|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
31.01.2004 01:16:09
|
|
|
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/10871/?&FirmID=249
| tsitaat: |
Sven lange | | 26.01.2004 00:46
Sellel kettal on suur puudus! Kui keegi yrtab selle ketta baasil teha endale tõeliselt vaikne arvuti siis see ketas pole valik!!! Kui asi on jumala vaikne ja acoustic managemendiga saab ta täitsa hääletuks peaaegu muuta, siis ketta IDLE reziimis hakkab kettal tööle S.M.A.R.T. III. See hakkab tegema väga ebameeldivat häält (kogub mingeid andmeid kettalt). Ja seda smarti ei saa biosest ära ka keelata (minu bios lihtsalt ei mõika - pannen smart diasbled) aga weindowsis ikka on enabled ja ketas hakkab urisema idles. Ma vist viin selle ketta poodi tagasi. Ostan Samsungi uue ketta selle asemele - pidi olema sama vaikne vähemalt. See probleem on ka foorumites juba yles kerkinud - siiamaani lahendust pole ja inimesed on väga nördinud (mina ise ka) ATA IV oli enne ideaalne aga see on häving ketas  |
100% nõus ,miks see ketas Idle's nii palju häält teeb???
Saab seda kuidagi vaiksemaks keerata??
Seda on kõvasti kuulda minu profiilis olevas arvutis(tal on ju ainuke ventiil toitekas.)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 02:17:15
|
|
|
Kõik uued SATA kettad paistavad "idle" reziimis miskit müra tegevat.
(Tootja väidab, et "idle", aga nt Hitachi puhul võib seda igal ajal ette tulla.)
Miski kuulujutt on, et see 7200.7 vabaaja-mürin kestab ainult kuu-paar, kasutamise alguses.
Päris õiget/kindlat infot pole selle teema kohta aga vist kellelgi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
31.01.2004 03:24:03
|
|
|
| mul on tavaline IDE mitte SATA
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 03:32:43
|
|
|
| anb kirjutas: |
| mul on tavaline IDE mitte SATA |
Sama põlvkonna ketas ja üsna ilmselt sama käitumisloogikaga.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 03:37:05
|
|
|
Odoot, ma just storagereviewst lugesin, et sellel kettal ei ole akustiline majandamine seadistatav, ja nüüd öeldakse vastupidist ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
31.01.2004 05:01:11
|
|
|
kas tada ei saagi kuidagi konfida?
dosis vaikib
windows startimise ajal ajal samuti
kui aga laeb windoza sisse ja hakkab ta Idles täiega vilisema,
selline karm lugu
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
31.01.2004 13:02:25
Re: Küsimus:Seagate Barracuda 7200.7 |
|
|
| kjogeva kirjutas: |
Üldiselt on mulje jäänud, et Seagate toodab vaikseid kettaid. Kuid praegune isend mis kasutusel on teeb minu arvates liiga kõva häält. Kopeerimisel on hääl esikusse kuulda (umbes 15 m). Ja on juhtunud ka, et kui My Computer või iExplorer lahti jätta hakkab ragistama(enne ei lõpeta kui kinni paned), nagu kopeeriks. Kas tasuks garantiisse pöörduda?
Ketas siis 120GB Seagate Barracuda 7200.7, 7200rpm, Serial-ATA, 8MB.
Igasugune abi oodatud! |
Soovitan sul ikka garantiise minna.... mul endal on (oli) seagate 60gb hdd... võrreldes teiste seagatedega oli kohe algusest peale nagu mingi traktor...ragises ikka lugemise/kirjutamise ajal ikka päris kõvasti ja nüüd 1,5a. peale seda kui ma selle ostsin on tulemus käes.... ketas tuksis...
Soovitan sul soojalt minna garantiisse...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
31.01.2004 14:16:46
|
|
|
kas kellelgi veel 7200.7 Idle olekus lärmab või on anb omale peetis ketta hankinud? Mina pole veel sellist asja näinud/kuulnud
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 14:22:37
|
|
|
| xtr kirjutas: |
kas kellelgi veel 7200.7 Idle olekus lärmab või on anb omale peetis ketta hankinud? Mina pole veel sellist asja näinud/kuulnud  |
Enamus lärmab, loe Storagreview'd.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
31.01.2004 14:25:03
|
|
|
minu oma küll IDLE's ei lärma (SATA ketas), isegi lahtise kastiga proovisin ja spetsiaalselt kuulatasin vaid veidi krabised lugemise/kirjutamise ajal..
