|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.11.2010 11:04:21
|
|
|
Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
25.11.2010 14:14:59
|
|
|
| rai2 kirjutas: |
Tere,
kas televiisorid LE32C650L1WXBT, LE32C652L2WXBT, LE32C653M2WXBT erinevad üksteisest ainult välimuse poolest, või on ka muid erinevusi?
Kas nende komplekteerimisel kasutatakse erinevaid lcd paneele? |
Nad erinevad ainult disaini poolest.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
25.11.2010 15:54:20
|
|
|
| KulleS kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
mis vahe nendel telekatel on peale välimuse, kaalu ja hinna?
UE32C6530UWXBT
UE32C6510UWXBT
UE32C6500UWXBT
UE32C6000RWXBT
link |
Sisulist vahet pole kuna nad on kõik 6-seeria omad. Erinevus on ainult disainis ning UE32C6000RWXBT tarkvara on pisut erinev teistest loetletud TV-dest. |
Huvitun 40" isendist.
Poes soovitati seda UE40C6620UWXBT http://euronics.delfi.ee/tootekaart/35277/Telerid_ja_3D/Televiisorid/UE40C6620UWXBT
Et olevat uuem paneel kui 6500 seerial. Kodulehel teil sellist mudelit üleval ei ole rääkimata infost, et kas on uus ja parem paneel.
Või on ikka tegu 6'nda seeriaga, st sisu saama, muutub ainult disain?
Ja kas on kusagilt võimalik vaadata, mis filmi, soundi ja supaka formaate toetab Samsung üle DLNA?
Tänu ette  |
6620 ja 6500 seeriad erinevad ainult disaini ja osade PVR funktsioonide poolest (6620 saab HDD-le videot salvestada USB kaudu).
DLNA formaadid:
Music – MP3 (.mp3)
Photos – JPEG (.jpg, .jpeg)
Video – MPEG1 (.mpg, .mpeg) MPEG2 (.mpg, .mpeg, .trp, .ts, .tp) DIVX (.mpg, .mpeg, .avi) MPEG4 AVC (.mpg, .mpeg)
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
25.11.2010 15:58:36
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| timok kirjutas: |
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?
Tänud ette ! |
... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ? |
I5500 ehk Galaxy 580 tarkvara saab ametlikult 2.2 Froyo uuenduse jaanuaris. Android on küll v 2.2 versiooni välja lasknud kuid Samsung lisab eesti keele ning modifitseerib mudelitele vastavaks. GalaxyS uuendus on saadaval juba detsembri algusest. |
Kuidas on lood I5700-ga ?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
25.11.2010 16:02:17
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte. |
Üleüldist suuremat probleemi antud seadmega pole. Garantiiajal ilmnenud tootmisvead parandatakse või seade asendatakse.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
25.11.2010 17:35:30
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Samsung Galaxy Spica i5700 - küll vana, aga tubli.
Kas on ametlikku 2.2 Froyo uuendust ka sellele oodata? Raud peaks olema ju piisavalt võimas. Või tuleb loota siiski kolmanda osapoolte un-official tarkvarale? |
Samsung Galaxy Spicale saab Eclair 2.1 versiooni tasuta peale ainult Teeninduskeskuses (Mobitec). Tehnilistel põhjustel seda ise uuendada Kies tarkvara kaudu ei saa. Froyo versioonile uuendamise kohta kinnitus puudub.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.11.2010 17:39:13
|
|
|
Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
25.11.2010 17:45:35
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
25.11.2010 17:51:22
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Eclairiga probleeme ei ole, seda kasutan ma juba ammu. Rohkem huvitabki see, kas Froyo antud telefonile ka tehakse v mitte, sest kolmanda osapoole käe all on asi alpha staadiumis kus peaaegu kõik raud töötamas ja mõned tüütumad vead veel väidetavalt eemaldada. Kui nüüd Samsung ise 2.2 uuendust välja ei lase siis olen kahjuks küll pettunud. |
Ei oska praegu kahjuks lubada kas sellele mudelile 2.2 tuleb või mitte, hetkel on see veel kinnitamata igaljuhul.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
25.11.2010 18:02:00
|
|
|
| Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.11.2010 18:03:31
|
|
|
Eks tuleb siis oodata. Tänud tagasiside eest, ja lisan ka, et väga hea kui nii esindatakse ühte levinuimat elektroonikatoodete firmat
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
26.11.2010 10:38:08
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
| Tere , ostetud sai Samsung Omnia Pro BP 7610 peal siis MS Windows Mobile 6.5 kas sellelele Windows mobile 7 uuenduspaketti ka oodata on? Huvitav anomaalia veel antud mudeli kohta kui klahvi lukk on kinni siis klõpsates paarkorda häälevaljundus nupule saad vaiksemaks ja kõvemaks telefoni heli panna , aga seda isegi lukustatud seisundis mis on väga häiriv , sest taskusse toppides tiirleb seegi ju seal taskus ringi ja automaatselt muudab oma helitugevust kui mingile asjale vastu lähed . Kas see feature on lihtsalt mingi anomaalia või "Feature" kui "Feature" kuidas annab seda blokeerida et midagi ei toimuks peale klahviluku nupu. |
Vanemaid Windowsi versioone Win Mobile 7-le uuendada ei saa. Windows 7 on seadnud väga kõrged piirangud raudvarale. See mis antud telefoni lukukuga lahti on, on pigem anomaalia. Soovitame pöörduda hooldusesse (Gonsiori 33).
