Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 531, 532, 533 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.11.2018 13:49:08 vasta tsitaadiga

252U ehk Defender on müügis, 60 EUR bundlena. Randomis ma pole kindel kas ta enam superhea on, aga tiimiformaatides arvan üks lollikindlamaid masinaid üldse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 17:28:41 vasta tsitaadiga

skill4ltu arvamus premmidest
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.11.2018 21:17:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
skill4ltu arvamus premmidest
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega midagi valesti ei öelnud icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 03.11.2018 01:26:18 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
skill4ltu arvamus premmidest
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega midagi valesti ei öelnud icon_razz.gif


T8 lightide all pole T92 ja Elc Even sugugi kehvad masinad oma rollides.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 04.11.2018 18:43:06 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
thomak28 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
skill4ltu arvamus premmidest
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega midagi valesti ei öelnud icon_razz.gif


T8 lightide all pole T92 ja Elc Even sugugi kehvad masinad oma rollides.


Tuleb nõustuda! Rentisin Elc Even'i ja noh, pean ütlema, et väga fun ja tugeva impact'iga tank icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.11.2018 19:33:03 vasta tsitaadiga

EVEN90 on tõepoolest üks ägedamaid tanke mängus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 05.11.2018 19:49:30 vasta tsitaadiga

Viimane aeg on kuidagi sattunud, et on ainult 5-15 kaotused või võidud.
Siis vahepeale sai üks põnev lahing ka peetud. Ise olen rahul, õnne oli ka.
http://wotreplays.eu/site/4611029#overlord-tnis33-amx_13_105
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 06.11.2018 00:27:19 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Viimane aeg on kuidagi sattunud, et on ainult 5-15 kaotused või võidud.
Siis vahepeale sai üks põnev lahing ka peetud. Ise olen rahul, õnne oli ka.
http://wotreplays.eu/site/4611029#overlord-tnis33-amx_13_105


Päris pullid yollod, hea mäng! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 19:24:48 vasta tsitaadiga

Peale 1151 mängu 64% võiduprotsendiga võin kinnitada, et ELC on OP. (Minu keskmine on 54,5% nii et see pole personaalne impact).

Pühapäevane müramine sellega. Kaks min jäi aega väheks mul. 1vs 5 lõpp. http://wotreplays.eu/site/4608958#cliff-alyster-elc_even_90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 10.11.2018 23:16:31 vasta tsitaadiga

septembri alguses panin oma kaks kontot kustusele, 45 päeva anti võimalust konto taastamiseks. mingi päev vaatasingi huvipärast mis saanud on. 45 päeva ammu juba möödas. ma wot sisse ei üritanud igaks juhuks logida. profiilid olid alles, tea kas nad neid ära kustutavadki kuigi see mulle meeldiks kõige rohkem.
täna tuligi siis wargamingult kiri: nüüd on veel 14 päeva aega konto taastamiseks enne kui igaveseks ära kustutavad. ma küll kahtlen, nagunii tulevad pakkuma 3 päeva premmi, jumala eest ära kontot kustuta icon_lol.gif

aga otsusega olen küll rahul. nii palju vaba aega tekkis kuidagi ka teiste mängude mängimiseks. striimi eile vaatasin, mingi uued premmikad tulnud? kui nii jätkavad, siis 3 aastapärast on premmikaid sama palju mängus kui tavatanke.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.11.2018 01:20:57 vasta tsitaadiga

See on nagu Windowsi uuendus:

Teeme homme
Kuule, teeme nüüd uuenduse
Vaatan, et sa oled uuendusega kahevahel, annan valida. Kas teeme kohe või tunni pärast. Okei, teeme homme.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 19:45:35 vasta tsitaadiga

Ostsin tuumapommi. TD-15 secondary, Alliance 9, Ace Tanker, Top Gun, High Caliber, Tank Sniper aaa ja 10 000 dämmi.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 03:37:03 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:


aga otsusega olen küll rahul. nii palju vaba aega tekkis kuidagi ka teiste mängude mängimiseks.
this
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.11.2018 11:54:12 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Ostsin tuumapommi. TD-15 secondary, Alliance 9, Ace Tanker, Top Gun, High Caliber, Tank Sniper aaa ja 10 000 dämmi.


Jube elukas on see FV küll, omal ka sellega seotud hulk ebameeldivaid mälestusi, kus mäng saab läbi enne kui alata jõuab... Siin mängus on hea näide RNG-st. Super Conq põles kenasti ühe pauguga maha (2400 HP) aga lõpus Pantera sai esimese laksuga sisse üllatuslikult alla 300 dämmi.

