Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 15:00:57 vasta tsitaadiga

Kas peale Mobitec-i Eestis keegi veel Samsungi mobiiltelefonide ametlikku garantiiremonti teostab?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2010 15:09:55 vasta tsitaadiga

Tere

Ostsin Poolast Samsungi kodukino ja sooviks teada, et kas garantii kehtib üle euroopa?
Et kui näiteks midagi katki läheb, saab selle Eestis garantiisse viia, mitte ei pea poola tagasi tassima poodi, kust ma selle ostsin.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 15:58:54 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mu küsimus on INNOV8 ehk GT-i8510 kohta - kas on lootust selle softi ka koduste vahenditega uuendada? korra olen seda ka klienditeenindusest küsinud, aga seal vastas mulle ilmselt keegi venelane, kes arvatavasti ei saanud küsimusest aru. igatahes kõigepealt soovitas PC Studio'st update'da (mis loomulikult oli juba enne proovitud ja ei tööta raip - kõigepealt "refreshib connection"it ja siis väidab, et pole uuendusi, kuigi olen enam kui kindel, et peale 07.10.2008 ON uuendusi) ja siis kästi raha eest ServiceNET'i või kelleiganes kätte saata icon_confused.gif
Tavaliselt on probleemiks tõesti see, et PC Studio ei ole updatetud. Siin välismaise foorumi link mis võib abiks olla - http://www.gersbo.dk/2008/12/samsung-has-released-official-firmware-update-for-the-i8510-innov8.html

PCStudio on värskeim, ver 7.2.24.9. ja tundub, et igasugune teiepoolne tugi sellele mudelile on läbi - kodulehelt pole ammu juba PCStudiot saada ja olemasolev PCS ei saa enam update-serveriga ühendustki. garantiiperioodi lõpuni võiks tugi ikka olemas olla icon_rolleyes.gif (mul seda veel umbes poole aasta jagu)

välimaistel saitidel olen kolanud nii mis tapab ja vajadusel saaksin ka muude vahenditega, kui PCS, selle uuenduse tehtud, aga ei tahaks nagu telefoni "telliseks" lasta icon_rolleyes.gif

mure ongi selles, et tugi oli puudulik from day one, ning seda ei suvatsetudki parandada. ning vaadates mis toimub Galaxy S'i ja Froyo updatega (pidevat edasi lükkamist pean silmas; enne tuleb juba Gingerbread välja, kui selle uuendusega maha saadakse), siis tekib tunne, et järgmine telefon saab mul non-Samsung olema, kuna seda vana toe-probleemi pole siiani lahendatud...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 09:13:32 vasta tsitaadiga

SamsungEE, kõvaketta garantiiküsimus:
hd321kj s/n somqjdwpb50987 320gb, 7200rpm 16m.. väidetavalt saadud ORDI komplekteeritud arvutist. veebi alusel garantiiline aga siia alale väidetavalt mitte müüdud..

ketas on tuksis, mismoodi selle väljavahetamisega oleks ?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 12:51:48 vasta tsitaadiga

Kus teie sülearvuteid (R700) hooldada saab ning millised on orienteeruvad hinnad? Vaja oleks korralik puhastus teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinV
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2009




sõnum 21.11.2010 00:01:40 vasta tsitaadiga

Mitmene processor on Samsung S5620 montel ? Ei leia netist icon_razz.gif
Tänks beer_yum.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 12:20:25 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Teeks siis otsa lahti - oman sellist monitori nagu Samsung T220. Teatavasti pole sellel küljes auke, et saaks seinale kinnitada.

Samsung.ee lehe kaudu sai infot ka küsitud aga seniajani vaikus.

On Samsungil mingeid spets kinnitusi olemas või peab ise midagi külge aretama?
Üks variant on tellida Samsung'i wall-mount kit nimega 'TWMB-1900'
http://www.amazon.com/Samsung-WMB1900T-Mount-Bracket-19-22/dp/B001CD50LI/ref=pd_bbs_7?ie=UTF8&s=electronics&qid=1237469829&sr=8-7 Eestis selle toote saadavust kahjuks ei ole.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 13:11:33 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
Popkala kirjutas:
Sai ostetud telefon Samsung GT-S5230Wifi, alguse wifi ei töötanud, siis sain kuidagi tööle ja nüüd jälle lampi lõpetas töötamise,
Et mis teema sellega nagu on ja kuidas tööle saab wifi ?


