|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
26.01.2012 14:02:07
Mart Laar tsensuurist oma Facebooki lehel: mul sai ruum otsa! |
|
|
link :: Õhtuleht
Kaitseminister Mart Laari Facebooki seinal hargnes diskussioon ACTA teemal. Kui esiti teatas Laar, et suhtub sellesse negatiivselt, siis peagi postitus kadus. HinnaVaatluse foorumi esindaja küsis Laarilt arvamust, kas too ACTAt toetab. "Suhtun sellesse sügava kahtlusega ning igal juhul vajab see tõsist arutelu. On hea, et see avalikult esile on tõstetud," kostis Laar eile Facebookis. Postituse mõttevahetus arenes edasi ja Laar märkis ka, et IRL ja tema Euroopa partnerid pole ACTA eelnõud üldse toetanud. Tänaseks on aga postitus kustutatud.
Selle kohta küsiti Laarilt valitsuse pressikonverentsilt. Minister sattus selgelt segadusse. "Ma ei arva küll, et oleksin kõik eemaldanud, seal käib üsna funktsioonne dispuut." Ta jätkas: "Kui on kadunud, siis ruum kippus otsa saama."
Ta jätkas veel seletustega, et teemast on vaja rohkem rääkida ja praegu olevat üsna palju väärinfot pressi pääsenud. "See paneb ka riigile selge kohustuse oma feissbuukide kaudu või pressikonverentside kaudu seda keerulist valdkonda lahti rääkida."
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 08.02.2024 20:01:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
26.01.2012 14:11:01
|
|
|
Küll ikka ajab paska suust välja.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
26.01.2012 14:13:36
|
|
|
| Ja ma veel arvasin, et enam hullemaks minna ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
ferry
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2010
|
26.01.2012 14:18:43
|
|
|
FB ruum sai otsa? Ammu olen oodanud.
Vana hea "likviidsuse likvideerija" on tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
26.01.2012 14:24:09
|
|
|
laar on ka naljahambaks hakanud.
offtopic aga mis ajast HV-s topicu all on like ja tweet nupud? - fb-l ruumi vähe ju:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.01.2012 14:29:49
|
|
|
Einoh, loll on, kes vabandust ei leia? Polegi sellise asja jaoks rohkem sõnu
_________________ Avatar by Flacko |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.01.2012 14:30:43
|
|
|
Tahaks loota, et tal polnud toimuvast aimugi kuid instinktiivselt ei suutnud öelda "ei tea" ning kohapeal ütles välja esimese vabanduse mis pähe tuli.
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
offtopic aga mis ajast HV-s topicu all on like ja tweet nupud?
|
tänasest. Üheltpoolt ka, et saaks ACTA vastast sõnumit massidesse viia. |
G+ võiks ka olla siis juba
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
26.01.2012 14:31:30
|
|
|
Mart poiss vaevalt ööd ega mütsi teab mis seal lõustaraamatus toimub, ju neil targemat teha kui itimeestega acta üle vaielda, need ju mingid imelikud inimesed
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
26.01.2012 14:41:51
|
|
|
Geniaalne vabandus
... Ruumi ära kadumine on ka inimeste blokkimises süüdi
viimati muutis Mercury 26.01.2012 14:47:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
26.01.2012 14:45:25
|
|
|
| Keegi võiks nii huvi pärast testida. ja selle Facebooki ruumi pildi laari seinale postitada ja vaadata, kui kiirelt see kaob, kuna tal facebooki ruumi nii vähe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
26.01.2012 14:55:33
|
|
|
Mardi võttis see küsimus päris sõnatuks, sellest ka ilmselt see loll vabandus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
26.01.2012 14:56:04
|
|
|
| Esialgse näoilme järgi võib küll arvata, et härra Laar pole üldse teadlik, mis tema FB kontol toimub ja kuulis sellest esimest korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.01.2012 15:06:03
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Spoiler 
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
26.01.2012 15:06:56
|
|
|
Liitume ACTA-ga ja Facebook-is hakkab ruumi olema meie kõigi jaoks piisavalt.
Tanel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
26.01.2012 15:22:17
|
|
|
| See on juba vana tava, et Laar paneb mingi ämbri maha kui ta kuskil avalikult sõna võtab. Nagu nt see, kui ta ütles, et Eesti riigi ründajad lastakse maha, kui Drambjan ministeeriumisse sisse tungis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
26.01.2012 15:24:24
|
|
|
Iroonitsedes võiks öelda, et liitume ACTA'ga, küll siis ruumi juurde saame!
edit:// Hiljaks jäin.
viimati muutis Priidik199 26.01.2012 15:25:31, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.01.2012 15:24:50
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Spoiler 
|
hahaha...see on parim
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
26.01.2012 15:29:45
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
26.01.2012 15:39:39
|
|
|
HV saab kena reklaami aga huvitav oleks teada millega see tsirkus tegelikult lõpeb? Pill tuleb pika ilu peale, ütleb vanarahvas....
