|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
15.11.2018 14:15:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Alla 2kg asjad tulevad tavaliselt lennukiga, üle 2kg kuidas juhtub.
Ei ole täheldandud erilisi viivitusti, 45 päeva on ebanormaalne. Kui trackingut pole, siis ei saa ka kindel olla millal asi üldse reaalselt posti pandi.
Kust sa neid raamatud tellid, amazon?
Eesti 250g on mingi omniva väljamõeldis ja ei puutu asjasse. |
Bookdepository, Wordery jt, mis saadavad ilma postikuluta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.11.2018 14:18:35
|
|
|
| Will91 kirjutas: |
Bookdepository, |
See ka mingi amazoni bisness, vbl mignid raamatud on niiöelda, back orderiga, ehk pannakse usast vms. kõigepealt suurema portsuga uk poole nii teele ja siis alles sulle?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
15.11.2018 14:37:18
|
|
|
Võimalik, et tegu ei ole kohaliku sorteerimise probleemiga, aga ainus ühisnimetaja on olnud pakkide kaal. 5/6 ei ole enam juhus minu meelest. Ja kuna pakid on saadetud erinevatest UK ladudest, siis on raske usukuda, et probleem on poodides.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
15.11.2018 14:53:45
|
|
|
Sain ka oma 12 päeva Omniva laos olnud väikse Hiina paki kätte . Vahepeal mõtlesin juba, et wtf, ehk ei ole rekvisiidid korralikult peal, kuid siis lugesin seda kolimis juttu siit.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.11.2018 16:04:31
|
|
|
Saadetis on teel saaja poole 15.11.2018 13:29 Tartu kullerpunkt
Saadetis saabus postiasutusse 15.11.2018 13:20 Tartu kullerpunkt
Saadetis on teel saaja poole 14.11.2018 08:13 Tartu kullerpunkt
Saadetis saabus postiasutusse 13.11.2018 14:26 Tartu kullerpunkt
Saadetis anti kullerile üle 13.11.2018 09:23 Tallinna Magistrali Keskuse pakiautomaat
Kuidas seletada tln-tartu suuna probleeme? Uuest logistikakeskusest tingitud või mingid muud naljad?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.11.2018 16:49:10
|
|
|
Saadetis saabus saaja asukohariiki 05.11.2018 10:18 Eesti
Saadetis väljus saatja asukohariigist 23.10.2018 11:07 Belgia
Saadetis pandi saatja poolt teele 10.10.2018 06:01 Belgia
Vaatame kas Omniva suuda Belgia teenusele vastu panna ja alla 13 peäva mulle kätte toimetada.
Uuest logistika keskusest on postkontor 4km kaugusel
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.11.2018 13:50:41
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Kus istus pakk 05.11 kuni 14.11. Omniva väitis, et Tallinnas seda ei ole. |
Hiinas istus, ootas "lennuilma". Sest neil ongi säherdune komme, et kui on pakk juba lennujaamas asuvas või lennujaama suunduvas konteineris, siis ongi paberite järgi "sihtkohas" ehk Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
16.11.2018 14:02:51
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| kempi kirjutas: |
| Kus istus pakk 05.11 kuni 14.11. Omniva väitis, et Tallinnas seda ei ole. |
Hiinas istus, ootas "lennuilma". Sest neil ongi säherdune komme, et kui on pakk juba lennujaamas asuvas või lennujaama suunduvas konteineris, siis ongi paberite järgi "sihtkohas" ehk Tallinnas.
|
No selge, siis nad ikka päris udu ei ajanudki.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
19.11.2018 23:05:33
|
|
|
Saatsin omnivaga ühte pakki Hollandisse.
16.11 panin Põlvast posti.
18.11 jõudis sorteerimiskeskusesse.
19.11 on juba Hollandis.
2 päeva Põlvast Tallinnasse ja siis ühe päevaga Hollandis
Tahtsin paki saatmise vormistamsie teha nende iseteeninduses. Seal andis paki saatmise hinnaks 26€. Kohapeal postkontoris küsiti 5.50€
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
19.11.2018 23:33:05
|
|
|
Mina ootan juba 1.5 nädalat Omniva pakiautomaati oma kaupa, Eesti sisene saadetis. Aga kätte ei saa, sest neil pakiautomaadid täis ja ei saa sinna jätta. Laupäeval prooviti jätta, aga polnud ruumi. Tigedaks teeb küll. Pakkusin variante, et tulen ise järgi või pangu postkontorisse, aga mitte midagi nad ei saa teha. Pean lihtsalt ootama, kuni pakiautomaati ruumi tekib. Debiiliikud. Smarpostis vähemalt kiireks ajaks pandud inimesed automaatide juurde ja kõik mahub ära ja saab normaalselt kätte.