Mul on sama küsimus. Päris mitu sellist inimest pöördunud minu poole sama probleemiga. Ei oska neid kuidagi aidata.
Fakt on see, et nende telefonidega on probleemid ning kuna on oodata lahendust?
Soovitame pöörduda hooldusesse, lastakse uus tarkvara peale ning saab korralikult tööle. Gonsiori 33, Tallinn on nt moblade hoolduskeskus aga võib viia ka ostukohta.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:02:09 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
mis vahe nendel telekatel on peale välimuse, kaalu ja hinna?

UE32C6530UWXBT
UE32C6510UWXBT
UE32C6500UWXBT
UE32C6000RWXBT


link
Sisulist vahet pole kuna nad on kõik 6-seeria omad. Erinevus on ainult disainis ning UE32C6000RWXBT tarkvara on pisut erinev teistest loetletud TV-dest.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:03:52 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
timok kirjutas:
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?

Tänud ette !

... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ?
I5500 ehk Galaxy 580 tarkvara saab ametlikult 2.2 Froyo uuenduse jaanuaris. Android on küll v 2.2 versiooni välja lasknud kuid Samsung lisab eesti keele ning modifitseerib mudelitele vastavaks. GalaxyS uuendus on saadaval juba detsembri algusest.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:17:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mu küsimus on INNOV8 ehk GT-i8510 kohta - kas on lootust selle softi ka koduste vahenditega uuendada? korra olen seda ka klienditeenindusest küsinud, aga seal vastas mulle ilmselt keegi venelane, kes arvatavasti ei saanud küsimusest aru. igatahes kõigepealt soovitas PC Studio'st update'da (mis loomulikult oli juba enne proovitud ja ei tööta raip - kõigepealt "refreshib connection"it ja siis väidab, et pole uuendusi, kuigi olen enam kui kindel, et peale 07.10.2008 ON uuendusi) ja siis kästi raha eest ServiceNET'i või kelleiganes kätte saata icon_confused.gif
Tavaliselt on probleemiks tõesti see, et PC Studio ei ole updatetud. Siin välismaise foorumi link mis võib abiks olla - http://www.gersbo.dk/2008/12/samsung-has-released-official-firmware-update-for-the-i8510-innov8.html

PCStudio on värskeim, ver 7.2.24.9. ja tundub, et igasugune teiepoolne tugi sellele mudelile on läbi - kodulehelt pole ammu juba PCStudiot saada ja olemasolev PCS ei saa enam update-serveriga ühendustki. garantiiperioodi lõpuni võiks tugi ikka olemas olla icon_rolleyes.gif (mul seda veel umbes poole aasta jagu)

välimaistel saitidel olen kolanud nii mis tapab ja vajadusel saaksin ka muude vahenditega, kui PCS, selle uuenduse tehtud, aga ei tahaks nagu telefoni "telliseks" lasta icon_rolleyes.gif

mure ongi selles, et tugi oli puudulik from day one, ning seda ei suvatsetudki parandada. ning vaadates mis toimub Galaxy S'i ja Froyo updatega (pidevat edasi lükkamist pean silmas; enne tuleb juba Gingerbread välja, kui selle uuendusega maha saadakse), siis tekib tunne, et järgmine telefon saab mul non-Samsung olema, kuna seda vana toe-probleemi pole siiani lahendatud...
Alati saab abi Hoolduskeskusest (http://mobitec.ee/). Kui on aga kindel soov ise kodus updateda, siis on võimalik ka vanema versiooniga proovida. Üks valik siin : http://samsungi8510.com/i8510-innov8-firmware/
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:28:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas peale Mobitec-i Eestis keegi veel Samsungi mobiiltelefonide ametlikku garantiiremonti teostab?
Alates 1.12.10 on Mobitech ainuke.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:50:18 vasta tsitaadiga

knoppix kirjutas:
Tervist.
Soetasin loetud kuud tagasi EMT filiaalist Samsung GT-S3370 mobiiltelefoni. Mobiilitarkvara ei ole muudetud st. ei ole paigaldatud või kasutatud lisatarkvara & 3. osapoolte tarkvara.

Miks on teatud aplikatsioonid nt. uTalk ning enamjaolt kõik mängud venekeelsed? (ilmselt siiski kõik, aga ei suuda oma argumente kinnitada ). Kas see on loomulik, et ostes saan kaasa niiöelda kakskeelse telefoni ning pean leppima hulga võõrkeelsete aplikatsioonidega?

