|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
20.09.2018 16:30:06
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| filx kirjutas: |
| Perspektiivi küsimus. Sul on graafik sätitud 1h peale. Muuda seda nt 24h peale ja siis on teine pilt... |
Poole tunniga 400$ üles ei juhtu just väga tihti. |
Minuarust ta alles kuskil 10 päeva tagasi viimati tegi just täpselt seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
21.09.2018 01:32:18
|
|
|
XRP
Spoiler 
viimati muutis DVDRW 21.09.2018 01:33:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
21.09.2018 01:44:19
|
|
|
Tundub, et XRP hakkab ETH market capi üle võtma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
21.09.2018 14:59:41
|
|
|
DVDRW, parem oleks on omal seda xrp vanast ajast päris ok kogus taskus, nii et andku aga minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
21.09.2018 15:07:01
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
DVDRW, parem oleks on omal seda xrp vanast ajast päris ok kogus taskus, nii et andku aga minna  |
:O XRP
Võiks seda isegi rohkem olla nagu tavaliselt.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
21.09.2018 15:20:56
|
|
|
Müüsin maha praegu
Võtab tagasi kui kukub järsult
Coin shift coming?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
21.09.2018 15:24:15
|
|
|
| DVDRW, paljuga said maha müüdud? 53 sendiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
21.09.2018 16:49:38
|
|
|
kl2 öösel BTC-ks. ~7200 satoshiga.
Nüüd ei tohi FOMOt tekkida.
EURideks läheb kui BTC ~100 000€
EDIT: krt XRP ongi nüüd teisel kohal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
21.09.2018 17:49:32
|
|
|
Väga, väga põnevad kaks päev on olnud igatahes seni XRP ja BTC poolt siis. XRP sai just 10000 satoshit täis uuesti
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
viimati muutis Equinox 21.09.2018 17:51:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
21.09.2018 17:51:06
|
|
|
Ei tule BTC seda 100 000
Veel vähem kui Xrapid tuleb välja lähi kuu aja jooksul, siis liigutavad paljud enda raha Ripple´sse
Need kes õigel ajal Ripple ostsid - palju õnne
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
21.09.2018 22:04:49
|
|
|
Nnüüd on ETH breakout.
XRP kasum pannakse ETH-sse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
21.09.2018 22:44:13
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Nnüüd on ETH breakout.
XRP kasum pannakse ETH-sse? |
Võtsin viimases augus kogu raha eest ETH-i ligi ja nüüd vaatasin mitu päeva kuiva suu ja pika ninaga XRP rallit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
21.09.2018 22:47:13
|
|
|
| DVDRW, midagi ei toimu. Nüüd paar kuud keksimist, kes on "tessa!".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.09.2018 23:03:40
|
|
|
Kui selline positiivne trend jätkub oktoobri teise nädala lõpuni siis on bull runi kui aasta lõpuni. Pakun, et 15k võib ära tulla jälle jaanuari alguseks.
Kuid juhul kui nüüd peaks jälle toimuma BTC langus 5000 eurole, siis tõenäoliselt langbe sealt edasi 4200'le. Kuid bull run lihtsalt lükkub edasi, muud midagi.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
21.09.2018 23:43:31
|
|
|
Tundub, et paljud altcoinid rebivad ennast üles poole
Provokatsioon eemaldatud, hoiame asjalikku tooni. - Mod.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
21.09.2018 23:51:09
|
|
|
| filx kirjutas: |
Tundub, et paljud altcoinid rebivad ennast üles poole |
Yup.
Pidin osadele altcoinide day-trademisele stopi panema kuna hetkel üles poole liikumine toodaks euro mõistes kahju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
22.09.2018 04:50:44
|
|
|
+1
Ma jätan pool sisse ja teise poolega treidin.
XRP FOMO on läbi. ~0,4 USD juures peaks vaikselt hakkama akumuleerima.
