Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 24.11.2018 19:49:51 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.


Palun too välja, kus ma ütlen, et laseme aga rahva sisse.
Või kus ma soovin illegaale sisse vedada.
Teeks nii, et ei pane lambist teistele sõnu suhu?

Selgita veelkord, kuna ma ei saa aru, kuidas on see pakt täpsemalt seotud kellegi sissevedamisega ja mida paktiga liitumine/mitte liitumine ennetab?
Kas sa arvad, et kui siit paktist mingi ÜRO norm (uus norm) tekib, siis on oluline, kas selle paktiga olid liitunud või mitte? Päriselt?
Või mida täpsemalt see ikka ennetab, või muudab? (ma igaks juhuks, enne kui sa lambisõnu mulle jälle suhu paned ütlen veelkord, ka mina olen selle pakti vastu, olen seda juba korduvalt öelnud).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 20:35:57 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.


Palun too välja, kus ma ütlen, et laseme aga rahva sisse.
Või kus ma soovin illegaale sisse vedada.
Teeks nii, et ei pane lambist teistele sõnu suhu?

Selgita veelkord, kuna ma ei saa aru, kuidas on see pakt täpsemalt seotud kellegi sissevedamisega ja mida paktiga liitumine/mitte liitumine ennetab?
Kas sa arvad, et kui siit paktist mingi ÜRO norm (uus norm) tekib, siis on oluline, kas selle paktiga olid liitunud või mitte? Päriselt?
Või mida täpsemalt see ikka ennetab, või muudab? (ma igaks juhuks, enne kui sa lambisõnu mulle jälle suhu paned ütlen veelkord, ka mina olen selle pakti vastu, olen seda juba korduvalt öelnud).


Ma küsin pigem nii, et mis erilist pakti on vaja ÜRO poolt vastu võtta, kui me räägime (legaalsest) migratsioonist, mis on toimunud pidevalt(nagu enne ütlesin, taotle viisa ja sõida kohale)? Mis erikaitset/eriregulatsiooni vajavad need inimesed, kes on endale taotlenud viisa ja lendavad lennukiga/sõidavad laevaga sihtkohariiki? EDIT: see on ka üks suur probleem kogu selle pakti juures, üritatakse hägustada seda joont legaalse/illegaalse immigratsiooni vahel.

Mida see ennetab või muudab? Mina pigem arvan, et see paktiga mitteliitumine võtab meie endi poliitikutel(tegelikult mitte ainult meil) ära võimaluse selle taha peituda, kui mingi lolluse peale mõtlema hakkavad. Ja samas loeb nende ÜRO lepete puhul üldiselt ka see, kas oled/ei ole liitunud. Kui mingi ÜRO lepe teemaks on, siis rõhutatakse alati ära ka need riigid, kes sellega liitunud/alla kirjutanud pole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 21:00:36 vasta tsitaadiga

rixk kirjutas:
630 kirjutas:
Renka kirjutas:
630, ei ole nii. Ajutiselt teises riigis viibiv inimene ei ole immigrant. või tahad sa öelda, et kui ma reisin mõnda teise riiki siis ma olen immigrant? icon_eek.gif

Immigrandi definitsioon on ikka selline: "a person who comes to live permanently in a foreign country."



Sellepärast ma eestlaste ja Soome näite sisse tõingi. Sellele vist ei ole väga vastu vaielda?

Kust meie teame, kauaks nad jääda soovivad/tahavad? Need, kellel on ajutise töötamise viisa (enamusel pole) - need on siin vähemalt aasta.
Enamus ei ole tööle registreeritud ametlikult - sealt võib järeldada mida? Et nad on kohe lahkumas? .Vaatad intervjuusid - "ei mina koju ei taha minna, seal pole mul enam midagi".

Rixk - loe nüüd enda teksti uuesti. Selgita, kuidas täpsemalt on see, mis praegu tehakse "tegutsemine"?


