Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2018 22:07:39 vasta tsitaadiga

oleneb ju vaatamiskaugusest
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2018 22:15:39 vasta tsitaadiga

27" vs 32" ju olulist vahet pole. Selleks ei hakata uut lauda ostma , või siis monitori kaugust oluliselt reguleerima. Mõtlesin isegi osta 32" monitori @ 1440p ja enamus foorumid karjusid, et see on sama mis 27" 1080p.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.09.2018 22:28:35 vasta tsitaadiga

Ei ole nii hull, on hoopis sama, mis 24" 1080p ehk täpselt paras.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.09.2018 08:53:13 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
von Wu kirjutas:
Kui keegi tahab mati ekraaniga 32" monitori, siis ainult ~100€ kallimalt saab sellise: https://www.hinnavaatlus.ee/1107422/viewsonic-vx3211-2k-mhd/
Vähemalt esialgu tundub päris hea. Punane toon oli pisut paigast ära, aga pärast seadistamist läks normaalseks.


1440p 32 " pixlid suureks ei lähe nagu 27" 1080p?


24" 1080p (0,270mm) ja 32" 1440p (0,277) on täpselt sama suure piksliga. 27" ja 1080P'l on 0,304.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 11:47:35 vasta tsitaadiga

Küsimus laiemale ringile. Kas samas hinnaklassis kui on 27" ASUS ROG Swift PG279Q leidub sarnast monitori, millel on samuti GSync ja IPS paneel? TN mind ei huvita, ei taha IPS pealt tagasi minna sellele.
Plaan varsti üle kolida 100Hz+ peale ja jätta praegune 27" dell IPS teiseks monitoriks kui kogu arvuti saab upgrade'i.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.09.2018 11:57:00 vasta tsitaadiga

Sama küsimus 32" ja FreeSync kohta icon_smile.gif Paneel võib VA ka olla.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 12:04:37 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Küsimus laiemale ringile. Kas samas hinnaklassis kui on 27" ASUS ROG Swift PG279Q leidub sarnast monitori, millel on samuti GSync ja IPS paneel? TN mind ei huvita, ei taha IPS pealt tagasi minna sellele.
Plaan varsti üle kolida 100Hz+ peale ja jätta praegune 27" dell IPS teiseks monitoriks kui kogu arvuti saab upgrade'i.
https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_27%7E11940_32%7E11952_176%7E11963_120%7E11992_NVIDIA+G-Sync
lisa-muuda vastavalt vajadusele filtreid, nt. reso.
kajastab päris hästi mudelite saadavust euroopas, sealhulgas eestis.

von Wu kirjutas:
Sama küsimus 32" ja FreeSync kohta icon_smile.gif Paneel võib VA ka olla.
https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_30%7E11940_34%7E11952_176%7E11963_100%7E11992_Adaptive+Sync%2FAMD+FreeSync%7E13219_LFC-Support
sama jutt, eelkõige reso järgi filterda edasi.
freesynci puhul jälgi, et lfc tugi oleks ametlikult olemas. ja kindlasti loe reviewsid ka.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 13:45:20 vasta tsitaadiga

nvm
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 12.09.2018 13:05:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.09.2018 13:47:07 vasta tsitaadiga

von Wu, Minule hakkas selline asi silma: https://www.benq.com/en-us/monitor/video-enjoyment/ex3203r.html
Minu jaoks muidugi üks olulisi kriteeriumeid oli minimalistlik disain, aga seda pole veel kuskilt eestist saada. Aga laod lubasid kuu lõpuks.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 13:48:37 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Küsimus laiemale ringile. Kas samas hinnaklassis kui on 27" ASUS ROG Swift PG279Q leidub sarnast monitori, millel on samuti GSync ja IPS paneel? TN mind ei huvita, ei taha IPS pealt tagasi minna sellele.
Plaan varsti üle kolida 100Hz+ peale ja jätta praegune 27" dell IPS teiseks monitoriks kui kogu arvuti saab upgrade'i.
https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_27%7E11940_32%7E11952_176%7E11963_120%7E11992_NVIDIA+G-Sync
lisa-muuda vastavalt vajadusele filtreid, nt. reso.
kajastab päris hästi mudelite saadavust euroopas, sealhulgas eestis.


