Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2019 17:15:40 Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi vasta tsitaadiga


Euroopa Parlament kiitis teisipäeval heaks vastuolulise Euroopa Liidu autoriõiguste reformi, mis asetab meediaorganisatsioonidele suurema vastutuse nende platvormidel avaldatava sisu eest.

Hääletusele eelnenud tulisest debatist ja ägedast lobitööst hoolimata toetas Strasbourg'is istungjärku pidav europarlament autoriõiguste reformi 348 poolt- ja 274 vastuhäälega, 36 saadikut jäi erapooletuks.

Reformivastase liikumise keskus oli Saksamaa, kus seda juhtis Piraadipartei eurosaadik Julia Reda, kes tõi välja uute reeglite kaks punkti, mis kujunesid vaidluse keskmeks.
Reda ütles, et hääletus "on sünge päev internetivabadusele", ja kirus parlamendisaadikuid, kes keeldusid napi enamusega muudatuste teksti enne viimast hääletust muutmast.

Uute reeglite suurimaks tüliõunaks on Artikkel 13 millega nõutakse, et Google'ile kuuluv Youtube ja muud platvormid nagu Facebook ja Soundcloud eemaldaks automaatsete filtrite abil autoriõigusi rikkuva sisu. Vastasel juhul ootaks neid kopsakas trahv.

Reda ja tema toetajad hoiatasid, et Artikkel 13 nõuab platvormidelt filtreid, mis kustutaksid automaatselt ja tihti ekslikult veebist sisu. Reformi toetajad, nende seas Euroopa Parlamendi liige Axel Voss, on aga teatanud, et selliseid filtreid otseselt ei nõuta, ehkki nad ei ole seletanud, kuidas firmad ilma nendeta reegleid jõustaksid.

Loe edasi: https://www.err.ee/923745/euroopa-parlament-toetas-el-i-autorioiguse-reformi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 17:59:43 vasta tsitaadiga

Swedish Democrats admits they: ACCIDENTALLY PRESSED THE WRONG BUTTON during the #Article11 & #Article13 vote.

https://emanuelkarlsten.se/03/sd-s-fallde-chansen-att-rosta-om-artikel-13-och-11/


Saksa mingi demokraat väidetavalt vajutas ka valet nuppu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2019 18:17:11 vasta tsitaadiga

+ oleks Urmas Paet ja Tunne Kelam õigesti, ehk artiklite 11/13 vastu hääletanud.

Aga oleks on üks paha poiss. Üks suur sitt on kokku keeratud Ansipi poolt, tänud meie suurele juhile.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 26.03.2019 18:36:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
doh.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.03.2019 19:01:26 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
"Ma tean, et on palju hirme selle pärast, mida kasutajad võivad või ei või teha. Nüüd on meil selge garantii sõnavabadusele, õpetamisele ja veebi loomingulisusele," ütles Euroopa Komisjoni asepresident Andrus Ansip hääletuse järel.doh.gif

Mida seemned icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 19:08:37 vasta tsitaadiga

No täpselt nagu Nõukogude Liidus. Eks ta igatseb selle aja "sõnavabadust" taga. Väljaütlemised on tol ajal valmiskirjutatud lehtedelt loetud ju.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 26.03.2019 19:33:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2019 19:25:16 vasta tsitaadiga

Tutvustav video, mis nüüd toimuma hakkab

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.03.2019 20:24:19 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda nüüd seda A13 vastast kaampaaniat eelnevate ACTA jms omadega on ilmselge miks asi feilis. Tavainimesele ei ütle mingi direktiivi mingi artikkel mitte midagi. Uudisportaalide esilehtedel pole midagi õhtustes saadetes nagu ringvaade pole ka midagi. Võite kiruda seda Tarandit palju tahate aga vähemalt mees teab kuidas oma ideedega pildile saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2019 20:27:55 vasta tsitaadiga

kevku, mis selle viimase lausega tahad öelda? Septembris ju hääletas selle direktiivi poolt.
Praegune rahva ja IT-inimeste reaktsioon hirmutas ta ära ilmselt. Või siis jõudis mõistus kohale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.03.2019 20:39:04 vasta tsitaadiga

