Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2012 11:07:50 Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast vasta tsitaadiga


ACTA-vastaste meeleavaldus pani Poola peaministri lepingusse ettevaatlikult suhtuma, Eesti valitsus aga on siiani vait kui sukk.

Loe edasi Õhtulehest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
whippit
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2005




sõnum 31.01.2012 11:46:20 vasta tsitaadiga

Mitmest avalikust allikast on kuulda olnud, et see nädal korraldatakse ACTA teemaline ümarlaud. Usutavasti räägitakse seal teemast niipalju, kui kulub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonuj
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2006




sõnum 31.01.2012 11:50:42 vasta tsitaadiga

Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 31.01.2012 14:33:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada või eeldati, et võetaksegi see vaikselt vastu, nii et keegi sellest suurt midagi teada ei saa. Huvitav on muidugi see, et kui HV kui ka EIK poleks seda nö suure kella külge pannud, oleks see asi ka ehk läbi läinud... icon_neutral.gif

_________________
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 14:35:36 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.
Ilmselt oli see mingi rutiinne paber laual, mida pidi allkirjastama. Ei usutud, et niivõrd suurt avalikkuse tähelepanu saab.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 31.01.2012 15:04:38 vasta tsitaadiga

meelega rutiinne paber icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
auranautik
HV vaatleja
auranautik

liitunud: 28.01.2012




sõnum 31.01.2012 15:06:48 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
tsitaat:

Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada või eeldati, et võetaksegi see vaikselt vastu, nii et keegi sellest suurt midagi teada ei saa. Huvitav on muidugi see, et kui HV kui ka EIK poleks seda nö suure kella külge pannud, oleks see asi ka ehk läbi läinud... icon_neutral.gif
Ma arvan, et enne EIKi tegelesid sellega siiski Karmen Turki taolised juristid, samas ma ei oska öelda, kumb enne tuli.
_________________
www.auranautika.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2012 15:08:43 vasta tsitaadiga

EIK loomulikult enne. HV avastas selle liigagi hilja.
Aga parem hilja kui mitte kunagi...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.01.2012 18:40:13 vasta tsitaadiga

Treenitakse võimalikuks küberründeks eusa_think.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Glaze
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2012




sõnum 31.01.2012 19:25:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Treenitakse võimalikuks küberründeks eusa_think.gif

Ilmselt seoses sellega:
http://www.youtube.com/watch?v=1_9crIIoHaU
https://www.facebook.com/pages/Anonymous-Estonia/182169108549446

5 eestlast tõmbavad arvutis LOIC käima ja "refreshivad" valitsuse lehti.
Küberrünnak missugune.

DDoS vajab koordineeritud ja suuremahulist tegevust. Tuhandeid inimesi või botnette. Kahtlen sügavalt, et see Eesti facebooki leht endast mingit ohtu kujutab.
Pseudoprobleemidega võitlemise asemel võiks Eesti Vabariigi Valitsus nii olulisel teemal rahvaga läbi rääkida, mitte salaja küsitava sisuga häguselt sõnastatud lepingutele kiirustades alla kirjutada.


viimati muutis Glaze 31.01.2012 20:54:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2012 19:42:49 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
...
Tundub siiamaani, et kas valitsusest tõesti keegi ei teadnud täpselt, mis see ACTA siiski on ja mis konflikte see võib tekitada ...


Huvitav, paljud ACTA vastase liikumise eesträäkijad teavad täpselt, millega tegu ning milliseid konflikte see võib tekitada.
Mulle absoluutselt ei meeldi kitsendused ning olen ka siinsetes lõimetes toodud väidetega ACTA kahjulikkusest päri, kuid algtekstid on liiga mahukad, võõrkeelsed ning juriidilised, et mul pole lihtsalt pädevust mis annaks võimaluse sealt tõegavõetavaid katkeid välja rebida. Seega pole ma ka lugenud ning toetun lihtsalt meedias väljapaisatule.