thumbs_up.gif Uurin sealt
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2018 19:14:44 Markit vasta tsitaadiga

Midagi siin pakutakse
https://www.markit.eu/ee/et/benq-ex3203r-led-monitor-curved-31-5-31/v2p16549080
HV-s ka olemas juba
https://www.hinnavaatlus.ee/1263138/benq-led-315-ex3203r/
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.09.2018 19:22:48 vasta tsitaadiga

sergi,
Tohoh, peab uuesti eesti laod üle vaatama. Nädal tagasi veel ei lubatud midagi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2018 22:56:36 vasta tsitaadiga

Hetkel monitori otsingul mille toitjaks on GTX 1080ti.

Põhirõhk käib järgmistele asjadele:
    QHD
    144Hz või rohkme
    IPS
    G-Sync
    27" või enam

Hind võiks alla 700 euri jääda, hetkel olen sellised elukad välja õngitsenud
AOC AGON AG271QG
ACER Predator XB271HU

TN ja VA paneeli poole eriti ei kipu vaatama eriti, vb äärmisel juhul VA aga hetkel otsin pigem IPS kraami.

Tänud vastuste eest! icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.09.2018 00:24:14 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
von Wu, Minule hakkas selline asi silma: https://www.benq.com/en-us/monitor/video-enjoyment/ex3203r.html
Minu jaoks muidugi üks olulisi kriteeriumeid oli minimalistlik disain, aga seda pole veel kuskilt eestist saada. Aga laod lubasid kuu lõpuks.


Kõver icon_confused.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2018 07:47:30 vasta tsitaadiga

eeldades, et 1440p, siis:
link
https://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ASUS-ROG-Swift-PG279-Gaming-Monitor-27-2K-WHD-2560-x-1440-IPS-182452

ega veid rohkem olegi. paar 32" asja on ka.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 12:26:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kahjuks peab üle lombi tellima. Isegi Euroopas pole sellise paneeliga ühtegi monitori.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2018 12:28:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow, telekat endale otsisisin siis samamoodi sai selgeks, et Ameerika mandrit on selle Pixioga korralikult õnnistatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2018 12:54:27 vasta tsitaadiga

Ilus monitor muidu thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.09.2018 13:32:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ilus monitor muidu thumbs_up.gif


Nõus, täitsa meeldib.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2018 11:38:44 vasta tsitaadiga

Kas siin keegi kasutab Viewsonic VX4380-4K või muud sarnast ~43'' monitori "telekana"? St 43'' "telekad" kipuvad olema kehva pildiga, "monitor" võiks parem olla. Konkreetne isend on aga semi-glossy - huvitav, kuidas see praktikas on? Selja taga muidu ei ole akent, seega võiks läikimine pigem vähem segada...?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 14:14:58 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9940397

Ehk keegi viitsib vastata - miks AOC C32G1 nii odav on, mis tal viga on? icon_biggrin.gif 280€ eest 32 tolli 144hz 1800R 1ms

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 24.09.2018 14:20:30 vasta tsitaadiga

FullHD vaid.
Mulle silma jäänud pigem - https://www.hinnavaatlus.ee/1210525/aoc-32-ag322qc4/
1080p on natukene häiriv 32" peal. 1440p on paras, sama pikslitihedusega nagu 24" 1080p.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 14:37:33 vasta tsitaadiga

Keegi seda pole omale muretsenud?
Samsung 49" LCD 49HG90
SUW (3840x1080) 144hz Freesync
https://www.hinnavaatlus.ee/1059960/samsung-49-lcd-49hg90/

Hetkel on omal 27" 1440p 144hz Freesync monitor, kuid tahaks suuremat.
Saaks kodus normaalselt tööd ka teha, 2 monitori min. selleks tarbeks.
https://www.youtube.com/watch?v=KDPk_EesN1o

Kuid kui reaalselt pole saanud testida siis võibolla hakkan suht kohe puudust tundma puuduolevatest ridadest vertikaali puhul... icon_rolleyes.gif
Ning teine asi on suht lahja pikslite tihedus ja võib vabalt ekraanilt eristada neid kui need nii laiali tõmmatud on.
Aga noh, meil on ju 14 päevane tagastusõigus icon_lol.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 16:26:12 vasta tsitaadiga

