Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 942, 943, 944 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 19:36:09 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
harakas, ma kasutan LG orikat magic pulti telia tv juhtimiseks. Denoni ress lülitub alati 100% välja, sisse lülitub 10-st korrast 8.
Millest 2 korda tööle ei lähe, sellest ma aru ei saa icon_lol.gif
Samas kui telia boks ära võtta vahelt, siis töötamise % tõuseb 100 peale.

Mis valemiga see magicu õpetamine käib? Isegi prooviks.

all inputs-->add universal control sellele hdmile kus taga on sul arris/motorola vms, sealt valid tv boxi--->motorola-->nr15

Võid ka STB nuppu kasutama, peaks kohe samasse kohta viima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 27.10.2018 20:32:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
harakas kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
harakas, ma kasutan LG orikat magic pulti telia tv juhtimiseks. Denoni ress lülitub alati 100% välja, sisse lülitub 10-st korrast 8.
Millest 2 korda tööle ei lähe, sellest ma aru ei saa icon_lol.gif
Samas kui telia boks ära võtta vahelt, siis töötamise % tõuseb 100 peale.

kasutasin ka enne uue boxi muretsemist MR pulti, nii Arrise kui ka Vu+ juhtimiseks. Pärast VIP5305 ühendamist kadus see võimalus mõlemal boxil ära ja enam tagasi ei saa. Ei tea, mis valesti tegin. Olen seadmeid kustutanud ja uuesti lisanud, midagi ei aita

Kasutad ikka motorola 15 seadet?

Tänud! Olin ära unustanud, et peab Motorola valima, Arrisega ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 21:04:58 vasta tsitaadiga

harakas, telia tegemata töö thumbs_down.gif
Aga kuna telia ei paku teenust, siis nagu tavaks peame ise teenuse pakkuja poole pöörduma icon_cool.gif

Telia kogub vaid raha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 00:23:48 vasta tsitaadiga

Kas ARRIS VIP5305 boksi saab kuskilt odavamalt ka kui Telia 99€? Ei viitsiks järelmaksuga jännata-sooviks kohe välja osta.

Kui olen olnud aastaid Telia klient nii TV kui mobiili osas ega plaani lähiaastatel lahkuda siis kas on vöimalik saada ka soodsamalt kui 99€-nt tähtajalise lepinguga?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 00:46:24 vasta tsitaadiga

Miks sa seda siit küsid? Tahad foorumisse kohe müüki panna? Helista teliasse
Ma ca 20 aastat klient olnud mobiilses osakonnas ja 15+ teleka omas. Tasuta sai siis kui 4k veel olemas polnid
Pane oma numbrid liikuma, ähvarda, nuta vms.....äkki antakse thumbs_up.gif

99€ tänapäeval sulas....ei anna allahindlust üldjuhul icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 28.10.2018 15:54:30 vasta tsitaadiga

Laekus kah kiri vana menüü sulgemise kohta
tsitaat:

Uue menüü eelised vana ees

Loogilisem ülesehitus ja oluliselt kiirem kasutamine.


Logikaga olen harjunud (teises vaatamiskohas kasutusel) aga et kiirem?
Krdi automaat vorbib neid teavitusi; võiks veidi seda automaati progeda vaatama, millise boksi see see vana menüü istub.
$ittagi see uus menüü vana motorola seljas kiiremini lippab, kõvasti aeglasemalt ikka ju. Kontrollitud suvel.
Või on tõesti osa koodi ümber kirjutatud, et nii julgetakse väita?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 16:16:31 vasta tsitaadiga

Turunduslikus tekstis käivad alati tõde ja vale käsikäes. Puudustest kirjutamine on kõvasti keelatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 17:03:38 vasta tsitaadiga

Saan õigesti aru, et vana menüü kaob üldse ära?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 28.10.2018 17:09:20 vasta tsitaadiga

Seoses uue digiboksiga see aasta jõulumüts ei ole lihtsalt seal menüü üleval, aga see aasta lausa sädeleb(blink-blink).
Seda võimaldab uus digiboks ja vastavad koodid menüüdes. icon_razz.gif

Tavaliselt inimesed tahavad alati tehnikaga kaasas käia ja võimaluses kasutada kõige viimast mudelit.
Võtke see uus boks ja elu nagu lill.