See on ennetamine. Mis iganes probleemide. Sinu arvamus on selline, et laseme rahva sisse, küll probleemidega tegeleme jooksvalt. Minu oma selline, et meil ei ole vaja neid probleeme, sellepärast illegaalseid immigrante sisse ei lase. Legaalsed migratsioonimehhanismid on meil olemas, kõik saavad endale viisat/elamisluba taotleda.. see muidugi ei tähenda, et kõik taotlused rahuldatakse.

Kui sa nüüd ukrainlastest tahad edasi rääkida, siis sellega tuleks jah tegeleda, kui ikka illegaalselt riigis, siis tuleks nad koju tagasi saata ning sellega tõesti ei tegelda praegu. Samas ei saa ma aru, kuidas see on argument rohkemate illegaalide sissevedamiseks. Et meil on probleem, millega ei tegelda, siis see oleks nagu ettekääne seda probleemi veel süvendada.

ehitusobjekte käiakse ikka puistamas ja kui illegaal vahele jääb siis kojusõit.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 09:29:54 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Ja USA mustanahaliste osas ja nende kirikukultuur - kahjuks pole seda millegagi võrrelda, nii et ses osas tühine argument.


Mis mõttes pole võrrelda... Võrdle Euroopa kirikutega näiteks?

Azatris kirjutas:
Ilmselgelt on mitmeid faktoreid, mis lähevad sinna, miks nt USA mustanahalised on majanduslikult keskmiselt vähem võimekad. Minu hüpotees on see, et selles "mahataotud" mõttelaadist pole veel lahti saadud koos rassismiga valgete jms näiliselt edukamate kultuurigruppide osas, on kibestumus, ei taheta olla nagu "valge" vaid teha oma asja. Kus tegelikult pole sellel rassiga pistmist.


Jah, neegrid saavutaksid kõike võimsalt, kui ainult poleks alati, kogu aeg ja igal pool kärss kärnas, maa külmand (isegi ekvaatoril) ja rassism. Kui kõik inimesed on absoluutselt samasugused, siis kuidas see üldse alguse sai, et ühed on jõledad rassistid ja teised õnnetud rassismi ohvrid?

Miks jooksevad neegrid kiiresti? Ka rassismi pärast?

Azatris kirjutas:
Aa ja kust tulevad need väärtused ja kultuuriruum? Ma leian, et põlvest põlve edasi antud kristlik õpetus.


Ja kust tuli see kristlik õpetus? Kas näiteks tuumafüüsikat, rockmuusikat või parlamentaarset demokraatiat on ka aegade algusest põlvest põlve edasi antud?

Azatris kirjutas:
Nüüdseks on see suuresti lääne maailmas asendatud teaduse ja teistusuguste ideedega mis annavad midagi sarnast tulemuseks välja, aga ma leian et kristlus kui elamise heuristika on olnud meeletult edukas.


Või kohe heuristika. Minu põhiväide on, et tsivilisatsiooni allikaks on DNA. Mitte mingit muud allikat ei ole ega saagi olla.

Kultuurid on erinevad sellepärast, et DNA on erinev. Või arvad, et igale rahvale kukkus taevast juhuslikult nende kultuur pähe? Loomulikult kandub teistelt rahvastelt midagi üle, kuid aja jooksul muutub ka see ikkagi geneetilise materjaliga vastavaks. Sellepärast sai toodud ka see neegrite kirikute näide.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 09:49:44 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:


Tuletan meelde, et sama kasutaja on läbi aastate seda sõnumit korduvalt ja korduvalt HV foorumis väljendanud, siiamaani pole mingisuguseid sanktsioone järgnenud, tundub, et see on siis HV foorumi administratsiooni poolt aktsepteeritav seisukoht?

On küll, paaris teemas on tal postitamine paar aastat tagasi keelatud.
Üks oli konflikti teema (kui Venemaa tungis Ukrainale kallale ja hakkas valeinfot ja Venemaa õigustamist tulema) ja teine oli vist Rassismi teema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 11:05:30 vasta tsitaadiga

https://www.cspii.org/en/blog/global-compact-for-migration-global-impact-on-western-civilisation

tsitaat:
Global Compact on Migration creates favourable routes for Islamic migration. Thus, it is essential to know the Islamic political principle of hijra (Islamic migration). Hijra follows the example set by Mohammed and referred to in the Koran. Hijra is socially and economically beneficial to Islam. If not resisted by legal means, it is the way to gradually annihilate the non-Islamic host culture and replace it with an Islamic civilisation.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 11:27:55 vasta tsitaadiga

Mingi kristlik think-tank on just see, kelle "gradually annihilate" jms loosungitega vürtsitatud sõnumit eelistama peaks neutraalselt ja spetsiifiliselt lahtikirjutatud spetsialistide analüüsile?