See on lihtsalt näide kuidas oma ideedele kampaaniat teha. Sama lugu näiteks Trumpi müüriga, see kas tara ehitatakse või mitte ei oma enam mingit tähtsust, oma töö on kogu see komejant teinud iga vent kuskil hondurase slummis teab et Trump saadab ta tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.03.2019 20:40:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on lihtsalt näide kuidas oma ideedele kampaaniat teha.

täpsusta palun, milliste ideedega on Tarand välja tulnud viimasel ajal?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2019 22:29:25 vasta tsitaadiga

ANISIPI käitumis muster kordub:
pange googlisse: ansip üliõpilased tartu rahutused

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 26.03.2019 23:40:37 vasta tsitaadiga

Karta oli et läbi läheb. Nagu aru saan tuleb hakata vana klassikat lindistama enne kui kõik maha korjatakse netist?
Ise kuulan netis surfates taustal youtubest musa: https://www.youtube.com/watch?v=qYwgG2oyUbA

Edit: kas selline post on (lähi)tulevikus legaalne enam kus ma lingin posti sisse video näiteks youtubes?

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 26.03.2019 23:43:44 vasta tsitaadiga

Aga väljaspool EL-i peaks ju kõik endiseks jääma, iseasi, kuidas ligi lastakse või kuidas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 00:32:38 vasta tsitaadiga

Kuna vaba internet veel töötab, siis jätame siia ka märgi maha ärimogulist, kel on antud vastuvõetud seduse üle hea meel...
********************************************************************************************************
frippar
26.03.2019 14:27:49
Peamine see et Yana Toom ja HinnaVaatluse Tanel ühel üritusel, pisar tuli lausa silma. Nii südantsoojendav.
frippar
26.03.2019 14:28:13
Paras sulle, pane oma putka kinni ära!
********************************************************************************************************
Kommentaarid siis delfist pärit...'
Nii palju kui olen täna ja eelnevatel päevadel rääkinud telefonitsi inimestega, pole enamik isegi kuulnud sellest seadusandlusest ja mida see üldse kaasa toob.
Peavoolumeedial on ikka tohutu jõud inimkonda maha rahustada...pole vaja mingeid arstirohtusid selleks puhuks määrata... piisab lihtsalt puudulikust ja kallutatud infost, et valdav enamik seda usuks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 27.03.2019 01:32:28 vasta tsitaadiga

mäksivana kirjutas:

Peavoolumeedial on ikka tohutu jõud inimkonda maha rahustada...pole vaja mingeid arstirohtusid selleks puhuks määrata... piisab lihtsalt puudulikust ja kallutatud infost, et valdav enamik seda usuks!


nii ta on, nii see elu käib. sellega on veel see värk, et niikaua kui peavoolu meedia arvamus juhuslikult lugejaga kattub on maru muhe tunne.. a kui tuleb fundamentaalne lahkarvamus, sis on päris karm icon_razz1.gif
teisalt pole halba ilma heata. Tore kui siinses foorumis ka lõpuks see point natuke rohkemate iniesteni jõudis - varasemalt pole sellest eriti aru kiputud saama ja igasugustel muudel teemadel läks propaganda
peale nagu soe sai.. vähemalt ajal kui ma veel vaba mikrit lugeda viitsisin icon_biggrin.gif

Aga ilmselt pole kokkusattumus, et postimees avaldas antud teema kohta vaid sümboolse nupu pigem eksitava pealkirjaga "youtubei suurreform läks läbi" ja avalehel püsis see vaid mõne tunni
samal ajal kui juba hommikust saati ilutseb lehekülje laiuse fotoga uudis mingist lambitüübist kelle võttis politsei joobes sõitmise eest kinni - tõepoolest oluline info kõigile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 02:52:59 vasta tsitaadiga

Nüüd on siis nii ,et kui teed müügi teema ja kasutad juhuslikult netist võetud 'illustreerivat pilti', võib HV trahvi saada?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2019 08:55:35 vasta tsitaadiga

atari_, paar aastat veel ei juhtu midagi.
Jääb veel loota, et see takerdub kohtutesse või mõne riigi vastuseisu taha.
Liiati, kui see direktiiv on vastuolus ka Euroopa Liidu põhiõiguste hartaga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.03.2019 09:19:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Uute reeglite suurimaks tüliõunaks on Artikkel 13 millega nõutakse, et Google'ile kuuluv Youtube ja muud platvormid nagu Facebook ja Soundcloud eemaldaks automaatsete filtrite abil autoriõigusi rikkuva sisu. Vastasel juhul ootaks neid kopsakas trahv.


