Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 14:02:07 Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! vasta tsitaadiga

link :: Õhtuleht


Kaitseminister Mart Laari Facebooki seinal hargnes diskussioon ACTA teemal. Kui esiti teatas Laar, et suhtub sellesse negatiivselt, siis peagi postitus kadus. HinnaVaatluse foorumi esindaja küsis Laarilt arvamust, kas too ACTAt toetab. "Suhtun sellesse sügava kahtlusega ning igal juhul vajab see tõsist arutelu. On hea, et see avalikult esile on tõstetud," kostis Laar eile Facebookis. Postituse mõttevahetus arenes edasi ja Laar märkis ka, et IRL ja tema Euroopa partnerid pole ACTA eelnõud üldse toetanud. Tänaseks on aga postitus kustutatud.

Selle kohta küsiti Laarilt valitsuse pressikonverentsilt. Minister sattus selgelt segadusse. "Ma ei arva küll, et oleksin kõik eemaldanud, seal käib üsna funktsioonne dispuut." Ta jätkas: "Kui on kadunud, siis ruum kippus otsa saama."
Ta jätkas veel seletustega, et teemast on vaja rohkem rääkida ja praegu olevat üsna palju väärinfot pressi pääsenud. "See paneb ka riigile selge kohustuse oma feissbuukide kaudu või pressikonverentside kaudu seda keerulist valdkonda lahti rääkida."

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 08.02.2024 20:01:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 14:11:01 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Küll ikka ajab paska suust välja.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 14:13:36 vasta tsitaadiga

Ja ma veel arvasin, et enam hullemaks minna ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 14:16:58 vasta tsitaadiga

http://valitsus.ee/et/uudised/pressikonverentsid#1722

31:30 peal

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 26.01.2012 14:18:43 vasta tsitaadiga

FB ruum sai otsa? Ammu olen oodanud.
Vana hea "likviidsuse likvideerija" on tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.01.2012 14:24:09 vasta tsitaadiga

laar on ka naljahambaks hakanud.

offtopic aga mis ajast HV-s topicu all on like ja tweet nupud? - fb-l ruumi vähe ju:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 14:25:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

offtopic aga mis ajast HV-s topicu all on like ja tweet nupud?

tänasest. Üheltpoolt ka, et saaks ACTA vastast sõnumit massidesse viia.
Kui tuleb näiteks mingi ülitähtis teema, mida vaja kajastada, siis saavad FB kasutajad seda nüüd lihtsamalt/kiiremalt teha ühe hiireklõpsuga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 14:27:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.01.2012 14:29:49 vasta tsitaadiga

Einoh, loll on, kes vabandust ei leia? Polegi sellise asja jaoks rohkem sõnu icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2012 14:30:43 vasta tsitaadiga

Tahaks loota, et tal polnud toimuvast aimugi kuid instinktiivselt ei suutnud öelda "ei tea" ning kohapeal ütles välja esimese vabanduse mis pähe tuli.
Tanel kirjutas:
tsitaat:

offtopic aga mis ajast HV-s topicu all on like ja tweet nupud?

tänasest. Üheltpoolt ka, et saaks ACTA vastast sõnumit massidesse viia.
G+ võiks ka olla siis juba icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 14:31:30 vasta tsitaadiga

Mart poiss vaevalt ööd ega mütsi teab mis seal lõustaraamatus toimub, ju neil targemat teha kui itimeestega acta üle vaielda, need ju mingid imelikud inimesed icon_smile.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 14:41:51 vasta tsitaadiga

Geniaalne vabandus icon_lol.gif thumbs_up.gif
... Ruumi ära kadumine on ka inimeste blokkimises süüdi icon_exclaim.gif


viimati muutis Mercury 26.01.2012 14:47:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.01.2012 14:45:25 vasta tsitaadiga

Keegi võiks nii huvi pärast testida. ja selle Facebooki ruumi pildi laari seinale postitada ja vaadata, kui kiirelt see kaob, kuna tal facebooki ruumi nii vähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 14:55:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://valitsus.ee/et/uudised/pressikonverentsid#1722

31:30 peal


Mardi võttis see küsimus päris sõnatuks, sellest ka ilmselt see loll vabandus icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 14:56:04 vasta tsitaadiga

Esialgse näoilme järgi võib küll arvata, et härra Laar pole üldse teadlik, mis tema FB kontol toimub ja kuulis sellest esimest korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 15:02:52 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:06:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


rofl.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:06:56 vasta tsitaadiga

Liitume ACTA-ga ja Facebook-is hakkab ruumi olema meie kõigi jaoks piisavalt.

icon_lol.gif

Tanel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:22:17 vasta tsitaadiga

