Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 530, 531, 532 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2018 11:38:54 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
sakinaga, lihtsalt viitan, et oma taseme kohta oli BB4s tiimitöö viletsapoolne. Võibolla panid ka ise seda tähele, et BB4 kippus juba viimased paar aastat siin tihti alla jääma endast skilli järgi nõrgematele või samaväärsetele klannidele.
Noh, kevadsuvel oli BB4 T8 stronkis regulaarselt reitingus 20. koha kandis, mis tähendas ka keskmiselt siniseid vastaseid. Sõideti sisuliselt hõbedavarude täiendamiseks ja lõbu pärast.
T10 on konkurents muidugi tihedam, aga seal jälle koosseisuprobleeme rohkem, mis tähendab jällegi vähem praktikat ja sitemat tulemust.
Kampaaniates on olnud väga suuri raskusi kahe tiimi kokkusaamisega, selle lahendamiseks on poole pealt aktiivsemaid kollaseid kokku aetud - sisuliselt kogu personalipoliitika. Kampaaniates pole ilmselt kõige paremini õnnestunud ka investeerimisstrateegia (viimati investeeriti vist 0 p ja kukuti viimases faasis kolinal).

Selle baasi pealt on kaunis keeruline stabiilselt head tulemust teha. BB4 pole ammu enam olnud eliitklann või kuidas iganes seda nimetada - siniseid/lillasid on lahingutes olnud heal juhul kolmandiku jagu. Mängija värv mõnekümne tuhande lahingu peale võrreldes viimase aja tulemustega on muidugi tinglik, aga kipub pigem T10 isikliku tasemega korreleeruma.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.10.2018 11:09:42 vasta tsitaadiga

fellanor, no eliitklann tegelikult tähendas kunagi seda, et BEST oli esimene klann Eestis, millel olid WN8 nõudmised klanni pääsemiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 10:17:49 vasta tsitaadiga

Hivmees leiab alati võimaluse kuidas endale seljapeale patsutada, see on juba skill omaette.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2018 21:33:52 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Hivmees leiab alati võimaluse kuidas endale seljapeale patsutada, see on juba skill omaette.


Oi, kalm the facepalm, pole ammu kuulnud sinust icon_smile.gif Oled viimasel ajal mõne tier 3 ära Acenud ehk? thumbs_up.gif Ma siin nsm.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 08:09:46 vasta tsitaadiga

hämmastav kuidas ikka mõnel joppab, et 8 võitu järjest. Ma sain eila 8 kaotust järiest ja tee või punnita mida tahes ikka ei midagi. Nagu katk käiks tiimist üle 2-3 minutil. Viimased 3 lahingut otsustas rng üldse ära, et lasud võiks minna kuhu sihid ja siis otsustasin lõpetada, võimatu 183 mängida kui lasud kukuvad sihtimis ringi äärde, lihtsalt kohutav.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.10.2018 09:08:28 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
hämmastav kuidas ikka mõnel joppab, et 8 võitu järjest. Ma sain eila 8 kaotust järiest ja tee või punnita mida tahes ikka ei midagi. Nagu katk käiks tiimist üle 2-3 minutil. Viimased 3 lahingut otsustas rng üldse ära, et lasud võiks minna kuhu sihid ja siis otsustasin lõpetada, võimatu 183 mängida kui lasud kukuvad sihtimis ringi äärde, lihtsalt kohutav.


Kui neid tulemusi vaadata, siis lisaks joppamisele ikka korralik töö seal taga. Muidugi täieliku feiltiimiga ei aita enamasti ka see.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2018 10:26:58 vasta tsitaadiga

arny, võibolla kui sa neid mängutulemuste numbreid seal vaatad, siis saad aru, et joppamisega oli seal suht vähe pistmist. Võit võib ju tulla vahel joppamise peale, aga ega dämmi ja killinumbrid ennast ise ei kirjuta.

EDIT: no paneme stiilinäite üles, kuidas teha tier 8 premium tankiga tier 10 matchupis 4,7K dämmi ilma ainsatki elupunkti kaotamata: http://wotreplays.eu/site/4572774#fisherman_s_bay-senpaierick-t-44-100

Vaata ära ja anna oma arvamus, et kas oli joppamine see võit või mis icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 12:04:47 vasta tsitaadiga

ei ole väga olnud aega tier3esid aceda...veel mul rohkem siin aeg kulub overpowered tankidega stattide gridimisele ja siis sellest ülejäänud maailmale pläkutamisele kui lahe mees ma olen ning kui hästi ma overpowered tankidega õunin.
aga küll jõuan ka neid acema hakata...