soundcloud korjab ammu juba mingi robotiga stuffi ära. omal nahal kogend seda jama. telefoni mikriga salvestatud üsna pasasti mängitud plärisev bass cover koos aimatava backing trackiga filtrist läbi ei mahu igatahes. isegi kui vahepealt tühjad kohad sisse kleepida ja sahinaid/krõbinaid/kriginaid panna, ka siis tunneb ära, mis lugu on ja võtab kohe maha, kui jälile saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 10:55:54 vasta tsitaadiga

klge, äkki lõpetaks võrdlused nõukogude liiduga? selliste võrdlustega on kogu see arutelu kohe täiesti ebapädev
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 11:17:16 vasta tsitaadiga

Õige, sovetiliidu tsensorile võis õige veenmisoskuse korral ka musta valgeks seletada ja sinimustvalge punaseks, aga robotfiltrile ei seleta sa midagi. Computer says NO ja kõik.

mäksivana kirjutas:

Nii palju kui olen täna ja eelnevatel päevadel rääkinud telefonitsi inimestega, pole enamik isegi kuulnud sellest seadusandlusest ja mida see üldse kaasa toob.
Peavoolumeedial on ikka tohutu jõud inimkonda maha rahustada


Asi ei olegi rahustamises. Kedagi pole vaja rahustada, sest a) nad ei teagi sellest teemast midagi ja b) kui neile hakata sellest teemast rääkima, siis nad ei huvitu sellest. Keskmine inimene ei huvitu kunagi mingist regulatsioonist või seadusandlusest, kuni see teda ennast p*st ei hammusta. Kooseluseadus on millegipärast ainus erand, mis ei puuduta praktiliselt mitte kedagi, aga huvitab kõiki, kel sellega mingit pistmist pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.03.2019 11:47:37 vasta tsitaadiga

Freeman kirjutas:
klge, äkki lõpetaks võrdlused nõukogude liiduga? selliste võrdlustega on kogu see arutelu kohe täiesti ebapädev


Vabandust väga, aga kas te olete teadliku elu elanud N-Liidu ajal? Mina olen, ja seetõttu näen ma liiga selgeid paralleele tollase N.Liidu ja praeguse E.Liidu toimimise printsiipide ja juhtimisvõtete vahel. Mis pole ka mingi ime, sest E.Liit ju toetab avalikult marksismi mis oli ka N.Liidu üks olulisim juhtsuund. Seetõttu tunnevad ka vanad ja praegused kommunistid end väga vabalt E.Liidu asjade ajamises.
Ma soovitan tõsiselt mõttega jälgida seda infot, mida soovitas otsida dohc-48v12 ja seda just perspektiivis marksistliku E.Liidu juhtimisstiiliga (näiteks Kataloonia sündmused, näiteks sõjaväe vastandamine FRA kollavestidele jms.) Sellest kõigest kumab läbi vana tuttav süsteem, millest me nagu tahtsime vabaneda 27 aastat tagasi aga tegelikult nagu ikka ei saanud ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 12:04:05 vasta tsitaadiga

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/cf886359-d29f-4bcc-99be-69068dd7b554
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 12:59:02 vasta tsitaadiga

kohe raadio kahes saates achtung, lobjakas hakatakse seda teemat käsitlema.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 15:53:19 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Freeman kirjutas:
klge, äkki lõpetaks võrdlused nõukogude liiduga? selliste võrdlustega on kogu see arutelu kohe täiesti ebapädev


Vabandust väga, aga kas te olete teadliku elu elanud N-Liidu ajal? Mina olen, ja seetõttu näen ma liiga selgeid paralleele tollase N.Liidu ja praeguse E.Liidu toimimise printsiipide ja juhtimisvõtete vahel. Mis pole ka mingi ime, sest E.Liit ju toetab avalikult marksismi mis oli ka N.Liidu üks olulisim juhtsuund. Seetõttu tunnevad ka vanad ja praegused kommunistid end väga vabalt E.Liidu asjade ajamises.
Ma soovitan tõsiselt mõttega jälgida seda infot, mida soovitas otsida dohc-48v12 ja seda just perspektiivis marksistliku E.Liidu juhtimisstiiliga (näiteks Kataloonia sündmused, näiteks sõjaväe vastandamine FRA kollavestidele jms.) Sellest kõigest kumab läbi vana tuttav süsteem, millest me nagu tahtsime vabaneda 27 aastat tagasi aga tegelikult nagu ikka ei saanud ka.
ausalt, mul pole vähimatki tahtmist otsida ühiseid pidepuntke kaubanduspoliitilise liidu ja anastava riigikorra, mis mõrvas miljoneid, vahel. mis ei tähenda, et sa ei võiks seda teha. ja mind ei pea teietama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2019 15:57:37 vasta tsitaadiga