Sama võib olla ka ilmselt enamike "valitsejatega" .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.02.2012 00:16:50 vasta tsitaadiga

http://www.techdirt.com/articles/20120201/12153217626/estonia-next-line-to-receive-us-encouragement-to-adopt-harsher-anti-piracy-laws.shtml

Kerge käte väänamine USA suunast.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2012 07:31:35 vasta tsitaadiga

eile jäi just kõrvu, et olevat tekkinud mingi kala uute filmide näitamisõiguse ostmisega. teemaks oli tähesõdade 3d jupp. Täitsa vabalt, et väikene pigistamine hakkab lombi tagant pihta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2012 07:41:56 vasta tsitaadiga

huvitavad kommentaarid seal
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2012 02:50:32 vasta tsitaadiga

tonuj kirjutas:
Lootust annab, et Korbeinik Ojuland jvm. reformistid on kahtleval seisukohal. Küsimus on, et miks Paet selle heaks kiitis enne kalanduskomisjoni.


ojulandi peale ma nii väga ei panustaks, sest jättis tema ju hääletamata. kas see pole mitte märk soovist distantseeruda kogu teemast ...

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2012 03:02:37 vasta tsitaadiga

Või siis oli parajasti shoppamas, nagu keegi kuskil kommenteeris? icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 06.02.2012 09:28:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Või siis oli parajasti shoppamas, nagu keegi kuskil kommenteeris? icon_smile.gif
Tema lemmikmeetod vastutusest kõrvalehiilimiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 09:56:01 vasta tsitaadiga

Ei saa siia ise uut teemat teha (muidu oleks teinud ACTA - kes on kes?)
Teema aga selles et reform on tekitanud minu jaoks tõsise probleemi - pole enam üldse kedagi valida.
Olin ammustel aegadel Isamaaliidu valija. Peale Respublikaga liitumist toimus selles parteis aga kiire allakäik, selline mitteisamaaline tegu nagu elamislubadega sahkerdamine on lihtsalt selle loogiliseks jätkuks ja kulminatsiooniks. No ja internetis sai neil ruum ka otsa. icon_wink.gif
Reform on juba varem silma torganud oma asjatundmatuse ja üleoleva ignorantsusega IT teemades (kasvõi näiteks tarkvarapatentide teema). Aga viimased sündmused ületavad minu taluvuspiiri, reformi valimine edaspidi pole enam võimalik.
Keskerakond - no millest me räägime. Kuna eesotsas on selline mees, partei normiks on igasugune sahkerdamine (kui palju neist hetkel kinni istubki?) ja poliitikas paistab eesmärgiks olema idanaabrite huvide esindamine, on nende valimine välistatud.
Sotsid - lisaks sellele et sotsidel on veidi kommunismiehitaja oreool, mis on minu jaoks vastuvõtmatu, on nad viimasel ajal hankinud sõpru, kes mulle üldse ei sobi. Ütle mulle, kes on su sõbrad, ja ütlen, kes oled sina.
Edasi jäävad juba rohkem nišiparteid.
Rohelised - kui nad oleks sellised rohelised, nagu mujal maailmas, siis oleksin ilmselt nende valija. Meil on nad paraku tähtsusetu väike partei, kes oma mõjuga pisisahkerdusi teeb. Strandberg on kahtlemata tark mees, aga miskipärast satub ta kogu aeg mingitesse jamadesse.
Kristlikud demokraadid - peale Hallase seksiskandaali pole nad nagu millegagi eriti silma torganud. Oma suunitluselt sobiks nad justnagu enam-vähem, aga ma ei tahaks poliitikat usuga siduda - minu meelest need asjad ei sobi kokku.
Kas on mingi partei, kelle olen kõrvale jätnud ja kes meile lähedastes teemades on asjalik? Tanel, äkki ikka võtad ette partei tegemise? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.02.2012 10:01:17 vasta tsitaadiga

Kännuämblik, ära riku Tanelit ja AHV ' e ära! Kui partei ja päevast-päeva poliitika tegemiseks läheb, siis jääb HV liiga unarusse icon_wink.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 11:00:48 vasta tsitaadiga

to Kännuämblik - juurdlesin ise ükspäev sama teema üle ning jõudsin samale järeldusele, et kuigi osades parteides on väga tarku ja sümpaatseid isikuid ka, on olukord ikkagi selline, et pettumus Eesti poliitika ja paljude poliitikute üle on nii suur, et ei soovigi kellelegi oma häält anda.