Pärast antud kogemust olen samuti Samsungi toodetest kahtleval arvamusel.


Mart352 kirjutas:
dvd vader kirjutas:
tervist!

kas kõik samsungi tooted, mis kusagil müügil eestis on, käivad mingil hetkel just teie juurest läbi? olen omanud ja oman siiani mõnda samsungi toodet, kuid mingil põhjusel ühegi samsungi tootega ei ole kunagi kaasa tulnud eestikeelset kasutusjuhendit. kõige hullemini läks ühe printeriga, mille ostsin ühelt eesti veebilehelt, kus mitte ainult puudus eestikeelne materjal, puudus isegi ingliskeelne materjal, kõik oli ainult vene keeles. lisaks olid ka printeril kirjad vene keeles. ja pärast draiveri installimist selgus, et printeri seadistamine oli samuti kõik venekeelne.

pärast neid kogemusi ei ole eriti tahtnud samsungi tooteid osta.

kas võite kindlalt öelda, et sellised ebakõlad on nüüdseks lahenduse leidnud?

tänan tähelepanu eest,

dvd vader


Täpselt sama tahtsin eile küsida aga polnud aega kirjutada pikalt.
Endal samamoodi koju ostetud Samsungi printeril vene keelsed kirjad peal. Töö juurde sai eelmine aasta ostetud. ja ka nupud vene keelsete tähtedega ning menüü oli ka alguses vene keeles.


Karbis on alati kaasas ka eestikeelne juhend kui telefon või mõni muu toodang on ostetud Eestist. Probleem võib olla edasimüüjas, kes tarnib tooteid otse Venemaalt ja siis jääb eestikeelne manuaal puudu. Alates suvest oleme lisanud ka uunenud kodulehele samsung.com eestikeelseid juhendeid. Seda siiiski ainult uuematele mudelitele. Eesti väiksuse tõttu pole tõesti palju rakendusi mis eesti keelt räägiks. Teeme usinalt arendajatega koostööd ja ajapikku hakkavad ka rakendused eesti keelt rääkima. Aga tuleb tunnistada, et suurem enamus rakendustest jäävad inglise või muus suuremas keeles suhtlema, eriti Androidis.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 15:52:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tere

Ostsin Poolast Samsungi kodukino ja sooviks teada, et kas garantii kehtib üle euroopa?
Et kui näiteks midagi katki läheb, saab selle Eestis garantiisse viia, mitte ei pea poola tagasi tassima poodi, kust ma selle ostsin.


Vastavalt EU direktiivile kehtib garantii üle Euroopa, muidugi kui tegu on Euroopasse toodetud mudeliga. Kui ost oli sooritatud ametlikust müügikohast siis võib sirge seljaga jalutada Hoolduskeskusesse : http://www.samsung.com/ee/support/location/supportServiceLocation.do?page=SERVICE.LOCATION

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 16:04:48 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
Kus teie sülearvuteid (R700) hooldada saab ning millised on orienteeruvad hinnad? Vaja oleks korralik puhastus teha icon_rolleyes.gif
Vastuse leiad siit - http://www.samsung.com/ee/support/location/supportServiceLocation.do?page=SERVICE.LOCATION
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 16:25:04 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
MummikAl kirjutas:
mis vahe nendel telekatel on peale välimuse, kaalu ja hinna?
UE32C6530UWXBT
UE32C6510UWXBT
UE32C6500UWXBT
UE32C6000RWXBT
link

Sisulist vahet pole kuna nad on kõik 6-seeria omad. Erinevus on ainult disainis ning UE32C6000RWXBT tarkvara on pisut erinev teistest loetletud TV-dest.

Huvitun 40" isendist.
Poes soovitati seda UE40C6620UWXBT http://euronics.delfi.ee/tootekaart/35277/Telerid_ja_3D/Televiisorid/UE40C6620UWXBT
Et olevat uuem paneel kui 6500 seerial. Kodulehel teil sellist mudelit üleval ei ole rääkimata infost, et kas on uus ja parem paneel.
Või on ikka tegu 6'nda seeriaga, st sisu saama, muutub ainult disain? icon_rolleyes.gif

Ja kas on kusagilt võimalik vaadata, mis filmi, soundi ja supaka formaate toetab Samsung üle DLNA?

