|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
23.01.2008 02:26:55
|
|
|
igati korralik Eeriku poeg...
vaatab mis hind tuleb... sobiks teine taskusse mulle küll
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.01.2008 03:10:26
|
|
|
Tundub päris kobe jah
Natsa lugedes omadusi siis on täpselt sama nagu hetkel kasutuses K660,aga Walkmani osaga
Loodame et tuleb hea hinnaga müügihitt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
23.01.2008 11:54:55
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Tundub päris kobe jah
Natsa lugedes omadusi siis on täpselt sama nagu hetkel kasutuses K660,aga Walkmani osaga
Loodame et tuleb hea hinnaga müügihitt  |
No w880i eriti sõbraliku hindega polnud, kui turule tuli, vaevalt, et ta järeltuljaga teisiti läheb
Ja pealegi on w880 kandiline/nurgeline disain minu silmis ilusam
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
23.01.2008 23:47:51
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
Tundub päris kobe jah
Natsa lugedes omadusi siis on täpselt sama nagu hetkel kasutuses K660,aga Walkmani osaga
Loodame et tuleb hea hinnaga müügihitt  |
No w880i eriti sõbraliku hindega polnud, kui turule tuli, vaevalt, et ta järeltuljaga teisiti läheb
Ja pealegi on w880 kandiline/nurgeline disain minu silmis ilusam  |
Mõtle positiivselt !! Ma arvan et sellega vabalt võib Sonyericsson üllatada
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.01.2008 03:59:13
|
|
|
Nu järgmine nädal võin vast üllatada 8)
Kolmap. peaks saama isendi kätte
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
24.01.2008 08:36:57
|
|
|
Hinna kohta oskad infot jagada ???
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.01.2008 13:38:36
|
|
|
Lauri0112, EI,aga 4500.- oleks loogiline.
Ilma Walkmanita K660 on räme hinnapomm (3300.-) 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
24.01.2008 14:21:49
|
|
|
| Ei usu hästi, et nii odav tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
27.01.2008 03:01:56
|
|
|
...autofookust pole omaduste seas mainitud
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
29.01.2008 11:55:30
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
...autofookust pole omaduste seas mainitud  |
Polnud ka w880i-l, nähtavasti hoiab SE tahtlikult kaamera ja pleieriföönide seeriad lahus
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.01.2008 13:39:06
|
|
|
Kõike head korraga ei saa... nagu ütles vana tark
huvitav miks Se rohelise ja punase nupu juurde tagasi pöördus... harjumatu vaadata kohe
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.01.2008 18:37:28
|
|
|
samas w610i'l ju on autofookus kaameral
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.01.2008 18:45:12
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
samas w610i'l ju on autofookus kaameral  |
Jah aga W610i-l on ainult edge,samas 890i toetab kõike formaate 3,5G(va. hsdpa 900mhz)
Seeag neti ja mussi püss,millel ei ole erilist tähelepanu fotokal
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.03.2008 14:41:40
|
|
|
Arvestades omadusi siis norm hind
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
09.03.2008 00:20:01
|
|
|
| Krt kõik on ilus ja siis vaatan sar näitaja 1,37.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.03.2008 01:16:26
|
|
|
| Realist kirjutas: |
| Krt kõik on ilus ja siis vaatan sar näitaja 1,37. |
JA see ütleb meile mida
Vähem kui 60 aastaga sured aju-kasvajasse
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
09.03.2008 01:32:26
|
|
|
| Realist kirjutas: |
| Krt kõik on ilus ja siis vaatan sar näitaja 1,37. |
Ega jah... see vist suht viimane asi mida telefoni juures vaadata.