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 15:27:11 vasta tsitaadiga

naljamehed. Seda dmg teen mina ka jne aga ega see ei tähenda võitu katk ülejäänud tiimist üle käib. Pigem on joppamine, et 8 lahingut järjest saad head tiimid, üldiselt nii pikalt ei õnnestu võite saada. Rekord vist oli mingi aeg jah 15 võitu järjest, eelmine jõulu kampaania aeg. See on tore kui mõnel häasti läheb aga ega nina maksa see pärast ka väga püsti ajada vihm võib sisse sadada. icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.10.2018 12:46:05 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
naljamehed. Seda dmg teen mina ka jne aga ega see ei tähenda võitu katk ülejäänud tiimist üle käib. Pigem on joppamine, et 8 lahingut järjest saad head tiimid, üldiselt nii pikalt ei õnnestu võite saada. Rekord vist oli mingi aeg jah 15 võitu järjest, eelmine jõulu kampaania aeg. See on tore kui mõnel häasti läheb aga ega nina maksa see pärast ka väga püsti ajada vihm võib sisse sadada. icon_wink.gif



Et teed nagu regulaarselt Tier 8s 3000-3500 sessiooni keskmiseks dämmiks, aga ei tule võite? Selline asi paneks ennast ka pead kratsima, sest selliste dämminimbrite juures võiks üle suurema hulga mängude olla nagu küllalt viisakas WR, mul nt T-44-100 viimase 75 mängu avg WR on 73,33% soolos.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 16:22:01 vasta tsitaadiga

räägingi ju et hästi veab mõnel.
Üks päev sain clausi videost teada mida see RNG tähendab, et ikka õpime midagi juurde.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.10.2018 11:26:33 vasta tsitaadiga


Link


Väike näide kuidas osad mängijad tulevad rasketest olukordadest välja. Omajagu saab irwitada ka ja noh, vaatad seda ja mõtled, et see tüüp peaks juba 3x surnud olema. Eks õnne oli ka, seal vastased ikka omajagu kobistasid enda laskudega..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 16:29:05 vasta tsitaadiga

Seda tüüpi ei suuda ju vaadata nii et heli on peal icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 19:33:37 vasta tsitaadiga

alyster kirjutas:
Seda tüüpi ei suuda ju vaadata nii et heli on peal :-?
Vastupidi, heli on parim osa.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2018 19:37:27 vasta tsitaadiga

Vaatasin videot, ei suutnud lõpuni vaadata. Väga ebameeldiv tüüp...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 15.10.2018 12:00:34 vasta tsitaadiga

Mängib muidugi väga hästi aga jagan arvamust, et jutt on IMHO selline pooletoobine. Ise oleks selles olukorras juba seal mäe otsas ilmselt otsad andnud. Tüübil ikka hea tunnetus ja oskas hästi oma sihtmärke valida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 12:15:13 vasta tsitaadiga

Pole sellel "skill4ltu" jutul häda midagi, teinekord hea vaheldus "SirFoch" pidevale halale või "QB" poliitiliselt korrektsele jutule. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 15.10.2018 14:34:23 vasta tsitaadiga

Jap, osadele ta ei meeldi tõesti. Aga ta üks vähestest kes halab võimalikult vähe, ning kui halab, siis teeb seda pullilt...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.10.2018 15:50:15 vasta tsitaadiga

skill4ltu on kahtlemata väärt jälgimist. Ta kõlab imelikult, sest ta pole kunagi inglise keelt õppinud koolis, omandas selle puhtalt arvutimängudest ja teiste mängijatega rääkides Teamspeakis. Kuigi jutu põhjal ta väga intelligentset muljet ei jäta, siis tegelikult vennal pea lõikab väga hästi ja ta on tark tüüp. Lisaks ta on üks kõige väiksema egoga striimereid keda ma tean, kui ära harjud tema kõneviisiga, siis päris meeltlahutav vaadata ja palju chillim kui QB, muidugi ka märksa kõrgemal tasemel oskuste poolest.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 16:06:58 vasta tsitaadiga

erick jutuga tuleb nõustuda. QB vahib ja seletab liialt palju ringi mängus et kõrgeimat taset hoida/näidata. Samas arvatavasti saavad tema selgitustest palju enamad aru. Ja algatuseks asi seegi.
SirFoch muutub pikemal kuulamisel tüütuks on halaga kui s*** see WG ikka on. Halasid ära, aitab küll. Aga sealt tuleb seda 3x iga mängu jooksul ja + 10x iga arta kohta mis vastastel on. Tüütuks muutub. Oma YT videotes on ta märksa vaoshoitum ja rahulikum kui live striimides.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 16:41:14 vasta tsitaadiga

erick: probleem pole minu jaoks mitte inglise keele aktsendis, vaid suhtumises ja ülbamises.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.10.2018 20:30:03 vasta tsitaadiga

