|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.11.2018 00:51:23
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| See äpp on/oli minu silmis ainuke eelis mis Telial oli. Jah, Samsung'il see ei toiminud kõige paremini, aga LG peal töötab siiani probleemitult. Miks seda on nüüd vaja vägisi ära tappa? Ma ei saa aru mis vaimustus seal Telias on selle digiboksi ja oma puldiga. |
Telioni vaimustus oli hoopis siis kui see äpp tuli ja boksi menüü ühtlustati äpi menüüga (et ikka kõik nii kuradima ühte moodi oleks) ja asi peesse keerati.
Saadi veel kõva innovaatika auhind selle eest.
Boksiga pole neil mingit vaimustust.
Lihtsalt Telia emafirma luges katsetused äpiga oma katselaboratooriumis lõppenuks.
viimati muutis seeru 02.11.2018 00:54:02, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
02.11.2018 01:01:13
|
|
|
| Freedom kirjutas: |
| LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus. |
Kas 2015. aasta OLED?
Kui Telia äpp päris kinni keeratakse, siis kohalike telejaamade krüpteerimata striime saab hädapärast vaadata mõne alternatiivse äpiga, kui digiboksi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
02.11.2018 02:27:26
|
|
|
Kapitalism oma kahjulikkuses. Töötav asi tuleb sulgeda(Amino, äpp), et müüa uus asi, mis äkki töötab natuke uuema menüüga. Räägin loomulikult sellest digibokside ümbervahetamisest, sest puldi töösagedus muutub ja raud on võimekam aga ometigi on signaal(SD) praegu samaväärne kui 12 aastat tagasi. Heaküll, mõnede telekanalite signaal enam Aminos ei mängi aga enamus mängib. See pole mingi innovatsoon kui sama saasta programmi edastatakse üha suuremalt ekraanilt.
Ilmselt vaadati Rootsi peakontoris, et tasuta(?) äpp ei ole hea ärile, sest digiboks jääb müümata. Teleka saab müüa aga selle vaheltkasu on ilmselt väiksem kui 3 aastaks digiboks Arris. Muidugi on iga versiooniga seotud kulud aga eelpool toodi välja, et viimased telekad said hakkama ilma digiboksita. Nüüd selle võimaluse tagasivõtmine, et ikkagi on digiboksi vaja, näib tagurlikuna. Ma arvan, et 3 aasta pärast on Eesti turul hoopis mõni teine domineeriv telesignaali edastaja, kes suudab signaali pakkuda võimalikult erinevatele platvormidele, mitte ei keskendu digiboksi Arris läbimüügile.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.11.2018 08:31:55
|
|
|
| tsitaat: |
aga ometigi on signaal(SD) praegu samaväärne kui 12 aastat tagasi. Heaküll, mõnede telekanalite signaal enam Aminos ei mängi aga enamus mängib. See pole mingi innovatsoon kui sama saasta programmi edastatakse üha suuremalt ekraanilt.
|
No ikka päris nii ka pole.
Minu vaadatavas listis pole näiteks enam ühtegi SD kanalit
| tsitaat: |
Ma arvan, et 3 aasta pärast on Eesti turul hoopis mõni teine domineeriv telesignaali edastaja, kes suudab signaali pakkuda võimalikult erinevatele platvormidele, mitte ei keskendu digiboksi Arris läbimüügile.
|
Vaevalt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
02.11.2018 10:15:41
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Freedom kirjutas: |
| LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus. |
Kas 2015. aasta OLED?
Kui Telia äpp päris kinni keeratakse, siis kohalike telejaamade krüpteerimata striime saab hädapärast vaadata mõne alternatiivse äpiga, kui digiboksi ei ole. |
Jah 2015. aasta OLED.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
02.11.2018 10:39:49
|
|
|
| Fate kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
| Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle! |
Sama siin. Televiisoris on soft ja äpp uppimata ja kõik töötab suhteliselt selliseilt, nagu ta alati töötanud. HBO-st ei tunne puudust. Ühte pulti ja source'i vahetust hindan rohkem kui tasuta renti. Veelgi enam - äpiga olen juba 2a hakkama saanud, rendile andmine kolmeks aastaks on suht mõnitamine sest üks põhjus miks äpiga televiisorit vaatasin oligi see, et ei peaks digiboksi rentima/ostma. Kulu igakuiselt väike, aga kulu seegi. |
... tooks kah sama küsimuse esile, mul tervenisti 4 telekat, mis veel aplikatsiooniga toimivad ja oleks tore, kui neid lihtsalt kunstlikult kinni ei keerataks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
02.11.2018 10:50:40
|
|
|
| tsitaat: |
| Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja |
millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli...
