Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2018 16:30:06 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
filx kirjutas:
Perspektiivi küsimus. Sul on graafik sätitud 1h peale. Muuda seda nt 24h peale ja siis on teine pilt...

Poole tunniga 400$ üles ei juhtu just väga tihti.


Minuarust ta alles kuskil 10 päeva tagasi viimati tegi just täpselt seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 01:32:18 vasta tsitaadiga

XRP icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis DVDRW 21.09.2018 01:33:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 01:33:16 vasta tsitaadiga

https://cointelegraph.com/news/us-financial-giant-pnc-to-use-ripple-technology-for-international-payments "US Financial Giant PNC to Use Ripple Technology for International Payments"
?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 01:44:19 vasta tsitaadiga

Tundub, et XRP hakkab ETH market capi üle võtma icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 14:59:41 vasta tsitaadiga

DVDRW, parem oleks icon_biggrin.gif on omal seda xrp vanast ajast päris ok kogus taskus, nii et andku aga minna icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 15:07:01 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
DVDRW, parem oleks icon_biggrin.gif on omal seda xrp vanast ajast päris ok kogus taskus, nii et andku aga minna icon_biggrin.gif

:O XRP
Võiks seda isegi rohkem olla nagu tavaliselt.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 15:20:56 vasta tsitaadiga

Müüsin maha praegu blink.gif
Võtab tagasi kui kukub järsult icon_razz.gif

Coin shift coming?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 15:24:15 vasta tsitaadiga

DVDRW, paljuga said maha müüdud? 53 sendiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 16:49:38 vasta tsitaadiga

kl2 öösel BTC-ks. ~7200 satoshiga.
Nüüd ei tohi FOMOt tekkida.
EURideks läheb kui BTC ~100 000€ icon_wink.gif

EDIT: krt XRP ongi nüüd teisel kohal icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2018 17:49:32 vasta tsitaadiga

Väga, väga põnevad kaks päev on olnud igatahes seni eat.gif XRP ja BTC poolt siis. XRP sai just 10000 satoshit täis uuesti
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015


viimati muutis Equinox 21.09.2018 17:51:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 21.09.2018 17:51:06 vasta tsitaadiga

Ei tule BTC seda 100 000

Veel vähem kui Xrapid tuleb välja lähi kuu aja jooksul, siis liigutavad paljud enda raha Ripple´sse
Need kes õigel ajal Ripple ostsid - palju õnne

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 22:04:49 vasta tsitaadiga

Nnüüd on ETH breakout.
XRP kasum pannakse ETH-sse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 22:44:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Nnüüd on ETH breakout.
XRP kasum pannakse ETH-sse?


Võtsin viimases augus kogu raha eest ETH-i ligi ja nüüd vaatasin mitu päeva kuiva suu ja pika ninaga XRP rallit icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 22:47:13 vasta tsitaadiga

DVDRW, midagi ei toimu. Nüüd paar kuud keksimist, kes on "tessa!".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 23:03:40 vasta tsitaadiga

Kui selline positiivne trend jätkub oktoobri teise nädala lõpuni siis on bull runi kui aasta lõpuni. Pakun, et 15k võib ära tulla jälle jaanuari alguseks. icon_biggrin.gif
Kuid juhul kui nüüd peaks jälle toimuma BTC langus 5000 eurole, siis tõenäoliselt langbe sealt edasi 4200'le. Kuid bull run lihtsalt lükkub edasi, muud midagi.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 23:43:31 vasta tsitaadiga

Tundub, et paljud altcoinid rebivad ennast üles poole thumbs_up.gif

Provokatsioon eemaldatud, hoiame asjalikku tooni. - Mod.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2018 23:51:09 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
Tundub, et paljud altcoinid rebivad ennast üles poole thumbs_up.gif

Yup.

