Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 11:04:21 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 14:14:59 vasta tsitaadiga

rai2 kirjutas:
Tere,
kas televiisorid LE32C650L1WXBT, LE32C652L2WXBT, LE32C653M2WXBT erinevad üksteisest ainult välimuse poolest, või on ka muid erinevusi?
Kas nende komplekteerimisel kasutatakse erinevaid lcd paneele?

Nad erinevad ainult disaini poolest.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 15:54:20 vasta tsitaadiga

KulleS kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
MummikAl kirjutas:
mis vahe nendel telekatel on peale välimuse, kaalu ja hinna?
UE32C6530UWXBT
UE32C6510UWXBT
UE32C6500UWXBT
UE32C6000RWXBT
link

Sisulist vahet pole kuna nad on kõik 6-seeria omad. Erinevus on ainult disainis ning UE32C6000RWXBT tarkvara on pisut erinev teistest loetletud TV-dest.

Huvitun 40" isendist.
Poes soovitati seda UE40C6620UWXBT http://euronics.delfi.ee/tootekaart/35277/Telerid_ja_3D/Televiisorid/UE40C6620UWXBT
Et olevat uuem paneel kui 6500 seerial. Kodulehel teil sellist mudelit üleval ei ole rääkimata infost, et kas on uus ja parem paneel.
Või on ikka tegu 6'nda seeriaga, st sisu saama, muutub ainult disain? icon_rolleyes.gif

Ja kas on kusagilt võimalik vaadata, mis filmi, soundi ja supaka formaate toetab Samsung üle DLNA?

Tänu ette thumbs_up.gif

6620 ja 6500 seeriad erinevad ainult disaini ja osade PVR funktsioonide poolest (6620 saab HDD-le videot salvestada USB kaudu).
DLNA formaadid:
Music – MP3 (.mp3)
Photos – JPEG (.jpg, .jpeg)
Video – MPEG1 (.mpg, .mpeg) MPEG2 (.mpg, .mpeg, .trp, .ts, .tp) DIVX (.mpg, .mpeg, .avi) MPEG4 AVC (.mpg, .mpeg)

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 15:58:36 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
timok kirjutas:
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?

Tänud ette !

... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ?
I5500 ehk Galaxy 580 tarkvara saab ametlikult 2.2 Froyo uuenduse jaanuaris. Android on küll v 2.2 versiooni välja lasknud kuid Samsung lisab eesti keele ning modifitseerib mudelitele vastavaks. GalaxyS uuendus on saadaval juba detsembri algusest.


Kuidas on lood I5700-ga ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 16:02:17 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte.
Üleüldist suuremat probleemi antud seadmega pole. Garantiiajal ilmnenud tootmisvead parandatakse või seade asendatakse.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 17:35:30 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale?
Samsung Galaxy Spicale saab Eclair 2.1 versiooni tasuta peale ainult Teeninduskeskuses (Mobitec). Tehnilistel põhjustel seda ise uuendada Kies tarkvara kaudu ei saa. Froyo versioonile uuendamise kohta kinnitus puudub.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 17:39:13 vasta tsitaadiga

Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 17:45:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.


+1
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 25.11.2010 17:51:22 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.
Ei oska praegu kahjuks lubada kas sellele mudelile 2.2 tuleb või mitte, hetkel on see veel kinnitamata igaljuhul.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 25.11.2010 18:02:00 vasta tsitaadiga

Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 18:03:31 vasta tsitaadiga

Eks tuleb siis oodata. Tänud tagasiside eest, ja lisan ka, et väga hea kui nii esindatakse ühte levinuimat elektroonikatoodete firmat thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 10:38:08 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu.

Vanemaid Windowsi versioone Win Mobile 7-le uuendada ei saa. Windows 7 on seadnud väga kõrged piirangud raudvarale. See mis antud telefoni lukukuga lahti on, on pigem anomaalia. Soovitame pöörduda hooldusesse (Gonsiori 33).

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 12:35:11 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte.
Uuriks mis tootjate cd-si ja dvd-si olete kasutanud lugejas?
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 26.11.2010 17:01:08 vasta tsitaadiga

Vastus e-maili muredega inimesele - probleem selles, et väljasaatmisel kasutatakse SMTP aadressi, milleks on ilmselt seadistatud Elisa server. Kuid üle WIFI võrgu saatmisel Elisa serverit ei saa kasutada.
Lahenduseks on lülitada maili saatmisel Wifi välja või siis seadistada SMTP serveriks mail.estpak.ee, kui on soov üle WIFI kirju saata.

Koduakna eemaldamiseks, tühjenda aken rakendustest. Vajuta ülevalt nurgast “Vidin” ning keera telefon külili. Nüüd näed aknaid eraldi. Keelumärgist saad akna eemaldada ning plussist lisada.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 02:38:04 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
PCman kirjutas:
Teeks siis otsa lahti - oman sellist monitori nagu Samsung T220. Teatavasti pole sellel küljes auke, et saaks seinale kinnitada.

Samsung.ee lehe kaudu sai infot ka küsitud aga seniajani vaikus.

