|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
11.09.2018 10:59:08
|
|
|
| Libe said voki kätte vää.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.09.2018 11:41:51
|
|
|
sellega läheb aega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
11.09.2018 15:25:34
|
|
|
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
11.09.2018 19:36:31
|
|
|
| dcrainmaker üleb käib siis teab midagi täpsemalt öelda. selliseid projekte on vist varemgi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.09.2018 11:42:37
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad  |
mis selle point on?
proshopis tallinnas on stevenseid küll
nende tipu mudel prestige näeb identne välja sellega, mis kodulehel on ja youtubes leiab
Vapor on lihtsalt aluraamiga - geomeetria sama
|
Pigem huvitaks, et mis ootused seonduvalt uue rattaga on; miks antud mudeli valisid ja mis rattad valikus konkurentideks olid...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.09.2018 10:33:45
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
libe, sheeri siis pilti kah kui kätte saad  |
mis selle point on?
proshopis tallinnas on stevenseid küll
nende tipu mudel prestige näeb identne välja sellega, mis kodulehel on ja youtubes leiab
Vapor on lihtsalt aluraamiga - geomeetria sama
|
Pigem huvitaks, et mis ootused seonduvalt uue rattaga on; miks antud mudeli valisid ja mis rattad valikus konkurentideks olid... |
mingeid ootusi ei ole
ja tundus best bang for buck olema
endale meelepärast kasutatud vokki ei leidnud
https://areena.yle.fi/1-50007687
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
07.10.2018 09:26:10
|
|
|
| keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
07.10.2018 11:17:50
|
|
|
| miga, Tegin MTB ->Cyclco ->MTB läbi. Tsükloka asendiga ei harjunud selg ära kuidagi. Isegi peale HE seadistamist laseriga jäi selg tunda andma. Tõsi seljaga probleeme olnud ja see individuaalne. Katseta ja proovi erinevaid. Võta see mis sobib hinna ja mugavuse poolest.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buteobuteo
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2007
|
07.10.2018 12:29:00
|
|
|
| miga kirjutas: |
| keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ? |
Soetasin eelmisel aastal fuji cross 1.7 ja nüüdseks ~2000km sõidetud, varasemalt olin ainult mtbga sõitnud. Mina isiklikult olen väga rahul, kõva kattega teel oluliselt kiirem kui varasem mtb, aga päris juurikate vahel kitsa maanteejooksu ja 700x33c rehviga ikka väga kiiret sõitu teha ei kannata. Kõige üllatavam on raami vastupidavus - paar x päris kõvasti kukkunud, aga raamil pole isegi visuaalselt häda midagi.
Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.10.2018 15:33:05
|
|
|
| tsitaat: |
Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga
|
kolmekas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.10.2018 17:31:24
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui omada ainult 1 ratast, siis imo oluliselt parem(universaalsem) valik võrreldes mtbga
|
kolmekas. |
kuidas see universaalsem on?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
07.10.2018 18:22:57
|
|
|
| miga kirjutas: |
| keegi MTB pealt Cycloka peale liikunud ? Vaikselt haudun peas seda mõtet, sest enamik trajektooridest on metsast väljas ja kui tahangi metsas uhada, siis cyclokas saab sellega ka kenasti hakkama. pigem rohkem asfalti nautija. Täna Merida MTB ja ei saa kurta. Cycloka peal peaks alternatiivtootjat vaatama ? |
Võtsin see aasta hooaja alguses Merida CC500 ligi ja MTB pealt tulles olen valikuga ülirahul. Umbes 2500km olen läbisõitu teinud ja siiani ei kahetse.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
08.10.2018 14:42:39
|
|
|
MTB raamile ehitatud argi-velo (26", slikid, jäik kahvel, pakiraam, porikad, dünamojooks, tuled) asemele ja metsakõlbuliku 29eri kõrvale tuli suve lõpus Cube Nuroad. Pigem gravel/all-road/adventure kui cyclo ja kohe ka argi-ja matkasõitude konfis (dünamo-jooks, tuled, pikad porikad, kitsas pakiraam). Endale väikese üllatusena hakkasid 75-100 km kruusatuurid kuidagi jube hästi klikkima. 29er nägi peale seda vist vaid korra-paar juurikaid, muu ratta-aeg läks nädalavahetsutel Nuroadiga kruusa mõõtes või nädala sees töölt koju pedaalimisi pikemaks venitades. Üsna teadlik ja läbimõeldud valik oli, "päris" cyclo raamist tahtsin pikemate sõitude tarvis vähe püstisemat asendit, lisaks oli soov puhta selja ja säärega tööle jõuda ja igav ei tohtinud hakata, ei argi- ega lustisõitudel. Kõik selle, mida tahta oskasin, kenasti ka sain. Kui päevad uuesti pikemaks hakkavad minema, läheb vast 700x40cc tubeless alla.