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
26.11.2010 12:35:11
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| mis jama on samsungi dvd romidega? mul on aastaga 3 tükki oma töö lõpetanud. mudeliks SH-S223. Esimene läks suht kiiresti katki. lihtsalt ei lugenud plaate enam, teine mille sain garantiist oli natuke aega ja sama lugu. viimasega on selline asi, et cd-sid mängib valikuliselt dvd-si mitte. |
Uuriks mis tootjate cd-si ja dvd-si olete kasutanud lugejas?
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
26.11.2010 17:01:08
|
|
|
Vastus e-maili muredega inimesele - probleem selles, et väljasaatmisel kasutatakse SMTP aadressi, milleks on ilmselt seadistatud Elisa server. Kuid üle WIFI võrgu saatmisel Elisa serverit ei saa kasutada.
Lahenduseks on lülitada maili saatmisel Wifi välja või siis seadistada SMTP serveriks mail.estpak.ee, kui on soov üle WIFI kirju saata.
Koduakna eemaldamiseks, tühjenda aken rakendustest. Vajuta ülevalt nurgast “Vidin” ning keera telefon külili. Nüüd näed aknaid eraldi. Keelumärgist saad akna eemaldada ning plussist lisada.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
28.11.2010 02:38:04
|
|
|
Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
28.11.2010 23:19:28
|
|
|
Tervist
Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on?
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
29.11.2010 11:27:41
|
|
|
| TT kirjutas: |
Tervist
Kas on teada millal Samsung Application Store tasuline osa Eestis saadaval on? |
Samsung App Store tasuline osa on plaanitud avada Eestis märtsist 2011. Jaanuarist hakkab Leeduga test ning seejärel lisanduvad Eesti ning Läti. Sama lugu on ka Android Marketiga - tasulise osa avamiseks läheb veel aega.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
29.11.2010 11:31:23
|
|
|
| PCman kirjutas: |
Nüüd uuriks miks Eestis antud asja saada pole? Monitor igati aus - aga nagu oleks poolik lahendus. |
Kuna ilmselt nõudlust taolise kinnituse jaoks pole siis kohlikud edasimüüjad ei ole sellist kinnitust valikusse lisanud.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.11.2010 13:34:27
|
|
|
NB! Kõigile tootja poole pöördujatele !
Toote rikete puhul, palun esitage küsimus vastavas HV alafoorumis või viige toode garantiiremonti. Pole mõtet tootja kontaktisiku aega raisata triviaalsete probleemide peale, mis ei ole tootespetsiifilised. Välja arvatud juhul, kui on teada, et tegemist on tüüpveaga, mille kohta on tootjal ametlik seisukoht ja soovitakse selle kohta täpsustavat infot.
Tänud tähelepanu eest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
02.12.2010 10:49:53
|
|
|
| Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
02.12.2010 14:42:33
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg. |
Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.12.2010 15:08:21
|
|
|
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
02.12.2010 16:07:31
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| Teip kirjutas: |
| Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg. |
Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust. |
Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
02.12.2010 19:54:46
|
|
|
Paar nädalat tagasi sai ostetud uus Samsung B2230 monitor. Kui monitoril on tumedal taustal pilt kumab äärtest hele valgus ekraanile (alt servast umbes 2 cm laiuselt, ülevalt 1 cm, külgedelt vähem). Filmide vaatamisel häirib üsna tugevalt.