Kristlus pole poliitiline jõud, yeah..Õige.
/s
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 11:50:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:


Tuletan meelde, et sama kasutaja on läbi aastate seda sõnumit korduvalt ja korduvalt HV foorumis väljendanud, siiamaani pole mingisuguseid sanktsioone järgnenud, tundub, et see on siis HV foorumi administratsiooni poolt aktsepteeritav seisukoht?

On küll, paaris teemas on tal postitamine paar aastat tagasi keelatud.
Üks oli konflikti teema (kui Venemaa tungis Ukrainale kallale ja hakkas valeinfot ja Venemaa õigustamist tulema) ja teine oli vist Rassismi teema.
Tundub, et õppust pole võetud ja samas puudub ka adminnidel tahe midagi ette võtta.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:03:50 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et olen siinses teemas pettunud. Teemat iseloomustab tugevalt isiklik rünnak kõikide lahkarvamusega silma paistvate kasutajate vastu, labasus, väärtushinnangute pealesurumine, kontekstist väljarebimine, demagoogia, isiklik solvamine.

Konstruktiivsest ja kvaliteetsest arutelust, mille sisuks võiks olla tulevikku vaatav maailmapilt - seda nii emotsionaalselt kui ka pragmaatiliselt, ausus ja väärikus teiste kodanike vastu, viisakas ja läbimõeldud väljendus. Seda tõenäoliselt HV-s enam ei kohta. Asjalikud on edasi liikunud ja keskkonnast on hakkamas tekkima klassikaline plärafoorum, kus kõik valimatult omaenda tõde välja ütleda tahavad kuulamata teisi. Ehk siis peldikusein. Kurb.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:18:37 vasta tsitaadiga

Probleem ei ole immigratsioon, vaid kust enamus tuleb. Olematu hariduse, kitsa maailmapildiga "ühe-raamatu-inimesi" siia küll vaja ei ole. Olgu selleks raamatuks piibel või koraan. Kuigi peame tunnistama, et kõige suurem probleem on alati moslemi riikidest tulevad immigrandid. Kui Euroopasse oleks tulnud mõned miljonid jaapanist poleks keegi tähele pannud, kuna me jagame sarnaseid väärtusi. Immigratsioon süüriast on aga teine teema, sest me ei jaga sarnaseid väärtusi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:29:48 vasta tsitaadiga

Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.

Korduvad küsimused pareeritakse lihtsalt demagoogia või puhta ad hominem rünnakuga.

Mõttetu, kuid korduvalt nähtud. Selmet oma seisukohti kuidagi sisuliselt tõendavaid fakte otsida või allikmaterjaliga tutvuda piirdutakse kellegi poliitiliselt kallutatu valmiskirjutatud loosungitega vehkimisega.

Arutelu demagoogissse uputamine on ainus "vahend" mida siin järjekindlalt kasutatakse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.11.2018 12:33:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tundub, et õppust pole võetud ja samas puudub ka adminnidel tahe midagi ette võtta.


sakinaga kirjutas:
Tanel, bännisid kasutaja selle eest, et ta ütles sinu kohta valetaja, kas taoline sõnum on HVF-s rohkem vastuvõetav kui sinu valetajaks kutsumine?


Kes ? Kus ? Millal ? Äkki saaks viite selle sündmuse kohta !

Kordaks küsimust, äkki sa ei näinud ? icon_rolleyes.gif

anubis kirjutas:

Arutelu demagoogissse uputamine on ainus "vahend" mida siin järjekindlalt kasutatakse.


