|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
21.05.2009 05:34:54
|
|
|
Kui keegi kunagi mudanud on, siis naeru on raske tagasi hoida, kui mudaloogid tõlgib Google Translator eestikeelde:D Kunagi sai selleks 'Tõbras't kasutatud, siiamaani on ikka väga 5
Näiteks, selline MUME MUD'i log toksige sisse: http://mume.net/show.php?id=6157
| tsitaat: |
You failed swimming there.
You are drowning!
|
| tsitaat: |
Sa ei ole ujumine seal.
Olete uppumine!
|
Kurat, ma ei saa naeru jätta, HP (Hitpoints) tõlgib ta nii:
| tsitaat: |
OO CW Hobujõud: Fine Mana: Burning> sa ei kääbus
Korras.
OO CW Hobujõud: Fine Mana: Burning>
Vitamiin ütleb teile ", kes"
|
LOL:>
| tsitaat: |
| * Tesak Poolaastaaruanne Elf * seisab siin. |
Say what?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creepyguy4
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
25.07.2009 22:31:15
|
|
|
Google tõlgib eesti keelde.
2 korda vahetad keelt ja tulemuseks on:
Google tõlkida inglise
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pilleke
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2009
|
13.08.2009 21:08:25
|
|
|
Minu parima sõbra nimi on Aivo. Google tõlgib seda kui "aju".
Aivo -> Brain
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.08.2009 11:59:07
|
|
|
Ju siis arvas soome keele olema. Mõni vahe nüüd: eesti või soome keel
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
06.03.2010 18:02:25
|
|
|
| tsitaat: |
ärakäimine taha tooted seest loomutruult naha
Täitmine tingimuste ekspluateerimist nahkne tooteid väga tähtsalt, kui te teenima teile kaua ja vististi.
Nahkne tooted paratamatult kaitsma poolt tugevate saastus ja viis, mitmesuguseid automaatne riknevaid. kõrval kops läbi ligunema naha tooted järgneb kuivatama toatemperatuuril, ega sisse kõuts korral kuum õhu. Ei teostavad puhastamine naha vaht, vee, õli.
Ega sisse kõuts juhte sõltumatult ei taastanud nahka. Puhastamine naha ja väljavõtmine viis nõuab olemasolu kogemust ja kindlasti oskus. Kui te juures tekkiddes küsimusi või raskused, puine lahkumisega taha nahkne tooted, sihiotstarbekalt pöörduma kauplusse, sisse millistele te nende omandati litt äärde tootjale.
Järgne sellena nõuks ja teie nahkne rekvisiit alati suutis säilitama oma loomulik liik. |
http://suvenir.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=38
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
06.03.2010 18:21:41
|
|
|
mulle käib pinda see tark riba üleval mis osade lehtedega "appi" tõttab tõlkima kohe. tahaks raisa ära blokkida, aga ei oska. "x" peale vajutamine ei aita, refreshiga viskab ikka tagasi või siis kui oled lehel edasi liikund. tavaliselt tekib just siis, kui tahad midagi vajutada, oled ära vajutand ja siis momentaanselt tuleb see asi sinna üles ja lükkab lehe allapoole veidike ja siis paratamatult vajutad vale asja.
ot: eestikeel on ikka kole nagu öö. momentaaaaaaanselt krdi momentaane my ass, momenaalne, momentaalselt. mitte mingi kuradi momentaanselt. on nüüd neandertaan ka või, mitte neandertaal? või oot, momentaarselt äkki veel kõige õigem variant.[/b]
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.03.2010 18:22:47
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| tsitaat: |
ärakäimine taha tooted seest loomutruult naha
Täitmine tingimuste ekspluateerimist nahkne tooteid väga tähtsalt, kui te teenima teile kaua ja vististi.
Nahkne tooted paratamatult kaitsma poolt tugevate saastus ja viis, mitmesuguseid automaatne riknevaid. kõrval kops läbi ligunema naha tooted järgneb kuivatama toatemperatuuril, ega sisse kõuts korral kuum õhu. Ei teostavad puhastamine naha vaht, vee, õli.
Ega sisse kõuts juhte sõltumatult ei taastanud nahka. Puhastamine naha ja väljavõtmine viis nõuab olemasolu kogemust ja kindlasti oskus. Kui te juures tekkiddes küsimusi või raskused, puine lahkumisega taha nahkne tooted, sihiotstarbekalt pöörduma kauplusse, sisse millistele te nende omandati litt äärde tootjale.