Suure tõenäosusega ei annagi, kuigi valima lähen kindlasti - ainult, et valimissedeli peale proovin paari lühikese lausega kirja panna, mis ma "sellest" asjast hetkel arvan (mingeid vulgaarsusi ma pilduma ei hakka). Mis ma sellega saavutan? Ilmselt ei midagi, sest paraku on olukord selline, et suur osa Eesti inimestest on havi mäluga tohmanid ning annavad ikka oma hääled samadele isikutele, kes neid juba aastaid kottinud on. Aga olgem ausad, keda siis valida on? Kui nii võtta, siis ega kedagi paremat hetkel võtta ka ei ole - kuigi niimoodi ei tohiks mõelda, aga hetkel lihtsalt tundub see olukord kuidagi lootusetu. N.ö protesti sedeliga kavatsengi märku anda, et ei ole midagi nii, et parteide hääled tulevad iseenesest mõistetavalt - need tuleb ikkagi välja teenida.

Reformide suured "pead" ongi hetkel ennastäis ning sõna otseses mõttes mõnitavad rahvast. Ilmselt kujutavad nad endale ette, et kui teiste parteide ümber käivad mingid skandaalid, siis küll rahvas ikka neid võimule tagasi valib. Keegi (nime ei mäleta) ütles TV-s minu arust päris õigesti, et kui üks partei või ühed ja samad inimesed on liiga kauaks võimu juurde jäänud, siis paratamatult võim lihtsalt korrumpeerub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 11:16:39 vasta tsitaadiga

Valimissedeli peal asjast arvamine - seda nimetatakse "rikutud valimissedeliks", et ometi ei paistaks välja, et osad inimesed ei ole antud hetkel süsteemiga nõus. Alati on huvitav pärast uudistest teada saada, palju selliseid oli.
Mis puudutab Andruse käitumist, siis ma üritan välja mõelda, kas ta saab aru, et enamus tema poolt antud hääli on Edgarivastased protestihääled, täpselt samuti nagu Indreku eurohääled on kõik süsteemivastased. Kui ta saab aru, siis ilmselt arvab, et seni kuni on Edgar mängus, on ka peaministritool kindel. Kui ei saa aru, siis vist arvab et ta on peaminister lihtsalt sellepärast et ta on nii awesome. Kumbagi pidi on olukord üsna twisted.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 11:57:24 vasta tsitaadiga

Kahjuks eelkirjeldatud moel valimissedelitele kirjutamise ainus tulemus on tõesti see et sedel tunnistatakse rikutuks ja tulemus on sama mis valimistele mitte minna. Tegelikult on sama tulemus ka hääle andmisel mingile väga väikesele nišiparteile, see hääl läheb lihtsalt kaotsi. Sestap ongi juhtunud et reform on saanud mu hääle, nagu eespool õieti mainiti, oli see pigem keskerakonna vastu hääletamine, kui reformi poolt hääletamine - tegin halbadest valikutest parima. Nüüd on aga jäänudki ainult ühtmoodi halvad variandid - ok, keskerakonda ei suuda teised siiski ületada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:14:02 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Valimissedeli peal asjast arvamine - seda nimetatakse "rikutud valimissedeliks", et ometi ei paistaks välja, et osad inimesed ei ole antud hetkel süsteemiga nõus. Alati on huvitav pärast uudistest teada saada, palju selliseid oli.....


