Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 16:58:02 vasta tsitaadiga

Ilmselt kui minna vana "Predatori" ootusega kinno siis saab vastu pükse.

Ma läksin lihtsalt kinno, pole ammu käinud. Algul läks ca 10 minutit, et filmiga ühele lainele saada sest kõik tundus kuidagi... teistmoodi. Võinoh, Predator ise oli täitsa olemas aga muust osast ei saanud sotti. Aga siis klikkis ära - tegu oli kuradi hea halva filmiga. Mida edasi seda rohkem tõmmati halbade naljade saag käima niiet ei saanud teisiti kui pidi linal toimuvaga naerdes kaasa möirgama. Kõik need loogikaaugud, deus ex machina, üle võlli lollakad tegelaskujud ja napakas näitlemine - võrratult halb! Ning see kõik oli kokku nii hea tegelikult - tuletas meelde 80nendate imehead halba actionit.

Natuke viskas vahele imalat peredraamat aga seda oli tegelikult kokkuvõttes väga vähe ja ei seganud. St see on ainus, mida oskan kritiseerida. Võinoh, minu arvates tuleb seda filmi õigel skaalal võrrelda. Loomulikult pole see esimene "Predator", pigem tasub keel põses vaadata.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2018 17:06:15 vasta tsitaadiga

Võta või jäta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 17.09.2018 23:19:22 vasta tsitaadiga

Total recall hea film
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 01:06:51 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
Total recall hea film


mõtled seda arnoldiga 1990aasta filmi? too oli küll mäletamist mööda päris hea icon_lol.gif seda uuemat ei mäletagi eriti...oli vist kõvasti lahjem icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2018 18:51:56 vasta tsitaadiga

Searching https://www.imdb.com/title/tt7668870/
7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2018 20:39:20 vasta tsitaadiga

Puhkuse esimesed päevad kinos läinud, eile M:I ei tea mitmes osa. Päris kihvt. Aga mõni vanem oli nagu parem, viimane oli päris hästi tehtud, kõik mis pidi reaalne tunduma tundus kah. Eks seda räägiti ka, et Cruise soovis võimalikult vähe arvuti efekte kasutada. Lõbus meelelahutus.
Täna sai 22. miil vaadataud. Hea. Green Zone tuli kohe meelde. Polegi ammu sellist korraliku kõmmutamist olnud. Meeldis.
Homme vist plaanis allolev asi ära vaadata, loodetavasti ei pettu.
Alari A. kirjutas:
Searching https://www.imdb.com/title/tt7668870/
7/10


E: ei jõudnud, avastain, et see on viimast päeva kinos:
BlacKkKlansman
Vaadatud, päris asjalik.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 17:12:31 vasta tsitaadiga

Uus Sicario oli hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 23:59:34 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Searching https://www.imdb.com/title/tt7668870/
7/10

Täitsa vaatamist väärt jah!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 01:13:49 vasta tsitaadiga

Roman J. Israel, Esq.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 05:12:54 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt4815122/

Time travel fännidele.. Ma ütleks, et oli veidralt entertaining.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 09:26:24 vasta tsitaadiga

Creed II tõotab täitsa tore tulevat:


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 09:36:19 vasta tsitaadiga

UUUu cool Drago is back and shit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 17:09:50 vasta tsitaadiga

Three Identical Strangers
https://www.imdb.com/title/tt7664504/
Dokfilm, 00:40 avaldub korralik "seemned ja foolium" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 21:24:46 vasta tsitaadiga

Black 47 https://www.imdb.com/title/tt3208026/?ref_=fn_al_tt_1
Väga hea kättemaksufilm. Agent Smith oli 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 13:17:55 vasta tsitaadiga

Predator oli jah nagu oli, alla arvestust. Samas hea meel et sai vähemalt nähtud.

Jääb First Mani ja Bohemian Rhapsody ootama, terve see aasta olnud kinomaailmas ikka täielik tsölibaat, midagi pole saada olnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2018 15:18:37 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Black 47 https://www.imdb.com/title/tt3208026/?ref_=fn_al_tt_1
Väga hea kättemaksufilm. Agent Smith oli 5+ thumbs_up.gif

Kust seda laenutada saab?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2018 15:42:28 vasta tsitaadiga

Hästivarustatud netipoodidest?
nt. https://itunes.apple.com/us/movie/black-47/id1434376397 rarbg.to

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 13:53:35 vasta tsitaadiga

Den 12. mann https://www.imdb.com/title/tt3300980/?ref_=nv_sr_1
7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2018 01:26:53 vasta tsitaadiga

Täitsa põnev vaatamine oli
https://www.imdb.com/title/tt1270797
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2018 08:13:30 vasta tsitaadiga

Cinamon Kosmos thumbs_down.gif

Kelle meelest oli hea uue lehe disain kus ei näe millise rea/koha sa valinud oled?