Telefon päriselus vägagi ilus. Peaks oma aktiiv klapi unistuse unustama ja selle ostma 8)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.03.2008 01:36:24
|
|
|
| tsitaat: |
Telefon päriselus vägagi ilus. Peaks oma aktiiv klapi unistuse unustama ja selle ostma
|
Õige jäävad igasugu lintkaabli remondid ära ,mis tulevad ette ca.89% liuguritest
Kui joppab siis mahub tastaremontimise aja sisse
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
09.03.2008 02:05:10
|
|
|
Aga... Tuleb kannatlik olla ja oodata. ehk varsti hind langeb ka mulle ei meeldi eriti palju raha telefonide peale raisata
Natuke eestikeelset juttu telefoni kohta... Kopeeritud Digi.ee - st
" Öelge nüüd ausalt, on meil veel ühte Walkman telefoni vaja? No Sony Ericssoni arust on, ja W890i-d peetakse ultraõhukese W880i väljavahetajaks.
Kaaludes vaid 78 grammi, on W890i tegelikult 3,5G HSDPA telefon 2tolline 240x320 ekraan, 3,2 MP kaamera Memory Stick Micro laiendatava mäluga telefon. Karbis on kaasas 2 GB mälukaart. Muidugi on telefonis ka stereo-Bluetooth, FM-raadio ja otseloomulikult Walkman-pleier.
Muljetavaldavalt on SE suutnud kõik selle suruda 9,9 millimeetrisesse telefoni ning kindlasti on see üks kergemaid 3G telefone turul.
Arvata on, et näljasel 3,5G telefonil on vilets akukestvus, kuid Sony Ericssoni sõnul on oodata 4,5 tunnist kõneaega ja 13 päevast ooteaega kasutades 3G-d ning märkimisväärset 9,5 tunnist kõneaega ja tervelt 15 päevast ooteaega GSM-il. Väidetakse, et W890i suudab mängida 20 tundi muusikat või teha 3 tundi videokõnesid ühe laadimiskorraga. Muljetavaldav.
Siiski, mõnele võib 2tolline ekraan väikseks jääda ja kaameral pole välku ning autofookust mainitud. Natuke on ka klahvide osa kokku litsutud, kuid plussid kaaluvad miinused tugevasti üles.
Ka W890i peaks tulema kahes värvikombinatsioonis - Mocha Brown ja Sparkling Silver, kuid piltidelt on paista ka Espresso Black kombinatsiooni. Telefon peaks olema saadaval 2008. aasta I kvartalis ja seda peaksid müüma enamik suuremaid teenusepakkujaid. "
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
21.05.2008 02:00:53
|
|
|
| Millised võiksid olla selle telefoni eelised w910i ees? Vaatasin et mõlemad justkui sama põlvkonna aparaadid, pmst samad näitajad ja kummalgi 2 gb kaart kaasas, aga w890i üle 1k kallim, vähemalt Elisas praegu. Kas vaid sellepärast et veidi uuem mudel? Samas kas w910i mitte ei võitnud hiljuti mingit aasta telefoni auhinda vms?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
29.08.2008 06:51:34
|
|
|
Niisiis, Otsustasin mis ma otsustasin, aga palgapäeval lähen ja ostan selle isendi ära
Sai vaadatud ja uuritud Eeriku turgu , ja see on ainus mudel mis mulle esimesest silmapilgust väga meeldinud on 8)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
24.09.2008 15:19:19
|
|
|
juba pool aastat kasutatud ja väga rahul sellega. muusikat saab tõepoolest kuni 20 tundi kuulata, oleneb muidugi sellest kui kõrge volüüm on aga natuke üle keskmise helitugevusega kannatab 16+ tundi.
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
02.10.2008 09:07:22
|
|
|
Käisin poes seda apastraatust näppimas. Tundus, et menüü on kuidagi aeglane, s.t kõik liikumised toimusid menüüs nagu kerge hilinemisega ja samal ajal ka pilt "hakkis". Kohe häirivalt aeglane oli see asi.
Kas see ongi selle telefoni omapära või siis oli konkreetne apastraat vigane.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.10.2008 09:22:13
|
|
|
kulac, Proovitelefoni probleem tõenäoliselt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
02.10.2008 09:32:13
|
|
|
| Ei olnud tegemist proovitelefoniga, Telefon võeti karbist ja oleks olnud see eksemplar, mille omanikuks ma oleks saanud. Kuid see aeglus ja hakkimine peletas mind sellest telefonist päris kaugele. seepärast uuringi, et kas see on selle telefoni puhul normaalne nähe ..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.10.2008 10:55:30
|
|
|
kulac, Esimene käivitamine ja muud asjad võivad ka oluliselt seda kiirust maha katkuda,tegimist ei ole kindlalt aeglase telefoniga.