Mäng ise muidugi muljetavaldav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 23:14:27 vasta tsitaadiga

Pantheral tabase see lask toru. AP ei oleks seal sitemal juhul üldse dämi teinud. Conqiga oli jah hea õnn, et tal kustutit polnud. Isenesest suure spläsh raadiusega HE mootori kanti läbistada tähendaks 20% tule võimalust. Pigem olinma ise üllatunud, et E4 läbistasin küljelt. Oleks eeldanud, et mürsk plahvatab roomikutes vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.11.2018 10:26:46 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Ostsin tuumapommi. TD-15 secondary, Alliance 9, Ace Tanker, Top Gun, High Caliber, Tank Sniper aaa ja 10 000 dämmi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin ära lõpuks, tõsine monster game thumbs_up.gif Muide, see koht kuhu sa artat läksid otsima - uues metas nad reeglina enam seal ei olegi, kügelevad seal baasi taga hoopis nagu selleski mängus. Loodan, et saadad replay nt Jinglesile vms, oleks seda väärt küll icon_biggrin.gif

PS - vaatasin et karumaru mõlema YT konto alt sulle dislike pannud, järelikult quality content icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.11.2018 14:35:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
alyster kirjutas:
Ostsin tuumapommi. TD-15 secondary, Alliance 9, Ace Tanker, Top Gun, High Caliber, Tank Sniper aaa ja 10 000 dämmi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin ära lõpuks, tõsine monster game thumbs_up.gif Muide, see koht kuhu sa artat läksid otsima - uues metas nad reeglina enam seal ei olegi, kügelevad seal baasi taga hoopis nagu selleski mängus. Loodan, et saadad replay nt Jinglesile vms, oleks seda väärt küll icon_biggrin.gif

PS - vaatasin et karumaru mõlema YT konto alt sulle dislike pannud, järelikult quality content icon_lol.gif


viide paluks. ma pole oma google kontosse loginud vist 2 aastat ja antud videot pole ka kordagi vaadanud.
omateada on mul googles ainult üks konto ja ilma google kontota ei saa ju ka youtuubes kedagi kiita ega laita ja kommenteerida ka ei saa.

aga jään viidet ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 18:48:01 vasta tsitaadiga

mis te kaks olete endised elukaaslased ve, või naabrid kes vaidlevad, et kumma kass käib autole pissimas.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 20:29:05 vasta tsitaadiga

Täiesti ükskõik, kes neid pöidlaid üles või alla vehivad, ega ma mingi Youtuber pole, et statistika mulle tähtis on. Pigem lihtsalt on see kanal, kus saab head mängu jagada. Mulle ausalt öeldes Wot-replay-st teisi alla laadida ja vaadata niimoodi eriti ei meeldi. Neid vaatan aint siis, kui sõber palub analüüsi vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 21:37:38 vasta tsitaadiga

täna sattusin youtubes sellisele kanalile nagu email clan ja peab ütlema, et naera puruks kui hästi ikka suudab mõni asja naljakaks teha.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 13.11.2018 22:08:20 vasta tsitaadiga

No minuga on täpselt sama seis. Ma pole aastaid viitsinud mitte kellegi replaysid vaadata juba sellepärast, et ma olen seda mängu kõrimulguni mänginud. Loomulikult, igaüks kes seda mängu mängib, tal õnnestub teha happy mänge. So what? Terve wot replay.com on neid videosid täis. Ma ei viitsi vahtida 10 minut silmpunnis kuidas keegi kusagil nurgatagant kedagi snaibib, ausalt see on igav. Ammugi ma ei hakka kellegi videosid veel maha laitma. Ahti meil üritab sitta käima tõmmata kuna kardab viimaseks laetule kustutajaks jääda.

Aga mis dakiga juhtus, polegi enam fame klannis? Anti kinga? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Juba sügisel ei suutnud tema striimi vaadata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 22:49:42 vasta tsitaadiga

Arny, see oli päris hea. Meenutab World of LoLsi. thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.11.2018 16:19:36 vasta tsitaadiga

arny, täitsa vaadatav kraam isegi. WG peaks pilgu peale viskama sellele, miks just prantsuse lighte ei saa kunagi jalule tagasi.

