Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 10:59:08 vasta tsitaadiga

Libe said voki kätte vää.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2018 11:41:51 vasta tsitaadiga

sellega läheb aega
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 15:25:34 vasta tsitaadiga

libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2018 19:09:46 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad thumbs_up.gif
mis selle point on?
proshopis tallinnas on stevenseid küll
nende tipu mudel prestige näeb identne välja sellega, mis kodulehel on ja youtubes leiab
Vapor on lihtsalt aluraamiga - geomeetria sama


aga nüüd odavast võimsusmõõtjast icon_biggrin.gif
https://www.indiegogo.com/projects/cycling-power-meter-at-a-breakthrough-price?utm_source=sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=bck-09102018update&utm_term=#/

paistab, et sellest saab isegi asja, huvitav, palju sellel vastupidavust on, hind on küll vähemalt 2x odavam, kui praegu kõige odavam võimsusmõõtja vist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.09.2018 19:36:31 vasta tsitaadiga

dcrainmaker üleb käib siis teab midagi täpsemalt öelda. selliseid projekte on vist varemgi olnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2018 19:38:52 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
dcrainmaker üleb käib siis teab midagi täpsemalt öelda. selliseid projekte on vist varemgi olnud.
ta mingi preview juba tegi millalgi kevadel, seda siin jagasin ka - kommentaarid on aktiivsed sel samal artiklil
https://www.dcrainmaker.com/2018/04/iq2-149eur-first-power-meter.html

aga anduri mõttest endast
https://www.dcrainmaker.com/2009/08/power-primer-cycling-with-power-101.html

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 11:42:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Pätu kirjutas:
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad thumbs_up.gif
mis selle point on?
proshopis tallinnas on stevenseid küll
nende tipu mudel prestige näeb identne välja sellega, mis kodulehel on ja youtubes leiab
Vapor on lihtsalt aluraamiga - geomeetria sama

Pigem huvitaks, et mis ootused seonduvalt uue rattaga on; miks antud mudeli valisid ja mis rattad valikus konkurentideks olid...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2018 10:33:45 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
libe kirjutas:
Pätu kirjutas:
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad thumbs_up.gif
mis selle point on?
proshopis tallinnas on stevenseid küll
nende tipu mudel prestige näeb identne välja sellega, mis kodulehel on ja youtubes leiab
Vapor on lihtsalt aluraamiga - geomeetria sama

Pigem huvitaks, et mis ootused seonduvalt uue rattaga on; miks antud mudeli valisid ja mis rattad valikus konkurentideks olid...
mingeid ootusi ei ole
ja tundus best bang for buck olema
endale meelepärast kasutatud vokki ei leidnud


https://areena.yle.fi/1-50007687 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 09:26:10 vasta tsitaadiga

keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 11:17:50 vasta tsitaadiga

miga, Tegin MTB ->Cyclco ->MTB läbi. Tsükloka asendiga ei harjunud selg ära kuidagi. Isegi peale HE seadistamist laseriga jäi selg tunda andma. Tõsi seljaga probleeme olnud ja see individuaalne. Katseta ja proovi erinevaid. Võta see mis sobib hinna ja mugavuse poolest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buteobuteo
HV kasutaja
buteobuteo

liitunud: 05.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 12:29:00 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ?

Soetasin eelmisel aastal fuji cross 1.7 ja nüüdseks ~2000km sõidetud, varasemalt olin ainult mtbga sõitnud. Mina isiklikult olen väga rahul, kõva kattega teel oluliselt kiirem kui varasem mtb, aga päris juurikate vahel kitsa maanteejooksu ja 700x33c rehviga ikka väga kiiret sõitu teha ei kannata. Kõige üllatavam on raami vastupidavus - paar x päris kõvasti kukkunud, aga raamil pole isegi visuaalselt häda midagi.
Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.10.2018 15:33:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga


kolmekas.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.10.2018 17:31:24 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga


kolmekas.
kuidas see universaalsem on?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2018 18:22:57 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ?