No siit olekski variant, et kui ikka kedagi valida ei oska, siis rikkudagi valimissedel protesti märgiks, ning kui protestijaid piisavas koguses tuleb, siis ehk paneb kedagi mõtlema...

Ise vist hääletan siiski põhimõtteliselt jätkuvalt keskerakonna vastu, ehk siis nende kartuses ei hakka sedeleid rikkuma, mitmest halvast tuleks siiski kõige vähem halb valida... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:15:26 vasta tsitaadiga

Mis puudutab seda, kelle poolt valida, siis mind kisub sotside poole. Kommunismiehitamise argument ei päde minu meelest kuigi kaugele, sest riigi ülesanne ongi asju ümber korraldada kui me leiame mingi loomuliku seisu halva olevat. Ameeriklased sõimavad kommunismiks ka näiteks riiklikku ravikindlustust. Kas siinmail keegi arvab, et Haigekassa on kommunism või Halb Asi? Samasuguseks kommunismiks võib nimetada ka riigipensione, avalikke maanteid, kultuurkapitali jne. Parempoolne argument väidab, et igaüks peab ise kinni maksma, mida ta kasutab. Vasakpoolne väidab, et osadele asjadele on õigus ka nendel, kes ise ei jõua kinni maksta. Parempoolne argument jõuab varem või hiljem välja libertaarlusse ehk riigi eitamisse, ja toob kaasa käesoleva ameerika masu. Vasakpoolne argument jõuab varem või hiljem välja liiga suure ja laisa riigiaparaadini, ja toob kaasa käesoleva euroopa masu. Küsimus on selles, kui kaua sa jõuad äärmuste vahel tasakaalus olla. Ent vasakule kiskuval maailmavaatel on see oluline eelis, et ta väärtustab iga inimest, sel ajal kui paremale kiskuv väärtustab ainult neid, kes sotsiaaldarvinismis ellu jäävad.
Selles plaanis on huvitav ka sotside kampalöömine vene vähemusega. Üldiselt on minu meelest hea idee üritada venelastega hästi läbi saada, nad on ikkagi ka inimesed, ja pole süüdi et nad siin on. Muidugi on venelaste seas ka tiblasid, aga eestlaste seas on jälle osse ja mida kõike veel. Jobusid leiab igalt poolt; ei tasu mõne venna pärast kohe pere heita. Veelgi enam, venelaste krooniline dialoogist väljajätmine tõi ju kaasa aprillirahutused. Niivõinaa on hea, kui on kellegagi dialoogi pidada - isekeskis tõupuhtuse taga ajamine toob kaasa kuue varbaga lapsed. Kokkuvõttes oleks sotsid nagu võimaluse ära teeninud ja kõik teised on ennast juba täis teinud.

Nüüd üritame siia valemisse Acta asetada:)

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:50:18 vasta tsitaadiga

kaabakas kirjutas:
Kokkuvõttes oleks sotsid nagu võimaluse ära teeninud ja kõik teised on ennast juba täis teinud.
No Eesti okupatsiooni ja küüditamise eitamise teemad on minu jaoks väga välistavad. Sotside sõprade seisukohad pole neis küsimustes minu jaoks lõpuni selged, aga valesse suunda kisub. Ja kui keegi räägib samast asjast eestlastele ühtmoodi ja venelastele teistmoodi, siis keskerakonna puhul on see tavaline, aga teistest siiski ei ootaks.
kaabakas kirjutas:
Nüüd üritame siia valemisse Acta asetada:)

ACTA seos on lihtne ja täiesti olemas - tahaks aru saada, kas meil on parteisid, kelle seisukohad ACTA osas kattuvad minu seisukohtadega. Ma ei tahaks neid näha meeleavaldusel parteilist propagandat tegemas, kuid sooviks näha parteide selgeid seisukohavõtte ACTA teemal. Tegelikult huvitaks veel ka selgus tarkvarapatentide teemal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 13:08:13 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
Kahjuks eelkirjeldatud moel valimissedelitele kirjutamise ainus tulemus on tõesti see et sedel tunnistatakse rikutuks ja tulemus on sama mis valimistele mitte minna.

