Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 21:04:36 vasta tsitaadiga

https://www.dpreview.com/news/4576253883/some-iphone-x-users-report-major-display-color-and-contrast-changes-in-ios-12
Ei tea kas ainult iPhone X-l või teistel ka. Võibolla kui X-l on kõige parem ekraan icon_question.gif, siis sellel ehk kõige paremini märgatav.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 22:01:59 vasta tsitaadiga

Ise kasutan 8 ja tundus nagu algul kohe sama, aga järgminepäev enam aru ei saanud
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.09.2018 07:28:13 vasta tsitaadiga

Mis viga võib olla, kui eri tegelastele pandud custom helinad defaulti tagasi kukuvad?
SE
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 08:38:09 vasta tsitaadiga

arvatavasti mingine sünkroonimise jura mingit äppi ei kasuta mis su kontaktitele ligi pääseb who is calling vms?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
782369
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 27.09.2018 11:49:54 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas carplay on iphone’l kohe peal või peab selle kuskilt tõmbama?
Mu SE’l töötab aga pruudi SE’l mitte.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tubar
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2017




sõnum 27.09.2018 12:06:19 vasta tsitaadiga

782369 kirjutas:
Tere.

Kas carplay on iphone’l kohe peal või peab selle kuskilt tõmbama?
Mu SE’l töötab aga pruudi SE’l mitte.


See kohe peal ja ise midagi sisse lülitama ei pea.
Võib-olla asi selles, et auto carplay appis kunagi tühistatud see telefon. Siis tuleb autos uuesti lubada antud telefonil carplay kasutamine.
Teine võimalus, et lihtsalt sassis omadega. Mu SE-l just hiljaaegu töötas kenasti, kuid nüüd lööb errori, et ei suuda carplayd kasutada..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 12:17:20 vasta tsitaadiga

Et CarPlay töötaks, peab olema Siri lubatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.09.2018 19:50:06 vasta tsitaadiga

Kui netis liigub info, et XS-il on probleemid wifi ja leviga, siis paistab, et lahendus lihtne. Võrgu resest. https://bgr.com/2018/09/26/iphone-xs-max-issues-how-to-fix-wifi-cellular-reception/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 21:28:33 vasta tsitaadiga

Et ostad uue XS-i, ühendad WiFisse ja tundub, et kiirused kuidagi nadid. Teed reset network settings ja asi on edaspidi aegade lõpuni kiire nagu jänes? Kõlab nagu dumbuseri unenägu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 19:23:52 vasta tsitaadiga

http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=83840311

Ostetakse küll isegi kallima hinnaga kui eelmise aasta hinnad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 28.09.2018 19:55:11 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=83840311

Ostetakse küll isegi kallima hinnaga kui eelmise aasta hinnad thumbs_up.gif

Paistab, et Teliast on ka "odavamad" ära võetud, seal ka mõnedel mudelitel uueks tarnekuupäevaks 19.10
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:00:10 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
http://m.forte.delfi.ee/article.php?id=83840311

Ostetakse küll isegi kallima hinnaga kui eelmise aasta hinnad thumbs_up.gif

Paistab, et Teliast on ka "odavamad" ära võetud, seal ka mõnedel mudelitel uueks tarnekuupäevaks 19.10

Ise sain Xs 64GB gold kätte, proovisin epoest sama asja korvi panna, pakkus veel uuesti tänast kuupäeva paar h tagasi.

Tele2 ladu oli ilmselt paar tk igast mallist, samas oli Xs teadaolev saadavus Xs mudelitele niru, Maxe aga peaks olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:06:47 vasta tsitaadiga

Ja palju läheb järeka peale ka erinevatel põhjustel
täna sattusin korra imArvutite endla salongi ja seal oli isegi miski mudel väljas
kuna vaid müügiks ja näppimiseks karbist väljas polnud siis isegi ei tea tegelt mis mudelit neil pakkuda oli
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:15:50 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Ja palju läheb järeka peale ka erinevatel põhjustel
täna sattusin korra imArvutite endla salongi ja seal oli isegi miski mudel väljas
kuna vaid müügiks ja näppimiseks karbist väljas polnud siis isegi ei tea tegelt mis mudelit neil pakkuda oli

