Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 943, 944, 945 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.11.2018 00:51:23 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
See äpp on/oli minu silmis ainuke eelis mis Telial oli. Jah, Samsung'il see ei toiminud kõige paremini, aga LG peal töötab siiani probleemitult. Miks seda on nüüd vaja vägisi ära tappa? Ma ei saa aru mis vaimustus seal Telias on selle digiboksi ja oma puldiga.

Telioni vaimustus oli hoopis siis kui see äpp tuli ja boksi menüü ühtlustati äpi menüüga (et ikka kõik nii kuradima ühte moodi oleks) ja asi peesse keerati.
Saadi veel kõva innovaatika auhind selle eest.
Boksiga pole neil mingit vaimustust.
Lihtsalt Telia emafirma luges katsetused äpiga oma katselaboratooriumis lõppenuks.


viimati muutis seeru 02.11.2018 00:54:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 01:01:13 vasta tsitaadiga

Freedom kirjutas:
LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus.

Kas 2015. aasta OLED?

Kui Telia äpp päris kinni keeratakse, siis kohalike telejaamade krüpteerimata striime saab hädapärast vaadata mõne alternatiivse äpiga, kui digiboksi ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.11.2018 02:27:26 vasta tsitaadiga

Kapitalism oma kahjulikkuses. Töötav asi tuleb sulgeda(Amino, äpp), et müüa uus asi, mis äkki töötab natuke uuema menüüga. Räägin loomulikult sellest digibokside ümbervahetamisest, sest puldi töösagedus muutub ja raud on võimekam aga ometigi on signaal(SD) praegu samaväärne kui 12 aastat tagasi. Heaküll, mõnede telekanalite signaal enam Aminos ei mängi aga enamus mängib. See pole mingi innovatsoon kui sama saasta programmi edastatakse üha suuremalt ekraanilt.
Ilmselt vaadati Rootsi peakontoris, et tasuta(?) äpp ei ole hea ärile, sest digiboks jääb müümata. Teleka saab müüa aga selle vaheltkasu on ilmselt väiksem kui 3 aastaks digiboks Arris. Muidugi on iga versiooniga seotud kulud aga eelpool toodi välja, et viimased telekad said hakkama ilma digiboksita. Nüüd selle võimaluse tagasivõtmine, et ikkagi on digiboksi vaja, näib tagurlikuna. Ma arvan, et 3 aasta pärast on Eesti turul hoopis mõni teine domineeriv telesignaali edastaja, kes suudab signaali pakkuda võimalikult erinevatele platvormidele, mitte ei keskendu digiboksi Arris läbimüügile.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 02:51:46 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!


Täna mulle seletati 123-st pikalt, kuidas Telionil käib üle jõu 2-e äppi korraga serveerida ja määriti pähe uus "tulekahju andur". Suht mõttetu ja sõnusööv firma. Tuletame meelde, et veel 2015.-l promoti Smart-TV nii kuidas jaksati, näiteks http://forte.delfi.ee/news/digi/elion-ja-samsung-toid-maailmas-esimesena-turule-digiboksivaba-tv-teenuse-smart-tv-des?id=65370010
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2018 08:31:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga ometigi on signaal(SD) praegu samaväärne kui 12 aastat tagasi. Heaküll, mõnede telekanalite signaal enam Aminos ei mängi aga enamus mängib. See pole mingi innovatsoon kui sama saasta programmi edastatakse üha suuremalt ekraanilt.

No ikka päris nii ka pole.
Minu vaadatavas listis pole näiteks enam ühtegi SD kanalit icon_rolleyes.gif
tsitaat:

Ma arvan, et 3 aasta pärast on Eesti turul hoopis mõni teine domineeriv telesignaali edastaja, kes suudab signaali pakkuda võimalikult erinevatele platvormidele, mitte ei keskendu digiboksi Arris läbimüügile.

Vaevalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 10:15:41 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Freedom kirjutas:
LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus.

Kas 2015. aasta OLED?

Kui Telia äpp päris kinni keeratakse, siis kohalike telejaamade krüpteerimata striime saab hädapärast vaadata mõne alternatiivse äpiga, kui digiboksi ei ole.


