Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.11.2018 23:57:54 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
On ju päriselust näited, kuidas (vana) high speed kaabliga saadakse teleris 4k/60 või mille üle sa vaidled?

Jah, ja on päriselust nüiteid, et spets 2.0x kaabliga ei saa soovitud tulemust. Selle ple siin arutelu käibki,
Või miks sinu arvates telerisse, mis toetab UHD 60Hz jõuab kohale ainult 30Hz?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 00:07:55 vasta tsitaadiga

See on teada tuntud tõde, et kaablil ja kaablil on vahe sees.
Ja mida kallim, seda parem ei päde üldse.
A ostad selle kaabli, millel on hulk positiivseid tagasisidesi
B ostad suvalisi kaableid ja testid katse-eksitus meetodil. Vabalt võib 3€ töötada, 20€ mitte. Mingeid hiinlaste kaableid ilusate numbrite ja nimedega lihtsalt uskuda ei tasuks icon_smile.gif
Kui kõik on amazoni hdmi pikkade kaablitega rahul, siis suht lollikindel valik. (Praaki küll võib esineda ka neil)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 01:16:35 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
tofay kirjutas:
On ju päriselust näited, kuidas (vana) high speed kaabliga saadakse teleris 4k/60 või mille üle sa vaidled?
Mida sa jaurad? 18 gigabiti liigutamiseks on vaja palju paremat kaablit kui 10 gigabiti jaoks. Vanemad kvaliteetsed kaablid toimivadki suurematel kiirustel ka. Aga fakt on, et 2.0 tahab 2 korda rohkem infot liigutada ja vajab seetõttu kvaliteetsemat kaablit.

Mina väidan, et high speed kaabel veab hdmi2.0 seadmete vahel 4k/60 välja, ei muud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 01:36:46 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
raxz kirjutas:
tofay kirjutas:
On ju päriselust näited, kuidas (vana) high speed kaabliga saadakse teleris 4k/60 või mille üle sa vaidled?
Mida sa jaurad? 18 gigabiti liigutamiseks on vaja palju paremat kaablit kui 10 gigabiti jaoks. Vanemad kvaliteetsed kaablid toimivadki suurematel kiirustel ka. Aga fakt on, et 2.0 tahab 2 korda rohkem infot liigutada ja vajab seetõttu kvaliteetsemat kaablit.

Mina väidan, et high speed kaabel veab hdmi2.0 seadmete vahel 4k/60 välja, ei muud.
Kindlasti mitte iga kaabel. Mul on kohe võtta 10+ erinevat kaablit. 1m kuni 20m. 1-2-3m kaablitega enamasti ei ole probleeme, aga kõigiga ei saa kindlasti 4K60 kätte. Pikema distantsi saavutamiseks kasutan fiiberoptilist kaablit. Vasega lihtsalt füüsiliselt ei saa. Olgu seal peal kirjas kui high speed tahes.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:47:23 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
tofay kirjutas:
raxz kirjutas:
tofay kirjutas:
On ju päriselust näited, kuidas (vana) high speed kaabliga saadakse teleris 4k/60 või mille üle sa vaidled?
Mida sa jaurad? 18 gigabiti liigutamiseks on vaja palju paremat kaablit kui 10 gigabiti jaoks. Vanemad kvaliteetsed kaablid toimivadki suurematel kiirustel ka. Aga fakt on, et 2.0 tahab 2 korda rohkem infot liigutada ja vajab seetõttu kvaliteetsemat kaablit.

Mina väidan, et high speed kaabel veab hdmi2.0 seadmete vahel 4k/60 välja, ei muud.
Kindlasti mitte iga kaabel. Mul on kohe võtta 10+ erinevat kaablit. 1m kuni 20m. 1-2-3m kaablitega enamasti ei ole probleeme, aga kõigiga ei saa kindlasti 4K60 kätte. Pikema distantsi saavutamiseks kasutan fiiberoptilist kaablit. Vasega lihtsalt füüsiliselt ei saa. Olgu seal peal kirjas kui high speed tahes.


