Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja. _________________
Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja.
loota ju v6ib.. pigem pelaks WW3 kui BF1 DLC'd
Sarnaneb rohkem 'BF seeria ideele' kui viimased BFid ise..
Kuna call of duuti Blackout oli vaga positiivne nii minu kui ka teiste suhtes siis loodab, et BFV BR eitohiks ka feilida. Suur negatiivne pauk on see, et BFV BR eitule release'iks valja.
loota ju v6ib.. pigem pelaks WW3 kui BF1 DLC'd
Sarnaneb rohkem 'BF seeria ideele' kui viimased BFid ise..
Siin siis põhjalikum ülevaade Westie-lt Battlefield V "lahingurollide" kohta.
Kokku on nagu ikka 4 põhiklassi - assault, medic, support, scout. Aga igale neist saab valida 2 eri lahingurolli vahel. Need annavad siis natuke erinevaid võimeid selle klassile.
mis asi on on battlefield idee
loen välja sõjatander - see on ajastuväline termin- selle nime all võib kasvõi kivisõda olla
ehk oled selle idee omale ise kujundanud ja nüüd seda siin väljendad
Hammustasin härrat tagumikust et julgesin lemmikut kritiseerida?
"battlefield idee" - Kui muidu kontrasti ei taba, siis võta bf2-eelne Battlefield 1942 ja võrdle seda mõttes Battlefield V'ga - mõlemad on lausa samasse WW2 teemasse. Aga teostus? - viimane on mängustiililt labane COD. Statsipedede egode jaoks läikima tuunitud run&gun.. überjulmad üksik-rambod võidavad terveid lahinguid
Sellele publikule on väljatulevaid BF mänge sätitud järjest suurenevas ulatuses juba alates BF3'st..
viimati muutis aht0 05.10.2018 11:55:05, muudetud 1 kord
Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
use the 3d application, kui sul just mingit probleemi ei ole, kus see peaks aitama _________________ ☠
Nvidia paneelis on selline asi nagu prerendered frames. Defaultis on see "use global settings(use the 3D application" ja kui see avada siis on seal väärtused 1 2 3 4. Milline oleks mõistlikum ja parima tulemuse saamiseks mõistlikum sealt valida?
use the 3d application, kui sul just mingit probleemi ei ole, kus see peaks aitama
Pahandus80, et kui pole probleemi siis pole vaja torkida. Defaultis on ta ilmselt 1, mis on ka kõige mõistlikum. Kasutatakse nõrkade GPU'de puhul sujuvama pildi saavutamiseks, mida suurem number seda suurem input lag.
Pahandus80, et kui pole probleemi siis pole vaja torkida. Defaultis on ta ilmselt 1, mis on ka kõige mõistlikum. Kasutatakse nõrkade GPU'de puhul sujuvama pildi saavutamiseks, mida suurem number seda suurem input lag.
Seadetes oli ta esialgselt "use global settin use the 3D application setting"
Tõepoolest, keegi vist kontoris oleks nagu öelnud ''poisid, tehke üks tõeliselt juustune trailer ja toppige see nii kliššeesid täis kui vähegi annab''. Ja millal üldse BF-i SP kedagi erutanud on? Ma ei mäleta kas see oli BF3 puhul või millalgi kui seda proovitud sai ja jättis mulje et see on nagu tutorialiks tehtud MP-le. Noh umbes nagu vanasti said tutorials hüpata, roomata ja märki lasta veits. Lihtsalt moodsal ajal pannakse ''lugu'' külge ja kutsutakse SP-ks:)
jättis mulje et see on nagu tutorialiks tehtud MP-le. Noh umbes nagu vanasti said tutorials hüpata, roomata ja märki lasta veits. Lihtsalt moodsal ajal pannakse ''lugu'' külge ja kutsutakse SP-ks:)
Tegelt BF1 SP oligi nagu ettevalmistus MP-ks - mis miski character endast kujutab, põhitõed ja kõik.
Ideeliselt BF ja codi puhul võikski olla igale klassile lühike 30 minutiline SP stoori ja olemas - sukeldu MP-sse ja anna tuld _________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Järgmine kord võiks tõesti ainult valgenahalised inimesed olla.
Oh ei, WW2 oli tõeline maailmasõda, seega sõdisid nii valged kui ka mustad, kollased ja pruunid ja mis iganes värvid veel sellesse nahavärvispektrisse ära mahuvad. See aga ei takistanud kuidagi DICE'i tegemast igavat ja mõttetut ning moraalselt ajast maha jäänud trailerit, mille ainus eksisteerimise põhjus on peale suruda DICE'i tabanud "get woke, go broke" mentaliteeti.
Kui BF5 flopib ja seda see ka teeb, hakkavad Stockholmis pead veerema ja mina isiklikult ei jõua seda ära oodata. Seda stuudiot tahaks tagasi, mis tegi mängud nagu BC2 ja BF3.
Suht naeruväärne on kogu see release. November 9 hakkab pihta, siis 15 ja lõpuks 20ndal lastakse kõik ülejäänud peasent'id sisse. Samas selle 11 päevaga peaks saama väga hea ülevaate ja arvamusi kogu selle mängu kohta.