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
31.01.2004 14:32:33
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
| Enamus lärmab, loe Storagreview'd. |
enamus IDE kettaid lärmab? ja mina pole ühelegi lärmavale peale sattunud? Kõrvad hakkavad vist kehvaks jääma...praegugi kastil kaane maha keerates ja peadpidi sisse ronides pole midagi kuulda...ja kuulda peaks olema, sest kõik vendid, mis on, käivad väga vaikselt
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 15:12:50
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Alan B'Stard kirjutas: |
| Enamus lärmab, loe Storagreview'd. |
enamus IDE kettaid lärmab? ja mina pole ühelegi lärmavale peale sattunud? Kõrvad hakkavad vist kehvaks jääma...praegugi kastil kaane maha keerates ja peadpidi sisse ronides pole midagi kuulda...ja kuulda peaks olema, sest kõik vendid, mis on, käivad väga vaikselt  |
Nagu öeldud,
| Alan B'Stard kirjutas: |
Miski kuulujutt on, et see 7200.7 vabaaja-mürin kestab ainult kuu-paar, kasutamise alguses.
Päris õiget/kindlat infot pole selle teema kohta aga vist kellelgi. |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
31.01.2004 15:33:44
|
|
|
ega tal mul uuest peast kah häält ei teinud.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
31.01.2004 15:39:55
|
|
|
| ZAndlamb kirjutas: |
testi nii et võta välja ja pane millegi nt. raamatu peale ja vaata mis häält teeb... ma olen ise nii flopy kui ka kõvakettaga proovinud... ja alati on olnud vaiksem... kõvasti vaiksem. Ise panin arvuti kõrvale raamatu peale....
PS. kui kardad, et midagi juhtub siis ära proovi!!! |
lisaks on väljas jahedam ka
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 15:40:08
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| ega tal mul uuest peast kah häält ei teinud. |
Selle kohta käib see teine rida
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
31.01.2004 17:13:51
|
|
|
njah. on vist siis mõlemat pidi. mul siiamaani vedanud
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2rv
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
31.01.2004 17:27:34
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
minu oma küll IDLE's ei lärma (SATA ketas), isegi lahtise kastiga proovisin ja spetsiaalselt kuulatasin vaid veidi krabised lugemise/kirjutamise ajal.. |
kõvasti vedanud sul siis kui vana ketas on muidu?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
01.02.2004 13:58:35
|
|
|
Waadake ette, kas teil said ikkagi kõik Windoza faili kopitud,
mul oli Wigane windooza
installimise ajal ei saanud kopeerida mqqm.dll ja pärast Idle juures vilises täiega
Nüüd installisin korraliku verso peale ja masin on sigavaikne
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
02.02.2004 18:25:08
|
|
|
| aga öelge, milline uutest non-serial-ata ketastest on idles vaikseim? mul oleks vaja 120gb ja ma tahan sellist, mis ei viliseks ega undaks... mingeid teste ei ole netist kuskil selliseid, et mis ketas on kõige vaiksem?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
02.02.2004 18:36:56
|
|
|
| Piip kirjutas: |
| aga öelge, milline uutest non-serial-ata ketastest on idles vaikseim? mul oleks vaja 120gb ja ma tahan sellist, mis ei viliseks ega undaks... mingeid teste ei ole netist kuskil selliseid, et mis ketas on kõige vaiksem? |
Testide järgi ikka seesama 7200.7.
Aga mind häirib isegi kahe Barracuda ATA IV vilin, see aga peaks testide järgi palju vaiksem olema, kui 7200.7.
Muuseas, keegi väitis Storagereview threadis, et tal ei tule see vilin HD-st, vaid 7200.7 kutsub selle vilina esile hoopis toiteplokis.
