|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.09.2018 21:28:16
|
|
|
| tsitaat: |
Kui seda väga palju vaja oleks, ostaks vist mingi BT klaveri
|
Ostsin sellise, saab panna tahvli/fööni sinna seisma ja mõnus on kribada. Kuni 3 seadet peab meeles. Tihti kasutan ka.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
26.09.2018 22:05:50
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Palju neid ülikriitilisi asju ikka ette tuleb? Mõistlik inimene saab ise ka aru, et kui ei vastanud, siis järelikult oled hõivatud ja kui teema ei kannata niikaua oodata kuni tagasi helistad, siis saadab SMSi mis mureks(JAH SMSi, mul pole telefonis fuckbooki äppi ja skypel on ka telefonis kõik teavitused kinni keeratud) kuna üldiselt ei harrasta eriti telefonis chattimist kui see just hädavajalik pole. |
Eks igal ühel omad meetodid.
Mõni kasutab telefoni ainult helistamiseks ka, minul isiklikult on seal lademetes rakendusi, mida kasutan igapäevaselt. |
See polnud väide, et telefoni ainult helistamiseks kasutan. Putty näiteks on telefonis ka täiesti olemas. Point on rohkem selles, kellel kiire on, see helistab, ei viitsi telefonis teksti toksida. Kui seda väga palju vaja oleks, ostaks vist mingi BT klaveri, aga õnneks pole ka väga tihti vaja. |
Aga mida teed olukorras, kus oled kokkulepitud kohtumisel ning helistab klient, kellel server "põleb"?
Telefon on hääletu peal, ei kuule?
Telefon ei ole hääletu peal, helistavad nii mõnedki teised kliendid?
Selleks sobibki automaatvastaja, mis annab automaatselt SMS-ga teada, et oled hõivatud ning jätab võimaluse uuesti helistada ja siis tuleb kõne läbi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.09.2018 23:24:50
|
|
|
Miks ta tuletörjesse ei helista? Mul enamasti telefonis rakendustel notificationid maas ja kas do not disturb või silent mode. Sitt lugu kui minuga kontakti ei saa ja kõik
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.09.2018 07:20:33
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
helistas +31103003173
helistasin tagasi, keegi ei rääkinud.
Mis nummer see on? |
Ma siiralt loodan, et keegi kaaperdab aeg-ajalt kodaniku konto ja tegelikult ei ole härra nii jabur. |
Minus on natuke ka trolliverd
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.09.2018 12:41:28
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Miks ta tuletörjesse ei helista? Mul enamasti telefonis rakendustel notificationid maas ja kas do not disturb või silent mode. Sitt lugu kui minuga kontakti ei saa ja kõik |
Ju sa siis pole kellelegi vajalik.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
27.09.2018 17:08:27
|
|
|
| delfi kalab jälle?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.09.2018 17:10:43
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| delfi kalab jälle? |
jup
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
27.09.2018 18:11:39
|
|
|
Tubli
| Hiid kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
helistas +31103003173
helistasin tagasi, keegi ei rääkinud.
Mis nummer see on? |
Ma siiralt loodan, et keegi kaaperdab aeg-ajalt kodaniku konto ja tegelikult ei ole härra nii jabur. |
Minus on natuke ka trolliverd  |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2018 18:55:43
|
|
|
Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
27.09.2018 19:15:51
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Sa ei ole ju nii loll
https://pood.telia.ee/kontaktid
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.09.2018 20:06:56
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Sa ei ole ju nii loll
https://pood.telia.ee/kontaktid |
no ega telia ei tea kuidas kaabeldus tehtud on. üldiselt kui korterist ei leia, siis tavaliselt pole.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.09.2018 20:25:08
|
|
|
| Kuidas täna õhtul elisa tv ülekanne toimib? Endal pelgus on mingid jamad pidevalt, pilt kaob ära ja ruudud sees, miski tund või rohkem juba.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
27.09.2018 20:56:08
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| ajuNolk kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Sa ei ole ju nii loll
https://pood.telia.ee/kontaktid |
no ega telia ei tea kuidas kaabeldus tehtud on. üldiselt kui korterist ei leia, siis tavaliselt pole. |
Helistad, kutsud tehniku objektile ja lased tal asjad üle vaadata, paika panna ja ära seadistada. Ei ole ju vaja metslane olla.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2018 20:59:45
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku. |
Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
27.09.2018 21:04:18
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku. |
Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse |
Ma muidugi ei tea, kus elad, aga igal korrusel ei olegi patch paneeli? Kõik ühenduvad esimesele korrusele, saavad kusagil kokku?
Kui ühenduvad otse kuhugi switchi - noh, ka seda on nähtud, aga tavaliselt paneel tunduks loogilisem.