Tundub, et ikka enamus
tsitaat:
Tele2 turundusdirektori Katrin Aroni sõnul müüakse tavaliselt pooled telefonid järelmaksuga, kuid uue iPhone’i puhul osteti üle 90 protsendi osamaksetega. “Kuni 1500 euroni küündiv hind näitas siiski seda, et paljud tahavad küll uusima tehnikaime kindlasti kohe kätte saada, aga nii palju vaba raha ikkagi pole, et kohe välja osta,” ütles Aron.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:16:53 vasta tsitaadiga

Kas 8 või X ka odavamaks läksid? Peaksin vist naisele ostma uuema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 20:55:40 vasta tsitaadiga

Varsti korjatakse üldse ara need lettidelt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 21:17:56 vasta tsitaadiga

Vaevalt 8 ära korjatakse, sest isegi 7 veel Telias müügil.
X suure tõenäosusega jah, sest võetakse tootmisest maha.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 29.09.2018 16:36:54 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Kui netis liigub info, et XS-il on probleemid wifi ja leviga, siis paistab, et lahendus lihtne. Võrgu resest. https://bgr.com/2018/09/26/iphone-xs-max-issues-how-to-fix-wifi-cellular-reception/

Minul igatahes mingeid probleeme kiirustega pole, kõik ideaalne. Võrdluseks oli kõrval 8
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 17:08:01 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama et see ios12 on esimene suurem versioon kus reaalselt täheldan et telefon tõesti kiiremaks ja sujuvamaks läks peale uuendust, juttu siis iphone 6 plusist..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 30.09.2018 17:30:40 vasta tsitaadiga

Kas iphone 6s on paras proovimiseks n.ö esimene õun androidi kõrval ? Kuidas peaks alguses seadustama ja mida ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 30.09.2018 17:44:41 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Kas iphone 6s on paras proovimiseks n.ö esimene õun androidi kõrval ? Kuidas peaks alguses seadustama ja mida ?


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 18:01:42 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Kas iphone 6s on paras proovimiseks n.ö esimene õun androidi kõrval ? Kuidas peaks alguses seadustama ja mida ?
Sobib ikka. Seadistama ei pea midagi. St kui Gmaili või FB'd vmt kasutad siis vastavad äppid muidugi tuleb app storest sikutada. Aga muidu on õun kasutamiseks, peenhäälestada pole vaja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 20:08:39 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Elpex, ei toodeta seda X mudelit mitu kuud juba
hkurujo88r, nõudlus on vaid 4x suurem XS Maxil kui Xsil...

Also, have fun icon_razz.gif

Link


Link


Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 08:59:08 vasta tsitaadiga

Ot kas siis viimane hea iphone on 7?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 09:04:58 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Ot kas siis viimane hea iphone on 7?

Defineeri mida tähendab viimane hea iPhone.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.10.2018 09:06:46 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Ot kas siis viimane hea iphone on 7?


väga suhteline...kasutan 7-t ja on hea küll, aga ekraani pärst võtaks ikkagi uuesti X kasutusele või no nüüd juba Xs-i icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 10:01:53 vasta tsitaadiga

walkman best bang for buck kui seda otsid jahm

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 11:48:11 vasta tsitaadiga

SE klots.
Ma ei saa aru, mis kamm on sinihambaga.
Sinihammas ühendatud auto sinihambaga. Probleem selles et ühendus nagu jumal juhatab.
var 1: Keerad auto käima, siis 50-50 võimalus et üldse ära ühendab autoga. thumbs_down.gif
var 2: on autoga ühendatud, seisab ühendus nö niisama tühja, minutid hiljem enam sinihamba ühendust ei ole thumbs_down.gif
var 3: nagu eelmine punkt, aga kohe pärast autoga ühendust teed kõne, (heli auto kõlaritest, räägid) järsku minuti-paari pärast poole sõna pealt ühendus katkeb ja vsjo. Enam ühendust ei ole. Jah, telefon kõrva äärde ja seletad edasi - nii töötab.
var 4: käies kõik eelmised punktid läbi, siis SE enam mitte mingil moel end uuesti autoga ära ei ühenda ise automaatselt. Lühidalt taastub ühendus nii - bluetooth kinni keerata. Bluetooth lubada. Ka siis ei ühenda end ära. Valida bluetooth nimekirjast auto ja alles siis ühendab end.
Wtf nagu?
Sama keiss oli ios 11 versiooniga kui alles ühendatud ios 12 versiooniga.

