|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.10.2018 19:36:09
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
harakas, ma kasutan LG orikat magic pulti telia tv juhtimiseks. Denoni ress lülitub alati 100% välja, sisse lülitub 10-st korrast 8.
Millest 2 korda tööle ei lähe, sellest ma aru ei saa
Samas kui telia boks ära võtta vahelt, siis töötamise % tõuseb 100 peale. |
Mis valemiga see magicu õpetamine käib? Isegi prooviks. |
all inputs-->add universal control sellele hdmile kus taga on sul arris/motorola vms, sealt valid tv boxi--->motorola-->nr15
Võid ka STB nuppu kasutama, peaks kohe samasse kohta viima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
27.10.2018 20:32:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
harakas, ma kasutan LG orikat magic pulti telia tv juhtimiseks. Denoni ress lülitub alati 100% välja, sisse lülitub 10-st korrast 8.
Millest 2 korda tööle ei lähe, sellest ma aru ei saa
Samas kui telia boks ära võtta vahelt, siis töötamise % tõuseb 100 peale. |
kasutasin ka enne uue boxi muretsemist MR pulti, nii Arrise kui ka Vu+ juhtimiseks. Pärast VIP5305 ühendamist kadus see võimalus mõlemal boxil ära ja enam tagasi ei saa. Ei tea, mis valesti tegin. Olen seadmeid kustutanud ja uuesti lisanud, midagi ei aita |
Kasutad ikka motorola 15 seadet? |
Tänud! Olin ära unustanud, et peab Motorola valima, Arrisega ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.10.2018 21:04:58
|
|
|
harakas, telia tegemata töö
Aga kuna telia ei paku teenust, siis nagu tavaks peame ise teenuse pakkuja poole pöörduma
Telia kogub vaid raha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.10.2018 00:46:24
|
|
|
Miks sa seda siit küsid? Tahad foorumisse kohe müüki panna? Helista teliasse
Ma ca 20 aastat klient olnud mobiilses osakonnas ja 15+ teleka omas. Tasuta sai siis kui 4k veel olemas polnid
Pane oma numbrid liikuma, ähvarda, nuta vms.....äkki antakse
99€ tänapäeval sulas....ei anna allahindlust üldjuhul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
28.10.2018 15:54:30
|
|
|
Laekus kah kiri vana menüü sulgemise kohta
| tsitaat: |
Uue menüü eelised vana ees
Loogilisem ülesehitus ja oluliselt kiirem kasutamine. |
Logikaga olen harjunud (teises vaatamiskohas kasutusel) aga et kiirem?
Krdi automaat vorbib neid teavitusi; võiks veidi seda automaati progeda vaatama, millise boksi see see vana menüü istub.
$ittagi see uus menüü vana motorola seljas kiiremini lippab, kõvasti aeglasemalt ikka ju. Kontrollitud suvel.
Või on tõesti osa koodi ümber kirjutatud, et nii julgetakse väita?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
28.10.2018 16:16:31
|
|
|
Turunduslikus tekstis käivad alati tõde ja vale käsikäes. Puudustest kirjutamine on kõvasti keelatud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
28.10.2018 17:03:38
|
|
|
| Saan õigesti aru, et vana menüü kaob üldse ära?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
28.10.2018 17:09:20
|
|
|
Seoses uue digiboksiga see aasta jõulumüts ei ole lihtsalt seal menüü üleval, aga see aasta lausa sädeleb(blink-blink).
Seda võimaldab uus digiboks ja vastavad koodid menüüdes.
Tavaliselt inimesed tahavad alati tehnikaga kaasas käia ja võimaluses kasutada kõige viimast mudelit.
Võtke see uus boks ja elu nagu lill.
Uuendage enda vana ja kole seade ikka uue Arris 5305 vastu.
