|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
grizz
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2011
|
13.11.2018 23:30:27
|
|
|
| A subtiitreid oskab netist ise külge panna või peab kausta lisama sama nimega?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
14.11.2018 10:27:23
|
|
|
| Nii Infuse, MrMC kui ka VLC oskavad automaatselt Opensubtitles subtiitreid alla laadida. Töötavad ka samas kaustas ise maha laetud subtiitrid, sama nimega (kõiges kolmes äpis).
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
odamees
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2018 15:46:13
|
|
|
| Proovitud Apple TV-l nii Infuse Pro, MrMC, VLC kui ka Plex Player (server on NASi peal ilma conversionita tööl) ja mulle personaalselt meeldib Plex kõige enam... Sellel on küll ka palju liigset tilulilu mida ma ei kasuta kuid siiski... Töötavad küll kõik ja see vist rohlem maitse asi. mis kellelegi sobib... Proovisin ka teleris (androidiga Sony) Kodi ära, kuid see ei istunud kohe üldse läägis ja oli pisut ebamugav kasutada ka. Eks igaüks peab ise katsetama. Olen jäänud Apple TV juurde olles enne kasutanud Med8er'i 1000 seeriat ja HD Dune prod. Ka need toimetasid ilusti aga uuemate failide toetusega ja striimingteenustega (Netflix ja Amazon Prime Video) jäid hätta. Nii tulingi Apple TV juurde tagasi, kuna see saab vähemalt siiani kõigega hakkama (kasutuses on nagunii ka Apple arvutid ja telefonid, nii et niinimetatud Apple ökosüsteem on kasutuses koos kõikide oma plusside ja miinustega...) Nagu eelpool mainiti ei pea kogu aeg "häkkima" töötab "out of box" ilma muredetta ja ka teised kodus oskavad ilma instruktsioonides tuhnimatta kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.11.2018 16:46:41
|
|
|
Eelmainitud Apple kasutajad... kuidas teil helisätted AppleTVs pandud on?
Apple enda settingsitest saab valida Auto (ka dd,dts ja Atmos..) teine valik Dolby Digital 5.1 mis siis olenemata rakendusest ja failist, laseb heli välja PCM DD5.1 helina.
Sõltuvalt eelnevast tuleb ka Infuses või MrMCs häälestada heliväljundid kas Auto, passthrough vms.
Igal juhul kuna mul Atmost pole siis kõige muretumalt toimis Apple DD5.1 ja rakendustes oli vist Auto.
Kui Apple oli Auto siis erinevate formaatide korral võis kõlaritest tulla kõva sahinaga digimüra vaatamata sellele, et ressiiver oskab DTSi, AC3 ja DD striime.
Teadaolevalt Apple ei lase rakenduste tegijatel seadmest passthrough digiheli välja ja sunnibki kõike PCM 5.1 heli peale..mainitud apple menüü helide lisamiseks vms.
Va. laseb siis puhast striimi, dts, dd ja Atmost ainult enda filmiriiulist ning ilmselt ka Amazonist ja Netflixist?
Ehk siis kuidas oleks mõistlikum sätted panna Infuse ja MrMC korral?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.11.2018 17:29:08
|
|
|
| odamees kirjutas: |
| ja HD Dune prod |
Mis loom see on? Lihtsalt ise Dune pikaaegne kasutaja ja sellist mudelit ei tea sinu kirjapildi põhjal tuletada.
Ka Mede8er on läbi käinud käest, see kõige esimene omal ajal.
Dune mudelitest jooksevad kõik AndroidTV (näiteks Dune HD Pro 4K) peal, ning mis seal peal töötab, see ka töötab.
Varasemad Sigma kiibistikuga masinad olid jah puhtatõulised meediamängijad, striimingteenuseid (Netflix; AmazonP jne.) need ei toetanud
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
14.11.2018 19:33:43
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Eelmainitud Apple kasutajad... kuidas teil helisätted AppleTVs pandud on?
...
Ehk siis kuidas oleks mõistlikum sätted panna Infuse ja MrMC korral? |
Mul on kõik Auto peal, nii Apple TV seaded kui Apple äppide seaded. Lisaks on digiheli "auto" peal ka LG TVs, Denoni ressiver valib samamoodi vastavalt formaadile oma surround parameetri (enamasti ilutseb seal DD kiri). Apple TV on ühendatud otse LG teleka Deep Color 4:4:4 porti. Sahinaid olen kuulnud ainult siis, kui olen hakanud äppide sees passthrough'd näppima. Ei tea miks see valik seal üldse on, kui põhimõtteliselt juba bitstreamingut ju ei toetata?