Viilutaja, too uhke diagonaaliga samsa on ju nö. ultra ultra wide icon_biggrin.gif

Ise siiani pole isegi UW pole väga vaatand kuna olen üsna retrogamer ja siis nigu see UW on kasutu. Samas kui keegi miski 42" 21:9 suhtega asja teeks siis juba hakkaks kulm tõusma.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2018 16:50:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Viilutaja, too uhke diagonaaliga samsa on ju nö. ultra ultra wide icon_biggrin.gif

Ise siiani pole isegi UW pole väga vaatand kuna olen üsna retrogamer ja siis nigu see UW on kasutu. Samas kui keegi miski 42" 21:9 suhtega asja teeks siis juba hakkaks kulm tõusma.


No ma panin SUW ehk Super Ultra Wide, kuid UUW kõlab ka hästi või siis Mega Ultra Wide.
icon_razz.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 16:06:40 vasta tsitaadiga

Leidsin endale sobiva monitori - Acer XZ271U
https://www.acer.com/ac/en/US/content/model/UM.HX1AA.013

Kõik olemas mis vaja: 27", 2560x1440, nõgus, 144hz, VA, 10bit, HDR

Huvitav kust seda nüüd kähku saaks?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidov
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 16:36:24 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Leidsin endale sobiva monitori - Acer XZ271U
https://www.acer.com/ac/en/US/content/model/UM.HX1AA.013

Kõik olemas mis vaja: 27", 2560x1440, nõgus, 144hz, VA, 10bit, HDR

Huvitav kust seda nüüd kähku saaks?


link amazon.de pole veel müügile tulnud, tuleb oodata. caseking.de lehel on kirjas, et alates 23.11 peaks saama suurema, 32", ilmselt 27" tuleb enamvähem samal ajal.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 21:11:11 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
Leidsin endale sobiva monitori - Acer XZ271U
https://www.acer.com/ac/en/US/content/model/UM.HX1AA.013

Kõik olemas mis vaja: 27", 2560x1440, nõgus, 144hz, VA, 10bit, HDR

Huvitav kust seda nüüd kähku saaks?


tundub päris hea diil olevat selle raha eest, kahju ainult ,et Freesync....
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 25.09.2018 21:55:59 vasta tsitaadiga

300nit brighness ja HDR. nujah. igasusu 3000WPMPO asju sangadel nähtud.

äkki hoopis samsa C27HG70? https://www.hinnavaatlus.ee/1047015/samsung-27-lcd-c27hg70/
VA/Gaming/HDR vaatest vast kõige parem moll, küll seni on kasutajad kohati ebatäpset teksti kurtnud (äkki sõltub isendi "vedamisest"). peaks olema ka päriselt HDR600 certified (ehk ei mingi sõnakõlks) ja FreeSync 2 toega.

kui 27' 1440p siledat gaming molli tahad, siis näiteks Aceri XF270
https://www.hinnavaatlus.ee/821175/acer-27-lcd-xf270hu/ (NB! veendu, et õige kood on, on olemas XF270HUA, mis on TN)
küll aga tuleb arvestada kurikuulsat AUO paneliiloteriid, sest need kõik 1440p/27/IPS samast august kasvanud. Kui veab, siis on kõik ok, kui ei, siis nujah.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 25.09.2018 22:10:08 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud siia teemasse hoopis kirjutama aga ma copyn ostuabi teemast oma posti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=742417
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 22:30:33 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Oleks pidanud siia teemasse hoopis kirjutama aga ma copyn ostuabi teemast oma posti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=742417
tsitaat:

mida odavam seda parem

üldiselt on see vastupidi, mida odavam, seda kehvem..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 13:16:20 vasta tsitaadiga

Üle 10 aasta otsin monitori (enamjaolt mängimiseks), peamised kriteeriumid 28-32", G-sync, ja reso võiks ka olla 2500x1080 alates aga 4k pigem mitte.
Lõin selle data HV toodete otsingusse ja üllatuseks tuli ainult 2 toodet. Nii lihtsaks ongi elu tehtud või milles kühvel? icon_rolleyes.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/1133375/lg-32-lcd-32gk850g-b/
https://www.hinnavaatlus.ee/849942/acer-32-lcd-predator-xb321hk/

See LG tundub iseenesest parameetrite ja ka hinna poolest sobivat, on keegi reaalselt seda näinud-katsunud ka, oskab valikut kommenteerida?

