|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
09.08.2018 13:02:52
|
|
|
Ei tea, isiklikult ütleks, et kasutusmugavus on oluliselt paranenud
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.08.2018 16:52:23
|
|
|
Tõepoolest,.nii see on,.pisiasjad,.aga.käitumine on loogilisem.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
11.08.2018 23:34:18
|
|
|
| Pirukaga Rapid charge enam ei toimi. On keegi kogenud, lahenduse leidnud?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.10.2018 20:53:21
|
|
|
Kirjelduse järgi ideaalsed. 2 XL juba olemas, paari aasta pärast vaatab.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.10.2018 21:33:38
|
|
|
64/128gb mälu ainult. Pole mälukaardi pesa, väike aku, 4gb rammi, mitte kõige ilusam disain. 1000euri hind veel.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.10.2018 21:49:59
|
|
|
Jah? Nexus 6-st tänaseni piisanud 64-st gigast küll ja veel. Aku on jah küsitav, välimus on lihtne ja kena. Mälukaardi pesast pole veel puudust tundnud. Kuna Resilio Sync jooksvalt liigutab asju koduserverisse, siis ajuti failidest tühjendamist teha pole muret. 4GB RAM pole veel selle puudust märganudki.
Seni on Nexus/Pixel ikka hästi optimeeritud olnud, kiiruse muret küll pole. Sujuvus on ka laitmatu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.10.2018 22:07:07
|
|
|
See kui sinule piisab, ei tähenda, et teistele piisab....
Mu point, et nii kõrge hinnaga võiks rohkem pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
11.10.2018 23:12:06
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
See kui sinule piisab, ei tähenda, et teistele piisab....
Mu point, et nii kõrge hinnaga võiks rohkem pakkuda. |
Mumeelest ka, 128 oleks miinimum.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
12.10.2018 06:02:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
64/128gb mälu ainult. Pole mälukaardi pesa, väike aku, 4gb rammi, mitte kõige ilusam disain. 1000euri hind veel.  |
Sa ei osta pixlist disaini pärast ka ju
4GB rammi on suts vähe tõesti.
Mälukaart on suht eelmise sajandi teema. Googel annab sulle unlimited storage enda cloudis ja kõik toimub automaatselt.
1000eur maksvad kõik normaalsed telefonid täna
Viimase 6 kuuga on piksli softi osa nii heaks läinud, et ei kujuta ette enam muule androidile tagasiminekut.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.10.2018 07:51:16
|
|
|
Jälgin ka ühe silmaga pixel 3 ja tundub olevat ideaalne tel. praegusele. Hea väike ja kiire prose. Kui aku ära ei sure siis võiks 2-4aastat vastu pidada küll. Ootab asjalikud ülevaated ära ja siis kui suuri tagasilööke pole tuleb ära osta. Arvan, et on igas mõtte parem kui ebaõnnestunud SONY XZ2C
64GB on maa ja ilm mäluks. Hetkel tel. 32GB ja ka mälukaardipesa puudub. Aga hätta pole jäänud, sest kõik asjad jooksevad pilve. 16GB koguaeg vaba. Ja nii viimased 3,5a.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.10.2018 08:12:26
|
|
|
| 10Fold kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
64/128gb mälu ainult. Pole mälukaardi pesa, väike aku, 4gb rammi, mitte kõige ilusam disain. 1000euri hind veel.  |
Sa ei osta pixlist disaini pärast ka ju
4GB rammi on suts vähe tõesti.
Mälukaart on suht eelmise sajandi teema. Googel annab sulle unlimited storage enda cloudis ja kõik toimub automaatselt.
1000eur maksvad kõik normaalsed telefonid täna
Viimase 6 kuuga on piksli softi osa nii heaks läinud, et ei kujuta ette enam muule androidile tagasiminekut. |
No täpselt. Disain on lihtne ja eeldatavalt funktsionaalne. Tilulilu tahad, osta Samsa või iPhone.
Mida teha 128 GB mäluga? Või mälukaardiga?
hkurujo88r ju niikuinii ostab vaid õuna, pole ju probleemi?
Kui pole kasutanud, siis ei tea ju millest räägid.
See on telefon, mille võtan kell 6 kätte, teen päev otsa tööd, vaatan saateid/filme/ülekandeid ja panen käest orienteeruvalt 22. Sellest on föön ekraanil ~ 12 tundi.
See on föön, mis alt ei vea. Alles siin oli, kui A5 (2017) nii hangus, et tuli oodata, kunas aku tühjaks saab.
Sellist asja pole eales Google föönidega olnud.
