Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 12:13:37 vasta tsitaadiga

Siis oleks lihtsam vist San Andreast mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 14:20:33 vasta tsitaadiga

Kas nad muutsid tekstuure ka? icon_eek.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 10:25:10 vasta tsitaadiga

iseasi kas see mode valmis saab, enamus suure suuga tehtud mode'id ei näe eales ilmavalgust. vahepeal lubati mingit gta 3 + vc + sa mode'i ja teagi kus maani see asi jäi?

ja kui seal saarel mingit "actionit" ei käi siis suht igav...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 14:53:06 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
iseasi kas see mode valmis saab, enamus suure suuga tehtud mode'id ei näe eales ilmavalgust. vahepeal lubati mingit gta 3 + vc + sa mode'i ja teagi kus maani see asi jäi?

ja kui seal saarel mingit "actionit" ei käi siis suht igav...

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=465636
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 19:39:25 vasta tsitaadiga

Mingit surematuse trainerit vms ei ole kellelgi pakkuda?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aku01
HV kasutaja
aku01

liitunud: 08.08.2006




sõnum 30.05.2011 19:51:38 vasta tsitaadiga

Proovi Native Trainerit, väga palju erinevaid võimalusi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 16:12:17 vasta tsitaadiga

Kuidagi muuta ka saab, kuhu mäng klipid salvestab?
Praegu paneb mulle C ketta peale, kus aga vaba ruumiga väiksed probleemid.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 03.06.2011 06:28:53 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt küll, praktiliselt otsin isegi analoogset lahendust!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 09:11:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Google map of Liberty City at fan site GTA4Net is already impressive, but their recent addition is plain mind-blowing: a Street View – of a fictional city! – made from nearly 80,000 screenshots.

icon_biggrin.gif
http://www.gta4.net/map/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 09:26:12 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Kuidagi muuta ka saab, kuhu mäng klipid salvestab?
Praegu paneb mulle C ketta peale, kus aga vaba ruumiga väiksed probleemid.


Kui My Documentide kaust lihtsalt teise ketta peale moveda, sis peaks ka iseenesest töötama.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 01:49:15 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=cvcZeCIgh7Q
mossed juba mängus icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=UlRtL_nL-jE&NR=1 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 12:05:48 vasta tsitaadiga

nii, nüüd on mul selline jama. arvuti uuendamisega kaotasin cd asjanduse. gta installisin isode pealt arvutist ja uusima patchi panin peale aga see securerom no cd ei aita ja mäng käima ei lähe, on sellele mingit ravimit?

EDIT: või saab kuskilt digital downloadi teha seriali sisestamisel?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 12:58:11 vasta tsitaadiga

Renq, steamis peaks saama
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 14:29:45 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Renq, steamis peaks saama


jep, tänud, kuigi jah, steam ei ole mu lemmik asi arvutis :S

EDIT: aga ei saa ikkagist, see cd-key ei kõlba talle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:06:46 vasta tsitaadiga

GTA IV ei ole steamworks mäng, seega ei saa.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:18:17 vasta tsitaadiga

a mis valik oleks siis? sest mingit uut jubinat ma ei tahaks omale küll hetkel osta.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.07.2011 18:24:45 vasta tsitaadiga

GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:30:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif


probleem on selles, et mul ei ole enam cd seadet arvutis aga et mängida on plaati vaja. sellepärast olekski mingit alternatiivi vaja. nüüd kui uus arvuti saaks ehk natuke rohkem silmailu nautida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2011 19:35:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Gap kirjutas:
GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif


probleem on selles, et mul ei ole enam cd seadet arvutis aga et mängida on plaati vaja. sellepärast olekski mingit alternatiivi vaja. nüüd kui uus arvuti saaks ehk natuke rohkem silmailu nautida.
aitab GTA 4 fixed image
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 19:48:55 vasta tsitaadiga

neid ma olen proovinud, ei aidand.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 07.07.2011 01:24:42 vasta tsitaadiga

