Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 76 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 14:46:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ausalt öeldes minu isiklik kogemus oli hullem kui betas. Pole väga ammu ühegi mängu peale nii vihastanud. Mida ma sellest õppisin? Tasub usaldada sisetunnet ja mitte alluda sotsiaalsele survele.

ära osta minu mänge
ühe korra tegin.. ja päris igav on

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007




sõnum 20.11.2018 09:31:48 vasta tsitaadiga

15 gigane uuendus tuli. Isiklikult ei täheldanud väga midagi erilist.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
(Est)Rufu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.11.2018 15:47:16 vasta tsitaadiga

https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76

Ning Todd kavatseb Starfieldi ja TES 6-e ka teha sama mootori peal icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 19:16:30 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Scart kirjutas:
https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76

Ning Todd kavatseb Starfieldi ja TES 6-e ka teha sama mootori peal icon_rolleyes.gif


nüüd juba hilja jah, kuid ma eisaa nendest aru kes selle FO76 ostsid?!


Kahetsen, et ostsin, aga kuna maksin Aint 30€, siis kõige hullem seis pole. Vb järgmine aasta on juba mäng korda tehtud icon_lol.gif või siis surnud
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 20.11.2018 20:07:58 vasta tsitaadiga

Kuulu järgi häkkerid ka ikkagi korralikult juba mängul kallal. Redditis ja Youtubes esimesed kurdavad icon_lol.gif Väidetavalt Bethesda esimese patchiga lisatud "häki vastastest" meetmetest ka üle sõidetud juba.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 00:17:10 vasta tsitaadiga

Serverid järjekordselt hoolduseks maas ja ka foorum, seega pole võimalik ka infot saada. Ma pole küll eriline online mängur, on ainult ette näidata strateegia mängude ja CS-i kogemus, aga sellist pidevat serveri maas olekut pole ma ühegi teise mänguga kohanud. Päris nõme on kui arvestad, et mängid veidi õhtul ja siis ei saagi seda teha, sest serverid vajavad hooldust ja teenuse pakkuja ei teavita sellest ette.

Ka mina ei maksnud selle mängu eest täishinda, aga nüüd tundub mulle, et isegi 50% alega olen külma saanud, sest mul ei ole võimalust mängida, siis kui seda soovin. Metacriticu 0 ja 1 hinnetest ma muidugi päris hästi aru ei saa. Sellest saame me kõik aru, et tegemist on kindalt kõige kehvema Falloudiga. Minule isiklikult meeldis isegi tactics rohkem, kuid mängul endal on mingi jume olemas. Saad ennast arendada ja läbi selle rahuldada oma saavutusvajadust ja koos mõne sõbraga läbi kollide raiduda on mõõdukalt meelelahutuslik. Isiklikult loodan, et DLC-d jms. tõstavad mängu taset. Miks mina selle mängu ostsin? Olen juba ammu tahtnud mingisugust co-op mängu proovida, mis oleks veidi enam kui L4D ja ei oleks igavesti Early Access. Pärast betat oli selge, et see mäng ei ole oma täishinda väärt. Pool hinda tundus enamvähem ok, aga nüüd viimaste serveri jamade pärast tundub, et jama on rohkem kui meeldivat aja veetmist. Sellisel kujul tekitaks see mul asjatut fustruatsiooni, isegi kui tegemist oleks free to play mänguga.

_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 22.11.2018 00:22:39 vasta tsitaadiga

velz83 kirjutas:
ei oleks igavesti Early Access.


Uhh aga see on siiski Bethesda mäng ja pole isegi võimalust refundile
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2018 12:54:42 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mis teil viga on? icon_biggrin.gif

bugine muidugi on (ja nii mõnigi väga totter), aga imho on kõik ikkagi väga klaar.
perkide süsteem tegelikult toimib (küll hakkab alles normaalselt toimima peale level 35-te), on mitu erinevat valid buildi, mõnus ja chill gameplay (ise valid tempo), suur ja erinev maailm. bethesda moodi palju phycho mõeldud olukordi.

tehniliselt pole mul probleeme olnud, jookseb täitsa ok (1440p high 100fps kanti keskmiselt, suure ala juures pisut vähem, siseruumides muidugi rohkem).


server oli eile tõesti maas ca 2h, aga seda teavitati (nii redditis kui bethesda lehel, et oli "erakorraline hooldus"), vähemalt mina sain miski 22:45 või veidi peale seda sisse. eks ajaliselt muidugi mei regioonile ebamugaval ajal.

eks kiunuvad need, kes lootsid "uut new vegast", aga no see ei ole seda. see on "fo4 tomatimahlas"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 22.11.2018 13:09:08 vasta tsitaadiga

Ja 144Hz on juba korras muuseas.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 13:27:54 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
...
eks kiunuvad need, kes lootsid "uut new vegast", aga no see ei ole seda. see on "fo4 tomatimahlas"