Seda fööni ostavad need, kes töökindlust otsivad ja bling ei koti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.10.2018 08:22:16
|
|
|
Kuidas õuna ostan? Androidi kasutan ju. Lihtsalt ütlesin nõrgaks jääb antud hinna eest, miks müügi numbrid nii kõvad pole siis?Aasta on 2018, töökindlad on kõik androidid. A5 junni, tippklassiga võrrelda
128gb mäluga teed seda, et pildid/videod, tõmbad eraldi kvaliteetset muusikat alla ja, et selle jaoks jätkub mälu. Ei tasu üldistada, kui minul pole vaja siis pole teistel ka.....Mälukaart samuti väga hea lisa.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
12.10.2018 08:27:26
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
See on telefon, mille võtan kell 6 kätte, teen päev otsa tööd, vaatan saateid/filme/ülekandeid ja panen käest orienteeruvalt 22. Sellest on föön ekraanil ~ 12 tundi.
See on föön, mis alt ei vea. Alles siin oli, kui A5 (2017) nii hangus, et tuli oodata, kunas aku tühjaks saab.
Sellist asja pole eales Google föönidega olnud.
Seda fööni ostavad need, kes töökindlust otsivad ja bling ei koti. |
Päris julged ja absoluutsed väited sul
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
12.10.2018 08:41:04
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
128gb mäluga teed seda, et pildid/videod, tõmbad eraldi kvaliteetset muusikat alla ja, et selle jaoks jätkub mälu. Ei tasu üldistada, kui minul pole vaja siis pole teistel ka.....Mälukaart samuti väga hea lisa. |
Mälukaart on built in mäluga võrreldes surm aeglane, googel on korduvalt öelnud ka, et see on põhjus miks nad sellest on loobunud.
Pixliga saad 2a unlimited storaget Googl photos's. Kusjuures kõik videod ja pildid uploaditakse losless kvaliteediga. Built in mälu täis saab,kustutab telefonist vanemad pildid/videod ise ära aga galeriides on need ikka olemas ja nähtavad. Edaspidi selle meedia jagamine ja majandamine on samuti oluliselt lihtsam kui mingi mälukaardi või dropboxiga.
Muusikat kuulab enamus inimesi striimides ja selle järgi jääva 128Gb peale mahutab ka omajagu
Võibolla sa oled mingi xtreme case, kellel tõesti seda 512Gb mälu vaja aga siis see telefon polegi lihtsalt sulle.
Googel ei reklaamigi Pixlit kui mingit spec monsterit. Asi on softis
Ja ei, ei ole täpselt nagu iga teine Android. Tal on palju pisikesi nüansse, mis ta nii palju paremaks teevad
viimati muutis 10Fold 12.10.2018 08:43:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.10.2018 08:42:34
|
|
|
pluto, jah, enda kasutatud Google föönidega. Nagu näiteks Nexused 4, 5, 6, 6P ja Pixel 2 XL.
Arvan, et on piisavalt alust ka nii väita.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.10.2018 11:09:23
|
|
|
10Fold,
Üldiselt jah, spotify ja netflix striimivad, kuid reisile minnes ja muidu ka meeldib mingi "varu" hoida lemmikmuusikat ja mõned seriaalid täiskvaliteediga telefonis.
Lisaks kui FullHD 60fps või 4K videot teha siis see võtab ka mehiselt ning seda roamingus hetkega üles ei lase (ei kiiruse ega kulu mõttes).
