses.
Päris õiget/kindlat infot pole selle teema kohta aga vist kellelgi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 15:33:44 vasta tsitaadiga

ega tal mul uuest peast kah häält ei teinud.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raven
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001




sõnum 31.01.2004 15:39:55 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
testi nii et võta välja ja pane millegi nt. raamatu peale ja vaata mis häält teeb... ma olen ise nii flopy kui ka kõvakettaga proovinud... ja alati on olnud vaiksem... kõvasti vaiksem. Ise panin arvuti kõrvale raamatu peale....
PS. kui kardad, et midagi juhtub siis ära proovi!!!


lisaks on väljas jahedam ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 31.01.2004 15:40:08 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
ega tal mul uuest peast kah häält ei teinud.


Selle kohta käib see teine rida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2004 17:13:51 vasta tsitaadiga

njah. on vist siis mõlemat pidi. mul siiamaani vedanud icon_biggrin.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2rv
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 26.02.2003




sõnum 31.01.2004 17:27:34 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
minu oma küll IDLE's ei lärma (SATA ketas), isegi lahtise kastiga proovisin ja spetsiaalselt kuulatasin icon_confused.gif vaid veidi krabised lugemise/kirjutamise ajal..


kõvasti vedanud sul siis icon_wink.gif kui vana ketas on muidu?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 01.02.2004 13:58:35 vasta tsitaadiga

Waadake ette, kas teil said ikkagi kõik Windoza faili kopitud,
mul oli Wigane windooza icon_sad.gif
installimise ajal ei saanud kopeerida mqqm.dll ja pärast Idle juures vilises täiega
icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Nüüd installisin korraliku verso peale ja masin on sigavaikne
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2004 18:25:08 vasta tsitaadiga

aga öelge, milline uutest non-serial-ata ketastest on idles vaikseim? mul oleks vaja 120gb ja ma tahan sellist, mis ei viliseks ega undaks... mingeid teste ei ole netist kuskil selliseid, et mis ketas on kõige vaiksem?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 02.02.2004 18:36:56 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
aga öelge, milline uutest non-serial-ata ketastest on idles vaikseim? mul oleks vaja 120gb ja ma tahan sellist, mis ei viliseks ega undaks... mingeid teste ei ole netist kuskil selliseid, et mis ketas on kõige vaiksem?


Testide järgi ikka seesama 7200.7.
Aga mind häirib isegi kahe Barracuda ATA IV vilin, see aga peaks testide järgi palju vaiksem olema, kui 7200.7.

Muuseas, keegi väitis Storagereview threadis, et tal ei tule see vilin HD-st, vaid 7200.7 kutsub selle vilina esile hoopis toiteplokis.
Ei oska kommenteerida, ei valda elektroonikat ega toiteplokke, aga asja peaks uurima, sest ega ma viimati oma vilinat uurides selle täpset allikat (suunda) lokaliseerida ei suutnud küll, tundus vägisi toiteploki suunast tulevat ja see ajas mu segadusse. Peaks kusagilt stetoskoobi hankima.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.02.2004 19:00:06 vasta tsitaadiga

Mul on 120 Gb Seagate 7200.7 masinas istunud ja mingit IDLE olekus vilinat pole täheldanud. Küll aga kõik toimingud, kopeerimised, otsingud ja lugemine käivad väga mehise krõbina saatel. Nagu siin keegi ütles, peaks vist kohe ükskord asja lindi peale võtma...
Muidu mingeid tõrkeid pole esinenud, aga jah, kui seda oleks teadnud, siis oleks ilmselt eelistanud ATA ketast.
Aga võrreldes Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y060P0 60GB 7200rpm UDMA/133 8MB-ga siis viimane teeb ikka kah päris mehiselt häält.

_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 13:29:43 vasta tsitaadiga

panin ka eile kaks tükki 7200.7 120gb 2mb masinasse. idle vilinat ega krõbinat ei ole. ketaste töötamist näen ainult hdd ledi järgi.
äkki mingid konkreetsed mudelid ikkagi krõbistavad rohkem?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faramir
HV kasutaja
Faramir

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.02.2004 14:09:14 vasta tsitaadiga

see 2mb peaks ju olema ATA, mitte SATA ketas. SATA ketas on see, mis röögib.
_________________
Need HV-lased on ikka hullud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 14:13:43 vasta tsitaadiga

ma igaks juhuks lihtsalt tõin näite icon_redface.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 03.02.2004 18:51:01 vasta tsitaadiga

Eks see S-ATA Seagate lõugabki. Mul 80Gb isend. Mulle meeldib et ta teeb häält, saan aru kui arvuti midagi iseseisvalt tegema hakkab. Eelmised 2 Seagate üks aasta vanune teisel 5 aastat selja taga töötavad hiirvaikselt. Ega ei tee vahet kas loeb midagi või ei loe. Uuel kettal on see-eest performance tappev. Eelmisele teeb 1.5x ära. Sellest võib järeldada. High performance = High noise ja Low performance = Low noise.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2004 22:54:12 vasta tsitaadiga

Mul nüüd ka väike kogemus 120g SATA kettaga.Esimene oli ülivaikne,kui otsis midagi siis tiba oli kuulda kui kastil külg maas oli.Aga ketta korpusel oli tuntav vibratsioon.Kestis see ketas täpselt 2 nädalat icon_cry.gif .käigu pealt suri icon_exclaim.gif .Nüüd siis teine samasugune sees.Sellel vibra praktiliselt puudub(õrn surin ainult),see-eest ragiseb mehiselt icon_confused.gif .kiirus on testide järgi tiba parem.Mootori vilin on mõlemal olematu praktiliselt.Saab näha siis kaua see töötab icon_rolleyes.gif (ST3120026AS)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 04.02.2004 00:16:49 vasta tsitaadiga