Uuendage enda vana ja kole seade ikka uue Arris 5305 vastu.
Kaua sa vanamutti ikka kasutad, kui saab võtta uue ja kena neitsiku?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 28.10.2018 18:27:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Saan õigesti aru, et vana menüü kaob üldse ära?


Ei tea. Ja arvatavasti Telia ka ei tea. Tundub, et meilid 26.11 kohta on saanud amino omanikud. Mul 2 motorolat vana menüüga kasutusel ja mingeid teateid Telialt 26.11 kohta tulnud ei ole. Ning kuna kohustus mingi asja sulgemisest on ette teata kuu, täna on 28.10, siis ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 18:30:14 vasta tsitaadiga

Visatakse öösel automaagiliselt uus selga äkki icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 18:34:20 vasta tsitaadiga

Mul vennal kasutusel üks motorola ja talle tuli ka see meil.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 18:35:16 vasta tsitaadiga

Teavitusi on saanud ja saavad kõik, nii Amino kasutajad kui Motorola vana puldiga kasutajad.
Tähtaegadest pole mõtet üldises pildis rääkida..iga kasutaja saab oma tähtaja...

Topeltteavitustele ei panustaks, mulle helistati amino asjus augusti lõpus ja nagu varem mainisin, plaanisin lõpuni lasta.. vahetasin siiski enne boksi uusima vastu.
Paljud on oma uue puldi juba aasta varem kätte saanud koos teavitusega kuid pole veel uut menüüd aktiviseerinud, eks nad oota sama hetke kui uus pult vaja kätte võtta.
Numbrid muidugi näitavad, et palju pole selliseid jäänud.

Kes teavitust pole kunagi saanud, saavad selle kindlasti.


viimati muutis indrpo 28.10.2018 18:43:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 28.10.2018 18:41:28 vasta tsitaadiga

Mul on motorolad kasutusel aga vahest huvi pärast viskan Amino juhtme ühele telekale järgi. Nii et telias näevad et mul on veel üks telekas Aminoga. Tegelikult on seal enamus ajast motoroller järgi ning mul ei ole nii palju telekaid nagu tehnik sealt poolt näeb icon_smile.gif E-mail tuli et 26.11 läheb vana menüü kinni ja pakuti pooleks aastaks tasuta digiboksi rendile.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 29.10.2018 17:50:49 vasta tsitaadiga

Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 19:12:30 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta.


Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 29.10.2018 19:59:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Kui kaua online-abi Arris VIP1113 boxi veel oma andmebaasis hoiab pärast vahetamist VIP5305 vastu? Mul siin kobiseb ikka veel, kuigi klikkisin, et mul seda probleemi pole: "Digiboks Arris VIP1113 (M91545EEB024): diagnostika ebaõnnestus. Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse." Ega mul sest midagi pole, niisama uudishimust küsin, nii et võite ka vastamata jätta.


Vajuta "ma ei kasuta seda seadet" ja võetakse listist maha, siis ei sega rohkem online abi diagnosti.
Reaalselt kustub võibolla 6 kuu pärast kui mingi sync üle käib, siis ka kui testijad laos selle teise teenusega käima panevad.

Korras, kustutas ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.10.2018 20:39:26 vasta tsitaadiga

Nii nii.
indrpo kirjutas:
Teavitusi on saanud ja saavad kõik, nii Amino kasutajad kui Motorola vana puldiga kasutajad.
Paljud on oma uue puldi juba aasta varem kätte saanud koos teavitusega kuid pole veel uut menüüd aktiviseerinud, eks nad oota sama hetke kui uus pult vaja kätte võtta.

Tekib küsimus, miks Telia saadab jätkuvalt uue puldiga kasutajale soovitusi osta uus pult, kui tegelikult on arve alusel pähe määritud juba üks uus pult ja enne seda on ka esindusest ostetud soodukaga pult, mille käigus seoti ost samuti konkreetse kliendilepinguga? Kui te näete et kasutatakse vana pulti, peate ju nägema ka seda et on uus pult kuskil kasutusel.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 20:56:23 vasta tsitaadiga

Maldur, igaüks, võib igaühele pulte osta, kus Telia teab, et klient, naine, mees, laps seda oma kodu riiulisse ostab?
Seni kuni kliendil on vana menüü või boks ekraanil, pakutakse uut pulti või boksi, osta, rentida, midaiganes vaja.
isiklik arvamus, ei tea mida see Telia mõtleb...

millest selline kliendi vaates ebaoluline küsimus?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.10.2018 22:35:40 vasta tsitaadiga

Kliendi vaates ebaoluline küsimus?