Ressiiver on ühendatud teleka teise HDMI porti, millel on ARC võimekus (aga pole 4:4:4 võimekust) ja sealtkaudu jõuab siis heli ressiivrise. Sellist varianti, et Apple TV on ressiivri küljes ja ressiver väljutab end LG külge Deep Color porti ja samal ajal ressiivri teine HDMI väljund on teleka ARC pordis, ei ole mina tööle saanud. ARCi tahan just sellepärast, et teleka enda heli kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
odamees
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
14.11.2018 23:50:20
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| odamees kirjutas: |
| ja HD Dune prod |
Mis loom see on? Lihtsalt ise Dune pikaaegne kasutaja ja sellist mudelit ei tea sinu kirjapildi põhjal tuletada.
Ka Mede8er on läbi käinud käest, see kõige esimene omal ajal.
Dune mudelitest jooksevad kõik AndroidTV (näiteks Dune HD Pro 4K) peal, ning mis seal peal töötab, see ka töötab.
Varasemad Sigma kiibistikuga masinad olid jah puhtatõulised meediamängijad, striimingteenuseid (Netflix; AmazonP jne.) need ei toetanud |
Sellest on juba jupp aega... tuhnimise peale leidsin et see mudel oli... http://dune-hd.com/eng/products/full_hd_media_players/37 Sigma kiibiga masin oli jah 🙂
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
15.11.2018 00:08:00
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Apple TV halvad küljed on rohkem sellised isikliku maitse küsimused - suurim miinus on minu jaoks Apple TV pult, pole selle touchi-feely-hõõrumisega veel siiani ära harjunud. Samas teleka pult üle CECi töötab ka... |
Kas teleka puldi kasutamine seab ka funktsionaalsusele mingid piirangud (kui touch'i vajavad asjad kõrvale jätta)? Toimib normaalselt, ei läägi?
Olen siin ka aegajalt 3gen ATV uuendamise peale mõelnud aga just see sama puldiluts on olnud suht suureks tõrvatilgaks meepotis.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.11.2018 00:39:57
|
|
|
Kui sul pole progetav pult (nagu mul on), siis ilmselt pead Apple TV sisendi valima teleka menüüst, muidu saab süsteemi äratada Apple enda puldiga ilusti ja valib ka õige sisendi. See tundub kõige suurem piirang olema. Muidu igapäevase ringiklikkimise saab ilusti tavapuldi nooleklahvidega tehtud, lääg on väga väike minu meelest, vihale ei aja - järelikult toimib.
Ise kasutan mingit all-in-one pulti juba Raspberry aegadest, sellel on Apple TV juhtimiseks mul eraldi profiil tehtud ning juhib seda otse IR kaudu. Aga iga kord ei ole meeles seda TV reziimist Apple reziimi lülitada, siis toimib üle CECi ja vahet ei märka. Nagu ma enne mainisin, siis Apple TV oskab korraga mitme aktiivse puldiprofiiliga korraga toimetada, väga mugav.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
15.11.2018 01:36:28
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Teadaolevalt Apple ei lase rakenduste tegijatel seadmest passthrough digiheli välja ja sunnibki kõike PCM 5.1 heli peale..mainitud apple menüü helide lisamiseks vms.
Va. laseb siis puhast striimi, dts, dd ja Atmost ainult enda filmiriiulist ning ilmselt ka Amazonist ja Netflixist?
|
Infuse laseb "passtrough" ilusti läbi ( Infuse 5 pro ATV 4K )
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.11.2018 09:13:17
|
|
|
| Aga kuhu ta selle laseb? Telekas, ressiiver?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
15.11.2018 09:20:01
|
|
|
McCoffin, tänud! Ja see CEC'i asi toimib nii 4. kui ka 5. põlve seadmtega? Apple ise on kuidagi väga kidakeelne selle tehnoloogia seletamisel. Räägitakse ATV puldiga teleka juhtimsest, aga mitte vastupidi.