Mingid load puudu telefonis või mingi debiilne voolu sääst vms? icon_evil.gif

5S pole proovinud, aga 4S töötas ideaalselt.
7 peaks ette võtma ja proovima, kas sellega töötab või paneb samuti näkku.... kopp.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 11:55:06 vasta tsitaadiga

anduke88,
Selliste probleemide korral esimene asi mida proovida, on pairing ära kustutada mõlemalt poolt - nii auto seadete alt telefon ära kustutada kui telefoni bluetooth seadetest konkreetne auto ning siis uuesti pairing teha.

Igaks juhuks ja füüsilise takistuse vältimiseks võiks ka telefoni välja võtta taskust (ma ei kujuta ette kas mingi väga paks nahkjope, rahakoti varju jäämine vms võiks füüsiliselt ühendust segada).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 12:11:04 vasta tsitaadiga

anduke88, kas sinihammas on sul kogu aeg sees?
Kas lülitad sinihamba sisse/välja kiirvalikust või seadete alt?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 16:49:11 vasta tsitaadiga

Tehtud kustutamine mõlemalt poolt. Ikka sama asi.

Sinihammas on telefonis 24/7 sees. Kui ise pean mudima (kui autos ühendus katkeb jne), siis lülitan sinihamba välja ja uuesti sisse seadete alt. Täna proovisin just esinduse 2018 aasta Mersu peal - täpselt sama keiss selle SE-ga.

Telefon kord taskus, kord keskkonsoolil, kord käigukangi juures jne. Mingit vahet ei ole.

Android telefoniga sama auto korral võin olla ka 20m autost eemal kui auto käib, ikka läheb kõne läbi sinihamba autosse.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:25:26 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Link

See oli ulme, ent:

Link

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 21:39:47 vasta tsitaadiga

Suht kõva klaas tundub ja.

Samas siin nagu eelmine...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2018 22:51:05 vasta tsitaadiga

Kukkumisteste on SUHTELISELT lamp vaadata. Selleks, et samasugust kukkumist saavutada, peaks raam olema, kus sees kontrollitakse kukkumisnurka ja kõrgus sama.
Ainus, mida öelda võib, on, et päris hea klaas.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 07:21:23 vasta tsitaadiga

Kas võib seos olla, tugevam klaas kukkumiste vastu, tundlikum klaas kriimustustele?
6plus klaas püsib siiani ilma kaitseklaasita kriimudeta, mulle tundus, et 7plus ja 8plus said kohe pisikesi mikrokriime ja viimase peale tekkis ka tugevam kriim ei tea kuidas, telefonid käisid aasta ühes ja samas taskus.
Klaasile segatakse nüüd mingit mudru, et rohkem bendiks? Peab scratchtestid veel üle vaatama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 12:15:21 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Tehtud kustutamine mõlemalt poolt. Ikka sama asi.

Sinihammas on telefonis 24/7 sees. Kui ise pean mudima (kui autos ühendus katkeb jne), siis lülitan sinihamba välja ja uuesti sisse seadete alt. Täna proovisin just esinduse 2018 aasta Mersu peal - täpselt sama keiss selle SE-ga.

Telefon kord taskus, kord keskkonsoolil, kord käigukangi juures jne. Mingit vahet ei ole.

Android telefoniga sama auto korral võin olla ka 20m autost eemal kui auto käib, ikka läheb kõne läbi sinihamba autosse.