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
26.01.2012 15:58:06
|
|
|
Kui fantaseerida siis olukord meenutab justkui mingit filmi.
Olukord järgmine:
Turist (Laar) käib ringi võõras linnas (facebook). Uudistab siit, uudistab sealt.
Järsku tuleb vastu kamp selgelt vihale aetud kaigastega noori mehi ( Acta vastased)
Juba kaugelt on mees pabinas. Ta üritab silmad maas hoida, aga oh õnnetust.
Kamp peatub just tema juures ja küsib ähvardavalt toonil : "Kas oled meiega või meie vastu?!?"
Mees selgelt suures meeltesegaduses pudistab esimese võimaliku sõnakombinatsiooni,
püüdes näida noorukite poolel, kuid säilitades oma neutraalsust.
Kuid öeldu ajab noorkud veelgi rohkem marru...(stay tuned for more action and more drama)
Seda öeldes ma ei saa ainult ühest asjast aru, et miks just Laar?
Temal pole antud valdkonnas mingit kompententsi.
Ütleme nii et tema piirid lähevad eesti-venemaa vahelt aga mitte ähmaste piiridega internetimaailmas.
Juhan Parts oleks palju parem valik olnud.
PS. Ma loodan et ma nüüd ise kaigast ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
26.01.2012 16:01:54
|
|
|
| Insomnia kirjutas: |
Seda öeldes ma ei saa ainult ühest asjast aru, et miks just Laar?
|
Hallooo!, Laar on juhtumisi ühe valitsuskoalitsiooni erakonna juht ja tema võimuse oleks seisukoht võtta ja IRL panna Riigikogus ACTA vastu hääletama.
Minu ja tema diskussioon oli vägagi viisakas, vaata screenshotte. Inetuks läks asi siis, kui kogu see vestlus ära kustutati.
Niimoodi avalikus ruumis ei toimetata. Teine, kes kustutas vastavad päringud oma seintelt ja pidas end ACTA küsimuses diletandiks, oli Valdo Randpere (Reformierakond).
Ja ülla-ülla - Randpere praegu Vikerraadios vist propageerib ACTA-t?
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.01.2012 16:02:54
|
|
|
analoogne juhtum Laariga http://goo.gl/PIbbO
Aga see selleks.
Ei tasu ka nõnda ärritada Laari kadund Kim'i pildiga
.....................................................................................
Nikluse, Viiki ja Randpere juttu saab kuulata @ http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1727971
@ Niklus
See on möla, et jälgimist ei tule, ega seda muidu algselt salajas tahetud ära teha.
Valdo arvab, et kõik kes kisavad on uploaderid!
viimati muutis borru 26.01.2012 16:47:08, muudetud 5 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hmagi
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2003
|
26.01.2012 16:48:54
|
|
|
Kohutav hülgemöla
viimati muutis hmagi 26.01.2012 16:57:16, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
26.01.2012 16:50:21
|
|
|
| tsitaat: |
| Õigluse huvides tuleb ka ära mainida, et sarnase päringu postitasin ka Valdo Randpere (Reformierakond) Facebook seinale, mis peagi kustutati. Põhjenduseks tõi ta 20-nda jaanuari kirjas, tsiteerin: "Ma ei ole ACTA temaatikaga kursis ja ei saa sulle selles osas vestluspartneriks olla." Ometi ta esines täna, 26-ndal jaanuaril Vikerraadios ACTA teemalises diskussioonis ACTA pooldajana. |
Tsitaat Õhtulehele saadetud kirjast.
