Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 22:31:58 vasta tsitaadiga


Link


Veits pikemad klipid gameplay'st

Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 22:45:01 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja.


loota ju v6ib.. pigem pelaks WW3 kui BF1 DLC'd
Sarnaneb rohkem 'BF seeria ideele' kui viimased BFid ise..

Link
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2018 23:00:47 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:

Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja.


loota ju v6ib.. pigem pelaks WW3 kui BF1 DLC'd
Sarnaneb rohkem 'BF seeria ideele' kui viimased BFid ise..

Link
mis asi on on battlefield idee icon_question.gif
loen välja sõjatander - see on ajastuväline termin- selle nime all võib kasvõi kivisõda olla icon_idea.gif

ehk oled selle idee omale ise kujundanud ja nüüd seda siin väljendad icon_question.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 04.10.2018 15:15:15 vasta tsitaadiga

Siin siis põhjalikum ülevaade Westie-lt Battlefield V "lahingurollide" kohta.
Kokku on nagu ikka 4 põhiklassi - assault, medic, support, scout. Aga igale neist saab valida 2 eri lahingurolli vahel. Need annavad siis natuke erinevaid võimeid selle klassile.

https://www.youtube.com/watch?v=Wy97S_YZ6iQ

EDIT:Lisaks siis Battlefield V relvad, mis mängu väljatuleku ajal mängus sees: https://imgur.com/a/PJNMV4l

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 20:15:11 vasta tsitaadiga

Ootan huviga juba uut kuud icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 11:54:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mis asi on on battlefield idee icon_question.gif
loen välja sõjatander - see on ajastuväline termin- selle nime all võib kasvõi kivisõda olla icon_idea.gif

ehk oled selle idee omale ise kujundanud ja nüüd seda siin väljendad icon_question.gif

Hammustasin härrat tagumikust et julgesin lemmikut kritiseerida?

"battlefield idee" - Kui muidu kontrasti ei taba, siis võta bf2-eelne Battlefield 1942 ja võrdle seda mõttes Battlefield V'ga - mõlemad on lausa samasse WW2 teemasse. Aga teostus? - viimane on mängustiililt labane COD. Statsipedede egode jaoks läikima tuunitud run&gun.. überjulmad üksik-rambod võidavad terveid lahinguid kopp.gif
Sellele publikule on väljatulevaid BF mänge sätitud järjest suurenevas ulatuses juba alates BF3'st..


viimati muutis aht0 05.10.2018 11:55:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:21:14 vasta tsitaadiga

Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.10.2018 21:42:57 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
use the 3d application, kui sul just mingit probleemi ei ole, kus see peaks aitama icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 21:54:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
use the 3d application, kui sul just mingit probleemi ei ole, kus see peaks aitama icon_idea.gif


Ma ei tea mida see mõjutama peaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 07:36:29 vasta tsitaadiga

Pahandus80, et kui pole probleemi siis pole vaja torkida. Defaultis on ta ilmselt 1, mis on ka kõige mõistlikum. Kasutatakse nõrkade GPU'de puhul sujuvama pildi saavutamiseks, mida suurem number seda suurem input lag.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 11:08:23 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Pahandus80, et kui pole probleemi siis pole vaja torkida. Defaultis on ta ilmselt 1, mis on ka kõige mõistlikum. Kasutatakse nõrkade GPU'de puhul sujuvama pildi saavutamiseks, mida suurem number seda suurem input lag.


Seadetes oli ta esialgselt "use global settin use the 3D application setting"

Igatahes tänud vastajatele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 16:42:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 08:53:57 vasta tsitaadiga

#Muhdiversity
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 10:01:20 vasta tsitaadiga

Mitte mingit emotsiooni see treiler ei tekitanud...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 12:02:53 vasta tsitaadiga

Päris ettearvatav üksikmängu reklaam oli. Iseenesest huvitav on võrrelda seda varasemate BF seeria mängude reklaamidega.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 17:32:38 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
#Muhdiversity

Järgmine kord võiks tõesti ainult valgenahalised inimesed olla.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 18:01:02 vasta tsitaadiga

Eks valgel mehel võib ikka närvi mustaks ajada selline asi
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 21:05:39 vasta tsitaadiga

Ilus oli see treiler thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2018 10:39:02 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, keegi vist kontoris oleks nagu öelnud ''poisid, tehke üks tõeliselt juustune trailer ja toppige see nii kliššeesid täis kui vähegi annab''. Ja millal üldse BF-i SP kedagi erutanud on? Ma ei mäleta kas see oli BF3 puhul või millalgi kui seda proovitud sai ja jättis mulje et see on nagu tutorialiks tehtud MP-le. Noh umbes nagu vanasti said tutorials hüpata, roomata ja märki lasta veits. Lihtsalt moodsal ajal pannakse ''lugu'' külge ja kutsutakse SP-ks:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2018 11:06:33 vasta tsitaadiga