Pidin osadele altcoinide day-trademisele stopi panema kuna hetkel üles poole liikumine toodaks euro mõistes kahju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2018 04:50:44 vasta tsitaadiga

+1
Ma jätan pool sisse ja teise poolega treidin.
XRP FOMO on läbi. ~0,4 USD juures peaks vaikselt hakkama akumuleerima.
Fiati jääb veel varuks kui BTC peaks 3000€ peale kukkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 18:34:32 vasta tsitaadiga

hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = icon_question.gif palju umbes teenib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 18:36:27 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = icon_question.gif palju umbes teenib


Hea küsimus tõesti. Teenib 0,1 eur - 23 000 eur, olenevalt antminerite mudelist. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 18:54:18 vasta tsitaadiga

ok...liiga vähe infot minu poolt........
aga see 23k oleks enam vähem max icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 19:05:18 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
ok...liiga vähe infot minu poolt........
aga see 23k oleks enam vähem max icon_question.gif


Võib ka olla 87 000 eur, kui midagi uut nüüd kohe peale tuleb antmineritelt. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2018 22:48:20 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = icon_question.gif palju umbes teenib


Meie elektrihindade ja BTC praeguse hinna/diffi taseme juures ei teeni S9j-ga pmst mitte midagi...

7nm protsessor tehnoloogial põhinevate masinatega teoreetiliselt teeniks aga selleks ajaks kui need reaalselt laiematele hulkadele kätte hakkavad jõudma võid ise arvata mis diff teeb...

Uue mega bullrun'i korral muidugi toodab iga ront kasumit icon_biggrin.gif

EDIT: krt, äkki mõtlesid BTC asemel hoopis ZEC-i, ETH-i, ETN-i või muud eksootilisemat kaevata... siis võib küll kena kopika kokku lükata, kui münt vahepeal algot ei muuda... thumbs_up.gif

https://www.anythingcrypto.com/mining-calculators
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 19:28:20 vasta tsitaadiga

ma ei tea mida kaevati, aga ma arvan et midagi muud peale btc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2018 23:57:10 vasta tsitaadiga

ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 09:27:07 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.


On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 09:54:49 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
filx kirjutas:
ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.


On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?

Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 10:24:50 vasta tsitaadiga

Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!


filx kirjutas:
Catfish kirjutas:
filx kirjutas:
ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.


On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?

Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 10:58:15 vasta tsitaadiga

Ma ei väida, et sügis tuli ja krüpto on rotimürk kuubis ning mull kohe lõhkeb (mitu aastat juba?). Pigem reaalne pilk asjale:

Instant payment = toimib ainult nende enda äpi vahendusel mis on nende enda käes - back to regular pangandus.
KYC - summad mida äpi vahel sai liigutada on hetkel naeruväärsed (teine aste miski 500 euri kuus, 3 aste miski 3000+ euri kuus)
Mõlemad ideed on head aga vajavad arendamist.

Lisaks oli kuskil juttu, et nad võivad su äpi konto külmutatada kui vaja on.

P.S Hetkel on umbes kolmveerand mu krüpto profellis ETN müntide näol.

yerba kirjutas:
Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!


filx kirjutas:
Catfish kirjutas:
filx kirjutas:
ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.


On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?

Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 11:14:36 vasta tsitaadiga

Neid ~+50% pumpe minutitega on viimasel ajal Binance täis.
Kirjutan praegu marketscannerit, et nutikell hakkaks käel vibrama kui mingi pump algab ja jõuab ehk siis rongile hüpata icon_cool.gif
Müüa aga palju korraga ei saa, siis teed orderbooki tühjaks.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 11:58:06 vasta tsitaadiga

Vabandust, olin nõksa äkiline icon_smile.gif Mõtlesin, et erick postitas jälle...


filx kirjutas:
Ma ei väida, et sügis tuli ja krüpto on rotimürk kuubis ning mull kohe lõhkeb (mitu aastat juba?). Pigem reaalne pilk asjale:

Instant payment = toimib ainult nende enda äpi vahendusel mis on nende enda käes - back to regular pangandus.
KYC - summad mida äpi vahel sai liigutada on hetkel naeruväärsed (teine aste miski 500 euri kuus, 3 aste miski 3000+ euri kuus)
Mõlemad ideed on head aga vajavad arendamist.