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.11.2018 00:00:29
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Tahtsin paki saatmise vormistamsie teha nende iseteeninduses. Seal andis paki saatmise hinnaks 26€. Kohapeal postkontoris küsiti 5.50€ |
Maksikiri kuni 250g on jah 5.50€
Selle iseteendinduse 26€ eest saab kuni 30kg saata.
Kui lähed postkontorisse 30kg saatma, siis pead 60.3€ maksma.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
20.11.2018 09:59:17
|
|
|
| Invention kirjutas: |
Mina ootan juba 1.5 nädalat Omniva pakiautomaati oma kaupa, Eesti sisene saadetis. Aga kätte ei saa, sest neil pakiautomaadid täis ja ei saa sinna jätta. Laupäeval prooviti jätta, aga polnud ruumi. Tigedaks teeb küll. Pakkusin variante, et tulen ise järgi või pangu postkontorisse, aga mitte midagi nad ei saa teha. Pean lihtsalt ootama, kuni pakiautomaati ruumi tekib. Debiiliikud. Smarpostis vähemalt kiireks ajaks pandud inimesed automaatide juurde ja kõik mahub ära ja saab normaalselt kätte. |
nad ei tee jah midagi, pigem asi vast selles et Omniva pakiautomaadid asuvad väljas ja keegi ei taha külmetada seal pakiautomaatide juures ju
Smartposti pakiautomaadid on sees, no mis siis viga istuda soojas
Aga jah mingi hetk peaks see Omniva kolimine ka ära lõppema, see mõjutab ainult Tallinna läheseid saadetisi hetkel, ise ootan ka ühte Omniva pakki 6 peäva juba ja 1 minu klient ootab samakaua juba Omniva pakki
_________________ Müüa Xbox 360 kinect sensor + Kinect adventures, hind 35 eur
(Kui teil on vanem Xbox 360 konsool või soovite seda koos arvutiga kasutada siis saan adapteri ka kaasa anda) |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.11.2018 10:25:27
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Saadetis saabus saaja asukohariiki 05.11.2018 10:18 Eesti
Saadetis väljus saatja asukohariigist 23.10.2018 11:07 Belgia
Saadetis pandi saatja poolt teele 10.10.2018 06:01 Belgia
Vaatame kas Omniva suuda Belgia teenusele vastu panna ja alla 13 peäva mulle kätte toimetada.
Uuest logistika keskusest on postkontor 4km kaugusel  |
Eile sain kätte, päris jõhker lääg on sees ikka hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.11.2018 11:12:55
|
|
|
omaette keniaalsus üldse see logistikakeskuse käimatõmbamine novembrisse jätta.
Aavo Kärmas poleks seda küll nii ajastanud, aga Palo sai jälle oma tahtmise ja me kõik kannatame...
endal üks kuu tagasi teele pandud UK pakk "limbos" ja üks Hiina pakk istub jälle Omnivas 16. saati ning ei ilmuta mingeid liikumise märke...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.11.2018 18:23:41
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Saatsin omnivaga ühte pakki Hollandisse.
16.11 panin Põlvast posti.
18.11 jõudis sorteerimiskeskusesse.
19.11 on juba Hollandis.
2 päeva Põlvast Tallinnasse ja siis ühe päevaga Hollandis
Tahtsin paki saatmise vormistamsie teha nende iseteeninduses. Seal andis paki saatmise hinnaks 26€. Kohapeal postkontoris küsiti 5.50€ |
Ilmselt panid peale reedest tühjendusaega sisse. Kõil loogiline. Aga et nii kiirelt Hollandis, on imekspandav. Baltikumiski ei liigu alati nii liirelt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.11.2018 18:35:31
|
|
|
Panin 16.11 siit posti ja 19.11 oli uk.
16.10 posti ja 19.10 oli norras.
06.10 posti ja 09.10 oli venemaal.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
21.11.2018 23:23:44
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| tcumen kirjutas: |
Ja ajastus kolimiseks on neil tohmanitel ka viimase peal.  |
Pigem oli lootus, et suudavad enne jõulupalavikku asja tööle saada. Vanas logistikakeskuses oleks need jõulud võinud väga täbaralt minna. |
Mis sel vanal viga oli ? Keegi ei oodanud pakke nagu täna. Eelmise kuu algul saatis sõber Soomest paki, ülejärgmine päev oli kohal. Nüüd ootan üle nädala juba samast kohast pakki.