Mõned inimesed ei viitsi MP-d mängida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2018 11:29:38 vasta tsitaadiga

Bad Company 2 SP oli ikka väga hea. Uuemad on sellised ajaviide, mille sisu nädal pärast mängimist enam suurt ei mäleta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2018 14:03:08 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
jättis mulje et see on nagu tutorialiks tehtud MP-le. Noh umbes nagu vanasti said tutorials hüpata, roomata ja märki lasta veits. Lihtsalt moodsal ajal pannakse ''lugu'' külge ja kutsutakse SP-ks:)

Tegelt BF1 SP oligi nagu ettevalmistus MP-ks - mis miski character endast kujutab, põhitõed ja kõik.
Ideeliselt BF ja codi puhul võikski olla igale klassile lühike 30 minutiline SP stoori ja olemas - sukeldu MP-sse ja anna tuld

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2018 14:35:47 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Scart kirjutas:
#Muhdiversity

Järgmine kord võiks tõesti ainult valgenahalised inimesed olla.


Oh ei, WW2 oli tõeline maailmasõda, seega sõdisid nii valged kui ka mustad, kollased ja pruunid ja mis iganes värvid veel sellesse nahavärvispektrisse ära mahuvad. See aga ei takistanud kuidagi DICE'i tegemast igavat ja mõttetut ning moraalselt ajast maha jäänud trailerit, mille ainus eksisteerimise põhjus on peale suruda DICE'i tabanud "get woke, go broke" mentaliteeti.

Kui BF5 flopib ja seda see ka teeb, hakkavad Stockholmis pead veerema ja mina isiklikult ei jõua seda ära oodata. Seda stuudiot tahaks tagasi, mis tegi mängud nagu BC2 ja BF3.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2018 20:48:36 vasta tsitaadiga

@ 09:32 icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.10.2018 23:27:14 vasta tsitaadiga

kiun käib siin alati, ei ole ükski kiunuta olnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 19:34:18 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.10.2018 20:28:10 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/battlefield-5-gets-its-battle-royale-mode-march-2019.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2018 22:00:08 vasta tsitaadiga

Blackout tuli liga suure üllatusena ja liiga korralik ei hakka lolli mängima, pigem arendavad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 08:44:10 vasta tsitaadiga

Suht naeruväärne on kogu see release. November 9 hakkab pihta, siis 15 ja lõpuks 20ndal lastakse kõik ülejäänud peasent'id sisse. Samas selle 11 päevaga peaks saama väga hea ülevaate ja arvamusi kogu selle mängu kohta.
Spoiler Spoiler Spoiler


Endal haip suht puudub ja kui just siit väga head ja probleemivaba mängu ei tule, siis ootan pigem allahindlust.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 09:27:53 vasta tsitaadiga

Haipi ei saagi olla kui igasugune turundus puudub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 09:37:37 vasta tsitaadiga

Loodetatavasti on serverid töökorras icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 11:19:39 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Haipi ei saagi olla kui igasugune turundus puudub icon_biggrin.gif


Turundus täitsa olemas ja teeb kõik selleks et mäng igav või lausa vastuvõetamatu tunduks.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 20:49:19 vasta tsitaadiga

Karmid nõuded

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 20:55:20 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Karmid nõuded

Spoiler Spoiler Spoiler


Mismõttes? icon_rolleyes.gif
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 21:20:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Mismõttes? icon_rolleyes.gif
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti...


Pime oled? Ilusti jooksmine ja 3. a. vana raud? Kolm aastat tagasi ei olnud haisugi Pascalist ja Turingust ja 99.x%-l kasutajatest ei ole viimase seeria AMD 8/16 või Inteli 6/12 prose kui vaadata "ilusti jooksmmise" nõudeid.

Ma mängisin betat - 8700K OC ja 1070TI oli 1440p enam-vähem (FPS drops sinna 40 kanti oli ikka aegajalt). Puhtalt on asi kaugel.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 31.10.2018 21:22:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 22:31:52 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Etz kirjutas:

Mismõttes? icon_rolleyes.gif
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti...


Pime oled? Ilusti jooksmine ja 3. a. vana raud? Kolm aastat tagasi ei olnud haisugi Pascalist ja Turingust ja 99.x%-l kasutajatest ei ole viimase seeria AMD 8/16 või Inteli 6/12 prose kui vaadata "ilusti jooksmmise" nõudeid.

Ma mängisin betat - 8700K OC ja 1070TI oli 1440p enam-vähem (FPS drops sinna 40 kanti oli ikka aegajalt). Puhtalt on asi kaugel.


