Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 435, 436, 437  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 24.11.2018 19:49:51 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.


Palun too välja, kus ma ütlen, et laseme aga rahva sisse.
Või kus ma soovin illegaale sisse vedada.
Teeks nii, et ei pane lambist teistele sõnu suhu?

Selgita veelkord, kuna ma ei saa aru, kuidas on see pakt täpsemalt seotud kellegi sissevedamisega ja mida paktiga liitumine/mitte liitumine ennetab?
Kas sa arvad, et kui siit paktist mingi ÜRO norm (uus norm) tekib, siis on oluline, kas selle paktiga olid liitunud või mitte? Päriselt?
Või mida täpsemalt see ikka ennetab, või muudab? (ma igaks juhuks, enne kui sa lambisõnu mulle jälle suhu paned ütlen veelkord, ka mina olen selle pakti vastu, olen seda juba korduvalt öelnud).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2018 20:35:57 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.


Palun too välja, kus ma ütlen, et laseme aga rahva sisse.
Või kus ma soovin illegaale sisse vedada.
Teeks nii, et ei pane lambist teistele sõnu suhu?

Selgita veelkord, kuna ma ei saa aru, kuidas on see pakt täpsemalt seotud kellegi sissevedamisega ja mida paktiga liitumine/mitte liitumine ennetab?
Kas sa arvad, et kui siit paktist mingi ÜRO norm (uus norm) tekib, siis on oluline, kas selle paktiga olid liitunud või mitte? Päriselt?
Või mida täpsemalt see ikka ennetab, või muudab? (ma igaks juhuks, enne kui sa lambisõnu mulle jälle suhu paned ütlen veelkord, ka mina olen selle pakti vastu, olen seda juba korduvalt öelnud).


Ma küsin pigem nii, et mis erilist pakti on vaja ÜRO poolt vastu võtta, kui me räägime (legaalsest) migratsioonist, mis on toimunud pidevalt(nagu enne ütlesin, taotle viisa ja sõida kohale)? Mis erikaitset/eriregulatsiooni vajavad need inimesed, kes on endale taotlenud viisa ja lendavad lennukiga/sõidavad laevaga sihtkohariiki? EDIT: see on ka üks suur probleem kogu selle pakti juures, üritatakse hägustada seda joont legaalse/illegaalse immigratsiooni vahel.

Mida see ennetab või muudab? Mina pigem arvan, et see paktiga mitteliitumine võtab meie endi poliitikutel(tegelikult mitte ainult meil) ära võimaluse selle taha peituda, kui mingi lolluse peale mõtlema hakkavad. Ja samas loeb nende ÜRO lepete puhul üldiselt ka see, kas oled/ei ole liitunud. Kui mingi ÜRO lepe teemaks on, siis rõhutatakse alati ära ka need riigid, kes sellega liitunud/alla kirjutanud pole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 24.11.2018 21:00:36 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.

ehitusobjekte käiakse ikka puistamas ja kui illegaal vahele jääb siis kojusõit.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 09:29:54 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Ja USA mustanahaliste osas ja nende kirikukultuur - kahjuks pole seda millegagi võrrelda, nii et ses osas tühine argument.


Mis mõttes pole võrrelda... Võrdle Euroopa kirikutega näiteks?

Azatris kirjutas:
Ilmselgelt on mitmeid faktoreid, mis lähevad sinna, miks nt USA mustanahalised on majanduslikult keskmiselt vähem võimekad. Minu hüpotees on see, et selles "mahataotud" mõttelaadist pole veel lahti saadud koos rassismiga valgete jms näiliselt edukamate kultuurigruppide osas, on kibestumus, ei taheta olla nagu "valge" vaid teha oma asja. Kus tegelikult pole sellel rassiga pistmist.


Jah, neegrid saavutaksid kõike võimsalt, kui ainult poleks alati, kogu aeg ja igal pool kärss kärnas, maa külmand (isegi ekvaatoril) ja rassism. Kui kõik inimesed on absoluutselt samasugused, siis kuidas see üldse alguse sai, et ühed on jõledad rassistid ja teised õnnetud rassismi ohvrid?