3m kaabel veab kohe kindlasti 4k/60 välja kui on sertifitseeritud kaabel mingi mingi suvaline. Üle selle pikkuse polegi näinud. Hiljuti soetasin Hama high speed 3m kaabli ja mingeid probleeme pole pilt + heli jaoks minu 4k telekal 60Hz peal. Kui on üle 3m vaja, siis on pigem probleem selles, et paigutus on vale või peaks otsima muud lahendust, kui vedada mingit pikka HDMI optilist kaablit mööda tuba. Aga kui hind pole probleemiks...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:52:24 vasta tsitaadiga

Zonerman, alati ei tule signaali jagamisel piirduda oma toaga. icon_biggrin.gif
Ma tegelen videotehnikaga professionaalsel tasemel ja pean paljude erilahendustega tegelema.
Kui mul millalgi aega on, panen oma kaablid ritta ja teen testi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 11:12:00 vasta tsitaadiga

paar aastat tagasi sai otsitud katsetatud hdmi 2.0 kaableid. see on paras crapshoot.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9092489#9092489

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 05.11.2018 11:26:34 vasta tsitaadiga

Tere,

Tundub et väike segadus kui suuremahulist infot tahame edastada mis resoga pildikasti.

hea informatiivne link http://www.kordz.com/s/A-A6-EN-201808.pdf

Lühidalt kuni 5m ei peaks olema probleem, kuid sealt edasi kas siis testida või usaldada http://www.dpllabs.com/page/dpl-approved-products

PS! 4K ja UHD väike vahe sees ja kui lisada HDR juurde, siis kindlasti olla kindel mida kuhu saadame.

Taavi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 11:58:48 vasta tsitaadiga

ma saan aru küll (või eeldan), et sa linkisid eelkõige data rate tabeleid teisel leheküljel.

aga ikkagi, khm, kordzi kaablid on päris meeldiva hinnaga:
prs3 passive 5.0m on 80€. prs3 active 7.5m on 176€
r.3 4.8m on 100€, 5.2m on 110€
evs 5.0m on 152€
icon_smile.gif

muud sertifitseeritud listis olevad kaablid on samas hinnaklassis.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 05.11.2018 12:08:35 vasta tsitaadiga

Hinnad sul õiged ja nii ongi, odavamalt ma pole leidnud Eestist(6 kuud tagasi otsisin). Yeint Lindy lühemad ok, pikemad ei vasta 18Gbps ja seal hinnad ühtlustuvad. Järgmine testitud töötav on AudioQuest, kuid seal hinnad veel mõnusamad. Sony 4K projektoriga sai testitud.

Taavi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 12:09:55 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Zonerman, alati ei tule signaali jagamisel piirduda oma toaga. icon_biggrin.gif
Ma tegelen videotehnikaga professionaalsel tasemel ja pean paljude erilahendustega tegelema.
Kui mul millalgi aega on, panen oma kaablid ritta ja teen testi.


Nõus kui tegemist on professionaalse teemaga, mitte oma tarbeks või erilahendused, siis keegi ei köhi selle peale, et puhtalt kaabeldus võib maksma minna üle 300€. Mina pidasin silmas tavakasutajat.
Aga testitulemusi vaataks huviga.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.11.2018 15:01:23 vasta tsitaadiga

https://www.miterassa.ee/sonycenter/et/sony-49-4k-hdr-smart-tv-netflix-must-kd-49xf7005?fbclid=IwAR1kLxu7XMq1uBN6x8_cr2M3OvCbjhOniaD7lAeG8MJFrjfT0fz1stcL3RU

ja ei?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 15:29:46 vasta tsitaadiga

Selle rahaeest aus asi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 16:27:10 vasta tsitaadiga

Hind on hea, HV-s ka sama hinnapakkumine üleval thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1230731/sony-49-kd-49xf7005/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 18:07:10 vasta tsitaadiga

Tanel, mis ajast miterassa HinnaVaatluses osaleb? Müts maha su ees mees thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 18:38:31 vasta tsitaadiga

d3t, vaatasin järgi, et pea 3 aastat juba. icon_smile.gif
Augustis juba sai mainitud, et suurematest Telia, TELE2, Klick, Miterassa sees ja nende füüsiliste salongidega poodide pakkumisi kuvatakse vaikimisi eespool. icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9908896#9908896