See on juba vana tava, et Laar paneb mingi ämbri maha kui ta kuskil avalikult sõna võtab. Nagu nt see, kui ta ütles, et Eesti riigi ründajad lastakse maha, kui Drambjan ministeeriumisse sisse tungis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:24:24 vasta tsitaadiga

Iroonitsedes võiks öelda, et liitume ACTA'ga, küll siis ruumi juurde saame!

edit:// Hiljaks jäin. icon_lol.gif


viimati muutis Priidik199 26.01.2012 15:25:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:24:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


hahaha...see on parim
rofl.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:29:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:31:20 vasta tsitaadiga

http://ohtuleht.ee/461853 icon_biggrin.gif
_________________
www.meybo.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 15:39:39 vasta tsitaadiga

HV saab kena reklaami aga huvitav oleks teada millega see tsirkus tegelikult lõpeb? Pill tuleb pika ilu peale, ütleb vanarahvas....
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insomnia
HV kasutaja
Insomnia

liitunud: 23.02.2005




sõnum 26.01.2012 15:58:06 vasta tsitaadiga

Kui fantaseerida siis olukord meenutab justkui mingit filmi.
Olukord järgmine:
Turist (Laar) käib ringi võõras linnas (facebook). Uudistab siit, uudistab sealt.
Järsku tuleb vastu kamp selgelt vihale aetud kaigastega noori mehi ( Acta vastased)
Juba kaugelt on mees pabinas. Ta üritab silmad maas hoida, aga oh õnnetust.
Kamp peatub just tema juures ja küsib ähvardavalt toonil : "Kas oled meiega või meie vastu?!?"
Mees selgelt suures meeltesegaduses pudistab esimese võimaliku sõnakombinatsiooni,
püüdes näida noorukite poolel, kuid säilitades oma neutraalsust.
Kuid öeldu ajab noorkud veelgi rohkem marru...(stay tuned for more action and more drama)

Seda öeldes ma ei saa ainult ühest asjast aru, et miks just Laar?
Temal pole antud valdkonnas mingit kompententsi.
Ütleme nii et tema piirid lähevad eesti-venemaa vahelt aga mitte ähmaste piiridega internetimaailmas.
Juhan Parts oleks palju parem valik olnud.

PS. Ma loodan et ma nüüd ise kaigast ei saa icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 16:01:54 vasta tsitaadiga

Insomnia kirjutas:

Seda öeldes ma ei saa ainult ühest asjast aru, et miks just Laar?

Hallooo!, Laar on juhtumisi ühe valitsuskoalitsiooni erakonna juht ja tema võimuse oleks seisukoht võtta ja IRL panna Riigikogus ACTA vastu hääletama.
Minu ja tema diskussioon oli vägagi viisakas, vaata screenshotte. Inetuks läks asi siis, kui kogu see vestlus ära kustutati.
Niimoodi avalikus ruumis ei toimetata. Teine, kes kustutas vastavad päringud oma seintelt ja pidas end ACTA küsimuses diletandiks, oli Valdo Randpere (Reformierakond).
Ja ülla-ülla - Randpere praegu Vikerraadios vist propageerib ACTA-t?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.01.2012 16:02:54 vasta tsitaadiga

analoogne juhtum Laariga http://goo.gl/PIbbO
Aga see selleks.

Ei tasu ka nõnda ärritada Laari kadund Kim'i pildiga icon_neutral.gif
.....................................................................................

Nikluse, Viiki ja Randpere juttu saab kuulata @ http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1727971

@ Niklus
See on möla, et jälgimist ei tule, ega seda muidu algselt salajas tahetud ära teha.

Valdo arvab, et kõik kes kisavad on uploaderid!


viimati muutis borru 26.01.2012 16:47:08, muudetud 5 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 26.01.2012 16:20:27 vasta tsitaadiga

Laar on meil ajaloolane ju.
kahju on see, et isegi ajaloolane ei suuda ajaloost õppida.

Insomnia, thumbs_up.gif

Linki kah vikerraadiost siis, kus valdo räägib vist: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1727971

13 minutist hakkab valdo rääkima
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmagi
HV kasutaja
hmagi

liitunud: 16.03.2003




sõnum 26.01.2012 16:48:54 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:

Nikluse, Viiki ja Randpere juttu saab kuulata @ http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1727971


Kohutav hülgemöla


viimati muutis hmagi 26.01.2012 16:57:16, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 16:50:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Õigluse huvides tuleb ka ära mainida, et sarnase päringu postitasin ka Valdo Randpere (Reformierakond) Facebook seinale, mis peagi kustutati. Põhjenduseks tõi ta 20-nda jaanuari kirjas, tsiteerin: "Ma ei ole ACTA temaatikaga kursis ja ei saa sulle selles osas vestluspartneriks olla." Ometi ta esines täna, 26-ndal jaanuaril Vikerraadios ACTA teemalises diskussioonis ACTA pooldajana.