Kui sina seda kasutad siis teised ei või ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:37:20 vasta tsitaadiga

Meanwhile Saksamaal
https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/csu-politiker-ramsauer-geht-mit-un-migrationspakt-hart-ins-gericht-58529588.bild.html

tsitaat:
"Auch, dass der Pakt nicht rechtsverbindlich sei, lässt Ramsauer nicht gelten: „Natürlich entfaltet ein solches Papier eine normative Kraft“, sagt er."


Eestis
Petitsioon: "Ei suveräänsust ohustavale Marrakechi migratsioonileppele!" on saanud 16 135 häält
icon_arrow.gif http://petitsioon.ee/ei-marrakechi-migratsioonileppele

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:40:34 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Pean tunnistama, et olen siinses teemas pettunud. Teemat iseloomustab tugevalt isiklik rünnak kõikide lahkarvamusega silma paistvate kasutajate vastu, labasus, väärtushinnangute pealesurumine, kontekstist väljarebimine, demagoogia, isiklik solvamine.


Welcome to the world, kui on ehk üllatuseks siis alles eriarvamuste lahendamisel saad aimu kellega tegemist on. Võid aastakümneid inimest teada ja ükspäev on pauguga headaega. Sest ette-taha naeratamine ei näita inimese kohta mitte midagi.

Kujutage nüüd ette kuidas oleks moslemiga mõnda põhimõttelist eriavamust lahendada. Kas see kummale jääb õigus peaks sõltuma asukohamaast?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 12:57:17 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Konstruktiivsest ja kvaliteetsest arutelust, mille sisuks võiks olla tulevikku vaatav maailmapilt - seda nii emotsionaalselt kui ka pragmaatiliselt, ausus ja väärikus teiste kodanike vastu, viisakas ja läbimõeldud väljendus. Seda tõenäoliselt HV-s enam ei kohta. Asjalikud on edasi liikunud ja keskkonnast on hakkamas tekkima klassikaline plärafoorum, kus kõik valimatult omaenda tõde välja ütleda tahavad kuulamata teisi. Ehk siis peldikusein. Kurb.
Võrdlus peldikuseinaga on imetabane, arutelu asemel kleebitakse teemadesse tsitaate ja linke internetist, ise mõttearendust lisamata. Halvemal juhul lisatakse link videole.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 13:15:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.


Mis sisulist arutelu sulle veel vaja on? Eriti kui arvestada, et kõik võimalikud vastuargumendid on juba ette teada olevalt demagoogia, kajakamber, tuvimale jne.

Meil on ju demokraatia. Teema tipus on hääletus, 79% on vastu ja kogu lugu.

Nii et jah, tuleb sul ilma raamistikuta kuidagi edasi elada.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 13:19:00 vasta tsitaadiga

Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2018 13:28:01 vasta tsitaadiga

Vaata siinseid numbreid lisaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 13:32:17 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.


Sama ratsionaalne, kui oletada, et kõik ülejäänud on poolt... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 13:48:58 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Valitseb Eestit siiski valitsus.

Täpselt nii. thumbs_up.gif
Ja valitsus konsensusele ei jõudnud, ehk praeguse seisuga selle paktiga ei ühineta.
Milleks üldse kisa ja kära. Teema peaks maas olema? icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:01:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Valitseb Eestit siiski valitsus.

Täpselt nii. (y)
Ja valitsus konsensusele ei jõudnud, ehk praeguse seisuga selle paktiga ei ühineta.
Milleks üldse kisa ja kära. Teema peaks maas olema? :D
Valitsust juhib peaminister, peaministri seisukoht: https://www.err.ee/879061/ratas-riigikogu-toetuse-korral-uhineb-eesti-randeraamistikuga

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9994501#9994501
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:07:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab?

sest tegemist oleks Põhiseaduse 87 rikkumisega

tsitaat:
§ 87. Vabariigi Valitsus:
1) viib ellu riigi sise- ja välispoliitikat;


Riigikogu otsus saab olla vaid avalduse/deklaratsiooni vormis.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.11.2018 14:07:50 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Valitsust juhib peaminister, peaministri seisukoht: https://www.err.ee/879061/ratas-riigikogu-toetuse-korral-uhineb-eesti-randeraamistikuga