Nu siis jääb veel 2 varianti:
1) Tehase seadete taastamine telefonil (kui veel pole teinud ja ikka miski tarkvaralise kala kahtlus)
2) Kontrollida telefoni riistvara korrasolekut kuskil teeninduses (iPhone siseehitust ma ei tea, kuid kas mingi joode äkki annab halvasti ühendust vms)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:32:14 vasta tsitaadiga

Keegi siit kile kasutab klaasil ? Ei pea antud hetkel klaasi silmas, vaid kile. Hea tootja soovitus ei teeks paha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 02.10.2018 16:40:28 vasta tsitaadiga

Celly peaks päris okeid kilesid tegema. esimene firma, mis pähe tuli. Kuid kile on kile ja tehakse neid ju kõik ühes kandis.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 16:59:48 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud juba aastaid eBay'st tellitud suvalisi odavaid ekraanikilesid ja pole küll millegi üle kurta.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 20:55:46 vasta tsitaadiga

iPhone Xs kiirtesti tulemused viidates eelmainitud meediauudistele ja probleemidele.

Xs 64GB Gold, ostetud eesti odavaima hinnaga Teliast.
1. Ei ole probleemi standby laadimisega, paarkümmend korda juhet pistetud, laeb alati.
2. Ei ole erilist probleemi wifi ja lte kiiruse langemisega kui hoida kõiki nelja nurka ümber telefoni käega kinni, speedtest kukub ehk vaid mõne Mbit/s'i kuid ei hangu ega katke.
3. Ei ole probleemi kiirusetestidega wifi võrgus, Telia AC ruuteriga (DG400 Prime) on max speedtest sama mis süleris 500/500 (pakett 1/1Gbit/s) ja pisut peale, kokkuleppekiirus 866Mbit/s mis viitab telefonis 3x3 antennidele mis on ilmselt sama mis aastaid tagasi telefonides. (Ruuter ise 4x4) Proovitud ka 2,4Ghz wifit, kiirusetest 92/92Mbit/s kanti, millegipärast kokku lepitud 144Mbit/s kuigi võiks N300 olla.
4. Ei ole probleemi LTE kiiruste kukkumisega. Suures osas jääb erinevate tugijaamade kiirusetest 50-150Mbit/s vahele. On üksikuid maste kus kiirus on 30 või 200Mbit/s+ kandis. Seega toimib vähemalt cat6 standard. Ülbemaid maste pole otsinud, telefon on nobe. (Testitud liikvel ja autos..mitte majas ja keldris, kus kiirused pisut kukuvad konstruktsiooni tõttu)

Probleemid:
Speedtesti äpp crashib vahel käivitamisel, teist korda läheb käima.
Muus osas kõik lendab vpn, rakendused jms.
Chrome brauser ei suuda landscape vaates pilti õige suurusega kuvada, tahab vist FHD hoida aga ekraan paraku pole seda.
Eelnimetatule lisaks, win remote desktop on kribu ja videod ei ole igas asjas äärest ääreni vaid ongi "kandiliseks" lõigatud.
See kõik pole vingu väärt ja ongi ilmselt sellise ekraani korral õige.

Muus osas loodan, et WAZE, OLED ekraanile sisse ei põle.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 02.10.2018 21:34:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
iPhone Xs kiirtesti tulemused viidates eelmainitud meediauudistele ja probleemidele.

Xs 64GB Gold, ostetud eesti odavaima hinnaga Teliast.
1. Ei ole probleemi standby laadimisega, paarkümmend korda juhet pistetud, laeb alati.
2. Ei ole erilist probleemi wifi ja lte kiiruse langemisega kui hoida kõiki nelja nurka ümber telefoni käega kinni, speedtest kukub ehk vaid mõne Mbit/s'i kuid ei hangu ega katke.
3. Ei ole probleemi kiirusetestidega wifi võrgus, Telia AC ruuteriga (DG400 Prime) on max speedtest sama mis süleris 500/500 (pakett 1/1Gbit/s) ja pisut peale, kokkuleppekiirus 866Mbit/s mis viitab telefonis 3x3 antennidele mis on ilmselt sama mis aastaid tagasi telefonides. (Ruuter ise 4x4) Proovitud ka 2,4Ghz wifit, kiirusetest 92/92Mbit/s kanti, millegipärast kokku lepitud 144Mbit/s kuigi võiks N300 olla.
4. Ei ole probleemi LTE kiiruste kukkumisega. Suures osas jääb erinevate tugijaamade kiirusetest 50-150Mbit/s vahele. On üksikuid maste kus kiirus on 30 või 200Mbit/s+ kandis. Seega toimib vähemalt cat6 standard. Ülbemaid maste pole otsinud, telefon on nobe. (Testitud liikvel ja autos..mitte majas ja keldris, kus kiirused pisut kukuvad konstruktsiooni tõttu)