Minu mälu järgi oli 4790 siiski 4/8, mitte 6/12

Ise mängisin samuti betat, 6770K OC + 1080, 1440p peal oli Ultraga 60FPS+ mingeid droppe alla selle ei esinenud.
Äkki tasuks hoopis oma süsteem kriitilise pilguga üle vaadata? icon_rolleyes.gif

Turing ja DXR on üldse omaette ooper...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.10.2018 22:59:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Karmid nõuded

Spoiler Spoiler Spoiler
mitte just väga?
kõrged nõuded on ray tracingu jaoks, mitte tavalise gamingu puhul
betat mängides olid mul kõik ultra peal ja nvidia dsr oli ka mingi maani veetud, täpselt ei mäleta enam

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 13:11:18 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:


Minu mälu järgi oli 4790 siiski 4/8, mitte 6/12

Ise mängisin samuti betat, 6770K OC + 1080, 1440p peal oli Ultraga 60FPS+ mingeid droppe alla selle ei esinenud.
Äkki tasuks hoopis oma süsteem kriitilise pilguga üle vaadata? icon_rolleyes.gif

Turing ja DXR on üldse omaette ooper...


Sorry vaatasin valesti jah, i7 oli soovituslik DXR.
Muidu minu setup igati korras, 60fps hoidis betas valdavalt küll lihtsalt oli spikesid alla ja uurides YT videosid siis teistel võis samuti täheldada sellist käitumist.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 14:12:06 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Karmid nõuded

Spoiler Spoiler Spoiler
mitte just väga?
kõrged nõuded on ray tracingu jaoks, mitte tavalise gamingu puhul
betat mängides olid mul kõik ultra peal ja nvidia dsr oli ka mingi maani veetud, täpselt ei mäleta enam


Eks ma seda raytrace soovituslikku pidasingi silmas. Pole varem näinud et mingi mängu puhul on soovituslikuks proseks pandud 6c/12t inteli cpu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 16:44:56 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Muidu minu setup igati korras, 60fps hoidis betas valdavalt küll lihtsalt oli spikesid alla ja uurides YT videosid siis teistel võis samuti täheldada sellist käitumist.


Võimalik, et magasin need üksikud spiked siis maha, mingit logimist ma muidugi ei teinud, niisama RT tiksus ekraaninurgas. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 18:58:20 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 19:11:02 vasta tsitaadiga

1:30 - Saving Private Ryan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 20:43:31 vasta tsitaadiga

Devastation Holland - infantry only BFV-s siis thumbs_up.gif

FJELL 652 on kah huvitav - infantry and planes.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 01.11.2018 20:45:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 01.11.2018 20:44:21 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
1:30 - Saving Private Ryan icon_biggrin.gif
. Meeleldi olen valmis tegema Saving Private Vihmauss icon_razz.gif. Miks mitte ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 00:13:44 vasta tsitaadiga

Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla thumbs_up.gif
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud icon_rolleyes.gif
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 02.11.2018 00:50:14 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
heretic666 kirjutas:
1:30 - Saving Private Ryan icon_biggrin.gif
. Meeleldi olen valmis tegema Saving Private Vihmauss icon_razz.gif. Miks mitte ...


No kas vaim valmis? Origin Access Premier tellitud? Sellega saab juba järgmine nädal pihta hakata ja siis kui õige mäng väljas paned selle kinni.
Ma igatahes juba väga ootan, millal vanad sõbrad kokku saavad ja lahingud algavad.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 02.11.2018 01:56:27 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
niijana kirjutas:
heretic666 kirjutas:
1:30 - Saving Private Ryan icon_biggrin.gif
. Meeleldi olen valmis tegema Saving Private Vihmauss icon_razz.gif. Miks mitte ...


No kas vaim valmis? Origin Access Premier tellitud? Sellega saab juba järgmine nädal pihta hakata ja siis kui õige mäng väljas paned selle kinni.
Ma igatahes juba väga ootan, millal vanad sõbrad kokku saavad ja lahingud algavad.


Mina olen valmis , aga kas sina oled icon_razz.gif. J2i ju jutt, et keegi teeb varajase j6ulukingi .. Kaua pean veel ootama icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 02:20:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2018 08:02:29 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla thumbs_up.gif
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud icon_rolleyes.gif
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
kui relv käes, küll sa jookseksid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2018 10:16:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla thumbs_up.gif
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud icon_rolleyes.gif
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
kui relv käes, küll sa jookseksid

Olen jooksnud ja erienvatega SMG, AR ja ka LMG nö, ei ole nii et pea käib vastu põlve ja pilt ees kõigub.
heretic666, hea näide jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.