Tänu ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 16:54:15 vasta tsitaadiga

MartinV kirjutas:
Mitmene processor on Samsung S5620 montel ? Ei leia netist icon_razz.gif
Tänks beer_yum.gif
Monte (S5620) CPU-d Samsung kahjuks ei avalda kuna tegu on suletud OP süsteemil toimiva telefoniga.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 16:57:10 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Võib-olla natuke rumal küsimus, aga miks tuleb Samsungi monitoriga kaasa ainult VGA kaabel? Tootetutvustustes (nt. neti kohta) monitoride puhul tihtipeale pakis olevaid kaableid välja ei tooda.

VGA kaablid on ainult sellepärast kaasas, et see on laialt levinud port. HDMI kaablid võtavad varsti koha üle. Kindlasti poes müüja käest üle küsida mis kaablid karbis kaasas on. Müüja kohustus on see selgeks teha ning teisi kaableid kaasa soovitada kui vaja.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 22.11.2010 17:03:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
SamsungEE, kõvaketta garantiiküsimus:
hd321kj s/n somqjdwpb50987 320gb, 7200rpm 16m.. väidetavalt saadud ORDI komplekteeritud arvutist. veebi alusel garantiiline aga siia alale väidetavalt mitte müüdud..

ketas on tuksis, mismoodi selle väljavahetamisega oleks ?
Kui see on müüdud teisele alale, siis annab komplekteerija garantii. Peate ORDI poole pöörduma.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 17:06:14 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Draax kirjutas:
Võib-olla natuke rumal küsimus, aga miks tuleb Samsungi monitoriga kaasa ainult VGA kaabel? Tootetutvustustes (nt. neti kohta) monitoride puhul tihtipeale pakis olevaid kaableid välja ei tooda.

VGA kaablid on ainult sellepärast kaasas, et see on laialt levinud port. HDMI kaablid võtavad varsti koha üle. Kindlasti poes müüja käest üle küsida mis kaablid karbis kaasas on. Müüja kohustus on see selgeks teha ning teisi kaableid kaasa soovitada kui vaja.


Kui aus olla siis ma ise ostu tehes ei pööranud tähelepanu sellele. Enda arvutil on näiteks DVI väljundiga videokaart ja kui poleks juhuslikult kodus leidunud DVI->VGA üleminekut, oleks jäänud monitor ilma pildita poest tulles. Loomulikult vanemate arvutite omanikud eelistaksid VGA kaablit ja mitut kaablit "igaks juhuks" pole mõtet kaasa panna.
Pigem on see probleem üldine ja ei puuduta ainult Samsungit - kui vaadata monitoride tootetutvustusi arvutikauplustes (nii letil kui veebis) siis reeglina kaasatulevad kaablid märgitud ei ole.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 23.11.2010 12:34:07 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
Draax kirjutas:
Võib-olla natuke rumal küsimus, aga miks tuleb Samsungi monitoriga kaasa ainult VGA kaabel? Tootetutvustustes (nt. neti kohta) monitoride puhul tihtipeale pakis olevaid kaableid välja ei tooda.

VGA kaablid on ainult sellepärast kaasas, et see on laialt levinud port. HDMI kaablid võtavad varsti koha üle. Kindlasti poes müüja käest üle küsida mis kaablid karbis kaasas on. Müüja kohustus on see selgeks teha ning teisi kaableid kaasa soovitada kui vaja.


Kui aus olla siis ma ise ostu tehes ei pööranud tähelepanu sellele. Enda arvutil on näiteks DVI väljundiga videokaart ja kui poleks juhuslikult kodus leidunud DVI->VGA üleminekut, oleks jäänud monitor ilma pildita poest tulles. Loomulikult vanemate arvutite omanikud eelistaksid VGA kaablit ja mitut kaablit "igaks juhuks" pole mõtet kaasa panna.
Pigem on see probleem üldine ja ei puuduta ainult Samsungit - kui vaadata monitoride tootetutvustusi arvutikauplustes (nii letil kui veebis) siis reeglina kaasatulevad kaablid märgitud ei ole.
Eks praegu on selline aeg kus vana veel töötab, kuid uus tuleb peale. Aasta-kahe pärast on monitoridel standardina kaasas arvatavasti HDMI kaablid. Alati on poes võimalik karp enne ostu lahti teha ning igaksjuhuks üle kontrollida.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liina727
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2010




sõnum 23.11.2010 20:25:20 vasta tsitaadiga

Tere, tore näha, et samsung siin kliente aitab. Küsimus - kus ma oma telefoni garantiiremonti saaksin viia? Kas mustamäel on ka mõni koht?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 24.11.2010 14:07:57 vasta tsitaadiga

liina727 kirjutas:
Tere, tore näha, et samsung siin kliente aitab. Küsimus - kus ma oma telefoni garantiiremonti saaksin viia? Kas mustamäel on ka mõni koht?
Ametlik hoolduskeskus Samsungi mobiilidele asub kesklinnas Gonsiori 33.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 10:45:04 vasta tsitaadiga