Kõiki kiikse ei osanud küll ette näha. Näiteks pööramisel vastu jooksu/porikaid käivad varbad on minu jaoks täiesti uus teema, aeglasemal nikerdamisel sellega rehkendamine veel päris automaagiliselt ei käi. Ja paksema kindaga linkidele pihta saamine tahab veel harjumist.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
08.10.2018 15:35:18
|
|
|
Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.10.2018 16:05:52
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid. |
Ei pruugi olla, vaid raami geomeetria selline + kummi kõrgus ja porikate profiil...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
08.10.2018 16:08:45
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Liiga väike raam, et varbad vastu porikat käivad? Mul oli 1 number väiksema raamiga see probleem, suuremaga läheb täpselt mööda.
Pole küll tsüklo, vaid hübriid. |
MNT rataste puhul tundub olevat pigem argipäev. Selle vastu on muidu väga lihtne rohi, tuleb lihtsalt kiiremini sõita, et ei tekiks võimalust lenksu välja keerata. Ja variant, et eheda cyclo puhul on sellele rohkem tähelepanu pööratud.
Minul annab tunda ainult kõnnikiirusel kusagil torupiierete vahel ukerdades. Lisaks on mul kingal klots pigem taga kui kusagil normaalseks peetavas kohas, aga paar numbrit suurema jala puhul annaks see sama välja.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.10.2018 16:52:25
|
|
|
tsüklokatel ka poritiiva ja pakiraamikinnitused olemas, küll mitte kõigil
too, mille endale tellisin, tollel kenasti olemas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.10.2018 19:06:10
|
|
|
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid
teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja
aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
15.10.2018 21:51:22
|
|
|
| libe kirjutas: |
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid
teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja
aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli? |
Prožektori vennad on jah huvitav nähtus. Oli au korra sellisega kohtuda ja kui mööda sõitis, siis olin mõnda aega suht kinni omadega, sest see valgus oli ulme. Vana tuli oli mingi Banggoodi tellimus, siingi teemas korduvalt läbi käinud tuli. Ei olnud teine halb, aga kinnitusega ei oldud väga vaeva nähtud (tänaseks on nad selle ümber teinud). Vana sai kabelimatsu nüüd nädalavahetusel kui olin MTB-ga 100 kmsel ringil ja suutsin külili käia. MTB-l suht slickid all ja mere ääres laudteel kadus igasugune pidamine ja üle kuudi olingi. Lamp tegi prõks ja nägemist.
uueks lambiks saab Moon Meteor: https://www.tweekscycles.com/eu/moon-meteor-front-light-2003375/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.10.2018 00:43:08
|
|
|
| miga kirjutas: |
| libe kirjutas: |
võiks olla midagi, mis vastab nö saksa standardile vms, ehk siis otse vastu vaadates on valgusvihk maha suunatud ja ei pimesta vastutulijaid
teinekord on küll mõte tulnud, et sõidaks sellisele ratturile kümpi vastu ja vaataks reaktsiooni
eritradi hull, kui selline 1200 luumeniga ja stroboga pimestab - toob peidetud epilepsia veel välja
aga mis vana tulega sai? või mis vana tuli üldse oli? |
Prožektori vennad on jah huvitav nähtus. Oli au korra sellisega kohtuda ja kui mööda sõitis, siis olin mõnda aega suht kinni omadega, sest see valgus oli ulme. Vana tuli oli mingi Banggoodi tellimus, siingi teemas korduvalt läbi käinud tuli. Ei olnud teine halb, aga kinnitusega ei oldud väga vaeva nähtud (tänaseks on nad selle ümber teinud). Vana sai kabelimatsu nüüd nädalavahetusel kui olin MTB-ga 100 kmsel ringil ja suutsin külili käia. MTB-l suht slickid all ja mere ääres laudteel kadus igasugune pidamine ja üle kuudi olingi. Lamp tegi prõks ja nägemist.
