Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 19:29:19 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Save game fail on kena aga kas mitte windowsi games for live vms pasa (üli crap thumbs_down.gif ) sellist jama ei olnud et teise save'id ei tööta oma konto all?


Teiste save sinu konto all ei tööta jah, aga kui ta annab oma save ja xlive kausta, siis saab ilusti.

kellelgi siit HV-st kunagi aitasin niimoodi ühest missioonist edasi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 19:30:58 vasta tsitaadiga

siis pead vist ka oma xlive parooli kah andma? minuteada seal xlive kaustas on su konto info sees. Aga lihtsam on fraps alla tirida ning ise missioon ära teha. Näed ka jätkuvalt story't ja missiooni käiku. See vist oli viimane missioon seega suht piix oleks lasta see kellelgi teisel ära teha.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 02.05.2011 20:32:59 vasta tsitaadiga

Need kellel oli tehtud offline live konto siis ei olnud paroolil tähtsust, võibolla isegi ei küsitudki!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 22:41:07 vasta tsitaadiga

Ka minu profiili arvutiga ei jookse see mäng full HD graafikaga puhtalt. Suht tihti langeb fps 12 peale, aga mäng on hea ning ei saa otsa nii kiiresti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 23:24:20 vasta tsitaadiga

sul prose ja vga nõrgad

GTA4 tahab vähemalt i5 2500k saada et hästi joosta + armastab ka süsteemi mälu kasutuse 4gb peale viia kui talle ette anda. VGA ei ole väga oluline seega sellele panustada ei ole mõtet kui prose ei ole vastav.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 23:34:48 vasta tsitaadiga

Kuulge see ametlik Securomi nocd launcer ei töötagi enam või? Mul annab ikka veateate, et plaati pole. Ei taha seda plaati lugejasse toppida koguaeg ja miski kahtlaseid "fixed" exesid ka ei taha kasutada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.05.2011 07:07:24 vasta tsitaadiga

pole minul kunagi see töötanud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 11:09:53 vasta tsitaadiga

Pole ammu mänging, mida peaks installima, mida mitte? Mis päts? Mingeid commandline-sid? Mõnda head full-convertion modi vms on? Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 11:02:20 vasta tsitaadiga

Kõik pätsid, multyplayeris Simple Native traineriga sõpradega tegevust ja nalja palju! thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 09.05.2011 19:31:01 vasta tsitaadiga

Kas Sandy Bridge i5 3.1 GHz 2400 protsessor jooksutaks mängu ilusti 1080p resos ära, kui video ja mälu mitte arvestada?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 19:33:13 vasta tsitaadiga

Onboard videoga? Kui onboardiga, siis kahtlen. Muidu kui lihtsalt prosest rääkida, siis mina liikusin e6400 pealt i7 920 videoks oli Nvidia gtx 7950 gt. Sain rahulikult reso tõsta 1280x1024, mis oli tol hetkel minul maksimaalne icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 09.05.2011 19:44:51 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et GPU ja mälu taha kinni ei jääks, siis kuidas see SB i5 välja veaks? Oleks 100% kasutuses või jääks isegi 10-20% muuks otstarbeks?
Kas GTA IV sööb üldse rohkem GPU-d või CPU-d?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 20:14:00 vasta tsitaadiga

i5 2500 veab asja kenasti välja koos mõistliku vga'ga (460/6850 vms) aga müstilisel kombel suudab gta4 süüa kõvasti mälu win 7 all kui seda on üle 4gb.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 22:17:03 vasta tsitaadiga

Hullu ei ole. Muidugi kui mina oma 580 peal mängu jooksutan i7 920 @ 2.67 GHz, siis saan sama fps, mis teine vend i5 @ 3.2Ghz. Lisades prosele klokki, siis on fps erinevus keskmiselt 5-10 icon_lol.gif Aga jooksutamisega probleeme ei ole! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 22:46:18 vasta tsitaadiga

oleneb, i5 sandy bridge peaks olema suht võimekas, kas mitte parem kui vana i7 samal kellal isegi eusa_think.gif

ise võtaks i5 2500k, lükkaks hea mobo - jahutuse - toite korral kellad takka ja tuld. mälu paneks mingi 6gb vähemalt kuna gta 4 sööb win 7 64bit all koos süsteemiga 4gb kanti ära icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:49:03 vasta tsitaadiga