Kõikidele küsimustele millele ei ole veel vastatud proovime leida lahenduse lähipäevil. Kindlasti kellelegi vastamata ei jäta!
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 10:45:59 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 11:04:21 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 14:14:59 vasta tsitaadiga

rai2 kirjutas:
Tere,
kas televiisorid LE32C650L1WXBT, LE32C652L2WXBT, LE32C653M2WXBT erinevad üksteisest ainult välimuse poolest, või on ka muid erinevusi?
Kas nende komplekteerimisel kasutatakse erinevaid lcd paneele?

Nad erinevad ainult disaini poolest.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 15:54:20 vasta tsitaadiga

KulleS kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
MummikAl kirjutas:
mis vahe nendel telekatel on peale välimuse, kaalu ja hinna?
UE32C6530UWXBT
UE32C6510UWXBT
UE32C6500UWXBT
UE32C6000RWXBT
link

Sisulist vahet pole kuna nad on kõik 6-seeria omad. Erinevus on ainult disainis ning UE32C6000RWXBT tarkvara on pisut erinev teistest loetletud TV-dest.

Huvitun 40" isendist.
Poes soovitati seda UE40C6620UWXBT http://euronics.delfi.ee/tootekaart/35277/Telerid_ja_3D/Televiisorid/UE40C6620UWXBT
Et olevat uuem paneel kui 6500 seerial. Kodulehel teil sellist mudelit üleval ei ole rääkimata infost, et kas on uus ja parem paneel.
Või on ikka tegu 6'nda seeriaga, st sisu saama, muutub ainult disain? icon_rolleyes.gif

Ja kas on kusagilt võimalik vaadata, mis filmi, soundi ja supaka formaate toetab Samsung üle DLNA?

Tänu ette thumbs_up.gif

6620 ja 6500 seeriad erinevad ainult disaini ja osade PVR funktsioonide poolest (6620 saab HDD-le videot salvestada USB kaudu).
DLNA formaadid:
Music – MP3 (.mp3)
Photos – JPEG (.jpg, .jpeg)
Video – MPEG1 (.mpg, .mpeg) MPEG2 (.mpg, .mpeg, .trp, .ts, .tp) DIVX (.mpg, .mpeg, .avi) MPEG4 AVC (.mpg, .mpeg)

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 15:58:36 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
timok kirjutas:
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?

Tänud ette !

... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ?
I5500 ehk Galaxy 580 tarkvara saab ametlikult 2.2 Froyo uuenduse jaanuaris. Android on küll v 2.2 versiooni välja lasknud kuid Samsung lisab eesti keele ning modifitseerib mudelitele vastavaks. GalaxyS uuendus on saadaval juba detsembri algusest.


Kuidas on lood I5700-ga ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 16:02:17 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte.
Üleüldist suuremat probleemi antud seadmega pole. Garantiiajal ilmnenud tootmisvead parandatakse või seade asendatakse.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 17:35:30 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale?
Samsung Galaxy Spicale saab Eclair 2.1 versiooni tasuta peale ainult Teeninduskeskuses (Mobitec). Tehnilistel põhjustel seda ise uuendada Kies tarkvara kaudu ei saa. Froyo versioonile uuendamise kohta kinnitus puudub.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 17:39:13 vasta tsitaadiga

Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 17:45:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.


+1
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 17:51:22 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.
Ei oska praegu kahjuks lubada kas sellele mudelile 2.2 tuleb või mitte, hetkel on see veel kinnitamata igaljuhul.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 25.11.2010 18:02:00 vasta tsitaadiga

Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 18:03:31 vasta tsitaadiga

Eks tuleb siis oodata. Tänud tagasiside eest, ja lisan ka, et väga hea kui nii esindatakse ühte levinuimat elektroonikatoodete firmat thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 10:38:08 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu.