Mida sellise monitoriga teha annab, et viga kõrvaldada? Või kuulub see isend ümbervahetamisele?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
03.12.2010 10:43:20
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud. |
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
03.12.2010 11:03:36
|
|
|
ahsoo, et siis pikemaaegsem teema, mis puudutab kogu tooteportfelli. ma arvasin, et mingi Galaxy Tab'i promo ainult tänud!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
groover
HV vaatleja
liitunud: 24.10.2004
|
05.12.2010 13:45:29
|
|
|
Tere,
Kas muusikakeskus MM-KC10 suudab mängida double-layer dvd plaate?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
06.12.2010 11:44:37
|
|
|
| Teip kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| Teip kirjutas: |
| Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg. |
Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust. |
Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita. |
Samsungite aku hääli päris maha ei saagi. Samsung panustanud sellele, et kasutaja teavitatud saaks ning akut laadima hakkaks. Süsteemi helide vaigistamine aku alarmi ei mõjuta.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.12.2010 12:05:15
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud. |
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid. |
on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
06.12.2010 12:20:48
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Paar nädalat tagasi sai ostetud uus Samsung B2230 monitor. Kui monitoril on tumedal taustal pilt kumab äärtest hele valgus ekraanile (alt servast umbes 2 cm laiuselt, ülevalt 1 cm, külgedelt vähem). Filmide vaatamisel häirib üsna tugevalt.
Mida sellise monitoriga teha annab, et viga kõrvaldada? Või kuulub see isend ümbervahetamisele? |
Kõige kindlam on monitor hooldusesse viia. Hoolduskeskus vaatab üle ja annab vastuse kas tegemist on toote eripäraga või defektiga.
Hoolduse kontakt:
http://www.fujitsu.com/ee/contact/akadeemiatee-kontaktid/
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.12.2010 13:00:27
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud. |
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid. |
on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15? |
Peaauhinna loosimises osalevad ainult täiesti õigete vastustega vormid. Kõiki, kellel õnnestub saada maksimaalne arv õigeid vastuseid, autasustatakse eriauhinnaga. |
Kirjas on, et võitjad avalikustatakse suhtlusvõrgustikes( facebook,twitter jne), aga kui mul seal kontot ei ole, kas siis auhinda ei ole võimalik võita?
has HV foorum on suhtlusvõrgustik
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
06.12.2010 13:48:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
mis värk selle Bootcampiga on? tuleb seal mingi hetk uus küsitlus või loosimine või mis?
mitu nädalat tagasi sai kõik "trofeed" korjatud ja sellest ajast saati pole miskit toimunud. |
Esimesed auhinnad loositakse välja 24. detsembril, peaauhinnaks siis Samsung Galaxy Tab ning Samsungi t-särgid ja mütsid. Pärast seda algavad uued auhinnamängud kus on võimalik võita pesumasinaid, külmkappe ja muid Samsungi tooteid. |
on seal ka vahet, kas vastatud on 14/15 või 15/15? |
Peaauhinna loosimises osalevad ainult täiesti õigete vastustega vormid. Kõiki, kellel õnnestub saada maksimaalne arv õigeid vastuseid, autasustatakse eriauhinnaga. |
Kirjas on, et võitjad avalikustatakse suhtlusvõrgustikes( facebook,twitter jne), aga kui mul seal kontot ei ole, kas siis auhinda ei ole võimalik võita?
has HV foorum on suhtlusvõrgustik  |
Lisame võitjate nimed ka HinnaVaatluse Samsungi alafoorumisse!
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.12.2010 13:51:07
|
|
|
| Aega seda quiz'i lahendada on siis 24-ndani?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
06.12.2010 13:53:59
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Aega seda quiz'i lahendada on siis 24-ndani? |
Kampaania raames, kus peaauhinnaks on Samsung Galaxy Tab on aega 24-nda detsembrini. Pärast seda algavad uued auhinnamängud!
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
06.12.2010 14:25:37
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| Teip kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| Teip kirjutas: |
| Telefon S8500 Wave - kuidas saab vaigistada tühjeneva aku hoiatussignaalid mis 10% täituvuse saabudes segama hakkavad, isegi kui telefon hääletuks panna hakkab ta kiunumise asemel vibrama mis segab samamoodi? Kõik süsteemihelid on juba välja lülitatud kogu aeg. |
Mine:
Seaded -> Heliprofiilid -> Tavaline
Kõige all on Süsteem ja sealt pane heli 0 tasemele.