Aga mis on sinu jaoks kiire telefon
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
02.10.2008 11:40:41
|
|
|
Kiire telefon on tavaline telefon, mitte selline, mis ekraanil silmnähtavalt katkub. Antud hetkel käigus nagu w610 ja selle liikumiskiirus on täiesti piisav
Konkreetne situatsioon oli selline: Telefon oli käivitatud mõned minutid tagasi .. seega, esmakäivituse alla ma nagu seda ei loeks.
Nupuvajutus, siis ekraanil hakkasid slaidid(üks menüüpilt taanduma ja teine peale tulema) kaaderhaaval vahetuma ..
Selleks, et menüüs üks samm edasi liikuda kulus kindlasti üle sekundi.
Tavaline telefon reageerib nupuvahetusele pmst koheselt (vähemalt millisekundite jooksul).
Aga, et eks lähen näpin veel mõnda teist eksemplari. Äkki sattus vigane.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.10.2008 11:53:23
|
|
|
kulac, Küsi ükskõik kelle käest kes kasutab seda mudelit,mingit uimamist ei toimu.
Vaevalt see mudel ka vigane oli,asjad tahavad nati näppimist enne kui jooksma hakkavad.
Sama on ka Nokia ning Samsungi mudelitega
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drac
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
02.10.2008 12:27:16
|
|
|
pleier kohati uimab kui mujal pole küll märkigi uimasusest. pleier läheb uimaseks alles siis kui üle 1gb sodi peale on.
_________________ 58579602 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
18.12.2009 20:27:22
Probleem SE W890i arvutiga ühendamises |
|
|
Telefon on W890i, datakaabel on W850i/W350i oma (nendega töötab ilusti) , kaablil on 4 klemmi- 3 ühes ääres, ja üks teises
OP on XP
PC Suite 6.0 (just tiritud SE kodukalt W890i alt)
Probleem siis selles, et arvuti ei tunne telefoni ära, mitte kuidagi...ükskõik, mis telefoni USB seadete alt valid...Telefon ise ütleb, et on arvutiga kasutamiseks valmis, vahepeal viskab kirja, et taasühenda kaabel...
Arvuti ei näita teda isegi mälupulgana, kuigi peaks...
Vahepeal arvutiga ühendades hakkas telefon laadima, kui ära võtsin, siis selgus, et tegelikult ei laadinudki, lihtsalt see indikaator pani segast ilmselt...
Netist uurides tundub, et kaabel sobib ilusti nende telefonide vahel, selles vist probleem ei ole...
Telefonil puhastasin klemme, olid tõesti natuke mustad, aga midagi ei muutunud
Proovisin teise arvuti järgi, millel ei ole PC Suite, ja OP on Win 2000, seal sama lugu..arvuti ei tunne ära.
PC Suite lasin maha, ja peale uuesti, ikka mitte midagi.
Oskab keegi targem midagi soovitada mulle ? Tahaks kuidagi arvutiga ühendusse saada ta ikkagi, ja just kaabliga..
Ettetänades, Karl
edit: Veel üks loll küsimus...mida tähistab ekraanil vahest ilmuv suur H täht, sinises kastis ? Võib see akut õgida ? Aku peab ainult 2 päeva...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
18.12.2009 21:51:02
|
|
|
omal sama telefon.
töötab nagu peab koos arvutiga.
installi käigus ainuke erinevus n.ö. "traditsioonilise" installiga on, et enne telefoni ei ühenda, kui kästakse
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
18.12.2009 21:57:04
|
|
|
Jah, seda ta teatas mulle ka installi käigus, tegingi nii, nagu kästud...
Olgu mainitud, et alguses jamasin selle PC Suitega Safe modes, aga kuna seal pole kõik päris see, mis peab (ära oleks ikka pidanud tundma ) , siis kordasin kõike peale Safe Modest väljumist...Ikka kõik sama jura, tööle ei saa...