On Samsungil mingeid spets kinnitusi olemas või peab ise midagi külge aretama?
Üks variant on tellida Samsung'i wall-mount kit nimega 'TWMB-1900'
http://www.amazon.com/Samsung-WMB1900T-Mount-Bracket-19-22/dp/B001CD50LI/ref=pd_bbs_7?ie=UTF8&s=electronics&qid=1237469829&sr=8-7 Eestis selle toote saadavust kahjuks ei ole.

Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

Tervist

Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 29.11.2010 11:27:41 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Tervist

Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on?
Samsung App Store tasuline osa on plaanitud avada Eestis märtsist 2011. Jaanuarist hakkab Leeduga test ning seejärel lisanduvad Eesti ning Läti. Sama lugu on ka Android Marketiga - tasulise osa avamiseks läheb veel aega.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 29.11.2010 11:31:23 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
PCman kirjutas:
Teeks siis otsa lahti - oman sellist monitori nagu Samsung T220. Teatavasti pole sellel küljes auke, et saaks seinale kinnitada.

Samsung.ee lehe kaudu sai infot ka küsitud aga seniajani vaikus.

On Samsungil mingeid spets kinnitusi olemas või peab ise midagi külge aretama?
Üks variant on tellida Samsung'i wall-mount kit nimega 'TWMB-1900'
http://www.amazon.com/Samsung-WMB1900T-Mount-Bracket-19-22/dp/B001CD50LI/ref=pd_bbs_7?ie=UTF8&s=electronics&qid=1237469829&sr=8-7 Eestis selle toote saadavust kahjuks ei ole.

Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus.

Kuna ilmselt nõudlust taolise kinnituse jaoks pole siis kohlikud edasimüüjad ei ole sellist kinnitust valikusse lisanud.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 13:34:27 vasta tsitaadiga

NB! Kõigile tootja poole pöördujatele !

Toote rikete puhul, palun esitage küsimus vastavas HV alafoorumis või viige toode garantiiremonti. Pole mõtet tootja kontaktisiku aega raisata triviaalsete probleemide peale, mis ei ole tootespetsiifilised. Välja arvatud juhul, kui on teada, et tegemist on tüüpveaga, mille kohta on tootjal ametlik seisukoht ja soovitakse selle kohta täpsustavat infot.

Tänud tähelepanu eest.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 10:49:53 vasta tsitaadiga

Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 02.12.2010 14:42:33 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 15:08:21 vasta tsitaadiga

mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 16:07:31 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.12.2010 19:54:46 vasta tsitaadiga

Paar nädalat tagasi sai ostetud uus Samsung B2230 monitor. Kui monitoril on tumedal taustal pilt kumab äärtest hele valgus ekraanile (alt servast umbes 2 cm laiuselt, ülevalt 1 cm, külgedelt vähem). Filmide vaatamisel häirib üsna tugevalt.
Mida sellise monitoriga teha annab, et viga kõrvaldada? Või kuulub see isend ümbervahetamisele?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 03.12.2010 10:43:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 11:03:36 vasta tsitaadiga

ahsoo, et siis pikemaaegsem teema, mis puudutab kogu tooteportfelli. ma arvasin, et mingi Galaxy Tab'i promo ainult icon_smile.gif tänud!
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
groover
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2004




sõnum 05.12.2010 13:45:29 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas muusikakeskus MM-KC10 suudab mängida double-layer dvd plaate?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 06.12.2010 11:44:37 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita.

Samsungite aku hääli päris maha ei saagi. Samsung panustanud sellele, et kasutaja teavitatud saaks ning akut laadima hakkaks. Süsteemi helide vaigistamine aku alarmi ei mõjuta.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 12:05:15 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.


on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 06.12.2010 12:20:48 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Paar nädalat tagasi sai ostetud uus Samsung B2230 monitor. Kui monitoril on tumedal taustal pilt kumab äärtest hele valgus ekraanile (alt servast umbes 2 cm laiuselt, ülevalt 1 cm, külgedelt vähem). Filmide vaatamisel häirib üsna tugevalt.
Mida sellise monitoriga teha annab, et viga kõrvaldada? Või kuulub see isend ümbervahetamisele?

Kõige kindlam on monitor hooldusesse viia. Hoolduskeskus vaatab üle ja annab vastuse kas tegemist on toote eripäraga või defektiga.
Hoolduse kontakt:
http://www.fujitsu.com/ee/contact/akadeemiatee-kontaktid/

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2010 13:00:27 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
oliver. kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.


on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15?

Peaauhinna loosimises osalevad ainult täiesti õigete vastustega vormid. Kõiki, kellel õnnestub saada maksimaalne arv õigeid vastuseid, autasustatakse eriauhinnaga.


Kirjas on, et võitjad avalikustatakse suhtlusvõrgustikes( facebook,twitter jne), aga kui mul seal kontot ei ole, kas siis auhinda ei ole võimalik võita?
has HV foorum on suhtlusvõrgustik icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 06.12.2010 13:48:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
oliver. kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
arm2004 kirjutas:
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.


on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15?