Ei ole tegelikult sama. Valimistele mitte minemine toob kaasa madalama valimisaktiivsuse, ja viitab sellele, et kodanikud ei huvitu poliitikast, ja seega neil on ükskõik kes võimul on - minu tõlgenduse kohaselt annab see piiramatu mandaadi võimulolijale. Valimissedeli rikkumine aga kajastub valimisstatistikas ja näitab, et kodanik, kes huvitub poliitikast ja on valmistel osalenud, ei anna oma mandaati sisuliselt mitte kellelegi kandideerijatest.
------
http://www.postimees.ee/734862/irli-uus-juht-vastandus-acta-kusimuses-ansipile/
tsitaat:
IRLi värske esimees Urmas Reinsalu leiab, et võltsimisvastase kaubanduslepingu ACTAga seonduv pole veel piisavalt selge ja vajab põhjalikku läbiarutamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 13.02.2012 03:43:19 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
/--/ aga ma ei tahaks poliitikat usuga siduda - minu meelest need asjad ei sobi kokku.

Mõtlesin ükspäev, et kui poleks poliitikat, religioone ja energiapuudust - poleks ka sõdu icon_biggrin.gif (ja ja utoopia)

Noh ise arvan, et tegelikult on kogu see parteide näitemäng pigem rahvale tegevuse andmiseks, et tegelikke probleeme ei märgataks pluss jääks demokraatia tunne. Suuremaid otsuseid nemad nagunii ei tee ja on tagatubades juba varem tehtud. Nemad vaid kinnitavad. Kui üldse teevad siis ehk pigem lokaaalseid asju rohkem.
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 17:40:11 vasta tsitaadiga

Kuna mulle tundub, et Hannes Astok'i arvamuslugu pole veel siit teemadest läbi käinud, lisan lingi.

Hannes Astok: palun ilma fooliummütsita
Hannes Astok, e-riigi ekspert (Reformierakond)
http://arvamus.postimees.ee/737552/hannes-astok-palun-ilma-fooliummutsita/

EMT ACTAst: me ei peaks üle võtma politsei töökohustusi
http://www.e24.ee/737534/emt-actast-me-ei-peaks-ule-votma-politsei-tookohustusi/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2012 23:15:49 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:21:47 vasta tsitaadiga

Äripäev on ka sel teemal pisut kirjutanud - http://www.ap3.ee/?PublicationId=d1b85767-4569-40eb-9b5c-eea616051fbe
Praegune teema on ametnike kohta ning see täitsa sobib siia. Õigem oleks aga rääkida poliitikutest ja parteidest selles kontekstis, teemaga tegelevad ametnikud on enamasti parteide poolt paika upitatud. iceincube-ga nõus, kipub olema jah nii et lisaks KE ka IRL ja RE vastu tuleb valida. Ja jõuamegi välja minu algse postituseni siin teemas - polegi õigupoolest enam kedagi valida edaspidi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:25:54 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Kui vaid saaks... Valida saab poolt, mitte vastu. Umbe hää oleks kui igal valijal oleks 1 poolt ja 1 vastu hääl. Pärast tehakse pingerida lihtsa valemiga !poolt! - !vastu!.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:28:51 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Kui vaid saaks... Valida saab poolt, mitte vastu. Umbe hää oleks kui igal valijal oleks 1 poolt ja 1 vastu hääl. Pärast tehakse pingerida lihtsa valemiga !poolt! - !vastu!.