Jah 2015. aasta OLED.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 10:39:49 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
freestyler kirjutas:
Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!

Sama siin. Televiisoris on soft ja äpp uppimata ja kõik töötab suhteliselt selliseilt, nagu ta alati töötanud. HBO-st ei tunne puudust. Ühte pulti ja source'i vahetust hindan rohkem kui tasuta renti. Veelgi enam - äpiga olen juba 2a hakkama saanud, rendile andmine kolmeks aastaks on suht mõnitamine sest üks põhjus miks äpiga televiisorit vaatasin oligi see, et ei peaks digiboksi rentima/ostma. Kulu igakuiselt väike, aga kulu seegi.

... tooks kah sama küsimuse esile, mul tervenisti 4 telekat, mis veel aplikatsiooniga toimivad ja oleks tore, kui neid lihtsalt kunstlikult kinni ei keerataks ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 10:50:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja


millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli...
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 11:06:30 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
tsitaat:
Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja

millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli...

Kui rendid, siis mine vaheta lihtsalt uuema vastu ringi, kui ei rendi, siis võta ikkagi renti ja osta pärast 25. kuud välja, saad kokkuvõttes 75 eest: https://pood.telia.ee/productInfo/426/digiboks-arris-vip5305/612138-003-00
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 02.11.2018 11:18:03 vasta tsitaadiga

Oleneb kaua tal kasutusel olnud?
Kui rent, siis äkki jääkväärtusega parem välja osta ja siis uus renti?
Juhul, kui mitu vaatajakohta näiteks.

Ise teeksin nii. icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 11:21:43 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
tsitaat:
Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja


millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli...

Reaalselt ei ole sa millestki ilma jäänud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 02.11.2018 11:27:55 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
metallika kirjutas:
tsitaat:
Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja


millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli...

Reaalselt ei ole sa millestki ilma jäänud.
 

Digiboks mingisugune vana tehnika juba. Uued 8K telekad väljas ja siis tuleb mingi junn enda 4K. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Väike kiirusekasv tuleb uuega. Muud nagu ei miskit. Uus pult ka mittetöötava nupuga.
Eks neil enamus asju ei hakkagi tööle. Nii nagu telefonis äpp "seadmete haldamise leht alles loomisel".
Mul paljud saated ei taha siiani eriti kerida.
Ma teagi, kas asi uues boksis või Telia serveris. Tihti naine tahab miskit vaadata, et saade kas ära olnud või osaliselt peal olnud, aga ei keri. Pane või x16, aga ei miskit.
Ükspäev vaatasin ise walking deadi järgi salvestusega ja reklaam tuli, siis ei kerinud miskit. Panin kinni, lahti ja ikka ei toiminud. Lõpuks panin aastas 1 korra tööle selle foxplay, sealt jooksis kenasti.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.11.2018 14:20:00 vasta tsitaadiga