Peaks ka lähima päeva-paari jooksul kätte saama SG 7200.7 120 GB 8 MB ATA-100 isendi, eks näis mis häält see siis teeb, loodetavasti asi ikka enam-vähem vaikne.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 04.02.2004 02:05:50 vasta tsitaadiga

mar456 kirjutas:
Mul nüüd ka väike kogemus 120g SATA kettaga.Esimene oli ülivaikne,kui otsis midagi siis tiba oli kuulda kui kastil külg maas oli.Aga ketta korpusel oli tuntav vibratsioon.Kestis see ketas täpselt 2 nädalat icon_cry.gif .käigu pealt suri icon_exclaim.gif .Nüüd siis teine samasugune sees.Sellel vibra praktiliselt puudub(õrn surin ainult),see-eest ragiseb mehiselt icon_confused.gif .kiirus on testide järgi tiba parem.Mootori vilin on mõlemal olematu praktiliselt.Saab näha siis kaua see töötab icon_rolleyes.gif (ST3120026AS)


Eks see, mis häält ketas teeb ja kui kaua elab, sõltub suuresti ka sellest, kui palju teda enne pekstud on.
Paraku ei ole ma arvutifirmades küll eriti hella kohtlemist täheldanud HD-de suhtes. Ise hoian neid väljaspool arvutit ikka vahtkummi või vähemalt mullikile sees, aga mis see aitab, kui temaga enne palju kolistatud on. Töökindlust vähendab iga väike kolks, isegi kui see mingeid nähtavaid tagajärgi kaasa ei too.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.02.2004 11:10:25 vasta tsitaadiga

milleste programmidega annab antud SeaGate kõvaketta mürataset reguleerida?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 04.02.2004 11:37:16 vasta tsitaadiga

Korpus-vahtkummi-täis programm peidab vilinat, osta-20kg-korpus madalaid raginaid. thumbs_up.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.02.2004 11:52:59 vasta tsitaadiga

korpus hea
IBM 300GL, raud raske
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 05.02.2004 00:00:45 vasta tsitaadiga

Nii, mul see Seagate 7200.7 120 GB, 8 MB, ATA-100 ketas käes ja see küll kusagilt otsast lärmakas ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2004 02:38:55 vasta tsitaadiga

nagu arvata oligi icon_biggrin.gif
need IDE kettad, mis lärmavad, on minu meelest mingil määral praaktoodang. ise viiks poodi tagasi.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 05.02.2004 22:51:09 vasta tsitaadiga

niih, kuna sai ragistamisest villand tegin väikese ajurünnaku ja mõtlesin plaani välja.
nimelt ostsin kalastustarvete poest kõige paksemat tamiili (0.5 mm) ja riputasin HDD boxi külge.
tulemus on minu jaoks uskumatu. kopeerimisel peab kinnise kastiga pingutama, et häält kuulda.
soovitan soojalt, kelle ketas rebib riidetükke lõhki thumbs_up.gif

kui saan siis panen hiljem pilte ka

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 07.02.2004 01:20:00 vasta tsitaadiga

Faramir ära mõtetult läbusta. loe esmalt teema korralikult läbi.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=710561#710561

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anb
HV kasutaja
anb

liitunud: 31.10.2003




sõnum 07.02.2004 11:32:28 vasta tsitaadiga

mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!

7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore

hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne

barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.02.2004 22:50:29 vasta tsitaadiga

See pole küll väga asjalik jutt. Ükskõik, kas kettaid teevad singapurlased, hiinlased või eestlased. Ega nad siis kohapeal välja ei mõtle, millest ja kuidas nad kettaid teevad. On üks standard ja selle järgi ka kettaid tehakse. Ja kvaliteedikontrolli osalt olen ma ka veendunud, et samasugune on see igal pool.

Barracuda IV on ka tootmisest maas ning praegu peaks vähemalt uuest peast ainult 7200.7 seeria kettaid liikuma

anb kirjutas:
mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!

7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore

hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne

barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.02.2004 22:55:02 vasta tsitaadiga

Seashieldi koha pealt veel niipalju, et see ei oma heli koha pealt mingit osa. Tegemist on kattega, mis kaitseb ketta põhjal olevat trükkplaati ning kiipe. Hetkel küll peast ei mäleta, kas 7200.7 seeria ketastel olid need lahtiselt või mitte.

anb kirjutas:
mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!

7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore

hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne

barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ordi
külaline






sõnum 09.02.2004 19:48:06 vasta tsitaadiga

äkki on su kõvaketa mootor katki ja teeb kõva häält
tagasi üles
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja
Alan B'Stard

liitunud: 03.09.2003




sõnum 10.02.2004 01:45:36 vasta tsitaadiga

TaivoS kirjutas:
Seashieldi koha pealt veel niipalju, et see ei oma heli koha pealt mingit osa.


No mingit rolli mängib kindlasti. Millist, selguks proovimisel. Vilin sumbub poorsetes materjalides päris hästi.

TaivoS kirjutas:
Tegemist on kattega, mis kaitseb ketta põhjal olevat trükkplaati ning kiipe. Hetkel küll peast ei mäleta, kas 7200.7 seeria ketastel olid need lahtiselt või mitte.


Paljad nigu nälkja kõhualune.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2004 02:10:56 vasta tsitaadiga

tomshardware kirjutas:
The most interesting difference is the metal cover at the bottom of the drive. It was part of the Barracuda ATA IV and was used to both protect the electronic components and absorb noise.

http://www.tomshardware.com/storage/20040209/seagate-01.html

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Küsimus:Seagate Barracuda 7200.7 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.