|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.11.2018 19:35:35
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
Protsess "paarita pult"
Alustades tuvastatakse HDMI kaudu teleri mudel, et saada teada vajalikud TV IR koodid. Mudel boksil teada, küsib boks serverist tv mudeli vajalikud IR koodid ja saadab need puldile, kus need nö. aktiveeritakse (seotakse). Nüüd teab S6 tv IR koode ning TV suudab need vastu võtta nagu tv enda puldi poolt saadetud koode.
Kui serveril koodid puudusid, annab server sellest teada ja vajalikud koodid lisatakse.
|
Huvitav keda/mismoodi peaks tagant surkima et Denon AVR2113 On/Off IR koodid andmebaasi lisatud/korrigeeritud saaks? Helivaljuse reguleerimine toimib aga sisse-/väljalülitamine mitte. Ehk midagi nagu andmebaasis oleks aga see info pole täielik.  |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
07.11.2018 19:47:21
|
|
|
Panen vaid repliigi, et vigane on riistvara, mille peal on vigane tarkvara. Andsin eespool venekeelse viite 1.-le lahendusele Aga jääme tulemust ootama.
Kuid oma kaebuse väliselt küsin: kas need tüübid on antud asjast informeeritud, kes tarkvara treivad ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
07.11.2018 20:11:12
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
Panen vaid repliigi, et vigane on riistvara, mille peal on vigane tarkvara. Andsin eespool venekeelse viite 1.-le lahendusele Aga jääme tulemust ootama.
Kuid oma kaebuse väliselt küsin: kas need tüübid on antud asjast informeeritud, kes tarkvara treivad ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta? |
Nad on teadlikud ja ei tee selles osas miskit (pole miskit teha sellega). Vigane CEC on siis mis? Sinu TV veaga seod endiselt?
Kuidas tuvastad, et vigane on ka soft? Sellelt vene saidilt on selgelt kirjas tulemus, mis läheb kokku selle infoga, millest eile 3 linki andsin.
See, et kõik seadmed maailmas, millel isegi kirjas, et CEC tugi, ei tähenda veel praktikas, et kõik seadmed suudaksid omavahel infot korrektselt vahetada. Siin foorumiski selliseid näiteid erinevaid.
CECiga võitlema minnes kulutaks Telia spetsid sellega aega tühjalt. Tulemust see ei annaks.
Toon ühe tobeda näite. Avastatakse taevakeha, mis on kummaline (misiganes põhjusel), siis selle peale ei raiuta kivisse, et tegemist on teise eluvormi vms poolt modifitseeritud kehaga. See võimalus jääks hüpoteesina õhku ka siis, kui absoluutselt kõik teised võimalused on läbi hekseldatud.
Sina aga alustad TV näitel justnimelt tulnukatest... Pole eluterve lähenemine probleemile.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2018 20:20:23
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| ...ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta? |
Probleem on ilmselt sama, mis tavaliselt. Kui on mingi standard, siis mõningatel tootjatel võib olla standardist enda ettekujutus. Või nad siis üritavad suhtuda standardisse "loominguliselt", tehes enda seadme "paremaks" kui konkurentidel. Ja nii ongi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
07.11.2018 20:34:24
|
|
|
| Milliseid seadmeid Telia ettekujutuse järgi siis õigesti juhitakse? Kas kuskil on vastav nimekiri? Või ainult jälle arvatakse, usutakse ja TARGUTATAKSE? Konkreetselt, kas LG puhul on üldivus kindlalt tagatud? Kui vaja, annan ka vastava teleka mudeli.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2018 20:46:04
|
|
|
| Millest sa järeldad, et Telial on testimiseks riiulilt võtta 10a. vana teler?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
07.11.2018 20:50:50
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
| Milliseid seadmeid Telia ettekujutuse järgi siis õigesti juhitakse? Kas kuskil on vastav nimekiri? Või ainult jälle arvatakse, usutakse ja TARGUTATAKSE? Konkreetselt, kas LG puhul on üldivus kindlalt tagatud? Kui vaja, annan ka vastava teleka mudeli. |
LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi. Isegi magic remote töötab TeliaTVga (juhin TV puldiga boksi kui soovin. Kuna sellega on reageering uimane, siis kasutan boksi enda pulti. Lippab igast küljest hästi).
Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!
Seda, kas Sinu TV ja boks CECiga töötaks, ei tea sa ka ise. Enne läks TV katki (TV tuner või lisakaardimoodul läbi).
Püüan end enam mitte korrata. Antud teema on juba mitmendal ringil sama sisu ja tulemusega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
07.11.2018 20:55:47
|
|
|
| Arrise boksi HDMI-CEC suudab kõigi teleka küljes olevate seadmete HDMI-CEC toimimise kokku jooksutada küll, olen ise seda korduvalt kogenud (erinevate Samsung'i teleritega) ja kui panna "Arris HDMI-CEC" otsingusse siis leiab ikka päris palju tulemusi sellega seoses, aga väita et Arrise HDMI-CEC teleri tappis on natuke uskumatu minu jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.11.2018 20:56:34
|
|
|
Arrise CEC tugi on suht olematu ja nuditud. Peale Pwr On/Off, Vol Up/Down ja Dev. select ei suuda ta midagi välja saata ega ise aru saada.
Enamus muid seadmeid saadab puldilt saadud käsud ka CEC kaudu edasi.
Nt. Raspberry Pi on ju kenasti juhitav täies mahus TV puldiga nii, et seade ise on veel ressiiveri küljes. Ehk IR signaal liigub telekasse mis "tõlgib" selle CEC käsuks mis liigub ressiiverisse mis omakorda edastab kõik enda jaoks arusaamatud käsud RPi-le.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindman
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2007
|
07.11.2018 20:58:17
|
|
|
Vanem Arris on tiksunud väljatuleku hetkest Sony KDL-46HX720 (2011 mudel) taga ja tänaseni ei ole probleeme olnud...S5 pult lülitab nagu kord ja kohus telekat sisse/välja ka, CEC toimib ehk digiboksi sisse lülitamisel vahetab teleka vastava sisendi peale jne.
Puhtalt sportlikust huvist võiks nädalavahetusel võtta ühe uue Arrise ja teleka külge lüüa. Olen 100% kindel, et telekas maagiliselt katki ei lähe. Kuna tegemist ei ole sama mudeli või isegi sama aastakäigu telekatega (2011 vs 2006), siis ilmselt ühe kasutaja jaoks see katsetus ei päde.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
07.11.2018 22:27:48
|
|
|
Armjan kirjutas:
| tsitaat: |
Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!
|
Aina mõnusamaks läheb. Antakse lõpptarbijale kasutamiseks seade, mille töötamine polegi kindlalt tagatud.
viimati muutis sass24 07.11.2018 22:34:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.11.2018 22:36:48
|
|
|
| tsitaat: |
LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.
|
armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
07.11.2018 22:47:16
|
|
|
| sass24 kirjutas: |
Armjan kirjutas:
| tsitaat: |
Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!
|
Aina mõnusamaks läheb. Antakse lõpptarbijale kasutamiseks seade, mille töötamine polegi kindlalt tagatud.  |
Ise oled selle Sony ju ostnud mis ei tööta. Ma ei saa aru miks sa Sony kallal ei õienda? miks Telia kallal on vaja mingit täiesti asjatundmatut vingu ajada.
Oleks ligilähedaseltki mingi võimalus, et Telia põhjustas su teleri mure siis saaks vingust aru aga krt no ei ole ju. HDMI-CEC ei tapa su telekat ära. See ei ole võimalik.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
07.11.2018 23:01:41
|
|
|
Ma praegu ei vingu teleka teemal (sellega on time out kuni renondist info tulekuni), vaid lihtsalt kommenteerin 1 enda arust tubli firma tegutsemisstiili.