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
02.11.2018 11:06:30
|
|
|
| metallika kirjutas: |
| tsitaat: |
| Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja |
millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli... |
Kui rendid, siis mine vaheta lihtsalt uuema vastu ringi, kui ei rendi, siis võta ikkagi renti ja osta pärast 25. kuud välja, saad kokkuvõttes 75 eest: https://pood.telia.ee/productInfo/426/digiboks-arris-vip5305/612138-003-00
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
02.11.2018 11:18:03
|
|
|
Oleneb kaua tal kasutusel olnud?
Kui rent, siis äkki jääkväärtusega parem välja osta ja siis uus renti?
Juhul, kui mitu vaatajakohta näiteks.
Ise teeksin nii.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.11.2018 11:21:43
|
|
|
| metallika kirjutas: |
| tsitaat: |
| Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja |
millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli... |
Reaalselt ei ole sa millestki ilma jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
02.11.2018 11:27:55
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| metallika kirjutas: |
| tsitaat: |
| Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja |
millest ma ilma olen jäänud? mul see ARRIS 1113 vms mis peale Mototola tuli... |
Reaalselt ei ole sa millestki ilma jäänud.
|
Digiboks mingisugune vana tehnika juba. Uued 8K telekad väljas ja siis tuleb mingi junn enda 4K.
Väike kiirusekasv tuleb uuega. Muud nagu ei miskit. Uus pult ka mittetöötava nupuga.
Eks neil enamus asju ei hakkagi tööle. Nii nagu telefonis äpp "seadmete haldamise leht alles loomisel".
Mul paljud saated ei taha siiani eriti kerida.
Ma teagi, kas asi uues boksis või Telia serveris. Tihti naine tahab miskit vaadata, et saade kas ära olnud või osaliselt peal olnud, aga ei keri. Pane või x16, aga ei miskit.
Ükspäev vaatasin ise walking deadi järgi salvestusega ja reklaam tuli, siis ei kerinud miskit. Panin kinni, lahti ja ikka ei toiminud. Lõpuks panin aastas 1 korra tööle selle foxplay, sealt jooksis kenasti.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
02.11.2018 14:20:00
|
|
|
Nii, Amino kasutaja läks üle uuele menüüle ja ilma pulti soetamata. Kasutusel siis Motorola VIP1903. Siin eelnevalt oli ühel kasutajal mure menüü uuendamisega, et puldil puudus menüüst väljumise kahv(ringjas nool vasakule), ilma milleta ei saanud Motorola uuendust käivitada. Sellele nupule vastab S2 puldil klahv Hold(Rec kõrval). Motorola menüü uuendamise käivitasin rootsi RF puldiga, kus olid ka need värvilised klahvid(ilmselt toimivad S2 värvilised klahvid motorola puldiga).
*Motorola juhtimiseks S2 Amino puldiga, tuleb pult seadistada ümber: hoida all klahvi STB 5 sekundit, punane tuli stb vilgub 2x, sisestada kood 150, punane tuli stb vilgub 2x, valmis.
* Juhendi järgi uuendab Motorola menüü 15 minutit, minul jäi 4 rohelise mummu juures toppama. Tõmbasin välja vooluvõrgust, lasin sees olla, jõudis vahepeal 3 rohelise ja vilkuva kollaseni. Kui pikalt midagi ei toimunud(ca 10 minutit), siis jälle vool välja ja alustas uuesti. Igatahes sain tarkvara peale ja olen uue menüü valikutega rahul.
* Vana S2 puldiga tuleb uut menüüd juhtida klahvidega OK, selle ümber oleval ringil nooled üles-alla, klahv Hold(menüüs tagasi, valikust väljumine), heli muudab klahv Pg Up/Down, kanalit muudab OK kõrval P+ ja P-(suurendab numbrit).