Kaua sa vanamutti ikka kasutad, kui saab võtta uue ja kena neitsiku?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
28.10.2018 18:27:37
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Saan õigesti aru, et vana menüü kaob üldse ära? |
Ei tea. Ja arvatavasti Telia ka ei tea. Tundub, et meilid 26.11 kohta on saanud amino omanikud. Mul 2 motorolat vana menüüga kasutusel ja mingeid teateid Telialt 26.11 kohta tulnud ei ole. Ning kuna kohustus mingi asja sulgemisest on ette teata kuu, täna on 28.10, siis ...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.10.2018 18:30:14
|
|
|
Visatakse öösel automaagiliselt uus selga äkki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.10.2018 18:34:20
|
|
|
| Mul vennal kasutusel üks motorola ja talle tuli ka see meil.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.10.2018 18:35:16
|
|
|
Teavitusi on saanud ja saavad kõik, nii Amino kasutajad kui Motorola vana puldiga kasutajad.
Tähtaegadest pole mõtet üldises pildis rääkida..iga kasutaja saab oma tähtaja...
Topeltteavitustele ei panustaks, mulle helistati amino asjus augusti lõpus ja nagu varem mainisin, plaanisin lõpuni lasta.. vahetasin siiski enne boksi uusima vastu.
Paljud on oma uue puldi juba aasta varem kätte saanud koos teavitusega kuid pole veel uut menüüd aktiviseerinud, eks nad oota sama hetke kui uus pult vaja kätte võtta.
Numbrid muidugi näitavad, et palju pole selliseid jäänud.
Kes teavitust pole kunagi saanud, saavad selle kindlasti.
viimati muutis indrpo 28.10.2018 18:43:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
28.10.2018 18:41:28
|
|
|
Mul on motorolad kasutusel aga vahest huvi pärast viskan Amino juhtme ühele telekale järgi. Nii et telias näevad et mul on veel üks telekas Aminoga. Tegelikult on seal enamus ajast motoroller järgi ning mul ei ole nii palju telekaid nagu tehnik sealt poolt näeb E-mail tuli et 26.11 läheb vana menüü kinni ja pakuti pooleks aastaks tasuta digiboksi rendile.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
29.10.2018 17:50:49
|
|
|
| Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.10.2018 19:12:30
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta. |
Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
29.10.2018 19:59:37
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta. |
Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad. |
Korras, kustutas ära.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.10.2018 20:39:26
|
|
|
Nii nii.
| indrpo kirjutas: |
Teavitusi on saanud ja saavad kõik, nii Amino kasutajad kui Motorola vana puldiga kasutajad.
Paljud on oma uue puldi juba aasta varem kätte saanud koos teavitusega kuid pole veel uut menüüd aktiviseerinud, eks nad oota sama hetke kui uus pult vaja kätte võtta.
|
Tekib küsimus, miks Telia saadab jätkuvalt uue puldiga kasutajale soovitusi osta uus pult, kui tegelikult on arve alusel pähe määritud juba üks uus pult ja enne seda on ka esindusest ostetud soodukaga pult, mille käigus seoti ost samuti konkreetse kliendilepinguga? Kui te näete et kasutatakse vana pulti, peate ju nägema ka seda et on uus pult kuskil kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.10.2018 20:56:23
|
|
|
Maldur, igaüks, võib igaühele pulte osta, kus Telia teab, et klient, naine, mees, laps seda oma kodu riiulisse ostab?
Seni kuni kliendil on vana menüü või boks ekraanil, pakutakse uut pulti või boksi, osta, rentida, midaiganes vaja.
isiklik arvamus, ei tea mida see Telia mõtleb...
millest selline kliendi vaates ebaoluline küsimus?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
29.10.2018 22:35:40
|
|
|
Kliendi vaates ebaoluline küsimus?
Krt mina pean seletama IGA KORD kui Telial kuskilt jälle midagi tilgub et midagi teha pole vaja, sest kõik nõutu on võimalikult tehtud ja olemas. Kliendi vaates ebaoluline... Leebelt öeldes nõme näeb välja kui varsti iga paari-kolme nädala takka saadetakse meil, paberist kiri ja helistatakse et osta see pult mis sul juba kahes eksemplaris laual on!
Ehtsas Eesti Vabariigis sündinud inimesed ei ole kursis kõigi Telia korraldatavate perfoomansitega teemal "internet ja TV", seepärast on raske teha selgeks järjekordse perfoomansi üksikasju, eriti kui nende loogika on hoomamatu.