Võtsin see aasta hooaja alguses Merida CC500 ligi ja MTB pealt tulles olen valikuga ülirahul. Umbes 2500km olen läbisõitu teinud ja siiani ei kahetse. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 14:42:39 vasta tsitaadiga

MTB raamile ehitatud argi-velo (26", slikid, jäik kahvel, pakiraam, porikad, dünamojooks, tuled) asemele ja metsakõlbuliku 29eri kõrvale tuli suve lõpus Cube Nuroad. Pigem gravel/all-road/adventure kui cyclo ja kohe ka argi-ja matkasõitude konfis (dünamo-jooks, tuled, pikad porikad, kitsas pakiraam). Endale väikese üllatusena hakkasid 75-100 km kruusatuurid kuidagi jube hästi klikkima. 29er nägi peale seda vist vaid korra-paar juurikaid, muu ratta-aeg läks nädalavahetsutel Nuroadiga kruusa mõõtes või nädala sees töölt koju pedaalimisi pikemaks venitades. Üsna teadlik ja läbimõeldud valik oli, "päris" cyclo raamist tahtsin pikemate sõitude tarvis vähe püstisemat asendit, lisaks oli soov puhta selja ja säärega tööle jõuda ja igav ei tohtinud hakata, ei argi- ega lustisõitudel. Kõik selle, mida tahta oskasin, kenasti ka sain. Kui päevad uuesti pikemaks hakkavad minema, läheb vast 700x40cc tubeless alla.

Kõiki kiikse ei osanud küll ette näha. Näiteks pööramisel vastu jooksu/porikaid käivad varbad on minu jaoks täiesti uus teema, aeglasemal nikerdamisel sellega rehkendamine veel päris automaagiliselt ei käi. Ja paksema kindaga linkidele pihta saamine tahab veel harjumist.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.10.2018 15:35:18 vasta tsitaadiga

Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 16:05:52 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid.

Ei pruugi olla, vaid raami geomeetria selline + kummi kõrgus ja porikate profiil...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 16:08:45 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid.

MNT rataste puhul tundub olevat pigem argipäev. Selle vastu on muidu väga lihtne rohi, tuleb lihtsalt kiiremini sõita, et ei tekiks võimalust lenksu välja keerata. Ja variant, et eheda cyclo puhul on sellele rohkem tähelepanu pööratud.
Minul annab tunda ainult kõnnikiirusel kusagil torupiierete vahel ukerdades. Lisaks on mul kingal klots pigem taga kui kusagil normaalseks peetavas kohas, aga paar numbrit suurema jala puhul annaks see sama välja.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2018 16:52:25 vasta tsitaadiga

tsüklokatel ka poritiiva ja pakiraamikinnitused olemas, küll mitte kõigil
too, mille endale tellisin, tollel kenasti olemas thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 15:25:05 vasta tsitaadiga

Suutsin esitulest jagu saada ehk soovitusi, mida siit kohapealt osta võiks - kuni 40 €
Võiks olla veekindel ja lihtsa kinnitusega lenksule.
Silma jäänud nagu see: http://www.redbike.ee/tuled-helkurid/905385-alex-force-front-light-4-led-battery.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.10.2018 19:06:10 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Suutsin esitulest jagu saada ehk soovitusi, mida siit kohapealt osta võiks - kuni 40 €
Võiks olla veekindel ja lihtsa kinnitusega lenksule.
Silma jäänud nagu see: http://www.redbike.ee/tuled-helkurid/905385-alex-force-front-light-4-led-battery.html
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid

teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_lol.gif
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja

aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 21:51:22 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
miga kirjutas:
Suutsin esitulest jagu saada ehk soovitusi, mida siit kohapealt osta võiks - kuni 40 €
Võiks olla veekindel ja lihtsa kinnitusega lenksule.
Silma jäänud nagu see: http://www.redbike.ee/tuled-helkurid/905385-alex-force-front-light-4-led-battery.html
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid

teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_lol.gif
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja

aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli?


Prožektori vennad on jah huvitav nähtus. Oli au korra sellisega kohtuda ja kui mööda sõitis, siis olin mõnda aega suht kinni omadega, sest see valgus oli ulme. Vana tuli oli mingi Banggoodi tellimus, siingi teemas korduvalt läbi käinud tuli. Ei olnud teine halb, aga kinnitusega ei oldud väga vaeva nähtud (tänaseks on nad selle ümber teinud). Vana sai kabelimatsu nüüd nädalavahetusel kui olin MTB-ga 100 kmsel ringil ja suutsin külili käia. MTB-l suht slickid all ja mere ääres laudteel kadus igasugune pidamine ja üle kuudi olingi. Lamp tegi prõks ja nägemist.
uueks lambiks saab Moon Meteor: https://www.tweekscycles.com/eu/moon-meteor-front-light-2003375/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.10.2018 00:43:08 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
libe kirjutas:
miga kirjutas:
Suutsin esitulest jagu saada ehk soovitusi, mida siit kohapealt osta võiks - kuni 40 €
Võiks olla veekindel ja lihtsa kinnitusega lenksule.
Silma jäänud nagu see: http://www.redbike.ee/tuled-helkurid/905385-alex-force-front-light-4-led-battery.html
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid

teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni icon_rolleyes.gif icon_evil.gif icon_lol.gif
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja

aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli?