Ei ole progetavt pulti. Pole veel sellist leidnud, mis käeprane oleks. Mul Pana telekal on selline jube mõnusate suurte nuppudega pult. Vaarika juhtimine sellega on siiani ilusti toiminud.
Sisendi aktiveerimine ei pole probleemiks. TV ja AV vahel pendeldamine käib selle sama teleka puldiga. Vahest harva peab siiski ka ressi puldi haarama, kui viimati on olnud mingi muu sisend aktiivne. Selle viimase probleemi vastu aitaks vist tõesti ainult mingi Harmony laadse asja soetamine.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forint
HV veteran

liitunud: 15.04.2003
|
15.11.2018 09:23:51
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Aga kuhu ta selle laseb? Telekas, ressiiver? |
Minul lãheb ressi.
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
295 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
15.11.2018 09:40:09
|
|
|
Interneedusest loeks nagu välja, et 4th geniga toimib ka (leidsin mingeid poste aastast 2014). Eks see CECi implementatsioon ongi pisut õnnega seotud, kas sulle just satuvad selliste tootjate seadmed, kus pole mingeid väga veidraid lahendusi tehtud ja omavahel seadmed väga tülli ei pööra. Ühesõnaga enne teada ei saa, kui ise järele proovid
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grizz
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2011
|
15.11.2018 09:51:17
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Nii Infuse, MrMC kui ka VLC oskavad automaatselt Opensubtitles subtiitreid alla laadida. Töötavad ka samas kaustas ise maha laetud subtiitrid, sama nimega (kõiges kolmes äpis). |
Tänud vastuste eest!
Tekkis isu apple tv ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
odamees
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
15.11.2018 17:53:52
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Eelmainitud Apple kasutajad... kuidas teil helisätted AppleTVs pandud on?
|
Heli HDMI resiiverisse, Audio format Auto, Atmos available.
Video 4K HDR, Chroma 4:2:2
Resiiverist HDMI telerisse (teleri heli ei kasuta, kuna pole vajadust, aga ta toimib sellegi poolest, ARC kaudu...)
Ressiver toetab Atmost ja see ka toimib täitsa normaalselt (9.2 süsteem kasutusel+teine tsoon õues terassil)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
20.11.2018 20:34:08
|
|
|
Tere!
Kas oskaks keegi korraliku androidi TV boxi soovitada?
Näitajad võiks olla nii:
4K, H265 veatu maha mängimine.
Brauseri toe võimalus nt Chrome, Mozilla jne.
Striimi võimalus nagu, nt veaks Delfi vms otse striimi vabalt välja.
Hea oleks 2 Usb pesa, SD või microsd kaardi pesa. Ja usb puhul, et see toetaks kuskil 4TB kõvaketast.
Wifi, Bluetooth ja Etherneti pesa ka oleks vajalik.
Asi võiks olla uuemapoolne mudel, mis saaks uuendusi ka ja võimsuselt selline, mis ka 3a pärast oleks asjalik.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.11.2018 00:27:26
|
|
|
| Kas keegi seda amazon fire stick 4k-d on proovinud kodiga? Peaks olema suht võimekas raud ja praegu amazonis väga hea hind
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.11.2018 11:56:13
|
|
|
AppleTV 4k + VLC - kas ma olen loll või milles asi aga... internetis räägitakse, et kusagil on "track selection" tüüpi menüü, kust siis saab näiteks konteineris olevate erinevate subtiitrite vahel valida. Aga no ei leia sellist kohta kusagilt, ei rakenduse enda ega eraldi settingute alt. Kas ma saan millestki valesti aru või mis?
EDIT: isver kui loll, ma ei saa aru, miks ka tavalise nühitava op.süsi loogikaga ei lähenenud. Ülalt sikutades tuleb igasuguseid põnevaid lisavalikuid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atliner
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
04.12.2018 21:17:52
|
|
|
| küsimus Android TV kohta...KODI app--ei õnnestu kuidagimoodi lisada faile USB-pulgalt nt.TV-series alla. Eraldi vaadates tunnistab Kodi USB-pulga koos seal olevate failidega aga kui proovin teha - add videos siis browse all USB pulka pole...proovinud sama toimingut teha nii XIAOMI Mi TV kui ka nVidia Shield TVga...tulemus sama..