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 12:15:28 vasta tsitaadiga

Ei hakka need suured pildi edastajad kusagile kaduma. Suisa vastupidi, kasutamine järjest suureneb icon_smile.gif
The TV is by far the most used streaming screen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 11:43:59 vasta tsitaadiga

samsung display accelerating plans to shift to qd oled (display daily)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.11.2018 18:28:00 vasta tsitaadiga

Sellist ekraani printivat asjandust oleks igasse elektroonikapoodi vaja. Millise suurusega ekraani me teile prindime icon_biggrin.gif
https://3dnews.ru/977889

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 12:01:27 vasta tsitaadiga

Küsimus Samsungi/Sony omanikele - kas OS võimaldab teleri puldi abil juhtida ka Motorola digiboxi Telia TV jaoks?
Omast käest tean WebOS LG-l võimaldab seda kenasti ja nii saab kogu toimetamise mõnusalt ühe puldiga teha. Lihtsalt tahaks teada kas Samsung või Sony midagi sarnast suudab et ei pea kahe puldiga majanadma.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 12:06:31 vasta tsitaadiga

Samsung kindlasti võimaldab, tuleb puldi seadetes telia valida. Sony kohta ei tea öelda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 13:02:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Samsung kindlasti võimaldab, tuleb puldi seadetes telia valida. Sony kohta ei tea öelda


Hmm, pole päris kindel ma sain aru kuidas süsteem töötab. Ostan ükskõik kust Samsungi teleri, laen alla Telia appi ja see app teeb digiboxi juhtimise töö teleri puldiga edaspidi ja võin seega degiboxi enda puldi unustada?

LG-l töötab asi nii, et õpetad teleka pulti motorolla digiboxi lisaks juhtima ja nii saadki digiboxi puldi minema visata ja teleka puldiga kõiki operatsioone teha.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 13:10:29 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samsung kindlasti võimaldab, tuleb puldi seadetes telia valida. Sony kohta ei tea öelda


Hmm, pole päris kindel ma sain aru kuidas süsteem töötab. Ostan ükskõik kust Samsungi teleri, laen alla Telia appi ja see app teeb digiboxi juhtimise töö teleri puldiga edaspidi ja võin seega degiboxi enda puldi unustada?

LG-l töötab asi nii, et õpetad teleka pulti motorolla digiboxi lisaks juhtima ja nii saadki digiboxi puldi minema visata ja teleka puldiga kõiki operatsioone teha.

Boksi on vaja 100%, selleta sa enam ei saa.
Samsal käib asi samamoodi nagu LG-l. Lihtsalt LG-l pead andmebaasist valima Motorola, samsal on vist Telia.
Minema ma originaalpulti ei viskaks, äkki läheb kunagi vaja icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 14:24:33 vasta tsitaadiga

Korrektsuse huvides:
Telia klientidest Motorola, ja Arrise digiboksite kasutajad saavad seda kasutada:

LG teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsinguga või nimekirjast "Motorola" ja selle all valik "Universaalpult 15"

Samsungi teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsingus sisestada "Telia Eesti" (mitte Telia, mitte Elion, mitte miski muu)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 14:26:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Killhoven kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samsung kindlasti võimaldab, tuleb puldi seadetes telia valida. Sony kohta ei tea öelda


Hmm, pole päris kindel ma sain aru kuidas süsteem töötab. Ostan ükskõik kust Samsungi teleri, laen alla Telia appi ja see app teeb digiboxi juhtimise töö teleri puldiga edaspidi ja võin seega degiboxi enda puldi unustada?

LG-l töötab asi nii, et õpetad teleka pulti motorolla digiboxi lisaks juhtima ja nii saadki digiboxi puldi minema visata ja teleka puldiga kõiki operatsioone teha.