Tuli üks vähe põnevama lõpuga random battle:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 20:24:33 vasta tsitaadiga

eks see kuidas 140 end ise ümber keeras lintidele on raske seletada jah. Võibolla wg teebki taotuslikult selliseid vimkasid mängu, et pärast oleks mille üle naerda. Tol tegelase ühes viimastest videotest oli eriti hea koht see kus šurik oli seal ehitusel ary ja viskas segu sinna kärru ja to teine oli miskine td ja sai pritsmeid pükstele, et no tõesti naera nii et munad märjad.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 14.11.2018 23:44:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin natuke täna Daki striimi. Jeerum, ta on ikka nii segi ära pööranud. Mängib külalisena teises klannis advance ja igas lahingus kaotab juba esimesel minutil enesevalitsuse ja lihtsalt röögib teiste peale icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Päris valus. Oleks ta siis ise mängiks hästi ja huvitavalt, ei kohe sureb ja muidugi viha tuleb teiste peale välja valada. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Hullumaja kandidaat
Wargaming võiks talle mingi aastase bänni panna, läheb mängib teisi mänge ja saab omadega kuidagi rajale tagasi. Ta lihtsalt hävitab ära ennast selle mänguga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 00:07:57 vasta tsitaadiga

vahelduseks joppas ka mul õnnega ja seda suurel kardil 50B.
http://wotreplays.eu/site/4629033#klondike-ahvikeest-amx_50_b

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 18.11.2018 17:10:35 vasta tsitaadiga

Vedas ka minul täna. Tavaliselt on nii, et kui mängu saatus jääb minu kanda siis kipun mänge oma enda lohakusega ära käkkima. Täna suutsin 2 vs 3 klikkerite lahingust kangelasena välja tulla. Mis seal salata, eks õnnel oli ka suur osa.

HOIATUS: Palju klikkimist ja stunnimist.
http://wotreplays.eu/site/4630039?secret=69ac73e010761d3f55dc0e62ce730c69

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.11.2018 13:30:42 vasta tsitaadiga

Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:30:36 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2018 16:32:38 vasta tsitaadiga

sooviks proovida seda uut ime venelast
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2018 13:22:13 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see annab siis 5x exp need 25 lahingut?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 17:23:42 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Bunny kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
Kes tahab testida uut vene premium skauti LT-432 siis mul on üks kood jagada (25 mängu).

Sa saad ise ka seda koodi kasutada sisestades WG lehel ))
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see annab siis 5x exp need 25 lahingut?

Jep
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2018 16:37:38 vasta tsitaadiga

Veidi theorycraftingut - mitu tundi on vaja, et suvalisel valitud alal silmatorkavalt heaks saada? Tuleb välja, et sõltuvalt andest ja õpimetoodikast ~10 000. World of Tanksi peale mõeldes võib selle alla lugeda ka näiteks eelneva kogemuse multiplayer tulistamismängudest. Mitu tundi te olete World of Tanksi mängimise alla pannud, mõttega paremaks saada?


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 21:18:40 vasta tsitaadiga

In the end - it is just a game.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 20:54:59 vasta tsitaadiga

tahate tankis midagi uut proovida siis siin näidatakse ette mida proovida.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.11.2018 22:45:27 vasta tsitaadiga

Tsau. Kas keegi teab, mis värk nende trollidega mängus on? Kuidas või kelle poolt nad mängu on sisse pandud, et neil sellised privileegid on? Aeg-ajalt satun ma nendega kokku, aga siiski õnneks väga harva. Täna siis jälle. Kolm ELC EVEN-it, kõikidel väga sarnased nimed, ühel ja samal päeval kõikidel konto loodud. Tulevad siis mulle kõik kolmekesi külje alla, nügivad ja nügivad. Kui ma välja nendest ei tee, siis hakkavad laskma. Viis-kuus korda lihtsalt kett maha.. Mina seisan nagu post ja ei tee väljagi, mängin oma mängu. See ajab neid muidugi närvi, kui ma nendest välja ei tee. Seejärel neil kannatus katkes ja hakkasid mind ohjeldamatult lihtsalt laskma. Nottisidki surnuks. Ja sealjuures ei juhtu nendega mitte midagi. Ei muutu nad siniseks ega midagi. Siis valisid järgmise ohvri välja ja hakkasid seda peedistama kuniks lasid ka selle maha. Ja ikka ei midagi.. Lõpuks killisid nad üksteist ise ära, viimane uputas ennast järve.
Kuidas nad saavad seda teha, ilma et neile mingid reeglid mõjuksid? Ja mis nende tegelaste mõte mängus on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.11.2018 11:46:52 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Tsau. Kas keegi teab, mis värk nende trollidega mängus on? Kuidas või kelle poolt nad mängu on sisse pandud, et neil sellised privileegid on? Aeg-ajalt satun ma nendega kokku, aga siiski õnneks väga harva. Täna siis jälle. Kolm ELC EVEN-it, kõikidel väga sarnased nimed, ühel ja samal päeval kõikidel konto loodud. Tulevad siis mulle kõik kolmekesi külje alla, nügivad ja nügivad. Kui ma välja nendest ei tee, siis hakkavad laskma. Viis-kuus korda lihtsalt kett maha.. Mina seisan nagu post ja ei tee väljagi, mängin oma mängu. See ajab neid muidugi närvi, kui ma nendest välja ei tee. Seejärel neil kannatus katkes ja hakkasid mind ohjeldamatult lihtsalt laskma. Nottisidki surnuks. Ja sealjuures ei juhtu nendega mitte midagi. Ei muutu nad siniseks ega midagi. Siis valisid järgmise ohvri välja ja hakkasid seda peedistama kuniks lasid ka selle maha. Ja ikka ei midagi.. Lõpuks killisid nad üksteist ise ära, viimane uputas ennast järve.
Kuidas nad saavad seda teha, ilma et neile mingid reeglid mõjuksid? Ja mis nende tegelaste mõte mängus on?