Siitki võib teha ilusa kokkuvõtte:
-Smart TV kooos äpiga on progress- ostke samsasid,
-nüüd lisandusid ka LG-d - ostke ka neid,
-nüüd on kerad tules, äpi saadame nah..i, aga meil on hea BOX, mis sest tema korralikult töötamine pole garanteeritud jne
Spoiler 
viimati muutis sass24 07.11.2018 23:20:37, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.11.2018 23:01:58
|
|
|
| Ma püüan nv teha videosid erinevate telerite arrise cec toimekusest jutumärkides "will it blend"
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
07.11.2018 23:04:35
|
|
|
Telia suunal on aegajalt põhjust pahameelt tunda küll ja olen seda ka teinud kui vaja. Kuid see praegune sinu aetav teema on täiesti ajuvaba. Telia võimuses ei ole kõigis maailma telerites HDMI-CEC'i implementatsiooni muuta. Ja täiesti ajuvaba on nõuda täielikku compatibility listi. See on lihtsalt üks kuramuse mugavusfunktsioon. Kui töötab siis töötab. Kui mitte siis nii ongi - kivi teleritootjate kapsaaeda sellisel juhul tõenäoliselt.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.11.2018 23:07:44
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Kui mitte siis nii ongi - kivi teleritootjate kapsaaeda sellisel juhul tõenäoliselt. |
Kui mitte, siis Harmony ja elu on pea sama mõnus.
| indrpo kirjutas: |
| Ma püüan nv teha videosid erinevate telerite arrise cec toimekusest jutumärkides "will it blend" |
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
08.11.2018 00:19:42
|
|
|
| Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2018 08:27:27
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
| Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga? |
Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
08.11.2018 10:04:27
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.
|
armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks! |
LG 55UF850V mudeliks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.11.2018 10:51:49
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.
|
armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks! |
LG 55UF850V mudeliks |
Mul sama, ainult 65 tolli
Ai kurja! Nüüd tuleb välja et teler ikkagi suudab seda boksi sisse lülitada! Trikk on selles et pärast teleri sisse lülitamist hakkab see kurtma et pole signaali HDMI sisendist. Et kontrolli kas digiboks on sisse lülitatud bla,bla. Mul jäi seejuures täiesti tähelepanuta, et seejuures ta ka küsib, kas lülitada boks sisse. Vastates YES lülitubki boks sisse. Samas peab olema kiire ja tegema seda enne kui teade ekraanilt kaob. Mulle jääb hetkel mõistmatuks, miks ta seda üldse küsima peab? Kui teler on näiteks LiveTV peal ja siis käivitada TeliaTV, toimub boksi sisselülitamine teleri poolt ilma selleks luba küsimata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
08.11.2018 11:42:31
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| tsitaat: |
LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.
