Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1063, 1064, 1065 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.11.2018 00:07:57 vasta tsitaadiga

vahelduseks joppas ka mul õnnega ja seda suurel kardil 50B.
http://wotreplays.eu/site/4629033#klondike-ahvikeest-amx_50_b

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 18.11.2018 17:10:35 vasta tsitaadiga

Vedas ka minul täna. Tavaliselt on nii, et kui mängu saatus jääb minu kanda siis kipun mänge oma enda lohakusega ära käkkima. Täna suutsin 2 vs 3 klikkerite lahingust kangelasena välja tulla. Mis seal salata, eks õnnel oli ka suur osa.

HOIATUS: Palju klikkimist ja stunnimist.
http://wotreplays.eu/site/4630039?secret=69ac73e010761d3f55dc0e62ce730c69

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.11.2018 13:30:42 vasta tsitaadiga

Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 16:30:36 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010




sõnum 19.11.2018 16:32:38 vasta tsitaadiga

sooviks proovida seda uut ime venelast
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2018 13:22:13 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see annab siis 5x exp need 25 lahingut?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 17:23:42 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Bunny kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see annab siis 5x exp need 25 lahingut?

Jep
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2018 16:37:38 vasta tsitaadiga

Veidi theorycraftingut - mitu tundi on vaja, et suvalisel valitud alal silmatorkavalt heaks saada? Tuleb välja, et sõltuvalt andest ja õpimetoodikast ~10 000. World of Tanksi peale mõeldes võib selle alla lugeda ka näiteks eelneva kogemuse multiplayer tulistamismängudest. Mitu tundi te olete World of Tanksi mängimise alla pannud, mõttega paremaks saada?


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 23.11.2018 21:18:40 vasta tsitaadiga

In the end - it is just a game.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 24.11.2018 20:54:59 vasta tsitaadiga

tahate tankis midagi uut proovida siis siin näidatakse ette mida proovida.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.11.2018 22:45:27 vasta tsitaadiga

Tsau. Kas keegi teab, mis värk nende trollidega mängus on? Kuidas või kelle poolt nad mängu on sisse pandud, et neil sellised privileegid on? Aeg-ajalt satun ma nendega kokku, aga siiski õnneks väga harva. Täna siis jälle. Kolm ELC EVEN-it, kõikidel väga sarnased nimed, ühel ja samal päeval kõikidel konto loodud. Tulevad siis mulle kõik kolmekesi külje alla, nügivad ja nügivad. Kui ma välja nendest ei tee, siis hakkavad laskma. Viis-kuus korda lihtsalt kett maha.. Mina seisan nagu post ja ei tee väljagi, mängin oma mängu. See ajab neid muidugi närvi, kui ma nendest välja ei tee. Seejärel neil kannatus katkes ja hakkasid mind ohjeldamatult lihtsalt laskma. Nottisidki surnuks. Ja sealjuures ei juhtu nendega mitte midagi. Ei muutu nad siniseks ega midagi. Siis valisid järgmise ohvri välja ja hakkasid seda peedistama kuniks lasid ka selle maha. Ja ikka ei midagi.. Lõpuks killisid nad üksteist ise ära, viimane uputas ennast järve.
Kuidas nad saavad seda teha, ilma et neile mingid reeglid mõjuksid? Ja mis nende tegelaste mõte mängus on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.11.2018 11:46:52 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Tsau. Kas keegi teab, mis värk nende trollidega mängus on? Kuidas või kelle poolt nad mängu on sisse pandud, et neil sellised privileegid on? Aeg-ajalt satun ma nendega kokku, aga siiski õnneks väga harva. Täna siis jälle. Kolm ELC EVEN-it, kõikidel väga sarnased nimed, ühel ja samal päeval kõikidel konto loodud. Tulevad siis mulle kõik kolmekesi külje alla, nügivad ja nügivad. Kui ma välja nendest ei tee, siis hakkavad laskma. Viis-kuus korda lihtsalt kett maha.. Mina seisan nagu post ja ei tee väljagi, mängin oma mängu. See ajab neid muidugi närvi, kui ma nendest välja ei tee. Seejärel neil kannatus katkes ja hakkasid mind ohjeldamatult lihtsalt laskma. Nottisidki surnuks. Ja sealjuures ei juhtu nendega mitte midagi. Ei muutu nad siniseks ega midagi. Siis valisid järgmise ohvri välja ja hakkasid seda peedistama kuniks lasid ka selle maha. Ja ikka ei midagi.. Lõpuks killisid nad üksteist ise ära, viimane uputas ennast järve.
Kuidas nad saavad seda teha, ilma et neile mingid reeglid mõjuksid? Ja mis nende tegelaste mõte mängus on?