_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 13:34:34 vasta tsitaadiga

https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_28%7E11992_NVIDIA+G-Sync%7E13263_25601080%7E13264_34401440
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 13:38:14 vasta tsitaadiga

nii mõnelgi ei pruugi lisainfos/omaduste all kirjas olla resolutsiooni ega G-Synci
+ kaasates valikusse 27" mudelid on valik hulka suurem - https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_27~11940_32~11992_NVIDIA+G-Sync~13263_25601080~13264_25601440
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 13:50:38 vasta tsitaadiga

Y_S kirjutas:
Üle 10 aasta otsin monitori (enamjaolt mängimiseks), peamised kriteeriumid 28-32", G-sync, ja reso võiks ka olla 2500x1080 alates aga 4k pigem mitte.
Lõin selle data HV toodete otsingusse ja üllatuseks tuli ainult 2 toodet. Nii lihtsaks ongi elu tehtud või milles kühvel? icon_rolleyes.gif

https://www.hinnavaatlus.ee/1133375/lg-32-lcd-32gk850g-b/
https://www.hinnavaatlus.ee/849942/acer-32-lcd-predator-xb321hk/

See LG tundub iseenesest parameetrite ja ka hinna poolest sobivat, on keegi reaalselt seda näinud-katsunud ka, oskab valikut kommenteerida?

10 aastat tagasi polnud G-Sync veel olemaski. Kuidas sa said seda juba tollal otsida? icon_biggrin.gif

Ok nali naljaks aga kui vaatad ultrawide poole siis pigem ehk 3440x1440. Või kardad, et see on graafika jaoks liiga karm äkki? Või tahad pigem kõrgeid hertse? 3440x1440 on 100Hz kah.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 15:03:48 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif jajah, kui sõna-sõnalt lugeda võib ka nii välja lugeda. Mõte oli pigem siis et ligi 10 aastat olen 3 monitori setupi taga istunud kus siis AMD eyefinity toimis päris hästi. Nüüd aga nvidia stereovision ei saa erinevat tüüpi monitoridega hästi hakkama, mõned workaround meetodid on aga tülikad ja pooltel juhtudes ei ole ma pilti õigeks ikka saanud. Kõrget resot väga ei karda hetkel 5120x1200 olen saanud kõik asjad aetud, küll ei tormaks ma pimesi ultrawide ekraanidele kuna aegajalt tuleb ka retromänge ette.
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 15:09:38 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

küll ei tormaks ma pimesi ultrawide ekraanidele kuna aegajalt tuleb ka retromänge ette

retromängud väga suurt resolutsiooni ei pruugi toetada; ma saan ka defence grid'i 180*pivotis poole ekraani peal tehtud
ehk siis windowed mode abiks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 15:46:29 vasta tsitaadiga

https://www.flawlesswidescreen.org/ abiks ehk.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 16:19:02 vasta tsitaadiga

Või veel parem abinõu - ära osta ultrawide ekraani ja võta 27" 2560x1440
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 16:20:17 vasta tsitaadiga

1080 reso kuvari peale ei ole aastal 2018 enam kuidagi mõtet oma raha panna ju........
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 04:24:59 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
1080 reso kuvari peale ei ole aastal 2018 enam kuidagi mõtet oma raha panna ju........

Oleneb millise nurga alt vaadata icon_idea.gif
Kõigil ja tavakasutajal pole sellist rauda,et seda pilti igas asendis ära vedada icon_idea.gif
Kuigi nad tahaxid ikka paremat pilti näha,seega FHD parema parandusega molu on ikka aktuaalne icon_razz.gif ja 1440p+pole vaja neile soovitada.'
Ei hakka välja tooma mis on 2K+ ja FHD erinevused seda teavad kõik aga mõte on selles,et FHD pole kuhugi välja surnud kuna on viimase kasutajaid
on rohkem kui entusiaste,seega on molu tootjad suunatud selle leeri poole icon_cool.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 06:47:26 vasta tsitaadiga

Uuendasin aastal 2018 asus pq279q pealt aw2518h peale. Seega kulutasin raha Full HD monitori peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 15:46:32 vasta tsitaadiga

Haa, leidsin veel ühe uue monitori mis kohe kohe tuleb ja on väga hea hinnaga.
Samsung C27JG52
https://www.amazon.de/dp/B07FCM5WXF

27" 2560x1440, 144hz, nõgus, 3000:1 kontrast ja hind ainult 300 eur.