Krt mina pean seletama IGA KORD kui Telial kuskilt jälle midagi tilgub et midagi teha pole vaja, sest kõik nõutu on võimalikult tehtud ja olemas. Kliendi vaates ebaoluline... Leebelt öeldes nõme näeb välja kui varsti iga paari-kolme nädala takka saadetakse meil, paberist kiri ja helistatakse et osta see pult mis sul juba kahes eksemplaris laual on!
Ehtsas Eesti Vabariigis sündinud inimesed ei ole kursis kõigi Telia korraldatavate perfoomansitega teemal "internet ja TV", seepärast on raske teha selgeks järjekordse perfoomansi üksikasju, eriti kui nende loogika on hoomamatu.

Muide, esimese puldi ostsin mina isklikult, seepärast tean et ostmisel oli vaja kliendi isikukoodi, et veenduda lepingulise kliendi olemasolus, arvutis tehti vastav linnuke lepingu andmete juurde et selline pult on ostetud (soodusega) ja kuna tol hetkel oli vaid üks Motorola, siis teist pulti poleks saanud osta. Nii et see "isiklik arvamus" ei vääri küünlaid.

Oh, mul on siiralt hea meel et ma ise ei pea olema sellise kaadri klient.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 29.10.2018 23:22:33 vasta tsitaadiga

Mulle on ka paar korda teatud aja tagant pakutud seda S5 pulti osta, kuigi olen juba esindusest soodukaga uue puldi soetanud. Ehk see kuidagi vana menüü kasutamisega seotud oli ning Telia tahab veenduda et pult ikka olemas, ega ole kogemata kapi jala alla loodimiseks läinud, kuna klient back nuppu pole litsunud ning uut menüüd installinud. Eks neil seda puldivaru tundub laos olevat, sest motorolleri omanikud ehk kasutavad paljud ikka veel S2 uue menüüga. Nüüd uue menüüga ei ole enam teateid saanud uue puldi soetamise kohta. Ise kasutan seda S5 pulti aga mõni kodus kasutab vanast harjumusest S2 pulti.

S5 puldil võiks hääle nupp olla kanalid edasi-tagasi kerimiseks ning vasak-parem nooleklahvid võiks olla hääle nupp ning üles-alla nooleklahvid vastavalt telekava ja kanalite nimistu menüü. Midagi on siin puldi ümber programmeerimisest meelde jäänud. Saab seda reaalselt teha?
Nii tunduks mulle mugavam ja loogilisem. See hea et S5 puldiga digiboks+telekas saab sisse lülitada ainult ühest nupust ´Telia TV´. Sama ka S2 puldiga telekas+digiboks korraga ühest nupust sisse-välja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 21:56:39 vasta tsitaadiga

ZyXel elektrivõrguadapteritega probleem. Oskab keegi aidata?

Kaks aastat kõik ilusasti töötanud aga nüüd näitab veateadet:

Error 1: No network available. Please check that cables are connected on STB and gateway.


Ruuteri juures põles Power ja Ethernet (HomePlug kustus st puudub ühendus teiste võrgupikendusega). Digiboksi juures vilkus pikalt Power. Kaks korda sai helistatud Telia abisse. Öeldi, et adapterid ei saa omavahel ühendust. Sai kõik võimalused sai läbi testitud - restart, adapterite omavahel vahetamine, kaabli vahetamine jne. Soovitati minna esindusse testima aga kuna kohalikus esinduses sellist võimalust ei olnud, siis sai ostetud uus komplekt. Kahjuks ikka ei tööta. Nüüd küll kõik tuled põlevad ilusasti aga veateade sama. Ruuteri, digiboksi ja adapterite manualid olen läbi lugenud ja kõik asjad läbi testinud.

Kas on veel mõni asi mida saaks testida või uuesti proovida? Soovisin ka tehnikut aga polnud vaba aega pakkuda. Lubati homse päeva jooksul asja täpsustada. Hetkel pole küll testinud digiboksi asemel mõne muu seadme ühendamist, kuna ühelgi seadmel pole võrgukaabli otsa.

PS! Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada. Peab boksi pealt seda tegema. TV saab sisse/välja lülitada.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 22:27:44 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega on keegi mõne (uue) häiret tekitava elektriseadme järgi ühendanud.