Seega jah, 128GB miinimum, kui mälukaarti pole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
12.10.2018 12:19:03
|
|
|
| Ma ütleks sama. See et ühel vaja ei lähe , ei tähenda et teistel ka ei lähe. Isiklikult sama lugu. Palju välismaal viibides ei saa seal ma striimida ja tõmmata. Vaja eelnevalt kõik filmid asjad telefoni panna. Ja isegi iföön ei paku enam 64gb versiooni...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.10.2018 12:36:36
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Ma ütleks sama. See et ühel vaja ei lähe , ei tähenda et teistel ka ei lähe. Isiklikult sama lugu. Palju välismaal viibides ei saa seal ma striimida ja tõmmata. Vaja eelnevalt kõik filmid asjad telefoni panna. Ja isegi iföön ei paku enam 64gb versiooni... |
Samas google vaates ma saan aru, miks nad ei taha pakkuda suure mälumahuga telefoni - mida väiksem mälumaht, seda rohkem hoiad sa asju nende pilves - nemad saavad sind reklaamiostjale tänu seal sinu kohta sisalduvale infole veel paremini müüa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
12.10.2018 12:40:42
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| blackhawk kirjutas: |
| Ma ütleks sama. See et ühel vaja ei lähe , ei tähenda et teistel ka ei lähe. Isiklikult sama lugu. Palju välismaal viibides ei saa seal ma striimida ja tõmmata. Vaja eelnevalt kõik filmid asjad telefoni panna. Ja isegi iföön ei paku enam 64gb versiooni... |
Samas google vaates ma saan aru, miks nad ei taha pakkuda suure mälumahuga telefoni - mida väiksem mälumaht, seda rohkem hoiad sa asju nende pilves - nemad saavad sind reklaamiostjale tänu seal sinu kohta sisalduvale infole veel paremini müüa. |
nojah. Mul suva mis nad teevad. Lihtsalt fakt on, et mälu vaja. Ei saa kuskilt pilveteenust kätte keset merd olles enam.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.10.2018 12:46:33
|
|
|
Mis on praegu ja tulevikus "soodne" koht kust seda telefoni soetada?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
12.10.2018 12:51:33
|
|
|
| blackhawk kirjutas: |
| Ma ütleks sama. See et ühel vaja ei lähe , ei tähenda et teistel ka ei lähe. Isiklikult sama lugu. Palju välismaal viibides ei saa seal ma striimida ja tõmmata. Vaja eelnevalt kõik filmid asjad telefoni panna. Ja isegi iföön ei paku enam 64gb versiooni... |
Polegi Eesti turule mõeldud telefon. Muidu kasutaksid Project Fi'd ja roaming poleks teema
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.10.2018 13:25:53
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
10Fold,
Üldiselt jah, spotify ja netflix striimivad, kuid reisile minnes ja muidu ka meeldib mingi "varu" hoida lemmikmuusikat ja mõned seriaalid täiskvaliteediga telefonis.
Lisaks kui FullHD 60fps või 4K videot teha siis see võtab ka mehiselt ning seda roamingus hetkega üles ei lase (ei kiiruse ega kulu mõttes).
Seega jah, 128GB miinimum, kui mälukaarti pole. |
Isiklikult ei kasuta ei Spotifyd ega Netflixi- mulle pole sealt miskit.
Filme ega sarju kuhugi kaasa ei vea. Vajadusel saab muidugi, OTG kaabel või vahetükk ja USB-pulk.
Kui muidu midagi pole, siis loen e-raamatuid. Suvalises wifis saab juba muudki teha.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.10.2018 13:26:33
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Mis on praegu ja tulevikus "soodne" koht kust seda telefoni soetada? |
Mina soetasin Pixel 2 XL Amazon.de poest.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.10.2018 13:48:24
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
10Fold,
Üldiselt jah, spotify ja netflix striimivad, kuid reisile minnes ja muidu ka meeldib mingi "varu" hoida lemmikmuusikat ja mõned seriaalid täiskvaliteediga telefonis.
Lisaks kui FullHD 60fps või 4K videot teha siis see võtab ka mehiselt ning seda roamingus hetkega üles ei lase (ei kiiruse ega kulu mõttes).
Seega jah, 128GB miinimum, kui mälukaarti pole. |
Isiklikult ei kasuta ei Spotifyd ega Netflixi- mulle pole sealt miskit.
Filme ega sarju kuhugi kaasa ei vea. Vajadusel saab muidugi, OTG kaabel või vahetükk ja USB-pulk.
Kui muidu midagi pole, siis loen e-raamatuid. Suvalises wifis saab juba muudki teha. |
Nii on - igale oma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
13.10.2018 11:52:25
|
|
|
väga rõve ja suur notch ikka sellele topitud.. isegi esitlusel peideti seda, ju googlel endal oli ka häbi.
lollil ajal tuleb see pixel välja,varsti uued 7nm chipid telefonides ja google küsib vana eest 900-1000eur.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.10.2018 09:02:41
|
|
|
http://www.delfi.ee/a/83977650
Üsna tõene aeg Pixel 2 XL kohta. Reaalses elus on see paremini, kella 6 hommikul alustades ja pidevalt kasutades, on kell 18 keskmiselt 20% alles.
Heledust majandab ise, BT, nett ja muu mudru pidevalt sees. Selle 12 tunni sees on telefoni ekraaniaega kuni 9 tundi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.10.2018 17:22:48
|
|
|
| On keegi omale kusagilt pixel 3 ära tellinud? Huvitav millal eesti netipoed müüma hakkavad?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.10.2018 19:09:55
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| On keegi omale kusagilt pixel 3 ära tellinud? Huvitav millal eesti netipoed müüma hakkavad? |
Kui on samamoodi kui 2 XL-ga oli, Amazonis 700 vs Kännuka 830 midagi...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
islander
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.10.2018 15:16:57
|
|
|
https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/5527/
649.- võtsin endale kah, soov oli juba varem, ootasin ja lootsin, et hind enam-vähem talutavaks muutuks.