Kiunume sellepärast, et Bethesda peaks suutma teha normaalset mängu, mitte lüpsma vana rasva pealt. Väga tore, et sulle mäng meeldib, enamustele aga ei meeldi. Sisu muutub igavaks juba peale paart tundi mängimist, kõik hakkab korduma. Kaua sa ikka jaksad sarnaste sisudega queste teha... Tüütu. Isegi FO4 oli parem kui see käkk, mis nüüd välja lasti. See ei ole valmis mäng, see on lihtsalt, ohh laseme pooliku mängu välja ja vaatame mis saama hakkab.
Järgmine aasta proovin mängu uuesti, ehk on need titevead juba korda tehtud ja kannatab natuke rohkem mängida. kopp.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.11.2018 13:45:34 vasta tsitaadiga

Mis siin siis nagu head on? Nagu FO4 ainult need l6putud sidequestid? Ägedaid uusi relvi on? Modimine veelgi laiem kui eelmises? Uusi huvitavaid vaenlasi on?
Ja sinu ehitatud baas ikka jääb v6i tuleb koguaeg uuesti ehitada?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 14:01:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mis siin siis nagu head on? Nagu FO4 ainult need l6putud sidequestid? Ägedaid uusi relvi on? Modimine veelgi laiem kui eelmises? Uusi huvitavaid vaenlasi on?
Ja sinu ehitatud baas ikka jääb v6i tuleb koguaeg uuesti ehitada?


Peamiselt ongi need lõputud korduvad mine ja too või mine ja tapa questid

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 22.11.2018 14:06:22 vasta tsitaadiga

486 küsimusest ma sain aru, et ta tahab teada, et mis F76 parem on kui FO4-s? icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.11.2018 15:34:44 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
enamustele aga ei meeldi.

vot see on pastakst välja imetud.
r/falloutis ( ja see on üks sapisemaid komuuune üldse) oli mingi aeg "si*tume üheskoos igale poole" üleskutse. nad ei saa ikka üle fo4-st (sest see ei olnud 3/NV) ja no fo76 oli nende jaoks viimne piisk. sealt ka need metacriticu nullid ja näiliselt kehvad revjuud.
ei ole seal mingeid enamusi.

pole sel mängul häda midagi. kindlasti mitte bugide tõttu. bethesda kõik mängud on bugised olnud, ka need "puristide lemmikud" fo3/NV.

seda tuleb lihtsalt veidi teisiti võtta. queste on küll ja piisavalt ja on erinevaid. paljud pole lihtsalt kaugele mänginud. kasvõi "mistress of mystery" questline, rose questline (huumorit täis) ja no see BoS-i linnaviletuse järjekorra quest oli ka 10/10.

kõige suurem probleem (minu arust), on see, et inimesed ei viitsi süveneda. next-next-next-skip-kiire-kiire-level-up ja siis kiunutakse, et pole stoorit ja pole kellegagi rääkida jne. pole dialooge, pole npc-d. jumal hoidku pole "[science 99]paranda raadio värki või "[speech66]kõnechecki", sest paistab, et mõni ikka istub seal 8+ aastat tagasi maailmas.

võta aega, loe note'e ja holotape ja on väga ilusti täidetud lore/taustainfo. on niipalju mõttestatud "random-ocurrence" hetki või kasvõi ruumi/lokatsiooni/luukerede üles-seadmist, et saad aru, et tegelikult on süvenetud.
fo76-l on siiski põhjus, miks inimene-NPC-sid ei ole (mitte, et neid ei viitsitud teha).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.11.2018 15:35:31 vasta tsitaadiga

High-Q, kontrolli oma fakte, palun.
https://www.metacritic.com/game/pc/fallout-76 Hetkel on keskmine hinne 55/100 ja see on langenud uute ülevaadete väljatulemisega, mitte tõusnud icon_exclaim.gif
Need ei ole pastakast välja imetud põhjused madal hinne panna vaid täiesti adekvaatne jutt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 15:39:20 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
t2ring kirjutas:
enamustele aga ei meeldi.

vot see on pastakst välja imetud.


No kus ta siis pastakast välja imetud on? Kui sul ikka 3000st hinnangust 2100+ on negatiivsed, siis tegemist ei saa olla hea mänguga ja ei saa kuidagi väita, et halvad hinnangud on tulnud ainult buggide tõttu. Kui mängul ikkagi sisu ei ole ja on väga repetiitne, siis millest me räägime? Võiks öelda, et enamuste hinnangutega ja kirjeldustega nõustun , eriti viimastega (metacritic) icon_rolleyes.gif Ja ei ole falloutil ainult metacriticus halvad hinnangud. See mäng on hetkel poolik ja igatepidi väärt seda si*aloopimist.

User score distribution:
Positive: 745 out of 3062
Mixed: 138 out of 3062
Negative: 2,179



No hard feelings, aga see on lihtsalt minu arvamus, ma ütlen, väga tore, et sulle meeldib, mängi mõnuga thumbs_up.gif Mina hoian mängust hetkel eemale, sest ei viitsi pooliku käki peale oma aega raisata.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 22.11.2018 16:28:17 vasta tsitaadiga

see on ikka nii pekki keeratud kui olla saab,poolik on nii või naa,aga kuramuse igav isegi fo4-ga ei anna isegi võrreldagi
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 22.11.2018 16:33:45 vasta tsitaadiga

Natuke OT ja üldine virin minu poolt.