Nii, Amino kasutaja läks üle uuele menüüle ja ilma pulti soetamata. Kasutusel siis Motorola VIP1903. Siin eelnevalt oli ühel kasutajal mure menüü uuendamisega, et puldil puudus menüüst väljumise kahv(ringjas nool vasakule), ilma milleta ei saanud Motorola uuendust käivitada. Sellele nupule vastab S2 puldil klahv Hold(Rec kõrval). Motorola menüü uuendamise käivitasin rootsi RF puldiga, kus olid ka need värvilised klahvid(ilmselt toimivad S2 värvilised klahvid motorola puldiga).
*Motorola juhtimiseks S2 Amino puldiga, tuleb pult seadistada ümber: hoida all klahvi STB 5 sekundit, punane tuli stb vilgub 2x, sisestada kood 150, punane tuli stb vilgub 2x, valmis.
* Juhendi järgi uuendab Motorola menüü 15 minutit, minul jäi 4 rohelise mummu juures toppama. Tõmbasin välja vooluvõrgust, lasin sees olla, jõudis vahepeal 3 rohelise ja vilkuva kollaseni. Kui pikalt midagi ei toimunud(ca 10 minutit), siis jälle vool välja ja alustas uuesti. Igatahes sain tarkvara peale ja olen uue menüü valikutega rahul.
* Vana S2 puldiga tuleb uut menüüd juhtida klahvidega OK, selle ümber oleval ringil nooled üles-alla, klahv Hold(menüüs tagasi, valikust väljumine), heli muudab klahv Pg Up/Down, kanalit muudab OK kõrval P+ ja P-(suurendab numbrit).
* Uues menüüs algab kõik OK klahvist, selle juures siis paremale-üles-alla liikumise valikud. Telekanalit saab vahetada P+ või P- klahviga või numbritega. Motorola vana menüüga oli kiirem aga uue menüü puhul meeldib, et salvestuste järelvaatamisel läheb tagasi päevale ja saatele, mida just vaatasid. Vanas(Amino) menüüs tuli alustada saatekavas algusest, et tagasi kerida kuupäevale ja leida aeg.
* Uut pulti ei ole vaja, sest S2 töötab uue menüüga Motorolal hästi. Uut digiboksi 3 aastase lepinguga ei ole vaja. Soetage järelturult või ostke Telialt Motorola(ca 40 eurot).
* Esines vigu, kus uues menüüs saadet järelvaadates Motorola taaskäivitus. Kohe alguses oli anomaalia, et pilt ja heli hakkisid aga voolu väljavõtmise järel paranes(puldilt väljalülitus signaaliviga ei muutnud).
Kokkuvõttes on Amino väljavahetamine mõistlik ja tehtav ilma uue puldita. Motorola töötab normaalselt(lisasin kiibile jahutuse, töötab ilma kaaneta), uues menüüs on parem telekava ja saadete järelvaatamine(ka sellistele kanalitele, mida Amino ei võimaldanud, nt vene(etv+, pbk), inglise(cnn, bbc), soome(YLE) kanalid. Kui senine boks hakkab teil trikke tegema ja Telia tahab kindlasti uut digiboksi müüa, sest nad kuidagi ei suuda viga leida, siis võtke seadmel kaas maha ja laske üleliigne soojus välja(Rootsi Motorolal oli kiibil jahutusradikas, Eesti Telia Motorola oli ilma).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 14:25:08 vasta tsitaadiga

Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 14:26:47 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Motorola töötab normaalselt(lisasin kiibile jahutuse, töötab ilma kaaneta)


icon_lol.gif

Milleks? Kümneid tuhandeid boksid aastaid toiminud ilma radikata ja toimivad edasi.

See pole mingi näitaja, et rootsi omadel on, vbl mingi varasem batch millel kehvem TDP.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.11.2018 14:31:57 vasta tsitaadiga

jeesus188, pidasin 3 aasta all silmas seda, et äkki annab Elektrilevi(?) selle valguskaabli projektiga mulle kiirema ühenduse. Ning voogedastuse sarnane TV (Elisa Elamus, Viasati tvplay.ee jne) võib olla selleks ajaks arenenud ehk Telia ei ole enam interneti+telesignaali peamine valik. Minu praegune Telia ei kannata rohkem kui 2 SD Aminot korraga, kui lisada veel üks, siis hakkab kõigis pilt hakkima.
bitCON, uues menüüs on tõesti kanalid vastupidised vanale menüüle ehk algavad lõpust ja 1. on kõige all. Sama ka telekaval, et üleval on õhtu ja hommik on all. Kas saab ümber pöörata, ei tea ega hooli. Selle muutusega saan kohaneda.
KillFrenzy, kui algul sain, siis vana menüüga esines käivitamist ja sees on üks kondekas natuke punnis. Ma tõin välja, mis võib probleeme tekitada ja selle lahenduse, mitte ei soovitanud seda lihstalt teha.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 14:35:59 vasta tsitaadiga

Probleeme tekitab sul punnis konded mitte puuduv radikas.