Prožektori vennad on jah huvitav nähtus. Oli au korra sellisega kohtuda ja kui mööda sõitis, siis olin mõnda aega suht kinni omadega, sest see valgus oli ulme. Vana tuli oli mingi Banggoodi tellimus, siingi teemas korduvalt läbi käinud tuli. Ei olnud teine halb, aga kinnitusega ei oldud väga vaeva nähtud (tänaseks on nad selle ümber teinud). Vana sai kabelimatsu nüüd nädalavahetusel kui olin MTB-ga 100 kmsel ringil ja suutsin külili käia. MTB-l suht slickid all ja mere ääres laudteel kadus igasugune pidamine ja üle kuudi olingi. Lamp tegi prõks ja nägemist.
uueks lambiks saab Moon Meteor: https://www.tweekscycles.com/eu/moon-meteor-front-light-2003375/
mis see vana lamp siiski oli?
ega mitte see?
https://www.banggood.com/Machfally-German-Standard-Smart-Sensor-Warning-Light-Shock-Sensor-LED-Front-Lamp-USB-Charging-Night-Riding-p-1072090.html?

krt väga palju enam vast ei kulu, varsti kiman isegi tsükloga icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 07:37:34 vasta tsitaadiga

libe, tundub seda tüüpi olevat küll lamp.
mis tsükloka sa tellisid ? Haun ka üha enam mõtteid selles suunas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.10.2018 19:31:53 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
libe, tundub seda tüüpi olevat küll lamp.
mis tsükloka sa tellisid ? Haun ka üha enam mõtteid selles suunas.
sama, mis videos

mis lambi kinnitusel juhtus?
mul tulid talla kinnituskruvid kohe alguses pesadest läbi, need said peitepeadega kruvidega asendatud ja hoiavad hästi
nüüd millalgi muutus bajonett vedelaks, seepeale panin lambi ja talla vahele jupi kingapaela - toimib kulda icon_lol.gif

vaatasin, et nood shimano pedaalid paistavad mõistlikud olema
https://www.bike-discount.de/en/buy/shimano-spd-pd-eh500-pedals-721669
multi release klipid, soodsad ja saab plätudega edasi paugutada thumbs_up.gif icon_lol.gif


varasemalt olid vanal gt'l klipid ostes küljes, seal oli see plastpedaal lisandina kaasas - harjusin sellega päris kenasti ära, et täistald allpool ja klipp pidevalt peal

SPD klipiga ilmselt cx'iga kõige mõistlikum

kui kunagi kingad ostan, siis saab proovida ka

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 15:19:03 vasta tsitaadiga

libe, murdus ära, suht nigela ehitusega.

Eile hommikul sai MTB-ga 107 km sõidetud. Vokile hüppasin kell 7:45 hommikul ja sa mu meie kui külm oli. Kiivril, ketsidel, kinnastel jäätükid, korralik lumemehe tunne oli. Udust ei hakka rääkimagi, seda oli ikka ropult, aga sõit hea, kõik hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2018 10:51:42 vasta tsitaadiga

Keegi kodus rullidel sõidab ? Tahaks soetada endale midagi, aga pole õrna aimu ka millist valida. Müratase võiks olla minimaalne. Nõuandeid ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.10.2018 12:38:51 vasta tsitaadiga

mul on üks pukk odavalt üle kui huvitab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.10.2018 21:33:20 vasta tsitaadiga

krt eile õhtul jätsin pusa tööjuurde ning hommikul vaatasin, et väljas 0°C
ei hakanud veel lühikesi pükse pikkade vastu asendama, kuid jõudsin juba välja otsida, aga kuna pusa ei olnud, siis viskasin maikale t-särgi otsa ja andsin 10-11km vokiga piisavalt valu, et jahe ei hakkaks icon_lol.gif
kaua nõnda enam paugutada ei saa

tööle jõudsin, siis pea tilkus, nagu nõiakaev - varbad külmetasid ja keset sõitu pidi tihedalt sprinte tegema, et reie- ja tuharalihased käima saaks.
nii kui pisut alla 30km/h kiirus langes, siis oli liikuvus juba kehv ja hakkas vaevama
krt küünarnukid hakkavad külmaga tunda andma thumbs_down.gif
tuul oli ka õige pisut vastu, aga ei vajanud ülemäärast rassimist.



eilse taganttuulega ei kannata võrreldagi icon_lol.gif icon_razz.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 19:10:03 vasta tsitaadiga

ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris thumbs_up.gif ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all icon_razz1.gif
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel icon_biggrin.gif helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 26.10.2018 19:34:42 vasta tsitaadiga