Muide, esimese puldi ostsin mina isklikult, seepärast tean et ostmisel oli vaja kliendi isikukoodi, et veenduda lepingulise kliendi olemasolus, arvutis tehti vastav linnuke lepingu andmete juurde et selline pult on ostetud (soodusega) ja kuna tol hetkel oli vaid üks Motorola, siis teist pulti poleks saanud osta. Nii et see "isiklik arvamus" ei vääri küünlaid.
Oh, mul on siiralt hea meel et ma ise ei pea olema sellise kaadri klient.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
29.10.2018 23:22:33
|
|
|
Mulle on ka paar korda teatud aja tagant pakutud seda S5 pulti osta, kuigi olen juba esindusest soodukaga uue puldi soetanud. Ehk see kuidagi vana menüü kasutamisega seotud oli ning Telia tahab veenduda et pult ikka olemas, ega ole kogemata kapi jala alla loodimiseks läinud, kuna klient back nuppu pole litsunud ning uut menüüd installinud. Eks neil seda puldivaru tundub laos olevat, sest motorolleri omanikud ehk kasutavad paljud ikka veel S2 uue menüüga. Nüüd uue menüüga ei ole enam teateid saanud uue puldi soetamise kohta. Ise kasutan seda S5 pulti aga mõni kodus kasutab vanast harjumusest S2 pulti.
S5 puldil võiks hääle nupp olla kanalid edasi-tagasi kerimiseks ning vasak-parem nooleklahvid võiks olla hääle nupp ning üles-alla nooleklahvid vastavalt telekava ja kanalite nimistu menüü. Midagi on siin puldi ümber programmeerimisest meelde jäänud. Saab seda reaalselt teha?
Nii tunduks mulle mugavam ja loogilisem. See hea et S5 puldiga digiboks+telekas saab sisse lülitada ainult ühest nupust ´Telia TV´. Sama ka S2 puldiga telekas+digiboks korraga ühest nupust sisse-välja.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
30.10.2018 21:56:39
|
|
|
ZyXel elektrivõrguadapteritega probleem. Oskab keegi aidata?
Kaks aastat kõik ilusasti töötanud aga nüüd näitab veateadet:
| Error 1: No network available. Please check that cables are connected on STB and gateway. |
Ruuteri juures põles Power ja Ethernet (HomePlug kustus st puudub ühendus teiste võrgupikendusega). Digiboksi juures vilkus pikalt Power. Kaks korda sai helistatud Telia abisse. Öeldi, et adapterid ei saa omavahel ühendust. Sai kõik võimalused sai läbi testitud - restart, adapterite omavahel vahetamine, kaabli vahetamine jne. Soovitati minna esindusse testima aga kuna kohalikus esinduses sellist võimalust ei olnud, siis sai ostetud uus komplekt. Kahjuks ikka ei tööta. Nüüd küll kõik tuled põlevad ilusasti aga veateade sama. Ruuteri, digiboksi ja adapterite manualid olen läbi lugenud ja kõik asjad läbi testinud.
Kas on veel mõni asi mida saaks testida või uuesti proovida? Soovisin ka tehnikut aga polnud vaba aega pakkuda. Lubati homse päeva jooksul asja täpsustada. Hetkel pole küll testinud digiboksi asemel mõne muu seadme ühendamist, kuna ühelgi seadmel pole võrgukaabli otsa.
PS! Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada. Peab boksi pealt seda tegema. TV saab sisse/välja lülitada.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.10.2018 22:27:44
|
|
|
Suure tõenäosusega on keegi mõne (uue) häiret tekitava elektriseadme järgi ühendanud.