Peaminister ei ole siiski kuningas või sultan, kes teisi ja rahvast arvestamata otsused vastu võtab. Või igatsed sa siia Türgi - Kasahstani laadset valitsemis "demokraatiat" ?
Seaduse järgi on seal ka kõik seaduslik ja demokraatlik. Mis siis, et üks mees otsustab, kuidas asjad käivad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:08:06 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest. Umbes sama ratsionaalne argument. Valitseb Eestit siiski valitsus.
lugesid ilusti ikka kõik vastsündinud ja vanurid ka üle icon_question.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:11:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Miks sama asja üha uuesti selgitama peab?

sest tegemist oleks Põhiseaduse 87 rikkumisega

tsitaat:
§ 87. Vabariigi Valitsus:
1) viib ellu riigi sise- ja välispoliitikat;


Riigikogu otsus saab olla vaid avalduse/deklaratsiooni vormis.
Nagu ma kirjutasin, otsuse teeb valitsus eesotsas peaministriga. Peaminister on öelnud, et otsus toetub Riigikogu otsusele/avaldusele. Minuteada ei ole keegi väitnudki, et Riigikogu otsus/avaldus valitsusele siduv on.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:11:41 vasta tsitaadiga

Isamaa muudatusettepanek. Huvitav, kas see juriidiliselt ka pädeks?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:12:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nagu ma kirjutasin, otsuse teeb valitsus eesotsas peaministriga. Peaminister on öelnud, et otsus toetub Riigikogu otsusele/avaldusele. Minuteada ei ole keegi väitnudki, et Riigikogu otsus/avaldus valitsusele siduv on.

väga hea, et me samal lainel oleme thumbs_up.gif
Kuna Isamaa on sellele jätkuvalt vastu, tulemus on sama mittekonsensuslik.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:13:25 vasta tsitaadiga

Valitsuse otsused ei pea olema konsensuslikud.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:17:43 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Valitsuse otsused ei pea olema konsensuslikud.

Tõepoolest, seaduses see pole nii määratletud, see on kena kokkuleppeline traditsioon ammustest aegadest, moodustamaks koalitsiooni.
Teisalt, selle traditsioonilise kokkuleppe murdmine, ehk hääletuselepanek tähendab ka automaatselt valitsuskoalitsiooni laialiminekut.
Küsimus on nüüd selles, kas valitsuse otsus on juriidiliselt siduv, kui üks pool juba enne loobub koalitsioonis osalemist, ehk teisisõnu, moodustub vähemusvalitsus?

Mõned päevad tagasi panin need mõtted kirja, üritan need uuesti siia koondada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:25:59 vasta tsitaadiga

See, kas valitsus on vähemus- või enamusvalitsus, ei muuda juriidiliselt midagi. Kui Riigikogu enamus valitsuse poliitikaga ei nõustu, siis on võimalus valitsust umbusaldada.

Väljavõte Vabariigi Valitsuse seadusest::
https://www.riigiteataja.ee/akt/111062013007?leiaKehtiv

Otsuste tegemine
§ 19. Otsuste tegemine Vabariigi Valitsuse istungil
(2) Vabariigi Valitsuse otsused tehakse istungil osalevate valitsusliikmete häälteenamusega.
(3) Vabariigi Valitsuse igal liikmel on üks hääl. Häälte poolekslangemise korral on otsustav peaministri hääl.

Volituste lõppemine:
§ 8. Vabariigi Valitsuse tagasiastumise alused
Vabariigi Valitsus astub tagasi:
1) Riigikogu uue koosseisu kokkuastumisel;
2) peaministri tagasiastumisel;
3) peaministri surma korral;
4) kui Riigikogu avaldab Vabariigi Valitsusele või peaministrile umbusaldust ja Vabariigi President ei ole kolme päeva jooksul Vabariigi Valitsuse ettepanekul välja kuulutanud Riigikogu erakorralisi valimisi;
5) kui Riigikogu ei võta vastu Vabariigi Valitsuse poolt esitatud usaldusküsimusega seotud seaduseelnõu.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:27:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui Riigikogu enamus valitsuse poliitikaga ei nõustu, siis on võimalus valitsust umbusaldada.