Vanemaid Windowsi versioone Win Mobile 7-le uuendada ei saa. Windows 7 on seadnud väga kõrged piirangud raudvarale. See mis antud telefoni lukukuga lahti on, on pigem anomaalia. Soovitame pöörduda hooldusesse (Gonsiori 33).

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 12:35:11 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte.
Uuriks mis tootjate cd-si ja dvd-si olete kasutanud lugejas?
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 17:01:08 vasta tsitaadiga

Vastus e-maili muredega inimesele - probleem selles, et väljasaatmisel kasutatakse SMTP aadressi, milleks on ilmselt seadistatud Elisa server. Kuid üle WIFI võrgu saatmisel Elisa serverit ei saa kasutada.
Lahenduseks on lülitada maili saatmisel Wifi välja või siis seadistada SMTP serveriks mail.estpak.ee, kui on soov üle WIFI kirju saata.

Koduakna eemaldamiseks, tühjenda aken rakendustest. Vajuta ülevalt nurgast “Vidin” ning keera telefon külili. Nüüd näed aknaid eraldi. Keelumärgist saad akna eemaldada ning plussist lisada.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 02:38:04 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
PCman kirjutas:
Teeks siis otsa lahti - oman sellist monitori nagu Samsung T220. Teatavasti pole sellel küljes auke, et saaks seinale kinnitada.

Samsung.ee lehe kaudu sai infot ka küsitud aga seniajani vaikus.

On Samsungil mingeid spets kinnitusi olemas või peab ise midagi külge aretama?
Üks variant on tellida Samsung'i wall-mount kit nimega 'TWMB-1900'
http://www.amazon.com/Samsung-WMB1900T-Mount-Bracket-19-22/dp/B001CD50LI/ref=pd_bbs_7?ie=UTF8&s=electronics&qid=1237469829&sr=8-7 Eestis selle toote saadavust kahjuks ei ole.

Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

Tervist

Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 29.11.2010 11:27:41 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Tervist

Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on?
Samsung App Store tasuline osa on plaanitud avada Eestis märtsist 2011. Jaanuarist hakkab Leeduga test ning seejärel lisanduvad Eesti ning Läti. Sama lugu on ka Android Marketiga - tasulise osa avamiseks läheb veel aega.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 29.11.2010 11:31:23 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
PCman kirjutas:
Teeks siis otsa lahti - oman sellist monitori nagu Samsung T220. Teatavasti pole sellel küljes auke, et saaks seinale kinnitada.

Samsung.ee lehe kaudu sai infot ka küsitud aga seniajani vaikus.

On Samsungil mingeid spets kinnitusi olemas või peab ise midagi külge aretama?
Üks variant on tellida Samsung'i wall-mount kit nimega 'TWMB-1900'
http://www.amazon.com/Samsung-WMB1900T-Mount-Bracket-19-22/dp/B001CD50LI/ref=pd_bbs_7?ie=UTF8&s=electronics&qid=1237469829&sr=8-7 Eestis selle toote saadavust kahjuks ei ole.

Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus.

Kuna ilmselt nõudlust taolise kinnituse jaoks pole siis kohlikud edasimüüjad ei ole sellist kinnitust valikusse lisanud.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 13:34:27 vasta tsitaadiga

NB! Kõigile tootja poole pöördujatele !

Toote rikete puhul, palun esitage küsimus vastavas HV alafoorumis või viige toode garantiiremonti. Pole mõtet tootja kontaktisiku aega raisata triviaalsete probleemide peale, mis ei ole tootespetsiifilised. Välja arvatud juhul, kui on teada, et tegemist on tüüpveaga, mille kohta on tootjal ametlik seisukoht ja soovitakse selle kohta täpsustavat infot.

Tänud tähelepanu eest.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 10:49:53 vasta tsitaadiga

Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 02.12.2010 14:42:33 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 15:08:21 vasta tsitaadiga

mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 16:07:31 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.12.2010 19:54:46 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi sai ostetud uus Samsung B2230 monitor. Kui monitoril on tumedal taustal pilt kumab äärtest hele valgus ekraanile (alt servast umbes 2 cm laiuselt, ülevalt 1 cm, külgedelt vähem). Filmide vaatamisel häirib üsna tugevalt.
Mida sellise monitoriga teha annab, et viga kõrvaldada? Või kuulub see isend ümbervahetamisele?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 03.12.2010 10:43:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum mine lehele 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.