Peaauhinna loosimises osalevad ainult täiesti õigete vastustega vormid. Kõiki, kellel õnnestub saada maksimaalne arv õigeid vastuseid, autasustatakse eriauhinnaga.


Kirjas on, et võitjad avalikustatakse suhtlusvõrgustikes( facebook,twitter jne), aga kui mul seal kontot ei ole, kas siis auhinda ei ole võimalik võita?
has HV foorum on suhtlusvõrgustik icon_biggrin.gif

Lisame võitjate nimed ka HinnaVaatluse Samsungi alafoorumisse!

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 13:51:07 vasta tsitaadiga

Aega seda quiz'i lahendada on siis 24-ndani?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 06.12.2010 13:53:59 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Aega seda quiz'i lahendada on siis 24-ndani?
Kampaania raames, kus peaauhinnaks on Samsung Galaxy Tab on aega 24-nda detsembrini. Pärast seda algavad uued auhinnamängud!
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 14:25:37 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Teip kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
Teip kirjutas:
Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.

Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.

Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita.

Samsungite aku hääli päris maha ei saagi. Samsung panustanud sellele, et kasutaja teavitatud saaks ning akut laadima hakkaks. Süsteemi helide vaigistamine aku alarmi ei mõjuta.

Seda ma isegi kahtlustasin, aga kuidas siis käituda mingis viisakas kohas kui aparaat muudkui lärmab ning välja lülitada ka ei saaks? 10% akust jätkub telefonina kasutamiseks küll ja veel.
Minumeelest peaks otsustajatele sõna saatma, et selline asi ikkagi kasutaja, mitte valmistaja otsustada on millal aparaat lärmab?
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 06.12.2010 16:35:59 vasta tsitaadiga

groover kirjutas:
Tere,

Kas muusikakeskus MM-KC10 suudab mängida double-layer dvd plaate?
MM-KC10 mängib double-layer DVD plaate.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 22:58:25 vasta tsitaadiga

väike mure. telekaks on samsung ue46c7000 ja kodukinoks on HT-C6930W. probleem seisneb selles, et nagu ma resiiveri sisse lülitan jäävad telekal kõlarid vait, aga samas ei tule ka resiiveri kõlaritest mingit heli. olen proovinud erinevaid sätteid nii resiiveri kui teleka menüüst, kasu ei midagi. ühendustest olen proovinud proovinud nii optilist kaablit kui ka hdmi'd.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.12.2010 10:55:19 vasta tsitaadiga

Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks!
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:57:45 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks!


algab keskööl või? icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.12.2010 16:18:23 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks!


algab keskööl või? icon_smile.gif

Kohe varsti alustame icon_smile.gif

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 16:57:28 vasta tsitaadiga

Tervist.

Küsimus Samsung bootcampi kohta.

Mis asi on see salaauhind? icon_smile.gif

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.12.2010 17:02:38 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Tervist.

Küsimus Samsung bootcampi kohta.

Mis asi on see salaauhind? icon_smile.gif
See on salaauhind, sest see on saladus icon_smile.gif
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 17:08:14 vasta tsitaadiga

misasi see bootcamp üldse on? siit teemast küll välja ei tule, kuigi mainitakse mitu korda, ja mingit viidet ka kuhugi ei ole, kust see asi välja tuleks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.12.2010 17:30:54 vasta tsitaadiga

Auhinnamäng Facebookis on alanud! Mine ja uuri -> Facebook -> Samsung Eesti
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vana Peer
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 07.12.2010 19:41:30 vasta tsitaadiga

Kuidas on Samsungi telekate uutel mudelitel seis DTS heli mängimisega USB pulga või kõvaketta pealt? Ehk siis konkreetselt: millised >40" ja >6 seeria telekad toetavad DTS heli mkv failidelt?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 19:42:02 vasta tsitaadiga

küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 08.12.2010 09:55:40 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud icon_rolleyes.gif
Küsimus edestati tehnikutele, ootame sealt vastust.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 08.12.2010 10:29:10 vasta tsitaadiga

Vana Peer kirjutas:
Kuidas on Samsungi telekate uutel mudelitel seis DTS heli mängimisega USB pulga või kõvaketta pealt? Ehk siis konkreetselt: millised >40" ja >6 seeria telekad toetavad DTS heli mkv failidelt?
Kõik 6 seeria telerid toetavad DTS heli MKV failidelt. Audio codec ADPCM, Audio sampling rate 11025.
_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 08.12.2010 10:44:14 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud icon_rolleyes.gif

Pakume kaks lahendust:

HDMI ühenduse puhul peab kaabel ise olema HDMI 1.4 (mitte 1.3).

Optika puhul tuleb telerist aktiveerida optika, ning kodukino peab olema seadistatud samuti optika sisendi peale.

Võtke uuesti ühendust kui see ei aita.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 11:31:04 vasta tsitaadiga

kui kiiresti praegusel ajal garantii toimib umbes? pole siiani jõudnud fotokat Elioni viia. et kui näiteks homme viiksin, kas siis on lootust veel sel aastal kätte saada? enne jõule ilmselt mitte, aga jõulude ja aastavahetuse vahel?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.