No leedukad on ju teada-tuntud vürstid icon_biggrin.gif
Aga niipalju kui vaadanud olen, siis mingit erilist ülbamist küll ei näe...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 15.10.2018 20:31:09 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Vaatasin videot, ei suutnud lõpuni vaadata. Väga ebameeldiv tüüp...


No vat kui hea, et ma ei striimi ega midagi! icon_wink.gif
Mõni nõrgema närviga lillelaps saaks südari minu väljendusviisi peale icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 07:45:32 vasta tsitaadiga

See leeduka aktsent jäi naermisel ikka pinda käima. SirFoch kuidagi mängib oma aktsendi paremini välja. Näiteks vana klassika



Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.10.2018 15:55:19 vasta tsitaadiga

Kellel vaja kiiresti midagi grindida, soovitan täna-homme keevitada: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/xp-stands-for-Xtra-progress/

Panin ise ka mõned boosterid hakkama ja keevitasin 8 mänguga ehk tunni ajaga 37 000+ XP'd...

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 19:31:21 vasta tsitaadiga

Paistab, et see rng suudab ka sind huiata, pea 5k dmg ja ikka kaotus. Paistab, et selle t9 wz kannatab mängida küll, 110 on ikka väga nõrk, mõtlen pehme ja väike pene torul.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 16.10.2018 21:01:06 vasta tsitaadiga


Link


Tegin WeekendWarrior'i mängust ühe video, kus ta 10.6k tieri 9 tankiga põrutab icon_smile.gif Kulda lasi ta väidetavalt seetõttu niipalju, et oli tank vaja ära markida icon_razz.gif
Tegin video 2560x1440 resole skaleerides. Et soovitan ka selles formaadis vaadata..heli vahepeal küll millegi pärast jupsis, aga elab vast üle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.10.2018 22:18:11 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Paistab, et see rng suudab ka sind huiata, pea 5k dmg ja ikka kaotus. Paistab, et selle t9 wz kannatab mängida küll, 110 on ikka väga nõrk, mõtlen pehme ja väike pene torul.


5K damage pole midagi väga erilist. Kui teeks iga mäng seda, siis jah, eeldaks mingi 80% WRi soolos üle pikema sessiooni. Seal ma olin lõpus üksi mingi 7 tanki vastu ja neil oli ELC capis, reseti sain ja umbes 1,5K dämmi farmisin juurde sellest olukorrast, aga mäng oli kaotatud ja sealt edasi oleks väga keeruline olnud ära carryda nagunii,, kuna WZ-111 1-4 DPM on lihtsalt nii madal, et low tier tankid saavad su ära zergida.

Iga mängu ei saagi võita, aga saab proovida võita nii paljusid kui võimalik.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ape
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2017




sõnum 17.10.2018 13:33:41 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:

Link


Tegin WeekendWarrior'i mängust ühe video, kus ta 10.6k tieri 9 tankiga põrutab icon_smile.gif Kulda lasi ta väidetavalt seetõttu niipalju, et oli tank vaja ära markida icon_razz.gif
Tegin video 2560x1440 resole skaleerides. Et soovitan ka selles formaadis vaadata..heli vahepeal küll millegi pärast jupsis, aga elab vast üle.


Tänud ülevaate eest thomak, kusjuures rng oli tõesti minu poolel ja lõpus oleks võinud vabalt he moona kasutada aga kuna lahingus mõte alati ei tööta, siis jah icon_biggrin.gif seda enam, et ma ei pannud tähelegi kohe, et 2 masinat ainult elus. Mõtlesin, et moon kah kohe otsas.
Kuld oli sees, sest ei kannata sellise reloadiga ap lasta. Pealegi see kuld osa mängust ja kõigil on võrdne võimalus seda kasutada.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2018 20:28:58 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
[*some youtube stuff*]

Tegin WeekendWarrior'i mängust ühe video, kus ta 10.6k tieri 9 tankiga põrutab icon_smile.gif Kulda lasi ta väidetavalt seetõttu niipalju, et oli tank vaja ära markida icon_razz.gif
Tegin video 2560x1440 resole skaleerides. Et soovitan ka selles formaadis vaadata..heli vahepeal küll millegi pärast jupsis, aga elab vast üle.