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
studiosus
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
16.12.2018 13:32:40
|
|
|
| Kas keegi Nvidia Shield TV-d on kasutanud koos KODI-ga ning omab positiivset kasutajakogemust? Ja/või oskab öelda, kas Amazon Prime videosid selline kooslus üldse jooksutab?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.12.2018 13:36:36
|
|
|
| studiosus kirjutas: |
| Kas keegi Nvidia Shield TV-d on kasutanud koos KODI-ga ning omab positiivset kasutajakogemust? Ja/või oskab öelda, kas Amazon Prime videosid selline kooslus üldse jooksutab? |
Prime jaoks peaks Eraldi Äpp olema...
Muus osas Kodi peaks sellel päris hästi jooksma, kui juba teleris endas jookseb...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
17.12.2018 22:01:28
|
|
|
Sai uuem teler soetatud ja sooviks uuendada meediapleieri komplekti kuigi senimaani midagi paremat pole leidnud.
- Kasutusel on RaspberryPI + Kodi ja antud lahenduse probleem on välised USB kettad, millel igalühel oma probleemid kas tarbivad voolu liiga palju või lärmakad. Lisaks selline lahendus töötab ainult full HD-ga ning 4K sisuga jääks hätta.
- Teine lahendus eraldi masinast direct windows media player "cast to device", 4k sisu suudab probleemideta mängida, subdiitri valik puudub vaja muuta algset video konteiner faili ja lisada sub sinna.
- Plex Media Server + teleri peal LG storest app - lahendus toimib ilusti full HD videoga, 4K sisu puhul vaatasin et võrguliiklus kõikus 20mbs-130mbs vahel ehk kliendi poolel toimus pidev bufferdamine. Lisaks LG web storest laaditud APP on väga limiteeritud aspect ratio muutmine puudub ja väliseid subdiitreid pole võimalik lisada.
Hetkel toimis Raspberry + KODI lahendus kõige paremini aga sooviks midagi paremat leida.
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.12.2018 22:15:18
|
|
|
lehm2, NUC + LibreELEC
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
17.12.2018 22:27:36
|
|
|
| studiosus kirjutas: |
| Kas keegi Nvidia Shield TV-d on kasutanud koos KODI-ga ning omab positiivset kasutajakogemust? Ja/või oskab öelda, kas Amazon Prime videosid selline kooslus üldse jooksutab? |
Kodi jookseb kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.12.2018 22:31:00
|
|
|
Endal ka sama mure. 4K telekas 2+ aastat kodus olnud aga raspberry 3 jääb piduriks. Samas töötab hästi ja ei aja viimast taga.
Uuel aastal peaks tulema välja raspberry 4 millel on 4K võimekus. Kui välja tuleb siis otsustan. Samas inteli NUC tundub ka asjalik.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
17.12.2018 22:44:49
|
|
|
Nuc ei ole ka probleemivaba, puudub täielikult CEC tugi näiteks, ilma lisariistvara lisamiseta (ja ka seda mitte igale mudelile). Nucidel on ka probleeme 4k resolutsioonidel max refresh ratega, 30fps on pigem reegel.
Julgen soovitada Apple tv 4K. Igasugu muud boksid on mul järgi proovitud, see suudab just 4K sisu veatult esitada. Alternatiiviks on ka Vero 4K, aga hinnavahe Applega pole sellel eriti suur, boonuseks saad Applega hunniku toimivaid appe, mida Verol pole.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
17.12.2018 23:10:06
|
|
|
lehm2, kas meediapleier on vaid vanaema koduvideode jaoks? Kui jah siis peaks neid Androidiga mitte väga kalleid junne olema küll, mis ka 4k kenasti maha mängivad.
Kui aga tahta ka 4k Netflixi näiteks ka siis on valik märksa kitsam. Ning kui juba minna pessukat ehitama (NUC) siis samas või isegi odavamas hinnaklassis on Apple TV 4k, mis olenemata enda nimest on tegelikult väga tõhus meediamängija (ise kasutan ja kiidan). Kodi fork on kah olemas. Olen ise igasuguseid variante järgi proovinud, vaarikad, erinevad pessukad (ka NUC), teleka enda smart-osa ja praegu siis Apple TV - on kõigil omad plussid ja miinused.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
18.12.2018 00:50:24
|
|
|
Ma tean, et uuematel on, aga need juba apple tv hinnaklassist kõrgemal. Pole nagu kopikat väärt LibreEleci jaoks, kui amlogicul põhineva LibreEleci saab palju odavalt. Olen Nuciga mässanud, ei näe ühtegi eelist Apple tv ees. Tundub nagu raha raiskamisena, eriti pure Libreelec boxina IMHO.