Lülita majapidamises kõik elektriseadmed välja, kõik pistikud pesadest välja, proovi siis. Ei aita, lülita koridori kilbist naabri(te) peakaitsed välja (no tehakse "märkus", käid veidi aega sinise silmaga ringi, pole ju tegelikult probleem), proovi siis.
| Taavi_R kirjutas: |
| Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada. |
Mingid raadiohäired? On ju Arris ja pult RF peal? Sest kui on infrapuna, siis vaid valgustus võib probleeme tekitada.
viimati muutis A.S. 30.10.2018 22:29:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
30.10.2018 22:27:54
|
|
|
| Jumal küll see Telia iseteenindus on ikka õudne! Koduste teenuste all näitab TV kohta, et on lisateenuste all salvestamine ja kaks noppekanalit, nagu peab. Vajutad siis "Haldan" ja seal näitab, et ei ole ühtegi lisateenust valitud ja 0 noppekanalit. Seega ei saa neist ka loobuda. Aga kui valid kõigepealt netiühenduse ja selle haldamise ja siis seal lähed hoopis TV tab-i peale, siis seal all on jälle kenasti ära näidatud, mis lisateenused on tellitud ja mis mitte. Aga kui lähed proovid midagi muuta, siis öeldakse ainult: tehniline viga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.10.2018 22:31:41
|
|
|
Mul hakkas ka kunagi nii jama....lõpuks vedasin juhtme
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
30.10.2018 22:43:05
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
ZyXel elektrivõrguadapteritega probleem. Oskab keegi aidata?
Kaks aastat kõik ilusasti töötanud aga nüüd näitab veateadet:
| Error 1: No network available. Please check that cables are connected on STB and gateway. |
Ruuteri juures põles Power ja Ethernet (HomePlug kustus st puudub ühendus teiste võrgupikendusega). Digiboksi juures vilkus pikalt Power. Kaks korda sai helistatud Telia abisse. Öeldi, et adapterid ei saa omavahel ühendust. Sai kõik võimalused sai läbi testitud - restart, adapterite omavahel vahetamine, kaabli vahetamine jne. Soovitati minna esindusse testima aga kuna kohalikus esinduses sellist võimalust ei olnud, siis sai ostetud uus komplekt. Kahjuks ikka ei tööta. Nüüd küll kõik tuled põlevad ilusasti aga veateade sama. Ruuteri, digiboksi ja adapterite manualid olen läbi lugenud ja kõik asjad läbi testinud.
Kas on veel mõni asi mida saaks testida või uuesti proovida? Soovisin ka tehnikut aga polnud vaba aega pakkuda. Lubati homse päeva jooksul asja täpsustada. Hetkel pole küll testinud digiboksi asemel mõne muu seadme ühendamist, kuna ühelgi seadmel pole võrgukaabli otsa.
PS! Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada. Peab boksi pealt seda tegema. TV saab sisse/välja lülitada. |
Mis ruuter sul on. Ma olen sellest kunagi siin kirjutanud aga mul lakkasid Zyxel adapterid töötamast siis kui TG789-le kõige uuem FW peale tõmmati mingi teise X probleemi pärast. Nii kummaline kui see ka polnud, kui lasin telioni 123 telefonineiul (ta helistas punaselt telefonilt kuhugile kõrgemale ja sealt tõmmati hoob vanema FW peale ) vana FW tagasi panna siis zyxelid jooksid jälle nagu siidi. Õnneks Intenoga seda jama ei ole.
Kas led pirni oled hiljuti kuskile pesasse kruvinud?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.10.2018 22:45:03
|
|
|
Taavi_R, pane kasvõi lahtiselt netikaabel digiboksi, siis korras?
Digiboks on off ei toimi kui tal ühendus puudub... Zyxel PLC peal peavad 3 rohelist olema, segaduse vältimiseks, vajuta ühel sek nuppu, vilgub..ja siis teisel..lähevad omavahel paari. Siis digiboksi restart voolust. Võiks toimida.
netcat, OT. Kas teleris mnu teenuste all tegutseda mugavam poleks? Pole iseteenindusega antud valikus kursis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
30.10.2018 23:24:14
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Suure tõenäosusega on keegi mõne (uue) häiret tekitava elektriseadme järgi ühendanud. |
Ise küll midagi ühendanud ei ole.