Kaebasin juba. Loodetavasti see ikka lisatakse. Absurdne, et peab käsitsi lugema, et õige koha saaks ja alles ostetud piletil näed rida/kohta.
Lisaks ei saa uuel lehel järjehoidjatesse panna tulekul filme vaid üldised filmid ja siis iga kord filtri panna. Javascript thumbs_down.gif
Lisaks tuttavale linki saates peab tuttav valima millise linna/riigi kino lehte näha. Oleks siis raske seda infot linki panna. Jeebus.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 22:36:15 vasta tsitaadiga

Papillon oli ok 6/10
https://www.imdb.com/title/tt5093026/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2018 22:39:23 vasta tsitaadiga

Sai üle pika aja nv kinos käidud ja Venom ära vaadatud. Täitsa hea vaatamine oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2018 11:55:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Nõustun thumbs_up.gif

Olin valmis palju hullemaks, kuna kriitikud olid selle ikka korralikult maatasa teinud. Samas filmi vaadates ei saanud absoluutselt aru kust see kriitika tuleb. Kuidas saab nii mööda panna?
Vaadates palju Venom juba kassatulu on teeninud, siis tundub, et enamus nõustuvad.
Nalja sai kah kõvasti. Venomi ja Eddie "suhe" oli naljakaim osa filmist.

Jah see pole nüüd parim film ever või midagi aga näiteks tunduvalt parem film kui hiljutine The Predator. Samas vaates RT skoore, siis midagi on ikka väga valesti kui Predator on 33% aga Venom 30%:
https://www.rottentomatoes.com/m/venom_2018
https://www.rottentomatoes.com/m/the_predator

Audience score on samas märgatavalt Venomi kasuks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2018 12:32:41 vasta tsitaadiga

venom on täiesti arvestatav koomiksifilm.
eddie/venomi suhe põhjustas igatahes saalis omajagu naeru icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.10.2018 19:13:24 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt7280898/

22 July


Link


Treileri põhjal võib huvitav isegi olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2018 21:48:13 vasta tsitaadiga

Venom üllatas positiivselt. Madalad ootused aga tegelikult kõva ajaviitefilm. Hea vaheldus Marveli tingel-tangelile ka. thumbs_up.gif
Huumorit oli parajalt ja möllu samuti.
Ma nurisen natsa selle üle, mida on mõned veel mujal ringi uurides maininud - tempo kõigub ja osad stseenid on nagu ilmaasjata välja lõigatud e selline tunne on mitmes kohas, et midagi on puudu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 19:06:24 vasta tsitaadiga

First Man oli põnev vaatamine link
7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2018 19:54:08 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
First Man oli põnev vaatamine link
7/10


võiks oodata Oscarite sadu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.10.2018 15:05:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
xxlmaster, Nõustun thumbs_up.gif

Olin valmis palju hullemaks, kuna kriitikud olid selle ikka korralikult maatasa teinud. Samas filmi vaadates ei saanud absoluutselt aru kust see kriitika tuleb. Kuidas saab nii mööda panna?
Vaadates palju Venom juba kassatulu on teeninud, siis tundub, et enamus nõustuvad.
Nalja sai kah kõvasti. Venomi ja Eddie "suhe" oli naljakaim osa filmist.

Jah see pole nüüd parim film ever või midagi aga näiteks tunduvalt parem film kui hiljutine The Predator. Samas vaates RT skoore, siis midagi on ikka väga valesti kui Predator on 33% aga Venom 30%:
https://www.rottentomatoes.com/m/venom_2018
https://www.rottentomatoes.com/m/the_predator

Audience score on samas märgatavalt Venomi kasuks.


Täiesti nõus.
Käisin ka vaatamas, ootused olid väga alla viidud kriitikute tõttu, film polnud muidugi fantastiline, aga piisavalt hea, et julgeksin soovitada. Oli kohti ja asju, mis häirisid (kohe alguses mingi mootorratta sõit ja rõve soundtrack, what sony?)
aga üldiselt üsna nauditav vaatamine ja positiivne kogemus.

Kriitikute arvustused on küll imelikud.