Ei oska kommenteerida, ei valda elektroonikat ega toiteplokke, aga asja peaks uurima, sest ega ma viimati oma vilinat uurides selle täpset allikat (suunda) lokaliseerida ei suutnud küll, tundus vägisi toiteploki suunast tulevat ja see ajas mu segadusse. Peaks kusagilt stetoskoobi hankima.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Faramir
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
02.02.2004 19:00:06
|
|
|
Mul on 120 Gb Seagate 7200.7 masinas istunud ja mingit IDLE olekus vilinat pole täheldanud. Küll aga kõik toimingud, kopeerimised, otsingud ja lugemine käivad väga mehise krõbina saatel. Nagu siin keegi ütles, peaks vist kohe ükskord asja lindi peale võtma...
Muidu mingeid tõrkeid pole esinenud, aga jah, kui seda oleks teadnud, siis oleks ilmselt eelistanud ATA ketast.
Aga võrreldes Maxtor DiamondMax Plus 9 6Y060P0 60GB 7200rpm UDMA/133 8MB-ga siis viimane teeb ikka kah päris mehiselt häält.
_________________ Need HV-lased on ikka hullud... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
03.02.2004 13:29:43
|
|
|
panin ka eile kaks tükki 7200.7 120gb 2mb masinasse. idle vilinat ega krõbinat ei ole. ketaste töötamist näen ainult hdd ledi järgi.
äkki mingid konkreetsed mudelid ikkagi krõbistavad rohkem?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Faramir
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.02.2004 14:09:14
|
|
|
see 2mb peaks ju olema ATA, mitte SATA ketas. SATA ketas on see, mis röögib.
_________________ Need HV-lased on ikka hullud... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
03.02.2004 14:13:43
|
|
|
ma igaks juhuks lihtsalt tõin näite
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
03.02.2004 18:51:01
|
|
|
| Eks see S-ATA Seagate lõugabki. Mul 80Gb isend. Mulle meeldib et ta teeb häält, saan aru kui arvuti midagi iseseisvalt tegema hakkab. Eelmised 2 Seagate üks aasta vanune teisel 5 aastat selja taga töötavad hiirvaikselt. Ega ei tee vahet kas loeb midagi või ei loe. Uuel kettal on see-eest performance tappev. Eelmisele teeb 1.5x ära. Sellest võib järeldada. High performance = High noise ja Low performance = Low noise.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
03.02.2004 22:54:12
|
|
|
Mul nüüd ka väike kogemus 120g SATA kettaga.Esimene oli ülivaikne,kui otsis midagi siis tiba oli kuulda kui kastil külg maas oli.Aga ketta korpusel oli tuntav vibratsioon.Kestis see ketas täpselt 2 nädalat .käigu pealt suri .Nüüd siis teine samasugune sees.Sellel vibra praktiliselt puudub(õrn surin ainult),see-eest ragiseb mehiselt .kiirus on testide järgi tiba parem.Mootori vilin on mõlemal olematu praktiliselt.Saab näha siis kaua see töötab (ST3120026AS)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
04.02.2004 00:16:49
|
|
|
| Peaks ka lähima päeva-paari jooksul kätte saama SG 7200.7 120 GB 8 MB ATA-100 isendi, eks näis mis häält see siis teeb, loodetavasti asi ikka enam-vähem vaikne.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
04.02.2004 02:05:50
|
|
|
| mar456 kirjutas: |
Mul nüüd ka väike kogemus 120g SATA kettaga.Esimene oli ülivaikne,kui otsis midagi siis tiba oli kuulda kui kastil külg maas oli.Aga ketta korpusel oli tuntav vibratsioon.Kestis see ketas täpselt 2 nädalat .käigu pealt suri .Nüüd siis teine samasugune sees.Sellel vibra praktiliselt puudub(õrn surin ainult),see-eest ragiseb mehiselt .kiirus on testide järgi tiba parem.Mootori vilin on mõlemal olematu praktiliselt.Saab näha siis kaua see töötab (ST3120026AS) |
Eks see, mis häält ketas teeb ja kui kaua elab, sõltub suuresti ka sellest, kui palju teda enne pekstud on.