Just, olen seda isegi mõelnud. Kui nii teha siis oleks tulemus palju realistlikum ning KE müstiline tulemus sulaks nagu kevadine lumi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:32:23 vasta tsitaadiga

Ja kelle vastu KE poolt hääletajad hääletaks? Ei muudaks see valimistulemusi väga olulisel määral.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 15:45:40 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ja kelle vastu KE poolt hääletajad hääletaks? Ei muudaks see valimistulemusi väga olulisel määral.
Nende vastuhääled jaguneks teiste parteide vahel ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 14.02.2012 16:08:07 vasta tsitaadiga

Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 16:14:30 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.
Lõpptulemus? Kelle poolt siis ikkagi lõppkokkuvõttes hääletada? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 16:21:29 vasta tsitaadiga

civil disobedience
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 16:46:25 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.

Ma ise ei ole muudel põhjustel sotside valija, ega ei saa selleks ilmselt kunagi, aga siiski WTF? Kuskilt jäi sulle poole sõnaga silma, et mingi okupatsioonijutt oli ja siis edasi on tegelikkusest suva, sest venelastega kõigepealt tulistame ja siis küsime küsimusi? thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 16:52:09 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Karlsson kirjutas:
iceincube kirjutas:
Ise ei valiks ka kedagi - aga peab ikka kedagi valima (KE vastu)

Tulevikus soovitaks ka IRL ja RE vastu valida.

Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.
Lõpptulemus? Kelle poolt siis ikkagi lõppkokkuvõttes hääletada? icon_rolleyes.gif

Üksikkandidaadid on ka veel..
Kuigi jah, Kalev Kallo istub riigikogus 308 häälega. Leo Kunnas oma 3267 ei pääsenud kuhugi. Midagi oleks nagu valesti..
http://vvk.ee/arhiiv/kandidaadi-otsing/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:13:06 vasta tsitaadiga

Risku kirjutas:
Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif

Ei, see poleks ju otseselt Keskerakonna vastu, vaid katse saada objektiivsemaid tulemusi. Hetkel me arvestame ainult valijate sümpaatiatega, ehk siis poolthäältega. Kui võtaksime arvesse ka vastuhääled, jääks kõrvale need keda kõige vähem soovitakse.
Väike näide illustreerimiseks, pole kuidagi seotud hetkel eksisteerivate parteidega ega nende jõuvahekordadega. Ehk siis kui meil on 5 parteid, ühel neist on 25% hääli, kolmel 20% ja viimasel 15%. Esimene partei vastandub kõigile ülejäänutele, kuna nende valijate protsent on kõige suurem siis nad väidavad et neil on kõige kõvem valijate toetus ja nemad väljendavadki rahva tahet. Tegelikult aga nelja partei valijatest 90% hääletaks esimese partei vastu, kui vastuhääli ka arvestada siis paistaks välja tegelik jõudude vahekord.
Ja sotsidega on tõesti nii nagu eelpool mainitud (okupatsioon on nende uute sõprade meelest usu küsimus, ilmselt ka küüditamine), sellest ma ju alustasingi - seepärast polegi õieti kedagi valida. icon_sad.gif


viimati muutis Kännuämblik 14.02.2012 17:15:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:14:16 vasta tsitaadiga

Aeg oleks Piraadipartei ametlikuks parteiks ümber vorpida, oleks keda hääletada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:21:44 vasta tsitaadiga

Kännuämblik kirjutas:
Risku kirjutas:
Et teha seadus spetsiaalselt Keskerakonnale ärategemiseks? icon_eek.gif

Ei, see poleks ju otseselt Keskerakonna vastu, vaid katse saada objektiivsemaid tulemusi. Hetkel me arvestame ainult valijate sümpaatiatega, ehk siis poolthäältega. Kui võtaksime arvesse ka vastuhääled, jääks kõrvale need keda kõige vähem soovitakse.