Ilmselt on selle eluiga üsna otsas, kui juba üks konde on punnis on teised konded ka kahtlased, isegi kui ei punnita.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 02.11.2018 14:50:50 vasta tsitaadiga

5,7 V pinge ei ole probleem. Ilmselt sa pole Motorola sisse vaadanud, muidu oleksid teadnud, et seal ainult 1 ongi pistiku lähedal ning pole mingit "teised konded ka kahtlased." Minu kogemus DVD salvestajatega on näidanud, et ilma jahutuseta kiip paneb seadme vigaselt käituma(kuigi mõnikord on ka kondekad punnis olnud, Panasonic nt). Saage ometi aru, et seadmeid ei ehitata kaua kestma ja kapitalist tahab ühe uue versiooni sama funktsiooniga seadmest müüa, mistõttu ta pole ka huvitatud näiteks jahutuse lisamisest.
Parim seade lähebki katki pärast garantii lõppemist.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 15:08:15 vasta tsitaadiga

Saa ometi aru, et need seadmed on ammu moraalselt vananenud juba. Vähemalt 7 aastat vanad.
Mis mitte kestma ehitamisest sa jaurad, kui need on nii pikalt juba toiminud.

Vbl tõesti 1903 on üks konde, 1003 on neid rohkem.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 02.11.2018 15:51:15 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on?

Enne tulevad kõik kirjed paremalt vasakule lugemisega...
icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 15:57:41 vasta tsitaadiga

Soome YLE1 eilne kava on tund aega nihkes. Tahtsin ühte saadet järele vaadata, aga kuradi keeruliseks teeb Telia selle. Kusjuures eile oli kava õige.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.11.2018 19:03:50 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
* Vana S2 puldiga tuleb uut menüüd juhtida klahvidega OK, selle ümber oleval ringil nooled üles-alla, klahv Hold(menüüs tagasi, valikust väljumine), heli muudab klahv Pg Up/Down, kanalit muudab OK kõrval P+ ja P-(suurendab numbrit).

Leiad õige teleka koodi, siis töötavad S2 puldiga ka nupud V+ ja V-, Mute ja AV nii nagu ette nähtud.
Kollase nupu võiks Telia ka nüüd varsti juba tööle panna - saateinfot näitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.11.2018 21:32:08 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!


+374
Tuli ka meil, et vana menüü läheb 4.12 kinni. Ja Samsung/Lg äpp märts 2019. Seal ju uus menüü, mida pole juba pikemat aega arendatud(mis ilmselt tänu sellele töötabki).
Äpi kinni keeramine on küll negatiivne uudis. thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 21:44:23 vasta tsitaadiga

Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 23:08:48 vasta tsitaadiga

Julgen väita, et äpi kinniminek langetab olemasolevate telkude turuväärtust rohkem. Lisanduv ebamugavus, sellinne pisiasi, et 1 seinakontakt tuleb juurde otsida (vahel päris vihaleajav teema), lisanduv pult, tegelemise jama jne.

viimati muutis sass24 02.11.2018 23:13:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.11.2018 23:10:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas.


Mitu korda uus boks Samsungi telekast kiirem on ? On seda keberniiti väärt, et tuleb teleka taha kuidagi uus pistikupesa tekitada, boks ja hdmi juhe kuidagi telekataha ära sokutada.
Samsungi telekas saigi seetõttu hangitud, et ei oleks seda lisabokside keberniiti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2018 23:12:54 vasta tsitaadiga

sass24, palju su 4-5 aastat vana telekas siis väärt on?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 23:22:14 vasta tsitaadiga

Mitte 4-5, vaid 2,5 a. LG 55UG870V, ostu kuupäev 02/03/2016. Ostes oli ligi 1 k, julgen väita, et see laks alandas ta turuväärtust rohkem, kui pakutav 4k boks. Kui äpp töötanuks, saanuksin ta müügisoovil argumenteerida telioni äpi olemasolule, nüüd enam mitte.
Ära ironiseeri ainult, mul taluvus niigi juba rikutud.


viimati muutis sass24 02.11.2018 23:23:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 02.11.2018 23:22:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas.

Isegi kui Telia tõesti kõigile iga Samsung/LG teleka juurde boksi tasuta rendile annab, pean ma vähemalt kahe teleri juurde switchi ostma, kogu selle kompoti kuidagi teleri taha riputama ja välja mõtlema kuidas seda kõike siis juhtima hakata.

