Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 448, 449, 450 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 21:28:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui seda väga palju vaja oleks, ostaks vist mingi BT klaveri

Ostsin sellise, saab panna tahvli/fööni sinna seisma ja mõnus on kribada. Kuni 3 seadet peab meeles. Tihti kasutan ka.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 22:05:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
LKits kirjutas:
napoleon kirjutas:
Palju neid ülikriitilisi asju ikka ette tuleb? Mõistlik inimene saab ise ka aru, et kui ei vastanud, siis järelikult oled hõivatud ja kui teema ei kannata niikaua oodata kuni tagasi helistad, siis saadab SMSi mis mureks(JAH SMSi, mul pole telefonis fuckbooki äppi ja skypel on ka telefonis kõik teavitused kinni keeratud) kuna üldiselt ei harrasta eriti telefonis chattimist kui see just hädavajalik pole.
Eks igal ühel omad meetodid.
Mõni kasutab telefoni ainult helistamiseks ka, minul isiklikult on seal lademetes rakendusi, mida kasutan igapäevaselt.


See polnud väide, et telefoni ainult helistamiseks kasutan. Putty näiteks on telefonis ka täiesti olemas. Point on rohkem selles, kellel kiire on, see helistab, ei viitsi telefonis teksti toksida. Kui seda väga palju vaja oleks, ostaks vist mingi BT klaveri, aga õnneks pole ka väga tihti vaja.
Aga mida teed olukorras, kus oled kokkulepitud kohtumisel ning helistab klient, kellel server "põleb"?
Telefon on hääletu peal, ei kuule?
Telefon ei ole hääletu peal, helistavad nii mõnedki teised kliendid?

Selleks sobibki automaatvastaja, mis annab automaatselt SMS-ga teada, et oled hõivatud ning jätab võimaluse uuesti helistada ja siis tuleb kõne läbi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2018 23:24:50 vasta tsitaadiga

Miks ta tuletörjesse ei helista? Mul enamasti telefonis rakendustel notificationid maas ja kas do not disturb või silent mode. Sitt lugu kui minuga kontakti ei saa ja kõik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 07:20:33 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hiid kirjutas:
helistas +31103003173
helistasin tagasi, keegi ei rääkinud. icon_rolleyes.gif
Mis nummer see on?


icon_lol.gif icon_lol.gif
Ma siiralt loodan, et keegi kaaperdab aeg-ajalt kodaniku konto ja tegelikult ei ole härra nii jabur.
icon_wink.gif
Minus on natuke ka trolliverd icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 12:41:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks ta tuletörjesse ei helista? Mul enamasti telefonis rakendustel notificationid maas ja kas do not disturb või silent mode. Sitt lugu kui minuga kontakti ei saa ja kõik


Ju sa siis pole kellelegi vajalik.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 17:08:27 vasta tsitaadiga

delfi kalab jälle?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 17:10:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
delfi kalab jälle?

jup

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2018 17:22:54 vasta tsitaadiga

Töötab ilusti icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2018 18:11:39 vasta tsitaadiga

Tubli thumbs_up.gif
Hiid kirjutas:
softis kirjutas:
Hiid kirjutas:
helistas +31103003173
helistasin tagasi, keegi ei rääkinud. icon_rolleyes.gif
Mis nummer see on?


icon_lol.gif icon_lol.gif
Ma siiralt loodan, et keegi kaaperdab aeg-ajalt kodaniku konto ja tegelikult ei ole härra nii jabur.
icon_wink.gif
Minus on natuke ka trolliverd icon_redface.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 18:55:43 vasta tsitaadiga

Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 19:04:11 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2018 19:15:51 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Sa ei ole ju nii loll icon_rolleyes.gif

https://pood.telia.ee/kontaktid
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 20:06:56 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Sa ei ole ju nii loll icon_rolleyes.gif

https://pood.telia.ee/kontaktid


no ega telia ei tea kuidas kaabeldus tehtud on. üldiselt kui korterist ei leia, siis tavaliselt pole.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 20:25:08 vasta tsitaadiga

Kuidas täna õhtul elisa tv ülekanne toimib? Endal pelgus on mingid jamad pidevalt, pilt kaob ära ja ruudud sees, miski tund või rohkem juba.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 27.09.2018 20:56:08 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Sa ei ole ju nii loll icon_rolleyes.gif

https://pood.telia.ee/kontaktid


no ega telia ei tea kuidas kaabeldus tehtud on. üldiselt kui korterist ei leia, siis tavaliselt pole.

Helistad, kutsud tehniku objektile ja lased tal asjad üle vaadata, paika panna ja ära seadistada. Ei ole ju vaja metslane olla. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 20:59:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku.


Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 21:04:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
LKits kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku.


Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse
Ma muidugi ei tea, kus elad, aga igal korrusel ei olegi patch paneeli? Kõik ühenduvad esimesele korrusele, saavad kusagil kokku?