Kui ma ühte ZyXel adapterit digiboksi (Arris VIP1113) külge juhtmega ei ühenda, siis tulukeste järgi töötab see adapter igas pistikus korteris ja kaks esimest tuld põlevad:
Power - seade on sisse lõlitatud ja vooluvõrgus
HomePlug - on olemas ühendus teise võrgupikendusega
| jeesus188 kirjutas: |
| Mul hakkas ka kunagi nii jama....lõpuks vedasin juhtme |
| itmynk kirjutas: |
Mis ruuter sul on. Ma olen sellest kunagi siin kirjutanud aga mul lakkasid Zyxel adapterid töötamast siis kui TG789-le kõige uuem FW peale tõmmati mingi teise X probleemi pärast. Nii kummaline kui see ka polnud, kui lasin telioni 123 telefonineiul (ta helistas punaselt telefonilt kuhugile kõrgemale ja sealt tõmmati hoob vanema FW peale ) vana FW tagasi panna siis zyxelid jooksid jälle nagu siidi. Õnneks Intenoga seda jama ei ole.
Kas led pirni oled hiljuti kuskile pesasse kruvinud? |
Ruuter on neli kuud vana Inteno DG200A. Update ise ei ole teinud.
Kogu korter LED valgustuse peal 3 aastat olnud. Viimasel ajal pirne vahetanud ei ole.
| indrpo kirjutas: |
Taavi_R, pane kasvõi lahtiselt netikaabel digiboksi, siis korras?
Digiboks on off ei toimi kui tal ühendus puudub... Zyxel PLC peal peavad 3 rohelist olema, segaduse vältimiseks, vajuta ühel sek nuppu, vilgub..ja siis teisel..lähevad omavahel paari. Siis digiboksi restart voolust. Võiks toimida.
|
Mis mõttes "lahtiselt netikaabel digiboksi"?
EDIT: Nüüd suure nikerdamise peale ruuterisse ühendatud ZyXel adapteril põlevad kõik tuled. Digiboksi (Arris) juures kaks esimest (Power ja HomePlug). Nüüd tundub nagu adapter ei saaks digiboksiga ühendust?
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.10.2018 07:52:22
|
|
|
Taavi_R, sul pole võimalik kontrollida pika võrgukaabliga kas ruuteri ja digiboksiga kõik korras on?
kas sul on võimalik proovida PLC adaptereid nii, et ühendad selle järgi sülearvuti ja kontrollid interneti kiirust?
nii peaks probleemikoht lokaliseeritud saama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
31.10.2018 14:34:11
|
|
|
Mulle tuli ka kiri(Amino kasutaja), et detsembri alguses läheb vana menüü kinni ja saan soodsalt uue digiboksi ja puldi. Saan aru, et ka Motorolas läheb vana menüü ja S2 pult kinni. Uut menüüd ju S2 puldiga juhtida ei saa? Sellega jääb RF digiboksi juhtimiseks aga erinevalt IR-st, levib see ju ümberringi. Siiani oli mitu boksi, mille suunas siis IR pulti suunasin(Aminod).
Minu küsimus on "uue" RF puldi kohta, et kas on võimalik mitu Motorola/Arris digiboksi aga erinevate pultidega(nt Rootsi seadme oma ja Telia S5) samas ruumis?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.10.2018 15:02:27
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Saan aru, et ka Motorolas läheb vana menüü ja S2 pult kinni. Uut menüüd ju S2 puldiga juhtida ei saa? |
Saab.
Ja mis hind see soodne on millega uut pakutakse siis?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
31.10.2018 15:39:27
|
|
|
Kui Motorola ja S2 töötavad ka uue menüüga, siis on mõistlik osta kasutatud seade. Mitte järelmaksu pakkumine. "Uuele digiboksile pakume hetkel üürisoodustust 0 € kuueks kuuks (tavahind 1,99 € kuus). Uuele puldile kehtib hetkel soodushind 5 € (tavahind 13 €)."