Kas sa siis ei tea, et parema pidamisega rehv tuleb alati taha panna? icon_smile.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 19:48:32 vasta tsitaadiga

saan aru, et tagavedu ja värki, aga miskipärast kippus eelmine talv just esiratas see olema mis keeramisel kippus otse minema ja paar korda tahtis kangesti üldse alt ära minna icon_razz1.gif
ses mõttes olen enda üle uhke - terve eelmine talv käisin suvekatega tööl iga jumala päev, ning küliti ei käinud kordagi, ainult paar korda tuli jalg maha panna icon_biggrin.gif suvekad ka tegelikult kirjade järgi miskid all-season isendid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.10.2018 20:18:35 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
saan aru, et tagavedu ja värki, aga miskipärast kippus eelmine talv just esiratas see olema mis keeramisel kippus otse minema ja paar korda tahtis kangesti üldse alt ära minna icon_razz1.gif


Antelope on ees või mõni veel hullem angerjakõht?

enda rattal on ees http://www.innovatires.com/tire_serch.php?xPA=IA-2235 (aastaringselt) talvel peab üsna hästi, kui esipidurit ei puutu.

taga http://www.innovatires.com/tire_serch.php?xPA=IA-2068 (suvel) talvel on tagarattal seesama Nokian
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2018 20:29:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris thumbs_up.gif ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all icon_razz1.gif
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel icon_biggrin.gif helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal.

https://www.bike-discount.de/en/shop/mtb-tyres-26-non-folding-240/type_of_tyre-spike_tyre
kõige kõvemad naelad vaid 10€ kallimad

meil müüakse robustsete hindadega
https://www.rehv.ee/jalgrattarehvid/naastrehvide-turbo-pusib-kindlalt-jaistel-teedel-361-naastuga-schwalbe-ice-spiker-pro-26/123194
http://fixus24.ee/?st=5;info=jalgrattad;toode=06-V26210N-379;/V%C3%A4liskumm_Ice_Spiker_54559.html


aga terve eelmine talv sai continentalk racekingidega kihutatud ja tõesti oli kolm juhtumit, kus naast oleks aidanud, samas käest minek oli piisavalt leebe, et ennast ära ei lõhkunud.
ilmselt kehvema füüsilise vormiga inimene oleks pea ka vastu maad peksnud, kuid siis kiiver aitab vast icon_biggrin.gif
ise ma kiivrit ei kandnud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 20:42:25 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
saan aru, et tagavedu ja värki, aga miskipärast kippus eelmine talv just esiratas see olema mis keeramisel kippus otse minema ja paar korda tahtis kangesti üldse alt ära minna icon_razz1.gif


Antelope on ees või mõni veel hullem angerjakõht?

enda rattal on ees http://www.innovatires.com/tire_serch.php?xPA=IA-2235 (aastaringselt) talvel peab üsna hästi, kui esipidurit ei puutu.

taga http://www.innovatires.com/tire_serch.php?xPA=IA-2068 (suvel) talvel on tagarattal seesama Nokian

angerjakõht? igatahes mina ei tea peast marki, sama millega ratta 2a tagasi enda käsutusse sain icon_biggrin.gif teades õemeest (ratta haldur enne mind, kuid mitte sõitja, selle rattaga), siis ega ta sinna alla mingit Nangkang-i ekvivalenti ostnud...
sain siis hakkama, saan naastuga seda enam hakkama.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 20:49:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris thumbs_up.gif ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all icon_razz1.gif
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel icon_biggrin.gif helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal.

https://www.bike-discount.de/en/shop/mtb-tyres-26-non-folding-240/type_of_tyre-spike_tyre
kõige kõvemad naelad vaid 10€ kallimad

saare talves ma suurema osa ajast vist uisutaks nendega ilutulestiku saatel.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.10.2018 21:15:06 vasta tsitaadiga

angerja kõht on jääst libedam icon_wink.gif

arm2004, naastrehvide kasutusjuhendit tuleb lugeda. neil on kiirusepiirang.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2018 21:45:13 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
angerja kõht on jääst libedam icon_wink.gif

arm2004, naastrehvide kasutusjuhendit tuleb lugeda. neil on kiirusepiirang.
viita palun sellele totrusele!
kas kiirus on piiratud seetõttu, et tsentrifugaalkiirusel mingil väärtusel muutuvad naastud kaasliiklejatele ohtlikuks või kuidas kiirus võiks mõjutada naastude kasutamist rattal.