Kui ühenduvad otse kuhugi switchi - noh, ka seda on nähtud, aga tavaliselt paneel tunduks loogilisem.

Ning kindlasti peaksid nagunii pesad üle kontrollima testeriga, et kas on ikka õige kaabel, mis sinna alla ühendub.

Aga eks pead Teliaga rääkima, sulle võib-olla ikkagist eraldi ruuterit ja switchi vaja, olenevalt kui palju pesasid on ning kuhu sulle lõpuks need seadmed paigutatakse. Sa ju ometigi ei tahaks, et mingil suvalisel ahvil oleks võimalik toppida enda võrgukaabel sinu sisevõrku.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 21:13:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
LKits kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku.


Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse
Ma muidugi ei tea, kus elad, aga igal korrusel ei olegi patch paneeli? Kõik ühenduvad esimesele korrusele, saavad kusagil kokku?

Kui ühenduvad otse kuhugi switchi - noh, ka seda on nähtud, aga tavaliselt paneel tunduks loogilisem.

Ning kindlasti peaksid nagunii pesad üle kontrollima testeriga, et kas on ikka õige kaabel, mis sinna alla ühendub.

Aga eks pead Teliaga rääkima, sulle võib-olla ikkagist eraldi ruuterit ja switchi vaja, olenevalt kui palju pesasid on ning kuhu sulle lõpuks need seadmed paigutatakse. Sa ju ometigi ei tahaks, et mingil suvalisel ahvil oleks võimalik toppida enda võrgukaabel sinu sisevõrku.


Mismõttes suvaline? Eks seal mingi korrusmaja lahendus ole. Tegelt on suva teiste tubade pistikutest. Peaasi, et telkupilti saab elutoas ja asi vask. Mingeid eraldi kaableid ei hakka aretama. Peetris elan. Sõbral sama aja maja ja tuppa tuleb cat kaabel, ei ole pistikud seinal. Eelmine omanik ütles, et tema ei tea nendest võrguasjadest. Eluoas oli ruuter ja telkubox

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 21:19:45 vasta tsitaadiga

Igatahes - uuri välja, kust kohast jõuavad kaablid pesadesse ja sinna organiseerigi Telia ruuter, osta gbit switch, ühenda ruuter switchiga ja nii palju pesasid samuti switchi, kui soovid.
Kui digiboks läbi switchi tööle ei hakka, siis ühenda digiboksi juures olev pesa otse Telia ruuterisse, õigesse pessa.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 21:23:20 vasta tsitaadiga

endal oli kah justkui kaabel liistude vahelt veetud
aga kui tehnik kohale tuli, selgus et eelmine omanik oli suvalisest kohast käärid käiku lasknud
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:02:37 vasta tsitaadiga

No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:06:06 vasta tsitaadiga

Kas oli siin foorumis kusagil vist ka teema, kus võtsin sõna inimesed, kelle kaudu sai asju odavamalt osta kui letihinnaga?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:06:42 vasta tsitaadiga

Telli endale koju spetsialist, kes teeb töö ära. Sina saad samal ajal raha maksta ja juua quuma moccat oce curcu.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:08:03 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kas oli siin foorumis kusagil vist ka teema, kus võtsin sõna inimesed, kelle kaudu sai asju odavamalt osta kui letihinnaga?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=357677

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:20:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha
Kahjuks tõenäoliselt kaasfoorumlased siinkohal rohkem sind aidata ei suuda. Kui üles ei leia, siis pead ehitusplaani ette võtma ja sealt vaatama, kus on kaabli teine ots.

Kui üles leiad, soovitan ära ka märgistada - nii korterisisesed pesad kui ka teised otsad - tulevikus sul endal ja ka võibolla teistel lihtsam elu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 22:21:26 vasta tsitaadiga

jeesus188, andku Allah Sulle jõudu ja jaksu.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.09.2018 00:19:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha


pead leidma sõbra kellel on midagi sellist. See peaks ära näitama mis või kes on kaabli teises otsas ja siis saab otsustada kus on teine ots.
Fluke sarnased asjad olid täiuslikumad, paraku maksavad päris rõvedat hinda.
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 07:04:44 vasta tsitaadiga

Ei mind huvitaski, et kui eelmisel omanikul oli telia lahendus, seega elutoa pistikusse tuleb signaal ja sinna otsa läheb ruuter. Huvitaski just see, et kas kortermajades ongi see asi nii lahendatud tavaliselt ja et mis teiste tubade pistikutest saab. Otseselt neid vaja ei lähe kui ühte teenus tuleb
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 09:51:00 vasta tsitaadiga

Enne kui juhtmete teisi otsi ülesse ei leia on asi puhtalt kohvipaksu pealt ennustamine.
Eeldaks siiski, et normaalne inimene pani juhtmed nii, et need jooksevad kõik kuhugi ühte kohta kokku ja sealt siis läheb veel lisajuhe ISP sidekapi poole.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 09:57:00 vasta tsitaadiga

Eks ainult ehitajad ja telia tehnikud teavad kuhu need juhtmed maja ehitamisel jooksid.