Paraku ei ole ma arvutifirmades küll eriti hella kohtlemist täheldanud HD-de suhtes. Ise hoian neid väljaspool arvutit ikka vahtkummi või vähemalt mullikile sees, aga mis see aitab, kui temaga enne palju kolistatud on. Töökindlust vähendab iga väike kolks, isegi kui see mingeid nähtavaid tagajärgi kaasa ei too.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
04.02.2004 11:10:25
|
|
|
| milleste programmidega annab antud SeaGate kõvaketta mürataset reguleerida?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
04.02.2004 11:37:16
|
|
|
Korpus-vahtkummi-täis programm peidab vilinat, osta-20kg-korpus madalaid raginaid.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
04.02.2004 11:52:59
|
|
|
korpus hea
IBM 300GL, raud raske
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
05.02.2004 00:00:45
|
|
|
Nii, mul see Seagate 7200.7 120 GB, 8 MB, ATA-100 ketas käes ja see küll kusagilt otsast lärmakas ei ole
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.02.2004 02:38:55
|
|
|
nagu arvata oligi
need IDE kettad, mis lärmavad, on minu meelest mingil määral praaktoodang. ise viiks poodi tagasi.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.leraak
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2003
|
05.02.2004 22:51:09
|
|
|
niih, kuna sai ragistamisest villand tegin väikese ajurünnaku ja mõtlesin plaani välja.
nimelt ostsin kalastustarvete poest kõige paksemat tamiili (0.5 mm) ja riputasin HDD boxi külge.
tulemus on minu jaoks uskumatu. kopeerimisel peab kinnise kastiga pingutama, et häält kuulda.
soovitan soojalt, kelle ketas rebib riidetükke lõhki
kui saan siis panen hiljem pilte ka
_________________ Parim enne: 07.06.2006 |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anb
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003
|
07.02.2004 11:32:28
|
|
|
mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!
7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore
hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne
barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
07.02.2004 22:50:29
|
|
|
See pole küll väga asjalik jutt. Ükskõik, kas kettaid teevad singapurlased, hiinlased või eestlased. Ega nad siis kohapeal välja ei mõtle, millest ja kuidas nad kettaid teevad. On üks standard ja selle järgi ka kettaid tehakse. Ja kvaliteedikontrolli osalt olen ma ka veendunud, et samasugune on see igal pool.
Barracuda IV on ka tootmisest maas ning praegu peaks vähemalt uuest peast ainult 7200.7 seeria kettaid liikuma
| anb kirjutas: |
mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!
7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore
hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne
barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
|
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
07.02.2004 22:55:02
|
|
|
Seashieldi koha pealt veel niipalju, et see ei oma heli koha pealt mingit osa. Tegemist on kattega, mis kaitseb ketta põhjal olevat trükkplaati ning kiipe. Hetkel küll peast ei mäleta, kas 7200.7 seeria ketastel olid need lahtiselt või mitte.
| anb kirjutas: |
mina vahetasin oma tuliuue 7200.7 barracuda IV vastu
vot kus on vahe!!!!!!!!!!!!!!!!!
7200.7 made in china
barracuda IV made in singapore
hiinlased - uroodid hoiavad kõigi asjade pealt kokku. võtsid SeaShieldi maha jne
barracuda IV - SeaShield olemas ketast pole üldse kuulda minu passiivjahutusega masinas
kas Idle või Täiskoormuse juures
|
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ordi
külaline
|
09.02.2004 19:48:06
|
|
|
| äkki on su kõvaketa mootor katki ja teeb kõva häält
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
10.02.2004 01:45:36
|
|
|
| TaivoS kirjutas: |
| Seashieldi koha pealt veel niipalju, et see ei oma heli koha pealt mingit osa. |
No mingit rolli mängib kindlasti. Millist, selguks proovimisel. Vilin sumbub poorsetes materjalides päris hästi.
| TaivoS kirjutas: |
| Tegemist on kattega, mis kaitseb ketta põhjal olevat trükkplaati ning kiipe. Hetkel küll peast ei mäleta, kas 7200.7 seeria ketastel olid need lahtiselt või mitte. |
Paljad nigu nälkja kõhualune.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
10.02.2004 02:10:56
|
|
|
| tomshardware kirjutas: |
| The most interesting difference is the metal cover at the bottom of the drive. It was part of the Barracuda ATA IV and was used to both protect the electronic components and absorb noise. |
http://www.tomshardware.com/storage/20040209/seagate-01.html
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|