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
31.10.2018 17:52:49
|
|
|
Sain omal asjad korda. Tehnik käis kohal ja vahetas digiboksi ära. Ei osanud midagi täpsemalt öelda, milles võis probleem olla. Digiboks kõikide tulukeste jm järgi töötas korralikult.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2018 01:15:29
|
|
|
| Täna nägin esimest korda, kus Salvestusele oli juurde kirjutatud: Juba aegunud. Tavaliselt peaks selline Salvestus kadunud olema.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
01.11.2018 10:29:09
|
|
|
| Küsimus neile, kes siin Telia asjadega rohkem kursis. Kas vahepeal on tulnud mingeid uudiseid Salvestusteenuse edasiarendamise osas? Tahaks otsesaadet pausile panna ilma, et peaks vaatama salvestust algusest ja siis kerima saate õigesse kohta - kuigi kui aus olla, siis ei mäletagi, millal seda (salvestuse kerimist õigesse kohta) viimati teha sai, sest põhimõtteliselt kataks meie vajaduse ka kordusTV ning teenus on aktiivne igaks juhuks, et äkki läheb vaja mõne välismaise saate vaatamiseks paar korda kuus. Kui selline pausile panemise võimalus tekiks, siis oleks see päris cool.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.11.2018 11:17:52
|
|
|
| acer kirjutas: |
| Küsimus neile, kes siin Telia asjadega rohkem kursis. Kas vahepeal on tulnud mingeid uudiseid Salvestusteenuse edasiarendamise osas? Tahaks otsesaadet pausile panna ilma, et peaks vaatama salvestust algusest ja siis kerima saate õigesse kohta - kuigi kui aus olla, siis ei mäletagi, millal seda (salvestuse kerimist õigesse kohta) viimati teha sai, sest põhimõtteliselt kataks meie vajaduse ka kordusTV ning teenus on aktiivne igaks juhuks, et äkki läheb vaja mõne välismaise saate vaatamiseks paar korda kuus. Kui selline pausile panemise võimalus tekiks, siis oleks see päris cool. |
ei saa ja Telia tegelinskite jutu järgi seda ei tule ka
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.11.2018 14:47:44
|
|
|
acer, hetkel uudist pole ja tõenäoliselt tuleb see uudis siis kui kunagi valmis on.
alpha, päris nii pole öeldud, et ei saa. Saab kindlasti aga mitte tänase tehnilise TeliaTV platvormi peal. Kui uuesti ehitatakse ja teistmoodi, siis saaks.
Kas saama hakkab, ei oska mina "kruvikeerajaga tüüp" öelda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
01.11.2018 15:13:32
|
|
|
Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.11.2018 15:32:11
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale. |
Nüüd siis mitte enam ainult vist, vaid kindlasti. Samsung ja LG mõlemad.
Paraku ei ole võimalik enam uusi arendusi neisse teha ja poolikut teenust pole mõistlik Telial pakkuda.
Olen/olin ise samuti pisut õnnetu, et lastetoa ja magamistoa telerite taha üks lisatoide ja boks ära mahutada aga ütleme nii, et seinal neid näha ei jäänud, menüü on kiirem ja teenus probleemivabam.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
01.11.2018 15:40:53
|
|
|
indrpo - Kui juba soovide avaldamiseks läks, siis millal tekib saadete/seriaalide juurde võimalus otse eelmisele-järgmisele osale liikuda?
Jube tüütu on ikka saatekava mööda lapata ja eelmist-järgmist osa otsida. (Eriti nt. Discovery'l, kus need on mingil täiesti suvalisel päeval/kellaajal).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedom
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2003
|
01.11.2018 17:07:30
|
|
|
| LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
01.11.2018 18:07:00
|
|
|
| LongHorn kirjutas: |
Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale. |
Sain ise ka just sama kõne, et Samsungil lõpetatakse app ära ja et võta 3a tasuta uus Arris
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
01.11.2018 21:00:59
|
|
|
| Sain täna sama kõne Samsungi api kohta.. Klienditeenus jättis veidike soovida, osaliselt ka seepärast kohe uut pakkumist ei võtnud. Sain aru, 3 aastaks digiboksi rent tasuta. Aga põhiline küsimus selles, mis saab, kui otsustan enne 3 aastat lepingu lõpetada? Kas annan seadmed tagasi ja kõik? Ega mingit leppetrahvi välja ei imeta?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
01.11.2018 21:13:57
|
|
|
| Karlsson kirjutas: |
| Sain täna sama kõne Samsungi api kohta.. Klienditeenus jättis veidike soovida, osaliselt ka seepärast kohe uut pakkumist ei võtnud. Sain aru, 3 aastaks digiboksi rent tasuta. Aga põhiline küsimus selles, mis saab, kui otsustan enne 3 aastat lepingu lõpetada? Kas annan seadmed tagasi ja kõik? Ega mingit leppetrahvi välja ei imeta? |
Jah. Ei ole trahviga seotud leping.