Korteris ega koridoris pole ühtegi juhet näha. Ainus asi ongi võrgupesa seinal koos koaksiaali ja elektriga.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.09.2018 10:01:57 vasta tsitaadiga

noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 10:27:07 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.

Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll icon_rolleyes.gif
Ja maja keldris on switch

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 10:28:44 vasta tsitaadiga

See peab ikka küll eriti haige või säästulahendus olema kus korterisiseseid kaableid ei saa sisevõrguks kokku lasta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 11:06:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.

Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll icon_rolleyes.gif
Ja maja keldris on switch


Netti ma ei tahagi, see nagunii mobiilis olemas

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 13:31:11 vasta tsitaadiga

Minul jooksevad kaablid kõik korteri elektrikilpi kokku. Ehk siis kui ruuter kilpi sisse panna, saab kõik tubade pistikud "netistatud". Sama antennikaabliga (Starman).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 14:01:57 vasta tsitaadiga

Kilbis vaid kaitsmed
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 15:55:19 vasta tsitaadiga

telli oomipoest see ja kontrolli ise järgi icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 16:50:30 vasta tsitaadiga

Hiid, Photoshop? Või on see juhe peast lihtsatele?

Või on sul omal sahtlis selline juhe ja tegid tast nüüd pildi foorumi tarvis?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 16:54:30 vasta tsitaadiga

See on POE adapter.
Võib ka emast varianti kasutada: https://www.ebay.com/itm/48V-0-5A-PoE-Injector-Power-Over-Ethernet-Adapter-for-802-3-af-IP-Camera-Wlan-AP-/272217462419

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 16:59:02 vasta tsitaadiga

elukaz, Kasutaja Hiid antud pildil pole küll mingit adapterit.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:00:48 vasta tsitaadiga

No kasutaja Hiid teebki asju natuke teistmoodi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:04:59 vasta tsitaadiga

See on vana nali, googeldage sõna etherkiller ja leiate hunniku sarnaseid pilte. Isegi DIY juhendi leiab https://etherkiller.org/ icon_biggrin.gif
Aga ega need kaablid polegi mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Selline kaabel "unustatakse" kuhugi lauanurgale lihtsameelseid varitsema või õelam versioon sellest, et pistetakse juba seinakontakti ja ethernet ots jäetakse lauanurgale vedelema.
NB! palun võtta eelnevat huumoriga. Kindlasti ei soovita kellelgi praktikas selliseid inimkatseid korraldama hakata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:05:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Proovige parem seda
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:10:25 vasta tsitaadiga

napoleon, Mm. icon_cool.gif thumbs_up.gif See juhe sobiks siis raamatusse "sada sigadust sõbrale" uuendatud väljaandes. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:34:45 vasta tsitaadiga

Kes on Joonas Sepp HVFis? icon_razz.gif https://biobeet.com/kasulik-avastus-nuud-avalik/?c3=1
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:39:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kes on Joonas Sepp HVFis? icon_razz.gif https://biobeet.com/kasulik-avastus-nuud-avalik/?c3=1

Mis sa jamad igasuguse jamaga.
Palveta parem õhtul ja raha tuleb ise sinu juurde. Pead vaid õigel ajal ruttu välja võtma
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/segadus-missugune-poekett-coop-kandis-luuletaja-contra-pangakontole-kogemata-ule-200-000-euro?id=83843917

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:41:28 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kes on Joonas Sepp HVFis? icon_razz.gif https://biobeet.com/kasulik-avastus-nuud-avalik/?c3=1
Ma olin juba panka sisse loginud, aga siis jäi see silma:
Spoiler Spoiler Spoiler


Seekord jäi tehing katki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 28.09.2018 19:04:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.

Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll icon_rolleyes.gif
Ja maja keldris on switch


ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.

kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah.


jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
Kes on Joonas Sepp HVFis? icon_razz.gif https://biobeet.com/kasulik-avastus-nuud-avalik/?c3=1

Mis sa jamad igasuguse jamaga.
Palveta parem õhtul ja raha tuleb ise sinu juurde. Pead vaid õigel ajal ruttu välja võtma
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/segadus-missugune-poekett-coop-kandis-luuletaja-contra-pangakontole-kogemata-ule-200-000-euro?id=83843917


kui javascript keelata siis näitab see biobeet hoopis teist juttu....



viimati muutis olavsu1 28.09.2018 19:09:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 19:05:17 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.

Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll icon_rolleyes.gif
Ja maja keldris on switch


ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.

kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah.


Ei no mina ei ole veel enda korterisse teenust tellinud.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 19:06:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.

Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll icon_rolleyes.gif
Ja maja keldris on switch


ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.

kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah.


Ei no mina ei ole veel enda korterisse teenust tellinud.


Kohe kui Tiimu majal katus peal tuleme sinu kaableid kontrollima. Ma võtsin juba töölt vabaks ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 448, 449, 450 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.