Lülita majapidamises kõik elektriseadmed välja, kõik pistikud pesadest välja, proovi siis. Ei aita, lülita koridori kilbist naabri(te) peakaitsed välja (no tehakse "märkus", käid veidi aega sinise silmaga ringi, pole ju tegelikult probleem), proovi siis.

Taavi_R kirjutas:
Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada.

Mingid raadiohäired? On ju Arris ja pult RF peal? Sest kui on infrapuna, siis vaid valgustus võib probleeme tekitada.
 


viimati muutis A.S. 30.10.2018 22:29:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 22:27:54 vasta tsitaadiga

Jumal küll see Telia iseteenindus on ikka õudne! Koduste teenuste all näitab TV kohta, et on lisateenuste all salvestamine ja kaks noppekanalit, nagu peab. Vajutad siis "Haldan" ja seal näitab, et ei ole ühtegi lisateenust valitud ja 0 noppekanalit. Seega ei saa neist ka loobuda. Aga kui valid kõigepealt netiühenduse ja selle haldamise ja siis seal lähed hoopis TV tab-i peale, siis seal all on jälle kenasti ära näidatud, mis lisateenused on tellitud ja mis mitte. Aga kui lähed proovid midagi muuta, siis öeldakse ainult: tehniline viga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 22:31:41 vasta tsitaadiga

Mul hakkas ka kunagi nii jama....lõpuks vedasin juhtme
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 30.10.2018 22:43:05 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
ZyXel elektrivõrguadapteritega probleem. Oskab keegi aidata?

Kaks aastat kõik ilusasti töötanud aga nüüd näitab veateadet:

Error 1: No network available. Please check that cables are connected on STB and gateway.


Ruuteri juures põles Power ja Ethernet (HomePlug kustus st puudub ühendus teiste võrgupikendusega). Digiboksi juures vilkus pikalt Power. Kaks korda sai helistatud Telia abisse. Öeldi, et adapterid ei saa omavahel ühendust. Sai kõik võimalused sai läbi testitud - restart, adapterite omavahel vahetamine, kaabli vahetamine jne. Soovitati minna esindusse testima aga kuna kohalikus esinduses sellist võimalust ei olnud, siis sai ostetud uus komplekt. Kahjuks ikka ei tööta. Nüüd küll kõik tuled põlevad ilusasti aga veateade sama. Ruuteri, digiboksi ja adapterite manualid olen läbi lugenud ja kõik asjad läbi testinud.

Kas on veel mõni asi mida saaks testida või uuesti proovida? Soovisin ka tehnikut aga polnud vaba aega pakkuda. Lubati homse päeva jooksul asja täpsustada. Hetkel pole küll testinud digiboksi asemel mõne muu seadme ühendamist, kuna ühelgi seadmel pole võrgukaabli otsa.

PS! Huvitav tähelepanek, et Telia puldiga digiboksi ei saa sisse/välja lülitada. Peab boksi pealt seda tegema. TV saab sisse/välja lülitada.


Mis ruuter sul on. Ma olen sellest kunagi siin kirjutanud aga mul lakkasid Zyxel adapterid töötamast siis kui TG789-le kõige uuem FW peale tõmmati mingi teise X probleemi pärast. Nii kummaline kui see ka polnud, kui lasin telioni 123 telefonineiul (ta helistas punaselt telefonilt kuhugile kõrgemale ja sealt tõmmati hoob vanema FW peale icon_lol.gif ) vana FW tagasi panna siis zyxelid jooksid jälle nagu siidi. Õnneks Intenoga seda jama ei ole.

Kas led pirni oled hiljuti kuskile pesasse kruvinud?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 22:45:03 vasta tsitaadiga

Taavi_R, pane kasvõi lahtiselt netikaabel digiboksi, siis korras?
Digiboks on off ei toimi kui tal ühendus puudub... Zyxel PLC peal peavad 3 rohelist olema, segaduse vältimiseks, vajuta ühel sek nuppu, vilgub..ja siis teisel..lähevad omavahel paari. Siis digiboksi restart voolust. Võiks toimida.

netcat, OT. Kas teleris mnu teenuste all tegutseda mugavam poleks? Pole iseteenindusega antud valikus kursis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 23:24:14 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Suure tõenäosusega on keegi mõne (uue) häiret tekitava elektriseadme järgi ühendanud.

Ise küll midagi ühendanud ei ole.