Freeman, selle pildi panin mina uudisesse.
Mina hääletasin Euroopa Liidu poolt, aga kindlasti mitte sellise föderaalse moodustise poolt, kus prantslased kirjutavad meile ette meie netivabaduse.
Näen sellest teravat ohtu rahvusriikide suveräänsusele. Kui praegu toimuks hääletus Euroopa Liiduga liitumise osas, hääletaksin vastu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 16:17:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Freeman, selle pildi panin mina uudisesse.
Mina hääletasin Euroopa Liidu poolt, aga kindlasti mitte sellise föderaalse moodustise poolt, kus prantslased kirjutavad meile ette meie netivabaduse.
Näen sellest teravat ohtu rahvusriikide suveräänsusele. Kui praegu toimuks hääletus Euroopa Liiduga liitumise osas, hääletaksin vastu.

"kirjutavad meile ette", okei. arvan, et võime selle debati siin siis toimunuks lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2019 16:25:47 vasta tsitaadiga

Mis see direktiiv siis on? Enamus poolthääletajaid Prantsusmaalt ja Saksamaalt. Kuna Brüsselis on direktiiv vastuvõetud, peame nüüd oma seadusandluse paari aasta jooksul kohandama vastavalt direktiivile.
Ja antud juhul (kui vastav seadus peaks jõustuma) tähendab see 3 ja enama aasta vanuste portaalide jaoks kas masintsensuurifiltri paigaldust (mida me põhimõtteliselt pole nõus tegema), uste kinnipanekut, või välismaale kolimist.
Minu ja ilmselt tuhandete HV kasutajate jaoks no-go. Sellest ka see võitlus selle direktiivi (ja sellise Euroopa liidu vastu, kes surub läbi direktiive, mis on vastuolus Euroopa Liidu põhiõiguste hartaga).

Et mõista su positsiooni, võiksid enda tegevusala või ametit kirjeldada. Ja kas era- või avalik sektor?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 16:32:34 vasta tsitaadiga

Euroopa Liidu Nõukogude liiduga võrdlemine on lihtsalt mage.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2019 16:35:02 vasta tsitaadiga

See on kaudne võrdlus, ajendatuna protestist kavandatava masintsensuuri vastu. Ka NSVL-is oli tsensuur.
Ajalooga ma olen väga hästi kursis...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2019 16:38:14 vasta tsitaadiga

See ei ole sugugi kohatu kui mõned saadikud arvavad ka meil, et väga positiivne on see piiramine. Juba mainiti ka EKRE't... icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 16:50:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis see direktiiv siis on? Enamus poolthääletajaid Prantsusmaalt ja Saksamaalt. Kuna Brüsselis on direktiiv vastuvõetud, peame nüüd oma seadusandluse paari aasta jooksul kohandama vastavalt direktiivile.
Ja antud juhul (kui vastav seadus peaks jõustuma) tähendab see 3 ja enama aasta vanuste portaalide jaoks kas masintsensuurifiltri paigaldust (mida me põhimõtteliselt pole nõus tegema), uste kinnipanekut, või välismaale kolimist.
Minu ja ilmselt tuhandete HV kasutajate jaoks no-go. Sellest ka see võitlus selle direktiivi (ja sellise Euroopa liidu vastu, kes surub läbi direktiive, mis on vastuolus Euroopa Liidu põhiõiguste hartaga).