Lisaks oli kuskil juttu, et nad võivad su äpi konto külmutatada kui vaja on.

P.S Hetkel on umbes kolmveerand mu krüpto profellis ETN müntide näol.

yerba kirjutas:
Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!


filx kirjutas:
Catfish kirjutas:
filx kirjutas:
ETN rallib nädal aega järjest icon_biggrin.gif Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.


On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?

Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 12:17:52 vasta tsitaadiga

Eerikule antud kauplemissoovitus on vahepeal tõeks saanud, osta btc ja müü +8% pealt.

1:0

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 12:34:01 vasta tsitaadiga

Spekulandid, ega keegi ometi taha nii 0,3 btc müüa? icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 12:58:56 vasta tsitaadiga

ETN'i puhul võib see praegune tõus olla osaliselt ka selle süü, et Walletite uuendamise tõttu ei ole nendele ligipääs ja ETN liikumine väga kiita.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 13:08:45 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Spekulandid, ega keegi ometi taha nii 0,3 btc müüa? icon_smile.gif

Mmm, no nono carlos meme. Millega ma siis ise endale bitcoine juurde spekuleerin siis icon_razz1.gif

rmc kirjutas:
ETN'i puhul võib see praegune tõus olla osaliselt ka selle süü, et Walletite uuendamise tõttu ei ole nendele ligipääs ja ETN liikumine väga kiita.

Sa mõtled seda äpi rahakotti? Ma olen täheldanud, et paari kuu tagant kui miski update on siis viskab kooma küll nädalaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2018 13:12:26 vasta tsitaadiga

filx, äppi ja kodulehte = wallet tervikuna.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 05:01:32 vasta tsitaadiga

xRapid läks siis livesse esimese kolme kliendiga
https://ripple.com/insights/ripple-highlights-record-year-xrapid-now-commercially-available/

Also, Ripplel nende Swell konverents käimas hetkel.
CEO talk on siin:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 11.10.2018 08:44:19 vasta tsitaadiga

täna ripple -10.53%
täna bitcoin -4.5%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 10:01:36 vasta tsitaadiga

Mingi suurem uudis kuskil toimunust, et niimoodi alla sajab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadisL
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2004




sõnum 11.10.2018 10:10:56 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
Mingi suurem uudis kuskil toimunust, et niimoodi alla sajab?

Ma pakun et põhjus on siin:
https://majandus24.postimees.ee/6426513/usa-bors-lendas-punasesse-aasia-jargnes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.10.2018 10:21:23 vasta tsitaadiga

Yep, NDX jah. Long live the bear market thumbs_up.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 10:33:43 vasta tsitaadiga

Kolmas kord juba kuu keskpaik nii. Olin valmistunud. XRP peaks tagasi ostma ja NANO-t juurde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 11:54:06 vasta tsitaadiga

Iga kord on tõus madalamaks jäänud kui eelmisel korral. Kui nii jätkab, saab varsti graafiku sirgeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:09:07 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Iga kord on tõus madalamaks jäänud kui eelmisel korral. Kui nii jätkab, saab varsti graafiku sirgeks.


Siis saab mul kardiogrammi ka sirgeks... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2018 12:13:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 09:17:32 vasta tsitaadiga

Spekuleerin:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2018 13:54:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Spekuleerin:
Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 09:44:07 vasta tsitaadiga

Sai "vähe pikemaks" kauplemiseks võetud ETHi 190 dollari juures. Kes spekuleerib millal see õige müügi hetk võiks olla. a.k.a kaua veel tõuseb icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2018 09:45:33 vasta tsitaadiga

Nii kaua tõuseb, kui Tetheri paanika läbi saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 16:54:08 vasta tsitaadiga

Enamvähem läks täppi icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


RVN:
Algus suht täpis icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.