Kuskilt kuulsin midagi, et mingisuguseid draivereid veel lisaks vaja ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
19.12.2009 00:31:33
|
|
|
H sinises kastis tähendab et oled 3g levialas. kui seda ei ole siis sööbki akut kuna proovib leida võrku aga peab leppima tava gsm võrguga.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
19.12.2009 03:43:07
|
|
|
Kust seda kinni keerata saaks ? Läbi tuhnitud kõik seaded ja asjad, aga ei leia ....eeldan, et saab ikka ?
Ja esimesele probleemile otsin ikka lahendust...
Device manageri all näitas telefoni, väitis, et kõik korras...tegin unistalli sellele, uuesti ühendades ei tunne üldse ära ....arvuti ei tee üldse teist nägu, kui telefoni järgi ühendad...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
19.12.2009 15:24:27
|
|
|
Tänud, selle sain välja lülitatud..
Olen proovinud kõiki ühendusviise, kui mass-mälu valin, siis korra näitab laadimise indikaatorit, aga muud midagi, arvuti ei saa aru üldse, et telefon ühendatud on, ükskõik kuidas proovida...
edit: proovisin nüüd teise arvutiga uuesti, kus pole PC suite, seal ei saa ka arvuti aru, et midagi ühendatud oleks, device manageri all ei näita midagi, telefon väidab ise ikka, et on arvutiga kasutamiseks valmis...
Milles nüüd siis probleem ? Telefonis (mis seal viga saaks olla ) ? Või kaablis ?
Kaabel peaks olema see sama :
DCU-60 , Google väidab, et see sobib nende telefoni vahel ..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.12.2009 16:39:01
|
|
|
Proovi teist kaablit, kui võimalik.
Kusjuures, mu enda W890i puhul oli vahepeal laadijatega nii, et ei andnud ühendust. Tavaliselt korraks vibrab telefon koheselt, kui laadija on külge ühendatud ja küljel süttib tuli. Osade laadijatega seda ei teinud ja laadima ka ei hakanud. Pärast viimase firmware'i installi pole seda rohkem kohanud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
19.12.2009 18:25:24
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Proovi teist kaablit, kui võimalik.
Kusjuures, mu enda W890i puhul oli vahepeal laadijatega nii, et ei andnud ühendust. Tavaliselt korraks vibrab telefon koheselt, kui laadija on külge ühendatud ja küljel süttib tuli. Osade laadijatega seda ei teinud ja laadima ka ei hakanud. Pärast viimase firmware'i installi pole seda rohkem kohanud. |
See kaabelgi on sõbralt laenatud, kellel töötas see ilusti mõlema telefoniga
Peale arvutile restardi tegemist näitab, et "found new hardware", updates drivereid endaarust, aga midagi ei muutunud...Device manageri alla ilmus selline asi usb aukude juurde: : "Sony-Ericsson seechri Control Device "
See oli tegelikult ka ennem seal..
Kui panen, et "Update Driver" , ütleb, et "Cannot continue the hardware update wizard "
Tavaliselt ühendades midagi USB-sse, tunneb arvuti kohe asja ära, ja jääb kasvõi mõtlema, selle puhul ei juhtu mitte midagi..
Saab olla telefonis mingi kala siis ? Vana soft vms?
Olen proovinud kõiki USB aukudega , et äkki seal mingi kala...Printerid-klaveri-hiired-wifi seadmed töötavad ilusti USB all...
Saaks ma ta kasvõi kettana näitama ennast, tahaks lihtsalt laule-pilte liigutada, muud ei ole vajagi...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
19.12.2009 22:12:11
|
|
|
Bluetoothi kahjuks pole kumbalgi arvutil, muidu oleksin tõesti juba ammu sellega ühendanud...
Aga natuke hiljem proovin sõbra läptopis, vaatab mis seal teeb..
Müstika on ikkagi kogu see lugu...arvatavasti peab siis telefonis endas midagi viga olema, aga minu mõistus ei võta, mis küll...Saab see vanast Softist olla ?