Et mõista su positsiooni, võiksid enda tegevusala või ametit kirjeldada. Ja kas era- või avalik sektor?

täiesti suva ju kes ma olen. minu probleem on see, et sedasi sõnastades "uudiseid" ja "sõnavõtte" levitades teeb see rohkem kahju kui head. selge see, et artikkel 11 ja 13 on väga vastuolulised ja pooletoobised lahendused aga kui sa räägid sellest läbi mingite väljamõeldud prismade (sh võrdlus nõukogude liiduga), siis paratamatult sa poogid külge mingid muud tähendused, mis asjaga kaasas ei käi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2019 16:56:17 vasta tsitaadiga

Freeman, oluline ikka, mõistmaks tausta.
Ja no kui HV tänu Euroopa Liidule maha tapetakse, mis hoosiannat ma Euroopa Liidule ikka enam laulan?
Euroopa Liit võis ju kunagi olla inimeste, kaupade ja teenuste vaba liikumise liit. Ja hääletasin kui majandusliidu poolt.
Aga see mis praegu toimub (suund föderaalse liidu poole), pole enam normaalne, kui see sõidab üle rahvusriikide suveräänsusest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 17:00:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Freeman, oluline ikka, mõistmaks tausta.
Ja no kui HV tänu Euroopa Liidule maha tapetakse, mis hoosiannat ma Euroopa Liidule ikka enam laulan?
Euroopa Liit võis ju kunagi olla inimeste, kaupade ja teenuste vaba liikumise liit. Ja hääletasin kui majandusliidu poolt.
Aga see mis praegu toimub (suund föderaalse liidu poole), pole enam normaalne, kui see sõidab üle rahvusriikide suveräänsusest.
aga palun, EU parlamendi valimised tulemas. jõudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 17:05:04 vasta tsitaadiga

Erinevus on EU ja NSVL vahel radikaalne, Euroopa Liit (kapitalistlik ) / Nõukogude liit(sotsialistlik ) ja see on nagu öö ja päev.
EU jutt oli algusaastatel tõesti üsnagi lojaalne ja leebe, sest kirjutati, et meie direktiivid on teistele liikmesriikidele soovituslikud.
Kuid soovituslikust kohustuseni on ainult üks samm. Kes teab mida homme meile kaela määritakse.
Ja järgmine kord see MEM on juba tsensuuriga ära võetud, ning see liigutus tsensori poolt ei saa olema mitte odav:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visalik
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 19:35:51 vasta tsitaadiga

edit: kurb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.03.2019 19:39:59 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
Erinevus on EU ja NSVL vahel radikaalne, Euroopa Liit (kapitalistlik ) / Nõukogude liit(sotsialistlik ) ja see on nagu öö ja päev.
EU jutt oli algusaastatel tõesti üsnagi lojaalne ja leebe, sest kirjutati, et meie direktiivid on teistele liikmesriikidele soovituslikud.
Kuid soovituslikust kohustuseni on ainult üks samm. Kes teab mida homme meile kaela määritakse.
Ja järgmine kord see MEM on juba tsensuuriga ära võetud, ning see liigutus tsensori poolt ei saa olema mitte odav:
põhimõtteline vahe kas ehitatakse düstoopiat utoopia varjus, või ehitatakse düstoopiat utoopia varjus. ühe perse kaks kannikat. algusest peale olen selle euro jura vastu olnud. euro rahaga sama moodi, ei euro hinda ei tõsta. läks mõni kuu mööda ja pool oli otsa pandud. pluss pupu'ga keerati veel omakorda pool sissetulekust maha. nüüd ostavad neegreid siia sisse, vaadake mis inglismaast, soomest, rootsist saand on, prantsusmaast ei räägigi. ja nüüd tagatipuks keeravad neti kinni. strasspuuri ja prüsseli küljest oleks üldse mõistlik juhtmed küljest lahti ühendada, vaadaku kuidas siis ise saavad. niikaua on lõbus, kuniks gonni jätkub, edasi... siis saavad aru, vist keerasid veidike sitta kokku oma lipsude ja lollide lõustadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.03.2019 21:01:37 vasta tsitaadiga

Freeman kirjutas:
ausalt, mul pole vähimatki tahtmist otsida ühiseid pidepuntke kaubanduspoliitilise liidu ja anastava riigikorra, mis mõrvas miljoneid, vahel. mis ei tähenda, et sa ei võiks seda teha. ja mind ei pea teietama.