Ning kindlasti peaksid nagunii pesad üle kontrollima testeriga, et kas on ikka õige kaabel, mis sinna alla ühendub.
Aga eks pead Teliaga rääkima, sulle võib-olla ikkagist eraldi ruuterit ja switchi vaja, olenevalt kui palju pesasid on ning kuhu sulle lõpuks need seadmed paigutatakse. Sa ju ometigi ei tahaks, et mingil suvalisel ahvil oleks võimalik toppida enda võrgukaabel sinu sisevõrku.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2018 21:13:43
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Küsimus tarkade klubile: mul on korteris kolmes toas seinas need võrgu ja koaksiaali pistikud. Eelmisel omanikul oli telia ühendus olnud. Kui tellin oma aadressile telia teenuse, siis tekib see igasse pessa korteris või ainult elutoa omasse kus varem oli ilmselt ruuter-digiboks ühendatud. |
Kindel, et pesade taga ka reaalsed juhtmed on? Kui jah, siis kuhu need jooksevad? Kusagil peaks siis patch paneel olema ning kui sinna paneelini (või paneeli juurde) Telia ühenduse + switchi saad, siis ühenda nad kasvõi kõik võrku. |
Elutoa omadel on juhtmed taga. Juhtmed lähevad ja tulevad seina seest, kuskil mingit paneeli pole. All trepikojas on elisa ja telia seadmete ruum. Ju siis sealt yhendatakse |
Ma muidugi ei tea, kus elad, aga igal korrusel ei olegi patch paneeli? Kõik ühenduvad esimesele korrusele, saavad kusagil kokku?
Kui ühenduvad otse kuhugi switchi - noh, ka seda on nähtud, aga tavaliselt paneel tunduks loogilisem.
Ning kindlasti peaksid nagunii pesad üle kontrollima testeriga, et kas on ikka õige kaabel, mis sinna alla ühendub.
Aga eks pead Teliaga rääkima, sulle võib-olla ikkagist eraldi ruuterit ja switchi vaja, olenevalt kui palju pesasid on ning kuhu sulle lõpuks need seadmed paigutatakse. Sa ju ometigi ei tahaks, et mingil suvalisel ahvil oleks võimalik toppida enda võrgukaabel sinu sisevõrku. |
Mismõttes suvaline? Eks seal mingi korrusmaja lahendus ole. Tegelt on suva teiste tubade pistikutest. Peaasi, et telkupilti saab elutoas ja asi vask. Mingeid eraldi kaableid ei hakka aretama. Peetris elan. Sõbral sama aja maja ja tuppa tuleb cat kaabel, ei ole pistikud seinal. Eelmine omanik ütles, et tema ei tea nendest võrguasjadest. Eluoas oli ruuter ja telkubox
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.09.2018 21:23:20
|
|
|
endal oli kah justkui kaabel liistude vahelt veetud
aga kui tehnik kohale tuli, selgus et eelmine omanik oli suvalisest kohast käärid käiku lasknud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2018 22:02:37
|
|
|
No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.09.2018 22:06:06
|
|
|
| Kas oli siin foorumis kusagil vist ka teema, kus võtsin sõna inimesed, kelle kaudu sai asju odavamalt osta kui letihinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
27.09.2018 22:06:42
|
|
|
Telli endale koju spetsialist, kes teeb töö ära. Sina saad samal ajal raha maksta ja juua quuma moccat oce curcu.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.09.2018 22:08:03
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kas oli siin foorumis kusagil vist ka teema, kus võtsin sõna inimesed, kelle kaudu sai asju odavamalt osta kui letihinnaga? |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=357677
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
27.09.2018 22:20:41
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha |
Kahjuks tõenäoliselt kaasfoorumlased siinkohal rohkem sind aidata ei suuda. Kui üles ei leia, siis pead ehitusplaani ette võtma ja sealt vaatama, kus on kaabli teine ots.
Kui üles leiad, soovitan ära ka märgistada - nii korterisisesed pesad kui ka teised otsad - tulevikus sul endal ja ka võibolla teistel lihtsam elu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.09.2018 22:21:26
|
|
|
| jeesus188, andku Allah Sulle jõudu ja jaksu.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
28.09.2018 00:19:18
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No kus ma seda kaablit näen. Seina peal on pistikud kuhu kaabel tuleb seina seest ja kõik. Korteris kuskil ei ole võrgukaablit. Olen kõik põrandaliistud hetkel eemaldanud. Tsekkasin igaks juhuks vannitoa ripplae peale kus on alarmi seade ja kõiksugu loendurid. Ei ole seal ka. Seega eeldan, et ikkagi kuskilt tehnikaruumist tehakse ühendus ja ruuteri panengi elutuppa selle võrgupistiku taha |
pead leidma sõbra kellel on midagi sellist. See peaks ära näitama mis või kes on kaabli teises otsas ja siis saab otsustada kus on teine ots.