Ma olen Sinuga nõus, on tõesti tore et üldse midagi kompensiatsiooniks pakutakse. Ilmselt oleks võinud Telia ka lihtsalt juhtme välja tõmmata ja käsi laiutada. Kas see on üks boks aadressi kohta või antakse iga teleka kohta digiboks tasuta rendile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2018 23:26:48 vasta tsitaadiga

sass24, ma küsisin reaalselt, irooniata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 23:27:36 vasta tsitaadiga

Siis tore.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.11.2018 00:19:53 vasta tsitaadiga

Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. icon_mad.gif Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 02:18:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas.

Ja siis kui 36 kuud täis saab siis lajatatakse arvele lambist juurde digiboksi rent, mida äppi kasutades poleks tulnud? Ma millegipärast ei usu et Telia nii teeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 03.11.2018 03:45:50 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
5,7 V pinge ei ole probleem. ... Minu kogemus DVD salvestajatega on näidanud, et ilma jahutuseta kiip paneb seadme vigaselt käituma(kuigi mõnikord on ka kondekad punnis olnud, Panasonic nt).

Kui konde punnitab, pole testriga mõõdetud pingeväärtuse korrektsus enam argument. Pinge langeb (kui üldse) alles siis, kui lüüt täiesti kuivaks on läinud. Vaata kondel olevat pinget ostsilloskoobiga ja näed, et see on pulseeriv, sellest ka (eriti) prose anomaaliad. Mitte et kiibi täiendav jahutus paha on, aga esimesena tuleb konde ära vahetada. Ei ole vaja poodi minna, mõne romuplaadi pealt leiab ka sama või paremate näitajatega isendi. Peamine, et asendaja samuti punnis ei oleks.


viimati muutis Scott 03.11.2018 03:47:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 03:47:44 vasta tsitaadiga

Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2018 08:41:57 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst?

2017 mudelil see äpp küll ei tööta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 08:42:38 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. icon_mad.gif Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks..

Tasuta rent on ka rent, mine ja vaheta uue arrise vastu. Konstruktiivsem tegevus kui siin turtsumine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 11:08:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
terminator kirjutas:
Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst?

2017 mudelil see äpp küll ei tööta


Vist ikka 2016 mudel LG 75UH780V

Teema selles et käisin Telia esinduses küsimas tasuta 3-aastast renti boksile kuna Telia äpp ei tööta aga nemad ei näe et mul antud telekas kasutuses. Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 11:17:27 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses?

Installid äpi ja hakkad kasutama, palju rohkem võimalusi vast polegi. Teoreetiliselt küll on, reaalselt paraku mitte.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 11:22:10 vasta tsitaadiga

terminator, selles mudelis ei ole TeliaTV äppi. Siin on nimekiri - https://www.telia.ee/abi/view/285?q=Lg
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 11:34:34 vasta tsitaadiga

Ehk siis mul polegi õigust 3-aastasele tasuta boksi rendile? Kahju aga tänud.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 03.11.2018 11:43:04 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
terminator kirjutas:
Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst?

2017 mudelil see äpp küll ei tööta


Vist ikka 2016 mudel LG 75UH780V

Teema selles et käisin Telia esinduses küsimas tasuta 3-aastast renti boksile kuna Telia äpp ei tööta aga nemad ei näe et mul antud telekas kasutuses. Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses?


indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta.


Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad.


Äkki seal saab kuskil vajutada, et ma ei kasuta seadet, ehk digiboksi ja siis suudab see andmebaas hoopis selle äppi sinna kirjutada?
Peale seda Telia esindusse ja äkki vingerdab ära.

Huvitav, mul 2 vaatajakohta(vana arris ja uus arris), kui prooviks enda samsungi telekaga samamoodi teha, et saaks 3 aastat tasuta renti. icon_razz.gif
Laseks prooviks äppil natukene aega toimida.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 12:13:07 vasta tsitaadiga

Äpi kasutajad on Telial valimis juba olemas.
minuteada vanad äpid mida kasutatud pole, ei lähe juba pikka aega käima ja süsteemis ei registreeru. sellekohane teade on ka ekraanil kui äpp avada.

Petuskeemid pole ei ole akktsepteeritavad. Tegemist on heatahtliku pakkumisega, kompenseerimaks äpi tõrkeid ning edaspidist plaani rakendus sulgeda toe puudumise tõttu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 03.11.2018 12:24:15 vasta tsitaadiga

No just selline petuskeem pole aksepteeritav.