Fiati jääb veel varuks kui BTC peaks 3000€ peale kukkuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
25.09.2018 18:34:32
|
|
|
hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = palju umbes teenib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.09.2018 18:36:27
|
|
|
| sogar kirjutas: |
hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = palju umbes teenib |
Hea küsimus tõesti. Teenib 0,1 eur - 23 000 eur, olenevalt antminerite mudelist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
25.09.2018 18:54:18
|
|
|
ok...liiga vähe infot minu poolt........
aga see 23k oleks enam vähem max
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
25.09.2018 19:05:18
|
|
|
| sogar kirjutas: |
ok...liiga vähe infot minu poolt........
aga see 23k oleks enam vähem max  |
Võib ka olla 87 000 eur, kui midagi uut nüüd kohe peale tuleb antmineritelt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
25.09.2018 22:48:20
|
|
|
| sogar kirjutas: |
hei
küsimus: 10 antmainerit, 200+ päeva, tasuta elekter = palju umbes teenib |
Meie elektrihindade ja BTC praeguse hinna/diffi taseme juures ei teeni S9j-ga pmst mitte midagi...
7nm protsessor tehnoloogial põhinevate masinatega teoreetiliselt teeniks aga selleks ajaks kui need reaalselt laiematele hulkadele kätte hakkavad jõudma võid ise arvata mis diff teeb...
Uue mega bullrun'i korral muidugi toodab iga ront kasumit
EDIT: krt, äkki mõtlesid BTC asemel hoopis ZEC-i, ETH-i, ETN-i või muud eksootilisemat kaevata... siis võib küll kena kopika kokku lükata, kui münt vahepeal algot ei muuda...
https://www.anythingcrypto.com/mining-calculators
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
27.09.2018 19:28:20
|
|
|
| ma ei tea mida kaevati, aga ma arvan et midagi muud peale btc
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
27.09.2018 23:57:10
|
|
|
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
28.09.2018 09:27:07
|
|
|
| filx kirjutas: |
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga. |
On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
28.09.2018 09:54:49
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
| filx kirjutas: |
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga. |
On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump? |
Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.09.2018 10:24:50
|
|
|
Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!
| filx kirjutas: |
| Catfish kirjutas: |
| filx kirjutas: |
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga. |
On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump? |
Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
28.09.2018 10:58:15
|
|
|
Ma ei väida, et sügis tuli ja krüpto on rotimürk kuubis ning mull kohe lõhkeb (mitu aastat juba?). Pigem reaalne pilk asjale:
Instant payment = toimib ainult nende enda äpi vahendusel mis on nende enda käes - back to regular pangandus.
KYC - summad mida äpi vahel sai liigutada on hetkel naeruväärsed (teine aste miski 500 euri kuus, 3 aste miski 3000+ euri kuus)
Mõlemad ideed on head aga vajavad arendamist.
Lisaks oli kuskil juttu, et nad võivad su äpi konto külmutatada kui vaja on.
P.S Hetkel on umbes kolmveerand mu krüpto profellis ETN müntide näol.
| yerba kirjutas: |
Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!
| filx kirjutas: |
| Catfish kirjutas: |
| filx kirjutas: |
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga. |
On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump? |
Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds. |
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
28.09.2018 11:14:36
|
|
|
Neid ~+50% pumpe minutitega on viimasel ajal Binance täis.
Kirjutan praegu marketscannerit, et nutikell hakkaks käel vibrama kui mingi pump algab ja jõuab ehk siis rongile hüpata
Müüa aga palju korraga ei saa, siis teed orderbooki tühjaks.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.09.2018 11:58:06
|
|
|
Vabandust, olin nõksa äkiline Mõtlesin, et erick postitas jälle...
| filx kirjutas: |
Ma ei väida, et sügis tuli ja krüpto on rotimürk kuubis ning mull kohe lõhkeb (mitu aastat juba?). Pigem reaalne pilk asjale:
Instant payment = toimib ainult nende enda äpi vahendusel mis on nende enda käes - back to regular pangandus.
KYC - summad mida äpi vahel sai liigutada on hetkel naeruväärsed (teine aste miski 500 euri kuus, 3 aste miski 3000+ euri kuus)
Mõlemad ideed on head aga vajavad arendamist.
Lisaks oli kuskil juttu, et nad võivad su äpi konto külmutatada kui vaja on.