E.Liit oli majadusühendus umbes siis kui UK sellega liitus. Sealt edasi on see Liit aga kaugenenud kahe kümnendiga niivõrd, et näiteks 1990 Kanada rahamagnaat Conrad Black hoiatas Briti konservatiive "Ühendatud Euroopa" eest, mis võib kergesti sotsialistlikuks muutuda, sest Ühisturumaade peakorter olevat täis sotsialismimeelseid bürokraate, kes edutavad kasutut "Euroopa plaanimajandust". Meie siin teadsime tollal heal juhul ainult mingit (meile) abstraktset Euroopa Majandusühendust - mis selle taha peitus, saame teada nüüd, tagantjärele.
Mis puutub "teietamisse", siis pole parata - ma ei tunne teid ja seega "teietan", samamoodi on minu lastetoa osa ka lausete suure tähega kirjutamine.

sakinaga kirjutas:
Euroopa Liidu Nõukogude liiduga võrdlemine on lihtsalt mage.

Kuna seda (mage) ütleb põhimõtteline uusmarksist, siis pole ka ootata mingit magedast erinevat käsitlust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 21:17:26 vasta tsitaadiga

Krm, täna hakkab üha enam see teema sisikonda sööma:
https://m.forte.delfi.ee/article.php?id=85732499

rahvas, pakime kohvrid ja liigume vaikselt us and a poole?
tea kas PriceWatch.com on vaba?

popsiks seal head paremat, sõidaks route66 peal oma v8 mootoriga, tangiks muretult mõistliku hinnaga kütet, ei muretseks läti alko ega keskkonna saastamise pärast ja naudiks tööka eestlase head palka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 27.03.2019 21:49:12 vasta tsitaadiga

No see nagu seal filmis Fifth Element kui B. Willis taksot ärandab. Pole see sugugi kaugel need robot vurajad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2019 22:25:50 vasta tsitaadiga

Vikerraadios ka reporteritunni alguses käib ka teema selle üle...
Kaitsemine käib....
Padar õige mees thumbs_up.gif
Tarand tahab oma meemide eest raha icon_lol.gif
Kelam wtf...A11 ja A13 keegi ei öelnud kindlas kõneviisis, et on kahjulikud...nagu mida icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.03.2019 22:30:06 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
No see nagu seal filmis Fifth Element kui B. Willis taksot ärandab. Pole see sugugi kaugel need robot vurajad.

Et kui oled vales erakonnas tapab arvuti sinu ja jätab teise ellu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 02:13:32 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Euroopa Liidu Nõukogude liiduga võrdlemine on lihtsalt mage.

Kuna seda (mage) ütleb põhimõtteline uusmarksist, siis pole ka ootata mingit magedast erinevat käsitlust.
icon_eek.gif

Ajate mind ilmselt kellegagi segamini.

Kahju muidugi, et HVF-s on arutelu asemel normiks saanud sildistamine üha vägevamate tiitlitega. Alles olin Reformierakonna hääletoru, nüüd juba uusmarksist. Mis järgmiseks? Endal ei hakka juba imelik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 28.03.2019 05:01:22 vasta tsitaadiga

Tegemist pole sildistamisega, vaid konstanteeringuga, mis põhineb mitmete aastate Vaba Mikrofoni eri teemade jälgimisel. Ja mul pole mingit põhjust välistada, et näiteks RE hääletoru ei saaks olla uusmarksist. Üks ei välista teist, kuid arvestage et ma pole teid seostanud RE'ga.
Moment, mis seob RE marksismiga, on globalism. Meil nimetati N.Liidu ajal gobaliste internatsionaalideks ehk internatsideks, viimast rohkem venemeelsete padukommunistide puhul. Nii internatsionaalid, globalistid kui (uus)marksistid näevad meelsasti rahvuste kadu, seda sama on väljendanud ka sm. Verhofstad juba 2013 oma Euroopa Manifestis. Liberaal nagu ta väidab end olevat...
Nimetage kuidas tahate - ei ole midagi uut siin päikese all.
Imelik ei hakka, tänan et muret tunnete. Aga kurb hakkab küll, et inimesed ei suuda ikka veel õppida aru saama ümbritsevast ja lasevad endil igasugustel asipitel pidevalt mütsi silmile tõmmata, nagu seekord "internetivabadustega".
Kui keegi arvab et need kommud tunnevad tõesti muret kodanike pärast, siis peate pettuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 05:44:34 vasta tsitaadiga