thumbs_up.gif

Aga küsimus nüüd selles, kes tahaks valitsusvastutuse võtta, et liituda selle paktiga?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 14:29:07 vasta tsitaadiga

Kõigepealt tuleb praegust valitsust umbusaldada, siis saab alles rääkida uutest valitsuserakondadest. Reformierakond on näiteks selle leppe poolt, samas ei näe ma praegu enamuskoalitsiooni, kus RE osaleks. KE, RE, SDE?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2018 14:44:37 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi kõrva ref+sde+vaba
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 15:02:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sisulist kriitikat või arutelu pole saanud spetsiifiliselt selle raamistiku VASTU olijatest ühegi suust.

Korduvad küsimused pareeritakse lihtsalt demagoogia või puhta ad hominem rünnakuga.
Ehk siis täpselt see mis sa minu viimatiste küsimuste puhul viljelesid? icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 15:21:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kuskilt jäi kõrva ref+sde+vaba

Vaba ju lubas mitte toetada icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 15:51:04 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:

Või kohe heuristika. Minu põhiväide on, et tsivilisatsiooni allikaks on DNA. Mitte mingit muud allikat ei ole ega saagi olla.

Kultuurid on erinevad sellepärast, et DNA on erinev. Või arvad, et igale rahvale kukkus taevast juhuslikult nende kultuur pähe? Loomulikult kandub teistelt rahvastelt midagi üle, kuid aja jooksul muutub ka see ikkagi geneetilise materjaliga vastavaks. Sellepärast sai toodud ka see neegrite kirikute näide.


Ei ole see päris nii, et juba enne sündi on DNA-ga kogu su tulevik ette määratud.
Kultuuri osas tegelikult umbes nii ongi, et see kukkus kuskilt taevast pähe. Ei, ma ei mõtle et sedamoodi nagu mingid usuraamatud kirjeldavad vaid lihtsalt pisikeste juhuste kokkulangemisel.
Vaata kasvõi mingit kollektiivi või sõpruskonda. Igasugused hüüdnimed, inside naljad, släng ja traditsioonid on saanud alguse mingist koos läbi elatud sündumsest, ühisest ettevõtmisest vms. Kui inimesed poleks just sinna seltskonda sattunud, siis oleks nad mõnevõrra teistsugused.
DNA annab kaasa mingid instinktid ja refleksid ning teatud vaimsed ja füüsilised eeldused ja puudused. Aga kultuur on siiski midagi, mis pole mitte niivõrd DNA-s kinni vaid millest suur osa tuleb ikka kodusest kasvatusest ja väliskeskkonna mõjust nooremas eas. Ma olen suhteliselt kindel, et kui tuua Aafrikas neeger imikuna Euroopasse ja kasvatada teda Euroopa peres, siis oleks ta oma maailmavaadeta ja väärtushinnangute poolest eurooplane ja samamoodi kui panna eurooplane juba imikuna aafrika peresse kasvama, siis oleks loomuselt aafriklane. Aga vana karu juba tantsima ei õpeta ehk kui importida euroopasse aafrikast või aasiast täiskasvanud inimesi, siis nad niisama lihtsasti teist kultuuri omaks ei võta. Võtavad muidugi kergemini, kui nad teises kultuuriruumis üksi on kuna inimene on sotsiaalne olevus ja kes rohkem kes vähem kuid soovib liigikaaslastega kontakte luua. Selleks ei tohigi neid muust kultuuriruumist pärit immigrante korraga liiga palju riiki lubada. Mõne teise riigi põhjal on hästi näha mis siis saama hakkab ja eks meil omalgi ole siin natuke probleeme venelastega kuigi nende kultuuriruum meie omast nii kardinaalselt ei erine.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 16:07:50 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/879808/olukorrast-riigis-randeleppekriis-otsustab-martsivalimiste-voitja

Kommentaar: M4715:02 "Ilmselgelt kes rändelepingut toetavad kaotavad valimised. Siin pole küsimustki. Vastasel korral tuleks kahelda eesti rahva vaimses tervises"

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 16:20:43 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
...et juba enne sündi on DNA-ga kogu su tulevik ette määratud.