P.S Hetkel on umbes kolmveerand mu krüpto profellis ETN müntide näol.
| yerba kirjutas: |
Jälle halvasti, eks. Isegi kui midagi paremaks tehakse, on sul see negatiivsetes toonides kajastatud.
Saan aru, sügisene aeg ikkagi, maa külmunud, kärss kärnas. Ja need kuradina kryptod pole ka veel nulli kukkunud!
| filx kirjutas: |
| Catfish kirjutas: |
| filx kirjutas: |
ETN rallib nädal aega järjest Vaikselt olen võtnud topelt kasumi ühe portfelliga. |
On sellel rallimisel mingi põhjus ka või niisama pump? |
Eelmine kolmap läks live instant payment (mis tehnoloogiliselt on tegelt salty) ja KYC. Suures plaanis üritab ETN alluda regulatsioonidele ja pakkuda seda mida nad on lubanud: koostööd mobiili turuga. Nii instant payment kui ka oma kliendi tundmine (KYC) on see mis peaks siis ahvatlema potentsiaalseid partnereid. Ma pakuks, et tõus jätkub miski aeg kuni jõuab kohale karm reaalsus, et KYC piirab tegelikult vabadust ning instant payment pole tegelikult plokihaelaga seotud vaid ETN maja sisene tasa arveluds. |
|
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.09.2018 12:17:52
|
|
|
Eerikule antud kauplemissoovitus on vahepeal tõeks saanud, osta btc ja müü +8% pealt.
1:0
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
28.09.2018 12:34:01
|
|
|
Spekulandid, ega keegi ometi taha nii 0,3 btc müüa?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.09.2018 12:58:56
|
|
|
ETN'i puhul võib see praegune tõus olla osaliselt ka selle süü, et Walletite uuendamise tõttu ei ole nendele ligipääs ja ETN liikumine väga kiita.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
28.09.2018 13:08:45
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Spekulandid, ega keegi ometi taha nii 0,3 btc müüa?  |
Mmm, no nono carlos meme. Millega ma siis ise endale bitcoine juurde spekuleerin siis
| rmc kirjutas: |
| ETN'i puhul võib see praegune tõus olla osaliselt ka selle süü, et Walletite uuendamise tõttu ei ole nendele ligipääs ja ETN liikumine väga kiita. |
Sa mõtled seda äpi rahakotti? Ma olen täheldanud, et paari kuu tagant kui miski update on siis viskab kooma küll nädalaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.09.2018 13:12:26
|
|
|
filx, äppi ja kodulehte = wallet tervikuna.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
11.10.2018 08:44:19
|
|
|
täna ripple -10.53%
täna bitcoin -4.5%
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
11.10.2018 10:01:36
|
|
|
| Mingi suurem uudis kuskil toimunust, et niimoodi alla sajab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MadisL
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
11.10.2018 10:33:43
|
|
|
| Kolmas kord juba kuu keskpaik nii. Olin valmistunud. XRP peaks tagasi ostma ja NANO-t juurde
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
11.10.2018 11:54:06
|
|
|
| Iga kord on tõus madalamaks jäänud kui eelmisel korral. Kui nii jätkab, saab varsti graafiku sirgeks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.10.2018 12:09:07
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Iga kord on tõus madalamaks jäänud kui eelmisel korral. Kui nii jätkab, saab varsti graafiku sirgeks. |
Siis saab mul kardiogrammi ka sirgeks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
13.10.2018 09:17:32
|
|
|
Spekuleerin:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.10.2018 13:54:39
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Spekuleerin:
Spoiler 
|
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
15.10.2018 09:44:07
|
|
|
Sai "vähe pikemaks" kauplemiseks võetud ETHi 190 dollari juures. Kes spekuleerib millal see õige müügi hetk võiks olla. a.k.a kaua veel tõuseb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.10.2018 09:45:33
|
|
|
| Nii kaua tõuseb, kui Tetheri paanika läbi saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003

|
30.10.2018 16:54:08
|
|
|
Enamvähem läks täppi
Spoiler 
RVN:
Algus suht täpis
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|