|
armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks! |
LG 55UF850V mudeliks |
Mul sama, ainult 65 tolli
Ai kurja! Nüüd tuleb välja et teler ikkagi suudab seda boksi sisse lülitada! Trikk on selles et pärast teleri sisse lülitamist hakkab see kurtma et pole signaali HDMI sisendist. Et kontrolli kas digiboks on sisse lülitatud bla,bla. Mul jäi seejuures täiesti tähelepanuta, et seejuures ta ka küsib, kas lülitada boks sisse. Vastates YES lülitubki boks sisse. Samas peab olema kiire ja tegema seda enne kui teade ekraanilt kaob. Mulle jääb hetkel mõistmatuks, miks ta seda üldse küsima peab? Kui teler on näiteks LiveTV peal ja siis käivitada TeliaTV, toimub boksi sisselülitamine teleri poolt ilma selleks luba küsimata. |
Sul on ilmselt teleri "universal remote" funktsioon seadistatud? Samsungil tuleb sama nupp ekraanile kui digiboks ei viitsi ennast HDMI-CEC käsu peale käima ajada. Seda nuppu vajutades saadetakse power on käsk IR kaudu, mitte HDMI-CEC kaudu (vähemalt Samsungi puhul).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
08.11.2018 18:07:35
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| oncleuno kirjutas: |
| Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga? |
Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema. |
Milline Arrise box asenduseks pakutakse?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2018 18:44:34
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| oncleuno kirjutas: |
| Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga? |
Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema. |
Milline Arrise box asenduseks pakutakse? |
millist valikust soovid, vana või uus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
08.11.2018 18:52:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Motiv8 kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| oncleuno kirjutas: |
| Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga? |
Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema. |
Milline Arrise box asenduseks pakutakse? |
millist valikust soovid, vana või uus. |
Uuema jaoks antakse uus ruuter tasuta või töötaks Thomsoniga ka?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
08.11.2018 18:54:41
|
|
|
| Uus tg784-ga töötab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
08.11.2018 18:55:49
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Uus tg784-ga töötab. |
Siis vast töötab 789-ga ka.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
08.11.2018 20:11:16
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
Sul on ilmselt teleri "universal remote" funktsioon seadistatud? Samsungil tuleb sama nupp ekraanile kui digiboks ei viitsi ennast HDMI-CEC käsu peale käima ajada. Seda nuppu vajutades saadetakse power on käsk IR kaudu, mitte HDMI-CEC kaudu (vähemalt Samsungi puhul). |
Universal remote on seadistatud küll aga ei saadeta IR kaudu! Käsk liigub CEC kaudu aga imelik miks ta küsib, et kas lülitada sisse? Kui mul on boks väljas ja telekas sees ning valin sisendiks HDMI, millega on ühendatud boks, siis lülitub boks sisse koheselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
08.11.2018 20:56:06
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
Sul on ilmselt teleri "universal remote" funktsioon seadistatud? Samsungil tuleb sama nupp ekraanile kui digiboks ei viitsi ennast HDMI-CEC käsu peale käima ajada. Seda nuppu vajutades saadetakse power on käsk IR kaudu, mitte HDMI-CEC kaudu (vähemalt Samsungi puhul). |
Universal remote on seadistatud küll aga ei saadeta IR kaudu! Käsk liigub CEC kaudu aga imelik miks ta küsib, et kas lülitada sisse? Kui mul on boks väljas ja telekas sees ning valin sisendiks HDMI, millega on ühendatud boks, siis lülitub boks sisse koheselt. |
Teleritootja ja selle tarkvara eripära. Nagu ka siin eelnevalt öeldud siis täiuslikku CEC ei eksisteeri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
09.11.2018 11:26:05
|
|
|
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
09.11.2018 12:31:37
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
09.11.2018 12:40:23
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Olen Samsa äpiga ka viimasel ajal täheldanud ruudutamist. Pilt päris kinni pole jooksnud veel. Valgus ühendusega ei tohiks nagu olla midagi sellist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.11.2018 12:42:29
|
|
|
mis teema selle telerite äppide lõppemisega on?
minu.tv äppi vms sinna ümber portida ei kannatanud?
no kuidagi ei taha veel ühte karpi teleka külge ja veel ühte pulti laua peale.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
09.11.2018 12:46:53
|
|
|
Kas selle inteno ruuteriga välise ketta ka tööle saab?
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.11.2018 12:49:08
|
|
|
| londiste kirjutas: |
mis teema selle telerite äppide lõppemisega on?
minu.tv äppi vms sinna ümber portida ei kannatanud? |
AndroidTV peal kusjuures töötab, aga striimi kvaliteet on liiga kehva 4K ekraani jaoks ja navigeerimine on puldiga PITA.