Järgne sellena nõuks ja teie nahkne rekvisiit alati suutis säilitama oma loomulik liik. |
http://suvenir.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=38 |
Nad lasid vist ka need teised keeled Google abiga...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1co
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
06.03.2010 18:39:50
|
|
|
| eesti919 kirjutas: |
| Mis möllad, kirjutas: |
| tsitaat: |
ärakäimine taha tooted seest loomutruult naha
Täitmine tingimuste ekspluateerimist nahkne tooteid väga tähtsalt, kui te teenima teile kaua ja vististi.
Nahkne tooted paratamatult kaitsma poolt tugevate saastus ja viis, mitmesuguseid automaatne riknevaid. kõrval kops läbi ligunema naha tooted järgneb kuivatama toatemperatuuril, ega sisse kõuts korral kuum õhu. Ei teostavad puhastamine naha vaht, vee, õli.
Ega sisse kõuts juhte sõltumatult ei taastanud nahka. Puhastamine naha ja väljavõtmine viis nõuab olemasolu kogemust ja kindlasti oskus. Kui te juures tekkiddes küsimusi või raskused, puine lahkumisega taha nahkne tooted, sihiotstarbekalt pöörduma kauplusse, sisse millistele te nende omandati litt äärde tootjale.
Järgne sellena nõuks ja teie nahkne rekvisiit alati suutis säilitama oma loomulik liik. |
http://suvenir.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=24&Itemid=38 |
Nad lasid vist ka need teised keeled Google abiga... |
Rohkem 4 aastate firma «PARIS-EXTRA» tegelevat loomisele dekoratiivne, kunstiline tooted seest loomutruult naha.
Nagu "Rohkem 4 aastaste firma" ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
09.03.2010 19:20:17
|
|
|
haahaa terv! Gärry
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remek130
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2010
|
05.05.2010 11:15:28
|
|
|
heh lasin tõlkida
tere ma olen remek saarnk -Hello, I'm preaching Remek
huvitav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remek130
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2010
|
09.05.2010 00:01:15
|
|
|
lolz täielik pask ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
24.05.2010 21:09:20
|
|
|
google translate on ikka puhas huumorikool.
lasin ühe teksit eestist inglisekeelde, ja kuna tulemus tuli enam kui naljakas, uuesti tagasi eestisse... juhtuma hakkasid päris uskumatud asjad. väidetud asjad muutusid ristivastupidiseks, juurde tekkisid müstilised giidid ja Pariis... tegu IT alase tekstiga.
(kahju muidugi inimestest kes kumbagi keelt ei valda ja peakski nii mingit infot kuskilt enda jaoks ammutama)
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
24.05.2010 21:22:46
|
|
|
| helga kirjutas: |
google translate on ikka puhas huumorikool.
lasin ühe teksit eestist inglisekeelde, ja kuna tulemus tuli enam kui naljakas, uuesti tagasi eestisse... juhtuma hakkasid päris uskumatud asjad. väidetud asjad muutusid ristivastupidiseks, juurde tekkisid müstilised giidid ja Pariis... tegu IT alase tekstiga.
(kahju muidugi inimestest kes kumbagi keelt ei valda ja peakski nii mingit infot kuskilt enda jaoks ammutama) |
Well, kuna sellist asja on raske teostada, et sait valib ise õige käände ja õige sõna (kui mitu tähendust). Samas ajab asja ära, kui on vaja saada aimu teksist, mis on võõrkeeles. Kuigi jah, tõsi see on, et vabal ajal heaks huumoriks. :d
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gngstmt
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2007
|
27.09.2010 17:53:44
|
|
|
| ma kasutan google translate'i peamiselt mõningate sõnade jaoks, mida ei ta, just spetsiifilisemat laadi. Siiani on nagu ok olnud, viimane sõna oli eestikeelne "kuuskant", pidasin silmas siis kuuskantvõtit. Tulemus: http://translate.google.com/#et|en|kuuskant%0D%0A
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.09.2010 18:00:57
|
|
|
Täitsa õige ju.
Kuuskantvõti peaks olema allen wrench.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
28.09.2010 16:44:53
|
|
|
No üksikute sõnade tõlkimiseks on Google Translate täitsa hea, aga lausete tõlkimist pole mõtet proovidagi. Eesti keel on väga suur tõlkerobotite vaenlane
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tpratka
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2007
|
22.10.2010 11:16:27
|
|
|
Paar punase peaga poissi palusid: "pai papa palun pane punasele paadile purjed peale", pai papa paningi punasele paadile purjed peale, poisid põrutasid piritale.
A few red-headed boy asked: "Papa, please put the dog onto the red boat sails," Papa paningi dog red boat sails on, guys banged Pirita.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
22.10.2010 20:18:17
|
|
|
| tpratka kirjutas: |
Paar punase peaga poissi palusid: "pai papa palun pane punasele paadile purjed peale", pai papa paningi punasele paadile purjed peale, poisid põrutasid piritale.
