|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.11.2018 11:00:24
|
|
|
| Või on probleem lihtsalt selles, et lubati lahkesti 40 000 ühendust valmis ehitada, avaldusi on aga vaid 35 000.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.11.2018 11:07:54
|
|
|
| Huvitav, mida nad siis selle "Esitatud üle 35 000 sooviavalduse..." all silmas peavad?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
06.11.2018 11:12:47
|
|
|
Elektrilevi lehelt:
*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu. Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline.
*Elektrilevi sidevõrguga liitumine maksab kliendile ühekordselt 200 eurot sõltumata sellest, kas ühendus on ehitatud riigi toel või mitte. Igakuise internetiteenuse eest tasub klient oma valitud operaatorile.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.11.2018 11:15:13
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
| Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule. |
Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud  |
Loogiline on, pole avaldust, pole ju ka soovi. Nüüd siis korjavadki neid avaldusi, ei jagu täis saaks?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
06.11.2018 11:24:30
|
|
|
Ega vist kontrollida ei saa, kas olen juba teinud avalduse või ei. Taotlusi on tehtud, aga kes enam mäletab, kes kõik need "kaardistajad" on olnud
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.11.2018 12:01:45
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Läänemaa: Sooviavaldusi Lääne-Nigula aladelt 1290, ainult 48 maja ühendatakse riigi toetusel üle terve Läänemaa.
Pärnumaa: 7000 asemel saab Pärnumaal fiibri 3412 maja
|
Kirjutasin ka teises teemas Läänemaa kohta, et suures osas Läänemal ei ole elektrilevil võrku.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.11.2018 12:04:19
|
|
|
KillFrenzy, ei mängi rolli ja tasuks ikka jutt ennem läbilugeda.
Elektrilevi lehelt:
*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu.
Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.11.2018 12:08:35
|
|
|
Ei peagi ju laskma, teevad koostööd ja ega nad liini ära ei võta.
Ehitavad viimase miili selle va Fortumi posti otsast näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.11.2018 12:13:35
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
KillFrenzy, ei mängi rolli ja tasuks ikka jutt ennem läbilugeda.
Elektrilevi lehelt:
*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu.
Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline. |
Mismõttes ei mängi rolli?
Ilmselgelt mängib ja on ka näha ju, et mängis rolli, kuna sinna esimese hooga pakuti naeruväärne number ühendusi.
Loogiline ka ju, et tehakse kõigepealt sinna kuhu on lihtsam ja odavam selle asemel, et konkurendiga vaielda ja raha välja käia.
| WäntWõll kirjutas: |
Ehitavad viimase miili selle va Fortumi posti otsast näiteks. |
Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
06.11.2018 14:41:04
|
|
|
| Kas kuskil on link kaardile, kas üldse asun nn. Elektrilevi kiire interneti piirkonnas (uudises oli juttu, et on mingi määratud aladega kaart kuhu üldse plaanitakse)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.11.2018 16:57:27
|
|
|
| Arvata võib, et see kaart tuleb avalikuks heal juhul alles järgmisel aastal millalgi. Kui üldse tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teamgt
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2004
|
07.11.2018 16:25:55
|
|
|
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
07.11.2018 18:58:19
|
|
|
| teamgt kirjutas: |
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada  |
Mis mõttes? Just 5 minutit tagasi tegin moblast FF kasutades ära. Link on esimeses postis.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
07.11.2018 19:27:18
|
|
|
| teamgt kirjutas: |
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada  |
Ei avane ja ei ütle ka midagi. Tühi valge leht ees nii chrome kui edgega
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
07.11.2018 20:19:54
|
|
|
Sai siis ka järjekordne sooviavaldus teele pandud, ei kobisenud keegi, et juba korra esitasin.
Aga nad on vist oma sooviavalduse lehel midagi kanni keeranud, kas kogemata või meelega. Eile sai ligi, täna proovisin viit brauserit, ainult FF võttis pildi ette.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2018 20:48:30
|
|
|
| ahoioi kirjutas: |
| Sai siis ka järjekordne sooviavaldus teele pandud, ei kobisenud keegi, et juba korra esitasin. |
Proovisin ka uuesti, FF saatis järjekordse avalduse ilusasti teele. Läks see avaldus siis musta auku või kuhu iganes, ei oska arvata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.11.2018 21:30:31
|
|
|
Mis loogika alusel Elektrilevi pikendab lõppenud küsitlust, kui ta just alles võitis pakkumise? Et enne seda tegi küsitlust ainult omapoolset finantseeringut arvestades, ilma riigi toetusele lootmata?