Peaks vist olema parem jah. Samas ei ole 100% kindel, kuna puudub HT, kuigi seda mängudes ei kasutata...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 23:03:28 vasta tsitaadiga

3.4ghz peal lasknud i5 2500k gta 4'ja koos 8gb rammu ja 285gtx'iga. täitsa hästi jookseb 1920x1200 resoga, vsync peal, asjad high (mingi asi oli very high kah), 30-33- autod peal mingi 80? vms ja öised varjud mediumi peal. Täitsa häste lippab aga vga pidurdab. 4.5ghz peal ei olnud erilist vahet tunda.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 07:34:47 vasta tsitaadiga

video jääb ilmselgelt jalgu icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 08:21:04 vasta tsitaadiga

ütlesin ju et video pidurdab icon_razz.gif aga see näitab kui ajuvabalt prose nõudlik gta4 mootor on, pane talle i5 2500 külge ja asi "lendab". VGA alla pole mõtet panustada kui prose on jura.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 18:38:39 vasta tsitaadiga

mul i5 2500, 4gb ja palit gts 450 1gb. Pole ühtegi laggi veel kohanud 1080p mängides. Samas kuna enne mängisin kõiki mänge üldse läpakaga, siis vb pole mu silm ka nii nõudlik kui mõnel "alla 60 fps ei ole võimalik mängida" mehel siin.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.05.2011 18:46:00 vasta tsitaadiga

Mis teema sellega oli kui peale 20min mängimist hakkab mäng tõrkuma, nagu millisekundiks jookseb kinni ja siis kohe edasi, umbes 3-4 sekundiste vahedega paneb nii, hakib ühesõnaga. Enne seda jookseb laitmatult.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2011 23:42:26 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mis teema sellega oli kui peale 20min mängimist hakkab mäng tõrkuma, nagu millisekundiks jookseb kinni ja siis kohe edasi, umbes 3-4 sekundiste vahedega paneb nii, hakib ühesõnaga. Enne seda jookseb laitmatult.

loe enda lause uuesti palun läbi icon_idea.gif

see on hea, kui sa tunned millisekundit - sa oled tundega icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 00:21:58 vasta tsitaadiga

karta on et mõni kodanik on saanud enda integreeritud video overclockimisega hakkama icon_biggrin.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 10:33:35 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


GTA IV San Andreas Modi tehakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.05.2011 11:09:29 vasta tsitaadiga

Jookseb ka sama hästi ?icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 12:13:37 vasta tsitaadiga

Siis oleks lihtsam vist San Andreast mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 14:20:33 vasta tsitaadiga

Kas nad muutsid tekstuure ka? icon_eek.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 10:25:10 vasta tsitaadiga

iseasi kas see mode valmis saab, enamus suure suuga tehtud mode'id ei näe eales ilmavalgust. vahepeal lubati mingit gta 3 + vc + sa mode'i ja teagi kus maani see asi jäi?

ja kui seal saarel mingit "actionit" ei käi siis suht igav...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 14:53:06 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
iseasi kas see mode valmis saab, enamus suure suuga tehtud mode'id ei näe eales ilmavalgust. vahepeal lubati mingit gta 3 + vc + sa mode'i ja teagi kus maani see asi jäi?

ja kui seal saarel mingit "actionit" ei käi siis suht igav...