Miks jooksevad neegrid kiiresti? Ka rassismi pärast?

Azatris kirjutas:
Aa ja kust tulevad need väärtused ja kultuuriruum? Ma leian, et põlvest põlve edasi antud kristlik õpetus.


Ja kust tuli see kristlik õpetus? Kas näiteks tuumafüüsikat, rockmuusikat või parlamentaarset demokraatiat on ka aegade algusest põlvest põlve edasi antud?

Azatris kirjutas:
Nüüdseks on see suuresti lääne maailmas asendatud teaduse ja teistusuguste ideedega mis annavad midagi sarnast tulemuseks välja, aga ma leian et kristlus kui elamise heuristika on olnud meeletult edukas.


Või kohe heuristika. Minu põhiväide on, et tsivilisatsiooni allikaks on DNA. Mitte mingit muud allikat ei ole ega saagi olla.

Kultuurid on erinevad sellepärast, et DNA on erinev. Või arvad, et igale rahvale kukkus taevast juhuslikult nende kultuur pähe? Loomulikult kandub teistelt rahvastelt midagi üle, kuid aja jooksul muutub ka see ikkagi geneetilise materjaliga vastavaks. Sellepärast sai toodud ka see neegrite kirikute näide.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 09:49:44 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:


Tuletan meelde, et sama kasutaja on läbi aastate seda sõnumit korduvalt ja korduvalt HV foorumis väljendanud, siiamaani pole mingisuguseid sanktsioone järgnenud, tundub, et see on siis HV foorumi administratsiooni poolt aktsepteeritav seisukoht?

On küll, paaris teemas on tal postitamine paar aastat tagasi keelatud.
Üks oli konflikti teema (kui Venemaa tungis Ukrainale kallale ja hakkas valeinfot ja Venemaa õigustamist tulema) ja teine oli vist Rassismi teema.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 11:05:30 vasta tsitaadiga

https://www.cspii.org/en/blog/global-compact-for-migration-global-impact-on-western-civilisation

tsitaat:
Global Compact on Migration creates favourable routes for Islamic migration. Thus, it is essential to know the Islamic political principle of hijra (Islamic migration). Hijra follows the example set by Mohammed and referred to in the Koran. Hijra is socially and economically beneficial to Islam. If not resisted by legal means, it is the way to gradually annihilate the non-Islamic host culture and replace it with an Islamic civilisation.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 11:27:55 vasta tsitaadiga

Mingi kristlik think-tank on just see, kelle "gradually annihilate" jms loosungitega vürtsitatud sõnumit eelistama peaks neutraalselt ja spetsiifiliselt lahtikirjutatud spetsialistide analüüsile?

Kristlus pole poliitiline jõud, yeah..Õige.
/s
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.11.2018 11:50:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:


Tuletan meelde, et sama kasutaja on läbi aastate seda sõnumit korduvalt ja korduvalt HV foorumis väljendanud, siiamaani pole mingisuguseid sanktsioone järgnenud, tundub, et see on siis HV foorumi administratsiooni poolt aktsepteeritav seisukoht?

On küll, paaris teemas on tal postitamine paar aastat tagasi keelatud.
Üks oli konflikti teema (kui Venemaa tungis Ukrainale kallale ja hakkas valeinfot ja Venemaa õigustamist tulema) ja teine oli vist Rassismi teema.
Tundub, et õppust pole võetud ja samas puudub ka adminnidel tahe midagi ette võtta.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 12:03:50 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et olen siinses teemas pettunud. Teemat iseloomustab tugevalt isiklik rünnak kõikide lahkarvamusega silma paistvate kasutajate vastu, labasus, väärtushinnangute pealesurumine, kontekstist väljarebimine, demagoogia, isiklik solvamine.