Probleemid:
Speedtesti äpp crashib vahel käivitamisel, teist korda läheb käima.
Muus osas kõik lendab vpn, rakendused jms.
Chrome brauser ei suuda landscape vaates pilti õige suurusega kuvada, tahab vist FHD hoida aga ekraan paraku pole seda.
Eelnimetatule lisaks, win remote desktop on kribu ja videod ei ole igas asjas äärest ääreni vaid ongi "kandiliseks" lõigatud.
See kõik pole vingu väärt ja ongi ilmselt sellise ekraani korral õige.

Muus osas loodan, et WAZE, OLED ekraanile sisse ei põle.


Kas see odavaim hind on sama, mis Euronicsis ehk 1169€ või teevad nad mingi nipiga hinnast veel alla?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 23:02:06 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Muus osas loodan, et WAZE, OLED ekraanile sisse ei põle.

Miks ta ei peaks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 23:07:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
indrpo kirjutas:
Muus osas loodan, et WAZE, OLED ekraanile sisse ei põle.

Miks ta ei peaks?
X pea aasta kasutuses olnud. Iga päev sõidan Wazega. Ei ole ühtegi märki sissepõlemisest.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 07:28:36 vasta tsitaadiga

kami, Tol hetkel keegi teine selle hinnaga ei pakkunud, kõigil oli 10€ kallim eelmüügis. Ehk siis tegemist on jätkuvalt odavaima hinnaga. thumbs_up.gif
raxz, positiivne, et waze jälge ei jäta, hirmutas esindustes nähtud, reklaamiga tiksuvatel samsungitel OLED burn, päris kole oli.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 03.10.2018 09:25:26 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
kami, Tol hetkel keegi teine selle hinnaga ei pakkunud, kõigil oli 10€ kallim eelmüügis. Ehk siis tegemist on jätkuvalt odavaima hinnaga. thumbs_up.gif
raxz, positiivne, et waze jälge ei jäta, hirmutas esindustes nähtud, reklaamiga tiksuvatel samsungitel OLED burn, päris kole oli.

Lootsin, et lojaalsetele klientidele tehakse alendust icon_smile.gif Euronicsist eeltellisin igatahes sama hinnaga. Mujal oli jah +10 (välja arvatud Telia lisaks)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 09:28:11 vasta tsitaadiga

Hinda vaadates ei tohiks see +-10€ küll enam määrav olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 09:56:09 vasta tsitaadiga

Millisest versioonist see parandatud aku veaga tuli 7, 8? Vaja 6S välja vahetada, laadimise pesa nii pekkis juba, et varsti ei saa laadida enam.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 03.10.2018 10:26:19 vasta tsitaadiga

võta siis juba 8, saad juhtmevaba laadimise kaasa ja jääb laadimispesa tervemaks. mu omal pole mingit aku viga küljes.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 11:36:16 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
Millisest versioonist see parandatud aku veaga tuli 7, 8? Vaja 6S välja vahetada, laadimise pesa nii pekkis juba, et varsti ei saa laadida enam.

Laadimispesa kindlasti lihtsalt mingit taskuvilla täis, tavaline värk. Puhasta nt hambaorgiga ära, või lase puhastada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2018 08:34:15 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
argo1 kirjutas:
Millisest versioonist see parandatud aku veaga tuli 7, 8? Vaja 6S välja vahetada, laadimise pesa nii pekkis juba, et varsti ei saa laadida enam.

Laadimispesa kindlasti lihtsalt mingit taskuvilla täis, tavaline värk. Puhasta nt hambaorgiga ära, või lase puhastada.


Just icon_lol.gif Ma olen ikka päris suuri villa-palle laadimisavast kätte saanud. Aeg-ajalt soovitan suruõhuga laadimispesast üle käia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 317, 318, 319 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.