Spoiler
Endal haip suht puudub ja kui just siit väga head ja probleemivaba mängu ei tule, siis ootan pigem allahindlust.
Turundus täitsa olemas ja teeb kõik selleks et mäng igav või lausa vastuvõetamatu tunduks. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Mismõttes?
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Mismõttes?
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti...
Pime oled? Ilusti jooksmine ja 3. a. vana raud? Kolm aastat tagasi ei olnud haisugi Pascalist ja Turingust ja 99.x%-l kasutajatest ei ole viimase seeria AMD 8/16 või Inteli 6/12 prose kui vaadata "ilusti jooksmmise" nõudeid.
Ma mängisin betat - 8700K OC ja 1070TI oli 1440p enam-vähem (FPS drops sinna 40 kanti oli ikka aegajalt). Puhtalt on asi kaugel. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 31.10.2018 21:22:16, muudetud 1 kord
Mismõttes?
Nende järgi jookseb ka 3 aastat vana raua peal ilusti...
Pime oled? Ilusti jooksmine ja 3. a. vana raud? Kolm aastat tagasi ei olnud haisugi Pascalist ja Turingust ja 99.x%-l kasutajatest ei ole viimase seeria AMD 8/16 või Inteli 6/12 prose kui vaadata "ilusti jooksmmise" nõudeid.
Ma mängisin betat - 8700K OC ja 1070TI oli 1440p enam-vähem (FPS drops sinna 40 kanti oli ikka aegajalt). Puhtalt on asi kaugel.
Minu mälu järgi oli 4790 siiski 4/8, mitte 6/12
Ise mängisin samuti betat, 6770K OC + 1080, 1440p peal oli Ultraga 60FPS+ mingeid droppe alla selle ei esinenud.
Äkki tasuks hoopis oma süsteem kriitilise pilguga üle vaadata?
Turing ja DXR on üldse omaette ooper... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
mitte just väga?
kõrged nõuded on ray tracingu jaoks, mitte tavalise gamingu puhul
betat mängides olid mul kõik ultra peal ja nvidia dsr oli ka mingi maani veetud, täpselt ei mäleta enam _________________ ☠
Ise mängisin samuti betat, 6770K OC + 1080, 1440p peal oli Ultraga 60FPS+ mingeid droppe alla selle ei esinenud.
Äkki tasuks hoopis oma süsteem kriitilise pilguga üle vaadata?
Turing ja DXR on üldse omaette ooper...
Sorry vaatasin valesti jah, i7 oli soovituslik DXR.
Muidu minu setup igati korras, 60fps hoidis betas valdavalt küll lihtsalt oli spikesid alla ja uurides YT videosid siis teistel võis samuti täheldada sellist käitumist. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
mitte just väga?
kõrged nõuded on ray tracingu jaoks, mitte tavalise gamingu puhul
betat mängides olid mul kõik ultra peal ja nvidia dsr oli ka mingi maani veetud, täpselt ei mäleta enam
Eks ma seda raytrace soovituslikku pidasingi silmas. Pole varem näinud et mingi mängu puhul on soovituslikuks proseks pandud 6c/12t inteli cpu.
Muidu minu setup igati korras, 60fps hoidis betas valdavalt küll lihtsalt oli spikesid alla ja uurides YT videosid siis teistel võis samuti täheldada sellist käitumist.
Võimalik, et magasin need üksikud spiked siis maha, mingit logimist ma muidugi ei teinud, niisama RT tiksus ekraaninurgas. _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
. Meeleldi olen valmis tegema Saving Private Vihmauss . Miks mitte ...
No kas vaim valmis? Origin Access Premier tellitud? Sellega saab juba järgmine nädal pihta hakata ja siis kui õige mäng väljas paned selle kinni.
Ma igatahes juba väga ootan, millal vanad sõbrad kokku saavad ja lahingud algavad. _________________ EBV
. Meeleldi olen valmis tegema Saving Private Vihmauss . Miks mitte ...
No kas vaim valmis? Origin Access Premier tellitud? Sellega saab juba järgmine nädal pihta hakata ja siis kui õige mäng väljas paned selle kinni.
Ma igatahes juba väga ootan, millal vanad sõbrad kokku saavad ja lahingud algavad.
Mina olen valmis , aga kas sina oled . J2i ju jutt, et keegi teeb varajase j6ulukingi .. Kaua pean veel ootama
Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
kui relv käes, küll sa jookseksid _________________ ☠
Poleks see liikumine nii kaootiline/puine ja häiriv võiiks hea mäng olla
Ma ei jookse kunagi nii et õlg on seal kus puus ja vastupidi, ilmselgelt ülepingutatud
COD-iliku liikumisega oleks AAA pauk
kui relv käes, küll sa jookseksid
Olen jooksnud ja erienvatega SMG, AR ja ka LMG nö, ei ole nii et pea käib vastu põlve ja pilt ees kõigub.
heretic666, hea näide jah
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.