uueks lambiks saab Moon Meteor: https://www.tweekscycles.com/eu/moon-meteor-front-light-2003375/ |
mis see vana lamp siiski oli?
ega mitte see?
https://www.banggood.com/Machfally-German-Standard-Smart-Sensor-Warning-Light-Shock-Sensor-LED-Front-Lamp-USB-Charging-Night-Riding-p-1072090.html?
krt väga palju enam vast ei kulu, varsti kiman isegi tsükloga
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
16.10.2018 07:37:34
|
|
|
libe, tundub seda tüüpi olevat küll lamp.
mis tsükloka sa tellisid ? Haun ka üha enam mõtteid selles suunas.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.10.2018 19:31:53
|
|
|
| miga kirjutas: |
libe, tundub seda tüüpi olevat küll lamp.
mis tsükloka sa tellisid ? Haun ka üha enam mõtteid selles suunas. |
sama, mis videos
mis lambi kinnitusel juhtus?
mul tulid talla kinnituskruvid kohe alguses pesadest läbi, need said peitepeadega kruvidega asendatud ja hoiavad hästi
nüüd millalgi muutus bajonett vedelaks, seepeale panin lambi ja talla vahele jupi kingapaela - toimib kulda
vaatasin, et nood shimano pedaalid paistavad mõistlikud olema
https://www.bike-discount.de/en/buy/shimano-spd-pd-eh500-pedals-721669
multi release klipid, soodsad ja saab plätudega edasi paugutada
varasemalt olid vanal gt'l klipid ostes küljes, seal oli see plastpedaal lisandina kaasas - harjusin sellega päris kenasti ära, et täistald allpool ja klipp pidevalt peal
SPD klipiga ilmselt cx'iga kõige mõistlikum
kui kunagi kingad ostan, siis saab proovida ka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
22.10.2018 15:19:03
|
|
|
libe, murdus ära, suht nigela ehitusega.
Eile hommikul sai MTB-ga 107 km sõidetud. Vokile hüppasin kell 7:45 hommikul ja sa mu meie kui külm oli. Kiivril, ketsidel, kinnastel jäätükid, korralik lumemehe tunne oli. Udust ei hakka rääkimagi, seda oli ikka ropult, aga sõit hea, kõik hea
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
24.10.2018 10:51:42
|
|
|
| Keegi kodus rullidel sõidab ? Tahaks soetada endale midagi, aga pole õrna aimu ka millist valida. Müratase võiks olla minimaalne. Nõuandeid ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
24.10.2018 12:38:51
|
|
|
| mul on üks pukk odavalt üle kui huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.10.2018 21:33:20
|
|
|
krt eile õhtul jätsin pusa tööjuurde ning hommikul vaatasin, et väljas 0°C
ei hakanud veel lühikesi pükse pikkade vastu asendama, kuid jõudsin juba välja otsida, aga kuna pusa ei olnud, siis viskasin maikale t-särgi otsa ja andsin 10-11km vokiga piisavalt valu, et jahe ei hakkaks
kaua nõnda enam paugutada ei saa
tööle jõudsin, siis pea tilkus, nagu nõiakaev - varbad külmetasid ja keset sõitu pidi tihedalt sprinte tegema, et reie- ja tuharalihased käima saaks.
nii kui pisut alla 30km/h kiirus langes, siis oli liikuvus juba kehv ja hakkas vaevama
krt küünarnukid hakkavad külmaga tunda andma
tuul oli ka õige pisut vastu, aga ei vajanud ülemäärast rassimist.