Jaga replayd, pole küll sellist asja eriti näinud. Pigem on rage seoses sellega kui mõne arvates ei mängi õigesti ehk tema nägemuse järgi (seal on just uunikumid need kas närvi kaotavad ja laskma kukuvad) või siis alguses kui keegi kellelegi jalgu jääb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.11.2018 14:19:26 vasta tsitaadiga

Olen aru saanud, et laias laastus saab teha 2 lasku damaget per mäng omade pihta, ja ei lähe veel siniseks, kui just iga mäng nii ei tee.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 14:27:43 vasta tsitaadiga

Siin tuleb veel eristada ka seda, et kas oled sinine enda vaates või seda näevad ka teised.
Enda silmis lähed siniseks juba varem kui see teistele paistma hakkab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2018 19:02:12 vasta tsitaadiga

Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.11.2018 19:32:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Valvejoodik
Member since 20 Aug 2010

Tuleb vist hea saak icon_biggrin.gif

EDIT: Ah, isegi enne seda sai juba betat taotud ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 26.11.2018 22:37:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
arny kirjutas:
naljamehed. Seda dmg teen mina ka jne aga ega see ei tähenda võitu katk ülejäänud tiimist üle käib. Pigem on joppamine, et 8 lahingut järjest saad head tiimid, üldiselt nii pikalt ei õnnestu võite saada. Rekord vist oli mingi aeg jah 15 võitu järjest, eelmine jõulu kampaania aeg. See on tore kui mõnel häasti läheb aga ega nina maksa see pärast ka väga püsti ajada vihm võib sisse sadada. icon_wink.gif



Et teed nagu regulaarselt Tier 8s 3000-3500 sessiooni keskmiseks dämmiks, aga ei tule võite? Selline asi paneks ennast ka pead kratsima, sest selliste dämminimbrite juures võiks üle suurema hulga mängude olla nagu küllalt viisakas WR, mul nt T-44-100 viimase 75 mängu avg WR on 73,33% soolos.


100% premm kuulid ka? ilma premmita oled sa ju okse kuubis
ole hea ja leia endale see statoili stardipakett eks

vaatasin ükspäev just QB striimi. tüüp mängis tier 4 ja lasi kõgi vastu premmi ja siis nuttis kuidas vastastiimis üks mees tegi matildaga 8 killi, aaaa seaclubing, ei maksa wot penigi raha ja mängib OP tankidega low tieride vastu
see et QB uunikum ise laseb tattide vastu premmi, see nagu üldse ei loe onju, need ju ometi statsid, skill icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
naera näkku
rõve on olla inimene onju
pay2win võidan ja olen staar. või kuidas saab täiskasvanud inimene kiidelda asjades kus pole midagi kiidelda? normaalne, haritud, intelligentne inimene ei saa kiidelda ersatsiga!!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 09:06:46 vasta tsitaadiga

nagu claus kah ühes oma klipis rääkis miks na serveris vähe mängijaid ja wg topib bote sinna. Neil olla põhi häda mängu pettuses, et mis mõtet on hakata mängima kui seal on võimalus modidega ennast teistest paremaks teha. Tõi veel hea näite, et kui neil seal sportlane jääb topinguga vahele siis selle inimesega on kõik, kõik vihkavad teda aga kui venemaal jääb sportlane vahele siis rahvas tunneb huvi, et kuidas või miks ta vahele jäi mitte, et sportlane midagi valesti teeks. Siin saad wg arusaamadega hästi võrdluse teha. Ja see premm moona laskmine on juba ammu mõttetu teema, selle nimi on ka juba ammust skilli tõstmise nupu vajutamine.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2018 09:54:33 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängitud paar aastat, kuhu need asjad antakse? Sisse logides ei paistnud midagi tarka.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 10:08:01 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
chatro kirjutas:
Vastavalt sellele, kui kaua olete mänginud, annab WG stuffi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mängitud paar aastat, kuhu need asjad antakse? Sisse logides ei paistnud midagi tarka.