Pigem eeldaksin, et on hoiatavad kiirused, mil naast võib oma funktsiooni jääl kaotada, kuid kiirusepiirang


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.10.2018 22:23:41 vasta tsitaadiga

libe, naastud kuluvad väga kiiresti ära ja võivad peasadest välja tulla. piiranguid on rohkemgi kui ainult kiirus.

ei tohi järsult kiirendada, järsult pidurdada ja kiirus on piiratud puhtal asfaldil sõimisel, see kulutab naastusid. 14 km/h oli soovituslik.

arm2004, võib sulle kasutusjuhendit tsiteerida ostis just nokiani talverehvi.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2018 22:52:44 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
libe, naastud kuluvad väga kiiresti ära ja võivad peasadest välja tulla. piiranguid on rohkemgi kui ainult kiirus.

ei tohi järsult kiirendada, järsult pidurdada ja kiirus on piiratud puhtal asfaldil sõimisel, see kulutab naastusid. 14 km/h oli soovituslik.

arm2004, võib sulle kasutusjuhendit tsiteerida ostis just nokiani talverehvi.
sa oled leidlik inimene, ehk leiad siis selle juhendi, tee koopiasellest, millest omale infot ammutasid thumbs_up.gif

kuid loha tõmbamisel on elementaarne, et naelad võivad välja rebeneda, kuid kiirendamisel icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
lõpuks 14km/h - mis kuradi rehvidest sa räägid üldse

ei ole realistlik, et inimesed sõidavad 14km/h - mingitest prisma naastudest räägid?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 23:02:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

krt eile õhtul jätsin...

sa pole ikka korras icon_biggrin.gif 35+ km/h rauas pidevalt

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.10.2018 23:06:51 vasta tsitaadiga

libe, kirjutas:

ei ole realistlik, et inimesed sõidavad 14km/h - mingitest prisma naastudest räägid?


kõnealune rehv on see: https://www.veloplus.ee/et/toode/naastrehv-suomi-tyres-26x1-90-mount-and-ground-w160-26893 ja juhend tuleb sellega kaasa.

ja talvel ma kiiremini ei sõida kui 14 versta tunnis. see annab hea reageerimisvaru.
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.10.2018 23:25:10 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

krt eile õhtul jätsin...

sa pole ikka korras icon_biggrin.gif 35+ km/h rauas pidevalt
kui ma üksi sõidan, siis mulle meeldib sõita pidevalt nii, et jalalihased on üle keskmise koormatud, ehk valus just ei ole
aga lihtsalt veereda ma ei oska
psühholoogiliseks piiriks olen omale 30km/h võtnud - see on eesmärk

kui taganttuul või jalg hea või mis iganes, siis ma vajutan alati maksimumi, millest jätkub kogu distantsiks.
Täna hommikul oli moment, kus tuli klappidest hea biit, kus pingutusega kaasnes eufooriatunne vms - hetk, mil läks all-in, vastutuul tundus olevat, arvestades tempot, kuid hiiu rimi lipud näitasid pisut soodsamat tuult mulle



ennast huvitab kohe, kuidas agressiivsema sõiduasendiga cx kitsamate rehvide ja kergema rattaga tulemusi mõjutab.
sant lugu, et talv, kus lihtsalt jalad külmad ja ei saa maksimumi jalast


ma muidu lühike 181cm ja kogukas 96kg rattur

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 08:54:12 vasta tsitaadiga

kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.10.2018 09:47:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis?
?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 12:57:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis?
?
mingi kummalise anomaalia tõttu ei näe äkitselt su graafikutega posti ja enda modede süüdistamise vahelie jäänud poste.
ei tea veel miks...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 13:33:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis?
?
mingi kummalise anomaalia tõttu ei näe äkitselt su graafikutega posti ja enda modede süüdistamise vahelie jäänud poste.
ei tea veel miks...
Talverehvide postitused on ju eespool?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 10:25:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi telefonihoidjat ratttale vaja ei ole ? Plaan tellida QuadLock kesta iPhonele: https://www.quadlockcase.eu/collections/shop-ride Olen QuadLocki kasutanud aastaid ja parim, mis täna saada on. Piisab ühest soovijast, siis on 35€ ületatud ja post on tasuta.

Keegi iPhone 6+/7+/8+ kasutab, siis on Quad lock kest seisma jäänud uue telefoniga seoses.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 14:56:48 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on pikemat praktikat rihmülekandega icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2018 07:18:42 vasta tsitaadiga

jõle veider on praegu naastuga sõita, s.t tunne, et "nüüd läheb alt ära" on pidev icon_razz1.gif nädala sõidan veel sisse ja kui siis ka tali ei tule, läheb suvekas alla tagasi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.