* Uues menüüs algab kõik OK klahvist, selle juures siis paremale-üles-alla liikumise valikud. Telekanalit saab vahetada P+ või P- klahviga või numbritega. Motorola vana menüüga oli kiirem aga uue menüü puhul meeldib, et salvestuste järelvaatamisel läheb tagasi päevale ja saatele, mida just vaatasid. Vanas(Amino) menüüs tuli alustada saatekavas algusest, et tagasi kerida kuupäevale ja leida aeg.
* Uut pulti ei ole vaja, sest S2 töötab uue menüüga Motorolal hästi. Uut digiboksi 3 aastase lepinguga ei ole vaja. Soetage järelturult või ostke Telialt Motorola(ca 40 eurot).
* Esines vigu, kus uues menüüs saadet järelvaadates Motorola taaskäivitus. Kohe alguses oli anomaalia, et pilt ja heli hakkisid aga voolu väljavõtmise järel paranes(puldilt väljalülitus signaaliviga ei muutnud).
Kokkuvõttes on Amino väljavahetamine mõistlik ja tehtav ilma uue puldita. Motorola töötab normaalselt(lisasin kiibile jahutuse, töötab ilma kaaneta), uues menüüs on parem telekava ja saadete järelvaatamine(ka sellistele kanalitele, mida Amino ei võimaldanud, nt vene(etv+, pbk), inglise(cnn, bbc), soome(YLE) kanalid. Kui senine boks hakkab teil trikke tegema ja Telia tahab kindlasti uut digiboksi müüa, sest nad kuidagi ei suuda viga leida, siis võtke seadmel kaas maha ja laske üleliigne soojus välja(Rootsi Motorolal oli kiibil jahutusradikas, Eesti Telia Motorola oli ilma).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.11.2018 14:25:08
|
|
|
| Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.11.2018 14:26:47
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Motorola töötab normaalselt(lisasin kiibile jahutuse, töötab ilma kaaneta) |
Milleks? Kümneid tuhandeid boksid aastaid toiminud ilma radikata ja toimivad edasi.
See pole mingi näitaja, et rootsi omadel on, vbl mingi varasem batch millel kehvem TDP.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
02.11.2018 14:31:57
|
|
|
jeesus188, pidasin 3 aasta all silmas seda, et äkki annab Elektrilevi(?) selle valguskaabli projektiga mulle kiirema ühenduse. Ning voogedastuse sarnane TV (Elisa Elamus, Viasati tvplay.ee jne) võib olla selleks ajaks arenenud ehk Telia ei ole enam interneti+telesignaali peamine valik. Minu praegune Telia ei kannata rohkem kui 2 SD Aminot korraga, kui lisada veel üks, siis hakkab kõigis pilt hakkima.
bitCON, uues menüüs on tõesti kanalid vastupidised vanale menüüle ehk algavad lõpust ja 1. on kõige all. Sama ka telekaval, et üleval on õhtu ja hommik on all. Kas saab ümber pöörata, ei tea ega hooli. Selle muutusega saan kohaneda.
KillFrenzy, kui algul sain, siis vana menüüga esines käivitamist ja sees on üks kondekas natuke punnis. Ma tõin välja, mis võib probleeme tekitada ja selle lahenduse, mitte ei soovitanud seda lihstalt teha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.11.2018 14:35:59
|
|
|
Probleeme tekitab sul punnis konded mitte puuduv radikas.
Ilmselt on selle eluiga üsna otsas, kui juba üks konde on punnis on teised konded ka kahtlased, isegi kui ei punnita.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
02.11.2018 14:50:50
|
|
|
5,7 V pinge ei ole probleem. Ilmselt sa pole Motorola sisse vaadanud, muidu oleksid teadnud, et seal ainult 1 ongi pistiku lähedal ning pole mingit "teised konded ka kahtlased." Minu kogemus DVD salvestajatega on näidanud, et ilma jahutuseta kiip paneb seadme vigaselt käituma(kuigi mõnikord on ka kondekad punnis olnud, Panasonic nt). Saage ometi aru, et seadmeid ei ehitata kaua kestma ja kapitalist tahab ühe uue versiooni sama funktsiooniga seadmest müüa, mistõttu ta pole ka huvitatud näiteks jahutuse lisamisest.