Kui ma ühte ZyXel adapterit digiboksi (Arris VIP1113) külge juhtmega ei ühenda, siis tulukeste järgi töötab see adapter igas pistikus korteris ja kaks esimest tuld põlevad:
Power - seade on sisse lõlitatud ja vooluvõrgus
HomePlug - on olemas ühendus teise võrgupikendusega

jeesus188 kirjutas:
Mul hakkas ka kunagi nii jama....lõpuks vedasin juhtme

icon_rolleyes.gif

itmynk kirjutas:
Mis ruuter sul on. Ma olen sellest kunagi siin kirjutanud aga mul lakkasid Zyxel adapterid töötamast siis kui TG789-le kõige uuem FW peale tõmmati mingi teise X probleemi pärast. Nii kummaline kui see ka polnud, kui lasin telioni 123 telefonineiul (ta helistas punaselt telefonilt kuhugile kõrgemale ja sealt tõmmati hoob vanema FW peale icon_lol.gif ) vana FW tagasi panna siis zyxelid jooksid jälle nagu siidi. Õnneks Intenoga seda jama ei ole.

Kas led pirni oled hiljuti kuskile pesasse kruvinud?


Ruuter on neli kuud vana Inteno DG200A. Update ise ei ole teinud.
Kogu korter LED valgustuse peal 3 aastat olnud. Viimasel ajal pirne vahetanud ei ole.

indrpo kirjutas:
Taavi_R, pane kasvõi lahtiselt netikaabel digiboksi, siis korras?
Digiboks on off ei toimi kui tal ühendus puudub... Zyxel PLC peal peavad 3 rohelist olema, segaduse vältimiseks, vajuta ühel sek nuppu, vilgub..ja siis teisel..lähevad omavahel paari. Siis digiboksi restart voolust. Võiks toimida.

Mis mõttes "lahtiselt netikaabel digiboksi"?

EDIT: Nüüd suure nikerdamise peale ruuterisse ühendatud ZyXel adapteril põlevad kõik tuled. Digiboksi (Arris) juures kaks esimest (Power ja HomePlug). Nüüd tundub nagu adapter ei saaks digiboksiga ühendust?

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 07:52:22 vasta tsitaadiga

Taavi_R, sul pole võimalik kontrollida pika võrgukaabliga kas ruuteri ja digiboksiga kõik korras on?
kas sul on võimalik proovida PLC adaptereid nii, et ühendad selle järgi sülearvuti ja kontrollid interneti kiirust?

nii peaks probleemikoht lokaliseeritud saama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 31.10.2018 14:34:11 vasta tsitaadiga

Mulle tuli ka kiri(Amino kasutaja), et detsembri alguses läheb vana menüü kinni ja saan soodsalt uue digiboksi ja puldi. Saan aru, et ka Motorolas läheb vana menüü ja S2 pult kinni. Uut menüüd ju S2 puldiga juhtida ei saa? Sellega jääb RF digiboksi juhtimiseks aga erinevalt IR-st, levib see ju ümberringi. Siiani oli mitu boksi, mille suunas siis IR pulti suunasin(Aminod).
Minu küsimus on "uue" RF puldi kohta, et kas on võimalik mitu Motorola/Arris digiboksi aga erinevate pultidega(nt Rootsi seadme oma ja Telia S5) samas ruumis?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 15:02:27 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Saan aru, et ka Motorolas läheb vana menüü ja S2 pult kinni. Uut menüüd ju S2 puldiga juhtida ei saa?


Saab.
Ja mis hind see soodne on millega uut pakutakse siis?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 31.10.2018 15:39:27 vasta tsitaadiga

Kui Motorola ja S2 töötavad ka uue menüüga, siis on mõistlik osta kasutatud seade. Mitte järelmaksu pakkumine. "Uuele digiboksile pakume hetkel üürisoodustust 0 € kuueks kuuks (tavahind 1,99 € kuus). Uuele puldile kehtib hetkel soodushind 5 € (tavahind 13 €)."
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 17:52:49 vasta tsitaadiga

Sain omal asjad korda. Tehnik käis kohal ja vahetas digiboksi ära. Ei osanud midagi täpsemalt öelda, milles võis probleem olla. Digiboks kõikide tulukeste jm järgi töötas korralikult.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 01:15:29 vasta tsitaadiga