Praegune minu.tv äpp pole ka selleks otseselt mõeldud, seega hea et üldse töötab...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
09.11.2018 12:50:51
|
|
|
| Mulle saadeti ka kaks uut arrist äppide asemele. Võtsin huvi pärast ühe karbist välja ja ühendasin vana Arrise asemele. On tõesti natuke kiirem kui vana, aga loomulikult on kohe ka uus probleem. Nimelt teleri pulti kasutades (Samsungi universal remote funktsioon) registreerib see uus Arris mingil põhjusel ülesse ja alla nooli topelt (kõik teised nupud töötavad normaalselt). Ühe korra vajutad, aga menüü liigub nagu oleks kaks korda vajutanud, ehk siis menüüs soovitud asjani jõudmine on suht keeruline. Vana Arrisega seda probleemi ei olnud. Proovisin ka universal remote funktsiooni uuesti seadistada, aga ikka sama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
09.11.2018 13:26:51
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
| Kas selle inteno ruuteriga välise ketta ka tööle saab? |
Samba share toimib
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
09.11.2018 14:08:26
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja. |
mu telekal viskab korraks pildi mustaks. Hääl jääb, aga pilti pole. Sekundiks. Ja siis läheb jälle edasi. Mõnikord teeb õhtu jooksul päris tihti, mõni õhtu pole kordagi. Võimalik, et see on tingitud 12/1 ühendusest
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
09.11.2018 14:13:51
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja. |
mu telekal viskab korraks pildi mustaks. Hääl jääb, aga pilti pole. Sekundiks. Ja siis läheb jälle edasi. Mõnikord teeb õhtu jooksul päris tihti, mõni õhtu pole kordagi. Võimalik, et see on tingitud 12/1 ühendusest |
Kindluse huvides teise HDMI kaabliga oled katsetanud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
09.11.2018 14:34:03
|
|
|
See poksi lugu hakkab juba Kresiraadio Sexiabi Vallot meenutama.
| tsitaat: |
no nii te olete proowinud küll kurjaga küll heaga.. kas te selle mehega olete ka proowinud?
millise mehega?
no selle köögi mehega .. sinises maikas.. olete temaga ka proowinud?
|
| tsitaat: |
aa jajajaa.. meie proowisime hea ja proowisime kurjaga.. aga nii me küll ei proowinud
|
https://sasslantis.ee/lyrics-kreisiraadio-sexiabi_vallo
https://youtu.be/iO4dY25_1dg?t=73
viimati muutis sass24 09.11.2018 14:40:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
09.11.2018 16:48:19
|
|
|
Emale määriti pähe uus pult mõned päevad tagasi ja öeldi et järgmine kuu enam vana pult ei toimi. Kas tõesti lülitab Telia vana puldi toe digiboksidel välja?
Edit: Paistab et suurim probleem on selles et uus pult ei suuda vana telekat sisse lülitada. Välja lülitab küll peale "õpetamist". Vana telekas lülitus sisse numbrinuppudest mitte on/off nupust millegipärast ja see uus pult ei toeta vist seda. Mehhhh
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.11.2018 17:20:04
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
Emale määriti pähe uus pult mõned päevad tagasi ja öeldi et järgmine kuu enam vana pult ei toimi. Kas tõesti lülitab Telia vana puldi toe digiboksidel välja?
Edit: Paistab et suurim probleem on selles et uus pult ei suuda vana telekat sisse lülitada. Välja lülitab küll peale "õpetamist". Vana telekas lülitus sisse numbrinuppudest mitte on/off nupust millegipärast ja see uus pult ei toeta vist seda. Mehhhh |
S2 pult toimib edasi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
09.11.2018 17:31:00
|
|
|
Sain kirja, et telekas oleva äpi tugi lõpeb märtsis 2019. Milline digiboks siis asemele antakse?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.11.2018 17:48:06
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Sain kirja, et telekas oleva äpi tugi lõpeb märtsis 2019. Milline digiboks siis asemele antakse? |
uus arris
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
09.11.2018 19:20:12
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja. |
mu telekal viskab korraks pildi mustaks. Hääl jääb, aga pilti pole. Sekundiks. Ja siis läheb jälle edasi. Mõnikord teeb õhtu jooksul päris tihti, mõni õhtu pole kordagi. Võimalik, et see on tingitud 12/1 ühendusest |
Kindluse huvides teise HDMI kaabliga oled katsetanud? |
proovin
kuigi motorolaga probleeme polnud. Sama kaabel.