Parim seade lähebki katki pärast garantii lõppemist.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.11.2018 15:08:15
|
|
|
Saa ometi aru, et need seadmed on ammu moraalselt vananenud juba. Vähemalt 7 aastat vanad.
Mis mitte kestma ehitamisest sa jaurad, kui need on nii pikalt juba toiminud.
Vbl tõesti 1903 on üks konde, 1003 on neid rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
02.11.2018 15:51:15
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| Kas uues menüüs saab selle tagurpidi kanalite valiku nimekirja ümber ka keerata, et oleks ülevalt alla nagu vanas on? |
Enne tulevad kõik kirjed paremalt vasakule lugemisega...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
02.11.2018 15:57:41
|
|
|
| Soome YLE1 eilne kava on tund aega nihkes. Tahtsin ühte saadet järele vaadata, aga kuradi keeruliseks teeb Telia selle. Kusjuures eile oli kava õige.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.11.2018 19:03:50
|
|
|
| montez kirjutas: |
| * Vana S2 puldiga tuleb uut menüüd juhtida klahvidega OK, selle ümber oleval ringil nooled üles-alla, klahv Hold(menüüs tagasi, valikust väljumine), heli muudab klahv Pg Up/Down, kanalit muudab OK kõrval P+ ja P-(suurendab numbrit). |
Leiad õige teleka koodi, siis töötavad S2 puldiga ka nupud V+ ja V-, Mute ja AV nii nagu ette nähtud.
Kollase nupu võiks Telia ka nüüd varsti juba tööle panna - saateinfot näitama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
02.11.2018 21:32:08
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle! |
+374
Tuli ka meil, et vana menüü läheb 4.12 kinni. Ja Samsung/Lg äpp märts 2019. Seal ju uus menüü, mida pole juba pikemat aega arendatud(mis ilmselt tänu sellele töötabki).
Äpi kinni keeramine on küll negatiivne uudis.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.11.2018 21:44:23
|
|
|
| Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
02.11.2018 23:08:48
|
|
|
Julgen väita, et äpi kinniminek langetab olemasolevate telkude turuväärtust rohkem. Lisanduv ebamugavus, sellinne pisiasi, et 1 seinakontakt tuleb juurde otsida (vahel päris vihaleajav teema), lisanduv pult, tegelemise jama jne.
viimati muutis sass24 02.11.2018 23:13:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
02.11.2018 23:10:47
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas. |
Mitu korda uus boks Samsungi telekast kiirem on ? On seda keberniiti väärt, et tuleb teleka taha kuidagi uus pistikupesa tekitada, boks ja hdmi juhe kuidagi telekataha ära sokutada.
Samsungi telekas saigi seetõttu hangitud, et ei oleks seda lisabokside keberniiti.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.11.2018 23:12:54
|
|
|
sass24, palju su 4-5 aastat vana telekas siis väärt on?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
02.11.2018 23:22:14
|
|
|
Mitte 4-5, vaid 2,5 a. LG 55UG870V, ostu kuupäev 02/03/2016. Ostes oli ligi 1 k, julgen väita, et see laks alandas ta turuväärtust rohkem, kui pakutav 4k boks. Kui äpp töötanuks, saanuksin ta müügisoovil argumenteerida telioni äpi olemasolule, nüüd enam mitte.
Ära ironiseeri ainult, mul taluvus niigi juba rikutud.
viimati muutis sass24 02.11.2018 23:23:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.11.2018 23:22:30
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas. |
Isegi kui Telia tõesti kõigile iga Samsung/LG teleka juurde boksi tasuta rendile annab, pean ma vähemalt kahe teleri juurde switchi ostma, kogu selle kompoti kuidagi teleri taha riputama ja välja mõtlema kuidas seda kõike siis juhtima hakata.