Seda ma kohe üldse ei öelnud. Võib-olla lugeda uuesti, mis ma kirjutasin ja proovida aru saada.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 16:58:08 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
napoleon kirjutas:
...et juba enne sündi on DNA-ga kogu su tulevik ette määratud.


Seda ma kohe üldse ei öelnud. Võib-olla lugeda uuesti, mis ma kirjutasin ja proovida aru saada.


No tõid näitena kristluse, mis on aafrikas, USA neegritel ja Euroopas erinev. Aga see on pigem sellest, et eksporditi üks asi mitte kogu kultuuriruum. Kui see eksporditud asi võetakse omaks, siis mugandatakse kuigipalju vastavalt oma kultuuriruumile. Kahjuks pole ma näiteks Itaalias käinud, aga olen näiteks suht kindel, et Eestist ostetud pitsa ja Itaaliast ostetud pitsa on küll sarnased, aga ei matse päris ühte moodi ja seda mitte selleks, et levitada legendi nagu Eestis nüüd meelega midagi ära käkitud oleks vaid pigem selleks, et on mugandatud selliseks mis kohalikul turul paremini kaubaks läheb.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:16:05 vasta tsitaadiga

Whatever, laske edasi oma "kultuuriruumiga". Ei viitsi praegu enam.

Aga kes nimetab mõne kultuuri/tsivilisatsiooni allika peale DNA, sellele maksan 1000 eurot.

Samuti Tanel võiks tuua välja konkreetsed tsitaadid, kus ma valeinfot levitan või Venemaad õigustan. Kui neid ei ole, siis paluks mind mitte laimata.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:17:37 vasta tsitaadiga

DNAs on kirjas inimese kultuur icon_eek.gif Mida kõike ei pea siit teemast lugema.

Tahaks täitsa lugeda mõnda teadustööd sellise väite kohta. See on nii ajuvaba lihtsalt icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:29:12 vasta tsitaadiga

See on juba päris naljakas. icon_lol.gif

Ma kohe üldse ei öelnud, et DNA-s oleks kirjas inimese kultuur.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:29:29 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest.

Naasen selle petitsiooni teema poole tagasi. Õige oleks teha vastukaaluks petitsioon migratsioonipakti toetuseks ja vaatame siis, mitu % seda toetab icon_wink.gif icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:35:30 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
See on juba päris naljakas. icon_lol.gif

Ma kohe üldse ei öelnud, et DNA-s oleks kirjas inimese kultuur.
Smith kirjutas:
Aga kes nimetab mõne kultuuri/tsivilisatsiooni allika peale DNA, sellele maksan 1000 eurot.
Sa ei kirjutanud seda?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:39:34 vasta tsitaadiga

Renka, võib-olla on viga minus, võib-olla sinus, kuid sa ei saanud sisuliselt minu kirjutatust aru.
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:55:03 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Whatever, laske edasi oma "kultuuriruumiga". Ei viitsi praegu enam.

Aga kes nimetab mõne kultuuri/tsivilisatsiooni allika peale DNA, sellele maksan 1000 eurot.


Tsivilisatsiooni allikaks on tõepoolest evolutsiooni käigus tekkinud DNA.... või noh selles ma päris 100% kindel pole kas ainult evolutsioon või on elu Maal loomise taga kellegi tundmatu käsi, aga see on juba teine teema. DNA annab meile eelduse(kuid mitte kohustuse) olla sellised nagu oleme ehk mõtlemisvõime.