Inimesed ostnud Samsungi või LG televiisori eesmärgiga, et oleks vähem kaabeldust/juhtmed ja muid vidinaid.
Esinduses kuulnud, kuidas kliendile räägiti, et selle telekaga pole digiboksi vaja, et netijuhe sisse ja töötab.
Ja nüüd mõnel telekas paar aastat vana ja öeldakse, et äpp enam ei tööta.

Testsin Samsungil just äpp rakendust ja toimib. Kunagi pidin vana arrise rentima sest, teatud probleeme esines.
Elus peab vahepeal vingerdama. Arvestades, et kui palju klientidega vingerdatakse, siis see asi oleks suht köömes. Paar klienti ainult ehk.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 12:43:32 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Laseks prooviks äppil natukene aega toimida.

Kas seal vaid autentimisest ei piisa? Näiteks suvalise MAC aadressi ja seerianumbriga boks autentida (arvuti abil näiteks üks klõps) ning ongi kohe seadmete nimekirjas olemas, pole boksi reaalselt kasutada vajagi.
Tean-tean, nii pole ilus.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 12:56:57 vasta tsitaadiga

Samsung ja LG. Muidu oleksite Hisense ostnud?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 13:26:06 vasta tsitaadiga

Telia TV rakendus töötab kõikides 2015. aasta LG WebOS 2.0 operatsioonisüsteemiga telerites. Sellest tulebki nii aru saada ei AINULT 2015. aasta mudelid ja AINULT WebOS 2.0
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 13:37:28 vasta tsitaadiga

Keegi oskab seletada, mismoodi 6-st eurost 100% on 3,19? icon_razz.gif
https://www.upload.ee/image/9147829/Untitled.png
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.11.2018 13:38:00 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
freestyler kirjutas:
Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. icon_mad.gif Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks..

Tasuta rent on ka rent, mine ja vaheta uue arrise vastu. Konstruktiivsem tegevus kui siin turtsumine.


Turtsun, kuna tundsin pahameelt äpi sulgemise pärast. Boks jääb sahtlisse kuniks TV pilt kaob. Siis tulen turtsun edasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 03.11.2018 13:43:08 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
...
Petuskeemid pole ei ole akktsepteeritavad. ....


Mirc kirjutas:
No just selline petuskeem pole aksepteeritav.

Inimesed ostnud Samsungi või LG televiisori eesmärgiga, et oleks vähem kaabeldust/juhtmed ja muid vidinaid.
Esinduses kuulnud, kuidas kliendile räägiti, et selle telekaga pole digiboksi vaja, et netijuhe sisse ja töötab.
Ja nüüd mõnel telekas paar aastat vana ja öeldakse, et äpp enam ei tööta.

Testsin Samsungil just äpp rakendust ja toimib. Kunagi pidin vana arrise rentima sest, teatud probleeme esines.
Elus peab vahepeal vingerdama. Arvestades, et kui palju klientidega vingerdatakse, siis see asi oleks suht köömes. Paar klienti ainult ehk.


Ei ole jah aktsepteeritavad, aga kuidas siis seda veel nimetada kui Telia poolseks petuskeemiks? Kuidas klient saakski nüüd teisiti reageerida kui võimalikke mahhinatsioone välja mõelda, kuidas enda jaoks sellest paremini välja tulla. Omale sai ka kunagi just nimelt sellepärast Samsung valitud, et saaks seadmeid-pulte-kaableid vähemaks.
See oli ju kunagi parim mõte millega Telia lagedale tuli. Ma ei saa aru miks peaks nüüd toimiva (no mõningaste mööndustega) asja kinni panema, minu jaoks samas toimib veel piisavalt.
Ütleks, et see praegune otsus on nüüd küll kõva "arendustegevus" Telia poolt. Korralik samm tagasi. Ja kuidas peaks see 36kuud tasuta renti mind lohutama. Teleka eaks prognoosin rohkem, + lisakasutus mugavused millest loobuma peab.

1 korralikult solvunud klient.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 943, 944, 945 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.