Steamis hetkel Grand Theft Auto IV: Complete Edition kõigest 8.74 €. Kes veel ostnud pole, need ostma! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 07.07.2011 11:22:28 vasta tsitaadiga

just ostsin ära. varsti on 2% tõmmatud icon_confused.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 17:19:37 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas seda netis on mängida. Kas asi töötab fine ja kuidas ta üldse PC peal jookseb? Kuna xkast läks katki siis peaks vist ostma, sest aeg-ajalt tuleb ikka kihu peale kihutada ja kuulipildujaga politseiga võidelda
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 17:25:32 vasta tsitaadiga

Mingi pool aastat tagasi sai viimati mängitud vist, sis oli küll kõik normis.
Praegu on ainult maru hapu seis mängijatega. Pole kedagi leidnud viimaselajal.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:21:02 vasta tsitaadiga

Kurja, tahtsin ka uuesti pelama hakata, aga installi lõpupoole viskas veateate et componentpeds.img ei loe välja vms icon_neutral.gif
Kas keegi saaks selle üles laadida (ei kujuta ette kui suur see võib olla) ? Asub pc/models kaustas.

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 22:42:37 vasta tsitaadiga

egert, Võiksin üles laadida aga fail on 607mb suur ja pole kohta kuhu panna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 23:50:23 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
egert, Võiksin üles laadida aga fail on 607mb suur ja pole kohta kuhu panna. icon_rolleyes.gif

Ai kurja, see on tõesti suuur icon_biggrin.gif

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 08:53:34 vasta tsitaadiga

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=436159

Päris huvitav teema

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.07.2011 11:21:06 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=436159

Päris huvitav teema

On tõesti VÄGA huvitav teema.
On keegi tööle ka saanud nii nagu osades videodes? Koos high texture packide ja uute autodega?

Mõni näide (kui ma alguses kahte esimest pilti nägin, mõtlesin, et tegemist on päris pilt vs ingame võrdlusega, lugesin foorumit edasi, vaatasin pilte uuesti.... o.O icon_eek.gif :

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=29075739&postcount=499
Spoiler Spoiler Spoiler

Paar pilti veel:
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=29058628&postcount=83

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 11:41:12 vasta tsitaadiga

Uusi autosid pole veel proovinud, aga Better City Textures Mod sai küll peale pandud. See viimane aga mingil põhjusel eemaldas igasuguse ilu ja peegeldused iCEnhancer mod´ist.

Mõned minu pildid võrdlusest vanillaga:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 12:36:18 vasta tsitaadiga

kriist, Perf ka kannatas ?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 12:39:11 vasta tsitaadiga

Jah, lausa paarkümmend fps´i tiris alla. Modiga püsib seal 20-30 peal, ilma jooksis 40-50.
Siseruumides on mõlemad piirajas.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 12:39:38 vasta tsitaadiga

Sis ei hakka üldse tõmbamagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 12:42:20 vasta tsitaadiga

Tõmmata ja proovida tasub ikka, asi kaalub ilgelt vähe ja installimine on ka ainult copy-paste.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.07.2011 12:55:34 vasta tsitaadiga

kriist, sul on retail versioon?

Kas keegi on saanud mõne auto packi korralikult tööle ka? (nii, et linnapilt ei koosneks ainult taskodest ja bmw x5test.)

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.07.2011 13:02:14 vasta tsitaadiga

Krt tahaks ka seda proovida aga siis peaks hakkama mängu jälle peale installima icon_confused.gif iseasi kas mu arvuti ka välja veab kui juba siin i7 meestel on probleeme et ei jookse puhtalt ? Ja kas siis on võimalik mängu graafika selliseks reaalseks teha nagu siin piltidel ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 08.07.2011 13:21:45 vasta tsitaadiga

ei meeldi mulle see Better City Textures, kohati võib olla hea kuid üldmulje on liiga "polished" kadunud on ka suurlinnale omane sudu, kõik on liiga teravaks aetud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 18:00:13 vasta tsitaadiga

NeroEST, retail jah. Steam´i versioonile pole seda mod´i vist veel kohandatud. Ja selles samas neogaf´i teemal oli isegi juttu sellest taksode ja x5´te fixist.
Gap, osad pildid mis liikvel, on tehtud eriti kõrgetel resodel ja siis kokku tõmmatud. Seetõttu näevad välja veatud.
Pihv, Better City Textures ei meeldinud mulle ka. Lasin selle peale paari minutit maha.