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
09.11.2018 20:39:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
Emale määriti pähe uus pult mõned päevad tagasi ja öeldi et järgmine kuu enam vana pult ei toimi. Kas tõesti lülitab Telia vana puldi toe digiboksidel välja?
Edit: Paistab et suurim probleem on selles et uus pult ei suuda vana telekat sisse lülitada. Välja lülitab küll peale "õpetamist". Vana telekas lülitus sisse numbrinuppudest mitte on/off nupust millegipärast ja see uus pult ei toeta vist seda. Mehhhh |
S2 pult toimib edasi. |
Tal on S1 pult. Kuidas sellega on?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.11.2018 21:36:30
|
|
|
Mingil hetkel tuleb kahe küsimuse peale vastus, osta uus telekas.
1. kui su teler vajab peale igat käivitamist AV nuppu. (st scardiga kineskoop mis "sahiseb" peale sisse lülitamist)
2. kui su teler käib kinni punasest nupust ja tööle AV või numbrinupust
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
10.11.2018 01:21:05
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja. |
mu telekal viskab korraks pildi mustaks. Hääl jääb, aga pilti pole. Sekundiks. Ja siis läheb jälle edasi. Mõnikord teeb õhtu jooksul päris tihti, mõni õhtu pole kordagi. Võimalik, et see on tingitud 12/1 ühendusest |
Kasutusel 3 telekat ja nendest ühel viskab samuti vahest pildi 1-2 sekundiks mustaks. Teistel 2 pole seda probleemi kordagi näinud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.11.2018 10:26:11
|
|
|
| raul55 kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Viimasel ajal on kuidagi tihemini hakanud pilt jõnksutama. Aegajalt lihtsalt jääb korraks seisma pilt ja siis läheb jälle ilusti edasi. Seda mõlemas Arrise (mitte see kõige uuem) boksiga. Väga tihti ei ole, aga ikka mitmeid ja mitmeid kordi õhtu jooksul. |
Jah. Kinnitan sama asja. |
mu telekal viskab korraks pildi mustaks. Hääl jääb, aga pilti pole. Sekundiks. Ja siis läheb jälle edasi. Mõnikord teeb õhtu jooksul päris tihti, mõni õhtu pole kordagi. Võimalik, et see on tingitud 12/1 ühendusest |
Kasutusel 3 telekat ja nendest ühel viskab samuti vahest pildi 1-2 sekundiks mustaks. Teistel 2 pole seda probleemi kordagi näinud. |
99% HDMI ühenduse probleem.
See võib olla stb hdmi pesa viga
See võib olla tv hdmi pesa viga
See võb olla hdmi juhtme viga
See võb olla lihtsalt kehvas kontaktis, proovi alguses ühes otsas juhe välja võtta ja korralikult lõpuni tagasi panna.
Üldiselt võiks juba juhet liigutades märgata musta pildi tekkimist.
Samas ei välista, et see võib olla ühe või teise seadme tarkvaraviga.
Kuna hdmis jookseb puhas digitaalne signaal erinevalt scart analoogist, siis esimese puhul kas pilt on või pilti pole.
Kui seadmed suhtlusest aru ei saa või tekib mingi kehv kontakt ja häire, visatakse pilt kas mustaks või näeb hetkeks "digimüra ehk lumesaju pilti"
lihtne testida, kas teise teleri külge boks panna või katsetada analoog scart kaabliga. loogika aitab veakoha leida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|