tsitaat:
You will be able to grab your rewards from 28 November until December 2019.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2018 12:02:08 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
nagu claus kah ühes oma klipis rääkis miks na serveris vähe mängijaid ja wg topib bote sinna. Neil olla põhi häda mängu pettuses, et mis mõtet on hakata mängima kui seal on võimalus modidega ennast teistest paremaks teha. Tõi veel hea näite, et kui neil seal sportlane jääb topinguga vahele siis selle inimesega on kõik, kõik vihkavad teda aga kui venemaal jääb sportlane vahele siis rahvas tunneb huvi, et kuidas või miks ta vahele jäi mitte, et sportlane midagi valesti teeks. Siin saad wg arusaamadega hästi võrdluse teha. Ja see premm moona laskmine on juba ammu mõttetu teema, selle nimi on ka juba ammust skilli tõstmise nupu vajutamine.


Minu arust paar aastat tagasi hakkas WG kontrollima cheater modide olemasolu üsna aktiivselt. Mitu korda aastas saab paartuhat mängijat oma hoiatused või bännid kätte. Meil siin Eestiski on mängijad saanud bänni. Selles mõttes ma usun, et NA serveris ei tohiks cheatimine enam viimased 2a olla probleemiks. Nende probleem on mängijate vähesus.

See, kus kõige räigem cheatimine toimub on SEA ehk Aasia server. Sealseid operaatoreid, kes WG käest mängu litsenseerivad, lihtsalt ei huvita mida nende player base teeb nii kaua kui raha tuleb. See pole WG süü. Nagu ka Hiinas, kus kolmas firma opereerib mängu ja WG ainult annab neile contenti. Hiina server muide siiani 9.22 peal, sest operaator läks WG'ga tülli.

Seda prem moona teemat pole mõtet kommenteeridagi, igaüks võib lasta seda kuni krediiti jagub. Oled nõrk mängija, siis ei tee ka prem moonaga piisavalt dämmi et enamvähem nullis püsida, nädalakese või kaks saad seda stiili viljeleda ja siis toimub looduslik korrektuur, kui su vaba kreda saab otsa lihtsalt.

See jutt, nagu stock moonaga oleks "õigem" mängida on lihtsalt nõrkade mängijate lemmikvabandus. Kuidagi peab õigustama seda, miks lastakse 10st lasust 8 põrkesse.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 12:07:05 vasta tsitaadiga

Targemad, kui bondside kulutamiseks läheb, mis 2 asja oleks teie meelest mõttekas muretseda?
Ajada nt. T-100 LT vaatekaugus maksimaalseks? Või mõne medika laskekiirust parendada?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 13:01:42 vasta tsitaadiga

ma arvan et parim oleks panna IS3 peale VENT, GLD ja VSTAB
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 13:30:44 vasta tsitaadiga

ot:
kalm, vent pane omale pähe, jahutab su ülekuumenenud aju. Inimesel peab ikka mingi puue olema kui praktiliselt peale igat erick postitust tullakse siia kiunuma...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.11.2018 14:13:34 vasta tsitaadiga

bladerunner, põhimõtteliselt tanki, mida boostida, pead ikkagi ise valima. Hea valik oleks mõni selline tank, mida mängid sageli, nt lemmik premium. Sellisel juhul sa annad kerge boosti oma creda teenistusele. Kui on mõni tier X tank ilma mille mängimiseta sul nädalatki ei möödu ja mida naudid, siis võid sinna pista muidugi. Head tulemused tier X lahingutes toovad bondse tagasi. Kuna ühe juba ärapaigutatud varustuse ümbertõstmine maksab 200 bondsi, siis see on argument, kuna 200 bondsi suurusjärgus bondse võib siiski teenida tier X lahingutes nädalaga umbes. See, millist varustust eelistada, sõltub tankist. Nagu ikka, heavydel ja medikatel boosti DPMi (nt gun rammer ja vert stab oleks tugev combo) lightidel view range'i. Õnneks Improved equipment läheb kõigile tankidele peale samamoodi, sõltumata nende tüübist. Et kui kord ostad Improved gun rammeri, siis saad seda tõsta igale tankile heavy'st kuni artani.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 531, 532, 533 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.