eilse taganttuulega ei kannata võrreldagi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.10.2018 19:10:03
|
|
|
ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.10.2018 19:34:42
|
|
|
Kas sa siis ei tea, et parema pidamisega rehv tuleb alati taha panna?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.10.2018 19:48:32
|
|
|
saan aru, et tagavedu ja värki, aga miskipärast kippus eelmine talv just esiratas see olema mis keeramisel kippus otse minema ja paar korda tahtis kangesti üldse alt ära minna
ses mõttes olen enda üle uhke - terve eelmine talv käisin suvekatega tööl iga jumala päev, ning küliti ei käinud kordagi, ainult paar korda tuli jalg maha panna suvekad ka tegelikult kirjade järgi miskid all-season isendid.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2018 20:29:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal. |
https://www.bike-discount.de/en/shop/mtb-tyres-26-non-folding-240/type_of_tyre-spike_tyre
kõige kõvemad naelad vaid 10€ kallimad
meil müüakse robustsete hindadega
https://www.rehv.ee/jalgrattarehvid/naastrehvide-turbo-pusib-kindlalt-jaistel-teedel-361-naastuga-schwalbe-ice-spiker-pro-26/123194
http://fixus24.ee/?st=5;info=jalgrattad;toode=06-V26210N-379;/V%C3%A4liskumm_Ice_Spiker_54559.html
aga terve eelmine talv sai continentalk racekingidega kihutatud ja tõesti oli kolm juhtumit, kus naast oleks aidanud, samas käest minek oli piisavalt leebe, et ennast ära ei lõhkunud.
ilmselt kehvema füüsilise vormiga inimene oleks pea ka vastu maad peksnud, kuid siis kiiver aitab vast
ise ma kiivrit ei kandnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.10.2018 20:42:25
|
|
|
angerjakõht? igatahes mina ei tea peast marki, sama millega ratta 2a tagasi enda käsutusse sain teades õemeest (ratta haldur enne mind, kuid mitte sõitja, selle rattaga), siis ega ta sinna alla mingit Nangkang-i ekvivalenti ostnud...
sain siis hakkama, saan naastuga seda enam hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.10.2018 20:49:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
ma võtsin kätte ja ostsin ühe naastrehvi ikkagi, ette. tööl üks vana 26" ratas aastaid kopitanud, keerasin sellelt esimese ratta alt ära, kiskusin kummi maha ja ainsaks investeeringuks jäigi naast osta. võtsin odava Suomi Tyres 26x1,90 Mount & Ground W160 Veloplusist (kena kiire värk - kolmapäeva õhtupoolikul tellisin ja eile 15.36 tuli sõnum, et postkontoris ). soomlased ehk oskavad oludele sobivat talvekat teha, läänes müüakse Nokiani nime all
kirjade järgi peaks juba klõbistama hakkama (50km sissesõitu), aga ei viitsinud täna alla keerata. ja sõna otseses mõttes keerata - suvekal turvapolt ja talvekal tsaariaegne tavapolt veel helkurid oleks ka tulnud ümber tõsta. vaatab esmaspäeval, lubab igast sodi sadada vahepeal. |
https://www.bike-discount.de/en/shop/mtb-tyres-26-non-folding-240/type_of_tyre-spike_tyre
kõige kõvemad naelad vaid 10€ kallimad
|
saare talves ma suurema osa ajast vist uisutaks nendega ilutulestiku saatel.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
26.10.2018 21:15:06
|
|
|
angerja kõht on jääst libedam
arm2004, naastrehvide kasutusjuhendit tuleb lugeda. neil on kiirusepiirang.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2018 21:45:13
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
angerja kõht on jääst libedam
arm2004, naastrehvide kasutusjuhendit tuleb lugeda. neil on kiirusepiirang. |
viita palun sellele totrusele!
kas kiirus on piiratud seetõttu, et tsentrifugaalkiirusel mingil väärtusel muutuvad naastud kaasliiklejatele ohtlikuks või kuidas kiirus võiks mõjutada naastude kasutamist rattal.
