Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 09:59:29 Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni vasta tsitaadiga


Võrguettevõte Elektrilevi, kes tunnistati edukaks pakkujaks riigi kiire interneti võrgu niinimetatud viimase miili konkursil, pikendab sidevõrguga liitumise sooviavalduste tähtaega aasta lõpuni.

Elektrilevi kavatseb internetivõrgu ühendusi luua nii riigi toetusega niinimetatud valgetele aladele kui ka omafinantseeringuga väljapoole seda, klientide jaoks on liitumistingimused samad, teatas ettevõte.

Allikas: https://maaelu.postimees.ee/6446496/elektrilevi-kogub-kiire-interneti-vorgu-liitumissoove-aasta-lopuni

Vaata ka: https://www.elektrilevi.ee/et/kiireinternet

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 10:21:12 vasta tsitaadiga

Oh jah.....nagu alles avaldatud tabel näitas, et kui sa tiheasutuses ei ela, siis need avaldused lähevad musta auku thumbs_down.gif
https://geenius.ee/eksklusiiv/see-on-ju-olematu-number-vaata-kui-paljud-sinu-kodukandis-riigi-miljonite-eest-ulikiire-interneti-saavad/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 10:56:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt loodetakse kulusid säästa ja/või kahte kärbest ühe hoobiga lüüa.
Et kui mõnele aadressile on juba plaanitud kiire nettus viia, ehk on tema lähinaabruses mõni teine sooviavaldaja.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 11:00:24 vasta tsitaadiga

Või on probleem lihtsalt selles, et lubati lahkesti 40 000 ühendust valmis ehitada, avaldusi on aga vaid 35 000.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 11:06:57 vasta tsitaadiga

A.S., mis mõttes? icon_rolleyes.gif

Läänemaa: Sooviavaldusi Lääne-Nigula aladelt 1290, ainult 48 maja ühendatakse riigi toetusel üle terve Läänemaa.
Pärnumaa: 7000 asemel saab Pärnumaal fiibri 3412 maja

tsitaat:
Elektrilevi pole veel aadresse välja valinud, aga Telve sõnul on siin loogiline vastus. “Küllap viiakse ühendus sinna, kuhu seda on kõige odavam ehitada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 11:07:54 vasta tsitaadiga

Huvitav, mida nad siis selle "Esitatud üle 35 000 sooviavalduse..." all silmas peavad?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 11:11:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule.


Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 11:12:47 vasta tsitaadiga

Elektrilevi lehelt:

*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu. Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline.

*Elektrilevi sidevõrguga liitumine maksab kliendile ühekordselt 200 eurot sõltumata sellest, kas ühendus on ehitatud riigi toel või mitte. Igakuise internetiteenuse eest tasub klient oma valitud operaatorile.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 11:15:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule.


Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud icon_rolleyes.gif

Loogiline on, pole avaldust, pole ju ka soovi. Nüüd siis korjavadki neid avaldusi, ei jagu täis saaks?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 11:24:30 vasta tsitaadiga

Ega vist kontrollida ei saa, kas olen juba teinud avalduse või ei. Taotlusi on tehtud, aga kes enam mäletab, kes kõik need "kaardistajad" on olnud
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 12:01:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Läänemaa: Sooviavaldusi Lääne-Nigula aladelt 1290, ainult 48 maja ühendatakse riigi toetusel üle terve Läänemaa.
Pärnumaa: 7000 asemel saab Pärnumaal fiibri 3412 maja


Kirjutasin ka teises teemas Läänemaa kohta, et suures osas Läänemal ei ole elektrilevil võrku.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 12:04:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ei mängi rolli ja tasuks ikka jutt ennem läbilugeda.

Elektrilevi lehelt:

*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu.
Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2018 12:05:45 vasta tsitaadiga

Läänemaal oli Fortum? Kuidas üldse Elektrilevi lastakse teiste võrkude kallale?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 12:08:35 vasta tsitaadiga

Ei peagi ju laskma, teevad koostööd ja ega nad liini ära ei võta.
Ehitavad viimase miili selle va Fortumi posti otsast näiteks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 12:13:35 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
KillFrenzy, ei mängi rolli ja tasuks ikka jutt ennem läbilugeda.