Kultuur on hoopis midagi muud. See on kindlasti tekkinud hulga juhuste kokkusattumuse pärast ja suurem osa religioone on võibolla ka alguse saanud juhuse tahtel, kuid selliseks nagu need tänapäeval on, on need vormitud kellegi targa poolt täiesti teadlikult, et masse kontrolli all hoida. Kui ähvardada, et kui sa nüüd nii ei tee, siis saad peksa, siis võib see lõppeda sellega, et saad hoopis ise peksa. Aga kui rääkida, et hoopis mingi kõrgem tundmatu ja hoomamatu jõud karistab, siis see muudab pööbli vaguraks kuna rusika ega relvaga selle jõu vastu (väidetavalt) ei saa.
Aga kultuur üldiselt - kirjandus, muusika, inimestevahelised suhted - see on tekkinud läbi väikeste juhuste kokkusattumuse. DNA seda ei ütle, kas peaks räppima, ooperit laulma või hoopis "vaipa kloppima". Kas saadan konto nr kuhu see 1k üle kanda? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.11.2018 17:55:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest.

Naasen selle petitsiooni teema poole tagasi. Õige oleks teha vastukaaluks petitsioon migratsioonipakti toetuseks ja vaatame siis, mitu % seda toetab icon_wink.gif icon_razz.gif

Kummale poole nende inimeste hääled läheksid?
https://tehnika.postimees.ee/6461629/ule-250-000-eesti-inimese-ei-kasuta-internetti

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 17:59:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest.

Naasen selle petitsiooni teema poole tagasi. Õige oleks teha vastukaaluks petitsioon migratsioonipakti toetuseks ja vaatame siis, mitu % seda toetab icon_wink.gif icon_razz.gif


Teema pidi ju laualt maas olema? icon_rolleyes.gif

Tanel kirjutas:
Milleks üldse kisa ja kära. Teema peaks maas olema? icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.11.2018 18:04:48 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
Tanel kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Petitsioon.ee on hääle andnud 16135 inimest, seega on vastu vaid ca 1.25% eestimaalastest.

Naasen selle petitsiooni teema poole tagasi. Õige oleks teha vastukaaluks petitsioon migratsioonipakti toetuseks ja vaatame siis, mitu % seda toetab icon_wink.gif icon_razz.gif

Kummale poole nende inimeste hääled läheksid?
https://tehnika.postimees.ee/6461629/ule-250-000-eesti-inimese-ei-kasuta-internetti


tsitaat:
Eestis elavatest inimestest on koguni üle 250 000 neid, kes ei ole viimase aasta jooksul või mitte kunagi kasutanud internetti


No sellele küsimusele vastuse saamiseks läheks küll vaja superavutit ja aastatepikkust uurimustööd ! On ju nii ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2018 18:37:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kultuur on hoopis midagi muud. See on kindlasti tekkinud hulga juhuste kokkusattumuse pärast ja suurem osa religioone on võibolla ka alguse saanud juhuse tahtel, kuid selliseks nagu need tänapäeval on, on need vormitud kellegi targa poolt täiesti teadlikult, et masse kontrolli all hoida. Kui ähvardada, et kui sa nüüd nii ei tee, siis saad peksa, siis võib see lõppeda sellega, et saad hoopis ise peksa. Aga kui rääkida, et hoopis mingi kõrgem tundmatu ja hoomamatu jõud karistab, siis see muudab pööbli vaguraks kuna rusika ega relvaga selle jõu vastu (väidetavalt) ei saa.


See keegi tark on samasugune DNA robot nagu me kõik. Seega ikkagi.

napoleon kirjutas:
Aga kultuur üldiselt - kirjandus, muusika, inimestevahelised suhted - see on tekkinud läbi väikeste juhuste kokkusattumuse. DNA seda ei ütle, kas peaks räppima, ooperit laulma või hoopis "vaipa kloppima". Kas saadan konto nr kuhu see 1k üle kanda? icon_biggrin.gif


Iga sellise interaktsioonide ahela alguses on siiski DNA. Et juhuste kokkusattumusi tunnistada allikana (sisendina), peaks oluliselt paremini põhjendama. Pealegi, kui juhuslik on tegelikult juhus?

Võiks ju arvata, et Pets hakkas räppima mitte selle pärast, et ta on Pets, vaid et Aiku rääkis talle selles osas augu pähe ja järelikult Petsi DNA seda ei määranud. Kuid Aiku on ju samuti DNA robot.

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.