Hea töö mõlemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.10.2018 11:18:08 vasta tsitaadiga

Kellel pole kahju 5000 kullast, et Halloweeni eventi boonused kohe ära maxida, võivad järgmised 16 päeva grindida päris adekvaatse tempoga endale krediiti, eeldusel et +50% creda boostereid on võtta (~150K creda per game, rohkem kui klanni boost ka töötab):



Ei pea isegi nii kõrget WN8 näitama, dämmi asemel võib ka spottida või trackida lihtsalt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2018 17:27:00 vasta tsitaadiga

saan aru, et ostsid siis 5000 kulla eest omale. Ma vaeseke jändan siin rohelist taga ajades. Mõni tiim on nii hea, et saab 50 rohelist aint.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.10.2018 15:21:51 vasta tsitaadiga

Kes inglise keelt jagab, siis siin on lahti seletatud asja olemus: https://old.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/9pj03c/guide_to_dark_front_halloween_mode_tips_tricks/

Pmst ghost tankid annavad samuti rohelist, vastavalt sellele kui palju HP'd neil on. T28 on kõige paremini farmitav selles osas, sealt saab seda kõige kergemini (Medium 1 annab 3, T28 annab 7 ja BDR annab 12).
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 17:32:00 vasta tsitaadiga

jep ja selle t28 asjaga see hea, et sõida taha ja ta ei saa sind lasta. Bdr asjad on valusad, nendest peab jah eemale hoidma. Lightid on mitmekesi lahedad, kõmmutavad nii kiiresti, et midagi ei saa aru vahepeal. Neid kollaseid special asju ei leiagi iga lahing üles ja vahest ei anna kah nagu midagi juurde. Suht halb on see kui kiirust saad juurde sest siis tank suht raskesti juhitav. Aga noh vahelduseks lahe kuigi eelmine aasta oli parem.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 24.10.2018 19:56:29 vasta tsitaadiga

Õhtut. Kas osatakse aidata woti mängu ja nvidia gtx 1060 geforce experience ei saa optimeerida mängu. Sai hetkel win 10 resett tehtud ja draivid uuesti puhtalt peale. Pilt on kena kui mängust soovitavad sätted panna ja annab ultra. Nvidia control paneelist on hetkel global sätted mis tehasest eelpandud. seal pole miskit muutnud. Veel on League of Legend ja Paladins. Need optimeerib koheselt. Paigaldatud on woti hd pakett, modisid pole, nvidial draiv 416.34 geforce draivist. Tänud kui keegi on sellise asjaga kokku puutunud. Ise arvan et see woti viimane patch tegi selleks. No see rohelise halloweeni sodi. Tänud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2018 08:22:46 vasta tsitaadiga

ei usu, see GFE paneb ise segast vahest. Ma pole seda mängude optimeerimist ammu kasutanud, panen mängus ise kõik sätted max ja korras.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.10.2018 17:10:47 vasta tsitaadiga

Ma arvan ka, et kui kõik Ultra, ja asi jookseb siiski sujuvalt, siis on ju okei thumbs_up.gif

Ise soovitaksin siiski järgmised asjad maha keerata:

Motion Blur OFF
Extra Effects in Sniper Mode OFF
Grass in Sniper Mode OFF
Shadows võib panna Mediumi peale, kui perf boosti soovida

Dynamic 3D resolution scaling võiks ka OFF olla, muidu mäng laseb ise resot kuubilisemaks kui perf veidi langeb.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 17:23:40 vasta tsitaadiga

see sniper mode asi eriti laskmisele jah kaasa ei aita aga mul on sees sest silmaga ilusam vaadata. Seda valguse asja võtsin küll vähemaks sest muidu on mõned kaardid liiga heledad nagu see liivajõgi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 26.10.2018 23:06:04 vasta tsitaadiga

Sai siis Guru dd ga plats puhtaks ja see uuem nvidia peale. Kuid ei toimi gfe-s see optimeerimine. Sai ka vanem draiv samuti peale ning ka mitte mõhkugi.
Tundub et gfe tarvitab veel mingeid asju millega ta siis teeb seda optimeerimist, mis mul puudu. Panin visual c++ id alates 2010 kuni 2017 peale. Directix on peal see 9 ja ka need uuemad winni poolt. Ja peale seda va hallowiini uuendust on asjad teisiti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 09:36:41 vasta tsitaadiga

me siin nagu mainisime, et see GFE ei toimi koguaeg. Mul vahepeal ei anna isegi võimalust mõnda mängu optimeerida ja siis peale mõnda kuud ja paari uuendust jälle saab. Milleks vaevad oma pead selle GFE pane mängus sees ise asjad max ja kui ei vea korralikult siis võtad väheke asju vähemaks. Saan aru, et jube lihtne vajuta nuppu ja korras aga see GFE pani vahel puusse optimeerimisega minu puhul, pani madalamad setingud kui tegelikult kannatas panna.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.10.2018 19:14:16 vasta tsitaadiga