Fluke sarnased asjad olid täiuslikumad, paraku maksavad päris rõvedat hinda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2018 07:04:44
|
|
|
Ei mind huvitaski, et kui eelmisel omanikul oli telia lahendus, seega elutoa pistikusse tuleb signaal ja sinna otsa läheb ruuter. Huvitaski just see, et kas kortermajades ongi see asi nii lahendatud tavaliselt ja et mis teiste tubade pistikutest saab. Otseselt neid vaja ei lähe kui ühte teenus tuleb
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2018 09:51:00
|
|
|
Enne kui juhtmete teisi otsi ülesse ei leia on asi puhtalt kohvipaksu pealt ennustamine.
Eeldaks siiski, et normaalne inimene pani juhtmed nii, et need jooksevad kõik kuhugi ühte kohta kokku ja sealt siis läheb veel lisajuhe ISP sidekapi poole.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2018 09:57:00
|
|
|
Eks ainult ehitajad ja telia tehnikud teavad kuhu need juhtmed maja ehitamisel jooksid.
Korteris ega koridoris pole ühtegi juhet näha. Ainus asi ongi võrgupesa seinal koos koaksiaali ja elektriga.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
28.09.2018 10:01:57
|
|
|
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.09.2018 10:27:07
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on. |
Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll
Ja maja keldris on switch
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2018 10:28:44
|
|
|
See peab ikka küll eriti haige või säästulahendus olema kus korterisiseseid kaableid ei saa sisevõrguks kokku lasta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2018 11:06:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on. |
Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll
Ja maja keldris on switch |
Netti ma ei tahagi, see nagunii mobiilis olemas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toooomas
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2006
|
28.09.2018 13:31:11
|
|
|
| Minul jooksevad kaablid kõik korteri elektrikilpi kokku. Ehk siis kui ruuter kilpi sisse panna, saab kõik tubade pistikud "netistatud". Sama antennikaabliga (Starman).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2018 14:01:57
|
|
|
Kilbis vaid kaitsmed
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.09.2018 15:55:19
|
|
|
telli oomipoest see ja kontrolli ise järgi
Spoiler 
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.09.2018 16:50:30
|
|
|
Hiid, Photoshop? Või on see juhe peast lihtsatele?
Või on sul omal sahtlis selline juhe ja tegid tast nüüd pildi foorumi tarvis?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.09.2018 16:59:02
|
|
|
| elukaz, Kasutaja Hiid antud pildil pole küll mingit adapterit.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
28.09.2018 17:00:48
|
|
|
| No kasutaja Hiid teebki asju natuke teistmoodi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.09.2018 17:04:59
|
|
|
See on vana nali, googeldage sõna etherkiller ja leiate hunniku sarnaseid pilte. Isegi DIY juhendi leiab https://etherkiller.org/
Aga ega need kaablid polegi mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Selline kaabel "unustatakse" kuhugi lauanurgale lihtsameelseid varitsema või õelam versioon sellest, et pistetakse juba seinakontakti ja ethernet ots jäetakse lauanurgale vedelema.
NB! palun võtta eelnevat huumoriga. Kindlasti ei soovita kellelgi praktikas selliseid inimkatseid korraldama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
28.09.2018 17:05:44
|
|
|
Spoiler 
Proovige parem seda
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
28.09.2018 17:10:25
|
|
|
napoleon, Mm. See juhe sobiks siis raamatusse "sada sigadust sõbrale" uuendatud väljaandes.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
28.09.2018 19:04:58
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on. |
Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll
Ja maja keldris on switch |
ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.
kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah.
kui javascript keelata siis näitab see biobeet hoopis teist juttu....
viimati muutis olavsu1 28.09.2018 19:09:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.09.2018 19:05:17
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on. |
Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll
Ja maja keldris on switch |
ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.
kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah. |
Ei no mina ei ole veel enda korterisse teenust tellinud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.09.2018 19:06:45
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| noo aga korter majas pole eraldi ruuterit vaja sest maja ruuter juba on. |
Neti jaoks mitte, teleri jaoks on ikka vaja küll
Ja maja keldris on switch |
ei peaks olema vaja. kui majas juba on telia ühendus. telia digibox suvalisse auku ja peaks töötama. minu lolli loogikaga.
kui telia ühendusega majas, hoopis starmanni pruukida soovitakse siis küll jah. |
Ei no mina ei ole veel enda korterisse teenust tellinud. |
Kohe kui Tiimu majal katus peal tuleme sinu kaableid kontrollima. Ma võtsin juba töölt vabaks ka
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|