E: NeroEST, proovi seda: http://www.gta4-mods.com/script/real-traffic-spawn-102-f4404
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 21:32:39 vasta tsitaadiga

fantastiline pilt icon_eek.gif thumbs_up.gif


originaal vs icehancer 1.2


ja süüdi on ikka konsoolid
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 22:29:55 vasta tsitaadiga

Tegin mõned videod. Sisu ja nalja ärge otsige, puhtalt pildi näitamiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 22:45:18 vasta tsitaadiga

huvitav mis über rauda sellise pildiga sujuvaks mängimiseks ka vaja võib minna icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2011 22:58:50 vasta tsitaadiga

vaevalt ta rohkem nõuab, kui tavaline, peale videokaardi mälu ja protsessori
ainult tekstuurid on etemad

võiks lausa proovida, aga krt ei viitsi installida ja jebida thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 23:09:43 vasta tsitaadiga

Tegelt nõuab rohkem küll. Vanilla jooksis mingi 20 kaadrit paremini. Antud videode läägamisele aitab fraps ka tublisti kaasa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2011 23:39:34 vasta tsitaadiga

krt nõuab jah rohkem, mul mingite muude modidega jookseb 25-35fps thumbs_down.gif icon_neutral.gif
frapsiga muidugi 15-20fps icon_rolleyes.gif

mõttetu modi, kuna hetkel ei ole mõistliku hinnaga ja kas üldse, sobivat pilli kokku panna thumbs_down.gif

samas võimalik, et mul mingid modid koos tollega võtavad veel perfi maha icon_neutral.gif

tegin väikse video ka, ehk hiljem on nähtav thumbs_up.gif

Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 23:43:49 vasta tsitaadiga

Random video, lasin DOF´i ja Motion Blur´iga.

Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2011 23:47:20 vasta tsitaadiga

Huvitav, lasin mängu uuesti peale, panin 1.0.4.0 patchi ning modi kuid esimese kirja juures gtaiv.exe crashib icon_sad.gif
E: ok compatibility mode XP peale ja funksib icon_biggrin.gif

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petka5
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2011




sõnum 09.07.2011 13:37:44 vasta tsitaadiga

Tere et mul selline probla et ma ei saa viimases misioonis helikopterisse teen kõike mis vaja ja ikka ei saa kas see on mängu viga või minu ja kas seda saab kuidagi teist moodi läbi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2011 14:03:04 vasta tsitaadiga

Petka5 kirjutas:
Tere et mul selline probla et ma ei saa viimases misioonis helikopterisse teen kõike mis vaja ja ikka ei saa kas see on mängu viga või minu ja kas seda saab kuidagi teist moodi läbi

tambi täiega nuppu ca 200 korda minutis icon_biggrin.gif
Ise tegin oms 5-6 korda, tõsiselt kopa viskas ette

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2011 14:04:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Petka5 kirjutas:
Tere et mul selline probla et ma ei saa viimases misioonis helikopterisse teen kõike mis vaja ja ikka ei saa kas see on mängu viga või minu ja kas seda saab kuidagi teist moodi läbi

tambi täiega nuppu ca 200 korda minutis icon_biggrin.gif
Ise tegin oms 5-6 korda, tõsiselt kopa viskas ette


samas mul läks kolmanda korraga, mitte et mingi jama oleks old, lihtsalt nii koba olin icon_smile.gif

ja kurat kus ma tahaks seda uuesti teha aga mitte ei saa tänu vana uue süsteemi mitte ühilduvusele icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja10
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2008




sõnum 09.07.2011 17:03:09 vasta tsitaadiga

kuidas mul mäng jookseks andmed on AMD Athlon X4 640 2.99GHz 4GB ddr3 mälu 1GB 450GTS video
_________________
good day
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.