Video küll Street Fighterist, aga sisu - skill vs luck - võib pmst 1:1 World of Tanksi kohta kuulata:


Link


Tasub vaatamist, väga hästi selgitab miks mõned asjad WoT'is on nii nagu nad on.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 28.10.2018 11:50:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Ma ei ole proff, ma olen täiesti tavaline sidrun, aga kurat võtaks see on täna juba kolmas selline mäng ja see teeb juba tigedaks. Lahingu kestvus 4 min 14 sekundit.
Oskab keegi targem öelda, et kas ma kaotuse puhul saan Premium tankiga mängides vähem krediiti või kaotan ainult XPd?

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 11:59:05 vasta tsitaadiga

Masochist, peaks ainult XP kadu olema
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 12:30:43 vasta tsitaadiga

Krediiti saab ka ikka vähem. Vahet pole, kas premium tank või mitte.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.10.2018 14:28:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Video küll Street Fighterist, aga sisu - skill vs luck - võib pmst 1:1 World of Tanksi kohta kuulata:

Spoiler Spoiler Spoiler


Tasub vaatamist, väga hästi selgitab miks mõned asjad WoT'is on nii nagu nad on.


Jap, kindalsti vaatamist väärt. Lugu siis selles, et kuidas skill ja luck aspektiga mängus flirtida nii, et comtetive mängijad tunneksid end rewarded, ning uued tulijad või mängijad, kes ei taha panustada palju aega mängu saaksid ka hea kogemuse. Tunneksid progressi jne. tahaksid võib-olla tulevikus rohkem aega panustada jne. Selles mõttes jah, wot ka ikkagi mäng ja allub kõikidele mänguteooriatele icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2018 15:55:08 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Krediiti saab ka ikka vähem. Vahet pole, kas premium tank või mitte.

Miski pole muutunud, soovituslik vaatamiseks neile kes sama arvavad
Spoiler Spoiler Spoiler


Hetkel eriti hea krediiti saada, isegi ei pea preemium tankiga minema lahinguse
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.10.2018 20:13:43 vasta tsitaadiga

Vahepeal siin inimesed räägivad, et tee mis tahad, ei võida, võitmine on RNG või WG poolt ettemääratud. Ma siis räägin vastu, et impact on väike, kui väga hästi mängid, siis üle suurema hulga mängude võidad ka ikkagi tugevalt üle statistilise keskmise. Viimase nädala statsid, kõik mängud soolos (ka viimane 30 päeva pole kordagi platooninud muide):

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2018 21:47:44 vasta tsitaadiga

erick, sa sinder mängid ju tihti hommikuti kui "hüljeste" mass on suur ja "ühe mehe armee" olulisus keskmisest kõrgem.
T8 premmiga saad hommikul 5/5 tX lahinguid samas kui võtta nt. M48 vms saad ise neid premme kenasti peksta. icon_lol.gif

... mitte et ma su mänguoskuses kahtleksin aga mänguaega oskuslikult valides on võimalik veidi enda oskuste tähtsust lahingu tulemuses suurendada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.10.2018 09:19:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures viimasel ajal mängisin 10 mängu hommikul ~8 paiku ja 10 mängu õhtul ~20 paiku. Õhtuti läks paremini, tiimid olid kuidagi keskeltläbi tomatisemad, farmida oli lihtsam. Ja muidugi kui vaatad avg tieri, siis 80% mängudest T-44-100 või Bulldog GF (põhjus muidugi Halloween eventiga creda farm), ehk siis jah, võin ka oma kogemustest öelda, et hommikuti tõesti satub rohkem Tier Xi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.10.2018 09:42:40 vasta tsitaadiga

Minu meelest ei ole hommikuti sugugi lihtsam mängida - väga ebaühtlased tiimid, sama ka öisel ajal. Õhtusel ajal peale 9-10 on kuidagi ühtlasem see mass ja lahingud ei ole nii kaldu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 530, 531, 532 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.