Kui see ei aita siis võtke uuesti ühendust. |
Seal on koguaeg 0 olnud, st see ei aita. |
Samsungite aku hääli päris maha ei saagi. Samsung panustanud sellele, et kasutaja teavitatud saaks ning akut laadima hakkaks. Süsteemi helide vaigistamine aku alarmi ei mõjuta. |
Seda ma isegi kahtlustasin, aga kuidas siis käituda mingis viisakas kohas kui aparaat muudkui lärmab ning välja lülitada ka ei saaks? 10% akust jätkub telefonina kasutamiseks küll ja veel.
Minumeelest peaks otsustajatele sõna saatma, et selline asi ikkagi kasutaja, mitte valmistaja otsustada on millal aparaat lärmab?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
06.12.2010 16:35:59
|
|
|
| groover kirjutas: |
Tere,
Kas muusikakeskus MM-KC10 suudab mängida double-layer dvd plaate? |
MM-KC10 mängib double-layer DVD plaate.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.12.2010 22:58:25
|
|
|
| väike mure. telekaks on samsung ue46c7000 ja kodukinoks on HT-C6930W. probleem seisneb selles, et nagu ma resiiveri sisse lülitan jäävad telekal kõlarid vait, aga samas ei tule ka resiiveri kõlaritest mingit heli. olen proovinud erinevaid sätteid nii resiiveri kui teleka menüüst, kasu ei midagi. ühendustest olen proovinud proovinud nii optilist kaablit kui ka hdmi'd.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.12.2010 10:55:19
|
|
|
Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks!
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
07.12.2010 15:57:45
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks! |
algab keskööl või?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.12.2010 16:18:23
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| Eelinfo ainult HV-sele. Täna läheb FB suureks auhinnamänguks! |
algab keskööl või?  |
Kohe varsti alustame
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
07.12.2010 16:57:28
|
|
|
Tervist.
Küsimus Samsung bootcampi kohta.
Mis asi on see salaauhind?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.12.2010 17:02:38
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
Tervist.
Küsimus Samsung bootcampi kohta.
Mis asi on see salaauhind?  |
See on salaauhind, sest see on saladus
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.12.2010 17:08:14
|
|
|
| misasi see bootcamp üldse on? siit teemast küll välja ei tule, kuigi mainitakse mitu korda, ja mingit viidet ka kuhugi ei ole, kust see asi välja tuleks
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.12.2010 17:30:54
|
|
|
Auhinnamäng Facebookis on alanud! Mine ja uuri -> Facebook -> Samsung Eesti
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Peer
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
07.12.2010 19:41:30
|
|
|
| Kuidas on Samsungi telekate uutel mudelitel seis DTS heli mängimisega USB pulga või kõvaketta pealt? Ehk siis konkreetselt: millised >40" ja >6 seeria telekad toetavad DTS heli mkv failidelt?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
07.12.2010 19:42:02
|
|
|
küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
08.12.2010 09:55:40
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud  |
Küsimus edestati tehnikutele, ootame sealt vastust.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
08.12.2010 10:29:10
|
|
|
| Vana Peer kirjutas: |
| Kuidas on Samsungi telekate uutel mudelitel seis DTS heli mängimisega USB pulga või kõvaketta pealt? Ehk siis konkreetselt: millised >40" ja >6 seeria telekad toetavad DTS heli mkv failidelt? |
Kõik 6 seeria telerid toetavad DTS heli MKV failidelt. Audio codec ADPCM, Audio sampling rate 11025.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
08.12.2010 10:44:14
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
küsiksin, et millal saate aega tegeleda minu probleemiga või olete hetkel mänguga liiga hõivatud  |
Pakume kaks lahendust:
HDMI ühenduse puhul peab kaabel ise olema HDMI 1.4 (mitte 1.3).
Optika puhul tuleb telerist aktiveerida optika, ning kodukino peab olema seadistatud samuti optika sisendi peale.
Võtke uuesti ühendust kui see ei aita.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.12.2010 11:31:04
|
|
|
kui kiiresti praegusel ajal garantii toimib umbes? pole siiani jõudnud fotokat Elioni viia. et kui näiteks homme viiksin, kas siis on lootust veel sel aastal kätte saada? enne jõule ilmselt mitte, aga jõulude ja aastavahetuse vahel?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|