Puuduvad siis 10 bit ja HDR ja quantum dot ja freesync (keegi ei kasuta nagunii) ja g-sync.
Puuduvad ka tilulilud nagu usb ja kõlarid jne.

Neid saaks kohe mitu osta.

Samas täpselt samasuguse paneeliga 34" ultrawide samsung on 600 eur: Samsung C34H890
Ehk siis kahe 27" raha. Nüüd ongi küsimus et kas osta kaks 27" või üks 34", rahaliselt on sama. Samas reso kohapealt on 34" natuke kergem ja 27"-seid kandilisi peaks ostma 3, sest kahega ju ei mängi kui jutt keset nägemist, aga 3tk on juba 900 eur ja ka video peab päris võimas olema.

Ainuke asi, et 34" on 100hz mitte 120 või 144hz
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 09:19:13 vasta tsitaadiga

Kirsa,

unustasid mainida et tegemist on samsungi vedrujalaga isediga icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 10:38:56 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/acer-introduces-new-curved-gaming-monitors-the-xz1-series-1440p-144hz-freesync-48-144hz-packed-under-500/

Tundub üsna norm thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 12:05:18 vasta tsitaadiga

Ostsin lapsele sünnipäevaks kokkupandud masinale monitori, https://www.hinnavaatlus.ee/980657/lg-24-lcd-24mp68vq-p/

Tehaseseades on FS range 40-75 ja low framerate compensation ei toimi, kuid CRUga sai muudetud 30-75 peale (2.5x range vajalik LFC toimimiseks) ja presto! beer_yum.gif thumbs_up.gif Proovin täna, kas saab veel laiemaks vahemikku.

8bit IPS paneel, ghostingut väga pole, reageerib minujaoks täiesti adekvaatselt. Backlight bleedi on minimaalselt, kordades hullemat nähtud. ma ei tea, €139 eest on bang-for-buck läbi lae.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.10.2018 13:00:09 vasta tsitaadiga

monitoride maailm on veidike võõras ja seega küsiks nõu! mida sellest arvata - https://www.hinnavaatlus.ee/708327/lg-34-lcd-34uc88-b/ ?
Läheb tuttavale - ainuke kasutus ongi töö tegemine mitte mängimine!
Lihtsalt vaja suuremat laua peale, et saaks kahest väiksemast lahti, mis hetkel kasutusel!

Kas on OK asi või parem midagi muud vaadata, ise vaataks mitte curved aga ju siis meeldib selline?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 17:45:40 vasta tsitaadiga

1200€ eest vaja masin-hiir&matt-klaver-klapid-kuvar kombo kokku panna (pika perspektiivi masin tuleb, 2400g esialgu ilmselt), seega 1080p monitori oleks tarvis.
Millised oleks go-to kuvarid praegu 200-250€ kandis nii 60Hz kui ka kõrgemal (CS:GO mängimist on ka)?
DELL U2417h 60Hz juures ~200€ https://www.hinnavaatlus.ee/708781/dell-24-lcd-ultrasharp-u2417h/ ilmselt?

_________________


viimati muutis rmc 08.10.2018 17:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 08.10.2018 17:49:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
1200€ eest vaja masin-hiir&matt-klaver-klapid-kuvar kombo kokku panna (pika perspektiivi masin tuleb, 2400g esialgu ilmselt), seega 1080p monitori oleks tarvis.
Millised oleks go-to kuvarid praegu 200-250€ kandis nii 60Hz kui ka kõrgemal (CS:GO mängimist on ka)?

https://www.hinnavaatlus.ee/1252711/aoc-24-lcd-c24g1/
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2018 18:15:21 vasta tsitaadiga

Levelxer, tänud! Curved fänn väga ei ole ja sellise väikse puhul tundub ka naljakas, ent tundub bang for buck küll ja pigem kaldub >60Hz poole.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.