Muide, neid digikondade küsitusi ja seda kvaliteeti arvestades. Vähemalt oma kodukohas sooviavalduste kaarti vaadates julgen väita, et 75% ei oleks mingisugust 200 eurist omaosalust välja käinud (kaardil oli lihtsalt märgitud ka kinnistuid, kus mitte mingisugust elutegevust ei toimu ning ei hakkagi toimuma). Kohtasin ka inimesi, kes alguses sisestasid sooviavalduse, kuid ei saanud tegelikult arugi, mis see asi on ning suure tõenäosusega ei käiks ka sellist summat välja. Seega ma ei soovitaks aluseks võtta neid numbreid, mis maakondade küsitlustes saadi, see number annaks väga vale ettekujutuse.
Ning kuidas sooviavaldajatega ühendust võetakse? Mingeid kontaktandmeid ma küll Elektrilevi lehel sisestama ei pidanud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2018 21:44:15
|
|
|
| DamienDK kirjutas: |
| Mingeid kontaktandmeid ma küll Elektrilevi lehel sisestama ei pidanud. |
Kas sa siis ei pannud kirja, millisele aadressile sa ühendust soovid?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
07.11.2018 22:03:46
|
|
|
Jep, ma tõesti ootan tänapäeval, et teavitus tuleb tiguposti teel või et mingil suvalisel hetkel on mehed ukse taga kaablit tirimas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.11.2018 22:05:02
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| teamgt kirjutas: |
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada  |
Ei avane ja ei ütle ka midagi. Tühi valge leht ees nii chrome kui edgega |
Kusjuures nii oligi vähemalt kella 18 paiku. Chromega valge leht, aga firefoxiga leht avanes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.11.2018 22:11:56
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad? |
Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.11.2018 23:00:20
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad? |
Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua. |
Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)
Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.
Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.11.2018 11:23:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
| Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule. |
Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud  |
Täna ETV Terevisioon saates Elektrilevi asjapulk igatahes väitis, et omavalitsuste kaudu kogutud nimekirjad/avaldused läksid musta auku, arvesse lähevad vaid Elektrilevile esitatud avaldused. Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
08.11.2018 12:09:32
|
|
|
| tsitaat: |
| Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea. |
Topelt ei kärise. Tegelikult ma lootsin, et kuna juba avalduse varem esitasin ennast identifitseerides ja lisaks nende klient, siis ikka kuvatakse, et sellel ja sellel aadressil on juba avaldus esitatud. Nüüd jäi aga selline tunne, et neid musti auke on rohkem, kui omavalitsuste mustad augud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
09.11.2018 09:36:59
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad? |
Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua. |
Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)
Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.
Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees.  |
Ma ei tea kas sa juba ise ära ei väsi? kusjuures mina väsisin. NIi tule mulle objektile kohale ja tee selgeks, kuidas elektrilevi toob, kui TINGIMUSED on täpselt samad absull kõikide firmade jaoks? mitte midagi ju vahepeal muutunud ei ole. vahemaa on ikka 1,7km jämedalt
kas sina maksad kinni näiteks naabrimehe autoostu, või kaabli, mis EI OLE sinu kinnistul?
mina ei ole maksnud riigile viimased 10 a sentigi. noh tegelikult võiks öelda viimased 20 aastat - seega minu omast nad ei saa midagi
elasa projekt on neile kõigile juba kõik sisuliselt ära maksnud
ei naabrid ei ole sellest huvitatud, nemad on tahanteada pulga usku. pealegi naabrite soovid ei muuda vahemaad. vahemaa JÄÄB samaks. sellest ka hind.
jah kirjuta mulle, mille eest ma selle 10k välja käin ja ma käin selle välja, kuigi samas, selle asemel et jahuda, otsi teliast üles allkirjaõigusega mees (sina see pole), kes selle 1,7km ära kaabeldab (kas tõesti on see kaabel 10 tuhat) ja asi tehtud.
muide sina ju isiklikult sellest 10 nest tuhandest ei sasa sentigi, milleks siis sellised meelevadlsed numbrid?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|