Elektrilevi lehelt:

*Kui sooviavaldajad asuvad väljaspool Elektrilevi võrgupiirkonda, siis alustame läbirääkimisi teie piirkonna taristu valdajaga, et tuua tänapäevane ühendus ka Viimsisse ja Haapsallu.
Otsus laieneda väljapoole meie võrgupiirkonda sõltub samuti mitmetest teguritest, millest sooviavalduse esitamine ja elanike huvi kaardistamine on väga oluline.


Mismõttes ei mängi rolli?
Ilmselgelt mängib ja on ka näha ju, et mängis rolli, kuna sinna esimese hooga pakuti naeruväärne number ühendusi.

Loogiline ka ju, et tehakse kõigepealt sinna kuhu on lihtsam ja odavam selle asemel, et konkurendiga vaielda ja raha välja käia.

WäntWõll kirjutas:

Ehitavad viimase miili selle va Fortumi posti otsast näiteks.


Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 12:22:13 vasta tsitaadiga

Läänemaal ja Viimsis on võrguettevõtteks Imatra Elekter AS.
https://imatraelekter.ee/vorguteenus/uldteenus/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 06.11.2018 14:41:04 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on link kaardile, kas üldse asun nn. Elektrilevi kiire interneti piirkonnas (uudises oli juttu, et on mingi määratud aladega kaart kuhu üldse plaanitakse)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 16:57:27 vasta tsitaadiga

Arvata võib, et see kaart tuleb avalikuks heal juhul alles järgmisel aastal millalgi. Kui üldse tuleb.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teamgt
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 16:25:55 vasta tsitaadiga

Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2018 17:14:51 vasta tsitaadiga

teamgt, mis ta täpsemalt ütleb?
Mul https://www.elektrilevi.ee/et/kiireinternet avaneb ilusti, küsib ID-kaarti ja ilmselt saaks taotluse esitada ka.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 18:58:19 vasta tsitaadiga

teamgt kirjutas:
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada icon_smile.gif


Mis mõttes? Just 5 minutit tagasi tegin moblast FF kasutades ära. Link on esimeses postis.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 19:27:18 vasta tsitaadiga

teamgt kirjutas:
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada icon_smile.gif


Ei avane ja ei ütle ka midagi. Tühi valge leht ees nii chrome kui edgega

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 07.11.2018 20:19:54 vasta tsitaadiga

Sai siis ka järjekordne sooviavaldus teele pandud, ei kobisenud keegi, et juba korra esitasin.

Aga nad on vist oma sooviavalduse lehel midagi kanni keeranud, kas kogemata või meelega. Eile sai ligi, täna proovisin viit brauserit, ainult FF võttis pildi ette.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 20:48:30 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
Sai siis ka järjekordne sooviavaldus teele pandud, ei kobisenud keegi, et juba korra esitasin.

Proovisin ka uuesti, FF saatis järjekordse avalduse ilusasti teele. Läks see avaldus siis musta auku või kuhu iganes, ei oska arvata.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.11.2018 21:30:31 vasta tsitaadiga

Mis loogika alusel Elektrilevi pikendab lõppenud küsitlust, kui ta just alles võitis pakkumise? Et enne seda tegi küsitlust ainult omapoolset finantseeringut arvestades, ilma riigi toetusele lootmata?

Muide, neid digikondade küsitusi ja seda kvaliteeti arvestades. Vähemalt oma kodukohas sooviavalduste kaarti vaadates julgen väita, et 75% ei oleks mingisugust 200 eurist omaosalust välja käinud (kaardil oli lihtsalt märgitud ka kinnistuid, kus mitte mingisugust elutegevust ei toimu ning ei hakkagi toimuma). Kohtasin ka inimesi, kes alguses sisestasid sooviavalduse, kuid ei saanud tegelikult arugi, mis see asi on ning suure tõenäosusega ei käiks ka sellist summat välja. Seega ma ei soovitaks aluseks võtta neid numbreid, mis maakondade küsitlustes saadi, see number annaks väga vale ettekujutuse.

Ning kuidas sooviavaldajatega ühendust võetakse? Mingeid kontaktandmeid ma küll Elektrilevi lehel sisestama ei pidanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 21:44:15 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Mingeid kontaktandmeid ma küll Elektrilevi lehel sisestama ei pidanud.