A few red-headed boy asked: "Papa, please put the dog onto the red boat sails," Papa paningi dog red boat sails on, guys banged Pirita. |
vahet pole, "panigi" muutes ei tõlgi see seda ikkagi
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sadamson
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2004
|
05.11.2010 23:51:52
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
"hinnavaatlus" >> "prices"
peaaegu
"pricewatch" >> "pricewatch"
"price watch" >> "hind Vahis"  |
Pigem siis nii HinnaVaatlus price watch -> hindade järelevalve, nagu oleks mingi riiklik represiivaparaat!
_________________ Windows, Linux serverite seadistamine.
Ruuterite, L2/L3 switchide, tulemüüride seadistamine.
tel. 58131888 |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuivati
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2007

|
05.12.2010 12:08:07
|
|
|
Päris hea:D
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
16.12.2010 22:12:35
|
|
|
amachie, Miks?
Ma arvan et need on Gtranslatega tõlgitud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.12.2010 23:13:41
|
|
|
noh, jah, võimalik. ei tulnud selle pealegi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
16.12.2010 23:19:54
|
|
|
See ajas küll naerma
Google tõlge
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
07.01.2011 02:23:55
|
|
|
See on nüüd küll kasutaja trükiviga, mitte tõlkeprogrammi.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
07.01.2011 02:45:43
|
|
|
riffman, ideaalselt tõlgitud ju
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.01.2011 19:01:08
|
|
|
Eee,
| google kirjutas: |
Me ei oska veel tõlkida maoori keelest eesti keelde.
|
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
njahh
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKotkas
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2008
|
15.01.2011 00:36:31
|
|
|
Homme on kolmapäev ja mul on kõik kodutööd tegemata.
=
Tomorrow is Wednesday and I have done all the homework.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
27.01.2011 02:52:44
|
|
|
| Kui tõlkida eesti keelest tibla teistesse keeltesse, on vastus üks, sommid ainult ei mõista, kuigi võiks ...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Est_RuLx
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
03.03.2011 03:22:59
|
|
|
eesti->inglise
pihku lööma -> palm strike
pihku taguma -> oozing slog
_________________ PSN - Est_Rulx87
Gran Turismo Planet Eesti - Eesti Gran Turismo foorum ja võidusõitude sarjad |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
14.06.2011 15:04:12
Ei ole vaja paigaldada sõiduki juht. |
|
|
Selline lause siis:
Režiim Plug-n-Play. Ei ole vaja paigaldada sõiduki juht.
http://www.ee.defender-global.com/products/device/usb_hab/superior-slim/
Veel üks:
Ühildub USB-seadmete ja sadamad
http://www.osta.ee/19126447
Loo moraal ikka selles, et automaattõlked tuleks üle vaadata.
EDIT:
Palun võtke Sponsorlotterij nõue osakonna kohe tõttu töötlemine ja ülekandmine oma auhinnaraha teie määratud arvesse oma valik:
Mis see võiks tahendada
Pange siia veel idiootsusi, kui viicimist on
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caruott
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2009
|
14.06.2011 17:54:58
|
|
|
| tõlkige saksa keelest eesti keelde 15 ä-tähte
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.06.2011 15:58:26
|
|
|
Mis seal siis nii erilist on?
Igaüks saab sellele tõlget pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
31.07.2011 19:27:03
|
|
|
Sain kirja kuulsalt naiselt
Spoiler 
From: mrsasikloanfim@gmail.com
Subject: Laenupakkumist ................ Apply nüüd
Oled pettunud elus? te arvate, kõik on kadunud? Mingit lootust igast kus?
Noh, mul on hea uudis teile kõigile täna on Privillage et täidate
koos õige inimesega. Ma olen kuulus naine, kes kõik teadsid mind. Minu nimi on
Binta Ma laenuandja ma rakendada, et aidata inimestel rahaliselt, sest ma arvan
piisavalt pankrot ja kõik need seaded olen kuulnud. Ma tahan tõestada
oma füüsilisest
kõik olemas. Et mitte kõik võrdsed.
Saada meile oma isikuandmed:
Ees-ja perekonnanimi: ... ... ....
Kontakt Aadress: ... ... ...
Telefon: ... ... ..
Riigi kood: ... ... ...
Vajaminev summa: ... ... ... ..
Eesmärgil laenu: ... ... ... ... ... ....
Kui toetuse ... ... ... ... ... ... ...
Loodan näha oma kommentaar selle kaudu aadress, mrsasikloanfim@gmail.com
Jaajaaa ... rikkus pole kaugel
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|