Inimesed ajavad taga sõnavabadust ja netivabadust jms, aga olgem ausad. Vaadake, millist jama uudisteportaalid ajavad, vaadake millist rumalat juttu siin aetakse vahepeal, mingist maha laskmisest kui oled vales erakonnas jne. Kõik moonutatakse just tänu sõnavabadusele. Seda peabki reguleerima ja piirama, sest inimene on üks kade ja kibestunud ning isekas liik. Ja loomulikult peab sisu eest vastutama haldaja, kes siis veel? Kui korraldad kodus peo, siis vastutad ju ka ise et kõik oleks seaduspärane ja et ei häiriks teisi kodanikke. Ja kui sa pead poodi, siis sa ka ei müü ju mingit varastatud kraami. Mina näen siin küll, et pigem Youtube ja Soundcloudi jms sisu muutub kvaliteetsemaks ja kättesaadavamaks saab ka väiketootja sisu, mis hetkel otsingus kuskil 20ndal lehel on. Lootust on isegi kunagi taaskord Postimeest lugeda ilma et 90% sisu oleks vaenu õhutamine või suures osas moonutatud. Ja siis need netikommentaatorid......
ja siin ka, te lihtsalt ässitate üksteist üles. No milleks? Kas siis tõesti on nii hull lugu kui enam varastada ja tuimalt lahmida ei või foorumis?

Ning kuidas täpselt see HV siis maha tapetakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.03.2019 06:50:30 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Inimesed ajavad taga sõnavabadust ja netivabadust jms, aga olgem ausad. Vaadake, millist jama uudisteportaalid ajavad, vaadake millist rumalat juttu siin aetakse vahepeal, mingist maha laskmisest kui oled vales erakonnas jne. Kõik moonutatakse just tänu sõnavabadusele. Seda peabki reguleerima ja piirama, sest inimene on üks kade ja kibestunud ning isekas liik. Ja loomulikult peab sisu eest vastutama haldaja, kes siis veel? Kui korraldad kodus peo, siis vastutad ju ka ise et kõik oleks seaduspärane ja et ei häiriks teisi kodanikke. Ja kui sa pead poodi, siis sa ka ei müü ju mingit varastatud kraami. Mina näen siin küll, et pigem Youtube ja Soundcloudi jms sisu muutub kvaliteetsemaks ja kättesaadavamaks saab ka väiketootja sisu, mis hetkel otsingus kuskil 20ndal lehel on. Lootust on isegi kunagi taaskord Postimeest lugeda ilma et 90% sisu oleks vaenu õhutamine või suures osas moonutatud. Ja siis need netikommentaatorid......
ja siin ka, te lihtsalt ässitate üksteist üles. No milleks? Kas siis tõesti on nii hull lugu kui enam varastada ja tuimalt lahmida ei või foorumis?

Ning kuidas täpselt see HV siis maha tapetakse?
kuidas on parodeerimine ja lugude coverdamine ja linkide jagamine ja tsiteerimine varastamine ja vaenu õhutamine ja vale info edastamine? kasuta veidike ajusid või midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2019 08:37:07 vasta tsitaadiga

Priido, esiteks, piraatlus on algusest peale karmilt keelatud siin foorumis.
See on registreerumistingimustesse ja reeglitesse kirjutatud ning moded teevad oma tööd.
Lisaks kui keegi on ka tahtlikult või tahtmatult midagi postitanud ja jäänud vahele, siis on järgnenud kohene postituse eemaldamine + kasutaja karistamine Aeg Maha postitusõiguse piiramise kuni bännini välja.
Isegi ilma mingi autoriõiguseorganisatsiooni vms teavituseta. Ausalt öeldes meil pole kordagi sellelaadset probleemi esinenud.


Siiani kehtib Euroopas mõistlikkuse printsiip, et vastava illegaalse sisu avastamisel ja teavitamisel võtab platvorm sisu koheselt maha, ja vastutajaks on postitaja.
Samamoodi ei tehta telefonifirmat vastutavaks pommiähvarduste eest. Kui telefonifirma tehtaks vastutavaks pommiähvarduste eest, tähendaks see absoluutselt kõige anonüümse kaotamist (kõnekaardid, VPN lahenduste jms keelamist) ning kõik kodanikud peavad olema jälgitavad igal ajahetkel. Telefonifirma või platvorm ei saa iseenesestmõistetavalt olla vastutaja. Ta on vahend, mitte sisu autor. Praegu tehakse sisu eest vastutavaks platvorm ja see ongi kurja juur.