Konstruktiivsest ja kvaliteetsest arutelust, mille sisuks võiks olla tulevikku vaatav maailmapilt - seda nii emotsionaalselt kui ka pragmaatiliselt, ausus ja väärikus teiste kodanike vastu, viisakas ja läbimõeldud väljendus. Seda tõenäoliselt HV-s enam ei kohta. Asjalikud on edasi liikunud ja keskkonnast on hakkamas tekkima klassikaline plärafoorum, kus kõik valimatult omaenda tõde välja ütleda tahavad kuulamata teisi. Ehk siis peldikusein. Kurb.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 25.11.2018 12:18:37 vasta tsitaadiga

Probleem ei ole immigratsioon, vaid kust enamus tuleb. Olematu hariduse, kitsa maailmapildiga "ühe-raamatu-inimesi" siia küll vaja ei ole. Olgu selleks raamatuks piibel või koraan. Kuigi peame tunnistama, et kõige suurem probleem on alati moslemi riikidest tulevad immigrandid. Kui Euroopasse oleks tulnud mõned miljonid jaapanist poleks keegi tähele pannud, kuna me jagame sarnaseid väärtusi. Immigratsioon süüriast on aga teine teema, sest me ei jaga sarnaseid väärtusi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 12:29:48 vasta tsitaadiga

Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.

Korduvad küsimused pareeritakse lihtsalt demagoogia või puhta ad hominem rünnakuga.

Mõttetu, kuid korduvalt nähtud. Selmet oma seisukohti kuidagi sisuliselt tõendavaid fakte otsida või allikmaterjaliga tutvuda piirdutakse kellegi poliitiliselt kallutatu valmiskirjutatud loosungitega vehkimisega.

Arutelu demagoogissse uputamine on ainus "vahend" mida siin järjekindlalt kasutatakse.
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.11.2018 12:33:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tundub, et õppust pole võetud ja samas puudub ka adminnidel tahe midagi ette võtta.


sakinaga kirjutas:
Tanel, bännisid kasutaja selle eest, et ta ütles sinu kohta valetaja, kas taoline sõnum on HVF-s rohkem vastuvõetav kui sinu valetajaks kutsumine?


Kes ? Kus ? Millal ? Äkki saaks viite selle sündmuse kohta !

Kordaks küsimust, äkki sa ei näinud ? icon_rolleyes.gif

anubis kirjutas:

Arutelu demagoogissse uputamine on ainus "vahend" mida siin järjekindlalt kasutatakse.


Kui sina seda kasutad siis teised ei või ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 12:37:20 vasta tsitaadiga

Meanwhile Saksamaal
https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/csu-politiker-ramsauer-geht-mit-un-migrationspakt-hart-ins-gericht-58529588.bild.html

tsitaat:
"Auch, dass der Pakt nicht rechtsverbindlich sei, lässt Ramsauer nicht gelten: „Natürlich entfaltet ein solches Papier eine normative Kraft“, sagt er."


Eestis
Petitsioon: "Ei suveräänsust ohustavale Marrakechi migratsioonileppele!" on saanud 16 135 häält
icon_arrow.gif http://petitsioon.ee/ei-marrakechi-migratsioonileppele

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 12:40:34 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Pean tunnistama, et olen siinses teemas pettunud. Teemat iseloomustab tugevalt isiklik rünnak kõikide lahkarvamusega silma paistvate kasutajate vastu, labasus, väärtushinnangute pealesurumine, kontekstist väljarebimine, demagoogia, isiklik solvamine.


Welcome to the world, kui on ehk üllatuseks siis alles eriarvamuste lahendamisel saad aimu kellega tegemist on. Võid aastakümneid inimest teada ja ükspäev on pauguga headaega. Sest ette-taha naeratamine ei näita inimese kohta mitte midagi.