Jaga replayd, pole küll sellist asja eriti näinud. Pigem on rage seoses sellega kui mõne arvates ei mängi õigesti ehk tema nägemuse järgi (seal on just uunikumid need kas närvi kaotavad ja laskma kukuvad) või siis alguses kui keegi kellelegi jalgu jääb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.11.2018 14:19:26 vasta tsitaadiga

Olen aru saanud, et laias laastus saab teha 2 lasku damaget per mäng omade pihta, ja ei lähe veel siniseks, kui just iga mäng nii ei tee.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 26.11.2018 14:27:43 vasta tsitaadiga

Siin tuleb veel eristada ka seda, et kas oled sinine enda vaates või seda näevad ka teised.
Enda silmis lähed siniseks juba varem kui see teistele paistma hakkab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 26.11.2018 19:02:12 vasta tsitaadiga

Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.11.2018 19:32:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Valvejoodik
Member since 20 Aug 2010

Tuleb vist hea saak icon_biggrin.gif

EDIT: Ah, isegi enne seda sai juba betat taotud ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 26.11.2018 22:37:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
arny kirjutas:
naljamehed. Seda dmg teen mina ka jne aga ega see ei tähenda võitu katk ülejäänud tiimist üle käib. Pigem on joppamine, et 8 lahingut järjest saad head tiimid, üldiselt nii pikalt ei õnnestu võite saada. Rekord vist oli mingi aeg jah 15 võitu järjest, eelmine jõulu kampaania aeg. See on tore kui mõnel häasti läheb aga ega nina maksa see pärast ka väga püsti ajada vihm võib sisse sadada. icon_wink.gif



Et teed nagu regulaarselt Tier 8s 3000-3500 sessiooni keskmiseks dämmiks, aga ei tule võite? Selline asi paneks ennast ka pead kratsima, sest selliste dämminimbrite juures võiks üle suurema hulga mängude olla nagu küllalt viisakas WR, mul nt T-44-100 viimase 75 mängu avg WR on 73,33% soolos.


100% premm kuulid ka? ilma premmita oled sa ju okse kuubis
ole hea ja leia endale see statoili stardipakett eks

vaatasin ükspäev just QB striimi. tüüp mängis tier 4 ja lasi kõgi vastu premmi ja siis nuttis kuidas vastastiimis üks mees tegi matildaga 8 killi, aaaa seaclubing, ei maksa wot penigi raha ja mängib OP tankidega low tieride vastu
see et QB uunikum ise laseb tattide vastu premmi, see nagu üldse ei loe onju, need ju ometi statsid, skill icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
naera näkku
rõve on olla inimene onju
pay2win võidan ja olen staar. või kuidas saab täiskasvanud inimene kiidelda asjades kus pole midagi kiidelda? normaalne, haritud, intelligentne inimene ei saa kiidelda ersatsiga!!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 27.11.2018 09:06:46 vasta tsitaadiga

nagu claus kah ühes oma klipis rääkis miks na serveris vähe mängijaid ja wg topib bote sinna. Neil olla põhi häda mängu pettuses, et mis mõtet on hakata mängima kui seal on võimalus modidega ennast teistest paremaks teha. Tõi veel hea näite, et kui neil seal sportlane jääb topinguga vahele siis selle inimesega on kõik, kõik vihkavad teda aga kui venemaal jääb sportlane vahele siis rahvas tunneb huvi, et kuidas või miks ta vahele jäi mitte, et sportlane midagi valesti teeks. Siin saad wg arusaamadega hästi võrdluse teha. Ja see premm moona laskmine on juba ammu mõttetu teema, selle nimi on ka juba ammust skilli tõstmise nupu vajutamine.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 09:54:33 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängitud paar aastat, kuhu need asjad antakse? Sisse logides ei paistnud midagi tarka.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 10:08:01 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
chatro kirjutas:
Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängitud paar aastat, kuhu need asjad antakse? Sisse logides ei paistnud midagi tarka.