Sry, 3D filmide mängimiseks siiski NUC omab eelist, aga see vist kaduv nähtus niikuinii...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
18.12.2018 12:36:49
|
|
|
Odroid C2 pmst töötab, ka CEC.
Kuigi on pisut probleeme:
1. Tahab mingit jahutusventikat peale saada, kipub vahetevahel (failide indekseerimine jms) proset kasutama
2. HEVC/265 dekodeerimine kipub kohati miskil põhjusel softi peale kolima, restart aitab, siis jälle raua dekooder toimib. Loodetavasti on viga mingis konkreetses KODI versioonis...
Muus osas RPi2 võrdluses midagi palju muutunud polegi. Hind ca kolmandiku jagu kõrgem.
Samas on ametlik LibreELEC distro olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.12.2018 12:43:58
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
Sai uuem teler soetatud ja sooviks uuendada meediapleieri komplekti kuigi senimaani midagi paremat pole leidnud.
- Kasutusel on RaspberryPI + Kodi ja antud lahenduse probleem on välised USB kettad, millel igalühel oma probleemid kas tarbivad voolu liiga palju või lärmakad. Lisaks selline lahendus töötab ainult full HD-ga ning 4K sisuga jääks hätta.
- Teine lahendus eraldi masinast direct windows media player "cast to device", 4k sisu suudab probleemideta mängida, subdiitri valik puudub vaja muuta algset video konteiner faili ja lisada sub sinna.
- Plex Media Server + teleri peal LG storest app - lahendus toimib ilusti full HD videoga, 4K sisu puhul vaatasin et võrguliiklus kõikus 20mbs-130mbs vahel ehk kliendi poolel toimus pidev bufferdamine. Lisaks LG web storest laaditud APP on väga limiteeritud aspect ratio muutmine puudub ja väliseid subdiitreid pole võimalik lisada.
Hetkel toimis Raspberry + KODI lahendus kõige paremini aga sooviks midagi paremat leida.  |
Proovi Xplay appi Koosluses PMSiga on minul kolmas või neljas aasta muretult toimimas.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.12.2018 12:47:22
|
|
|
| Apple TV 4k puhul on muide üks lollakas miinus - Youtubet ei saa 4k'na vaadata. Põhjuseks on Apple ja Google vaheline vägikaikavedamine VP9 ümber, pole selle teema jutt vast. Pole enda jaoks ka väga oluline teema olnud aga ilmselt on hea teada huvilistel.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
18.12.2018 17:09:57
|
|
|
| Apple TV puhul meenus üks asi - uusimal pole ühtegi USB porti. Välise ketta pealt vaatajaid vast huvitab selline fakt.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.12.2018 17:31:01
|
|
|
| NUC`idel pole vist eraldi heli väljundit ka? Saan aru, et HDMI kaabli kaudu liigub aga vanakooli resiiveril pole ühtegi HDMI sisendit.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.12.2018 17:48:55
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| NUC`idel pole vist eraldi heli väljundit ka? Saan aru, et HDMI kaabli kaudu liigub aga vanakooli resiiveril pole ühtegi HDMI sisendit. |
NUC'il on ju TOSLINK täitsa olemas...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
18.12.2018 21:21:52
|
|
|
Ma ise olen jäänud arvutist cast to device peale. Vajadusel subtiitrid lisada video konteinerisse 30sek on tühine, ongi kenam üks fail. Eraldi meediamängija pult tuleb aga hd audio puhul üles otsida.
kõik üle wifi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
18.12.2018 23:26:39
|
|
|
| tofay kirjutas: |
Ma ise olen jäänud arvutist cast to device peale. Vajadusel subtiitrid lisada video konteinerisse 30sek on tühine, ongi kenam üks fail. Eraldi meediamängija pult tuleb aga hd audio puhul üles otsida.
kõik üle wifi. |
Jah kasutan 4K sisu puhul sama varianti, full HD ja muu sisuga on mõnel filmil imelikud aspect ratio-d kasutusel seega sellisel puhul konvertimine on väga aeglane per frame.
Vaatasin NUC-e aga valikus neid päris palju, millise konfiga hinna/perf suhe kõige parem ning Apple TV-st parem on?