Boksi on vaja 100%, selleta sa enam ei saa.
Samsal käib asi samamoodi nagu LG-l. Lihtsalt LG-l pead andmebaasist valima Motorola, samsal on vist Telia.
Minema ma originaalpulti ei viskaks, äkki läheb kunagi vaja icon_razz.gif


LG puhul tuleb teleka OSist kaasa pandud andmebaasist valida jah Motorola VIP1003 jaoks üks valik peaaegu kahekümnest toeatud Motorola digiboxist. Arrist ei ole WebOS 3s (2016. a. mudel), aga ei oska öelda 3.5 ja 4 kohta.
Huvitav kuidas Samsungi puhul süsteem lahendatud on? Telia pakub läbi aegade erinevaid digiboxe ja nende juhtimine on väga erinev.. võtab tarkvaraliselt juhtimise üle ja teeb kindlasks millide digibox on? icon_rolleyes.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 14:29:23 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Korrektsuse huvides:
Telia klientidest Motorola, ja Arrise digiboksite kasutajad saavad seda kasutada:

LG teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsinguga või nimekirjast "Motorola" ja selle all valik "Universaalpult 15"

Samsungi teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsingus sisestada "Telia Eesti" (mitte Telia, mitte Elion, mitte miski muu)

Muideks see motorola nimetus häirib mind natukene. Miks seda ei suudeta LG telekate puhul Telia Eestiks vorpida?
Arris on ka nimekirjades iseenesest olemas seal. Kasu küll 0

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 14:31:47 vasta tsitaadiga

jeesus188, LG kasutab seadme tootja nimelisi seadistusi, kuskohast ta seadme tootja pultide koodid võtab, ei oska öelda. Samsung on läinud teenuse või seadme pakkuja nime teed ja sinna ilmselt edastavad andmeid pakkujad ise.
Miks nii..ei tea.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 15:49:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Korrektsuse huvides:
Telia klientidest Motorola, ja Arrise digiboksite kasutajad saavad seda kasutada:

LG teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsinguga või nimekirjast "Motorola" ja selle all valik "Universaalpult 15"
korrektsuse huvides: iga LG mudeli puhul see ei toimi; nt LA660s mudeliga kaasas olev pult ei toeta back nupu funktsiooni
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 16:05:10 vasta tsitaadiga

WebOS 1.x LG toetab ka Telia digiboksi juhtimist telekapuldilt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 12:48:26 vasta tsitaadiga

Hmm, kas peaks tormama? https://www.expert.ee/et/a/65-uhd-oled-teler-lg-oled65b8 1699.-
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 12:52:43 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Hmm, kas peaks tormama? https://www.expert.ee/et/a/65-uhd-oled-teler-lg-oled65b8 1699.-

Hind on väga hea, ca 300 € soodsam thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=OLED65B

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 12:56:07 vasta tsitaadiga

Seda minagi, ajaloost ei tule ka meelde, et nii soodsalt pakutud oleks. Peab kuskil poes oma silmaga üle vaatama...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 13:18:56 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Hmm, kas peaks tormama? https://www.expert.ee/et/a/65-uhd-oled-teler-lg-oled65b8 1699.-

Vast oli mingi viga korraks? 2100 nüüd hind

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 13:38:53 vasta tsitaadiga

Tundub nii, oleks pidanud kohe klikkima :d Ma siis ei lähe poodi vaatama, kuidas pilt on.

Edit: Mul oli veel vana hinnaga aken brauseris lahti:
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 13:56:39 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Tundub nii, oleks pidanud kohe klikkima :d Ma siis ei lähe poodi vaatama, kuidas pilt on.