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=465636
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 19:39:25 vasta tsitaadiga

Mingit surematuse trainerit vms ei ole kellelgi pakkuda?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aku01
HV kasutaja
aku01

liitunud: 08.08.2006




sõnum 30.05.2011 19:51:38 vasta tsitaadiga

Proovi Native Trainerit, väga palju erinevaid võimalusi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 16:12:17 vasta tsitaadiga

Kuidagi muuta ka saab, kuhu mäng klipid salvestab?
Praegu paneb mulle C ketta peale, kus aga vaba ruumiga väiksed probleemid.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 03.06.2011 06:28:53 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt küll, praktiliselt otsin isegi analoogset lahendust!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 09:11:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The Google map of Liberty City at fan site GTA4Net is already impressive, but their recent addition is plain mind-blowing: a Street View – of a fictional city! – made from nearly 80,000 screenshots.

icon_biggrin.gif
http://www.gta4.net/map/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 09:26:12 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Kuidagi muuta ka saab, kuhu mäng klipid salvestab?
Praegu paneb mulle C ketta peale, kus aga vaba ruumiga väiksed probleemid.


Kui My Documentide kaust lihtsalt teise ketta peale moveda, sis peaks ka iseenesest töötama.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 01:49:15 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=cvcZeCIgh7Q
mossed juba mängus icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=UlRtL_nL-jE&NR=1 thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 12:05:48 vasta tsitaadiga

nii, nüüd on mul selline jama. arvuti uuendamisega kaotasin cd asjanduse. gta installisin isode pealt arvutist ja uusima patchi panin peale aga see securerom no cd ei aita ja mäng käima ei lähe, on sellele mingit ravimit?

EDIT: või saab kuskilt digital downloadi teha seriali sisestamisel?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 12:58:11 vasta tsitaadiga

Renq, steamis peaks saama
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 14:29:45 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Renq, steamis peaks saama


jep, tänud, kuigi jah, steam ei ole mu lemmik asi arvutis :S

EDIT: aga ei saa ikkagist, see cd-key ei kõlba talle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:06:46 vasta tsitaadiga

GTA IV ei ole steamworks mäng, seega ei saa.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:18:17 vasta tsitaadiga

a mis valik oleks siis? sest mingit uut jubinat ma ei tahaks omale küll hetkel osta.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.07.2011 18:24:45 vasta tsitaadiga

GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 18:30:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif


probleem on selles, et mul ei ole enam cd seadet arvutis aga et mängida on plaati vaja. sellepärast olekski mingit alternatiivi vaja. nüüd kui uus arvuti saaks ehk natuke rohkem silmailu nautida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2011 19:35:10 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Gap kirjutas:
GTAIV oli ju GamesforWindowsLive mäng ? või ma ei saa aru mis sa teha tahad icon_rolleyes.gif


probleem on selles, et mul ei ole enam cd seadet arvutis aga et mängida on plaati vaja. sellepärast olekski mingit alternatiivi vaja. nüüd kui uus arvuti saaks ehk natuke rohkem silmailu nautida.
aitab GTA 4 fixed image
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2011 19:48:55 vasta tsitaadiga

neid ma olen proovinud, ei aidand.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 07.07.2011 01:24:42 vasta tsitaadiga

Steamis hetkel Grand Theft Auto IV: Complete Edition kõigest 8.74 €. Kes veel ostnud pole, need ostma! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 07.07.2011 11:22:28 vasta tsitaadiga

just ostsin ära. varsti on 2% tõmmatud icon_confused.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 17:19:37 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas seda netis on mängida. Kas asi töötab fine ja kuidas ta üldse PC peal jookseb? Kuna xkast läks katki siis peaks vist ostma, sest aeg-ajalt tuleb ikka kihu peale kihutada ja kuulipildujaga politseiga võidelda
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 17:25:32 vasta tsitaadiga

Mingi pool aastat tagasi sai viimati mängitud vist, sis oli küll kõik normis.
Praegu on ainult maru hapu seis mängijatega. Pole kedagi leidnud viimaselajal.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 21:21:02 vasta tsitaadiga

Kurja, tahtsin ka uuesti pelama hakata, aga installi lõpupoole viskas veateate et componentpeds.img ei loe välja vms icon_neutral.gif
Kas keegi saaks selle üles laadida (ei kujuta ette kui suur see võib olla) ? Asub pc/models kaustas.

_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.