Tsitaat Õhtulehele saadetud kirjast.
6 päevaga viis end kurssi, et lausa raadiosaatesse läks eksperdina esinema icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 16:53:46 vasta tsitaadiga

No mis jama see nüüd sis Laari poolt on thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 17:05:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:14:14 vasta tsitaadiga

Olege selliste piltidega ettevaatlikud, kui Chuck Norris neid näeb, siis ta võib vihaseks saada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:22:34 vasta tsitaadiga

Firefly, Mina Chucki ei kardjsre thjdiyrk r cdyki xcykidfu r
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:24:52 vasta tsitaadiga

Mart Laar postitas viis minutit tagasi vabanduse Facebooki, miks see ära kustutati.icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:27:25 vasta tsitaadiga

BREAKING NEWS: Mart Laar kustutas 5 minutit tagasi Facebooki.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:29:01 vasta tsitaadiga

Mart Laar kirjutas:
Kuna mu seisukoht kipub vastusena Kaidole siia voogu ära kaduma, siis lisan selle ka iseseisva postitusena. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud. Pärast pressikonverentsi võtsin veebilehe administraatorid ette – selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe.

Tuletaks meelde, et keegi kes sinna veel kommentaare lisada saab, ütleks et kas tema ise või ta administraatorid võtaksid maha ka postitamise keelud, mida hommiku poole jagati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 17:29:58 vasta tsitaadiga

Nii edasi läheb tellib Laar Norriselt Backup teenuse!
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 17:37:52 vasta tsitaadiga

Taas on ruumi: Laar tegi oma FB lehe administraatoritele peapesu

tsitaat:
Kaitseminister Mart Laar, kes väitis, et ACTA-teemaline arutelu kustutati tema Facebooki kontolt, kuna ruum sai otsa, kirjutab nüüd kontol, et tema käsi pole arutelude kadumises mängus.
"Kuna mu seisukoht kipub vastusena Kaidole siia voogu ära kaduma, siis lisan selle ka iseseisva postitusena. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud," kirjutab Laar oma Facebooki kontol.
Laar lisab, et võttis pärast pressikonverentsi veebilehe administraatorid ette ning selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. "Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe."

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:03:54 vasta tsitaadiga

respect Laar
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2012 18:06:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

See minu lemmik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 18:55:04 vasta tsitaadiga

Aga selleks, et Mardil jälle ruum otsa ei saaks, siis aita Mardile ruumi koguda icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.01.2012 19:00:35 vasta tsitaadiga

Mu meelest SkyPlusi uudised kajastasid seda kõige vaimukamalt - "... kaitseminister Mart Laarile eraldati täna sotsiaalvõrgustikus Facebook ruumi juurde, kuna tema kontolt kustusid ruumipuuduse tõttu postitused..." thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2012 19:06:29 vasta tsitaadiga

Tundub, et need uudised tõid spammi veel rohkem juurde. Nüüd võiks arutelu jätkuda.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2012 20:10:58 vasta tsitaadiga

Kogumik
http://boards.chan.ee/b/res/509.html

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2012 02:00:53 vasta tsitaadiga

Mardi seiklused lõustaraamatus http://www.suvaline.org/lfb/ thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2012 02:05:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mu meelest SkyPlusi uudised kajastasid seda kõige vaimukamalt - "... kaitseminister Mart Laarile eraldati täna sotsiaalvõrgustikus Facebook ruumi juurde, kuna tema kontolt kustusid ruumipuuduse tõttu postitused..." thumbs_up.gif


Hea tõlkelugu oli ka tehtud reede hommikul. Babylon zoo - Spaceman icon_biggrin.gif Ruumimees
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2012 10:15:49 vasta tsitaadiga

Hull lugu jah icon_razz.gif
See oli kohe pühendusega thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuudliroog
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008




sõnum 28.01.2012 11:14:48 vasta tsitaadiga

Hommikul hakkasin siis rada7st lugema üht koma teist, kui leidsin postituskastist sellise tähelepanuvääriva remargi!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 28.01.2012 11:20:15 vasta tsitaadiga

Kogu seda praegust juhuslikult vallapääsenud Mardi ruumikomöödiat (mis nagu näha läheb väga hästi peale teatud ühiskonnaklassile) saaks just oskuslikult ära kasutada ACTA enda ohtude illustreerimiseks. Võrreldes raskesti hoomatavate juriidiste tekstidega saaks selle lihtsa näite varal luua mitmeid ilmekaid "flashe", kujutamaks mis võib juhtuda kui ACTA kehtima hakkab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.