Ma olen Sinuga nõus, on tõesti tore et üldse midagi kompensiatsiooniks pakutakse. Ilmselt oleks võinud Telia ka lihtsalt juhtme välja tõmmata ja käsi laiutada. Kas see on üks boks aadressi kohta või antakse iga teleka kohta digiboks tasuta rendile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.11.2018 23:26:48
|
|
|
sass24, ma küsisin reaalselt, irooniata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass24
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2011
|
02.11.2018 23:27:36
|
|
|
| Siis tore.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
03.11.2018 00:19:53
|
|
|
Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
03.11.2018 02:18:30
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Negatiivne on see, et äpp kinni läheb, positiivne on see, et klient 36 kuud tasuta üüriboksi saab ja selle kõige uuema, mis toimib kordades paremini kui äpp...väärtus 71,64eur kuna siin mõõdeti ka äppi ennast rahas. |
Ja siis kui 36 kuud täis saab siis lajatatakse arvele lambist juurde digiboksi rent, mida äppi kasutades poleks tulnud? Ma millegipärast ei usu et Telia nii teeb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
03.11.2018 03:45:50
|
|
|
| montez kirjutas: |
| 5,7 V pinge ei ole probleem. ... Minu kogemus DVD salvestajatega on näidanud, et ilma jahutuseta kiip paneb seadme vigaselt käituma(kuigi mõnikord on ka kondekad punnis olnud, Panasonic nt). |
Kui konde punnitab, pole testriga mõõdetud pingeväärtuse korrektsus enam argument. Pinge langeb (kui üldse) alles siis, kui lüüt täiesti kuivaks on läinud. Vaata kondel olevat pinget ostsilloskoobiga ja näed, et see on pulseeriv, sellest ka (eriti) prose anomaaliad. Mitte et kiibi täiendav jahutus paha on, aga esimesena tuleb konde ära vahetada. Ei ole vaja poodi minna, mõne romuplaadi pealt leiab ka sama või paremate näitajatega isendi. Peamine, et asendaja samuti punnis ei oleks.
viimati muutis Scott 03.11.2018 03:47:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.11.2018 08:41:57
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst? |
2017 mudelil see äpp küll ei tööta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
03.11.2018 08:42:38
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks.. |
Tasuta rent on ka rent, mine ja vaheta uue arrise vastu. Konstruktiivsem tegevus kui siin turtsumine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.11.2018 11:08:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| terminator kirjutas: |
| Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst? |
2017 mudelil see äpp küll ei tööta |
Vist ikka 2016 mudel LG 75UH780V
Teema selles et käisin Telia esinduses küsimas tasuta 3-aastast renti boksile kuna Telia äpp ei tööta aga nemad ei näe et mul antud telekas kasutuses. Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses?
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.11.2018 11:17:27
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses? |
Installid äpi ja hakkad kasutama, palju rohkem võimalusi vast polegi. Teoreetiliselt küll on, reaalselt paraku mitte.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
03.11.2018 11:43:04
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| terminator kirjutas: |
| Kust kohast pean aktiveerima Telia äpi et Telia näeks et mul on 2017 LG telekas millel peaks äpp töötama aga ei tööta? TV või ARRIS VIP1113 digiboksi menüüst? |
2017 mudelil see äpp küll ei tööta |
Vist ikka 2016 mudel LG 75UH780V
Teema selles et käisin Telia esinduses küsimas tasuta 3-aastast renti boksile kuna Telia äpp ei tööta aga nemad ei näe et mul antud telekas kasutuses. Nad pidid seda kuidagi tehnilise toe kaudu nägema-kuidas teha et Telia näeks et antud telekas kasutuses? |
| indrpo kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta. |
Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad. |
Äkki seal saab kuskil vajutada, et ma ei kasuta seadet, ehk digiboksi ja siis suudab see andmebaas hoopis selle äppi sinna kirjutada?
Peale seda Telia esindusse ja äkki vingerdab ära.
Huvitav, mul 2 vaatajakohta(vana arris ja uus arris), kui prooviks enda samsungi telekaga samamoodi teha, et saaks 3 aastat tasuta renti.
Laseks prooviks äppil natukene aega toimida.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.11.2018 12:13:07
|
|
|
Äpi kasutajad on Telial valimis juba olemas.
minuteada vanad äpid mida kasutatud pole, ei lähe juba pikka aega käima ja süsteemis ei registreeru. sellekohane teade on ka ekraanil kui äpp avada.