Kujutage nüüd ette kuidas oleks moslemiga mõnda põhimõttelist eriavamust lahendada. Kas see kummale jääb õigus peaks sõltuma asukohamaast?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.11.2018 12:57:17 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Konstruktiivsest ja kvaliteetsest arutelust, mille sisuks võiks olla tulevikku vaatav maailmapilt - seda nii emotsionaalselt kui ka pragmaatiliselt, ausus ja väärikus teiste kodanike vastu, viisakas ja läbimõeldud väljendus. Seda tõenäoliselt HV-s enam ei kohta. Asjalikud on edasi liikunud ja keskkonnast on hakkamas tekkima klassikaline plärafoorum, kus kõik valimatult omaenda tõde välja ütleda tahavad kuulamata teisi. Ehk siis peldikusein. Kurb.
Võrdlus peldikuseinaga on imetabane, arutelu asemel kleebitakse teemadesse tsitaate ja linke internetist, ise mõttearendust lisamata. Halvemal juhul lisatakse link videole.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 13:15:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.


Mis sisulist arutelu sulle veel vaja on? Eriti kui arvestada, et kõik võimalikud vastuargumendid on juba ette teada olevalt demagoogia, kajakamber, tuvimale jne.

Meil on ju demokraatia. Teema tipus on hääletus, 79% on vastu ja kogu lugu.

Nii et jah, tuleb sul ilma raamistikuta kuidagi edasi elada.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.11.2018 13:19:00 vasta tsitaadiga

Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 13:28:01 vasta tsitaadiga

Vaata siinseid numbreid lisaks
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 13:32:17 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.


Sama ratsionaalne, kui oletada, et kõik ülejäänud on poolt... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 13:48:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Valitseb Eestit siiski valitsus.

Täpselt nii. thumbs_up.gif
Ja valitsus konsensusele ei jõudnud, ehk praeguse seisuga selle paktiga ei ühineta.
Milleks üldse kisa ja kära. Teema peaks maas olema? icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.11.2018 14:01:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Valitseb Eestit siiski valitsus.

Täpselt nii. (y)
Ja valitsus konsensusele ei jõudnud, ehk praeguse seisuga selle paktiga ei ühineta.
Milleks üldse kisa ja kära. Teema peaks maas olema? :D
Valitsust juhib peaminister, peaministri seisukoht: https://www.err.ee/879061/ratas-riigikogu-toetuse-korral-uhineb-eesti-randeraamistikuga

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9994501#9994501
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 14:07:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab?

sest tegemist oleks Põhiseaduse 87 rikkumisega

tsitaat:
§ 87. Vabariigi Valitsus:
1) viib ellu riigi sise- ja välispoliitikat;


Riigikogu otsus saab olla vaid avalduse/deklaratsiooni vormis.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.11.2018 14:07:50 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Valitsust juhib peaminister, peaministri seisukoht: https://www.err.ee/879061/ratas-riigikogu-toetuse-korral-uhineb-eesti-randeraamistikuga


Peaminister ei ole siiski kuningas või sultan, kes teisi ja rahvast arvestamata otsused vastu võtab. Või igatsed sa siia Türgi - Kasahstani laadset valitsemis "demokraatiat" ?
Seaduse järgi on seal ka kõik seaduslik ja demokraatlik. Mis siis, et üks mees otsustab, kuidas asjad käivad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 14:08:06 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.
lugesid ilusti ikka kõik vastsündinud ja vanurid ka üle icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.11.2018 14:11:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab?

sest tegemist oleks Põhiseaduse 87 rikkumisega

tsitaat:
§ 87. Vabariigi Valitsus:
1) viib ellu riigi sise- ja välispoliitikat;


Riigikogu otsus saab olla vaid avalduse/deklaratsiooni vormis.
Nagu ma kirjutasin, otsuse teeb valitsus eesotsas peaministriga. Peaminister on öelnud, et otsus toetub Riigikogu otsusele/avaldusele. Minuteada ei ole keegi väitnudki, et Riigikogu otsus/avaldus valitsusele siduv on.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 435, 436, 437  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.