Edit: Mul oli veel vana hinnaga aken brauseris lahti:


Keegi klikkis jõulualed liiga vara peale? icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 14:03:24 vasta tsitaadiga

Ei täna on ju E-esmaspäev, sealtkaudu surfisin ringi ja leidsin hinna.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 15:59:14 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/4-vaga-head-4k-telerite-diili-mis-hetkel-eestis-uldse-on/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 16:42:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Korrektsuse huvides:
Telia klientidest Motorola, ja Arrise digiboksite kasutajad saavad seda kasutada:

LG teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsinguga või nimekirjast "Motorola" ja selle all valik "Universaalpult 15"

Samsungi teleritel millel on võimalik universaalpuldi seadistust määrata:
Otsingus sisestada "Telia Eesti" (mitte Telia, mitte Elion, mitte miski muu)

Kas LG teleritel ka kuidagi Elisa Elamuse boksidega ühildavust on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 22:12:58 vasta tsitaadiga

Tere, mis philips 65pus8303 mudelist arvata või on miskit muud soovitada 1000-1300 piires.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 22:21:09 vasta tsitaadiga

ollu666 kirjutas:
Tere, mis philips 65pus8303 mudelist arvata või on miskit muud soovitada 1000-1300 piires.


https://www.displayspecifications.com/en/comparison/5d22813e7

LG on FALD ja Nano Cell (Quantum Dot filter)
Samsung on Quantum Dot isend, Freesynciga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 14.11.2018 23:48:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada 65" telekat max 1500€. Sõber soovib aga ei oska ka mina teda selles ostus aidata. QLED-de ja OLED-de vist väga ei saa sellise hinna eest. Eelistab samsungit aga kui mõni muu firma on tunduvalt parem, siis ei näe väga probeleemi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 11:12:58 vasta tsitaadiga

Black friday varsti, las hoiab soome netikauplustel silma peal. Siin riigis hindadekohapealt midagi head oodata ei tasu.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2018 10:46:23 vasta tsitaadiga

juba tuleb!

Sony 55AF8 OLED 1499.- (3a garantiid eraisikule)
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/64746/kdcfh/Sony-KD-55AF8-55-Android-4K-Ultra-HD-Smart-OLED-televisio

55C8 ka odavam kui meil.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 23.11.2018 10:18:00 vasta tsitaadiga

Nonii, must reede käes. Ema sai ka haisu ninna ning palus leida uus teler maale max 700 raha. Kuna aga selles hinnaklassis on isegi samal tootjal 4 mudelit siis olen veidi kadunud. Oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 10:44:56 vasta tsitaadiga

Kas eestis ka täna mõne odavama otsa ca. 50" telekale head diili võiks leida?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2018 11:11:50 vasta tsitaadiga

https://www.verkkokauppa.com/fi/product/22364/kcfhd/Philips-55PUS8503-55-Smart-Android-4K-Ultra-HD-LED-televisio/hintapuntari

Mida sellist arvata?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2018 15:01:14 vasta tsitaadiga

30 tartumaalast Eedeni avamisel said uue ja soodsa (99€) teleri omanikuks. Kulmud jäid sedakorda rulli löömata icon_biggrin.gif Must reede oli köömes selle laupäeva puhul.
link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 15:08:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
30 tartumaalast Eedeni avamisel said uue ja soodsa (99€) teleri omanikuks. Kulmud jäid sedakorda rulli löömata icon_biggrin.gif Must reede oli köömes selle laupäeva puhul.
link

HD redis teler......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2018 16:02:04 vasta tsitaadiga

Tere.

Kui keegi omab sellist isendit, siis muljed ja kasutaja kogemused on oodatud siia või privasse. Suured tänud ette.

https://www.hinnavaatlus.ee/1230767/philips-65-65pus6703/

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.11.2018 16:11:56 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
jägaja kirjutas:
30 tartumaalast Eedeni avamisel said uue ja soodsa (99€) teleri omanikuks. Kulmud jäid sedakorda rulli löömata icon_biggrin.gif Must reede oli köömes selle laupäeva puhul.
link

HD redis teler......
https://www.panasonic.com/ee/consumer/kodune-meelelahutus/televiisorid/led-lcd-tv/tx-40fs400e.specs.html - hullHD siiski.

https://tartu.postimees.ee/6461262/galerii-ja-video-uuenenud-eedeni-avamisest-soodushinnaga-telerid-ja-pesumasinad-said-otsa-loetud-minutitega?gallery=263982&image=11598206


99€ eest sai selle: https://www.hinnavaatlus.ee/703494/telefunken-32-t32tx287dlbp/

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.