Softi praegune versioon : 1200-9164 R1FA035 080527
edit. Ei saanud kolmandas arvutis ka kuidagi ühendatud, kaabliga sama lugu, ei tunne ära, ja bluetoothiga ei suutnud ma ka ühendada... ma ei osanud ilmselt arvutis lihtsalt sinihammast aktiveerida vms...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nr7
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2006
|
19.12.2009 23:31:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Levi probleem väljendub milles? Et levi kõigub pidevalt ja tihti seda pole? Standardviga selle mudeli puhul, kuna antenniosa asub all ja käega varjab selle koha ära, kui telefoni hoida. |
Levi pole ka lihtsalt laual seistes. Enne kasutasin w880-t, sellel toimis kõik korralikult, samades kohtades, praeguse e66-ga ka, kuid w890-ga ei saa kuidagi hakkama. Vahel lükkas mõne pulga ette, enamasti üldse mitte. Ise arvasin ka alguses, et põhjus on antenni asukohas, kuid siis peaks laual seistes asi toimima, kuid ei, ikka ütles, et telefon välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nr7
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2006
|
20.12.2009 17:23:31
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Sõltuvalt asukohast on ka minu W890i laua peal olles levi null. |
Huvitav, et teiste telefonidega ei ole sellist asja. No igaks juhuks ostsin ka selle metallist plaadikese, mis peaks levi parandama, kui see telefoni sisemusse kleepida, kuid ei miskit. Kasutan Elisat, vahel "leviaugus" olles vaatasin, et mis võrke ta siis leiab, kõige rohkem ikka Elion. Ei üllata. Kui ma poleks vahepeal uut telefoni ostnud, siis oleksin ilmselt juba Elioni üle läind:) No igatahes vaatan, mida sõber selle kohta räägib. Võibolla viitsin veel mõnda remondikohta minna sellega, kui miski muu ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
20.12.2009 19:29:51
|
|
|
| Keegi minu murele ei oska mingit rohtu rohkem anda ? Saab vana soft seda põhjustada vms ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.12.2009 01:00:51
|
|
|
| -kj- kirjutas: |
| Keegi minu murele ei oska mingit rohtu rohkem anda ? Saab vana soft seda põhjustada vms ? |
Proovi teist kaablit. Soovitatavalt seda musta High Speed varianti. Ei mäleta täpselt, mis mudelinumbriga see on. Endal peaks kusagil kodus vedelema vist.
| nr7 kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Sõltuvalt asukohast on ka minu W890i laua peal olles levi null. |
Huvitav, et teiste telefonidega ei ole sellist asja. No igaks juhuks ostsin ka selle metallist plaadikese, mis peaks levi parandama, kui see telefoni sisemusse kleepida, kuid ei miskit. Kasutan Elisat, vahel "leviaugus" olles vaatasin, et mis võrke ta siis leiab, kõige rohkem ikka Elion. Ei üllata. Kui ma poleks vahepeal uut telefoni ostnud, siis oleksin ilmselt juba Elioni üle läind:) No igatahes vaatan, mida sõber selle kohta räägib. Võibolla viitsin veel mõnda remondikohta minna sellega, kui miski muu ei aita. |
Ma igatahes uuel aastal lähen EMTi ja uurin, kuna telefonil garantii veel kestab. Sai ostetud küll lihtsalt meediapleieriks, aga vahepeal viskab küll üle, kui peab levi leidmiseks tänavale minema. Teadsin, et sellel telefonil on leviprobleemid, aga et lausa sellised?
Ahjaa, ja see telefon on aeglane. Mul on see telefon suhteliselt normaalse reageerimisega ainult default teemaga. Muude puhul on ikka masendav menüüs liikuda.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2010 18:15:04
|
|
|
Nii, ma sain selle dcu-65 musta kaabli, ja mitte midagi ei muutunud ...selge see, et mingi viga on telefonis...Aga mis tal olla saab ? Klemmid on puhtad....laeb ka normaalselt, ja annab ju teada, et on arvutiga ühendatud...
Veel mõtteid ?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|