Kahtlustan, et nii olulise ja tegelikult ka keerulise süsteemi puhul, kui seda on valimissüsteem, võib sellistest lihtsatest näidetest väheks jääda, ja teatud olukorras võivad ettenägematud probleemid ja valija tahte moonutused tekkida. Ei ole hetkel aega otsida teooriat sellel teemal, aga wikipedia võiks ilmselt abiks olla.
Kännuämblik kirjutas:
Ja sotsidega on tõesti nii nagu eelpool mainitud (okupatsioon olevat nende uute sõprade meelest usu küsimus, ilmselt ka küüditamine), sellest ma ju alustasingi - seepärast polegi õieti kedagi valida. icon_sad.gif

Ei taha küll sellisesse diskussiooni langeda, aga kas mitte täpsem väljendus ei olnud see, et kuna konkreetset kohtulahendit selle kohta ei ole, ning ka Eesti Vabariigi poolne kommunikatsioon sellel teemal on olnud puudulik, siis teatud venekeelse ühiskonna osa jaoks on tekkinud olukord, kus nende jaoks see sisuliselt ongi usu küsimus, ja Vene Erakonna Eestis arvates peaks riik sellega tegelema ning seda väärarvamust tõrjuma, selleks et ühiskond sidusamaks saaks? Seda, et sotside või ka Vene Erakonna Eestis jaoks see usu küsimus oleks, ei ole keegi mitte kunagi väitnud, aga kuna mõni ajakirjanik seda mingil hetkel nii serveeris, siis on paniköörid selle valeinfoga nii mitu tiiru internetile peale teinud, et see on ikkagi muutunud justkui kinnitatud faktiks.

Kurb, kui nüüd mõni maailmavaatelt sotsidega samastuv inimene sellise lolli jutu ja teadmatuse pärast nüüd valimata jätab..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:23:09 vasta tsitaadiga

Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?


fallout3 kirjutas:
eix666 kirjutas:
Arvestades et sotsid panevad vene erakonnaga ("okupatsiooni pole olnud" kamp) leivad ühte kappi, siis ma hääletaks lisaks eelnevatele ka nende vastu.

Ma ise ei ole muudel põhjustel sotside valija, ega ei saa selleks ilmselt kunagi, aga siiski WTF? Kuskilt jäi sulle poole sõnaga silma, et mingi okupatsioonijutt oli ja siis edasi on tegelikkusest suva, sest venelastega kõigepealt tulistame ja siis küsime küsimusi? thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 17:42:45 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?

Venekeelsest meediast ma ei oska rääkida. Eestikeelse meedia põhjal olen aru saanud, et viidati sellele, et osade venekeelsete inimeste jaoks ongi juriidiliselt võttes kohtuotsuse puudumisel okupatsioon usuküsimus, ja et selle probleemiga tuleks tegeleda. Samuti sain aru, et öeldi seda, et okupatsioonis ei saa süüdistada kõiki Eestis elavaid venelasi ega ka kõiki venelasi rahvusena, vaid et okupatsiooni puhul on süü ja vastutus konkreetsetel isikutel sõltumata nende rahvusest.
Sina väidad aga, et nii sotside kui VEE jaoks kollektiivselt on okupatsioon usu küsimus, ning et eitati ühegi vene rahvusest inimese seotust okupatsiooniga? Kui ma su mõttest just valesti aru ei saanud, siis veelkord, seda sa valesti kirjutasidki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2012 18:38:53 vasta tsitaadiga

Siin peetakse silmas ilmselt seda, et kui kära suureks läks ja ilmselt sotsid ka nad liistule tõmbasid, siis hakati seletama et nad tegelikult ei eita okupatsiooni. Vat siin tuleb juba usu küsimus - kas uskuda seda mis algul öeldi või hilisemaid seletusi-õigustusi. Minu jaoks tundus sama hea kui Ansipi "vabandus"...
Kindel on see et räägitakse mitte Eesti okupeerimisest NL poolt, vaid Eesti vabastamisest NL poolt - ja siin olen ma teist meelt.
See, et eestikeelne ja venekeelne pressiteade olid erinevad, peaks aga fakt olema? Trikk mida KE armastab kasutada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 14.02.2012 23:35:40 vasta tsitaadiga

No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.02.2012 00:27:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 01:15:00 vasta tsitaadiga