Olen ka nõus selle kriitikaga. Ei tohi mängutootjaid julgustada välja andma poolikut toodet. Me (üldistus) mängurid oleme niigi nende Early Accesside, payd DLC-de, microtranscationite osalise lubamisega seda vett soganud ja tootjatele signaale andnud, et saab ka kergemini ilma pingutamata hakkama - läheb müügiks küll niiöelda.

Hetkel Fallout 76-ga toimuv on sellesmõttes (ja ka mõningased selle aastased teised juhtumid) hea näide, et mängur on natuke ennast kätte võtnud ja protestima hakanud.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 22.11.2018 22:13:33 vasta tsitaadiga

high-q jutt meenutab neid BMW mehi, kes nüüd 10 a hiljem tõdevad, et inetu e65 kerega ära harjunud, lihtsalt pika aja peale silma harjub ära ja mingi detail hakkas meeldima ka kui asjasse piisavalt "süveneda" icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velz83
HV Guru

liitunud: 24.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 07:56:03 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
high-q jutt meenutab neid BMW mehi, kes nüüd 10 a hiljem tõdevad, et inetu e65 kerega ära harjunud, lihtsalt pika aja peale silma harjub ära ja mingi detail hakkas meeldima ka kui asjasse piisavalt "süveneda" icon_lol.gif thumbs_up.gif

Hea võrdlus icon_lol.gif

486 kirjutas:
Mis siin siis nagu head on? Nagu FO4 ainult need l6putud sidequestid? Ägedaid uusi relvi on? Modimine veelgi laiem kui eelmises? Uusi huvitavaid vaenlasi on?
Ja sinu ehitatud baas ikka jääb v6i tuleb koguaeg uuesti ehitada?


No minuarust see põimõtteliselt ongi 4, ainult co-op versioon. Ägedate uute relvadeni pole ma veel jõudnud. Uusi vastaseid on aga nende ägeduseastet rikub suhteliselt nürimeelne AI. Baas jääb alles ja tänu oma kompkatsusele on see võimalik uude kohta üle tõsta kui vana koht miski pärast ei meeldi. Mis on minuarust parem kui FO4 on üleüldine feel... Mulle väga meeldib see rõõmsameelene muusika ja can do attitude, mis on tugevas kontrastis reaalse maailmaga, aga teisest küljest on FO 4 ainuke fallout, millega seda mängu võrrelda saab, teised on lihtsalt liiga palju paremad.

"Mistress of mystery" osas olen High-Qga ühte meelt tundub palju tõotav. Kahjuks mul jälle broken quest. Äkki mängu restart aitab, mõne teise puhul on abi olnud.

-e-
Julm! Tundub, et lammutavad süsteemi seestpoolt... Tahavad teha kõik selleks, et inimesed ei teeks pre-ordereid icon_lol.gif
https://www.pcgamer.com/fallout-76-drops-to-dollar40-for-black-friday/?utm_content=buffer589cf&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

_________________
Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 23.11.2018 15:05:25 vasta tsitaadiga

Usun, et siinne rahvas vaatab ka seda mängu PC poolt pilguga (mis on iseenesest mõistetav), kus on võimalus muuta ini faile, muuta sätteid, arvuti konfid mängivad rolli ja palju muid aspekte, mis konsooli mänguritel üldse puudub.

Väga suur arvamus mis meedias ja netis kajastub tuleb aga ka konsooli rahva poolt, kelle jaoks tõesti on katkise mänguga tegemist. Natukene olevat aidanud uus patch konsoole aga sellegi poolest liiga vähe. Aga sellest abist jäi välja xbox one kastujad kelle jaoks läks mäng hullemaks (xboxi skoorid on samuti kõige madalamad). Lisa katkisele mängule üpriski sisutühi story, maailm ja eelnev Bethesda f*** ups, ning see tagasilöök nende suunas on siiski vägagi asjakohane.

https://www.youtube.com/watch?v=09nYeO1lQiQ
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 00:23:09 vasta tsitaadiga

... väga veider, loodetavasti see ei saa reegliks, et sellises seisus mänge hakataksegi sirge näeoga välja andma kui AAA täismänge icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 00:26:46 vasta tsitaadiga

DigeBeni, kas Bethesda ei ole seda mitte kogu aeg teinud?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 00:39:35 vasta tsitaadiga

... see on ikka täiesti uus tase, see mäng on nagu frankensteini monstrum, lihtsalt vanast jamast mingi asi kokku klopsitud, vaevu toimiv online osa juurde poogitud ja täishinnaga letile ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2018 11:33:01 vasta tsitaadiga

Huvitav käitumine jah. See Fallout IV anti veel andeks vana rasva pealt ja tagasisidedes kumas läbi olgu uus Fallout ikka uue mootori peal tänapäevase graafikaga. Seda ignoreerides lasi Bethesda lati veel alla. See ei lõppe hästi neile. icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 76 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.