Rendid, kaua ise soovid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
01.11.2018 22:02:06
|
|
|
| Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
01.11.2018 22:08:37
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Jumal küll see Telia iseteenindus on ikka õudne! Koduste teenuste all näitab TV kohta, et on lisateenuste all salvestamine ja kaks noppekanalit, nagu peab. Vajutad siis "Haldan" ja seal näitab, et ei ole ühtegi lisateenust valitud ja 0 noppekanalit. Seega ei saa neist ka loobuda. Aga kui valid kõigepealt netiühenduse ja selle haldamise ja siis seal lähed hoopis TV tab-i peale, siis seal all on jälle kenasti ära näidatud, mis lisateenused on tellitud ja mis mitte. Aga kui lähed proovid midagi muuta, siis öeldakse ainult: tehniline viga. |
Kellele seda iseteenindust ikka vaja on? Ma olen pigem seda meelt, et Telia võiks oma muid olemasolevaid teenuseid arendada ja sealjuures uusi teenuseid turule tuua. See iseteenindus tundub, et ei saagi neil valmis. Mulle on jäänud juttudest mulje, et Telia platvorm on vananenud ning lagi on ees ja sellele enam midagi uut juurde lisada ei saagi puhtalt tehnilistel põhjustel. Telia HBOd kasutasin 2 kuud ning siis loobusin, kuna tahvlis ja telefonis seda vaadata ei saa - aasta on ikkagi 2018 juba.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.11.2018 22:44:42
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| Jube tüütu on ikka saatekava mööda lapata ja eelmist-järgmist osa otsida. (Eriti nt. Discovery'l, kus need on mingil täiesti suvalisel päeval/kellaajal). |
Sellest tunnen ise ka puudust. Saadetest/seriaalidest võiks tekkida eraldi mingi kataloog.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2018 23:11:14
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle! |
Sama siin. Televiisoris on soft ja äpp uppimata ja kõik töötab suhteliselt selliseilt, nagu ta alati töötanud. HBO-st ei tunne puudust. Ühte pulti ja source'i vahetust hindan rohkem kui tasuta renti. Veelgi enam - äpiga olen juba 2a hakkama saanud, rendile andmine kolmeks aastaks on suht mõnitamine sest üks põhjus miks äpiga televiisorit vaatasin oligi see, et ei peaks digiboksi rentima/ostma. Kulu igakuiselt väike, aga kulu seegi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
01.11.2018 23:27:10
|
|
|
Fate, mul Samsungi telekaga on ka üks pult ja üks source. Kuigi HDMI otsas on uus Arris. Ei tea kas see on uuema aja Samsungi teleka lõbu või ehk vanemad ka oskavad? Igatahes väga mugav on teleka puldiga kõike opereerida ja Telia pult vedeleb kusagil kaugel peidus.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.11.2018 23:29:01
|
|
|
See äpp on/oli minu silmis ainuke eelis mis Telial oli. Jah, Samsung'il see ei toiminud kõige paremini, aga LG peal töötab siiani probleemitult. Miks seda on nüüd vaja vägisi ära tappa? Ma ei saa aru mis vaimustus seal Telias on selle digiboksi ja oma puldiga. Kas otsustajad tõesti ei saa aru et televisioon ei ole enam ammu ainuke asi mida inimesed vaatavad või siis ongi eesmärk kõige muu tarbimine võimalikult keeruliseks teha? Päevas kahe salvestuse vaatamiseks igasse tuppa eraldi karp ja pult ei tundu mõistlik lahendus mulle. Oleks siis vähemalt HDMI-CEC, aga seda ka pole.
Positiivse küljepealt saab siis lõpuks Telia ruuteri rentimisest loobuda ja oma ruuterit kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|