Kas sa siis ei pannud kirja, millisele aadressile sa ühendust soovid?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.11.2018 22:03:46 vasta tsitaadiga

Jep, ma tõesti ootan tänapäeval, et teavitus tuleb tiguposti teel või et mingil suvalisel hetkel on mehed ukse taga kaablit tirimas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 22:05:02 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
teamgt kirjutas:
Tundub, et kas on uusi sooviavaldajaid korraga liiga palju või sai avalduste arv juba täis, aga Elektrilevi lehel ei ole kiire interneti avaldust hetkel võimalik esitada icon_smile.gif


Ei avane ja ei ütle ka midagi. Tühi valge leht ees nii chrome kui edgega

Kusjuures nii oligi vähemalt kella 18 paiku. Chromega valge leht, aga firefoxiga leht avanes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2018 22:11:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 23:00:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.


Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)

Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.

Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees. icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 11:23:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Täpseid aadresse Elektrilevi välja ei käigi, kuigi riik kaardistas 162 000 hoonet, mis asuvad “turutõrke piirkonnas”, kuhu eraoperaatorid kiiret internetti pakkuma ei tule.


Need 35 000 on need, kes otse Elektrilevile on avalduse teinud? Teisi sooviavaldusi äkki automaatselt sisse ei võetud icon_rolleyes.gif

Täna ETV Terevisioon saates Elektrilevi asjapulk igatahes väitis, et omavalitsuste kaudu kogutud nimekirjad/avaldused läksid musta auku, arvesse lähevad vaid Elektrilevile esitatud avaldused. Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 08.11.2018 12:09:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja kes on neile varem juba avalduse esitanud, uuesti seda tegema ei pea.


Topelt ei kärise. Tegelikult ma lootsin, et kuna juba avalduse varem esitasin ennast identifitseerides ja lisaks nende klient, siis ikka kuvatakse, et sellel ja sellel aadressil on juba avaldus esitatud. Nüüd jäi aga selline tunne, et neid musti auke on rohkem, kui omavalitsuste mustad augud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2018 09:36:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RCC kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Ja kust kohast need eelviimased miilid sinna fortumi posti otsa saavad?


Vot, juba teine, pärast mind kes hakkas iseseisvalt mõtlema. telia näiteks teab, kuskohas viimase miili nn. esimene ots on, aga ta EI OLE suuteline sealt krundi piirini tooma. ja nüüd elektrilevi äkki on? kusjuures, posti otsa ei saa sealt ei kuidagi tuua.


Elektrilevi toob vabalt:
Erinevalt Teliast kus sina üksiksoovija pead kinni maksma kogu liini lähima liitumiseni saab Elektrilevi:
200€ sinu JA ka sinu naabrite käest
Iga liitumise jaoks panustab ka riigi ja elektrilevi enda raha (mõlemad tegelikult sinu ja maksumaksja taskust)
Peale valmimist maksab operaator neile kümnist (jälle sinu raha)
Ja lõpuks on ikkagi loterii, kas su naabrid üldse teenust tahavad ja kas su piirkond elektrilevile sobib.
Lõpptulemusena oleks võinud ise selle 10k ära maksta ja oma fiiber sees. icon_smile.gif


Ma ei tea kas sa juba ise ära ei väsi? kusjuures mina väsisin. NIi tule mulle objektile kohale ja tee selgeks, kuidas elektrilevi toob, kui TINGIMUSED on täpselt samad absull kõikide firmade jaoks? mitte midagi ju vahepeal muutunud ei ole. vahemaa on ikka 1,7km jämedalt
kas sina maksad kinni näiteks naabrimehe autoostu, või kaabli, mis EI OLE sinu kinnistul?
mina ei ole maksnud riigile viimased 10 a sentigi. noh tegelikult võiks öelda viimased 20 aastat - seega minu omast nad ei saa midagi
elasa projekt on neile kõigile juba kõik sisuliselt ära maksnud
ei naabrid ei ole sellest huvitatud, nemad on tahanteada pulga usku. pealegi naabrite soovid ei muuda vahemaad. vahemaa JÄÄB samaks. sellest ka hind.
jah kirjuta mulle, mille eest ma selle 10k välja käin ja ma käin selle välja, kuigi samas, selle asemel et jahuda, otsi teliast üles allkirjaõigusega mees (sina see pole), kes selle 1,7km ära kaabeldab (kas tõesti on see kaabel 10 tuhat) ja asi tehtud.
muide sina ju isiklikult sellest 10 nest tuhandest ei sasa sentigi, milleks siis sellised meelevadlsed numbrid?

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 28.11.2018 18:57:32 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/elektrilevi-tahab-2019-aastal-kiire-interneti-vorku-uhendada-15-000-kodu-vaata-kuidas-nende-sekka-saada?id=84589789
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.