Täna nägin esimest korda, kus Salvestusele oli juurde kirjutatud: Juba aegunud. Tavaliselt peaks selline Salvestus kadunud olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.11.2018 10:29:09 vasta tsitaadiga

Küsimus neile, kes siin Telia asjadega rohkem kursis. Kas vahepeal on tulnud mingeid uudiseid Salvestusteenuse edasiarendamise osas? Tahaks otsesaadet pausile panna ilma, et peaks vaatama salvestust algusest ja siis kerima saate õigesse kohta - kuigi kui aus olla, siis ei mäletagi, millal seda (salvestuse kerimist õigesse kohta) viimati teha sai, sest põhimõtteliselt kataks meie vajaduse ka kordusTV ning teenus on aktiivne igaks juhuks, et äkki läheb vaja mõne välismaise saate vaatamiseks paar korda kuus. Kui selline pausile panemise võimalus tekiks, siis oleks see päris cool.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 11:17:52 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Küsimus neile, kes siin Telia asjadega rohkem kursis. Kas vahepeal on tulnud mingeid uudiseid Salvestusteenuse edasiarendamise osas? Tahaks otsesaadet pausile panna ilma, et peaks vaatama salvestust algusest ja siis kerima saate õigesse kohta - kuigi kui aus olla, siis ei mäletagi, millal seda (salvestuse kerimist õigesse kohta) viimati teha sai, sest põhimõtteliselt kataks meie vajaduse ka kordusTV ning teenus on aktiivne igaks juhuks, et äkki läheb vaja mõne välismaise saate vaatamiseks paar korda kuus. Kui selline pausile panemise võimalus tekiks, siis oleks see päris cool.
ei saa ja Telia tegelinskite jutu järgi seda ei tule ka
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 14:47:44 vasta tsitaadiga

acer, hetkel uudist pole ja tõenäoliselt tuleb see uudis siis kui kunagi valmis on.
alpha, päris nii pole öeldud, et ei saa. Saab kindlasti aga mitte tänase tehnilise TeliaTV platvormi peal. Kui uuesti ehitatakse ja teistmoodi, siis saaks.

Kas saama hakkab, ei oska mina "kruvikeerajaga tüüp" öelda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.11.2018 15:13:32 vasta tsitaadiga

Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 15:32:11 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale.


Nüüd siis mitte enam ainult vist, vaid kindlasti. Samsung ja LG mõlemad.
Paraku ei ole võimalik enam uusi arendusi neisse teha ja poolikut teenust pole mõistlik Telial pakkuda.
Olen/olin ise samuti pisut õnnetu, et lastetoa ja magamistoa telerite taha üks lisatoide ja boks ära mahutada aga ütleme nii, et seinal neid näha ei jäänud, menüü on kiirem ja teenus probleemivabam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 15:40:53 vasta tsitaadiga

indrpo - Kui juba soovide avaldamiseks läks, siis millal tekib saadete/seriaalide juurde võimalus otse eelmisele-järgmisele osale liikuda?
Jube tüütu on ikka saatekava mööda lapata ja eelmist-järgmist osa otsida. (Eriti nt. Discovery'l, kus need on mingil täiesti suvalisel päeval/kellaajal).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 17:07:30 vasta tsitaadiga

LG OLEDi kohta tuli ka kõne Teliast, et lõpetatakse LG tugi ära. Õnneks just tuli uus 4K UHD Arris digiboks välja seega olin meeleldi nõus vahetama. Loodetavasti menüü jms kõik kiire ja mõnus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 01.11.2018 18:07:00 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Nüüd vist hakatakse ka Samsungi appi kinni panemisega tegelema.
Töökaaslasele juba helistati ja öeldi, et järgmisest aastast läheb kinni.
Pakuti, et toovad Arrise kohale.


Sain ise ka just sama kõne, et Samsungil lõpetatakse app ära ja et võta 3a tasuta uus Arris
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlsson
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 21:00:59 vasta tsitaadiga

Sain täna sama kõne Samsungi api kohta.. Klienditeenus jättis veidike soovida, osaliselt ka seepärast kohe uut pakkumist ei võtnud. Sain aru, 3 aastaks digiboksi rent tasuta. Aga põhiline küsimus selles, mis saab, kui otsustan enne 3 aastat lepingu lõpetada? Kas annan seadmed tagasi ja kõik? Ega mingit leppetrahvi välja ei imeta?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 01.11.2018 21:13:57 vasta tsitaadiga

Karlsson kirjutas:
Sain täna sama kõne Samsungi api kohta.. Klienditeenus jättis veidike soovida, osaliselt ka seepärast kohe uut pakkumist ei võtnud. Sain aru, 3 aastaks digiboksi rent tasuta. Aga põhiline küsimus selles, mis saab, kui otsustan enne 3 aastat lepingu lõpetada? Kas annan seadmed tagasi ja kõik? Ega mingit leppetrahvi välja ei imeta?