Oneplus 6 väga võrreldav, kohati isegi parem. Füüsilised nupud on "more clicky", alert sliderist hakkan puudust tundma ja ekraan tundub kohati isegi parem olevat. Soft jookseb kah vist kiiremini. Aga kest või dbrand nahk on suht kohustuslik sellel mirror blackil, meeletult libe. Sõrmejäljelugeja reageerib kiiremini, paras üllatusmoment.
piksli boonused kaamera (kui lutsu kaamera ainuke, siis olgu ta juba üks parimatest), kõlarid, akupidavus vist tundub hetkel parem. Ekraan tundub hilisemast partiist vms, ei hakka miskit halba silma. Kulmu pole Oneplusi puhul otseselt ei häirinud, aga parem, kui seda pole. Ahjaa, valge "panda" värvid kah tegijad, oranž power nupp jms. Laadimine toimus samuti suht kiiresti, kuigi kindlasti mitte nii kiirelt, kui Oneplusi dash charge.
edit: edge remapping võiks lihtsamini käia, ei viitsi hetkel selle adb'ga n*ssima hakata, et mingi muu tegevus toimuks pigistades.
Mingi silikoonkesta peab vaatama metsamineku või laagri jaoks, igapäevaselt ei kasuta. Soovitusi? Oneplusil oli karbis kaasas väga adekvaatne kest, isegi ekraanist üles ulatusid neljast nurgast otsad, mis ekraanile kukkudes peaks purunemise ära hoidma.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
25.10.2018 17:30:29
|
|
|
Julgen soovitada Ringke Fusion smoke black värvusega. Peab siiani ideaalselt vastu ning telefon isegi pärast mitmeid kukkumisi veatu
Samuti ulatuvad ääred üle ekraani.
Ostsin alguses nii clear kui ka smoke black variandid aga clear määrdus kollaseks krt
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
26.10.2018 01:00:29
|
|
|
Selle puhul tuleb vist amazoni vaadata, HV otsing väga tulemusi ei anna.
UK amazon isegi shippiks eestisse.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
14.11.2018 22:25:22
|
|
|
| On keegi kummagi kolmanda ligi võtnud?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.11.2018 16:10:16
|
|
|
| Ei ole vist kuskilt osta antud isendit. Enamus kohti ei saada Eestisse ja need kohad kust saaks eestisse tellida pole jälle pixel 3 saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.11.2018 21:55:39
|
|
|
Isu läks üle , väike mudel pakub rohkem huvi...
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
16.11.2018 11:15:30
|
|
|
Isiklikult tundub pixel 2 xl isegi mõistlikum valik, aga ma pole vist hetkel väga erapooletu, suht sillas sellest.
In other news, night sight tekkis tänase kaamera uuendusega juurde.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.11.2018 19:45:20
|
|
|
Sama siin. Amazon.de on 128 GB mudelid väga mõistliku hinnaga saadaval. Endal küll 64 GB XL mudel.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
18.11.2018 13:16:27
|
|
|
| Google Pay peaks nüüd väikse trikiga, mille Google tegi, ka Eestis töötama. Vähemalt tuli mulle reklaam et saab selle siduda PayPal i kontoga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.11.2018 14:02:32
|
|
|
| Aga kuidas siis, mingi juhend/info
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
19.11.2018 20:37:39
|
|
|
| google pay avan siis minul pakub kohe oma paypali konto sidumist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
22.11.2018 12:14:56
|
|
|
| Kas keegi siin Pixel 3 plaanib soetada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.11.2018 13:36:43
|
|
|
| Mina plaanin.. Jälgin hinda ja saadavust
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
24.11.2018 18:17:17
|
|
|
| Google ju pakub praegu hea hinnaga alates 649€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
24.11.2018 22:07:43
|
|
|
| deathdog kirjutas: |
| Google ju pakub praegu hea hinnaga alates 649€ |
Hind on väga teretulnud. Ma siiski ei näe võimalust Pixelit osta ilma sõbra või sugulaseta riigis, kuhu nad on nõus saatma. On mingeid lihtsaid viise sellest mööda hiilida, stiilis kunagine netikuller?
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.11.2018 02:20:48
|
|
|
| Supiplex kirjutas: |
| deathdog kirjutas: |
| Google ju pakub praegu hea hinnaga alates 649€ |
Hind on väga teretulnud. Ma siiski ei näe võimalust Pixelit osta ilma sõbra või sugulaseta riigis, kuhu nad on nõus saatma. On mingeid lihtsaid viise sellest mööda hiilida, stiilis kunagine netikuller? |
https://www.eshopwedrop.ee/ peaks vähem kui 10€ lisakuluga hakkama saama
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|