Loodan, et tuleb R-rated extended versioon blue-ray peale, see ilmselt oleks juba mõnus vaatamine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 15:17:51 vasta tsitaadiga

Käisin ka vaatamas, peamiselt Tom Hardy pärast, mulle meeldib see näitleja. Venomist kui karakterist ei teadnud ma mitte midagi, ega palju saanud filmis ka teada. Film oli nagu ok, aga miskit jäi nagu puudu, nagu siin eelnevalt öeldud. Vb tõesti, et liialt lõigatud. Ei tea kas Venom möllab järgmises Infiniti War filmis ka teiste kangelaste kõrval? icon_wink.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2018 11:03:00 vasta tsitaadiga

Bad Times at the El Royale https://www.imdb.com/title/tt6628394/?ref_=fn_al_tt_1
6/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.10.2018 11:37:59 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Käisin ka vaatamas, peamiselt Tom Hardy pärast, mulle meeldib see näitleja. Venomist kui karakterist ei teadnud ma mitte midagi, ega palju saanud filmis ka teada. Film oli nagu ok, aga miskit jäi nagu puudu, nagu siin eelnevalt öeldud. Vb tõesti, et liialt lõigatud. Ei tea kas Venom möllab järgmises Infiniti War filmis ka teiste kangelaste kõrval? icon_wink.gif


Kindlasti mitte, nagu sa ilmselt ise ka tead. Venom = Sony biznes nagu ka Spiderman, aga Sony andis loa Spidermani kasutada MCUs, ilmselt väike trade tuleb millalgi.

Hardy sai muidu 3 filmi lepingu. Usun, et kolmandas Venomi filmis võib küll Spiderman keskne tegelane olla.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2018 00:06:28 vasta tsitaadiga

Sai Venomit vaatamas käidud. Algus venis veits. Muidu meeldis. Täna Johnny Englishit vaatama ja pühapäeval el royale.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.10.2018 15:30:55 vasta tsitaadiga


Link


Philomena, üllatavalt vaadatav film.
https://www.kava.ee/saade/316784680

@ETV eile õhtul.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2018 05:55:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.10.2018 09:49:22 vasta tsitaadiga

Star is Born vaadatud, hea film, lõpp tõmbas kõik hästi kokku, olin ca 3/4 filmist ära vaadanud ja mõtlesin endamisi, kumb parem kas First Man või Star is Born.. siis oli kaalukauss veel esimese käes.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 22:01:48 vasta tsitaadiga

bohemian rhapsody vaadatud. soovitan.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2018 22:33:25 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
bohemian rhapsody vaadatud. soovitan.

Ma soovitan ka, mida suurem ja võimsama heliga saal, seda ägedam on Queeni lugusid kuulata
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2018 01:00:48 vasta tsitaadiga

Halloweeni osa oli korralik. Myers möllas ikka mõnuga oma kööginoaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 16:58:00 vasta tsitaadiga

Bohemian Rhapsody 8/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 17:47:33 vasta tsitaadiga

Mulle ka meeldis Bohemian Rhapsody thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 21:14:31 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda head WW2 temaatilist filmi, kus tegevus lennunduse ümber keerleb, oskab soovitada, a la Pearl Harbori sarnast, Hurricane'i vaatasin ka ära, julgen soovitada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 21:34:51 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
Keegi mõnda head WW2 temaatilist filmi, kus tegevus lennunduse ümber keerleb, oskab soovitada, a la Pearl Harbori sarnast, Hurricane'i vaatasin ka ära, julgen soovitada.


https://www.imdb.com/title/tt0100133/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2018 23:11:45 vasta tsitaadiga

Päris ok Red Tails
https://www.imdb.com/title/tt0485985/?ref_=nv_sr_1

Kiindlasti klassik Tora! Tora! Tora!
https://www.imdb.com/title/tt0066473/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 00:47:52 vasta tsitaadiga

Maja, mille Jack ehitas https://www.imdb.com/title/tt4003440/?ref_=fn_al_tt_1
6/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 22:42:21 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/906457/suri-koomiksimeister-stan-lee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2018 23:13:29 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt7905466/

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2018 23:41:31 vasta tsitaadiga

Bohemian Rhapsody oli päris mõnus vaatamine, soovitan.
Mitte meistriteos, aga päris hea.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2018 12:01:42 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Bohemian Rhapsody oli päris mõnus vaatamine, soovitan.
Mitte meistriteos, aga päris hea.

Pole ise veel näinud aga juba häirib see, et mingid vead on sees. https://www.imdb.com/list/ls045145548/?ref_=tt_rels_2
Kas ei ole siis kõik faktid teada või millest tuleneb selline omalooming? Pole just mingi suur asi aga ikka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.11.2018 12:41:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster, pole esimene selline film, kus tõde moonutatud või ümber on tehtud ju. Hea film on ikka. icon_wink.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.