Kuna vähegi suuremates platvormides oleks kõige postitatu sisu käsitsi ülevaatamine praktiliselt võimatu, siis trahvide hirmus peakski juurutama masinfiltri süsteemi absoluutselt kõigele üleslaetavale.
Ja neid filtreid kontrollivad mingid autoriõiguseorganisatsioonid, kes saaksid põhimõtteliselt kõik ära keelata, mis nad tahaksid. Elaksime autorikaitseõiguse firmade diktaadi ja meele järgi.

Linkide maksustamine ja masintsensuur? Tõesti pooldad seda?
Esiteks niisama lambist platvormile tsensuurifiltri litsents maksab ca 1000 € kuus, mille eest autor ei saa mitte midagi. Küll aga tapab see mitmed väiksemad platvormid, mida hobikorras peetakse.
Teiseks on see direktiiv vastuolus Euroopa Liidu põhiõiguste hartaga ja see rikub sõnumisaladust (privaatsõnumid!) ja eneseväljendusoskust.
Filtritetootjad ja autorid saaksid kõike lugeda ja kontrollida, mida me avalikult või privaatselt kirjutame (või ei saa kirjutada).
Kolmandaks seoses arengutega Euroopas, kus kõike vihakõneks saab tituleerida, saab see olema ideaalseks tööriistaks kodanike represseerimiseks.
Neljandaks, nõrgeneb Euroopa IT-sektor tervikuna.
Kuna vaba internet on tapetud ja kõik peapeale pööratud, tähendab see Euroopas üldisemalt vähikäiku arengus ja innovatsioonis.
Viiendaks, suurenevad false-positive juhtumid. On matemaatiliselt ja empiiriliselt tõestatud, et lisaks võimalikule illegaalsele sisule tapetakse nende filtritega maha ka täiesti legaalset sisu.
Kuuendaks, lisaks privaatsuse rikkumisele on siin ka julgeolekurisk - kes kontrolliks filtreid ja kes kontrolliks omakorda filtrite kontrollijaid?
Kokkuvõttes leian, et direktiiv on suurkorporatsioone soosiv ja paneb ebaproportsionaalselt suure vastutuse ja rahalise koormuse väiksematele ja erialastele portaalidele.

Veelkord tutvustav video, mis nüüd toimuma hakkab

Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 09:58:19 vasta tsitaadiga

Igaüks näeb seda kõike enda silmade läbi ja igal kodanikul tekib erinev ettekujutus sellest asjast. Kõik see, mida me siin kirjutame on niikuinii juba praegugi loetav kõigi poolt, kes seda soovivad. Selge on see, et üks inimene loeb midagi, räägib teisele, kolmandale, ning igaüks paneb veidi juurde ja saab teistmoodi aru, ja siis lõpuks unustame me ära, milliste probleemide lahendamiseks need asjad üldse välja mõeldi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2019 10:05:36 vasta tsitaadiga

Jep, aga probleem on kahetsusväärselt tekitatud ja Euroopa platvormid peavad hakkama nüüd seda lahendama.
a) Võtta tsensuurifilter kasutusele (maksta mingile räkitile 1000 € /kuu litsentsi eest, siia juurde teadmata mahus implementeerimis- ja arenduskulud), autorid ei saa sentigi
b) Keelduda filtri paigaldamisest, sulgeda platvorm, autorid ei saa sentigi
c) Keelduda filtri paigaldamisest, kolida väljaspoole Euroopa Liitu, autorid ei saa sentigi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.03.2019 10:10:13 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Igaüks näeb seda kõike enda silmade läbi ja igal kodanikul tekib erinev ettekujutus sellest asjast. Kõik see, mida me siin kirjutame on niikuinii juba praegugi loetav kõigi poolt, kes seda soovivad. Selge on see, et üks inimene loeb midagi, räägib teisele, kolmandale, ning igaüks paneb veidi juurde ja saab teistmoodi aru, ja siis lõpuks unustame me ära, milliste probleemide lahendamiseks need asjad üldse välja mõeldi.
"autori" "kaitse" organite rahakoti täitmiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Euroopa Parlament toetas EL-i autoriõiguse reformi mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.