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.12.2018 23:53:50
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
Vaatasin NUC-e aga valikus neid päris palju, millise konfiga hinna/perf suhe kõige parem ning Apple TV-st parem on? :roll: |
Meediapleieri kontekstis võta uusim Celeron/Pentium ja ongi hea. "Parem" on nii subjektiivne mõiste, oleneb, mida vaja on. Igasugused boxid on paremad/mugavamad/kiiremad puldiga kindlate mängureeglitega piiratud süsteemis toimetamiseks. Meediapleieri jaoks nagu rohkem vaja pole. Kui on vaja kehva QA'ga pira jonksu ajada (tiitrite sünkro, tiitrite hankimine ja whatnot) siis on ilmselt Win10'ga NUC parim.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
19.12.2018 14:39:24
|
|
|
Oli mahti nüüd korra uuesti seda linki uurida - NUCide onboard CEC toetab ainult ON/OFF juhtimist. Raspberry pealt tulijad soovivad näiteks rohkem siiski saada, selleks on vaja ikkagi lisaadapter panna.
Kellel aga on siiski kange tahtmine just NUCi kasutada, siis Celeronist piisab täiesti, kuna video decode on rauas toetatud.
Samas jääb ikkagi kipitama maksumuse osa - barebonele tuleb juurde ka mälu osta, väike kõvaketas oleks ka kasulik, võibolla tahaks mingit pulti kasutada, siis peaks kas IR või HDMI-CEC kaudu asja lahendama või mõne RF universaalpuldiga. Näen, et hind kasvab siis juba päris heaks. Kui tahaks NUCi kogu potentsiaali ära kasutada, oleks siiski mõistlikum Windowsit kasutada (copyrighted 4K/DRM jms playback). See ka maksab.
Apple TV oleks ikkagi kindla peale minek. Muidugi ehitamise ja mässamise rõõmu siis ei ole, see on ka teinekord oluline.
Eks on ka odavamaid ja kah väga hästi töötavaid asju. Kõik oleneb vajadustest ja võimalustest https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
16.01.2019 17:51:13
|
|
|
| Nvidia shield võiks tänaseni üks võimekaim mediaplayer olla või on midagi mis on oluliselt odavam aga sama väle?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
16.01.2019 19:16:45
|
|
|
Seal teisena mainitud Xiamo Mi Box S on küll saast.
Google Casti tegema ta kõlbab, aga muu meedia mahamängimine on küll ebastabiilne ja selge kvaliteedikaoga. Lisaks ei anna ta heliformaate bitstreamina välja.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
18.01.2019 15:28:17
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Seal teisena mainitud Xiamo Mi Box S on küll saast.
Google Casti tegema ta kõlbab, aga muu meedia mahamängimine on küll ebastabiilne ja selge kvaliteedikaoga. Lisaks ei anna ta heliformaate bitstreamina välja. |
Kindel, et mistahes äpis oli audio passthrough lubatud/toetatud? Karbi taha küll asi ei jää.
Mina just miboxi lisaks võtsingi, et truehd ja dts-hd master bitstreamina ressi saaks. Telekasse castin üle võrgu arvutist nö tava 5.1 heliga filme, miboxi aga hd heliga filme ja kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.01.2019 16:13:26
|
|
|
Passthrough aktiivne Kodis, aga ressiiver näitab ikka ainult Multi In, mitte DTS-HD või Dolby TrueHD
Lisaks miskipärast Kodi settingutes on pildireso fikseeritud 1920x1080p60 peale ja muuta seda ei lase, ehkki boksi enda seadetes on 2160p
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
18.01.2019 16:25:25
|
|
|
Mibox S ja Mibox 3 on erinevad karbid. Riistvaralt suht sarnased, aga tarkvara on neil mu teada suts erinev (Androidi pool just). Ma arvan, et räägite eri karpidest.
EDIT: Nii ongi - Mibox S on 8.1 ja tal on üks patch puudu: IEC61937 support for Kodi HD audio passthrough still works in the Oreo 8.0 - 2016 Mi Box - but is missing in Oreo 8.1 Mi Box S Firmware.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
18.01.2019 16:46:00
|
|
|
OK, see selgitab selle HD audio passthrough puudumise.
Aga miks ma ei saa Kodis resot muuta?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|