tsitaat:
You will be able to grab your rewards from 28 November until December 2019.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2018 12:02:08 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
nagu claus kah ühes oma klipis rääkis miks na serveris vähe mängijaid ja wg topib bote sinna. Neil olla põhi häda mängu pettuses, et mis mõtet on hakata mängima kui seal on võimalus modidega ennast teistest paremaks teha. Tõi veel hea näite, et kui neil seal sportlane jääb topinguga vahele siis selle inimesega on kõik, kõik vihkavad teda aga kui venemaal jääb sportlane vahele siis rahvas tunneb huvi, et kuidas või miks ta vahele jäi mitte, et sportlane midagi valesti teeks. Siin saad wg arusaamadega hästi võrdluse teha. Ja see premm moona laskmine on juba ammu mõttetu teema, selle nimi on ka juba ammust skilli tõstmise nupu vajutamine.


Minu arust paar aastat tagasi hakkas WG kontrollima cheater modide olemasolu üsna aktiivselt. Mitu korda aastas saab paartuhat mängijat oma hoiatused või bännid kätte. Meil siin Eestiski on mängijad saanud bänni. Selles mõttes ma usun, et NA serveris ei tohiks cheatimine enam viimased 2a olla probleemiks. Nende probleem on mängijate vähesus.

See, kus kõige räigem cheatimine toimub on SEA ehk Aasia server. Sealseid operaatoreid, kes WG käest mängu litsenseerivad, lihtsalt ei huvita mida nende player base teeb nii kaua kui raha tuleb. See pole WG süü. Nagu ka Hiinas, kus kolmas firma opereerib mängu ja WG ainult annab neile contenti. Hiina server muide siiani 9.22 peal, sest operaator läks WG'ga tülli.

Seda prem moona teemat pole mõtet kommenteeridagi, igaüks võib lasta seda kuni krediiti jagub. Oled nõrk mängija, siis ei tee ka prem moonaga piisavalt dämmi et enamvähem nullis püsida, nädalakese või kaks saad seda stiili viljeleda ja siis toimub looduslik korrektuur, kui su vaba kreda saab otsa lihtsalt.

See jutt, nagu stock moonaga oleks "õigem" mängida on lihtsalt nõrkade mängijate lemmikvabandus. Kuidagi peab õigustama seda, miks lastakse 10st lasust 8 põrkesse.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 27.11.2018 12:07:05 vasta tsitaadiga

Targemad, kui bondside kulutamiseks läheb, mis 2 asja oleks teie meelest mõttekas muretseda?
Ajada nt. T-100 LT vaatekaugus maksimaalseks? Või mõne medika laskekiirust parendada?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 27.11.2018 13:01:42 vasta tsitaadiga

ma arvan et parim oleks panna IS3 peale VENT, GLD ja VSTAB
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 27.11.2018 13:30:44 vasta tsitaadiga

ot:
kalm, vent pane omale pähe, jahutab su ülekuumenenud aju. Inimesel peab ikka mingi puue olema kui praktiliselt peale igat erick postitust tullakse siia kiunuma...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2018 14:13:34 vasta tsitaadiga

bladerunner, põhimõtteliselt tanki, mida boostida, pead ikkagi ise valima. Hea valik oleks mõni selline tank, mida mängid sageli, nt lemmik premium. Sellisel juhul sa annad kerge boosti oma creda teenistusele. Kui on mõni tier X tank ilma mille mängimiseta sul nädalatki ei möödu ja mida naudid, siis võid sinna pista muidugi. Head tulemused tier X lahingutes toovad bondse tagasi. Kuna ühe juba ärapaigutatud varustuse ümbertõstmine maksab 200 bondsi, siis see on argument, kuna 200 bondsi suurusjärgus bondse võib siiski teenida tier X lahingutes nädalaga umbes. See, millist varustust eelistada, sõltub tankist. Nagu ikka, heavydel ja medikatel boosti DPMi (nt gun rammer ja vert stab oleks tugev combo) lightidel view range'i. Õnneks Improved equipment läheb kõigile tankidele peale samamoodi, sõltumata nende tüübist. Et kui kord ostad Improved gun rammeri, siis saad seda tõsta igale tankile heavy'st kuni artani.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1063, 1064, 1065 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.