Mina ei usugi, et nad selle asja selle aasta sees käima saavad. NEVER. Neil pidi seal ikka kõik parajalt perses olema. Liinid ei olevat tööle saadud jne. Kõik hoitakse kiivalt saladuses.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fr3nzy
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2008
|
22.11.2018 01:13:03
|
|
|
| IQzero kirjutas: |
| Green_Day kirjutas: |
| tcumen kirjutas: |
Ja ajastus kolimiseks on neil tohmanitel ka viimase peal.  |
Pigem oli lootus, et suudavad enne jõulupalavikku asja tööle saada. Vanas logistikakeskuses oleks need jõulud võinud väga täbaralt minna. |
Mis sel vanal viga oli ? Keegi ei oodanud pakke nagu täna. Eelmise kuu algul saatis sõber Soomest paki, ülejärgmine päev oli kohal. Nüüd ootan üle nädala juba samast kohast pakki.
Mina ei usugi, et nad selle asja selle aasta sees käima saavad. NEVER. Neil pidi seal ikka kõik parajalt perses olema. Liinid ei olevat tööle saadud jne. Kõik hoitakse kiivalt saladuses. |
Ei ole mina varem näinud, et üks custom built lahendus pannakse esimese käivitusega täies mahus tööle. Eks see uue liini peen seadistamine võtab aega. Kui eelmine nädal omnoovikud panid pidu, siis samal ajal kõrval liin töötas ja sorteerijad tegid tööd uue liiniga ja spetsnaz seadistas liini samal ajal. Eks see satus jah kõik veits kehvale ajale aga mis sa enam teed? Samas võiks nüüd viimase miili töötajatele veits au anda, sest nemad saavad ilmselt teiesuguste käest kõige rohkem möliseda. Peace out.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
22.11.2018 01:26:17
|
|
|
| Peace out, fuck off ütlen ma selle peale. Laod pidid täna juba pakke nii täis olema, et pole enam kuskile panna. Sisse tuleb kümneid tuhandeid pakke päevas, välja ei saadeta suuresti midagi. Vaatame mis peale Black Fridayd saama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
22.11.2018 10:11:11
|
|
|
Mulle saatis ükspäev Omniva sms-i ala, et kasutate pidevalt Tartu Kivilinna Konsumi juures olevat automati, aga see kole täis - kasutage edaspidi Jaama Selveri juures olevat (mis jääb kaugemale). Ma vastasin, et ei ole hullu, DPD ja Smart käivad ka...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pakatsui
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2013
|
22.11.2018 15:11:32
|
|
|
| Mis see Omniva läks kollektiivpuhkusele? 8. jõudis pakk Eestisse, siiamaani sorteerimiskeskuses.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
22.11.2018 17:55:37
|
|
|
| Taaskord sain kinnitust, et ei tasu ikka Omniva teenuseid kasutada, kui soovisin ühest netikauplusest tellida üht toodet ja riskisin Omniva kullerteenusega (kuna muid kullereid antud pood ei pakkunud) ning et pakk Tallinnast Tallinna aadressile jõuaks, kulus 1,5 nädalat!! Vahepeal jõudsin seetõttu tellimusest loobuda ja kui lõpuks kuller helistas, siis lasin paki tagasi saata. Tellisin toote mujalt DPD kulleriga ja nendel kulus transpordiks 1 päev.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.11.2018 17:56:16
|
|
|
head jutud
Omniva kohta ütleks targad sõnad, et santi parandab vaid haud.
2019 aasta lõpus pidi tulema mingi uue teenuse konkurss, äkki SmartPost tahab ikka eestimaalastele teene teha ja ise seda orgunnida.
Mõistan et nad peavad ka tegelema sellisel juhul prügiga, mis neid ei huvita aga äkki ikka sest hullemaks nagu minna väga ei saa.
Konkursi jutt siis ERR uudisest https://www.err.ee/870302/graafik-eesti-posti-sulgeb-kuni-75-postkontorit
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
22.11.2018 20:58:51
|
|
|
Damn siis mul naisel joppas. Tellis paki leedust 4 päeva ja pakk käes.
Aga see, et aasta lõpus uut maja timmida on debiilsus.
Olen ise logistikas sees keegi ei mõtle selle pealegi, et kõige kiiremal ajal midagi uut juurutada.
Peaks nüüd lehte ja raadiosse kuulutuse panema, et omniva palub mitte tarbida nende üüber pakifirma teenuseid.