Pigem eeldaksin, et on hoiatavad kiirused, mil naast võib oma funktsiooni jääl kaotada, kuid kiirusepiirang
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
26.10.2018 22:23:41
|
|
|
libe, naastud kuluvad väga kiiresti ära ja võivad peasadest välja tulla. piiranguid on rohkemgi kui ainult kiirus.
ei tohi järsult kiirendada, järsult pidurdada ja kiirus on piiratud puhtal asfaldil sõimisel, see kulutab naastusid. 14 km/h oli soovituslik.
arm2004, võib sulle kasutusjuhendit tsiteerida ostis just nokiani talverehvi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2018 22:52:44
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
libe, naastud kuluvad väga kiiresti ära ja võivad peasadest välja tulla. piiranguid on rohkemgi kui ainult kiirus.
ei tohi järsult kiirendada, järsult pidurdada ja kiirus on piiratud puhtal asfaldil sõimisel, see kulutab naastusid. 14 km/h oli soovituslik.
arm2004, võib sulle kasutusjuhendit tsiteerida ostis just nokiani talverehvi. |
sa oled leidlik inimene, ehk leiad siis selle juhendi, tee koopiasellest, millest omale infot ammutasid
kuid loha tõmbamisel on elementaarne, et naelad võivad välja rebeneda, kuid kiirendamisel
lõpuks 14km/h - mis kuradi rehvidest sa räägid üldse
ei ole realistlik, et inimesed sõidavad 14km/h - mingitest prisma naastudest räägid?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.10.2018 23:02:13
|
|
|
| tsitaat: |
krt eile õhtul jätsin...
|
sa pole ikka korras 35+ km/h rauas pidevalt
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.10.2018 23:25:10
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
krt eile õhtul jätsin...
|
sa pole ikka korras 35+ km/h rauas pidevalt |
kui ma üksi sõidan, siis mulle meeldib sõita pidevalt nii, et jalalihased on üle keskmise koormatud, ehk valus just ei ole
aga lihtsalt veereda ma ei oska
psühholoogiliseks piiriks olen omale 30km/h võtnud - see on eesmärk
kui taganttuul või jalg hea või mis iganes, siis ma vajutan alati maksimumi, millest jätkub kogu distantsiks.
Täna hommikul oli moment, kus tuli klappidest hea biit, kus pingutusega kaasnes eufooriatunne vms - hetk, mil läks all-in, vastutuul tundus olevat, arvestades tempot, kuid hiiu rimi lipud näitasid pisut soodsamat tuult mulle
ennast huvitab kohe, kuidas agressiivsema sõiduasendiga cx kitsamate rehvide ja kergema rattaga tulemusi mõjutab.
sant lugu, et talv, kus lihtsalt jalad külmad ja ei saa maksimumi jalast
ma muidu lühike 181cm ja kogukas 96kg rattur
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.10.2018 08:54:12
|
|
|
| kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.10.2018 09:47:49
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis? |
?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.10.2018 12:57:03
|
|
|
| libe kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis? |
? |
mingi kummalise anomaalia tõttu ei näe äkitselt su graafikutega posti ja enda modede süüdistamise vahelie jäänud poste.
ei tea veel miks...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.10.2018 13:33:53
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| kes see tubli mode oli kes kõik talverehviteema kogu täiega kasti saatis? |
? |
mingi kummalise anomaalia tõttu ei näe äkitselt su graafikutega posti ja enda modede süüdistamise vahelie jäänud poste.
ei tea veel miks... |
Talverehvide postitused on ju eespool?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
01.11.2018 10:25:00
|
|
|
Kellelgi telefonihoidjat ratttale vaja ei ole ? Plaan tellida QuadLock kesta iPhonele: https://www.quadlockcase.eu/collections/shop-ride Olen QuadLocki kasutanud aastaid ja parim, mis täna saada on. Piisab ühest soovijast, siis on 35€ ületatud ja post on tasuta.
Keegi iPhone 6+/7+/8+ kasutab, siis on Quad lock kest seisma jäänud uue telefoniga seoses.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
05.11.2018 14:56:48
|
|
|
Kas kellelgi on pikemat praktikat rihmülekandega
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.11.2018 07:18:42
|
|
|
jõle veider on praegu naastuga sõita, s.t tunne, et "nüüd läheb alt ära" on pidev nädala sõidan veel sisse ja kui siis ka tali ei tule, läheb suvekas alla tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|