Vt artiklit SIIN, kus kirjutatakse erinevast lähenemisest vastavalt sihtgrupile. Selline käitumine on minule igastahes vastuvõetamatu. Ning see muudab vastuvõetamatuks ka erakonna, kes end nii käituvate isikutega seob (nagu see ütlus, et "ütle mulle, kes on su sõbrad, ning ma tean kes sa oled"). Mikseri kiire vastus sellele, kuidas Sotsid okupatsiooni ei eita, kahjuks vähemalt minu jaoks enam tõrvatilka meepotist ei eemalda (kui nad just VEE'ga ühinemist tegemata ei jäta).
Ning mis puutub algsesse teksti SIIN, siis vähemalt minumeelest ütleb see selgesõnaliselt, et ärge mehed oma okupatsiooniga turtsuge, las venelastele jääb nende usk, et okupatsiooni pole olnud. Tsitaadid artiklist: "On arusaadav, et me ei saa ega hakka siin rääkima millestki peale selle, et Nõukogude armee vabastas Euroopa fašismist. See on meie selge seisukoht" ja "Sa tunnistad seda usuna, kas see oli okupatsioon või ei olnud okupatsioon. Ja milleni see viib? See on ummiktee. Uskude vahel ei tohi olla konflikte. Seetõttu las jääb see usk tänasel päeval selliseks, nagu ta on."
No ma ei tea, minumeelest ei kõla just sügava teoretiseerimisena okupatsiooni juriidilise tagapõhja üle.... icon_rolleyes.gif

fallout3 kirjutas:
eix666 kirjutas:
Eemn, mis ma siis nii valesti ütlesin? Sotsiaaldemokraadid on alla kirjutanud ühinemislepingu Vene Erakonnaga Eestis. Peale seda tuli Tšerepanovi sõnavõtt, kuidas okupatsioon on usu küsimus, ning järellainetusena eesti ja venekeelsele meediale saadetud erinevad pressiteated, mille venekeelses variandis konkreetselt väideti, et venelased pole kunagi olnud okupandid. Minujaoks isiklikult on selline käitumine vastuvõetamatu, ning nii rikub konkreetne tõrvatilk kogu meepoti ära. Ehk siis veelkord, mida ma valesti kirjutasin?

Venekeelsest meediast ma ei oska rääkida. Eestikeelse meedia põhjal olen aru saanud, et viidati sellele, et osade venekeelsete inimeste jaoks ongi juriidiliselt võttes kohtuotsuse puudumisel okupatsioon usuküsimus, ja et selle probleemiga tuleks tegeleda. Samuti sain aru, et öeldi seda, et okupatsioonis ei saa süüdistada kõiki Eestis elavaid venelasi ega ka kõiki venelasi rahvusena, vaid et okupatsiooni puhul on süü ja vastutus konkreetsetel isikutel sõltumata nende rahvusest.
Sina väidad aga, et nii sotside kui VEE jaoks kollektiivselt on okupatsioon usu küsimus, ning et eitati ühegi vene rahvusest inimese seotust okupatsiooniga? Kui ma su mõttest just valesti aru ei saanud, siis veelkord, seda sa valesti kirjutasidki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.02.2012 09:38:44 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?
Pisike vahe sees: ametlikult komparteid meil vist polegi enam ja endisi kommareid on kõik praegused parteid täis, eriti juhtkonnas. Aga Mikser on lihtsalt tuulelipp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 15.02.2012 11:51:30 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
vipu kirjutas:
No sotse ei saa juba sellepärast valida, et nende juht täna on Mikser. Endine KE figuur, kuidas teda saab valida? Libe sell, teeb kõik võimule saamise nimel.


No "endine tippkommunist" Ansip juhib ju pikemat aega valitsust. See kuidagi ei meenu ?


Ma polegi kunagi reformi valinud, ma olen IL valinud, aga peale IRLiks muutumist pole enam ise valimas käinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Eesti ametnikud hoiduvad ACTAst rääkimast mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.