Petuskeemid pole ei ole akktsepteeritavad. Tegemist on heatahtliku pakkumisega, kompenseerimaks äpi tõrkeid ning edaspidist plaani rakendus sulgeda toe puudumise tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
03.11.2018 12:24:15
|
|
|
No just selline petuskeem pole aksepteeritav.
Inimesed ostnud Samsungi või LG televiisori eesmärgiga, et oleks vähem kaabeldust/juhtmed ja muid vidinaid.
Esinduses kuulnud, kuidas kliendile räägiti, et selle telekaga pole digiboksi vaja, et netijuhe sisse ja töötab.
Ja nüüd mõnel telekas paar aastat vana ja öeldakse, et äpp enam ei tööta.
Testsin Samsungil just äpp rakendust ja toimib. Kunagi pidin vana arrise rentima sest, teatud probleeme esines.
Elus peab vahepeal vingerdama. Arvestades, et kui palju klientidega vingerdatakse, siis see asi oleks suht köömes. Paar klienti ainult ehk.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.11.2018 12:43:32
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| Laseks prooviks äppil natukene aega toimida. |
Kas seal vaid autentimisest ei piisa? Näiteks suvalise MAC aadressi ja seerianumbriga boks autentida (arvuti abil näiteks üks klõps) ning ongi kohe seadmete nimekirjas olemas, pole boksi reaalselt kasutada vajagi.
Tean-tean, nii pole ilus.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
03.11.2018 12:56:57
|
|
|
| Samsung ja LG. Muidu oleksite Hisense ostnud?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
03.11.2018 13:26:06
|
|
|
| Telia TV rakendus töötab kõikides 2015. aasta LG WebOS 2.0 operatsioonisüsteemiga telerites. Sellest tulebki nii aru saada ei AINULT 2015. aasta mudelid ja AINULT WebOS 2.0
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
03.11.2018 13:38:00
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
Mulle anti samsa äpi kompensatsiooniks vana arris tasuta rendile ja no ei ole hea kogemus!
Menüü on kohe häirivalt uimasem.. Viskasin karpi tagasi ja sinna ta jäi praeguseks.. |
Tasuta rent on ka rent, mine ja vaheta uue arrise vastu. Konstruktiivsem tegevus kui siin turtsumine. |
Turtsun, kuna tundsin pahameelt äpi sulgemise pärast. Boks jääb sahtlisse kuniks TV pilt kaob. Siis tulen turtsun edasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
03.11.2018 13:43:08
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
...
Petuskeemid pole ei ole akktsepteeritavad. .... |
| Mirc kirjutas: |
No just selline petuskeem pole aksepteeritav.
Inimesed ostnud Samsungi või LG televiisori eesmärgiga, et oleks vähem kaabeldust/juhtmed ja muid vidinaid.
Esinduses kuulnud, kuidas kliendile räägiti, et selle telekaga pole digiboksi vaja, et netijuhe sisse ja töötab.
Ja nüüd mõnel telekas paar aastat vana ja öeldakse, et äpp enam ei tööta.
Testsin Samsungil just äpp rakendust ja toimib. Kunagi pidin vana arrise rentima sest, teatud probleeme esines.
Elus peab vahepeal vingerdama. Arvestades, et kui palju klientidega vingerdatakse, siis see asi oleks suht köömes. Paar klienti ainult ehk. |
Ei ole jah aktsepteeritavad, aga kuidas siis seda veel nimetada kui Telia poolseks petuskeemiks? Kuidas klient saakski nüüd teisiti reageerida kui võimalikke mahhinatsioone välja mõelda, kuidas enda jaoks sellest paremini välja tulla. Omale sai ka kunagi just nimelt sellepärast Samsung valitud, et saaks seadmeid-pulte-kaableid vähemaks.
See oli ju kunagi parim mõte millega Telia lagedale tuli. Ma ei saa aru miks peaks nüüd toimiva (no mõningaste mööndustega) asja kinni panema, minu jaoks samas toimib veel piisavalt.
Ütleks, et see praegune otsus on nüüd küll kõva "arendustegevus" Telia poolt. Korralik samm tagasi. Ja kuidas peaks see 36kuud tasuta renti mind lohutama. Teleka eaks prognoosin rohkem, + lisakasutus mugavused millest loobuma peab.
1 korralikult solvunud klient.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|