Jah. Ei ole trahviga seotud leping.
Rendid, kaua ise soovid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 01.11.2018 22:02:06 vasta tsitaadiga

Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.11.2018 22:08:37 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Jumal küll see Telia iseteenindus on ikka õudne! Koduste teenuste all näitab TV kohta, et on lisateenuste all salvestamine ja kaks noppekanalit, nagu peab. Vajutad siis "Haldan" ja seal näitab, et ei ole ühtegi lisateenust valitud ja 0 noppekanalit. Seega ei saa neist ka loobuda. Aga kui valid kõigepealt netiühenduse ja selle haldamise ja siis seal lähed hoopis TV tab-i peale, siis seal all on jälle kenasti ära näidatud, mis lisateenused on tellitud ja mis mitte. Aga kui lähed proovid midagi muuta, siis öeldakse ainult: tehniline viga.

Kellele seda iseteenindust ikka vaja on? Ma olen pigem seda meelt, et Telia võiks oma muid olemasolevaid teenuseid arendada ja sealjuures uusi teenuseid turule tuua. See iseteenindus tundub, et ei saagi neil valmis. Mulle on jäänud juttudest mulje, et Telia platvorm on vananenud ning lagi on ees ja sellele enam midagi uut juurde lisada ei saagi puhtalt tehnilistel põhjustel. Telia HBOd kasutasin 2 kuud ning siis loobusin, kuna tahvlis ja telefonis seda vaadata ei saa - aasta on ikkagi 2018 juba.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 22:44:42 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Jube tüütu on ikka saatekava mööda lapata ja eelmist-järgmist osa otsida. (Eriti nt. Discovery'l, kus need on mingil täiesti suvalisel päeval/kellaajal).

Sellest tunnen ise ka puudust. Saadetest/seriaalidest võiks tekkida eraldi mingi kataloog.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 23:11:14 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas äpp keeratakse kinni (pilt lännu) või lihtsalt jäetakse nagu hetkel on? Ma olen nõus ka nende TV äpi "puudustega", jätke palun tööle!

Sama siin. Televiisoris on soft ja äpp uppimata ja kõik töötab suhteliselt selliseilt, nagu ta alati töötanud. HBO-st ei tunne puudust. Ühte pulti ja source'i vahetust hindan rohkem kui tasuta renti. Veelgi enam - äpiga olen juba 2a hakkama saanud, rendile andmine kolmeks aastaks on suht mõnitamine sest üks põhjus miks äpiga televiisorit vaatasin oligi see, et ei peaks digiboksi rentima/ostma. Kulu igakuiselt väike, aga kulu seegi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 23:27:10 vasta tsitaadiga

Fate, mul Samsungi telekaga on ka üks pult ja üks source. Kuigi HDMI otsas on uus Arris. Ei tea kas see on uuema aja Samsungi teleka lõbu või ehk vanemad ka oskavad? Igatahes väga mugav on teleka puldiga kõike opereerida ja Telia pult vedeleb kusagil kaugel peidus.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.11.2018 23:29:01 vasta tsitaadiga

See äpp on/oli minu silmis ainuke eelis mis Telial oli. Jah, Samsung'il see ei toiminud kõige paremini, aga LG peal töötab siiani probleemitult. Miks seda on nüüd vaja vägisi ära tappa? Ma ei saa aru mis vaimustus seal Telias on selle digiboksi ja oma puldiga. Kas otsustajad tõesti ei saa aru et televisioon ei ole enam ammu ainuke asi mida inimesed vaatavad või siis ongi eesmärk kõige muu tarbimine võimalikult keeruliseks teha? Päevas kahe salvestuse vaatamiseks igasse tuppa eraldi karp ja pult ei tundu mõistlik lahendus mulle. Oleks siis vähemalt HDMI-CEC, aga seda ka pole.

Positiivse küljepealt saab siis lõpuks Telia ruuteri rentimisest loobuda ja oma ruuterit kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 942, 943, 944 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.