6 päevaga viis end kurssi, et lausa raadiosaatesse läks eksperdina esinema
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
26.01.2012 16:53:46
|
|
|
No mis jama see nüüd sis Laari poolt on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
26.01.2012 17:14:14
|
|
|
Olege selliste piltidega ettevaatlikud, kui Chuck Norris neid näeb, siis ta võib vihaseks saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
26.01.2012 17:22:34
|
|
|
Firefly, Mina Chucki ei kardjsre thjdiyrk r cdyki xcykidfu r
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
26.01.2012 17:24:52
|
|
|
Mart Laar postitas viis minutit tagasi vabanduse Facebooki, miks see ära kustutati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.01.2012 17:27:25
|
|
|
BREAKING NEWS: Mart Laar kustutas 5 minutit tagasi Facebooki.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.01.2012 17:29:01
|
|
|
| Mart Laar kirjutas: |
| Kuna mu seisukoht kipub vastusena Kaidole siia voogu ära kaduma, siis lisan selle ka iseseisva postitusena. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud. Pärast pressikonverentsi võtsin veebilehe administraatorid ette – selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe. |
Tuletaks meelde, et keegi kes sinna veel kommentaare lisada saab, ütleks et kas tema ise või ta administraatorid võtaksid maha ka postitamise keelud, mida hommiku poole jagati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
26.01.2012 17:29:58
|
|
|
Nii edasi läheb tellib Laar Norriselt Backup teenuse!
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
26.01.2012 17:37:52
|
|
|
Taas on ruumi: Laar tegi oma FB lehe administraatoritele peapesu
| tsitaat: |
Kaitseminister Mart Laar, kes väitis, et ACTA-teemaline arutelu kustutati tema Facebooki kontolt, kuna ruum sai otsa, kirjutab nüüd kontol, et tema käsi pole arutelude kadumises mängus.
"Kuna mu seisukoht kipub vastusena Kaidole siia voogu ära kaduma, siis lisan selle ka iseseisva postitusena. ACTA on tõsine teema ja sellega kaasnevat tuleks kindlasti põhjalikult käsitleda. Vaadates siin fännilehel toimuvat pean lisama, et ma pole kindlasti ühtegi arutelu kustutanud ega muud taolist teinud. Kahjuks on kadunud ka minu enda postitused, ehkki arvan, et ACTA osas on vaja praegusest palju laiemat ja sisulisemat arutelu, mis võimaldaks ka selle jälgijatel saada tegelikku infot. Vabandan kõigi ees, et selline asi on juhtunud," kirjutab Laar oma Facebooki kontol.
Laar lisab, et võttis pärast pressikonverentsi veebilehe administraatorid ette ning selgus, et muretsedes Facebooki ruumi sisulise täitumise pärast tänu korduvatele sissekannetele otsustasid nad sedalaadi kattuvate sissekannete hulka vähendada, et muuks aruteluks rohkem ruumi jätta. "Kuidagi õnnestus neil aga maha võtta kogu arutelu, kaasa arvatud ka minu enda sissekanded. Tegin neile peapesu, mis loodetavasti peaks pikaks ajaks meelde jääma, seda enam et tehnilisest toimetamisest muutus asi korraga sisuliseks. Kirjutan oma kontole alati ise ja millegi ootamatut kadumist ei salli. Nii et head inimesed, arutame aga edasi – tsensuur internetis läbi ei lähe." |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
26.01.2012 18:03:54
|
|
|
| respect Laar
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.01.2012 18:06:41
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Spoiler 
|
See minu lemmik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.01.2012 19:00:35
|
|
|
Mu meelest SkyPlusi uudised kajastasid seda kõige vaimukamalt - "... kaitseminister Mart Laarile eraldati täna sotsiaalvõrgustikus Facebook ruumi juurde, kuna tema kontolt kustusid ruumipuuduse tõttu postitused..."
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.01.2012 02:05:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
Mu meelest SkyPlusi uudised kajastasid seda kõige vaimukamalt - "... kaitseminister Mart Laarile eraldati täna sotsiaalvõrgustikus Facebook ruumi juurde, kuna tema kontolt kustusid ruumipuuduse tõttu postitused..."  |
Hea tõlkelugu oli ka tehtud reede hommikul. Babylon zoo - Spaceman Ruumimees
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2012 10:15:49
|
|
|
Hull lugu jah
See oli kohe pühendusega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nuudliroog
HV kasutaja
liitunud: 02.02.2008
|
28.01.2012 11:14:48
|
|
|
Hommikul hakkasin siis rada7st lugema üht koma teist, kui leidsin postituskastist sellise tähelepanuvääriva remargi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
28.01.2012 11:20:15
|
|
|
| Kogu seda praegust juhuslikult vallapääsenud Mardi ruumikomöödiat (mis nagu näha läheb väga hästi peale teatud ühiskonnaklassile) saaks just oskuslikult ära kasutada ACTA enda ohtude illustreerimiseks. Võrreldes raskesti hoomatavate juriidiste tekstidega saaks selle lihtsa näite varal luua mitmeid ilmekaid "flashe", kujutamaks mis võib juhtuda kui ACTA kehtima hakkab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|