Nad on ju ikkagi pakifirma mitte posti ettevõte.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.11.2018 21:01:15
|
|
|
| Täna pandi pakk Poolast Ostrowost teele. Eks näis kaua läheb. Trackingus Estonia Omniva seega.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2018 21:03:31
|
|
|
eelmine teisipäeva õhtul pandi teele, kolmapäeva hommikul oli õnneks kohal.....alati palvetan kui omniva nimi mängus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.11.2018 21:05:38
|
|
|
| Omnivaga paki saatmine = Ekstreemsport.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.11.2018 21:16:54
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Omniva kasutamine = Ekstreemsport. |
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
22.11.2018 21:49:36
|
|
|
| Kohalikud keeled räägivad et taheti parimat ehk uus maja Jüris koos uute liinidega juba enne nö jõulu hullust tööle saada aga välja kukkus nagu alati - ehitus viibis, asjad viibisid ja kõik venis. Nüüdseks on tulemus käes. Suht paljud ärikliendi pakid "haitunud", eraisikute pakid teisejärgulised ehk vedelevad sorteerimiskeskuses. Eks näis millal nad oma asjad jonksu saavad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2018 21:52:11
|
|
|
Keegi kusagil kommentaaris, et võinuks jaanuarini oodata selle asjaga.
Tipp ajal hakata kolima, see suht debiilsus kui aus olla.
Korda nad ei saa asju nii pea, sest järjest peale tulen
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.11.2018 22:11:26
|
|
|
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2018 22:13:04
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee? |
Kuller või tavaline saksa post?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
22.11.2018 22:14:20
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee? |
Kuller või tavaline saksa post? |
Kuller
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
22.11.2018 22:22:25
|
|
|
| Krt mul varsti oodata hollandist pakki. Saan kah siis seda riigiettevõtte pornogtraafiat kogeda....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.11.2018 23:00:15
|
|
|
28 okt posti pandud uk pakk jõudis eile, 21nov.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.11.2018 23:01:21
|
|
|
| Siiani 2 nädalat on toiminud. Hommikul posti järgmine päev kohal. ~7 pakki.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
22.11.2018 23:04:36
|
|
|
| Kindlasti on varasemalt läbi käinud. Kuid 12 nov oli uue hoone avamine neil. Sai isegi kohal käidud. Kui nad sellest stardipaugust üle saavad siis peaks asi liikuma väga kiiresti edaspidi.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.11.2018 23:14:12
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee? |
Kuller või tavaline saksa post? |
Kuller |
Teeb ikka.
Tallinnas oled siis telli töö juurde ja pane firma nimi peale, siis toob DHL ise suurema tõenäosusega.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2018 23:24:38
|
|
|
Kuller jah itella oma, tavapakid vist omniva või oli vastupidi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
22.11.2018 23:51:19
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee? |
Smartpostiga teeb vist. Mul vähemalt DHL'iga Saksas saadetud pakk jõudis Smartposti automaati.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.11.2018 00:05:36
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Ega jumala eest DHL enam Omnivaga koostööd ei tee? |
Smartpostiga teeb vist. Mul vähemalt DHL'iga Saksas saadetud pakk jõudis Smartposti automaati. |
Saksa tavapost ehk dhl läheb smartposti.
Kuller ehk dhl express ei lähe smarti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.11.2018 00:53:57
|
|
|
| DHL express on mulle pakid ise kätte toonud ja seda koju mitte töö juurde. Kuidas lood Tallinnast ja lähiümbrusest eemal on, ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.11.2018 01:02:17
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| DHL express on mulle pakid ise kätte toonud ja seda koju mitte töö juurde. Kuidas lood Tallinnast ja lähiümbrusest eemal on, ei oska öelda. |
pealinnas jah, teises eestis mittw
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
23.11.2018 08:33:25
|
|
|
Ei suudeta Leedust 25 okt saadetud kaupa kätte toimetada.
Samuti kuu alguses uk st tellitud kahte saadetist.
Tracking näitab sorteerimiskeskus vms.
Helistades infotelefonile tuli lõpuks vastus,et vabandust aga meil ei õnnestunud teie pakki leida.Et nagu WTF???Puhas kelmus juba minu arvates.
Nüüd oli vaja üht konkreetset tööriista soetada ja palusin müüjal ekstra UPSiga saata.Maksis küll rohkem aga asi käes ning töö saab lõpetatud. 👍
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
23.11.2018 13:44:07
|
|
|
Esmaspäev pakiautomaadiga saadetud ja siiamaani pole kohal.
Pakiautomaatide venimine tänapäeval mingi uus trend?
Pole nagu ajaloos sellist asja kordagi kohanud (DPD, Omiva, smart ~100 pakki)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|